Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob kwie 04, 2020 2:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Warto też pamiętać że kolejne WK będzie dwudniowe, więc też nie stoi nic na przeszkodzie, aby wygrali Birds of Prey, których to swoją drogą nieobiektywnie propsuje :D. W tym wypadku, gdyby Will nie stracił pasa, to mógłby bronić pasa Juniorów jednego dnia, a drugiego walczyć o pasy TT.

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Rozwojówka
Awatar użytkownika

KURWA

Przez tajfun Jon Moxley nie mógł dotrzeć do Tokyo.
Juice Robinson vs. Lance Archer o USA Title.
Chuj teraz wie co z 3-cią walką, w której Archer miał wystąpić w 6 man tag'u.

EDIT:
Zack Sabre Jr. również wypada z karty.
Bullet Club vs. Chaos przeniesione z miejsca 4 na miejsce 6.
Openingowy 6 man tag zamieniony na Tag Team match: Roppongi 3K vs. Desperado & Kanemaru
Suzuki-Gun vs. LIJ 6 man tag zamieniony na Tag Team match: Naito & Shingo vs. Taichi & DOUKI

Star
Awatar użytkownika

King of Pro Wrestling 2019

Rexie już pisał o tym, ale powtórzę-przez tajfun w karcie zrobił się pieprznik, a do tego Moxley/ZSJ nie zjawili się na gali. Przez nieobecność pozbawili Jona pasa US, robiąc w ten sposób wakat, ale na gali mieliśmy już koronację nowego champa :) może do rzeczy:

Z tych mniej ważnych walk-Desperado wrócił po kontuzji; Tanahashi celebruje jakiś tam jubileusz i przy ringu towarzyszył mu Wataru Inoue; prawdopodobnie idą w Naito-Taichi :(

Jushin Thunder Liger vs. Minoru Suzuki ***3/4

Will Ospreay (c) vs. El Phantasmo ****1/4

IWGP United States Heavyweight Title No Disqualification Match (vakant)
Juice Robinson vs. Lance Archer ***1/4

IWGP Heavyweight Title #1 Contendership At Tokyo Dome Match
EVIL vs. Kota Ibushi ****

Kazuchika Okada (c) vs. SANADA ****

Walka weteranów mocno techniczna, z dobrym stiffem i obaj wrestlerzy chcieli się pomordować (lubię to :) ). Ogólnie nadspodziewanie dobra walka-obie legendy mają jeszcze sporo pary, przez co świetnie się ich ogląda w ringu. Dużo emocji i wielki moment po walce :D must see.

Juniorzy bardzo ładnie, tylko niepotrzebnie dali interwencję w połowie walki i przez to ocenka lekko zaniżona. Tak nie ma się do czego przyczepić, bo chemia panów jest wyborna :D

Walka o pas US widać robiona naprędce i nawet przedmioty (NO DQ) nie mogły zrobić z tego czegoś lepszego-ok i tylko tyle. Props za pas dla Archera i też na plus powrót Finley'a-zasłużył członek Suzuki-Gun na tytuł runem w G1.

I potem dwie główne walki bardzo dobre, lecz jednak czegoś im brakowało-ME zdecydowanie za długi i trochę "przeleżany", zaś poprzednie starcie też długawe i bez większej energii. Można było zrobić więcej. Na koniec przyklepali Ibushi-Okada i tyle.

Zapowiedziane walki na Power Struggle (03.11) i już dwa pewniaki na WK 14 (04.01.2020):

White(c)-Goto o pas IC
KENTA(c)-Ishii o pas NEVER
Taichi-Naito
Okada/HASHI-Ibushi/Tanahashi
Finał Super Junior Tag League

Okada-Ibushi o pas IWGP
Liger/Fujinami/Sasuke/Tiger Mask-Naoki Sano/Shinjiro Otani/Tatsuhito Takaiwa/Taguchi

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

NJPW Power Struggle ~ Super Junior Tag League 2019

Taichi vs. Tetsuya Naito ***3/4

Super Junior Tag League 2019 Final Match
Roppongi 3K (SHO & YOH) vs. Suzuki-gun (El Desperado & Yoshinobu Kanemaru) ****

NEVER Openweight Title Match
KENTA (c) vs. Tomohiro Ishii ****1/4

IWGP Junior Heavyweight Title Match
Will Ospreay (c) vs. BUSHI ****1/2

Początkowe wieloosobówki ominąłem i podobnie zrobiłem z ME- jakoś nie jaram się White/Goto, które poszło pod 30 minut (oceny koło 4*, więc też bangera się nie omija).

Z tych wieloosobowych starć parę rzeczy muszę wypisać. Idą mocno w Suzuki-Takagi :D :D, a także SANADA-ZSJ o pas Rev+Archer wyzwał Finlay'a do walki o pas US. Prawdziwa bomba miała dopiero nadejść, bo po tagu Okada/HASHI vs. Kota/Tana.......na telebimie pojawił się Jericho :O wyzwał Tane na walkę podczas WK, ten po chwili się zgodził i tak zaklepali walkę, na którą najmocniej czekałem po wbiciu Kanadyjczyka do New Japana :D jaranie w chuj.

Teraz opis walk obejrzanych. Naito z Taichim dali przyjemny meczyk, w którym cieszył brak typowego gówna od Suzuki-Gun i Taichi mógł się pokazać z normalnej strony. Dobrze wypadł Naito i jego pogoń za wygraną, bo widać było jego desperację momentami i to podbijało emocję. Odkuł się lider LIJ i oby teraz zabrał się za coś wartościowego.

Finał Super Juniorów trochę z początku przekombinowany i nie podobał mi się ten, co by nie mówić, Handicap Match. Od powrotu SHO akcja nabrała rozpędu i już końcówka dynamiczna, tylko znowu mam ale- czemu kolejny raz R3K muszą zgarniać tytuł? Pomijam rozpad tej drużyny i mega push dla SHO, lecz powinno NJ inwestować też w inne drużyny, bo znowu zrobi nam się nuda w dywizji. Atak mistrzów po walce ok, tyle w temacie.

Pasik NEVER ładnie obroniony przez KENTE i była to jedna z lepszych walk byłego zawodnika NXT po powrocie. Widać wykurował się po Anglii i od razu mógł dać z siebie wszystko, zaś Tomek standardowo rozjebał :) ten łokieć na KENCIE :D :D bardzo dobra walka i ciekawi mnie teraz, co dadzą obu panom na WK.

Dla Juniorów większych nadziei nie miałem, bo walka dosyć z dupy (jak na standardy NJPW) i mimo obecności Willa jakoś BUSHI mi nie do końca leży. No ale wyszła moja chujowa znajomość tego biznesu ;), ponieważ była to walka gali i druga połowa to już miód/orzechy laskowe. Jeszcze te smaczki z nokautem Red Shoes i "pocałunkiem" Willa :D super walka i członek LIJ pokazał dużo dobrego. Choć wszystko to poszło się jebać, gdy KURWA JEBANA MAĆ DO RINGU POWRÓCIŁ HIROMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU TAKAHASHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII. Super to zrobili, do niczego nie mamy się prawa doczepiać, a jeszcze idzie na Willa na WK :D :D :D :D :D :D rozjebane. Brakowało mi typa naprawdę mocno <3

Jeszcze jedna rzecz o której wspomnę. W ME znowu pojawił się Shibata, bo Gedo próbował namieszać w walce. Wbił też KENTA, sprzedał GTS Goto i być może dostaniemy walkę panów o pas NEVER (średnio mi to siada)....albo kogoś innego dla KENTY szykują ;) po starciu Naito rzucił wyzwanie Jay'owi, wyszedł też Ibushi i Okada. Poszedł pomysł na głosowanie fanów, czy chcą walki o dwa pasy i w jakim składzie. A przynajmniej tak to zrozumiałem :) sytuacja ciekawa, trza śledzić rozwój wydarzeń.

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

Parę informacji z Nju Dżapana, które są dosyć znaczące.

- Walki zapowiedziane (na dzień dzisiejszy) na dwa dni Wrestle Kingdom 14

4 stycznia

Planowanych jest 8-10 walk

White (c) vs. Naito (o pas IC)
Okada (c) vs. Ibushi (o pas IWGP Heavy)
Ospreay (c) vs. Takahashi :D (o pas IWGP Junior)
Liger/Fujinami/Sasuke/Tiger Mask (El Samurai przy ringu) vs. Naoki Sano/Otani/Tatsuhito Takaiwa/Taguchi (Kuniaki Kobayashi przy ringu) Sędzia specjalny- Norio Honaga (przedostatnia walka Ligera w karierze)

5 stycznia

Planowanych jest 8-10 walk

Okada/Ibushi vs. White/Naito (Double Championship Match)
Okada/Ibushi vs. White/Naito (walka "przegranych" z dnia poprzedniego)
Tanahashi vs. Jericho
Phantasmo/Ishimori (c) vs. Roppongi 3K (o pasy IWGP Junior Tag)
Liger vs. ? (ostatnia walka w karierze Ligera- rywala poznamy dopiero tuż przed pojedynkiem)

- Na New Year Dash zapowiadana jest ceremonia pożegnalna Ligera, zaś reszta karty będzie znana dopiero tuż przed pierwszym gongiem.

- Zapowiedzieli drużyny na World Tag League i już mamy sporą zmianę, bo teraz dostajemy 16 ekip w jednym bloku. Turniej zaczyna się 16 listopada, kończy 8 grudnia- zwycięzcy tym razem będą znani od razu po ostatniej walce drabinki, gdyż nie ma finału. Poniżej lista ekip i terminarz+ link do strony NJPW, gdzie znajdziemy krótkie opisy drużny:

Obrazek

https://www.njpw1972.com/64709

- Poniżej odnośniki do kart NJ ShowDown:

9.11 (San Jose) https://www.njpw1972.com/tornament/58190?showCards=1
11.11 (Los Angeles) https://www.njpw1972.com/tornament/59625?showCards=1

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio NJPW troche odpuściłem, najpierw super BOSJ, potem bardzo dobry Climax i do końcu roku średniawka, o Power Struggle zaraz, bo coś ciekawego tam było, ale ostatnie miesiące dla mnie są poniżej oczekiwań.
Wstępnie co do karty na WK to 4.01>5.05 mocno, widać że tam chcą wrzucić to co się nie zmieści plus jakieś specjalne walki, w sumie zapowiada się to naprawdę spoko. W sumie śmieszne że pasy junior tag bardziej mnie jarają niż pas IC XD

Power Struggle

Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi vs. Kazuchika Okada & YOSHI-HASHI - *** i 1/2 *
Typowe starcie na podbudowę, fajna akcja, kilka momentów miedzy główną dwójką zainteresowanych i mocna końcówka, ja szanuję taką podbudowę.

Tetsuya Naito vs. Taichi - *** i 1/4 *
Naito wygrał i nawet dało się oglądać :shock:

Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru - *** i 1/4 *
Można się czepiać że znowu 3K, że nie ma innych tagów, ale kurde jak patrze na ich rywali to dobrze że wygrali. Poza tym walka na WK zapowiada się zacnie.

KENTA vs. Tomohiro Ishii - *** i 3/4 *
Lepiej niż za pierwszym razem, ale dalej nie kupuje "nowego Kenty, sorry ale z Ishim to oni tu powinni 5 stary nawalać lekko, a tu walka o której nawet nie mogę powiedzieć ze mi się podobało. Wierzę że na WK rozjebią, choć już Kenta raczej kogoś innego dostanie, a Ishii znowu dostanie jaką gunwo walkę o nic...

Will Ospreay vs. BUSHI - **** i 1/4 *
Walka gali i udowodnienie że jednak ten Bushi coś potrafi lub że Will to nawet z workiem ziemniaków by zrobił walkę :P Tak czy inaczej najważniejsze to co po starciu, tak już miałem zaspoilerowane to, ale siadło świetnie i mamy kolejną kozak walkę na WK Dywizja Juniorów>Reszta #FaktNieOpinnia

Jay White vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
White to niech krótsze walki dostaje, nie było to złe, ale dłużyło się strasznie. Segment po walce fajnie mi siadł i mimo że pas wagi ciężkiej>juniorów>IC to trzeba przyznać że podbudowane tu walki były ładnie.

Po zawodnie na King of Pro Wrestling którego nawet nie chciało mi się opisywać tu było nawet dobrze, gdyby ME tak mnie nie wynudził to nawet był powiedział ze to była dobra gala XD

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Jakby ktoś dawał o to jebanie, to tegoroczne World Tag League wypada tak sobie- jest raczej więcej średnich walk, niż kręcących się koło 4*. Także chyba niewiele tracą osoby, co zlały turniej :)

Ale jutro finałowy dzień, więc wrzucam tabelę:

1. EVIL and SANADA: (13-1), 26pts.
* Tama Tonga and Tanga Loa: (12-2), 24pts.
* David Finlay and Juice Robinson: (12-2), 24pts.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
* Big Tom Ishii and YOSHI-HASHI: (10-4), 20pts.
* Zack Sabre Jr. and Taichi: (9-6), 18pts.
* Toru Yano and Colt Cabana: (8-6), 16pts.
* Minoru Suzuki and Lance Archer: (8-6), 16pts.
* KENTA and Yujiro Takahashi: (8-6), 16pts.
* Jeff Cobb and Mikey Nicholls: (7-7), 14pts
* Shingo Takagi and El Terrible: (6-8), 12pts.
* Chase Owens and Bad Luck Fale: (6-8), 12pts.
* Hiroyoshi Tenzan and Satoshi Kojima: (4-10), 8pts.
* Togi Makabe and Tomoaki Honma: (4-11), 8pts.
* Hirooki Goto and Karl Fredericks: (3-11), 6pts.
* Hiroshi Tanahashi and Toa Henare: (2-12), 4pts.
* Manabu Nakanishi and Yuji Nagata: (1-14), 2pts.

Jak widać powyżej- zostały trzy teamy na placu boju. Prowadzi na razie duet LIJ, ale może (oby :wink: ) się to zmienić. W ostatniej kolejce LIJ stoczy bój z FinJuice, zaś GOD z duetem Ishii/HASHI i tak:

-wygrana LIJ to ich końcowy win.
-wygrana GOD i FJ oznacza potrójnych zwycięzców (wraz z LIJ).
-porażka GOD i LIJ oznacza win FinJuice (oby :D )

I na razie to tyle ciekawych rzeczy z NJ. Do karty WK nic nowego nie trafiło ostatnio, chociaż w pytę promują KENTA vs. Goto o pas NEVER.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Ogólnie raczej wygrają Finlay i Juice znając booking NJPW, ale jakby wygrał EVIL i SANADA to xD dosyć mocne, bo to będzie oznaczało, że wygrają trzeci raz pod rząd i taka ciekawostka - ostatnią osobą, która trzy razy pod rząd wygrała WTL to Antonio Inoki w latach 80. z różnymi partnerami, więc EVIL i SANADA byłby pierwszym tag teamem, który dokonał threepeatu w tym turnieju.

Tak patrzę sobie na karty Wrestle Kingdom i szczerze mówiąc to szału nie ma. Pierwszy dzień to pewnie będzie sztos faktycznie, Okada/Ibushi, Ospreay/Hiromu, White/Naito, wszystko pewnie **** i więcej, a te dwie pierwsze walki może nawet o ***** zahaczą. Drugi dzień będzie miał zwycięzcę walk o pasy w walce o oba mistrzostwa. I to pewnie będzie faktycznie ogromny sztos między Okadą i Naito. Walka o "trzecie miejsce" to w zasadzie takie starcie na które będę miał wyjebane, bo to o nic w zasadzie, jedynie o pretendenta do pasa na New Beginning. Ostatnia walka Ligera to będzie na pewno specjalny moment, ale poziomem raczej będzie odstawać. Tanahashi z Jericho, nawet z 5 lat temu bym powiedział, że będzie sztosem, dzisiaj no niestety, ale ciężko im będzie zrobić nawet **** :( Do tego wszystkiego dorzucą pewnie wspomniane KENTA-Goto, do tego masa tag team matchy i śmiało można powiedzieć, że motyw dwudniowego Wrestle Kingdom powinni sobie odpuścić.

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Legenda
Awatar użytkownika

Evil i Sanada wygrywając turniej zrobiliby to samo co Sho i Yoh w dywizji Juniorów gdzie też wygrali 3 rok z rzędu turniej swojej kategorii wagowej. Także wcale się nie zdziwię jak Gedo i tutaj da nam chłopakom taki push :D

Siwy pisze:
śmiało można powiedzieć, że motyw dwudniowego Wrestle Kingdom powinni sobie odpuścić.

W 2020 jest podwójne WK bo w Tokio odbędą się letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, przez co władze Tokio dogadały się kim się dało, aby maksymalnie wypromować aglomerację tokijską na świecie w wyniku czego mamy 2 dni Wrestle Kingdom. W 2021 powinno już być normalnie chyba, że te 2 dni WK będą dla New Japan tak korzystne finansowo, że jednak Wrestle Kingdom przejdzie na dwu dniowy format.

Star
Awatar użytkownika

Jakiś czas temu fajny wywiad wpadł z tym Holendrem z NJ (ten od, chyba, ekspansji na rynek poza azjatycki), który właśnie dotknął paru ciekawych tematów i padła tam też kwestia dwudniowego WK.

Ogólnie Chris ma rację i robią to pod IO w Tokio. Chcą skorzystać z tego maksymalnie, wykorzystując napływ kibiców i ludzi zza granicy- mi takie tłumaczenie siada i nie dziwie im się. Ale ma to być jednorazowy skok, chyba że kasowo wyjdą na MEGA plus. Tylko znowu akurat na to bym się nie do końca nastawiał, ponieważ igrzyska się skończą i co wtedy? Jednorazowa impreza to napędzi, lecz później już tego napływu ludzi nie będzie, więc pewnie wyszliby na spory minus kasowo- dlatego pewnie mamy tu do czynienia ze specjalną i jednorazową edycją PPV.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
A to kurde nawet bym nie pomyślał, że to dlatego robią dwudniowe WK. Wiedziałem, że są te IO w Tokio teraz, ale bym w ogóle nie myślał o połączeniu tych dwóch wątków ze sobą. Szczerze to myślałem, że koncept przemyślany właśnie pod walkę mistrza IC z mistrzem Heavyweight dnia drugiego.

To aby to jednak był tylko wybryk pod IO, bo jednak gdyby ułożyć z tego jedną galę to kozak mocny by to był, a jak rozbić na dwie gale to już nieco bardziej meh gale się szykują.

Newsman Roku '15
Progres Roku '15

Superstar
Awatar użytkownika

Też w sumie nie wiedziałem (podziekowanko za oświecenie Chris :) ) i mam nadzieję że to taki jednorazowy wybryk, bo przynajmniej mi to odziera całą tą magię z WK. Nie powiem pierwszy dzień zapowiada się bardzo dobrze, drugi ok, choć bez większych uczuć, no ale patrząc na ostatnie lata to WK było coś specjalnego, niemal zawsze gala roku z miejsca, a tu raczej aż tak dobrze nie będzie.

Co do tych walk IC vs Heavy to mam mieszane odczucia, bo na pewno Naito vs Ibushi (bo jednak myślę że to oni wygrają) ma potencjał na mega starcie. Z drugiej strony jestem pewnie że walki pierwszego dnia o te pasy to spokojnie po pół godziny, więc na drugi dzień mogą już dać taką walkę byle by była, choć wnioskując po częstotliwości walk w Climaxie może być ciekawie.

No i znowu szkoda mi że NJPW ma tak nijaką końcówkę roku, bo niemal zerowy hype na WK w tym roku mam.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Spojlery/ najważniejsze wydarzenia z ostatniego dnia WTL 2019:

Spoiler:

Także działo się parę ciekawych rzeczy :)

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

NJPW zapowiedziało oficjalnie karty na oba dni Wrestle Kingdom i wyglądają one następująco:

I Dzień

*IWGP Champion Kazuchika Okada vs Kota Ibushi.

*Jay White vs Tetsuya Naito for the IWGP Intercontinental Champion.

*IWGP Junior Heavyweight Champion Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi.

*Texas Death Match: IWGP United States Champion Lance Archer vs. Jon Moxley.

*IWGP Tag Team Champions The Guerrillas of Destiny vs. Dave Finlay & Juice Robinson.

*Jushin Thunder Liger, Tatsumi Fujinami, The Great Sasuke and Tiger Mask (with El Samurai) vs. Naoki Sano, Shinjiro Otani, Tatsuhito Takaiwa and Ryusuke Taguchi (with Kuniaki Kobayashi)

*CHAOS's YOSHI-HASHI & Toru Yano & Tomohiro Ishii & Hirooki Goto vs. Bullet Club’s KENTA & Chase Owens & Yujiro Takahashi & Bad Luck Fale.

*LIJ’s BUSHI & Shingo Takagi & EVIL & SANADA vs. Suzuki-Gun’s El Desperado & Taichi & Minoru Suzuki & Zack Sabre Junior.

II Dzień

*IWGP Champion vs. IWGP Intercontinental Champion – title vs. title.

*Hiroshi Tanahashi vs. Chris Jericho.

*IWGP Junior Tag Team Champions Taiji Ishimori & El Phantasmo vs. Roppongi 3K.

*Loser of Okada vs. Ibushi vs. Loser of White vs. Naito.

*NEVER Openweight Champion KENTA vs. Hirooki Goto.

*IWGP United States Champion vs. Juice Robinson.

*Revolution Pro British Heavyweight Champion Zack Sabre Jr. vs. SANADA.

*Jushin Liger’s retirement match: Jushin Liger & Naoki Sano vs. Ryu Lee (fka as Dragon Lee) and Hiromu Takahashi

Dorzucili starcia zapowiadane po ostatnim dniu WTL, a do tego- obronę pasa Rev, drugie starcie o pas US, ostatnią walkę Ligera (szkoda w chuj braku 3-Way'a, ale ok), obronę NEVER Title i wieloosobówki. W sumie pójdzie jakiś dłuższy post przed eventem ode mnie, więc na razie tylko napiszę dodatkowo, że szkoda w luj totalnego braku planu na Tomka/Suzukiego/Shingo :( oba dni wyglądają dobrze i właściwie może to i lepiej, że ta edycja będzie dwudniowa- w normalnym formacie nie zmieścili by tego na raz.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Odchodząc chwilowo od WK taki fajny news. Kazuchika Okada będzie jednym z biegaczy z pochodnią przed igrzyskami w Tokio :D Tak trochę #nikogo ale z drugiej strony fajna ciekawostka i jak to zrobi w swoim ring gearu to będzie pierdoloną legendą

Newsman Roku '15
Progres Roku '15

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna