Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lis 22, 2017 11:53 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Na początek bardzo szanuje postawę Kilgora i Siwego którzy zachowali się jak trzeba. Żartuje sobie że mamy na forum Inki naszych czasów xD

Ok na początek, to serio szanuje to że dla dobra forum przyznali się do błędu i chcą zmienić kilka rzeczy. Tak to powinno wyglądać a ja sam postaram sie w SB lepiej żartować chociaż nie ukrywam że decyzja Renault Sport w skrócie.. RS.. XD obrzydliwa. Nie tak to miało być.

Skoro już RS został wspomniany w F1 to przejdę do tego naszego z forum.. Jestem bardzo zaskoczony tym że nie wziął mnie w obronę po banie Kilgora. Rozumiem Mikołaja ( że tak zwrócę się po imieniu a że to Mikołaj to chyba nie tajemnica żadna xD ) że nie będąc w środę wieczorem w SB mógł nie znać sytuacji itd, ale RS wiedział i tak samo powinien pamiętać że często z nim żartowałem i normalnie pisałem w SB przed i nawet po awansie na moda.
Dlatego nie rozumiem skąd nagle takie zachowanie. Nie było mnie gdy dyskutował z Kubą, ani gdy miał wymianę zdań z Stormem xD Słyszałem tylko że się zmienił no i faktycznie.
Rozczarowanko Radek, nie tak miało być.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2