Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz gru 15, 2019 11:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

WITAM WSZYSTKICH NA WFSF JUDGMENT DAY 2015!
Przed nami 7 meczów... meczów? To będą prawdziwe walki!

Main Eventem będzie długo zapowiadany pojedynek o pas World Heavyweight. Prezes i jednocześnie champion - Bob zmierzy się z dwoma młodymi wilkami - Forlanem i Weeeiderem. Forlan niespodziewanie pokonał Boba na Karcie 94, a Weeeider na Night of Champions wygrał Battle Royal. Czy i tym razem możemy liczyć na niespodziankę w wykonaniu tych dwóch perspektywicznych graczy?

Fiskus powrócił w wielkim stylu i swoim powrotnym meczu pokonał Gi4la zdobywając pas mistrzowski. Teraz pora na pierwszą obronę mistrzowskiego pasa, jego rywalami będą Gi4lu i Tupak, którzy wykorzystują w tym momencie swoje mecze rewanżowe.

Mr. Crusher nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z gry na Judgment Day, ale w X Dywizji musi się dziać! Trzeci mecz na tej karcie i trzeci 3 Way Dance! Proo, Siwy i Wróbel powalczą o miano pretendenta do pasa X Division.

Na zakończenie karty myślę że zostawiłem najlepsze czyli... King of the Ring 2015 Tournament! 8 świetnych zawodników, jedna korona, jeden title shot do zgarnięcia. Kto to będzie? Kto zostanie Królem WFSF? Dowiemy się już niebawem ;)

Na rozegranie Judgment Day 2015 są równe 2 tygodnie, więc dzwońcie do swoich rywali, zapraszajcie znajomych i grajcie swoje mecze!

World Heavyweight Championship Single Match: (Do 5 wygranych frejmów)

W przypadku takiej samej liczby wygranych meczów liczy się kolejno: liczba wygranych frejmów, bilans pomiędzy wygranymi i przegranymi frejmami. Jeśli to nie da rozwiązania dogrywka do 2 wygranych frejmów.

Champion Bob vs. Weeeider vs. Forlan

Bob 5:2 Weeeider
Forlan 2:5 Bob
Weeeider vs. Forlan

Zwycięzca i nadal World Heavyweight Champion: BOB!!!

Television Championship Total Break Point Match (5 frejmów)

Champion Fiskus 59:61 Gi4lu

Zwycięzca i nowy Television Champion: GI4LU!!!

1# Contender for X Division Championship Two out of Three Falls Match

W razie tej samej liczby wygranych meczów decydująca jest ilość 'małych punktów". W razie remisu dogrywka

Siwy vs. Proo vs. Wróbel

Siwy 1:2 Proo (Total 129:207; Table 2:1; Chairs 13:20)
Proo vs. Wróbel
Wróbel vs. Siwy (Table 2:1)

Stypulacja Siwego: Table Match (do 2 wygranych frejmów)
Stypulacja Proo: Total Point Match (3 frejmy)
Stypulacja Wróbla: Chairs Match (20 czarnych)

King of the Ring Tournament

Obrazek

Single Match (do 3 wygranych)

Jogusiando 1:3 Spear

Zwycięzca: Spear

Storm 0:3 Jozin

Zwycięzca: Jozin

Frank Underwood 3:1 Cezar

Zwycięzca: Frank Underwood

Merlas 3:2 MvC

Zwycięzca: Merlas

Powodzenia!

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2015 2:35 pm przez Vamos, łącznie zmieniany 9 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Moja stypulacja to:

Total Point Match
Gramy 3 frejmy, wygrywa zawodnik, który uzyska większą ilość pkt w tych 3 frejmach.
np: 50:43, 61:44, 1:101, to mimo przegranych 2 frejmów, i tak wygrywa druga osoba (112:188)

Dzieje się!! Nadeszła w końcu długo wyczekiwana gala wybookowana w pełni przez naszego świetnego Vamosa. Świetne PPV stary dziękuję za ten wielki mecz dla mnie bo wiem, że jeśli uda mi się wyjść z niego zwycięsko to nabiorę jeszcze większej pewności siebie przed starciem z Crusherem. Powodzenia wszystkim zwłaszcza Weiderowi i Forlanowi niech moc będzie z wami. Spear postawiłem na Ciebie, że dotrzesz do finału liczę iż odpalisz niczym petarda i wygrasz cały turniej! Henryk pisałeś coś ostatnio, że wygrasz KOTR i zdobędziesz pas więc no fajnie XD Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna. Czekam na stypulacje panowie, tylko proszę nie przekombinujcie za bardzo.

Superstar
Awatar użytkownika

Na chwilę obecną za bardzo nie chce mi się pisać prom, więc powiem tyle - trzy frejmy, Tables Match :D Powodzenia panowie i do zobaczenia na stole ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Table match
Dwie osoby grają frejma. Nie ważne, kto wygra, a ważne kto wbije ostatnią bilę. Ten kto ją wbije, to "łamie stół

Vamos czyli jak to będzie, tak jak Siwy mówi 3 frejmy czy po prostu jeden ? :D Dogadajcie to żeby nie było potem problemu. Mi osobiście to obojętne bo w naszej dywizji to jest tylko kwestia szczęścia te wbicie ostatniej czarnej XD Czekamy na stypke Wróbla i można jechać z tym koksem :D I brachu daj znać od czyjej stypki zaczynamy :D

Low carder
Awatar użytkownika

Stypka Siwego to Table Match (do 2 wygranych) tak to przyjamniej ujął w swojej wypowiedzi. Max 3 frejmy wtedy wyjdą. Mi obojętne jak gracie, najpierw wasze dwie stypki a jeśli potrzebna 3 stypka to dopiero waszego trzeciego rywala.

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra spoko... Karta co tu dużo mówić bardzo dobra, jednakże jest jedno ale. Kartę przed galą mam zagwarantowane miejsce w King Of The ring by teraz moje miejsce zajął jakiś no name <czyt. Spear albo Storm>. Vamos jesteś w porządku ziomeczkiem ale teraz zaczynasz ostro lecieć w chuja. Dobrze wiesz, że jestem jedyną osobą która może odebrać pas Bobowi i robisz wszystko bym nie dostał okazji pokonania go w meczu. W sumie jakbym był na twoim miejscu też bym się bał, w końcu gdybym został mistrzem nie oddałbym już tego tytułu nikomu. Wracając jednak do ciebie, ostatnimi czasy coraz to częściej zaczynasz podpadać nie tylko mi ale pewnie każdemu w tej federacji. Jesteś zwykłym pieprzonym dupkiem, który na siłę próbuje odciągnąć mnie od mojego przeznaczenie. Jednakże wiedz jedno, w końcu zajdę na sam szczyt a w polu pokonanych zostawię każdego, od najsłabszych po tych najlepszych, choć lepszego ode mnie nigdzie nie znajdziesz. Osiągnąłem to co nikomu się jeszcze nie udało, wbiłem breaka maksymalnego mimo że nie zdobyłem jeszcze żadnego pasa czuję się z tego dumny jak kurwa nikt, a ty co osiągnąłeś? Po za wiecznym lizaniem dupy Boba nie osiągnąłeś nic. Nie wypominaj mi że zdobyłeś pas TV bo on tutaj nic nie znaczy tak samo jak osoby które go posiadały...

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra, bardzo dobra karta. Na początku tylko rzuciło mi się w oczy "meczy", a pisze się "meczów" :D Tak czy inaczej plakat kozacki, rozpiska KOTR też, a więc moi mili - zapamiętajcie to PPV, bowiem przejdzie do historii 8)

ps. co to za jebany masked znowu...

Henryq pisze:
Dobra spoko... Karta co tu dużo mówić bardzo dobra, jednakże jest jedno ale. Kartę przed galą mam zagwarantowane miejsce w King Of The ring by teraz moje miejsce zajął jakiś no name <czyt. Spear albo Storm>. Vamos jesteś w porządku ziomeczkiem ale teraz zaczynasz ostro lecieć w chuja. Dobrze wiesz, że jestem jedyną osobą która może odebrać pas Bobowi i robisz wszystko bym nie dostał okazji pokonania go w meczu. W sumie jakbym był na twoim miejscu też bym się bał, w końcu gdybym został mistrzem nie oddałbym już tego tytułu nikomu. Wracając jednak do ciebie, ostatnimi czasy coraz to częściej zaczynasz podpadać nie tylko mi ale pewnie każdemu w tej federacji. Jesteś zwykłym pieprzonym dupkiem, który na siłę próbuje odciągnąć mnie od mojego przeznaczenie. Jednakże wiedz jedno, w końcu zajdę na sam szczyt a w polu pokonanych zostawię każdego, od najsłabszych po tych najlepszych, choć lepszego ode mnie nigdzie nie znajdziesz. Osiągnąłem to co nikomu się jeszcze nie udało, wbiłem breaka maksymalnego mimo że nie zdobyłem jeszcze żadnego pasa czuję się z tego dumny jak kurwa nikt, a ty co osiągnąłeś? Po za wiecznym lizaniem dupy Boba nie osiągnąłeś nic. Nie wypominaj mi że zdobyłeś pas TV bo on tutaj nic nie znaczy tak samo jak osoby które go posiadały...

Obrazek

Mid carder

Wibjam tutaj i co widze :O matko boska to juz chyba wole czytać wypociny forlana zakazac heniowi pisać cokolwiek

Obrazek

Low carder

Ja od siebie póki co powiem, że karta bardzo dobra i ciekawa. Powracam na KOTR, a moim pierwszym przeciwnikiem jest Jogusiando ... Nie będzie łatwo, ale nie mam zamiaru się poddawać! :D Joguś, jestem dostępny od 10 sierpnia, więc jak coś to się zmówimy ;). Teraz co do Henryga ... Cytując "Vamos jesteś w porządku ziomeczkiem" oraz "Jesteś zwykłym pieprzonym dupkiem". Serio jesteś aż taki tępy, żeby w jednym poście samemu sobie przeczyć? Do tego śmiesz mnie nazywać no namem? Osiągnąłem w tej federacji więcej niż Ty sobie możesz wymarzyć. Ja jestem 3-krotnym TV Championem, mistrzem TT i zwycięzcą pierwszego TTT. I nie potrzebowałem do tego siedzenia przez całe dnie na snookerze. A Ty jesteś kim? Gościem, który dużo gada, chwali się umiejętnościami i breakami, a jak przychodzi co do czego to przegrywa mecze o tytuły. Co osiągnąłeś? Dokładnie NIC. Tak więc cytując klasyka "ssij pałke dziadka mroza".

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Star
Awatar użytkownika

Wypierdalaij Vamos z tym franciszkiem poddrewnem. Nigdy nie było takich "tajemniczych" graczy i było dobrze, ostatnio weszły ten MO i Masked Man i co oni wnieśli? Chuia.
Niech się ta pjzda ujawni jeśli chce walczyć O SHOTA NA PAS WHC.
Rozumiem jakby to był jakiś nic nie znaczący jobber, ale kórwa wrzucać takie coś od razu do walki o shota? Nie.
Jeśli pokona on Cezara to nie zagram z nim dopóki się nie ujawni. I nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie chcę grać i to przeze mnie. To będzie znak że on nie chce grać

Oczywiście gimmick off

Low carder
Awatar użytkownika

Co ty się jakimś Franciszkiem martwisz jak i tak nie będziesz musiał z nim grać, ja tego dopilnuje :) Co do karty to wszystko super, ubył jeden z głównych kandydatów do wygranej w KotR Henryq, może lepiej trzeba było zostać na pozycji bookera? ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Spear Dla Tego Pana pisze:
Ja od siebie póki co powiem, że karta bardzo dobra i ciekawa. Powracam na KOTR, a moim pierwszym przeciwnikiem jest Jogusiando ... Nie będzie łatwo, ale nie mam zamiaru się poddawać! :D Joguś, jestem dostępny od 10 sierpnia, więc jak coś to się zmówimy ;). Teraz co do Henryga ... Cytując "Vamos jesteś w porządku ziomeczkiem" oraz "Jesteś zwykłym pieprzonym dupkiem". Serio jesteś aż taki tępy, żeby w jednym poście samemu sobie przeczyć? Do tego śmiesz mnie nazywać no namem? Osiągnąłem w tej federacji więcej niż Ty sobie możesz wymarzyć. Ja jestem 3-krotnym TV Championem, mistrzem TT i zwycięzcą pierwszego TTT. I nie potrzebowałem do tego siedzenia przez całe dnie na snookerze. A Ty jesteś kim? Gościem, który dużo gada, chwali się umiejętnościami i breakami, a jak przychodzi co do czego to przegrywa mecze o tytuły. Co osiągnąłeś? Dokładnie NIC. Tak więc cytując klasyka "ssij pałke dziadka mroza".

I ZJEBAŁEŚ WSZYSTKIM GRĘ UKRYWAJĄc SIĘ JAKO MASKED MAN... A MO TO KOKESHI...JEBAĆ!

Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2015 5:32 pm przez Henryq, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejny zamaskowany tez mi się nie podoba, ale właśnie, to może już teraz, kiedy Masked i Mystery zostali ośmieszeni, mogą się ujawnić? A jeśli nie grają, to może ich ujawnić booker? Ja stawiałem na Speara, a on tu bez słowa wchodzi z promem, więc może się myliłem.

edit : Henio wyjaśnił, propsy dla mnie 8)

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie wypominaj mi że zdobyłeś pas TV bo on tutaj nic nie znaczy tak samo jak osoby które go posiadały...

Nic nie znaczy, a ty nadal go w życiu na oczy nie widziałeś. Czekam na posty o tym, że liczy się dla ciebie tylko WHC, którego TEŻ NIGDY NIE WIDZIAŁEŚ. Skończ płakać nad swoim gównianym losem i zdobądź najpierw jakikolwiek pas w tej federacji zanim zaczniesz zaniżać rangę TV Title. Plus do tego popracuj nad postami bo właśnie jednym postem Spear cię zjadł i wysrał, a on nigdy nie błyszczał w tej kategorii (pozdrówki Spear, chyba przyznasz mi racje).

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Niecałe 3 tygodnie temu to stało się prawdą, więc Shut up!

Najazdem na mojego najlepszego przyjaciela Henryq uczynił to sprawą osobistą, którą ktoś taki jak ja musi załatwić. Widzisz Heniu, WFSF to jeden wielki biznes, a ja jestem poważnym graczem w grze zwanej WrestleFans Snooker Federation. Może i ty masz zapał, może i wbiłeś 147 za co Ci ogromnie propsuje, to mimo wszystko zawsze będziesz B+ Playerem.
Dostałeś możliwość zarządzania i jak się to skończyło? Hejtami i meczem o WH, który trwał UWAGA! Od 25 czerwca do 21 lipca! Prawie 4 tygodnie na jeden mecz i czy ty nadal uważasz że to Spear, który zawsze sumiennie rozgrywał mecze jako Masked Man zjebał ludziom zabawę? Jesteś głupcem, którego często ponoszą emocje, więc uważaj co piszesz w stosunku do mnie.
Uważasz że jesteś jeden na ten cały chory biznes, ale powiedz mi szczerze, czy chcesz żebym Ci przyponiał ile razy zawiodłeś? Ile razy Ja, Bob, Tupak dawaliśmy Ci szansę na zdobycie jakiegoś pasa? Jestem biznesmenem, który w ciągu zaledwie dwóch Kart przywrócił życie do WrestleFans Snooker Federation. Ale moja cierpliwość do Twojej osoby minęła, jeśli miałem wybór pomiędzy umieszczeniem Storma a Ciebie w King of the Ring to była oczywistość że każdy woli jego oglądać niż Ciebie!

Teraz coś dla stałych płaczków tej federacji czyli hejty na zamaskowane osoby... Kurwa ile wam razy mam powtarzać, nie zamierzam umawiać Underwooda na każdy pojedynek. ZAGRA ON W TEJ JEBANEJ MASCE TYLKO NA CZAS TURNIEJU KING OF THE RING! Dotarło czy mam po raz kolejny to pisać?

MvC pisze:
Wypierdalaij Vamos z tym franciszkiem poddrewnem. Nigdy nie było takich "tajemniczych" graczy i było dobrze, ostatnio weszły ten MO i Masked Man i co oni wnieśli? Chuia.
Niech się ta pjzda ujawni jeśli chce walczyć O SHOTA NA PAS WHC.
Rozumiem jakby to był jakiś nic nie znaczący jobber, ale kórwa wrzucać takie coś od razu do walki o shota? Nie.
Jeśli pokona on Cezara to nie zagram z nim dopóki się nie ujawni. I nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie chcę grać i to przeze mnie. To będzie znak że on nie chce grać

Oczywiście gimmick off

Do Ciebie MvC nic nie miałem ale zaczynasz wkurwiać, po pierwsze piszesz do bookera, który może Cię ujebać tak samo jak Henryqa, więc grzeczniej. Po drugie widzę że historii WFSF nie znasz. Elimation Chamber 2011 - Marshall jako MO wygrywa pas WH. Okres od EC 2011 do DoG 2011 bodajże- rządy GSM, którym okazał potem się być WAO. Triple Truth i mecz o pas TV Fiskus vs. Gi4lu vs. MO. Wygrał MO, którym okazał się być Salas. Czy ty kurwa nie znasz historii WFSF? Jak nie to ją prześledź bo już niedługo szykuje się Wielki Quiz z wiedzy o WFSF!
A co do pana Underwooda ma on dla Ciebie bardzo ciekawą wiadomość:

Frank Underwood pisze:
Jeżeli cud się dokona i pokonasz Merlasa, ujawnię się.

A dla ludzi którzy dalej mają zamiar robić swoje bla bla bla łe łe łe łe jak małe dzieci jeden prosty przekaz od Vamosa:

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna