Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 6:54 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 81  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Dziwnie wygląda jak na razie ten rozłam w Bullet Club. Nic nie prowadzą w tym kierunku, nawet Being the Elite na daje wiele odpowiedzi, a tak naprawdę preciąga. Wydaje mi się, że na galach Honor Rising będzie dużo się wokół tego działo, bo inaczej to jednak będzie dziwnie. Karty wyglądają całkiem ciekawie i może będą 2-3 naprawdę dobre walki, ale nie nastawiam się na coś bardzo dobrego.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

The New Beginning In Osaka
Napisze tylko o tym Chaos vs. LIJ, choć przyznam, że pierwsza połowa wypadła dobrze.

Gedo vs. BUSHI**
Nie sądziłem, że akurat ta dwójka wypadnie najgorzej na gali, ale tak się stało. Nie wiem czemu dano im aż dziesięć minut, bo był to taki typ meczu, że wystarczyło 5-7 minut, a może nawet 3. Najciekawszą rzeczą tu było heelowanie Gedo, które było naprawdę dobre, ale dalej za długo się tutaj bawili. Motyw z przywiązaniem maski do lin mógłby być kolejnym plusem, ale ponownie przez to, że trwało to zbyt długo nie uznaje tego za coś dobrego.

YOSHI-HASHI vs. Tetsuya Naito ****
Kolejny raz to członek Chaos jest tym złym w walce. Naito nie zdążył wejść nawet do ringu, bo od tyłu zaszedł go Yoshi, który przy okazji wykonał tranquilo powodując uśmiech u lidera LIJ. Dzięki całej sytuacji Head Hunter otrzymał jakąkolwiek reakcje, co jest w jego przypadku czymś niecodziennym.
Bardzo dobra walka, która przed następnym pojedynkiem świetnie rozgrzała publikę. Zamiana roli (Naito face, Hashi heel) dała nam kolejne starcie tej dwójki, które ogląda się świetnie. Może będzie to dla federacji znak, że takie walki są ciekawszym rozwiązaniem od Tag Teamów.
Celebrujący na rampie Naito został ponownie wzięty od tyłu. Taichi v Naito? W sumie... Niech spierdalają z tym xD

Will Ospreay (c) vs. Hiromu Takahashi****1/2*
Taaak jest! To jest właśnie dywizja Junior Heavyweight! Świetne starcie, które jakby miało zostać skrócone, to po prostu ciężko to zrobić – Całość to highlight. Jak dobrze, że dostaliśmy wcześniej bardzo dobre starcie, bo dzięki temu zachowano odpowiednie tempo gali, a publika po prostu żyła pojedynkiem. Ospreay daje radę obronić swoją zdobycz i ja po prostu chcę wygranej Hiromu w tegorocznym BOSJ, bo na Dominion ta dwójka będzie w stanie dać nam pięciogwiazdkowe starcie. Temu brakowało chyba tylko większej dramaturgii, bo poza tym jest to coś, co ta dywizja gwarantuje.

Na Willa czeka teraz pewnie rewanż z Martym na Strong Style Evolved, bo innego przeciwnika dla niego nie widzę. Mógłby to być KUSHIDA, ale takie coś lepiej zachować na jakąś większą galę w Japonii. Jest jeszcze BUSHI, który byłby kolejnym członkiem LIJ do pokonania dla wrestlera z Chaosu.

Hirooki Goto (vs. EVIL***1/4*
Wstawienie takiej walki po starciu o IWGP Junior Heavyweight Championship jest głupie i dzisiaj nic się nie zmienia w tej kwestii. Ciężko było się tutaj wczuć, bo było to wolniejsze od dwóch wcześniejszych walk.
Obejrzałem ponownie i w sumie nic się nie zmieniło w mym odczuciu. Dalej było to dobre, ale przed ME, czy po dwóch wcześniejszych pojedynkach ten mocno odstaje.

Kazuchika Okada vs. SANADA - ****3/4*
SANADA nie tylko zrobił tutaj z Okadą najlepszą walkę The New Beginning. Cold Scull wyglądał tu nawet lepiej od Naito, gdy ten wygrywał z Okadą dwa lata temu. Rok temu to Suzuki był przeciwnikiem Okady i walka była naprawdę dobra. Nie ma jednak już co wspominać o dwóch wcześniejszych Main Eventach, bo ten dzisiejszy je najzwyczajniej przebija. Do zaokrąglenia potrzebowałem tylko wygranej SANADY lub kick-outu po Rainmakerze. Wtedy walka mogłaby konkurować nawet z Gargano vs. Almas!

SANADA po tej walce jest już dla mnie takim zawodnikiem, który za rok będzie musiał w końcu zdobyć mistrzostwo IWGP Intercontinental lub nawet Heavyweight.
Kolejny rok z rzędu otrzymujemy galę, która kapitalnie zamyka The New Beginning. Tag Teamy były dobre, porządny opener, a na dodatek singles match Hashi’ego i Naito wypadł jeszcze lepiej niż przewidywałem. Walki mistrzowskie nie zawiodły (u Goto i EVILA nie spodziewałem się więcej).

Superstar
Awatar użytkownika

The New Beginning in Osaka

Tetsuya Naito vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *

HASHI atakujący Naito na początku wypadł bardzo spoko, spoko to nakreśliło historie tego zdesperowanego Hasiego który chce w tej walce dużo pokazać, szczególnie że ostatnio miał słabszy okres i pokazał się naprawdę nieźle, sama walka wyszła bardzo dobrze, wiadomo Naito wygrał bez większych problemów. Potem po cichu liczyłem na Jericho, a tu Taichi? No 5 star to nie będzie XD

Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/4 *
Chyba nikt nie spodziewał się czegoś innego, świetne starcie z niesamowitymi akcjami w dobrym tempie, wiadomo inne od tego z WK, ale to już było wiadome na starcie, co Mnie zdziwiło to dość pewna wygrana Willa, znaczy był moment gdzie można było kupić to że Hiromu może wygrać, ale spodziewałem się że Ospreay może mieć ciężej. Tera Imo spokojnie potrzyma pas do walki ze zwycięzca BOSJ.

Hirooki Goto vs. EVIL - ***
Evil to chyba w tym tagu się rozleniwił, znaczy sama walka była nawet dobra, ale tak jak napisał JuiceRobinson69 po poprzedniej trochę było ciężko się w to wczuć.

Kazuchika Okada vs. SANADA - **** i 1/2 *
To było chyba idealne podsumowanie tej gali, dawanie szansy zawodnikom na pokazanie się, Hashi na mały plus, Evil na mały minus, a Sanada na ogromny plus, świetne starcie, szczególnie w drugiej części, choć piledriver poza ringiem jak zwykle wyszedł pieniężnie. Sama końcówka natomiast bardzo wyrównana, wiadomo duża tu zasługa też Okady który jak zawsze zaprezentował się na najwyższym poziomie, jednak może lekko przesadzam, ale kurde Sanada według Mnie zaprezentował się lepiej niż Naito na WK.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

A pierdolicie, że Jericho nie było. Wiadomo teraz, że on w New Japan będzie trochę podobnie jak Lesnar, pojawi się raz na dwa miesiące i wystarczy. Typowałem walkę Naito vs. Jericho na Strong Style Evolved, żeby ludzi przyciągnąć. Ale pewnie z dwóch względów wycofali się na razie z tej walki i odbędzie się ona na Dominion. Po pierwsze - gala się już wyprzedała, to równie dobrze mogą wysłać tam samych midcarderów i styknie. Po drugie - pojawi się Rey Rey, co już daje spory star power. Zatem pewnie dopiero na Sakura Genesis ruszą z tym feudem

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Ogólnie to serio bardzo podobał mi się main event. Nie oczekiwałem za wiele po 10 minutach, taki najbardziej generic początek jaki w życiu chyba widziałem, ale pózniej wyglądało to tak jakbym sobie tego zażyczył co do detali. Detali takich jak ten nearfall z Sanadą który po Dragon Sleeperze trafia Moonsault, ale przy okazji ponawia uraz nogi i ten ułamek sekundy zawahania kosztuje go to że Okada odkopuje. Story świetne, Sanada potrzebował takiej walki którą udowodniłby że nie przez przypadek wielu nazywa go przyszłą twarzą federacji co dalej nie jest przecież ani trochę pewne, ale takimi walkami jak ta na pewno się do takiego statusu przybliża. Okada wykorzystał po prostu ten moment nieuwagi, do tego znów o włos kilkukrotnie uciekł spod Dragon Sleepera, końcówka jak zawsze u Kazimierza kosmiczna, zajebista walka, **** 1/2.

O juniorach nawet za wiele mówić nie trzeba, szalona walka, nie chce mi się nawet za dużo pisać tutaj, ocena podobna jak powyżej, Hiromu wygrywa BOSJ i zapewne na Dominion odzyskuje po roku pas, tak to widzę, a Ospreay też zasługuje na przynajmniej półroczny run z pasem.

Okada/Ospreay na Anniversary show, no i kurwa elegancko. Ta sama walka dala przeciez Willowi ten spot w New Japan na gali RevPro w bodajze 2015. Będzie świetnie, o to jestem pewien, no i kolejny chapter w storylajnie z Whitem rozpierdalajacym CHAOS od srodka. Do tego pewnie na tej gali tez Suzuki/Makabe o pas, Naito/Taichi i RPG3K/Kanemaru i Despy.

Gale Honor Rising skupione glownie wokol Golden Lovers reunion, tu tez na pewno story pojdzie do przodu, poza tym tez chocby Hiromu vs Kushida vs Flip Gordon i te dwie rzeczy to jedyne co zapewne bedzie trzeba zobaczyc z tych gal.

Low carder
Awatar użytkownika

Kazuchika Okada (c) vs SANADA - ****1/4

Zmarnowany potencjał. Początek był w ogóle kiszkowy. Czasami również było widać że nie ta sama chemia co z innymi zawodnikami. Później coraz to lepiej, końcówka mocarna, ale jest rzecz do których się przyczepię. Jak już zbudowali SANADĘ na typa, który rywalizuje z Rainmakerem, to powinni pójść na całość. To znaczy, że Okada powinien być tutaj poważnie zgwałcony. 4/5 walki w ogóle nie miało żadnego momentum, publika była czasami cicha, co rzadko się zdarza na walkach Okady. Piledriver na steg'u wyszedł strasznie rakowo. Wygrało doświadczenie Kazuchiki, które dużo odjęło SANADZIE z tej walki

SANADA już za pół roku powninien walczyć o Icka (wygrać) i wyłamywać się z LIJ. 1,5 może 2 lata i ultimate rola Hirooki Goto w NJPW. To znaczy, dużo kręcenia się wokół najważniejszych tytułów, ale pewnie i tak skończy na krótkim runie z Ickiem i paroma NEVER.

PS: Niech Okada wróci do normalnych galotów.

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

No to już mamy potwierdzone wszystko ładnie. Will Ospreay zaakceptował wyzwanie i na 46th Anniversary spotka się w walce Okadą. Mamy więc Champ vs. Champ, Chaos vs. Chaos - Zajebiście.

NJPW coś nie miało pomysłu na ostatnią walkę z serii Kitamury, bo dostaje ponownie Nakanishi'ego, co może zwiastować kolejną porażkę, lub wygraną.

Będzie też pierwsza obrona tytułu Interkontynentalnego przez Minoru, co było do przewidzenia. Forma Togiego, jak i Minoru daje mi wiarę, że zrobią przyzwoitą walkę.

Desperado i Kanemaru wygrali z Sho i Yoh, a BUSHI i Hiromu też w sumie, ale w 6-Man Tagu. To nie zmienia niczego, bo i panowie z LIJ zostali dodani do walki.

Przy okazji Naito zawalczy z Taichim, ale na to akurat nie czekam w ogóle.

Superstar
Awatar użytkownika

Jakby ktoś był zainteresowany, ****

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Mid carder
Awatar użytkownika

O Honor Rising wspomnę tyle, że było ono spoko nawet, ale bez większej przesady.

Owens, Omega i Ibushi vs. Cody, Scurll i Page - ****
Naprawdę fajniutkie starcie, idealna przystawka przed tym, co zrobiono później...

Omega i Ibushi vs. Cody, Scurll i Page - ****1/4*
Świetne starcie. Głupio mi strasznie teraz, gdy oglądam tak dobrego Cody'ego, a głosowałem na tego typa jako najgorsze coś tam :/ Po walce Ibushi z Omegą powiedzieli, że są najlepszym tag teamem na świecie i... No właśnie teraz przechodzę do Strong Style Evolved, a później jeszcze do NJC.

The Young Bucks vs. Golden Lovers - Jak fajnie, że do takich starć dochodzi tak szybko :D Zapewne Main Event, ale też innego scenariusza nie przewiduję. Walka ta też będzie takim ostatnim mocnym momentem przed walką Cody'ego z Kennym.

Hangman Page vs. Jay White - Na to akurat się zanosiło już długo i fajnie też, że pas ten jest wykorzystywany własnie w USA. Hangman może też wygra i będzie pierwszym Amerykaninem z tym tytułem? Nie wierze w to zbyt bardzo, ale w dobry pojedynek wierze mocno!

Powrót Tanahashi'ego, który w pierwszej rundzie spotka się z Taichim (ehh), Elgin vs. Ishii, Sabre vs. Naito, SANADA vs. Chuckie T. oraz mój zapowiedziany wcześniej udział (Yujiro szykuj dupsko) to rzeczy, które sprawiają, że czekam na ten pucharek.

Ciężko mi jednak wytypować zwycięzce, bo faworytem jest tutaj Tanahashi oraz Sabre. Obaj poszliby na Okadę oczywiście, choć Brytyjczyk jakby wyzwał swojego lidera do walki, to przyznam, że byłbym zadowolony.

Star
Awatar użytkownika

ROH/NJPW Honor Rising 2018 (1 & 2)

Flip Gordon vs. KUSHIDA vs. Hiromu Takahashi
No myślę że spełnili zadanie. Szybki spotfest z ciekawymi interakcjami między zawodnikami. Wynik też mocno spoko bo weterani nic nie muszą udowadniać, a ten cały Flip Shit wygląda bardzo dobrze i widziałbym go kiedyś z pasem ROH, a nie zapomniałem że to rok 2018, a nie 2006, więc gościu co najwyżej może liczyć na pas TV. To w końcu nie talent na miarę Daltona czy innego WWE Indy Guy. (12:48) (*** ¾)

Hirooki Goto(c) vs. Beer City Bruiser - NEVER Openweight Championship
Nie chcę wyjść na jakiegoś hejtera jak Heath-kid czy inny typek, ale dla mnie na razie cały title run Goto wypada strasznie słabo. O ile jeszcze walka z Suzukim na WK była dobra, o tyle walki z Evilem czy Bruiserem to dobre przerwy na toaletę. I to nie wina tego że dostaje przeciętnych rywali, przecież Evil już zrobił postępy, a w tym starciu to właśnie Bruiser wypadł lepiej dając nawet parę spotów. Przeciętniak. (12:48) (** ½)

Że też nadejdzie dzień w którym walkę o główny pas ROH uznam za zapychacz...

Golden Lovers vs. Cody Rhodes i Marty Scurll
To się nazywa powrót. Zajebista walka w której kochankowie potwierdzają że po prostu nie ma ekipy która byłaby tak zgrana jak Oni. Masa kapitalnych sekwencji drużynowych, cudne tempo, publika i nawet Rhodes wyglądał tu bardzo dobrze. Lepszego powrotu nie mogli sobie wymarzyć, a teraz czeka nas w chuj zajebiste starcie z Bucksami. Jaram się mocniej niż WrestleManią. (20:04) (**** ¼)

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

JuiceRobinson69 pisze:
choć Brytyjczyk jakby wyzwał swojego lidera do walki, to przyznam, że byłbym zadowolony.

No właśnie o tym samym myślałem, jedyny problem jest w tym że myślę że to Imo trochu za wcześnie, szczególnie że w RevPro wygrali pasy tag team, no ale wiadomo Oni pewno robią to co Im NJPW każe.

Sam turniej zapowiada się bardzo dobrze, Naito-Sabre i Ishii-Elgin zapowiadają się świetnie, ciekawym dodatkiem jest taki Chuckie T.,dobrze że jest też Sanada, choć po porażce z Okadą dużych szans bym Mu nie dawał. Duża szanse na wygrane ma Tana i w sumie Naito, choć On pasuje do planu z wygraną Zacka który by w Swojej pierwszej walce odniósł mocne zwycięstwo.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Co do New Japan Cup to skład jest dość dziwny. Chuckie T, Taichi (XD) czy taki Archer, no dziwne wybory, ale w sumie przyda się jakaś świeża odmiana. Nie mam pojęcia kto wygra. Myślę że żaden z tych zawodników nie ma żadnych szans z Okadą. Trochę dziwi brak Omegi, ale widać że chronią go przed porażką, a na finałowe starcie z Okadą musimy jeszcze poczekać.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

Omega powiedział, że póki sprawa z Bullet Clubem się nie wyjaśni, to nie jest zainteresowany żadnym tytułem... W sumie szkoda, ale jest Tanahashi, Ibushi czy też możliwy czarny koń - Ishii. Każdy z tej trójki mógłby na spokojnie iść na Okadę, ale ze względu na to, że będzie to na Sakura Genesis, to przewiduję tutaj jakiegoś szokującego zwycięzce, który będzie też kolejnym na liście Kazu.

Fajnie w sumie, że mogą sobie wybrać tytuł o który chcą walczyć, ale ciężko mi uwierzyć, że taki Ace po walce mówi, że chce ponownie Suzukiego lub Juice, że on naprawdę chce walki z White'em... Co do właśnie tych Taichich czy Archerów, to widocznie nie mieli kogo wpychać do pierwszej rundy, bo w ich awans wyżej ciężko uwierzyć.

Superstar
Awatar użytkownika

New Japan Cup to New Japan Cup, nie dziwi mnie w ogóle że tak to wygląda. A nie wygląda źle, trochę randomowo po prostu ale tak z NJC było zawsze.

Chuckie T zastępuje na pewno Trenta który ma coś z trickiem, Yujiro pewnie za Evila który też ma kontuzję. Kojima też kontuzja, Omega to wyzej napisal kolega, dziwi trochę brak Tamy Tongi ale jakos mnie to nie rusza ze go nie ma.

Anyway, zapraszam do krotkiej analizy

Ishii vs Elgin - bedzie benger, nie ma szans zeby nie bylo tu zajebistej walki, przez to co ostatnio dzieje sie z Elginem nie ma szans zeby wygral, typ: Ishii

Juice vs Yujiro - latwy win dla Juice'a, jak rok temu

Tanahashi vs Taichi - Taichi w przeciagu tygodnia ma walka z Tanahashim i Naito, duze wyzwania, ma duzo do udowodnienia. Z Tanahashim zawsze ciezko przewidziec w turniejach, moze przejebac tu, albo z Fale, albo tez wygrac caly turniej, nic mnie nie zdziwi. Typ: Tanahashi, ale szanse stawiam 60-40

Fale vs Archer - raczej pewna wygrana dla Fale

1/4 - Ishii pokona raczej Robinsona Cruzo, a Tanahashi-Fale to nigdy kurwa nie wiadomo. Ciężko przewidzieć, wrócimy do tego. Ale półfinał to zatem Ishii vs Tanahashi/Fale

Druga czesc drabinki - Sanada raczej ma łatwą część drabinki, pewny półfinał po pokonaniu Kentaki Dżentlmena i Yano. Z drugiej strony pewna wygrana Ibushiego z Hashim, a Sabre moim zdaniem odjebie Naito. Po pierwsze - za szybko na wygraną Naito, na to poczekamy jeszcze do czerwca/stycznia, poza tym nie będą marnować walki Ibushi/Naito na 1/4 New Japan Cup, come on. A Zack to perfekcyjna osoba do pokonania Naito, który pewnie później na jakimś Sakura Genesis się zrewanżuje.

Czyli:

Ishii vs Tanahashi/Fale
SANADA vs Ibushi/ZSJ

Każdy z trójki Ishii/Tanahashi/Ibushi może wygrać moim zdaniem, szansę rozkładałbym 30-45-25.

Legenda
Awatar użytkownika

Wrestle Kingdom 12

Sho i Yoh vs. Matt Jackson i Nick Jackson - ****
Bad Luck Fale, Tama Tonga i Tanga Loa vs. Beretta, Tomohiro Ishii i Toru Yano vs. Juice Robinson, Ryusuke Taguchi i Togi Makabe vs. Taichi, Takashi Iizuka i Zack Sabre vs. Hanson, Raymond Rowe i Michael Elgin - ***1/2
Cody vs. Kota Ibushi - ***3/4
Davey Boy Smith i Lance Archer vs. Evil i Sanada - ***
Minoru Suzuki vs. Hirooki Goto - ***1/4
Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. Kushida vs. Will Ospreay - ****3/4
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - ***1/2
Kenny Omega vs. Chris Jericho - ****3/4
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito - ****1/2

Wrestle Kingdom ma to do siebie że wypadło bardzo dobrze. Świetny opener i bardzo fajny motyw z podwójną kontuzją. Pasy Trios jakoś uszły. Cody/Ibushi znacznie powyżej oczekiwań, Ibushi dbał o poziom ringowy a Cody świetnie heelował. Tagi i Suzuki/Goto poprawnie. Four Way Juniorów to czwórka najlepszych Juniorów NJ w jednym miejscu a taka walka nie mogła się nie udać. Masa świetnych spotów i duże zwycięstwo Willa co mnie cieszy bo chłopak w pełni zasługuje na mocne panowanie w Juniorach. Tana/White to spore rozczarowanie, walka poniżej pewnego poziomu nie zeszła ale liczyłem na znacznie więcej. Alpha i Omega to kawał świetnej walki No DQ w stylu New Japan za co bardzo ich muszę pochwalić, trochę się zastanawiałem czy Y2J da radę ale dał i przebił moje oczekiwania. Walka wieczoru to bardzo dobra walka ale tu z kolei miałem nieco większe wymagania no i liczyłem na to że Naito jednak pokona Okadę ale jak widać nie. Gedo chyba nie chce dobić ten run do 1000 dni? Czasem mam wrażenie że taki jest jego cel.

Gala ogólnie mocne 9/10 i polecam każdemu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 81  Następna