Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 22, 2018 10:20 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Jako ze dostalem zgode od KL-a uwazam ze dyskusje NJPW powinny posiadac osobny temat :P Z racji wzrostu zainteresowania NJPW jak i tego ze ogolnie temat tej federacji jest dosc goracy mysle ze warto bedzie dyskutowac o NJPW tylko tu. I tak w dziale ogolnym 80% dyskusji jest o NJPW , reszta dotyczy Indys i innych federacji Puroresu. Dyskutujemy wiec tutaj o galach jak i o wrestlerach wylacznie z NJPW :)

Na wstepie mysle ze wypowiem sie na temat kolejnego wiekszego PPV poprzedzajacego tegoroczny Climax .

Obrazek

NJPW Dominion 7.5 in Osaka-jo Hall 2015

Karta prezentuje sie nastepujaco :

Hiroyoshi Tenzan, Jushin Thunder Liger, Satoshi Kojima, Tiger Mask and Yohei Komatsu vs. Manabu Nakanishi, Máscara Dorada, Ryusuke Taguchi, Sho Tanaka and Yuji Nagata- Ten-man tag team match

The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) (c) vs. reDRagon (Bobby Fish and Kyle O'Reilly) vs. Roppongi Vice (Baretta and Rocky Romero) - Three-way tag team match for the IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship

Bullet Club (Bad Luck Fale and Yujiro Takahashi) vs. Tetsuya Naito and Tomoaki Honma - Tag team match

Katsuyori Shibata vs. Kazushi Sakuraba - Singles match

Kenny Omega (c) vs. The Winner of Super Juniors Cup - Singles match for the IWGP Junior Heavyweight Championship

Togi Makabe (c) vs. Tomohiro Ishii - Singles match for the NEVER Openweight Championship

The Kingdom (Matt Taven and Michael Bennett) (c) (with Maria Kanellis) vs. Bullet Club (Doc Gallows and Karl Anderson) (with Amber Gallows) - Tag team match for the IWGP Tag Team Championship

Hiroshi Tanahashi vs. Toru Yano - Singles match

Hirooki Goto (c) vs. Shinsuke Nakamura - Singles match for the IWGP Intercontinental Championship

A.J. Styles (c) vs. Kazuchika Okada - Singles match for the IWGP Heavyweight Championship

Fajnie ze wreszcie dostalimy sporo singles matchy , wiele z tych walk bedzie walkami zakanczajacych pewne rywalizacje. Mysle ze najciekawiej prezentuja sie starcie AJ Stylesa z Okada, walka poziomem moze niektorych wgniesc w ziemie i kto wie czy nie bedzie to nawet kandydat do walki roku , mysle ze AJ obroni jeszcze swoje zlotko ale jezeli dojdzie do nastepnej walki z Okada no to juz wtedy Okada zapewnie przejmie pas, ciekawe rowniez moga byc starcia rewanzowe , czyli starcia o pas IC i NEVER Openweight gdzie napewno poziom walk powinien trzymac odpowiedni poziom no i mistrzowie powinni obronic dopiero co zdobyte pasy. Starcie bylych MMA fighters czyli Shibata vs Sakuraba rowniez prezentuje sie ciekawie no i napewno zobaczymy kilka ciekawych dzwigni , mysle ze NJPW da wygrac shibacie no i podpromuje sie on troche na bardziej doswiadczonym koledzie po fachu. Walka Tany z Yano bedzie pewnie ich ostatecznym starcie, mysle ze niemal napewno feud wygra Tanahashi, Yano i tak juz zajebiscie sie wypromowal pokonujac Tane w 3 minuty co jest moim szokerem na ten rok poki co. A jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji ;)

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Ostatnio zmieniony pn cze 08, 2015 10:44 pm przez TLK, łącznie zmieniany 1 raz

Legenda
Awatar użytkownika

Fajny pomysł z tym tematem tyle że karta zawiera spoilery z finału Best of the Super Junior XXII więc dorzuć do tytułu tematu napis ''spoilery'' aby nikt się nie czepiał że walimy spoilerami na lewo i prawo a w temacie nic na ten temat nie ma ;)

Co do Dominion to przyznam jedno, cholernie lubię gdy bronione są wszystkie pasy bo to daje aż 4 walki singlowe a ostatnio New Japan nas takimi nie rozpieszczało. Każdy ten pojedynek ma duży potencjał i liczę na to że zostanie on należycie wykorzystany a NJPW da PPV które będzie pokazywało dlaczego ta fedka jest tak lubiana na świecie.

Muszę dodać że ogólnie karta świetnie się prezentuje, tylko opener i Bullet Club vs. Naito i Honma to pojedynki które obejrzę dla samego faktu że są. Cieszy mnie kolejne walki Juniorów, liczę na to że drużyny i singlowo pokażą się z bardzo dobrej strony. Stawiam że na tej gali żaden tytuł nie zmieni posiadaczy. Liczę po cichu na to że nawet pojedynek między Bullet Club a The Kingdom będzie solidny.

Z pozostałych walk liczę na to że wygra Shibata i Tanahashi. Nie lubię Yano a on i tak się wypromował feudem z Taną. Shibata vs. Sakuraba może mieć fajną podbudowę MMA, liczę że dostaną około 15 minut bo to może być bardzo dobra walka.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Fajny pomysł z tym tematem tyle że karta zawiera spoilery z finału Best of the Super Junior XXII więc dorzuć do tytułu tematu napis ''spoilery'' aby nikt się nie czepiał że walimy spoilerami na lewo i prawo a w temacie nic na ten temat nie ma ;)

Juz edytowalem ... zamiast jego rywala napisalem " the winner of super juniors cup" , ja teraz mam przemyslenia jeszcze apropos nadchodzacego climaxa i bedac kompletnym markiem marzy mi sie zwyciestwo Honmy , Shibaty badz Yano - ten ostatni jest bardzo realny , mimo ze go nie lubisz ( a co jest tak swietny jako troll heel ze cie wkurza? aaaa xD ) uwazam ze to ze rozwalil Tane w 3 minuty i osmieszal go w tag teamach kaza wskazywac na push podobny do tego kiedy rozwalil MVP w 2011 o intercontinental title a moze nawet wiekszy wiec wcale sie nie zdziwie jak wygra, jacys wielcy nieobecni ? Mysle ze Saku moglby tam byc , dobrze ze jest wielki nieobecny Dominion czyli Ibushi ale on po wygraniu super j cup raczej odpada, nie zdziwie sie tez jak wygra Goto xD albo Nakamura :P

Superstar
Awatar użytkownika

Skoro został założony nowy temat odnośnie NJPW, to przytoczę tutaj kilka słów jakie powiedziałeś TLK w dziale I/P/L.

Kokeshi TLK pisze:
Jezeli mialbym juz typowac to stawialbym na ... Toru Yano! Jego feud z Tana kaze wskazywac na to ze moze on cos w tm roku wygrac wiekszego i na Osace rozwalil go w 3 minuty co moim zdaniem jest szokerem roku na obecna chwile, kto wie? Moga wpasc na taki pomysl.

Nie wierzę w coś takiego. Cholernie nie lubię i nie trawię Yano. Dla mnie to zwykły zawodnik komediowy, a jego feud z Taną przynajmniej dla mnie miejsca mieć nie powinien. Jeśli chodzi o to jak przedstawi się w Climaxie to dla mnie będzie on chłopcem do bicia, ale tak mi się wydaje, że w kluczowym momencie wygra z kimś z topu, przez co ten ktoś nie przejdzie do finału. Taka teoria spiskowa :D

Co do karty na Dominion, to niby wszystko fajnie pięknie i miodzio, ale jednak wydaje mi się, że większość walk widzieliśmy jeszcze w tym roku z czego sporą część jeszcze niedawno, bo miesiąc lub dwa max temu. Walka o pasy IWGP Jr. TT, Goto vs. Nakamura no i Kingdom vs. Bullet Club. To wszystko jeszcze dobrze pamiętam.

Oczywiście cieszy to, że będą chyba wszystkie pasy na szali w trakcie tej gali. Najwięcej będę oczekiwał od Main Eventu, tu liczę na ****1/2* co najmniej. Stylesowi teraz raczej nie przerwą reignu, chociaż w sumie nie zdziwię się jak Okada go pokona. Ta walka utwierdza mnie jednak w przekonaniu, że to Kazuchika wyjdzie do ringu na WrestleKingdom jako mistrz. Tak na dobrą sprawę w trakcie Climaxa pas nie będzie broniony, bo sam Styles bierze udział w turnieju. A wydaje mi się, że niezależnie od wyniku odbędzie się rewanż po 19-dniowym turnieju. Wtedy najpóźniej wygra Kazuchika, szybki rewanż ze Stylesem i jedziemy na WK z Nakamurą.
Nakamurą, który sam nie pokona Goto. Ostatnio NJ ma dziwną radość z wymieniania mistrzów Jr. TT co galę, ale tu raczej nie zrobią tego samego. Shinsuke jest w tej walce tylko po to aby odbębnić rewanż. Ogółem mam nadzieję, że walka będzie lepsza niż pierwsza w ich wykonaniu, na której się zawiodłem.
Poza tymi dwoma walkami żadna mnie w większym stopniu nie interesuje, poza jej ewentualnym poziomem. Ogółem można spodziewać się dobrej, a może nawet bardzo dobrej gali.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Takie moje krótkie podsumowanie Best of Super Juniors 2015:
Pod pewnym względem turniej 2015 był rekordowy, bo podobnie jak tegoroczny Climax trwał najdłużej. Nie oznacza to jednak, że intensywność pojedynków była większa. Wręcz przeciwnie. Znano ryzyko kontuzji (których niestety się nie ustrzeżono) ale dzięki sprytnemu planowaniu pojedynków nie było mowy o aż tak dużym zmęczeniu jak w latach poprzednich. Jeżeli chodzi o uczestników: Po raz drugi z rzędu udziału w turnieju nie brał Kenny Omega co moim zdaniem było akurat złą decyzją. Nasz mistrz i tak często nie występuje a taka okazja byłaby dobrą na jego promocję. Jasne pewnie by przegrywał (raczej nie powtórzyłby wyniku Devitta) ale po takim turnieju nikt nie miałby mu za złe przegranych.
Jeżeli chodzi o pozostałych uczestników: pojawiło się dwóch luchadorów: Dorada i Cavernario, którzy pokazali się z niezłej strony, był David Finlay, który pomimo wszystkich przegranych pokazał się z dobrej strony (zaowocowało to kontraktem), był Yohei Komatsu, który również pojedynku nie wygrał ale w jego przypadku możemy mówić tylko o zbieraniu doświadczenia. Byli oczywiście mdły Taguchi i zawsze pozostający w kręgu faworytów Kushida, co ciekawe pojawił się tylko jeden z Jacksonów oraz nasz booker Gedo (zaskoczył mnie swoją dyspozycją). MVP turnieju? Bez wątpienia był nim Kyle O'Reilly. Dawał najlepsze pojedynki (z zawodnikami teoretycznie słabszymi robił walki najlepsze na gali), robił najlepsze show i właściwie do ostatnich minut finałowego pojedynku byłem przekonany o jego wygranej.
Wygrał Kushida (któremu za lata pracy się to należało) ale przegraną Kyle'a nie rozpaczam. Pokazał się z wyśmienitej strony i jestem przekonany, że to jeszcze nie koniec singlowej przygody w NJ. O prawdziwym pechu może mówić Alex Shelley. W 2013 doszedł do finału, rok temu byłby w finale gdyby nie kontuzja natomiast tutaj odpadł już po jednej walce z Finlayem. Szkoda.
Finał turnieju? Długi, szybki i emocjonujący. Takie walki pokazują, że z dywizją Junior w New Japan nie jest tak źle jakby to się mogło wydawać. Grutn do odpowiednie podejście pojedynku i wartościowy booking. Oby walka Omegi z Kushidą na Dominion pokazała przynajmniej namiastke tego co podczas finału.
Najlepsze walki:
Night 1 - Kyle O’Reilly vs Beretta ***3/4
Jushin Thunder Liger vs Yohei Komatsu via pin ***
Night 2 - brak
Night 3 - Kyle O’Reilly vs Jushin Thunder Liger - ***1/2
Night 4 - Barbaro Cavernario vs Gedo - ***1/4
Rocky Romero vs Nick Jackson - ***1/4
Night 5 - Kyle O’Reilly vs Yohei Komatsu - ***1/2
Chase Owens vs Jushin Thunder Liger - ***
Night 6 - Berretta vs Barbario Cavernario - ***1/2
Night 7 - Kushida vs Bobby Fish - ***3/4
Night 8 - Jushin Liger vs Barretta - ***1/4
Night 9 - Rocky Romero vs David Finlay - ***
Night 10 - Rocky Romero vs Kushida - ***1/4
Night 11 - Mascara Dorada vs Nick Jackson - ***1/4
Night 12 - Beretta vs Yohei Komatsu - ***1/2
Bobby Fish vs Nick Jackson - ***1/2
Kyle O’Reilly vs Gedo - ****
Finały: KUSHIDA vs Kyle O’Reilly ****1/2

Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Turnieju Juniorów nie oglądałem i obejrzę raczej tylko finał ale Randa w zasadzie potwierdził to co wyczytałem o tym turnieju - Gedo i Jado jak zechcą to potrafią pokazać że Juniorzy to nie jest gatunek na wymarciu. Bardzo pochlebne opinie zebrał Kyle O'Reily ale ja nie wierzę w jego karierę solową - reDRagon to mocna drużyna a że tagów nieco brakuje - The Young Bucks, Roppongi Vice, reDRagon i chwilowo nieaktywni Time Splitters (kontuzja Alexa) oraz Suzuki-gun (Taichi i Taka Michinoku) bowiem bawią się wesoło w NOAH. No i walka finałowa - porównywana do takich perełek jak Jushin Thunder Liger vs. The Great Sasuke z 1994, El Samurai vs. Jushin Thunder Liger z 1992, Dynamite Kid vs. Tiger Mask z 1983 czy The Great Sasuke vs. Wild Pegasus z 1994 - a wielu daje od 4.5 do 5 gwiazdek. Liczę na to że Kushida i Kenny wykręcą równie dobrą walkę.

Kokeshi TLK pisze:
Yano - ten ostatni jest bardzo realny , mimo ze go nie lubisz ( a co jest tak swietny jako troll heel ze cie wkurza? aaaa xD )

W zasadzie nie spoglądałem na to z tej strony, fakt, wkurwia mnie momentami a jako heel-troll robi świetnie to co mu każą więc jednocześnie powinny mu się należeć brawa :D

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem nawet chęci aby obejrzeć finał BOSJ, ale pewien pan, którego imienia nie wspomnę, dał zwycięzcę do karty nie powiem jakiej gali. A jak pewnie większość z was wie, dla mnie oglądanie wrestlingu ze znanym mi zwycięzcą jest dla mnie równe, zero jakiegokolwiek zainteresowania walką.
Kushida jako zwycięzca turnieju? Mi to pasuje. Od Junior Heavyweightów nie oczekuję nic poza tworzeniem świetnych walk, których w ostatnim czasie nie widuję. Jeśli chodzi o Kyle'a, to jak dla mnie on w NJ powinien zająć się dywizją Jr. TT, może czasami dostać shota na pas singlowy. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja na Dominion. Wydaje mi się, że Kenny powinien w końcu stracić pas, żeby nie wyszło na to, że serio zaraz zabraknie mu rywali w dywizji. Ale jednak w tej walce raczej obroni pas. Chociaż z drugiej strony patrząc na to, że Alex jest kontuzjowany, to Kushidzie przydałoby się pokręcić przy singlowym pasie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Ja tymczasem wrzucam moją mocno opóźnioną opinię z Wrestling Dontaku, pisałem ją zaraz po obejrzeniu gali a więc kilka rzeczy może się nie zgadzać.

NJPW Wrestling Dontaku 2015

A więc tak, opener, trzecią i szóstą walkę możecie sobie śmiało odpuścić. Na pojedynki opisane poniżej warto jednak rzucić okiem.

Kota Ibushi i Yohei Komatsu vs. Sho Tanaka i Tetsuya Naito - [***] - dobry pomysł aby dwóm zawodnikom z Dojo dorzucić doświadczonych zapaśników. Zawsze to jakieś urozmaicenie i lepsza walka. Sama walka solidna, doświadczeni zawodnicy podnosili poziom walki walcząc ze studentami czy też między sobą a dla samych młokosów to dobra okazja by nabrać doświadczenia.

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship Three Way Match
Roppongi Vice (Beretta i Rocky Romero) (c) vs. reDRagon (Bobby Fish i Kyle O'Reilly) vs. The Young Bucks (Matt Jackson i Nick Jackson) - [***3/4] - zestawienie bardzo dobre a sama walka na dobrym poziomie. Brakowało mi kilku spotów które bym zapamiętał na później - mimo że akcja kończąca Bucksów poza ringiem zawsze na plus - co nie zmienia faktu że walka była jedną z lepszych na gali.

IWGP Junior Heavyweight Championship Match
Kenny Omega (c) vs. Alex Shelley - [***3/4] - nowe zestawienie i z miejsca walkę oglądało się znacznie lepiej. Dużą rolę odgrywał też sam poziom bo obaj panowie pokazali że świetnie się rozumieją w ringu i muszę przyznać że z chęcią zobaczę takie zestawienie jeszcze raz. Fajnie by było gdyby Alex wygrał turniej Juniorów ale to raczej mało możliwe.

Chaos (Tomohiro Ishii i Toru Yano) i Kazushi Sakuraba vs. Hiroshi Tanahashi, Katsuyori Shibata i Togi Makabe - [***2/4] - jak dla mnie to mogli wywalić 2 walki tag team, dać pojedynek o pas NEVER + dwie walki singlowe i byłoby 10 pojedynków. No ale tak nie było. Starcie to uratował poziom ringowy który nie był niski (z tej szóstki tylko Yano w mojej opinii nie jest dobry w tej materii).

Bullet Club (AJ Styles i Yujiro Takahashi) vs. Chaos (Kazuchika Okada i Yoshi-Hashi) - [***2/4] - coś jak wyżej, kolejna walka drużynowa którą ciężko mi się oglądało gdyż było tego zbyt dużo. Ale i tu poziom był solidny więc dało się to obejrzeć. Co do wyniku to myślę że AJ odbębni walki z Kazuchiką a później (G1 się kłania) przyjdzie czas na Shinsuke Nakamurę.

IWGP Intercontinental Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs. Hirooki Goto - [***3/4] - dobra walka z bardzo dobrym wynikiem. Lubię Nakamurę i to nawet bardzo ale uważam że pas IC go blokował. Owszem, King of Strong Style był świetnym mistrzem IC ale bądźmy szczerzy - jego stać na znacznie więcej. Dlatego z ulgą przyjąłem wieść o tym że Goto został nowym mistrzem. Nakamura może teraz śmiało ruszyć po zwycięstwo w G1 Climax i pas Heavy a Goto to możliwość nowych zestawień i da kilka bardzo dobrych (jest w dobrej formie) walk. Nie ukrywam że fajnie by było zobaczyć feud Goto z Taną, Hiroshi do tytułu Heavy nie powinien dochodzić a o IC może moim zdaniem pofeudować.

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Wydaje mi się, że Kenny powinien w końcu stracić pas, żeby nie wyszło na to, że serio zaraz zabraknie mu rywali w dywizji. Ale jednak w tej walce raczej obroni pas. Chociaż z drugiej strony patrząc na to, że Alex jest kontuzjowany, to Kushidzie przydałoby się pokręcić przy singlowym pasie.

Kenny nie powinien tracić pasa w najbliższym czasie. Dlaczego? Dlatego, że nie znajdziemy lepszego mistrza - no chyba, że komuś znowu marzy się mistrz pokroju Ryusuke Taguchi. Nie będzie dla niego przeciwników? Devitt potrafił trzymać pas rok i dopiero po zniszczeniu całej dywizji jego panowanie nabrało prawdziwego sensu. Poza tym to jest dywizja Junior. Tutaj selekcja nie jest aż tak rygorystyczna. Można wziąc każdego lepszego Juniora i kilkoma walkami wypromować go jako wiarygodnego przeciwnika dla mistrza. Poza tym cały czas liczę, że po Climaxie dojdzie do rozpadu w Bullet Club i jednak zobaczymy walkę mistrz vs mistrz Styles vs Omega.
Kushida? Nie mam nic do chłopa - świetny zawodnik, oddany federacji ale gdy dochodzi do zdobycia pasów to nie utrzymuje formy. Jego ostatni run był baardzo bardzo słaby.

Siwy pisze:
Jeśli chodzi o to jak przedstawi się w Climaxie to dla mnie będzie on chłopcem do bicia, ale tak mi się wydaje, że w kluczowym momencie wygra z kimś z topu, przez co ten ktoś nie przejdzie do finału. Taka teoria spiskowa

Yano? Gość trolluje bo trolluje, miał czy też ma feud z Tanahashim ale co za dużo to nie zdrowo. Z czasem hype na tego typu komedie minie (zgaduje, że stanie się to niebawem) a sam Yano powróci do low cardu. Jak to będzie w tym roku? W najśmielszych snach nie pomyślałbym nawet o wygranej Toru całego turnieju XD Będzie dostarczycielem punktów, który w kluczowych momentach może zabrać punkty faworytom - nic więcej.

Na szybko karta Dominion:
Na wstępie warto powiedzieć, że jak na ostatnią kartę przed Climaxem, to powinno to wyglądać właśnie tak. Nie ma walk o nic, nie ma typowych zapychaczy, pojedynków z dupy czy wieloosobowych walk rodem z live eventów gdzie to face'owie wygrywają każde starcie.
Three Way naprawdę konkretny. 3 teamy w których co ciekawe nie ma żadnego japończyka. Dawno w New Japan nie było takiego zjawiska ale to też pokazuje ostatnie trendy w federacji.
Shibata vs Sakuraba to potencjalny MOTN. Sakuraba pamiętany jest głównie z walk z GRACIESAMI ale trzeba pamiętać o pojedynku z Nakamurą, którego kawałek mam w podpisie. Jeżeli pójdą tą drogą będe zadowolony.
Omega powinien sobie poradzić z Kushidą natomiast w tej walce jedynym mankamentem może być poziom ringowy bo to, że dostaną około 10 minut jest pewne.
Makabe vs Ishii to kolejne świetne zestawienie na papierze. Makabe powinien sobie spokojnie poradzić. Ostatnio jego title run przepadł przez chorobę i teraz będą chcieli zapobiec zmianom pasa. Przeczuwam długi, niekoniecznie ciekawy title run Makabe.
Szopki z Kingdom oraz Gallowsem i Andersonem mnie nie grzeją, poodbnie jak feud Tanahashiego z Yano (robiony strasznie na siłę), natomiast takie walki jak Goto vs Nakamura czy ponownie Okada vs Styles to gratka dla każdego fana New Japan. Po pierwszym pojedynku spodziewam się wszystkiego, po drugim - wydaje się, że wiemy wszystko. Niekoniecznie poziom tej pierwszej musi być lepszy od main eventu.

PS. Gdzie jest Ibushi?

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Miałem nawet chęci aby obejrzeć finał BOSJ, ale pewien pan, którego imienia nie wspomnę, dał zwycięzcę do karty nie powiem jakiej gali. .

Wiadomo ze chodzi o mnie xD Przeciez nawet dalem ci pw z ostrzezeniem zebys uwazal no i edytowal posta , poza tym gale oglada sie najpierw a potem zaglada w takie tematy xD.

Wypowiem sie tez w paru zdaniach o tym co tutaj mowicie - faktycznie Kenny Omega bylby swietnym odswiezeniem w dywizji heavy jednak jest to rownoznaczne ze spadkiem dywizji juniorow no i bez niego ta dywizja straci od razu na polowie zajebistosci wiec tak dosyc srednio, niech trzyma ten pas jeszcze nawet do Wrestle kingdom i wypromuje kogos jak nalezy ;)

Toru Yano - wiem ze wielu osobom sie to nie podoba ale jak dla mnie feud z Tana napewno jest droga do czegos wiekszego, ze swoim trollingiem jest on dla mnie naprawde genialny no i uwazam ze bez problemu moze pojsc bo cos ciekawego, nie mowie juz o wygraniu turnieju co raczej sie nie wydarzy ale juz pas IC czy NEVER jak najbardziej ;)

Gdzie jest Ibushi ? - dobre pytania Randa , ja juz wczesniej mowilem ze to masakra , po wygraniu super j cup i wtopieniu ze stylesem na dontaku byl w openerze a teraz nie ma go nawet na karcie dominion , masakra dla mnie totalna , najlepszy wrestler jest szmacony a moim zdaniem powinni go promowac i dac mu pas na wrestle kingdom.

Superstar
Awatar użytkownika

Kokeshi TLK pisze:
Wiadomo ze chodzi o mnie xD Przeciez nawet dalem ci pw z ostrzezeniem zebys uwazal no i edytowal posta , poza tym gale oglada sie najpierw a potem zaglada w takie tematy xD.

I tak będę Ciebie obwiniać :P

Tanie Linie Kolejowe pisze:
Toru Yano - wiem ze wielu osobom sie to nie podoba ale jak dla mnie feud z Tana napewno jest droga do czegos wiekszego, ze swoim trollingiem jest on dla mnie naprawde genialny no i uwazam ze bez problemu moze pojsc bo cos ciekawego, nie mowie juz o wygraniu turnieju co raczej sie nie wydarzy ale juz pas IC czy NEVER jak najbardziej ;)

Osobiście nie uważam, że feud z Tanahashim to coś wielkiego zbliżającego się dla Yano. Powiedziałbym, że to coś żeby po prostu odciągnąć Hiroshiego na kilka miesięcy od pasa, a jakiś program także by mu się przydał, bo takie walczenie w 6 men tagach itp. jednej z największych gwiazd federacji jakoś nie przystoi. Po prostu NJ szukało jakiegoś szybkiego rywala dla Tany, no i wypadło na Toru. Jakoś nie wydaje mi się, żeby coś dalej z tego wynikło.

Co do Ibushiego, to rzeczywiście dziwna sprawa, że go nie ma w karcie na Dominion. Osobiście wydaje mi się, że musi on mieć gdzieś zabookowany jakiś występ, bo innego powodu sobie nie wyobrażam. Zwycięzca NJC, były pretendent do pasa IWGP Heavyweight oraz współtwórca five stara na WK nie może ot tak nie mieć walki. Mam nadzieję, że to tylko takie chwilowe danie mu wolnego.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

W AJPW jest taki storyline że Sushi musiał porzucić swój gimmick komediowy aby zasłużyć na walkę o pas. I faktycznie, robił to, był poważny i starał się lepiej walczyć. Myślę że gdyby Toru dostał taką propozycję od Goto czy Makabe to mógłby wyjść z tego ciekawy program.

Co do Omegi to na obecną chwilę jest ciekawym zawodnikiem a dodając do tego jego ring skill i charyzmę, przyznać muszę że nie ma sensu pozbawiać go tytułu. Kolejni rywale? Zawsze można rozdzielić reDRagon, Roppongi Vice - tylko na tą jedną walkę o tytuł - aby powalczyli o pas + inni Juniorzy. Ewentualnie mała wymiana z NOAH (Sabre, Kotoge, Ishimori) i można coś myśleć. Może będę narzekał ale przydałyby się 2 nowe tag teamy Juniorów w NJPW bo te 4 drużyny zaczną wkrótce wielu nudzić. Jakieś pomysły?

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Może będę narzekał ale przydałyby się 2 nowe tag teamy Juniorów w NJPW bo te 4 drużyny zaczną wkrótce wielu nudzić. Jakieś pomysły?

Ja mam jeden pomysl :P Mysle ze warto bylo by tam wcielic Suzuki-Gun w skladzie Minoru Suzuki & Shelton X Benjamin :P Mysle ze bylo by to dosc ciekawe rozwiazanie a star power napewno nieco troche by sie swiekszyl , sila jaka ten tag team moglby prezentowac w ringu jak i pozanim naprawde przemawiala by za tym tag teamem , ewentualnie zawsze mozna wznowic opcje Lance Hoyt & David Hart Smith

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o jakieś sprowadzenie drużyn do NJPW, to ja się za bardzo nie wypowiem. Dla mnie to powinni być Japońce, bo jednak jakby nie patrzeć dywizja Jr. TT w NJ to sami obcokrajowcy + KUSHIDA. Dlatego się nie wypowiem, bo o japońskiej scenie wrestlingu wiem niewiele, więc nawet nie będę starał się pisać głupot.
W kwestii potencjalnego story z Yano. Może mogłoby to przejść, ale dla mnie i tak Toru pasa by nie zdobył. Gdyby spoważniał, to byłby dla mnie takim zawodnikiem pokroju Nagaty. Taki rywal na przeczekanie. Co nie zmienia faktu, że mógłby wyjść z tego nieco dłuższy i ciekawszy storyline. Z czystej ciekawości jakby to miało wyglądać jestem na tak z takim rozwiązaniem. O ile oczywiście Yano pasa nie zdobędzie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Kokeshi TLK pisze:
Chris Benoit pisze:
Może będę narzekał ale przydałyby się 2 nowe tag teamy Juniorów w NJPW bo te 4 drużyny zaczną wkrótce wielu nudzić. Jakieś pomysły?

Ja mam jeden pomysl :P Mysle ze warto bylo by tam wcielic Suzuki-Gun w skladzie Minoru Suzuki & Shelton X Benjamin :P Mysle ze bylo by to dosc ciekawe rozwiazanie a star power napewno nieco troche by sie swiekszyl , sila jaka ten tag team moglby prezentowac w ringu jak i pozanim naprawde przemawiala by za tym tag teamem , ewentualnie zawsze mozna wznowic opcje Lance Hoyt & David Hart Smith

Łohohoho, Minoru Suzuki w Junior Heavyweight? :D Swoimi technikami z Pancrase MISSION siałby śmierć i zniszczenie ale to niemożliwe. Raz że siedzi w NOAH a dwa że wolałbym go zobaczyć po powrocie do NJPW jak biega z głównym tytułem. Nawet ten jeden solidny title run mu się należy :D

Ale nic się nie przejmuj, TAKA Michinoku i Taichi + El Desperado to zawsze jakaś nowość tyle że - NOAH. Tak się zastanawiam co będzie jeśli cała trójka wyczyści Juniorów w Arce, wtedy mogli by zrobić parę walk z pasami IWGP i GHC na szali :D chętnie też bym zobaczył TMDK, Strong BJ i Dangan Yankees na World Tag League w listopadzie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna