Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 3:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Pierwszy Power po dłuuugiej przerwie od robienia go, więc bądźcie wyrozumiali :)

10. Gudkostorm

Obrazek

Storm zrobił ogromny postęp w stosunku do dawnej formy. Pojawiła się pierwsza setka. Pojawiła się także szansa zdobycia pasa TV. Jednak Paweł poległ na Snookermanii w Iron Matchu z Tupakiem. Od Elimination Chamber nie przegrał, lecz Tupak zniszczył mu tą serię. Czy Storm zniszczy title run Tupaka i odzyska TV?

9. Punkholic

Obrazek

Jego niespodziewany powrót przyniósł mu zarówno rzeszę zwolenników jak i rywali. Faktem jest jednak, że dawny Marshall powoli wraca do dawnej formy. Jak na razie jego dobra gra nie jest równomierna do sukcesów. Wina stypulacji czy może słabszy dzień sprawiły że nie został Mr. Money in the Bank?

8. Vamos

Obrazek

Cóż ja mogę napisać o sobie samym? Gram w kratę, są lepsze i gorsze mecze. Finał MitB chyba był tym gorszym, gdyż jozin pokazał jak się wygrywa. Pozostaje jedynie czekać na ustabilizowanie formy a Vamos może jeszcze wpadnie na szczyt WFSF.

7. Mystery Opponent

Obrazek

Kim on jest? Jedni uważają że to Crush, Crush uważa że to KL, a znając życie KL nie ma pojęcia czym jest snooker. :) Faktem jednak jest że ten Tajemniczy jegomość zgotował nam niespodziankę eliminując w swoim debiucie aż 6 rywali z Battle Royal o pas X Division. Udało mu się wyeliminować mistrza- Forlana. Jednak został powtrzymany przez Ramzesa. W jakim kierunku pójdzie teraz kariera Mystery Opponenta?

6. Henryg

Obrazek

Power bez Henryka? Fedka bez Henryka? O tym jedynie możemy pomarzyć ;). Heniek po wygraniu Royal Rumble miał otwartą drogę do Main Eventu, Ja (czyt. Vamos) zapewniłem mu wybór dwóch stypulacji na Snookermanie. Lecz nawet to nie pomogło i reymisteriocyferki musiał uznać wyższość Merlasa. Mimo wbitych wielu setek, mimo wbitego najwyższego breaka w federacji jest on nadal bez jakiegokolwiek tytułu.

5. Proo

Obrazek

Wygranie Extreme Break Matchu na Karcie 84 pomogło mu znacząco w drodze do Snookermanii. Zapewnił sobie tym zwycięstwem ostatnie miejsce w Battle Royal. Wchodząc jako ostatni pokonał Ramzesa i zdobył swój drugi pas w karierze. Jest świetnym przykładem że z jobbera można zostać kimś w tej federacji. Ciężka praca nad sobą pomogły i to Proo może powiedzieć "THE CHAMP IS HERE!"

4. Tupak

Obrazek

Nasz prezes nie bryluje formą, jednak okazała się ona wystarczająca do pokonania Storma na Snookermanii i zgarnięcia po raz pierwszy w Karierze pasa Television. Na Slammyversary prawdopodobnie zobaczymy rewanż za Największą z Gal. Czy Tupak okaże się dobrym mistrzem i wyprowadzi pas TV z ciemności?

3. Bob

Obrazek

Jego gra zaczyna się stabilizować. Pokonał Punkholica na Elimination Chamber w Dream or Nightmare Matchu wbijając 2 setki. Następnie przegrał ze mną miejsce o walizkę MitB. Jednak obrał kurs na mecz o 1# Contender do pasa WH. Była to dobra decyzja bo na Snookermanii pokonał Jogusia i Rocka. Czy jego mecz z Merlasem na Slammy będzie godzien uznania czy jak dwa lata temu zobaczymy mecz zakończony DQ?

2. Jozin777

Obrazek

Jozin potwierdził swoją dobrą dyspozycję zdobywając walizkę Money in the Bank. Na Snookermanii wbił dwie setki potwierdzające jego uzasadnione aspiracje do głównego pasa. Kiedy wykorzysta walizkę? Na kim? Czy będzie dobrym mistrzem? Jest wiele niewiadomych, których pewnie niedługo się dowiemy :)

1. Merlas

Obrazek

Jego gra jest jak sinusoida, lecz na Snookermanii był jeden z lepszych dni. Dzień, w którym pokazał że zasługuje na pas i zamknął usta wszystkim hejterom. Teraz spokojnie dzierży tytuł i kto jest w stanie go powstrzymać? Bob czy może Jozin z walizką MitB pozbawi go tytułu?

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Kawał dobrej roboty brachu! :D Cieszy mnie bardzo, że i ja jestem w tym zestawieniu i wierzę iż obronię pas i pozostanę w nim na dłużej ;) Co do pozostałych miejsc to myślę że wszystko jest jak najbardziej w porządku chociaż no mając świadomość na co Cię stać zamieniłbym Cię ze mną miejscami ale tu chyba chodzi też o osiągnięcia w danym tygodniu czy coś no nieważne xd :D Dobra robota i czekam na następny Power!

Mid carder
Awatar użytkownika

Merlas zasłużone pierwsze miejsce. Większość myślała, że polegnie na SM, ale udowodnił, że jest najlepszy w WFSF. Jednak jego panowanie szybko mogą przerwać dwie inne osoby, odpowiednio z miejsc 2 i 3. Ciekawe, który tego dokona?
Tupak na PPV zrobił swoje, natomiast Proo to chyba największa niespodzianka, zdecydowanie pozytywna.
Henryg zawiódł, ale dalej chyba jest numerem dwa w skillach.
Mystery sensacyjnie zaszedł daleko.
Vamos umiejętnościami jest na poziomie WHC, ale ciągle czegoś brakuje. Natomiast Punkholic jeszcze się nie obudził. Storm to Storm.

Świetny Power, oby tak dalej!!!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]