Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lip 22, 2018 10:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Co ciekawe Louisiana Boxing & Wrestling Commission zakazała używania Piledriverów oraz intencjonalnej krwi na wszystkich eventach wrestlingowych podczas weekendu WrestleManii, które będą się odbywały w tym stanie. W ostatnich dniach komisja opublikowała swoje wytyczne i podkreślono, że oprócz krwi z uwagi na bezpieczeństwo zawodników, zapadła także decyzja o zakazie korzystania z Piledriverów.

Moi drodzy, taki oto news wstawił Pietrek na głównej. Mnie osobiście ten temat mocno zainteresował i chciałbym go omówić właśnie w tym temacie i dziale. Doskonale wiemy, że wrestling to niebezpieczna zabawa i fajnie, że troszczą się o zawodników itp, jednakże czy ta sytuacja nie jest troche przesadzona? Po pierwsze krew. Weekend z WrestleManią niesie za sobą nie tylko wielkie widowisko od WWE, ale także kilka pomniejszych eventów, które mimo wszystko cieszą się sporą popularnością. Tak myślę, że ingerencja w "wolność" federacji to troche...no to jest jednak wrestling nie? Ten przepis z krwią da sie fajnie ominąc, jak dwójka zawodników potrafi w krwawienie na zawołanie. Mimo wszystko (tu druga kwestia) piledriverów. Ten zakaz dotyczy tylko podczas weekendu z WrestleManią, na innych galach w innym terminie mogą nakurwiać piledrivery za piledriverami więc no według mnie jest to troche słabe. Tzn. wiadomo, że kwintesencją wrestlingu nie jest krew i jeżeli zawodnicy mają zrobić zajebistą walkę to i tak zostanie ona zrobiona, jednak takie ingerowanie w tak błahe sprawy według mnie to lekki, może nie szok, ale lekki dysonans(?). Tak bym to nazwał. Bo wiadomo, zdrowie zawodników ważne...ale kurwa piledrivery pewnie teraz z dwa zostały wykonane gdy pisałem tego posta. Poza tym nie słyszałem jakoś o ostatnich wypadkach śmiertelnych po przez piledrivery albo jakieś większe incydenty z krwią. Takie ograniczanie, niby nic wielkiego, to tylko jedna akcja i umyślna krew, ale jednak.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Na początku myślałem że to dotyczy tylko WMki, ewentualnie takeovera plus RAW i SD po WM, ale serio jak to będzie oddziaływać na gale indy organizowane wtedy w tym miejscu to będzie Imo lekka przesada, bo to właśnei według Mnie całe piękno sceny niezależnej, że właśnie jest niezależna i czy dana akcja powinna być dopuszczalna powinna decydować sama fedka wraz z wrestlerami. Mam nadzieje że da się to jakoś obejść, a jak nie to i bez tego zawodnicy dadzą świetne walki, bo serio jest na co czekać Evolve z Progressem robi kilka gal, WrestleCon, CZW, RevPro i wiele innych.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Właśnie też mnie to ciekawi jak to wygląda z ich perspektywy. Bo jezeli chodzi o WWE to jest zrozumiałe, bo są to gale emitowane w telewizji, co za tym idzie ogólnodostępne dla najmłodszych, czyli taki piledriver czy krew ok, można wyeliminować. Ale kurwa indysy? xD To tak jakby UEFA wjebała się do szatni Tęczy i zakazała kaperowi grać w ochraniaczach z kartonu.

BTW ciekawe jak Undertaker zakończy swoją ewentualną walkę :)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Przecież WWE to nie dotyczy, bo im ogólnie ta organizacja może naskoczyć, przecież WM daje im w chuj rozgłosu, więc wystarczy, że Vince powie, że chce Piledrivery i chuj, są Piledrivery. A co do innych federacji, to ja to widzę tak, że jak chcą skorzystać z tego, że weekend WM może dać im rozgłos to niech się słuchają, bo gdyby nie WM to takie ROH nie wiem kiedy by wystąpiło w Luizjanie w ogóle. Może przesadzają, ale jeśli komuś to tak przeszkadza niech nie robi gali w weekend WM, bo przecież nikt im nie kazał wtedy i tam robić gali.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Głupi przepis, wiadomo, ale moim zdaniem WWE może mieć go w dupie. Jak polecą jakieś kary dla federacji, to całe to Louisiana coś tam tylko się ośmieszy. Niech się cieszą, że Vince wybrał ich ofertę i tam organizowana jest WrestleMania i nie podskakują, bo nie mają do kogo. Jeśli Taker wystąpi na WrestleManii, to na pewno wykona Piledrivera, podobnie w walce Reignsa i Lesnara spodziewam się krwi. Szkoda trochę indysów, ale na zagranicznym portalu czytałem, że ten zakaz to konsekwencja jakiegoś groźnego wypadku sprzed miesięcy/lat. Wiadomo, że mamy do czynienia z doświadczonymi zawodnikami, ale jakby się nad tym zastanowić, to może gdzieś tu jest logika. Na Nowy Orlean będą skierowane oczy całego wrestlingowego świata, więc zapobiegawcze działania są w pewnym stopniu zrozumiałe.

Legenda
Awatar użytkownika

Znaczy Siwy, wyjebka w to jaka federacja sie pojawi i jaka to dla niej szansa bo tu nie chodzi o to, że takie ROH ma miec w to wyjebane w przepis czy nie, ale chodzi o fakt, że komisja ingeruje w wrestling. Znaczy, po to są komisje, jednak dla mnie tu są nieco inne prawa bo to nie jest np. boks czy mma, a rozrywka sportowa.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

W nazwie mają wrestling, więc chyba w wrestling mogą ingerować jak im się zachce

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

bez sensu

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
W nazwie mają wrestling, więc chyba w wrestling mogą ingerować jak im się zachce

A to nie odnosi się bardziej do zapasów? Bo jakoś bardziej chce Mi się wierzyć w komisje od zapasów i boksu niż boksu i wrestling XD

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Wydaje mi się że stan może aż za bardzo obawia się o zdrowie wrestlerów. Wiadomo że ten zakaz bardziej uderza w fedki niezależne, ale moim zdaniem podyktowane jest to tym że w przeciągu tych chyba 4 dni jak się nie mylę, niektórzy będą walczyć po parę razy na dzień. Organizm wiadomo się wymęcza i jakieś upuszczanie krwi, czy atakowanie wymęczonego już karku jest ryzykowne. Fani , jak i wrestlerzy zapewne wiedzą z czym się wiąże i jak to zrobić, a sam stan zapewne chce mieć czyste ręce w razie jakiegoś wypadku.

1 miejsce w typerze Indy 2017
1 miejsce w typerze Evolve i CZW 2017
2 miejsce w typerze PWG i ROH 2017

Oglądam z tego tylko PWG XD.

Legenda
Awatar użytkownika

Enzu masz sporo racji, jednak weźmy pod uwagę, że tak na prawdę każda akcja we wrestlingu jest dosyć mocno obciążająca ciało, każdy powerbomb, każdy suplex, suicide dive robi już robote.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Update mały:

http://www.mandatory.com/wrestlezone/ne ... ssion=true

xd²

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

JPDL, ale oni chcą zabić gale scen niezależnych podczas tego weekendu... No bo okej jedną akcję, ale właśnie lotnicy nie mogą już robić połowy rzeczy.

Coś widziałem że Ospreay idzie na akcję przeciw temu i chyba on nie będzie się tego tak trzymał, ciekawe co mu zrobią xD

1 miejsce w typerze Indy 2017
1 miejsce w typerze Evolve i CZW 2017
2 miejsce w typerze PWG i ROH 2017

Oglądam z tego tylko PWG XD.

Superstar
Awatar użytkownika

No Ospreay najbardziej pokrzywdzony, bo mu ucieli właśnie 90% move setu xD Ale przesadzili mocno, jak rozumiałem Piledrivery i ewentualnie chair shoty w głowę, bo jednak są to akcje niebezpiecznie, tak reszta to już jedno wielkie xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Żeby było śmieszniej, WWE i RoH nie są tymi zakazami objęci :D z tego weekendu obejrzę pewnie WMkę, Takeover i Supercard of Honor ale oglądać takiego Willa Ospreay'a bez lotów to jakiś mało śmieszny żart.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna