Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn maja 25, 2020 10:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Online
Post: pn gru 09, 2013 12:00 am 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lut 20, 2012 2:22 am
Posty: 6135
Obrazek
Logo stajni


The Age of the Fall (Wiek upadku) to stajnia występująca w federacjach takich jak Ring of Honor, Pro Wrestling Guerilla, Full Impact Pro oraz w mniejszych organizacjach.


1. Informacje ogólne:

Członkowie:
Jimmy Jacobs (15 wrzesień 2007 - 27 czerwiec 2009
Necro Butcher (15 wrzesień 2007 - 25 październik 2008)
Tyler Black (15 wrzesień 2007 - 27 grudzień 2008)
Lacey (15 września 2007 - 19 kwietnia 2008)
Allison Wonderland (30 listopad 2007 - 27 czeriwiec 2009)
Joey Matthews (25 styczeń 2008 - 27 czeriwiec 2009)
Zach Gowen (22 luty 2008 - 27 czeriwiec 2009)
MsChif (28 czerwiec 2008 - 27 czeriwiec 2009)
Delirious (15 sierpnień 2008 - 13 marzec 2009)
Brodie Lee (25 październik 2008 - 27 czeriwiec 2009)

Debiut - 2007

Rozpad - 2009


2. Ring of Honor

Rok 2007. Kilka miesięcy przed powrotem RoH do Chicago, na na stronie internetowej RoH pojawiały się tajemnicze wiadomości. Treścią tych wiadomości był nowy projekt nazwie ''Projekt 161''. Wśród wymienianych zapaśników znaleźli się między innymi Jimmy Jacobs czy Adam Pearce. W pewnym momencie, wiadomości dotyczące Projektu 161 zalały stronę główną Ring of Honor ale Gabe Sapolsky stwierdził że była to ''robota fanów''.

Po udanej gali w Chicago, Jimmy Jacobs, powracający Necro Butcher i debiutujący Tyler Black zaatakowali braci Briscoe po ich walce El Generico i Kevinem Steenem. Oznaczało to że Jimmy Jacobs faktycznie stał za ''Projektem 161''. Tuż po ataku trójka napastników powiesiła Jay'a Briscoe na takielunku na którym w Ladder Matchu wisiały pasy Tag Team. Po tym drastycznym pokazie Jacobs ogłosił powstanie The Age of the Fall. Owa scena wzbudziła tak duże kontrowersje iż RoH postanowiło usunąć tą scenę z iPPV. Jednakże na skutek próśb od fanów federacja udostępniła zdjęcia na RoH Videowire 15 września. Wracając do gali z Chicago, później - już po zakończeniu transmisji - doszło do walki między Age of Fall a Jackiem Evansem i Irish Airborne. Walkę uznano za nie odbytą ponieważ w środku walki Necro Butcher wyeliminował sędziego.

Dzień później na stronie nowej stajni - Ageofthefall.com - wyjawiono iż za wszystkimi wpisami stał Tyler Black. Z kolei w wywiadzie dla niemieckiej strony (link -> http://www.genickbruch.com) Jacobs wyznał iż w cały projekt jest zaangażowana większa liczba ludzi. Niebawem do grupy dołączyła Allison Wonderland. Stało się to 30 listopada na gali w Dayton. Z kolei na Unscripted III odniósł bardzo ważne zwycięstwo pokonując Bryana Danielsona.

Na Finall Battle 30 grudnia 2007 roku Black i Jacobs pokonali braci Briscoe zostając tym samy nowymi mistrzami Tag Team.

Obrazek
Tyler Black i Jimmy Jacobs

Rok 2008. Na gali 25 stycznia w Breakout, Jacobs współpracował z powracającym do RoH Joey Matthewsem. Brali udział w walce przeciwko Roderickowi Strongi i Rocky'emu Romero z No Remorse Corps. Następnej nocy na Without Remorse, Jacobs i Black stracili pasy na rzecz przeciwników z poprzedniej nocy. Był to Ultimate Endurance a w walce udział brali również Brent Albright i B.J. Whitmer oraz Austin Aries i Bryan Danielson.
22 lutego na Eye of the Storm, Jacobs przedstawił Zacha Gowena jako nowego członka grupy. W dniu 29 marca 2008 na Supercad of Honor III, Jacobs i Black pokonał Briscoes w Relaxed Rules Match, po tym jak Jacobs skontorwał Doomsday Device na The End Time. Rain (zawodniczka FIP) wraz z Lacey towarzyszył grupie w wejściu na ring. Głównym powodem tego było miejsce gdzie odbywała się gala, miała miejsce na Florydzie gdzie mieszkał Rain. Przed walką Jacobs wygłosił promo na temat bezdomnego któremu kupił bilet, aby mógł oglądać galę. Jak się okazało, tym człowiekiem był zawodnik Full Impact Pro, Mr Milo Beasley. Był także kolejnym zawodnikiem FIP w szeregach AotF.

Podczas iPPV Take No Prisoners, w Four Corner Survival Matchu Tyler Black pokonał zawodników takich jak Delirious, Go Shiozaki i Claudio Castagnoli. Na skutek tego Black zdobył title shota na walkę o RoH World Championship w walce wieczoru. Zanim to nastąpiło, The Briscoe Brothers pokonali Butchera i Matthewsa. W walce wieczoru ówczesny mistrz Nigel McGuinness pokonał Tylera Blacka.

Podczas Return Engagement 19 kwietnia, Lacey opuściła grupę. Austin Aries odrzucił również zaproszenie do grupy. Z racji opuszczenia grupy przez Lacey, Jimmy Jacobs przez jakiś czas przejawiał oznaki załamania nerwowego. Nieco później, po wygranej Austina Ariesa, Jacobs pogratulował mu wygranej i zażądał by ten dołączył do Age of the Fall jednocześnie ostrzegając by ten odczepił się od Lacey. Double AA stwierdził iż nie dołączy do grupy Jacobsa.

5 czerwca 2008 roku, w kolejnej edycji ROH Video Wire, Austin Aries w wywiadzie stwierdził że Lacey nie powróci do Ring of Honor. W sierpniu Wrestling Observer potwierdził iż Lacey nie wróci już do wrestlingu co wykorzystano do dalszego feudu między Ariesem a Jacobsem.

W dniu 6 czerwca, Black i Jacobs odzyskali ROH World Tag Team Championship podczas jednodniowego turnieju. Pokonali wówczas drużyny takie jak Delirious i Pelle Primeau (w pierwszej rundzie), Austin Aries i Bryan Danielson (via DQ w półfinale) i Steenerico w finale.

W dniu 27 czerwca w Dayton w stanie Ohio, podczas Battle for Supremacy, Matthews i Jacobs zostali pokonani przez Kevina Steena i El Generico po tym jak Steen wykonał na Matthewsie swój firmowy Package Piledriver. Necro Butcher pokonał Austina Ariesa w Relaxed Rules Matchu. Po walce Aries rzucił Butchera na stół i kazał przestać wykonywać robotę dla Jacobsa.

Następnej nocy podczas Vendetta II w Chicago Aries pokonał Jacobsa w Relaxed Rules Matchu. Podczas tej walki MsChif oficjalnie dołączyła do grupy. Ponadto walka posiadała stypulację w myśl której zwycięzca wybiera dla przegranego walkę na następną galę w Chicago. Double A wybrał No DQ Match a za przeciwnika dla Jacobsa wybrał Necro Butchera. Na tej samej gali Butcher i Black pokonali Steenerico.

25 lipca podczas gali w Toronto, Black i Jacobs zostali pokonani przez Austina Ariesa i Jay'a Briscoe w Non Title NO DQ Matchu. Briscoe przypiął Blacka po Doomsday Device. Następnej nocy podczas gali w Detroit, Bryan Danielson pokonał Blacka. Podczas walki przy wykonywaniu przez Blacka Powerbombu, doszło do złamania górnego haku przy ściągaczu w wyniku czego opadała ostatnia lina.

1 sierpnia Black i Jacobs pokonali Go Shiozaki i Naomichi Marufuji broniąc RoH World Tag Team Championship. Następnej nocy Double A pokonał Buthera i Jacobsa w Three Way Matchu. Mimo wspólnego wejścia członków AotF, Aries uderzył Butchera krzesełkiem w plecy i pchnął go na lidera stajni. Inny członek Age of the Fall,
Tyler Black także nie miał szczęścia tego wieczoru. Brał udział w walce wieczoru gdzie stawką był RoH World Championship. Został jednak pokonany przez Nigela McGuinessa który obronił swój tytuł. W walce brał też udział Bryan Danielson i Claudio Castangoli.

15 sierpnia do grupy dołączył Delirious. Tej samej nocy bracia Briscoe pokonali Deliriousa i Jacobsa a Austin Aries pokonał Blacka.

16 sierpnia Delirious zaatakował Pelle Primeau. Strona internetowa RoH nazwała ten atak za kończący karierę. Daizee Haze próbowała przekonać Deliriousa do wystąpienia z grupy ale została zaatakowana przez MsChif. Tej samej nocy Jacobs pokonał Butchera w walce którą ustalił im Austin Aries.

13 września podczs gali w Tokio Black i Jacobs pokonali braci Brisoce tym samym broniąc tytułów TT.

Następnego dnia (również w Tokio) Austin Aries pokonał Tylera Blacka po użyciu Last Chancery, po walce Jacobs i Black wspólnie obijali Ariesa. Jakby tego było mało, zaatakowali także braci Briscoe po ich walce. Jednakże w walce wieczoru Jacobs został pokonany przez Nigela McGuinessa w walce o RoH World Championship.

19 wrzesień nie zakończył się dla Blacka i Jacobsa zbyt szczęśliwie. Zostali pokonani przez Kevina Steena i El Generico. Była to walka o pasy drużynowe. Kolejnej nocy, podczas Glory by Honor VII (Filadelfia, Pensylwania) Austin Aries i bracia Briscoe pokonali w Steel Cage Warfare Matchu Necro Butchera, Jimmy Jacobsa, Deliriousa i Tylera Blacka). Jako pierwszy został wyeliminowany Butcher a został wyeliminowany przez Austina Ariesa i Jimmy'ego Jacobsa.

Na gali 24 października Butcher pokonał Marka Briscoe i Deliriousa w No DQ Three Way Matchu. Nieco później, Latin American Xchange pokonali Blacka i Jacobsa, Chrisa Hero i Davey Richardsa oraz mistrzów TT Kevina Steena i El Generico. Był to 30 Minute Four Team Iron Man Match

25 października Jimmy Jacobs pokonał Austina Ariesa w Anything Goes Match. Ważną rolę odegrał wówczas debiutujący Brodie Lee. Dołączył tym samym do Age of the Fall. Następnie Lee i Delirious pokonali Cheech i Cloudy. Zwycięstwo odniósł także Tyler który pokonał Jerry'ego Lynna. 7 listopada Necro Butcher pokonał Brodiego Lee w wyniku DQ po tym Jacobs i Black zaatakowali go. Następnie cała trójka pobiła Necro Butchera w wyniku czego ten opuścił stajnię. Później Jerry Lynn pokonał Deliriousa, Austin Aries i Bryan Danielson pokonali Tylera Blacka i Jimmy'ego Jacobsa. Po walce Jacobs obwiniał kolegę o przegraną i obaj opuścili ring bez słowa.

8 listopada Kenny King i Rhett Titus pokonali Deliriousa i Brodie Lee w wyniku wyliczenia poza ringowego. Później Austin Aries pokonał Jimmy'ego Jacobsa w Dog Collar Matchu. Podczas walki Tyler Black chciał pomóc koledze jednak Jacobs wysłał go do szatni. Bryan Danielson pokonał Tylera Blacka i Kenny'ego w Three Way Matchu.

21 listopada mistrzowie TT - Kevin Steen i El Generico - pokonali Jacobsa i Deliriousa tym samym broniąc tytułów mistrzowskich. Z kolei Austin Aries pokonał Blacka i RoH World Championa Nigela McGuinessa w Three Way Non Title Matchu.

Nadszedł czas na Final Battle. Podczas tej gali Austin Aries pokonał Tylera Blacka i został pretendentem do RoH World Title. Po walce Black został zaatakowany przez Jacobsa i Ariesa.

Rok 2009. 16 stycznia Necro Butcher pokonał Deliriousa a Jimmy Jacobs pokonał Bryana Danielsona. Dzień później Delirious - w Four Corners Survival Matchu - pokonał Butchera, Damiena Wayne'a i Seana Denny'ego. Nieco później Jay Brisco pokonał Jacobsa i Double A w Three Way Matchu. 13 marca Delirious wystąpił z grupy. Następnego dnia Jacobs pokonał Deliriousa w No DQ Matchu.

Po kilku miesiącach małej aktywności, zaczęto wierzyć iż AotF się rozpadło. Jimmy Jacobs nazwał się nawet byłym przywódcą. Jednak 26 czerwca w Detrioit, po tym jak Tyler Black został pokonany przez Jacobsa w stalowej klatce, kilkunastu ubranych na czarno mężczyzn wtargnęło do klatki i zaatakowało Blacka. Wówczas Jacobs oznajmił iż Age of the Fall jeszcze nie zginęło. Następnej nocy w Chicago Ridge, po tym jak KENTA pokonał Blacka na ring ponownie wtargnął Jacobs z kilkoma ludźmi z zamiarem powieszenia za kostki Tylera. Na pomoc przybiegł Kevin Steen, El Generico i Delirious, Wówczas Jimy Jacobs ogłosił koniec The Age of the Fall.


3. Full Impact Pro

16 lutego 2008 roku Age of the Fall przybyło do siostrzanej organizacji RoH - Full Impact Pro gdzie Black został ''zaproszony'' przez Lacey jej długoletnią tag team partnerkę Rain. Obie były członkiniami grupy YYR (Young, Rich and Ready to Action). 30 maja na ''In Full Force'' Milo Beasley i Leva Bates dołączyły do grupy. Dotychczas Rain występowała tylko w FIP jednak niebawem pojawiła się też w RoH (cały czas jako członkini grupy AotF).

Black i Jacobs próbowali zdobyć pasy drużynowe FIP jednak ponieśli porażkę w 2 out of 3 falls tag team matchu na skutek interwencji YYR. Szybko jednak pojawiła się szansa na kolejny tutuł. Tyler Black na ''Impact of Honor 2'' w dniu 11 października pokonał Erica Stevensa stając się pretendentem do tytułu mistrzowskiego Wagi Ciężkiej FIP. Ponadto MsChif obroniła pas Shimmer w walce z Rain. Owa walka była nie tylko pierwszą walką dwóch zawodników z AotF ale też pierwsza walka dwóch kobiet z tej samej stajni. Do tego była to jej pierwsza obrona podczas reginu MsChif poza galami Shimmer. 20 grudnia Black pokonał Go Shiozakiego i został FIP World Heavyweight Championem.


Obrazek


4. Pro Wrestling Guerilla

6 lipca 2008 roku podczas ''Life During Wartime'' Black i Jacobs zdobyli PWG World Tag Team Championship po pokonaniu El Generico i Roderica Stronga. Pasy stracili 31 sierpnia na rzecz The Young Bucks.


5. Zdobyte tytuły

All-American Wrestling:
AAW Heavyweight Championship (1 raz) - Jimmy Jacobs
AAW Heritage Championship (2 razy) - Jimmy Jacobs
AAW Tag Team Championship (1 raz) - Jimmy Jacobs i Tyler Black

Full Impact Pro:
FIP World Heavyweight Championship (1 raz) – Tyler Black

Independent Wrestling Association Mid-South:
IWA Mid-South Light Heavyweight Championship (1 raz) – Jimmy Jacobs

Mr. Chainsaw Productions Wrestling:
MCPW World Championship (1 raz) – Jimmy Jacobs

Pro Wrestling Guerrilla:
PWG World Tag Team Championship (1 raz) – Jimmy Jacobs i Tyler Black

Ring of Honor:
ROH World Tag Team Championship (2 razy) – Jimmy Jacobs i Tyler Black

Shimmer Women Athletes:
Shimmer Championship (1 raz) – MsChif

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group