Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 10:44 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1595 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Witam. Jako iz ostatnio federacja Ring of Honor pnie sie w górę, podpisało kontrakt z SBG i będzie emitować tygodniówki. Poniżej userzy oglądający ta federację będa mogli wypowiadać sie o galach ROH przyszłych, wcześniejszych, o zawodnikach i tak dalej. Będzie to jeden wielki temat zbiorczy RoH. Mam nadzieję, że dyskusja będzie sie kleiła. Zacznę może ja. Death Before Dishonor IX. 17 września, na kilka dni przed wyemitowaniem gali z 13 sierpnia. Poniżej karta. Ja wypowiem się na jej temat później. Zapraszam także do typera.

[center]The “Ringmaster Challenge” - 2/3 Falls Match
Eddie Edwards vs Roderick Strong

Ladder War
All Night Express vs The Briscoes
Nad ringiem zawieszony będzie kontrakt gwarantujący tag team title match na Glory By Honor X

3-Way Elimination Match
The Young Bucks vs Future Shock vs The Bravados

Shelton Benjamin vs “The Prodigy” Mike Bennett

Charlie Haas vs Michael Elgin

Steve Corino vs El Generico

Grudge Match
Homicide i Jay Lethal vs Tommaso Ciampa i Rhino
[/center]

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

No, nie wiem czy będzie się tu kleić, ale potem żeby ludzie nie narzekali, że na WF tylko WWE i TNA.

Co do Death Before Dishonor IX, main eventem z pewnością będzie albo Ringmaster Challenge albo Ladder War. Bardzo liczę, że te dwie walki będą wspaniałe, bo pozostała karta nie powala.
3 Way TT match zacznie się rozkręcać, jak odpadną Bravados. Benjamin vs Bennett - nie spodziewam się ciekawego starcia. Haas vs Elgin - może być nieźle, Elgin dobrze odgrywa rolę siłacza w House of Truth i ma ring skilla. Corino vs Generico - wszyscy zapewne będą wyczekiwać obecności Kevina Steena. Grudge match będzie raczej ciekawy tylko wtedy, gdy w ringu będą Lethal i Ciampa.

Co do kwestii przyszłości zawodników ROH, skupiam się też na tym, kto się wybije dzięki SBG TV. Tapingi w HDNet dały to Edwardsowi, a teraz widzę szansę dla takich, jak Elgin, Cole i O'Reilly i przypieczętowanie statusu głównych gwiazd dla ANX.
Przede wszystkim Michael Elgin jest numerem jeden wśród tych, na których liczę. Typowo siłowy wrestler, który dzięki House of Truth dobrze się promuje, ale wolałbym, aby zdobył pas już po odejściu od stajni.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Co do karty na galę, to Ladder War zapowiada sie bardzo bardzo fajnie. Juz zacieram rece na to starcie, bo na pewno będzie co ogladać. Będzie to silny punkt gali. Teraz ciekawe, kto otrzyma shooty na pasy. Ja raczej stawiam na (All Day...)...) All Night| Express (xD). Co do następnego starcia to Ringmaster Challenge także powinien byc przyzwoity. Tez na plus jest pojawienie się w karcie Youngsów którzy od razu dostali walkę. Shelton Benjamin vs “The Prodigy” Mike Bennett/ Charlie Haas vs Michael Elgin /Steve Corino vs El Generico...troche nie zadowolony jestem z tych walk. Tak na prawde wolał bym, aby Hass i Benjamin zawalczyli sobie w teamie. OCzywiście nie o pasy, bo po co. Jeżeli chodzi natomiast o ich tytułu, to sadzę, że stracą je na Glory by Honor ;)

Co do promocji nowych gwiazd, to na pewno dobrym wyjściem było by dopushowanie Cole`a i o`Reilly`ego. Skoro KoW mają się przetransferowac do WWE(co pewnoe bardzo nie jest) to dobrze, aby ktos ich zastapił, a chłopaki daja radę. Tu KL dobrze zauważył Elgina, jednak ja sądzę, że też pojawiac sie czesciej będzie Ciampa. Nie jestem z tego zadowolony,b o na razie on nie powala mnie i po prostu wstrzymał bym sie z jego pushowaniem itp, bo pojawia sie na iPPV itp. Jednak wszystko sie w krótce wyjaśni.

Obrazek

Tytuł:
Low carder

Ok,no to zacznę od ME.Walka powinna być conajmniej dobra,ale wiem,że tych obu stać świetne starcia,jak z początku tego roku,kiedy feudowali RoH World Title.Ciężko powiedzieć kto wygra,ale obstawiam Rodericka Stronga z pomocą House of Truth.Kolejna walka to Ladder War,to dopiero 3 taka walka w historii,ale poprzednie były fajne i obfitowały w kilka fajnych spotów.Ta walka chyba już zakończy feud pomiędzy Tagami.Obstawiam zwycięstwo ANX,którzy w ostatnim czasie są bardzo pushowani i czas,jeśli nie na pasy,to na Title shot na iPPV,a potem może rozpocząłby się jakiś dłuższy feud z WGTT? Odbiegam od tematu.3 Way Elimintation Tag Team match... W tej walce są 2 bardzo dobre tagi (Young Bucks i Future Shock) i 1 słabszy (Bravados).Mam nadzieje,ze Bravados odpadną jak najszybciej a potem walka będzie mogla sie na dobre rozkręcić.Ciekawe czy Bucksi na dłużej zostaną w RoH(gdzie po odejściu KoW przyda się dodatkowy Tag) czy jednak podpiszą kontrakty z WWE.Do Grudge Match'u powinni dodać jakąś ciekawą stypulację,może No DQ?Rhino i Homicide mieliby szanse sie zrehabilitowac za kiepski No Holds Barred z Best in the World.A technikami oni nie są wiec w zwykłej walce nie pokażą zbyt wiele.O reszcie walk napisze potem,chyba,ze nie bd mi sie chcialo ;)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Przede wszystkim Michael Elgin jest numerem jeden wśród tych, na których liczę. Typowo siłowy wrestler, który dzięki House of Truth dobrze się promuje, ale wolałbym, aby zdobył pas już po odejściu od stajni.

Prawdę mówiąc, to niezbyt lubię Mike'a Elgina. Może i faktycznie nie oglądałem zbyt wielu jego walk, ale z tych kilku, które wykręcił na ringu Ring of Honor, nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Strasznie "drewniano" porusza się w ringu, moveset też nie jest zbyt bogaty, oglądając walkę Elgina z Corino myślałem że usnę, bo akcja toczyła się tak ślamazarnie, moveset Elgina jak na moje jest strasznie ograniczony i nie lubię oglądać go w ringu.
A co do Death Before Dishonor, gala zapowiada się nieźle. Grudge Match wygląda całkiem interesująco, skład jest całkiem niezły, każdy z uczestników tej walki ma sporego skilla, więc powinno mi się przyjemnie oglądać. No i przede wszystkim Ciampa ma świetny finisher, który uwielbiam oglądać :D El Generico z każdego wyciągnie 200%, ale ze Steve'a nie ma co wyciągać więc walka będzie średnia z paroma fajnymi akcjami Generic Luchadora. Walka Haasa z Elginem zassie, no niestety, bo lubię Haasa. Walka Benjamina z Bennettem powinna być fajna, Shelton ma sporego Skilla więc walka powinna wyglądać fajnie. 3 Way Tag-Team jak powiedział Dashing GTS rozkręci się po odpadnięciu Bravados. Young Bucks mają skilla, Future Shock również go mają, walka będzie świetna. Jeśli chodzi o Ladder War, przeczuwam że wygrają Briscoes. Mają jako tako feud z WGTT i na Glory By Honor powinni zawalczyć z Benjaminem i Haasem. No i na końcu Eddie Edwards vs. Roderick Strong. Walka powinna być świetna, obaj zawodnicy mają bardzo pożądnego skilla i już nie mogę się doczekać tej walki. No cóż, to chyba tyle, kolejna gala ROH zapowiada się fajnie i z pewnością będzie mi się przyjemnie oglądać.

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

No i mamy potwierdzenie KLIK Future Shock, czyli Adam Cole i Kyle O'Reilly dostaną swego title shota na pasy TT na live evencie 6 Listopada.

Cóż, przyznam że liczyłem, iż będzie to na iPPV. Bardzo chciałbym ujrzeć to starcie, a na to zapewne będzie trzeba troszkę poczekać, nim znajdą się linki w necie :roll:
Na razie nie zastanawiam się, kto wygra, bo nie wiadomo, jak to będzie z pasami na tapingach 1 Października.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

No i bardzo dobrze. Chłopaki potrafią walczyc i bardzo dobrzę, że dostali w końcu te title shoty. Na pewno wyjdzie to na plus. Ciekaw jednak jestem z kim zawalcza, jednak mysle, że z obecnymi mistrzami i po prostu poznamy już niedługo nowych mistrzów. Na duży plus to wszystko ;)

Obrazek

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

No i potwierdzone KLIK .
Claudio Castagnoli idzie do WWE. Zapewne niedługo to samo będzie z Chrisem Hero i coltem Cabaną.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

A więc to co było zapowiadane stało sie faktem. 1/2 KoW jest już w WWE, jak myslicie, kiedy 2/2 KoW tam dołączy? Tydzień? kilka dni? Na pewno do tego dojdzie, dla mnie jest to po prostu wielka strata, bo w ROH mógł wraz z Hero pokazac kawał wielkiego wrestlingu. W WWE na pewno przyczynia sie do odbudowy dywizji tag team, ale oby WWE nie zniszczyło genialnego teamu, co już potrafili robić ;( Jestem tez ciekaw, czy Colt przejdzie by jobbowac w WWE? xD Na pewno nie da się tym razem. No cóż, Claudio powodzenia w WWE ;D

Obrazek

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Death Before Dishonor nadchodzi, więc wypadało by napisać parę słówek przewidywań o tym iPPV.

The “Ringmaster Challenge” - 2/3 Falls Match

Przydałoby się, aby Roddy wygrał. Były ROH Champion z dość długim stażem w Ring of Honor, już dwa razy przegrał z Eddiem, więc dobrze by było dla odmiany jemu dać wygrać. Pojedynek na pewno będzie ciekawy, no i oczywiście skończy się 2-1 ^^

Ladder War

Walka, na które z pewnością wszyscy oczekują. Powiedziałbym ,że wygrają The Briscoes, ale jako że chodzi tu o title shota, to chciałbym aby wygrali ANX i aby to właśnie oni zdobyli potem pasy Tag Teamowe. Pojedynek na pewno będzie ze 4-gwiazdkowy ^^

3-Way Elimination Match

Cóż, czekamy kiedy the Bravados odpadną i kto okaże się lepszy - Future Shock, czy Generation Me, czego nie mogliśmy się dowiedzieć na Best in the World. KL'owskie przeczucie mówi mi, że jednak góra będą Bucksi.

Średnie starcie akurat gdzieś na środek karty gali. Raczej za wiele nie oczekuję, ale przy odrobinie szczęścia walka będzie w miarę w miarę ^^ Shelton wygra.

O ile Shelton wygra, o tyle drugi z naszych tag team championów zostanie pokonany. Elgin jest dobrze zapowiadającym się wrestlerem i przyznam, że osobiście widzę w nim przyszłość ROH.

Jimmy Jacobs vs El Generico
Gdyby pozostał Steve, wszyscy czekali by tylko, kiedy zjawi się Kevin Steen ^^ widzę tu raczej zwycięstwo El Generico, który zapewne odmówi Jimmy'emu uścisku ręki. Może coś jeszcze się wydarzy przed/w trakcie/po walce, ale gdybam sobie o tym - niech Ring of Honor mnie zaskoczy :mrgreen:

Po tym pojedynku też raczej nie oczekuję fajerwerków. Gdy Lethal i Ciampa będą w akcji, może być interesująco. Tu stawiam na Embassy, aby Tommaso podbudował swą pozycję i aby Rhino po raz pierwszy wygrał.

Ciekawe jest też to, że Lethal wystąpi jako ROH TV champion, choć jego zdobycie tytułu dopiero ujrzymy na SBG TV ^^

Ogółem gala zapowiada się w miarę OK. Nie będzie to coś wielkiego - nie ma Richardsa, żadnego title matcha, ale w sumie i tak dobra alternatywa dla znudzonych produktem WWE i TNA ;)

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ja też mogę cos napisać? ok, mysle, że KL mi pomoże i da mi napisac cos o gali.

Jak pisałem wyżej ta walka musi być po prostu świetna. Oboje maja spore umiejętności i na pewno zostanie to wykorzystane. Walka jednych z najlepszych w ROH. Szczerze to chciał bym wygranej Eddie`go, bo jako Wilk i były partner Richardsa jestem za nim ;D Chciał bym aby to był długio pojedynek aby panowie rozkręcili sie do maximum. ;)

Ladder War

Chielismy i dostalismy tej walki. Walk Ladder War w historii ROH nie było zbyt dużo o ile pamietam dlatego jeszcze bardziej napalam sie na ta walke. Może być to genialna walka, ich feud jest dobry, wszystko zostaje rozgrzane przed ta walka i wystarczy tylko wykręcic dobry pojedynek z którego lepiej wyjdą...ANX. Dlaczego oni? Bo czas na push dla niech chyba...

3-Way Elimination Match

Walka z pewnością będzie dobra, jezeli oczywiście odpadną Bravados xD Chyba wszyscy tego chcą, oby tak tez sie stało. Mysle, że po ich eliminacji powinniśmy otrzymac porządne starcie i stawiam na Bucksów. Chciał bym aby wygrali, a następnie na zawsze wrócili do ROH i nigdy nie odeszli po czym zdobyli by pasy tag team i zasilili ROH jak jeszcze nigdy xD

Tu za duzo nie mam do powiedzenia, raczej wygra Shelton. Dawno nie walczył solo i jestem ciekaw jak mu to wyjdzie, jednak ma umiejętności i poiwnien sobie poradzić z Mike`m wykręcić coś...

Jak napisał KL Elgin będzie gwiazdą ROh na pewno, a pokonanie mistrza tag team tylko pokaże go z dobrej strony i wypromuje. Chciał bym aby zaczał się jego push i wszystko. też jestem ciekaw jak wypadnie to starcie.

Jimmy Jacobs vs El Generico
beznadziejnie, że walka uległa wielkiej zmianie. Mamy Generico, ale zamiast Corino mamy Jacobsa. A sadziłem, że w tej walce pojawi sie słasnie Kevin Steen. Sądzę, że Kevin może na tym iPPV jeszcze wielkiego wejścia nie zrobi i nie zainterweniuje w walce, jednak gdyby na next gali Generico i Corino zmierzyli się, to jest duza szanse, że Kevin zainterweniuje. Stawiam na Generico w walce.

Tu sie nie wypowiem, bo jakos nie mam nic do powiedzeina, po walce nie oczekuje wielkiego starcia. Wszystko ;)

Co do samej gali powinna byc dobra, duże plusy za starcia Ladder War i Eddie`go z Strongiem. Inne starcia tez powinny być dobre na poziomie ROH. A ja akurat żałuję, że nie ma Davey`a, może własnie nie musiał by walczyć o pas bo po co, ale jakiś tak normal match dla zaimponowania mi ;D

Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Zapowiada się ciekawa walka, oboje są świetni w ringu. Stypulacja ciekawe liczę na długie, ciekawe starcie. Myślę że walke wygra Eddie Edwards, na 100% skończy się wynikiem 2-1.

Ladder War

Na tą walkę liczę najbardziej, w końcu to Ladder War, powszednie walki w tej stypulacji były dobre. Tu też oczekuje dobrej walki, jeśli nie dostanie **** to będę zawiedziony. Walka musi się udać. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że walkę wygrają The Briscoes

3-Way Elimination Match

Tutaj liczę na szybkie odpadniecie The Bravados, jakoś ten TT mi nie opowiada. Jak już zostaną The Young Bucks i Future Shock będzie ciekawie. Generation Me to najlepszy ringowo TT na świecie, więc walka nie może być nuda. A Future Shock też są nieźli.

Po tej walce nie oczekuje nic. Ot tak obejrzeć i zapomnieć. Wygrana Sheltona raczej jest oczywista.

Ciekawe jak wypadnie ta walka, myślę że dobrze. Myślę że w przeciwieństwie do swojego partnera Haas przegra. Wygrana wypromuje trochę Elgina, wszak Haas jest mistrzem TT.

Steve Corino vs El Generico

Tutaj też nic nie oczekuję, może pojawi się Kevin Steen. Kolejna walka do obejrzenia i zapomnienia.

Grudge Match

Ta walka będzie dobra jeśli przez większość czasu w ringu będzie Lethal i Ciampa wyjdzie dobrze. Jak będzie Homicide i Rhino będzie wiało nudą. Ich match na Best in the world nie zachwycił dobrze że ROH dało im partnerów.

iPPV zapowiada się nieźle, najwięcej oczekuję po Ladder War i walce Eddie Edwards vs Roderick Strong.

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2011 7:01 pm ]
Tygodniówka obejrzana czas na ocenę.

Plusy:

+ dobre walki, opener jak i walka o pasy TT stały na dobrym poziomie. Future Shock zapewne będą zapełniać lukę po odejściu KoW, Claudio już odszedł a Hero raczej też odejdzie do WWE. Szkoda ale, każdy wrestler chciałby występować w WWE
+ Nigel McGuiness, nieźle się spisał jako komentator, fajnie że wrócił, może kiedyś wróci do ringu
+ oprawa graficzna na dobrym poziomie, mały plus wszak później i tak nie będę zwracał na to uwagi

Minusy:

- za dużo reklam, ale wiadomo trzeba przedstawić produkty federacji nowym fanom
- brak chronologii, niedawno iPPV potem tygodniówka, na której mistrzem TV jest były mistrz TV (dla niektórych sorry za spoiler), mam nadzieję że ROH to poprawi.

Ogólnie powrót do TV na plus, ocena 4/6.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Obejrzałem sobie nową tygodniówkę ROH i muszę powiedzieć, że tam mają genialną atmosferę na trybunach. Fanów jest więcej niż w TNA i są na podobnym poziomie głośności co w WWE.
Walki wyszły mieszanie, Jacobs z Benettem byli trochę... Nudni, walka mnie nie porwała, trochę się nawet dłużyła. Wszystko działo się odrobinkę zbyt wolno. Jednak El Generico z Lethalem nadrobili to z nawiązką, bardzo szybki i bardzo "competitive" pojedynek. Takie walki mógłbym oglądać bez końca i pewnie będę do niej regularnie wracał.
Niektórych może nie cieszyć, że Jay ma pas, ale ja jestem bardzo zadowolony, markuję mu i tyle.
Czekam na kolejną tygodniówkę :3

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Zmieniony został troszkę turniej Survival of the Fittest ( KLIK )
Według mnie to całkiem dobry pomysł. Zamiast 6 zwykłych walk kwalifikacyjnych, mamy 3 single matche, 1 Tag Team i 1 Four Corner Survival Match. Sądzę, że jest to zmiana na lepsze, będzie ciekawiej (oczywiście dla widowni w dayton, bo na linki to se poczekamy :P ) a jak państwo uważają, moi milusińscy ?

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Na pewno jest to ciekawe urozmaicenie i powinno to być lepsze rozwiązanie niż zwykłe 1 vs 1. Jak piszesz, na linki sobie poczekamy, ale jak już będą, gala na pewno będzie fajna. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale na pewno znając poziom ROH itp będzie to dobre rozwiązanie i wszystko będzie cacy ;)

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1595 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Następna