Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 11:08 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Może nie niu typ meczu tylko modyfikacja lekka

Do TLC dodać Chairs Match (np. 30 niebieskich)

Tytuł:
Low carder

MitB Match (tylko na PPV MitB):
W walce o walizkę walczy 5 osób (u nas chyba 2 walizki - jedna na WHC/WFSF jeśli będzie, a druga na IC/TV) i każdy gra z każdym do 2 wygranych frejmów pod rząd lub po prostu do 2 wygranych frejmów.

Wykorzystanie kontraktu z walizką MitB:
Ktoś (osoba wykorzystująca walizkę) zaczyna dany mecz ze stypulacją z 20% przewagą

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

MITB powinno być rozegrane jako turniej.
A samo MITB musi dać maksymalne szanse na tytuł, więc MITB powinna gwarantować:
Wybór Stypulacji, i jakieś 50-75% lekko przewagi. To ma być praktycznie pewne, no ja myślę, ze takie total points do 500 gdzie MITB ma 250 pkt jest praktycznie przegrany.

Tytuł:
Low carder

Punkholic pisze:
MITB powinno być rozegrane jako turniej.
A samo MITB musi dać maksymalne szanse na tytuł, więc MITB powinna gwarantować:
Wybór Stypulacji, i jakieś 50-75% lekko przewagi. To ma być praktycznie pewne, no ja myślę, ze takie total points do 500 gdzie MITB ma 250 pkt jest praktycznie przegrany.

Czy ja wiem czy jako turniej? Sprawiedliwiej będzie, jeżeli MitB będzie każdy z każdym do 2 wygranych.
No na 50% przewagi może być, ale to będzie trochę za łatwo, a o 75% już nic nie mówię. Chociażby dlatego, że ktoś se wybierze Total Points do 100 to już jak masz 50 to praktycznie wygrany match ...
No chyba, że ma być tak, że broniący ma jakieś 10% szans na obronę pasa ...

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

MitB będzie w systemie turniejowym, bo już kiedyś o tym myślałem i tak ustaliłem sobie. Co do meczów to zależy od stypulacji i wtedy napisze jaką ma przewagę.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Punkholic pisze:
Icon, chodzi Ci o coś takiego, że każdy mecz gramy bez limitu, max czas (20 min) i ten który szybciej się skończy wygrywa?

Dokładnie coś takiego, i pod koniec zwycięzca patrzy na czas ile mu zostało tego czasu, i zwycięzca z drugiej pary musi to pobić czyli pokonać przeciwnika szybciej. Tylko teraz byłyby kłótnie kto ma być w tej pierwszej parze a kto w drugiej. Nie wiem może by się to jakoś wylosowało.

P.S. sorry że dopiero teraz odpowiadam mimo iż Punk napisał to 14 września xD ale nie patrzyłem w ten dział jakoś.

[ Dodano: Pon Paź 31, 2011 11:23 am ]
Hell in a Cell - Połączenie Chairs Match'u, Table Match'u i po części PowerSnooker.

- Table Match 3 frejmy (Limit czasu na gre 7 min, na ruch 25 sekund)
- Chairs Match (zawsze) 10 czarnych (Limit czasu na gre 7 min, na ruch 25 sekund)
- Stolik prywatny na hasło

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Superstar
Awatar użytkownika

Odżywię . Nie wiem czy coś takiego jest ale jeśli nie to steel cage mach

Można wygrać 2 sposobami:

1.Standardowo jak w single matchu do ustalonej liczby freamów.
2.Można uciec z klatki poprzez wygranie freama ustaloną wcześniej przewagą.

Superstar
Awatar użytkownika

Co byście powiedzieli na małą wariację ladder matchu. Zasady byłyby niemalże identyczne jak przy normalnym ladder matchu z tym że szczeblem nie byłaby jedna bila tylko czerwona + kolor. Nie wiem jaką mogłoby to mieć nazwę, double ladder match?

Rookie
Awatar użytkownika

Ja mam pomysł na nowy typ walki. Trzeba wbić dany kolor (X) do każdej łuzy na stole i jest nieograniczony limit frejmów. Jeśli zawodnik (Y) wbił bilę (X) do 5 z 6 łuz, a zawodnik (Z) wbił tą samą bile do łuzy, zawodnik (Y) musi te 6 wbić od nowa. Mam nadzieje, że się nikt nie pogubił.

@edit: Nazwa meczu: 6 Hole Chair Match.

Superstar
Awatar użytkownika

Saviors proponują Iron Ladder Match . Chodzi o to ,że gramy przez np. godzinę i w tym czasie musimy wbić jak najwięcej pikselowych kulek.

Star
Awatar użytkownika

Moim zdaniem dobrze byłoby zmienić zasady walk typu Royal Rumble, Battle Royal, Elimination Chamber. W chwili obecnej wszystko sprowadza się do meczy 1 na 1, po czym zwycięzca walczy z następnym itd. Należałoby wprowadzić jakiś bardziej ciekawy sposób grania, bo to jest pójście na łatwiznę. Sposób przeze mnie wymyślony może wydać się zbyt skomplikowany, ale z pewnością podniósłby atrakcyjność tego typu walk.

Otóż polegałby on nie na eliminacji po pierwszej porażce, ale po osiągnięciu pewnego, określonego ujemnego bilansu punktów (który mógłby być symbolem np. wyrzucenia przez górną linę). Dla przykładu niech będzie to -100 punktów:

Mamy pierwsze starcie - zawodnik1 vs zawodnik2. Wynik tego meczu niech będzie 60-40. I nikt nie zostaje wyeliminowany, ponieważ nie został przekroczony zakładany ujemny bilans. W tej sytuacji do walki dochodzi zawodnik3 i mamy typowy Triple Threat Match. Jednak ujemny bilans -20 zawodnika2 ZOSTAJE ZACHOWANY. Natomiast bilans zawodnika1 zostaje wyzerowany (ponieważ mogłoby się okazać że po 10 rundach ktoś ma np. +500). I załóżmy takie wyniki:

zaw1 vs zaw2 65-35
zaw2 vs zaw3 15-90
zaw3 vs zaw1 50-55

Po rozegraniu tych meczy liczymy bilans poszczególnych zawodników z tych meczy(Z DODANIEM -20 DLA zaw2 Z POPRZEDNIEJ RUNDY):

zaw1 120-85, czyli +35
zaw2 50-155, czyli -105
zaw3 140-70, czyli +70

Z tego wynika, że w tej fazie zawodnik2 zostaje wyeliminowany, natomiast zawodnik1 i zawodnik3 przechodzą do następnej fazy z zerowym bilansem (ponieważ tylko ujemne się zapisują). Dołącza zawodnik4 i mamy kolejny Triple Threat , którego zasady są analogiczne. I tak gra się do momentu, aż zostanie finałowa dwójka zawodników, która na koniec gra już zwykły mecz o wygraną.

Wiem, że ten system może wydać się skomplikowany, ale to by mocno uatrakcyjniło takie walki, a także zwiększyłoby szanse zawodników z niższymi numerami rozstawienia, jak jest w Royal Rumble. Proszę o opinie na ten temat.

Star
Awatar użytkownika

Całkiem ciekawe, ale według mnie kompletnie nie nadające się do naszego Royal Rumble. Dlaczego? Otóż dlatego, że ten sposób prawdopodobnie wydłużyłby czas rozegrania PPV i robiłaby się większa zamułka. Przecież widać, że karty i PPV trwają o wiele dłużej niż chociażby pół roku temu. Jest więcej zamulania i dlatego nie wydaje mi się, żeby takie urozmaicenie się sprawdziło.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Star
Awatar użytkownika

Fiskus pisze:
Całkiem ciekawe, ale według mnie kompletnie nie nadające się do naszego Royal Rumble. Dlaczego? Otóż dlatego, że ten sposób prawdopodobnie wydłużyłby czas rozegrania PPV i robiłaby się większa zamułka. Przecież widać, że karty i PPV trwają o wiele dłużej niż chociażby pół roku temu. Jest więcej zamulania i dlatego nie wydaje mi się, żeby takie urozmaicenie się sprawdziło.

Dokładnie, to jest moim zdaniem jedyna wada tego rozwiązania. Takie dajmy na to Royal Rumble trwałoby, strzelam, że jakieś 2 miesiące :P, chyba że pierwsze numery dostaliby hehenryk z Merlasem xD.

Ale myślę, że do Elimination Chamber Matchów ten system by się sprawdził idealnie.

Wpadłem na taki pomysł, że skoro nie będzie na LockDown meczu 4 vs 4 o posadę wiceprezesa, to sporo osób nie ma zajęcia na tę galę. Można byłoby przeprowadzić na próbę jakiś Elimination Chamber (np. o jakiegoś shota :P) wg tych zasad. Wszak Elimination Chamber Match tematycznie pasuje idealnie do charakteru gali

Mid carder

Do RR ten system który jest dość ciekawy ;) sprawdziłby się jeśli : a) przed RR nie byłoby żadnych kart b) w RR wzięłoby udział 10 max 15 zawodników którzy musieliby przynoałlajfić (taki neologizm ) i to ostro zeby sprawnie poszło ale to raczej nie teraz bo w tym roku chyba nie będzie czasu :D ale za to w EC meczu czemu nie.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

MVC pomysł jest fajny, ale napewno nie do Royal Rumble :D Zbyt dużo zawodników i taki pojedynek trwałby w chej czasu. W Elimination Chamber może by się to sprawdziło, ale też niektórzy by przyssali to gala ciągła by się latami.
A gdyby to było w stylu osobnego turnieju? Dzięki temu gale by nie zamulały, a to by szło własnym życiem. :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna