Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lut 21, 2018 11:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Dziwnie wygląda jak na razie ten rozłam w Bullet Club. Nic nie prowadzą w tym kierunku, nawet Being the Elite na daje wiele odpowiedzi, a tak naprawdę preciąga. Wydaje mi się, że na galach Honor Rising będzie dużo się wokół tego działo, bo inaczej to jednak będzie dziwnie. Karty wyglądają całkiem ciekawie i może będą 2-3 naprawdę dobre walki, ale nie nastawiam się na coś bardzo dobrego.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

The New Beginning In Osaka
Napisze tylko o tym Chaos vs. LIJ, choć przyznam, że pierwsza połowa wypadła dobrze.

Gedo vs. BUSHI**
Nie sądziłem, że akurat ta dwójka wypadnie najgorzej na gali, ale tak się stało. Nie wiem czemu dano im aż dziesięć minut, bo był to taki typ meczu, że wystarczyło 5-7 minut, a może nawet 3. Najciekawszą rzeczą tu było heelowanie Gedo, które było naprawdę dobre, ale dalej za długo się tutaj bawili. Motyw z przywiązaniem maski do lin mógłby być kolejnym plusem, ale ponownie przez to, że trwało to zbyt długo nie uznaje tego za coś dobrego.

YOSHI-HASHI vs. Tetsuya Naito ****
Kolejny raz to członek Chaos jest tym złym w walce. Naito nie zdążył wejść nawet do ringu, bo od tyłu zaszedł go Yoshi, który przy okazji wykonał tranquilo powodując uśmiech u lidera LIJ. Dzięki całej sytuacji Head Hunter otrzymał jakąkolwiek reakcje, co jest w jego przypadku czymś niecodziennym.
Bardzo dobra walka, która przed następnym pojedynkiem świetnie rozgrzała publikę. Zamiana roli (Naito face, Hashi heel) dała nam kolejne starcie tej dwójki, które ogląda się świetnie. Może będzie to dla federacji znak, że takie walki są ciekawszym rozwiązaniem od Tag Teamów.
Celebrujący na rampie Naito został ponownie wzięty od tyłu. Taichi v Naito? W sumie... Niech spierdalają z tym xD

Will Ospreay (c) vs. Hiromu Takahashi****1/2*
Taaak jest! To jest właśnie dywizja Junior Heavyweight! Świetne starcie, które jakby miało zostać skrócone, to po prostu ciężko to zrobić – Całość to highlight. Jak dobrze, że dostaliśmy wcześniej bardzo dobre starcie, bo dzięki temu zachowano odpowiednie tempo gali, a publika po prostu żyła pojedynkiem. Ospreay daje radę obronić swoją zdobycz i ja po prostu chcę wygranej Hiromu w tegorocznym BOSJ, bo na Dominion ta dwójka będzie w stanie dać nam pięciogwiazdkowe starcie. Temu brakowało chyba tylko większej dramaturgii, bo poza tym jest to coś, co ta dywizja gwarantuje.

Na Willa czeka teraz pewnie rewanż z Martym na Strong Style Evolved, bo innego przeciwnika dla niego nie widzę. Mógłby to być KUSHIDA, ale takie coś lepiej zachować na jakąś większą galę w Japonii. Jest jeszcze BUSHI, który byłby kolejnym członkiem LIJ do pokonania dla wrestlera z Chaosu.

Hirooki Goto (vs. EVIL***1/4*
Wstawienie takiej walki po starciu o IWGP Junior Heavyweight Championship jest głupie i dzisiaj nic się nie zmienia w tej kwestii. Ciężko było się tutaj wczuć, bo było to wolniejsze od dwóch wcześniejszych walk.
Obejrzałem ponownie i w sumie nic się nie zmieniło w mym odczuciu. Dalej było to dobre, ale przed ME, czy po dwóch wcześniejszych pojedynkach ten mocno odstaje.

Kazuchika Okada vs. SANADA - ****3/4*
SANADA nie tylko zrobił tutaj z Okadą najlepszą walkę The New Beginning. Cold Scull wyglądał tu nawet lepiej od Naito, gdy ten wygrywał z Okadą dwa lata temu. Rok temu to Suzuki był przeciwnikiem Okady i walka była naprawdę dobra. Nie ma jednak już co wspominać o dwóch wcześniejszych Main Eventach, bo ten dzisiejszy je najzwyczajniej przebija. Do zaokrąglenia potrzebowałem tylko wygranej SANADY lub kick-outu po Rainmakerze. Wtedy walka mogłaby konkurować nawet z Gargano vs. Almas!

SANADA po tej walce jest już dla mnie takim zawodnikiem, który za rok będzie musiał w końcu zdobyć mistrzostwo IWGP Intercontinental lub nawet Heavyweight.
Kolejny rok z rzędu otrzymujemy galę, która kapitalnie zamyka The New Beginning. Tag Teamy były dobre, porządny opener, a na dodatek singles match Hashi’ego i Naito wypadł jeszcze lepiej niż przewidywałem. Walki mistrzowskie nie zawiodły (u Goto i EVILA nie spodziewałem się więcej).

Superstar
Awatar użytkownika

The New Beginning in Osaka

Tetsuya Naito vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *

HASHI atakujący Naito na początku wypadł bardzo spoko, spoko to nakreśliło historie tego zdesperowanego Hasiego który chce w tej walce dużo pokazać, szczególnie że ostatnio miał słabszy okres i pokazał się naprawdę nieźle, sama walka wyszła bardzo dobrze, wiadomo Naito wygrał bez większych problemów. Potem po cichu liczyłem na Jericho, a tu Taichi? No 5 star to nie będzie XD

Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/4 *
Chyba nikt nie spodziewał się czegoś innego, świetne starcie z niesamowitymi akcjami w dobrym tempie, wiadomo inne od tego z WK, ale to już było wiadome na starcie, co Mnie zdziwiło to dość pewna wygrana Willa, znaczy był moment gdzie można było kupić to że Hiromu może wygrać, ale spodziewałem się że Ospreay może mieć ciężej. Tera Imo spokojnie potrzyma pas do walki ze zwycięzca BOSJ.

Hirooki Goto vs. EVIL - ***
Evil to chyba w tym tagu się rozleniwił, znaczy sama walka była nawet dobra, ale tak jak napisał JuiceRobinson69 po poprzedniej trochę było ciężko się w to wczuć.

Kazuchika Okada vs. SANADA - **** i 1/2 *
To było chyba idealne podsumowanie tej gali, dawanie szansy zawodnikom na pokazanie się, Hashi na mały plus, Evil na mały minus, a Sanada na ogromny plus, świetne starcie, szczególnie w drugiej części, choć piledriver poza ringiem jak zwykle wyszedł pieniężnie. Sama końcówka natomiast bardzo wyrównana, wiadomo duża tu zasługa też Okady który jak zawsze zaprezentował się na najwyższym poziomie, jednak może lekko przesadzam, ale kurde Sanada według Mnie zaprezentował się lepiej niż Naito na WK.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

A pierdolicie, że Jericho nie było. Wiadomo teraz, że on w New Japan będzie trochę podobnie jak Lesnar, pojawi się raz na dwa miesiące i wystarczy. Typowałem walkę Naito vs. Jericho na Strong Style Evolved, żeby ludzi przyciągnąć. Ale pewnie z dwóch względów wycofali się na razie z tej walki i odbędzie się ona na Dominion. Po pierwsze - gala się już wyprzedała, to równie dobrze mogą wysłać tam samych midcarderów i styknie. Po drugie - pojawi się Rey Rey, co już daje spory star power. Zatem pewnie dopiero na Sakura Genesis ruszą z tym feudem

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Ogólnie to serio bardzo podobał mi się main event. Nie oczekiwałem za wiele po 10 minutach, taki najbardziej generic początek jaki w życiu chyba widziałem, ale pózniej wyglądało to tak jakbym sobie tego zażyczył co do detali. Detali takich jak ten nearfall z Sanadą który po Dragon Sleeperze trafia Moonsault, ale przy okazji ponawia uraz nogi i ten ułamek sekundy zawahania kosztuje go to że Okada odkopuje. Story świetne, Sanada potrzebował takiej walki którą udowodniłby że nie przez przypadek wielu nazywa go przyszłą twarzą federacji co dalej nie jest przecież ani trochę pewne, ale takimi walkami jak ta na pewno się do takiego statusu przybliża. Okada wykorzystał po prostu ten moment nieuwagi, do tego znów o włos kilkukrotnie uciekł spod Dragon Sleepera, końcówka jak zawsze u Kazimierza kosmiczna, zajebista walka, **** 1/2.

O juniorach nawet za wiele mówić nie trzeba, szalona walka, nie chce mi się nawet za dużo pisać tutaj, ocena podobna jak powyżej, Hiromu wygrywa BOSJ i zapewne na Dominion odzyskuje po roku pas, tak to widzę, a Ospreay też zasługuje na przynajmniej półroczny run z pasem.

Okada/Ospreay na Anniversary show, no i kurwa elegancko. Ta sama walka dala przeciez Willowi ten spot w New Japan na gali RevPro w bodajze 2015. Będzie świetnie, o to jestem pewien, no i kolejny chapter w storylajnie z Whitem rozpierdalajacym CHAOS od srodka. Do tego pewnie na tej gali tez Suzuki/Makabe o pas, Naito/Taichi i RPG3K/Kanemaru i Despy.

Gale Honor Rising skupione glownie wokol Golden Lovers reunion, tu tez na pewno story pojdzie do przodu, poza tym tez chocby Hiromu vs Kushida vs Flip Gordon i te dwie rzeczy to jedyne co zapewne bedzie trzeba zobaczyc z tych gal.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Kazuchika Okada (c) vs SANADA - ****1/4

Zmarnowany potencjał. Początek był w ogóle kiszkowy. Czasami również było widać że nie ta sama chemia co z innymi zawodnikami. Później coraz to lepiej, końcówka mocarna, ale jest rzecz do których się przyczepię. Jak już zbudowali SANADĘ na typa, który rywalizuje z Rainmakerem, to powinni pójść na całość. To znaczy, że Okada powinien być tutaj poważnie zgwałcony. 4/5 walki w ogóle nie miało żadnego momentum, publika była czasami cicha, co rzadko się zdarza na walkach Okady. Piledriver na steg'u wyszedł strasznie rakowo. Wygrało doświadczenie Kazuchiki, które dużo odjęło SANADZIE z tej walki

SANADA już za pół roku powninien walczyć o Icka (wygrać) i wyłamywać się z LIJ. 1,5 może 2 lata i ultimate rola Hirooki Goto w NJPW. To znaczy, dużo kręcenia się wokół najważniejszych tytułów, ale pewnie i tak skończy na krótkim runie z Ickiem i paroma NEVER.

PS: Niech Okada wróci do normalnych galotów.

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

No to już mamy potwierdzone wszystko ładnie. Will Ospreay zaakceptował wyzwanie i na 46th Anniversary spotka się w walce Okadą. Mamy więc Champ vs. Champ, Chaos vs. Chaos - Zajebiście.

NJPW coś nie miało pomysłu na ostatnią walkę z serii Kitamury, bo dostaje ponownie Nakanishi'ego, co może zwiastować kolejną porażkę, lub wygraną.

Będzie też pierwsza obrona tytułu Interkontynentalnego przez Minoru, co było do przewidzenia. Forma Togiego, jak i Minoru daje mi wiarę, że zrobią przyzwoitą walkę.

Desperado i Kanemaru wygrali z Sho i Yoh, a BUSHI i Hiromu też w sumie, ale w 6-Man Tagu. To nie zmienia niczego, bo i panowie z LIJ zostali dodani do walki.

Przy okazji Naito zawalczy z Taichim, ale na to akurat nie czekam w ogóle.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69