Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 24, 2018 2:28 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Daję, bo na pewno parę osób z forum ogląda twór braci Jackson, a może też ludzie, którzy wcześniej nie oglądali się zainteresuje (polecam swoją drogą, 109 odcinków średnio jakieś 13-15 minut, przy czym na spokojnie można zacząć od jakoś 25 :) ).

Ostatni odcinek, naprawdę świetny, śmiechłem ostro, szczególnie na SCU, które od wznowienia jest absolutnie najlepszą rzeczą w BTE. Ogólnie pogrzeb Joey'ego Ryana wypadł zajebiście :D Ale najmocniej się uśmiałem tutaj na pojedyncze momenty, np. jak ocenzurowali WWE, albo na "SCU!" po tym jak Nick wspomniał, że razem z Ryanem walczyli w południowej Kalifornii xD Jedyny minus to chyba to, że poszli mocno na łatwiznę ze śmiercią Famous Dick Wrestlera i zrobią, że się gdzieś ukrył tak naprawdę. Mam nadzieję, że tak nie będzie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Segment z pogrzebem Joey Ryana to jedna z fajniejszych rzeczy, SCU oraz Flip Gordon wspominający o miejscu na All In :D
Czy zrobili łatwiznę z tą śmiercią ? Ja bym poczekał, jak to się rozwinie w kolejnym odcinku.
W tym odcinku nie było Jay'a Lethala przechodzącego 'transformację'.

Swoją drogą wypowiedzi Bucksów w tym programie o tym jak mało są w domu, traktuję jako podpowiedź że do tego WWE nie przejdą. Oczywiście może się to kiedyś zmienić, bo podobnie było z Kevinem Steenem/Owensem.

Superstar
Awatar użytkownika

Propsy, za temacik, sam BTW oglądam od gdzieś 10-15 odcinka gdzie to jeszcze przypominało bardziej vlogi z podróży i fajne było śledzenie tej przemiany z tego punktu przez historię z Colem, przyjście Martiego, do tego co teraz jest. Do tego program sprawił że taki Page nie jest już jakimś nudnym gościem w gaciach, a dla Flipa Gordona to już w ogóle była mega promocja, no i gdyby nie BTE to nie byłoby sukcesu All In.

ostatni odcinek był bardzo doby, może trochę za długi, bo przyznam Mi najbardziej siadają te około 15 minut, ale pełen świetnych momentów i zakończony cliffhangerem. Osobiście najbardziej prychłem na momencie gdzie Marty zaczął tłumaczyć że ekipa BTE jest straight edge. [7:15]

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Wyczekiwany przeze mnie odcinek po G1 Special wjechał i... W sumie nic. Wydarzyło się pare istotnych rzeczy, rozpoczęcie nowych storyline'ów w BTE, ale tak poza tym... No jeszcze rozmowa Marty'ego z Jericho. Ale nie zaliczyłbym tego odcinka do specjalnie udanych, jeden z najgorszych od wznowienia.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Mid carder
Awatar użytkownika

Zawsze jest ten jeden epizod tuż po wydarzeniu jakimś wielkim, gdzie całe to wydarzenie jest opisane na końcu. W następnych odcinkach powinno to pójść o krok dalej, a ja też czekam na film na kanale Guerrillas of Destiny, bo teraz jest idealna okazja :D
Cody zabawny z tym "Jaki jest problem Haku?!" XD

Co do całego tematu, to w sumie świetnie, że w końcu jest. Oglądam w sumie od samego początku i z takich milutkich vlogów zrobił się serial :P

Jericho to świetny element tego show i cieszy w sumie jego obecność.

Legenda
Awatar użytkownika

Poprzedni odcinek był na tyle dobry, że ten musiał być siłą rzeczy słabszy :P Do segmentu 'mowy pogrzebowej' z chęcią się wraca, a tutaj obejrzał się jeden raz i pójdzie w zapomnienie.
SCU !

Mid carder
Awatar użytkownika

Mamy już raczej potwierdzenie, że Bad Luck Fale idzie za Tamą, co zrozumiałe, bo obaj są ostatnimi originalsami.
Przy okazji HIKULEO, ale to i tak skład maksymalnie na puchar tymbarka.

Superstar
Awatar użytkownika

LarsSullivan63 pisze:

Cody zabawny z tym "Jaki jest problem Haku?!" XD
Jak dla Mnie to zepsuło to trochę efekt, mogli se już pomilczeć XD

Początkowy segment Marty/Jericho jak dla Mnie wygrał odcinek, potem było już ok, ale w sumie nic świetnego, wytłumaczyli sytuacje i tyle, widać że tak jakby otwierają Tym nowy rozdział.
A i ten segment Page'a taki se.

Nie spodziewałem się że Guerrillas of Destiny na Swoim YT robią takie wyświetlenia, wiadomo konkurencja dla BTE to żadna, ani pod względem materiałów, bo tu to raczej działa na zasadzie wzajemnej promocji, gdzie jedno nakręca drugie, a wrestlingowo jest jeszcze słabiej, bo jakby nawet wzięli wszystkich z BC poza szóstką z BTE to i tak są na przegranej pozycji.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Marzenia Piotrka o występie pewnego wrestlera w BTE się właśnie spełniły. Odcinek bardzo fajny, zaczynamy z grubej rury, od bardzo ważnego wydarzenia (to jak casualowo Marty powiedział, że siedział w szafie Jericho było dobre), a potem pojedynczych bardzo fajnych scen. Fajnie, że zmienili nieco postawę SCU gdy ci byli w SoCal :D Wiemy już zatem co mniej więcej będzie robił Amell na All In. Highlighty odcinka to dla mnie jednak Yujiro z tekstem "ARE U FACKIN RACIST?" i scena z Kennym, Chase'm i Hangmanem.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Przeplatanka dla mnie w tym odcinku. Trochę nużącej gadki, ale też trochę naprawdę fajnych momentów: przede wszystkim Kenny, Chase i Hangman, a także SCU.
Ten 6-man tag team match zapowiedziany na łajbie Y2Ja - przyznam że brzmi to naprawdę fajnie.

Wciąż czekamy na odpowiedź jaki problem ma Haku.

Superstar
Awatar użytkownika

Początek świetny, sama walka zapowiada się świetnie, potem już mieszanie, segmencik z Kenny, Chase i Hangman jakoś włąśnie Mi średnio siadł, w przeciwieństwie tego z Yujiro.
Do tego pojawiła się dwójka gości i ten drugi poza fajnym głosem titalnie po Mnie spłynął, ale Joey Janela no zajarałem się mocno, mam nadzieje że wprowadzą coś z Nim pokroju SCU (też fajny moment w Tym epizodzie), a to była tego zapowiedź.

Z uwagi na Climax następne epizody zapowiadają się bardzo ciekawie.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Odcinek jak dla Mnie po prostu dobry, ani nie wybił się ponad przeciętną, ani nie był zły, propsy za końcówkę, Juice Robinson też świetnie wypał w Swoim segmencie, Yujiro Takahashi już nie zrobił takiego wrażenia jak ostatnio, poza Tym Flip skradł odcinek.

No i zapowiedziano walkę Page'a z Janela na All In która powinna wyjść dobrze, Joey'ego uwielbiam, a Page zaliczył mega progres, więc czekam na to starcie mocno.

User Roku 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

Monday Night The Elite już za nami i otrzymaliśmy jak dla mnie kolejny ciekawy epizod. Było zabawnie ze względu na Juice'a i TAKĘ (Juice to już stały punkt programu?). Story z Page'em już tak trochę meh, ale gra aktorska Hangmana tak zabawna, że mnie to aż tak nie żenuje xD Zobaczymy co mu przyniesie książka od Kenny'ego.
Przy okazji zauważyłem, że dzięki tej serii zyskał też u mnie Nick Aldis, ale on raczej o All In zniknie z programu.
Fajny był też torcik dla Nicka od Matta, gdyż ukazał on, że jest tym drugim (co jest tylko stwierdzeniem faktów).

Występ Okady spoko i przy okazji pokazał, że ładnie gada po angielsku.

Legenda
Awatar użytkownika

Najnowszy odcinek BTE, w którym to najbardziej przypadł mi do gustu segment SCU (po raz kolejny), a także Kenny Omega & Hangman Page, pomimo tego że dość krótko.
W tym odcinku dowiadujemy się też jak to będzie z transmitowaniem All In, ale to już pewnie zdążyliście przeczytać w niusie od Sabinq ;)

Legenda
Awatar użytkownika

W tym odcinku skupienie wokół NJPW G1. W fajny sposób Kenny Omega poznaje swoją walkę na All In. I do tego Christopher Daniels w Meksyku krótko, ale całkiem przyjemnie ze stałym segmentem SCU (tym razem bez Kaza i Sky'a).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna