Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob cze 24, 2017 9:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Nie ma to jak pisać 20 minut posta po czym skasowac go w głupi sposób.
Od nowa mi się moich przewidywań nie chce pisać dlatego słowo o samych pasach. Jestem przekonany, że głowny pas posiadacza nie zmieni tak samo jak nie zrobi tego pas NEVER. Mam jednak spory orzech do zgryzienia bo jest kilka pasów w przypadku których może nastąpić zmiana. Pas Interkontynentalny, pas Junior Heavyweight oraz dwa pasy TT. Mamy 4 pasy i przy każdym z nich mam wątpliwości. Żeby była jasność, nie wierze, że dojdzie aż do tylu zmian. Jestem pewny, że obejrzymy dwie zmiany i tutaj pojawia się mój kłopot bo chciałbym więcej. Ibushi oraz Omega to pewniaki. Bullet Club trzymają pasy już rok więc zmiana jest całkiem na miejscu ale mam dziwne przeczucie, że jeszcze do tego nie dojdzie.
Podobna sprawa ma się w przypadku pasów TT tej lżejszej dywizji. Niby reDRagon mają niepodważalną pozycję, nie wierze w tak szybką stratę, ale nie są też teamem, który w NJPW może walczyć na dłuższym dystansie. Wydaje mi się, że po raz kolejny Bucksi moga sprawić niespodziankę.

Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Randa pisze:
Nie ma to jak pisać 20 minut posta po czym skasowac go w głupi sposób.

Z własnego doświadczenia wiem jak to potrafi wkurzyć :P

Jeśli chodzi o moje gdybania na temat zmian mistrzów na WK to na 6 walk o tytuły mistrzowskie przewiduję że 2 zakończą się źle dla obecnych mistrzów. Wydaje mi się że Kenny Omega będzie nowym champem, NJPW pokłada w nim spore nadzieje a ja sam myślę że on sam będzie bardzo dobrym mistrzem. Najważniejsza gala roku to dobra okazja na nowego mistrza - heelowy przedstawiciel Bullet Club w tym roku powinien wyczyścić dywizję Junior Heavyweight w New Japan. Dla równowagi, myślę że BC stracą pasy Tag Team. Goto i Shibata to dobra okazja aby te tytuły wróciły w ręce japońskich zawodników i myślę że oni będą lepszymi champami niż Anderson i Gallows.

Którzy mistrzowie wyjdą według mnie z pasami? Smoki na pewno, raczej nie po to tak ich pushowano w listopadzie aby teraz mieli tracić pasy - szczególnie że mają też pasy w RoH co stwarza fajne możliwości o których już pisałem. NEVER Openweight też nie zmieni posiadacza bowiem Ishii nie powinien tracić tytułu tak szybko. W zasadzie co do tego tytułu jestem najmniej pewny ale myślę że raczej Makabe nie odejdzie z pasem. No i dwie kozacko zapowiadające się walki. Dlaczego uważam że robiący postępy w dywizji ciężkiej Kota Ibushi nie zdobędzie tego tytułu? Ano dlatego że wolę zobaczyć jak sobie radzi w walce o tak wysoką stawkę a dopiero potem dać mu ten pas. A kiedy? Okazji jest mnóstwo - lutowe PPV lub inna gala. Najpóźniej to Invasion Attack. Przechodząc do głównego tytułu można stwierdzić że Tana jest mistrzem zbyt krótko aby tracić pas. W zasadzie argument dość dobry ale mam takie przeczucie że Okada zmarnuje title shota w walce. A stawiam na minimum 30 minut czasu ich walki.

Legenda
Awatar użytkownika

Po NJPW New Year Dash federacja odsłoniła kilka walka na lutowe PPV. Szkoda że znowu rozbito PPV na dwie części bo przez to dolna część karty będzie do dupy i widać że zapchali miejsce walkami o pasy NWA. Będzie z tego genialny wręcz wrestling. W każdym razie kilka walk to wypadkowe Wrestle Kingdom - walki o pasy TT dla Juniorów i Heavy, walka o pas NEVER oraz Omega vs. Taguchi. Z tej czwórki chciałbym aby lepiej wypadły walki o pasy Junior TT oraz o pas NEVER bo wiem że zawodników na to stać. Może to i głupie że wypadną one lepiej niż na WK ale szczerze chciałbym aby tak było. Jeśli chodzi o nowe walki - o pas Heavyweight oraz IC - to jestem nieco zaskoczony pretendentami. AJ to w miarę możliwy wybór, wiadomo że jeszcze nieraz złączą jego i Tanę ale Nagata vs. Nakamura to spore zdziwienie. Yuji prezentuje się wciąż nieźle ale nie sądzę aby miał przejąć pas bowiem nadal sądzę że uczyni to Kota Ibushi przy kolejnej walce z Shinsuke. A ogólnie karta prezentuje się tak:

NJPW The New Beginning In Osaka:
IWGP Junior Heavyweight Tag Team Title Three Way Match - reDRagon (Bobby Fish i Kyle O'Reilly) (c) vs. Time Splitters (Alex Shelley i KUSHIDA) vs. Young Bucks (Matt Jackson i Nick Jackson)
IWGP Junior Heavyweight Title Match - Kenny Omega (c) vs. Ryusuke Taguchi
IWGP Tag Team Title Match - Hirooki Goto i Katsuyori Shibata (c) vs. BULLET CLUB (Doc Gallows i Karl Anderson)
IWGP Heavyweight Title Match - Hiroshi Tanahashi (c) vs. AJ Styles

NJPW The New Beginning In Sendai:
NWA World Junior Heavyweight Title Match - Jushin Thunder Liger (c) vs. Chase Owens
NWA World Heavyweight Title Match - Rob Conway (c) vs. Hiroyoshi Tenzan
NEVER Openweight Title Match - Togi Makabe (c) vs. Tomohiro Ishii
IWGP Intercontinental Title Match - Shinsuke Nakamura (c) vs. Yuji Nagata

Jakby była 1 gala to już byśmy mieli 6 walk (no chyba że Liger i Ownes dadzą radę to względnie 7) a lepiej dać 3 walki tag team niż jeszcze do każdej gali wymyślać po 5-6 pojedynków.

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

INVASION ATTACK 2015

Karta:

Alex Shelley, Captain New Japan, Kushida, Yohei Komatsu and Yuji Nagata vs. Jushin Thunder Liger, Manabu Nakanishi, Ryusuke Taguchi, Sho Tanaka and Tiger Mask

Bullet Club (Cody Hall, Tama Tonga and Yujiro Takahashi) vs. Hiroyoshi Tenzan, Satoshi Kojima and Tomoaki Honma

The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) (c) vs. Roppongi Vice (Baretta and Rocky Romero) - IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship

Kenny Omega (c) vs. Máscara Dorada - IWGP Junior Heavyweight Championship

Bullet Club (Doc Gallows and Karl Anderson) (c) vs. The Kingdom (Matt Taven and Michael Bennett) (with Maria Kanellis) - IWGP Tag Team Championship

Chaos (Shinsuke Nakamura, Tomohiro Ishii and Yoshi-Hashi) vs. Hirooki Goto, Tetsuya Naito and Togi Makabe

Hiroshi Tanahashi and Katsuyori Shibata vs. Kazushi Sakuraba and Toru Yano

Bad Luck Fale vs. Kazuchika Okada (with Gedo)

MAIN EVENT : A.J. Styles (c) vs. Kota Ibushi - IWGP Heavyweight Championship

Karta na nadchodzacy "Inwazja Atakuje 2015" juz gotowa, zaczyna sie juz etap inwazji no i mamy kilka zawodnikow z indys, nie sadze raczej zeby mieli oni zdobyc jakiekolwiek pasy, raczej jest to wszystko przejsciowe, czas BULLET CLUB dopiero sie rozkreca. Na wstepnie musze wspomniec o walce o Junior Heavy title , starcie Omegi z Mascara Dorada na papierze naprawde wyglada dosc okazale no i kto wie czy ta walka nie skradnie show. O pasy Tag Team jestem raczej spokojny , nie sadze zeby pasy zmienily posiadaczy ale beda za to na nas czekaly napewno dobre walki. Mamy kolejne starcie Toru Yano z Hiroshim Tanahashim - bylem niemal pewny ze dostana singla a tutaj mamy znow tag team match, mysle ze Yano takze tutaj rozwali znow Tane no i bedzie z tego jakis ciekawy feud.

Niewiem po kiego heja daja znow do walki Okade z Bad Luck Fale, wprawdzie ich walka w 1 rundzie New Japan Cup ze wzgledu na ogromna prace ktora tam wykonal Okada, tak drugi raz za bardzo nie chcialbym ogladac tego starcia.

Jako wisienke na szczycie tortu mamy zwyciezce tegorocznego prestizowego New Japan Cup gdzie zwyciezca mial prawo wybrac sobie pas a takze miejsce walki - zostal nim " Golden Star" Kota Ibushi ktory postanowil wykorzystac title shota na pas WHC na Invasion , po drugiej stronie mamy przewodnika najbardziej dominujacej obecnie stajni na swiecie BULLET CLUB - mistrza IWGP Allena Johnsona aka Aj Stylesa. Mysle ze walka jest raczej taka nagroda dla koty za prace ktora wklada w ringu, dlatego przeniesli go do dywizji heavyweight no i teraz pomalu szykuja go na starcia z najlepszymi, mysle ze walka nas nie zawiedzie, bo naprawde ma ona szanse byc wspanialym szol no i mysle takze ze jedno z ich pierwszych starc.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Superstar
Awatar użytkownika

Szczerze mówiąc karta do wybitnych nie należy. Na pewno perełką będzie ME, bo walka Styles vs Ibushi po prostu nie może się nie udać. Liczę tutaj na poziom podobny, albo i lepszy niż podczas finału New Japan Cup i wtedy wszyscy powinni być zadowoleni. Walka Okady z Falem jest tylko po to, aby Okada w końcu rozprawił się z Bad Luckiem i poszedł na kogoś innego. Mam nadzieję, że to ostatni przebłysk pushu dla grubego. Nie jara mnie feud na linii Tanahashi - Yano dlatego żałuję, że od razu nie rozwiążą tego w pojedynku 1 na 1, tylko będziemy się męczyć z kolejnym TT Matchem. W pozostałej części karty nie widzę kandydatów do wykręcenia jakiejś bardzo dobrej walki, a jak już to ewentualnie stać na to Bucksów i nowy TT Barretty i Romero. Dorada i Omega pewnie dadzą radę, ale nie będzie to nic ponad przeciętną. Reszta to raczej zapychacze.

Superstar
Awatar użytkownika

Karta Invasion Attack do wybitnych nie należy a ja powiedziałbym nawet, że jest to jedna ze słabszych kart, która na pierwszy rzut oka przypomina mi galę z cyklu The New Beginning, ewentualnie Destruction. Zaledwie trzy walki singlowe + reszta tag teamowe to zdecydowanie za mało jak na ważną galę od NJPW.

Rzecz jasna najważniejszym pojedynkiem będzie main event. Zmiany mistrza się nie spodziewam ale Ibushi jest na fali wznoszącej, taka walka spokojnie powinna obijać się koło 4 gwiazdek. Z walk singlowych, które nam pozostały najbardziej ciekawi mnie walka Dorady z Omegą. Podbudowy żadnej nie było, zmiana mistrza jest wręcz niemożliwa ale sam fakt,obecności Dorady w tak ważnej walce, zachęca mnie do jej obejrzenia.
Okada vs Fale? Zapomniałem o tej walce i nie chce jej oglądać. Wiem, że Okada wygra, wiem, że weźmie rewanż na Fale, wiem, że wyciągnie z niego maksimum tylko co z tego skoro poziom będzie przeciętny?

Dlaczego karta wygląda tak jak wygląda? Jedna rzecz, której mi brakuje to obecność NWA. Teoretycznie NWA takie federacji potrzebne nie jest ale jesteśmy przy PPV, to ja zawsze byłem za tym aby przewaga była walk singlowych. Lige vs Tiger Mask czy Tenzan vs Kojima - te walki spokojnie mogłby znaleźć się na tej karcie.

Co poza tym? Ciekawy jestem tego jak spiszą się Taven i Bennett w NJPW oraz to czy Roppongi Vice będzie sprawiało lepsze wrażenie aniżeli Forever Hooligans.

Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Na mój gust to karta zrobiona trochę na odpierdziel ale może nie będzie tak źle. Opener dostanie pewnie z 10 minut aby każdy mógł pokazać po kilka akcji i w zasadzie takie coś przynosi nawet dobre efekty. Drugie starcie tag team zapowiada się średnio, o ile zawodnicy NJPW mnie nie zawiodą (raczej) tak Bullet Club nie ma aż tak dobrego składu. Ciekawi mnie tylko jak się spisze stażysta Cody Hall :D

Teraz czas na walki o tytuły mistrzowskie z udziałem Bullet Club. Teraz małe spostrzeżenie - jeśli żaden tytuł nie zmieni posiadacza to stajnia wyjdzie na taką która potrafi dać sobie radę i utrzymać swe tytuły. Pasy Juniorów, ciekawi mnie co zaserwuje nam drużyna Roppongi Vice i sam Barreta ale uważam też że nie będzie źle. Cieszy mnie też powrót Trenta bo w 2013 miał kilka walk w tej fedce i miło to wspominam. Cieszy mnie też nowy rywal dla Omegi. Kenny nie utraci tytułu tak szybko ale po niezbyt udanych walkach między Omegą a Taguchim, czekam na kogoś nowego. I kolejny pewniak, Gallows z Andersonen pokonają Kingdom ale nie wykluczam że ekipa z RoH zacznie pojawiać się częściej. Sama walka, powinna być solidna.

Pozytywnie nastawiam się na kolejną walkę (Nakamura, Ishii i Hashi vs. Goto, Naito i Makabe) bo i skład jest bardzo fajny i może to być pojedynek który podniesie poziom show. Swoją drogą, jak Wam się widzi Nakamura vs. Naito o ICka oraz Ishii vs. Goto/Makabe o pas NEVER na kolejnym PPV?

Kolejne 2 walki to nieporozumienie. Tana vs. Yano mogli dać w singlu bo wtedy Hiroshi by coś tam z rywala wycisnął (a jeśli to świat się skończy) a tak dowalili kolejny tag team. Plus taki że dali Shibatę, może nie będzie tak źle. Okada zrobi co w swej mocy aby Fale wypadł jak najlepiej ale to i tak niewiele da. Wybaczcie mi ten pesymizm ale Bad Luck musi mieć dobry dzień aby coś fajnego skręcić. On się nadaje na ochroniarza co to wykona kilka prostych rzutów a nie na rywala dla przyszłości NJPW.

Czas na zdecydowaną perełkę gali czyli Styles vs. Ibushi. Mimo że wolałem kolejną walkę o ICka (i nadal wolę) to przyznać muszę że z tego może wyjść coś świetnego. Rzadkie zestawienie i jest ta ciekawość jak sobie Kota poradzi. Myślę że dobrze bo jest różnica między dużą walką na Wrestle Kingdom a na Invasion Attack. Tam trema go nie zjadła i nie powinna tu.

Randa pisze:
Lige vs Tiger Mask czy Tenzan vs Kojima - te walki spokojnie mogłby znaleźć się na tej karcie.

Czytałem opinie (gale wyjdą 31 marca a to ktoś z gali pisał, liczę na to że nie zmyślał) że walki były solidne i że cała czwóreczka dała dobre starcia. Trochę szkoda że nie zobaczymy tego na PPV bo walczą swoi zawodnicy ale widać że nie było miejsca (mimo że jest 9 walk i zawsze można było coś jeszcze upchać).

Randa pisze:
Co poza tym? Ciekawy jestem tego jak spiszą się Taven i Bennett w NJPW oraz to czy Roppongi Vice będzie sprawiało lepsze wrażenie aniżeli Forever Hooligans.

Kingdom powinni dać radę, mieli próbkę możliwości na jesień i tragedii nie było. RV się wyrobią, potrzeba trochę czasu aby obaj zaczęli walczyć jako drużyna a nie zlepek dwóch przypadkowych wrestlerów.

Legenda
Awatar użytkownika

Znana jest już karta na majowe Wrestling Dontaku od NJPW która wygląda właśnie tak:

Jushin Thunder Liger, Mascara Dorada, Tiger Mask i Yuji Nagata vs. Captain New Japan, Kushida, Manabu Nakanishi i Ryusuke Taguchi

Kota Ibushi i Yohei Komatsu vs. Sho Tanaka i Tetsuya Naito

Bullet Club (Bad Luck Fale i Tama Tonga) i Cody Hall vs. TenKoji (Hiroyoshi Tenzan i Satoshi Kojima) i Tomoaki Honma

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship Three Way Match: Roppongi Vice (Beretta i Rocky Romero) (c) vs. reDRagon (Bobby Fish i Kyle O'Reilly) vs. The Young Bucks (Matt Jackson i Nick Jackson)

IWGP Junior Heavyweight Championship Match: Kenny Omega (c) vs. Alex Shelley

Bullet Club (Doc Gallows i Karl Anderson) i Amber Gallows vs. The Kingdom (Maria Kanellis, Matt Taven i Michael Bennett)

Chaos (Tomohiro Ishii i Toru Yano) i Kazushi Sakuraba vs. Hiroshi Tanahashi, Katsuyori Shibata i Togi Makabe

Bullet Club (AJ Styles i Yujiro Takahashi) vs. Chaos (Kazuchika Okada i Yoshi-Hashi)

IWGP Intercontinental Championship Match: Shinsuke Nakamura (c) vs. Hirooki Goto

Moim zdaniem karta lepsza niż w przypadku Invasion Attack. Opener typowy dla NJPW, ciekawi druga walka gdzie Komatsu i Tanaka dostali doświadczonych tag team partnerów i według mnie to może być przyjemna walka na gali. Bullet Club dostał walkę z weteranami, raczej do odhaczenia i nic więcej. Walki Juniorów prezentują się znacznie lepiej, ciekawi mnie co wykręci Omega z Shelley'em oraz czy 3 Way o pasy Tag Team spełni oczekiwania. No i pytanie za 100 punktów - kto wyjdzie z pasami po gali? Gedo i Jado, nie zepsujcie tego :P kolejne 3 walki tag team raczej nie robią na mnie dużego wrażenia, ciekawi dodanie kobiet do walki między byłymi a obecnymi mistrzami Tag Team IWGP. Nie wiem na co stać Amber ale Maria to zawsze osoba miła dla oka. Następna walka to zmieszanie 3 feudów, Makabe i Ishii wcześniej (bo pod koniec kwietnia) spotkają się solowo w walce NEVER Title a feud Yano i Tany mnie nie grzeje. Shibata i Sakuraba mogą coś fajnego ugrać i liczę na ich solową walkę. Kolejny tag team match to podgrzanie feudu Okady i Stylesa przed ich walką o główny tytuł. Takahashi i Hashi to tylko takie dodatki aby ludzie nie narzekali na to że obaj walczą solowo a potem jeszcze raz o pas. Ale jakby tak przetasowali kartę to by jeszcze wyłuskali walkę o pas Heavyweight. No i walka wieczoru, moim zdaniem przy 20 minutach i dobrym bookingu to kandydat do walki roku. Obaj walczyli o pas w przeszłości 2 razy (odpowiednio na NJPW 40th Anniversary Tour Kizuna Road - Dzień 11 oraz NJPW 40th Anniversary King of Pro-Wrestling 2012) a teraz czas na 3 starcie. Goto 2 razy przegrał (raz nawet utracił tytuł) więc czy teraz można liczyć na jego kolejny title regin z pasem? Byłaby to miła odmiana, Nakamura poszedł by wyżej bo szkoda żeby ten znakomity zapaśnik do końca kariery latał z pasem IC.

Superstar
Awatar użytkownika

Wyniki Road to Wrestling Dontaku 2015

Gala 9 (30.04.2015):

Sho Tanaka pok. Jay White (8:16)

KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Yuji Nagata pok. Jay White, Manabu Nakanishi & Mascara Dorada (10:54)

TenKoji (Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima) pok. Cody Hall & Yujiro Takahashi (8:24)

BULLET CLUB (Doc Gallows, Karl Anderson & Kenny Omega) pok. Alex Shelley, Captain New Japan & Tetsuya Naito (10:44)

Roppongi Vice (Beretta & Rocky Romero) & Tomohiro Ishii pok. Jushin Thunder Liger, Tiger Mask & Togi Makabe (14:08)

CHAOS (Gedo & Kazuchika Okada) pok. BULLET CLUB (Bad Luck Fale & Tama Tonga) (9:35)

CHAOS (Shinsuke Nakamura, Toru Yano & YOSHI-HASHI) & Kazushi Sakuraba pok. Hirooki Goto, Hiroshi Tanahashi, Katsuyori Shibata & Tomoaki Honma (17:49)

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Rozwojówka
Awatar użytkownika

PWG Battle of Los Angeles 2015

Mimo że do tej gali zostały 2 miesiące, a przed nami jeszcze jedna gala spod szyldu tej federacji, to naszym oczom ukazała się już lista osób które wezmą udział w tegorocznym BOLA. I w sumie ta karta wygląda najciekawiej od kilku paru lat, a to ze względu na największą różnorodność wrestlerów w tym turnieju :D. Niestety zapewne jeszcze trochę poczekamy do ogłoszenia starć pierwszej rundy, dlatego zakładam temat wcześniej i chcę rzucić wodzę fantazji jakie zestawienia chcielibyście widzieć wy, fani w tegorocznej edycji bitwy o miasto aniołów.

Oto lista zawodników :
1) Will Ospray
2) Marty Scurll
3) Timothy Thatcher
4) Mike Bailey
5) Chris Hero
6) Biff Busick
7) Mark Andrews
8) Brian Cage
9) Ricochet
10) Tommy End
11) Trevor Lee
12) Pentagón Jr
13) Drew Gulak
14) Angélico
15) Trent?
16) Andrew Everett
17) Fénix
18) Rich Swann
19) Jack Evans
20) Drago
21) Matt Sydal
22) Aero Star
23) Zack Sabre, Jr
24) Drew Galloway

A teraz podam swoje zestawienia które chciałbym zobaczyć podczas tej gali, podam całość turnieju jaką chciałbym zobaczyć, a więc wszystkie 3rundy ale z omówieniem pierwszych ;). W zasadzie tych kombinacji jest tyle że ciężko wybrać jedną ,ale wybiorę te co wydają mi się najlepsze ringowo :D.

1. Zack Sabre Jr vs Timothy Thatcher - za nimi przemawia świetna technika, co zagwarantuje chain wrestling na światowym poziomie. Zack jest renomą na całym świecie, a Timothy dopiero kształtuje swoją postać, dlatego po długie technicznej walce dałbym zwycięstwo Zack'owi.

2. Drew Galloway vs Marty Scurll - szczerze mówiąc nie wiedziałem z kim ich wsadzić,więc dobrałem ich razem. Na scenie niezależnej nie widziałem ich walk,więc nie znam ich poziomu, ale walka dwóch wyspiarzy może być ciekawa.

3. Will Ospray vs Matt Sydal - tutaj słyszałem że ich dwójka prowadziła feud w RPW i dawała dobre walki, a więc czemu w pierwszej rundzie nie dać czegoś sprawdzonego. Byłoby zapewne szybko i efektownie, a zwycięstwo dałbym Will'owi gdyż widziałem co nieco jego ringskilli.

4.Chris Hero vs Mark Andrews - to taka walka Dawida z Goliatem. W PWG takie połączenia wychodzą, a z takim przeciwnikiem Hero by mógł spokojnie awansować dalej.

5.Brian Cage vs Drew Gulak - w PWG jeszcze razem nie walczyli,a od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie ich zestawienie na którejś z gal od tej fedki. Cage to taki zawodnik który potrafi się dopasować i moglibyśmy tutaj zobaczyć fajną mieszkankę poweru i techniki. Tutaj jako wierny fan stawiałbym z góry na Cage'a :D.

6. Tommy End vs Trevor Lee - w tym zestawieniu, motywem był selling Trevora. Jego sprzedawanie ciosów ala Dolph Ziggler, z morderczym stylem End'a byłoby ciekawe. Niemniej jednak to rok Trevora i tutaj jak zwykle byłoby miejsce na roll-up.

7. Ricochet vs Drago - widziałem już ich razem w LU i dali przyjemne show. W tej fedce mogliby więcej, co zapewne rzutowałoby na podniesienie poziomu ich starcia. Drago to fajny wrestler, jeden z moich faworytów w LU, ale Ricochet to renoma PWG i zapewne dostałby się do choćby 2rundy.

8. Biff Busick vs Pentagon Jr - tutaj zapewne byłoby stiffowo i technicznie. Pentagon w LU to świetny heel,który w ringu naprawdę jest badass'em. Busick to wschodząca gwiazda tutaj, która wykręca dobre, mocarne walki. Po morderczym pojedynku,przepuściłbym dalej Biff'a.

9. Angelico vs Trent? - obaj panowie wydają mi się podobni, co zapewne dałoby nam ponad te trzy gwiazdki. Trent? mimo słabych początków na scenie niezależnej teraz daje radę, a Angelico to świetny spotfester. Panowie daliby nam parę ładnych spotów, ale to Angelico powinien przejść dalej a Trent niech siedzi w dywizji TT.

10. Mike Bailey vs Aero Star - gdy tylko zobaczyłem listę, zachciałem ich walki ze sobą. Aero to taka gwiazda co wykręci coś fajnego z każdym, a Mike to młody zawodnik o ciekawym latającym stylu. W sumie ten rok obfituje w latających zawodników, a więc większość zestawień opierać się będzie na lataniu. Bailey jest na fali, a więc druga runda ,czemu nie?

11. Jack Evans vs Rich Swann - Jack powraca na stare podwórko ! Mimo że już nie lata tak samo jak parę lat wcześniej, to wciąż trzyma poziom. Swann to bezpieczny zawodnik w takich typu walkach, co nastawiałoby mnie na ciekawą walkę ze zwycięstwem Evansa.

12. Andrew Everett vs Fenix - mocno,szybko i efektownie. Ci dwaj panowie mogliby ukraść jeden dzień tego turnieju. Ciężko mi tutaj wybrać tego,który miałby przejść dalej, lecz wolałbym Everett'a gdyż Fenix to tylko gość.

druga runda :
1. Zack Sabre Jr vs Biff Busick w: Biff
2. Drew Galloway vs Chris Hero w: Drew
3. Will Ospray vs Andrew Everett w: Andrew
4. Ricochet vs Jack Evans w: Ricochet
5. Mike Bailey vs Brian Cage w: Brian
6. Trevor Lee vs Angelico w: Trevor

półfinał:
1.Biff Busick vs Andrew Everett w: Biff
2. Trevor Lee vs Drew Galloway w: Trevor
3. Ricochet vs Brian Cage w: Brian

finał:
Biff Busick vs Trevor Lee vs Brian Cage w: Trevor Lee

To taka moja dream tabela, ale miałbym też parę innych kombinacji. A Wy jakie chcielibyście zobaczyć starcia na tym zapowiadającym się na niezwykłą galę BOLA 2015?

Legenda
Awatar użytkownika

Ja drabinki do BoLA raczej nie podam ale żałuję tylko że brakuje kogoś z Dragon Gate :D w lipcu zjawi się Akira Tozawa i szkoda że nie pojawi się też w sierpniu no ale nie można mieć wszystkiego na raz. Skład jest wręcz genialny, sporo zawodników z Europy to zawsze jakaś miła odmiana. Szkoda że jeszcze nie znamy walk, coś czuję że na kartę trzeba poczekać do lipcowego Threemendous IV. Jeśli chodzi o zwycięzcę to typuje... cholera, nie wiem. Za dużo tutaj zawodników którzy mogą to wygrać żebym wytypował kogokolwiek :D mam też nadzieję że na galę powrócą The Young Bucks, dobre walki drużynowe to zawsze miły przerywnik w turnieju.

Nie wiem czy ktoś tu ma cierpliwość do CZW prócz mnie ale na New Heights szykuje się jedno, mam nadzieję że kozackie starcie :D

CZW Tag Team Championship Four Way Match
OI4K (Dave Crist i Jake Crist) (c) vs. The Young Bucks (Matt Jackson i Nick Jackson) vs. The Beaver Boys (Alex Reynolds i John Silver) vs. Team Tremendous (Bill Carr i Dan Barry)

Do tego powrót Richa Swanna, AR Foxa i Shane'a Stricklanda!

Nowy

Dopiero zaczynam przygodę z wrestlingiem ale już mnie wciąga :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4