Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob gru 14, 2019 2:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Największa próba mistrzów oraz całej federacji. Ostatnia aktywność i to jak ludzie chętnie rozgrywają swoje mecze ( dobrym przykładem jest turniej o pas Hardcore ) sprawiają, że coraz bardziej myślę nad zamknięciem WFSF. Jeśli tak dalej będzie to wyglądać to chyba nie ma sensu tego kontynuować.
Jeśli chodzi o PPV.
W walce o WHC wystąpi mistrz, czyli Fiskus, a będzie bronił swojego pasa przeciwko 3 rywalom. Będzie to Elimination Match do 3 wygranych frejmów.
W walce o pasy TT jest aż 4 drużyny, więc postanowiłem zrobić to w formie pucharowej.
Aktualni mistrzowie zmierząsię z Henrygiem i MVC, a Moniss i Ramzes zmierząsię z Merlasem i Ernim.
Jak widać Erni nie będzie narzekał na brak meczów, gdyż będzie również bronił swojego TV Title, a jego przeciwnikiem będzie RockBottom.
Ostatnim pojedynkiem o pas będzie walka Boba ze Spearem dla tego Pana i będzie to pojedynek o pas IC. Będzie to Single Match do 5 wygranych frejmów.
Na zakończenie będą dwa 3 way matche, ich zwycięzcy będą blisko zdobycia title shota na wybrany przez siebie pas.

WHC: Elimination Match ( do 3 wygranych frejmów )
Fiskus vs Tupak vs Erni vs Gi4lu
Gi4lu 3:0 Erni
Gi4lu 3:0 Tupak
Gi4lu 3:1 Fiskus

WINNER AND NEW CHAMP : Gi4lu

TT: Turniej ( do 3 wygranych frejmów, finał do 5 wygranych )
Joguś & Gielu vs Moniss & Ramzes vs Henryg & MvC vs Merlas & Erni

Półfinał:
Joguś 3:1 Henryg
Gielu 2:2 MvC

WINNER : Joguś & Gielu

Moniss 0:3 Merlas
Ramzes 1:3 Erni

WINNER : Merlas & Erni

Finał:
Joguś & Gielu vs Merlas & Erni

Joguś 3:5 Merlas
Gielu 2:4 Erni

WINNER AND NEW CHAMP: Merlas & Erni

TV: Single Match ( do 4 wygranych )
Erni 4:2 RockBottom

WINNER : Erni

IC: Single Match ( 5 wygranych frejmów )
Bob 5:2 Spear dla tego Pana

WINNER : Bob

3 way match ( do 2 wygranych frejmów )
Tedu 1:2 Vamos 2:0 Carrik vs Tedu

WINNER : Vamos

3 way match ( do 2 wygranych frejmów )
Storm 2:1 Proo 1:2 Chudy 2:0 Storm

WINNER : Chudy

Powodzenia !

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Tupak, myślę, że z tym zamknięciem fedki przesadzasz. Jest grupa ludzi, którzy regularnie rozgrywają swoje mecze, a reszcie po prostu takie okres wypadł. Wydaje mi się, że niedługo wszystko wróci do normy

PPV niezłe. Widzę, że nie ma stypulacji w walkach, to dobre rozwiązanie w tym okresie, walki pójdą szybciej

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wygrałem 3-1 z Ramzesem, Merlas dopełnij formalności xD

Superstar
Awatar użytkownika

Porażka z Ernim 1-3 po 3 wyrównanych frejmach i jednym zdecydowanie dla niego.

Star
Awatar użytkownika

3-0 z Ernim. Moja b. dobra gra taktyczna i kilka fartownych zagrań pozwoliły mi zniechęcić Erniego do gry, co było widać w ostatnim frejmie, w którym pudłował najprostsze bile.

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrałem 3-0 z Moniss, Erni & Merlas w finale.

Low carder
Awatar użytkownika

Przegrana ze Stormem 2:1 po wyrównanych 2 frejmach i trzecim z lekką przewagą Storma :D Liczę na rewanż w najbliżej przyszłości :P

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana 2-0 z Carrikiem. Teraz pora na mecz z tedem, tylko jedno pytanko gdzie on kurde jest?

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

2:2 z Gi4lem i nie konczyliśmy bo Joguś wygrał 3:1 z hehehenrykiem więc sprawa jasna. Mecz z Gi4lem był do wygrania, wyrównany mecz, jednak szczęście było bardziej po stronie Gi4la.

Low carder

Ja na razie z Bobem tak samo - 2:2. W pierwszych dwóch frejmach gra całkiem ładna - najpierw Bob break ponad 50, a w drugim Ja. Następne frejmy to takie bardziej prztykanie i skończyliśmy na dzisiaj na 2:2.
Do końca tygodnia na 99% rozegramy mecz.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Superstar
Awatar użytkownika

Dostałem dzisiaj dziwną wiadomość na GG od jakiegoś obcego nr...

Cytuj:
W tej federacji dzieje się źle. Judgment Day to odpowiednia chwila dla nas aby się przedstawić. Bo nadchodzi dzień sądu dla tej federacji. Dzieją się rzeczy które nas niepokoją. Nie chcemy aby gry bilardowe na WrestleFans zostały pogrzebane. Jeżeli nie niewywrzemy nacisku na zarząd WFSF jak i WFPE to spełni się ten zły scenariusz. Nie jesteśmy kolejną stajnią jak wszystkie do tej pory które tylko rzucającą pustymi ogólnikami że zrobią rewolucję. Skull Jokers interesują tylko konkrety. Przedstawimy konkretne pomysły zmian i będziemy grać do upadłego o to żeby wprowadzić je w życie. Nie jesteśmy kolejną stajnią która będzie się odgrażać że przejmie władzę w federacji. Jesteśmy stajnią która spowoduje że zarząd przed podjęciem każdej decyzji zastanowi się o wiele dłużej niż poprzednio. Nie pojawiliśmy się po to żeby strącić zarząd ze stołków i zająć ich miejsce. Pojawiliśmy się po to żeby zarząd poczuł że jak robi źle to musi zaprowadzić zmiany a jeżeli tego nie zrobi to ze stołków powinni ich strącić gracze po czym wybrać nowych ownerów. Ownerów godnych prowadzenia WFSF, z pasją do snookera oraz z renomą która pozwoliłaby im zostać moderatorami na forum. Jeżeli chodzi o pasy to stawiacie na ilość a nie na jakość i przede wszystkim to trzeba zmienić. Nie dość że ilość pasów powoduje że mniej one znaczą to jeszcze niektórzy grają o kilka pasów na raz. Więc po co jest ich aż tyle? Mamy zamiar walczyć o pasy i je zdobywać, pokazać klasę przy stole a nie tylko przy sprawach wokół federacji ale teraz nie widzimy większego sensu w graniu o paski do spodni lub o grę z kimś kto ma trzy pasy. Najpierw potrząśniemy zarządem, później zatrzęsiemy stołem. Bob czy każdy kto zechce zostać jego przydupasem zostanie upokorzony przez nas, w grze jak i werbalnie. Nasza czwórka nie przybyła niszczyć federacji. Enigma, Hampton, Helios i Vulture zniszczą każdego kto chce zniszczyć tą federację.
Uważamy że należy zlikwidować WFPE które i tak już cienko przędzie i lepiej skupić się na jednej federacji. Zamiast zamykać tą federację tak bezceremonialnie można zunifikować pasy z WFPE z pasami WFSF. World Heavyweight Championship z 8-Crown, Television z Grand, X-Rules z Intercontinental oraz zunifikować pasy Tag Teamów. Wszystko w meczach pół snookerowych, pół bilardowych. Po unifikacji pasów WFPE z WFSF należy wziąć się za pasy w WFSF. Jest ich za dużo, do tego te same osoby grają po kilka naraz, to obniża ich znaczenie. Także domagamy się unifikacji pasów Television i Intercontinental. Jeżeli dwóch graczy z naszej stajni będzie posiadało te oba pasy to wtedy na pewno połączymy go w jeden. Nie przyjmujemy tłumaczenia że pas Intercontinental to pas dla słabszych graczy skoro koło niego kręci się Bob. Tak samo pomyłką jest pas Hardcore, jest po prostu zbędny. Powstanie tego pasa pokazuje że chcecie jedynie na siłę udowodnić że coś robicie, pokazać jakich to nie robicie zmian tylko że ta zmiana jest totalnie bez sensu. Jeżeli któryś z naszej czwórki wygra ten pas to po prostu wyląduje on w koszu.
Skull Jokers dostrzegają też że potrzebne jest ustabilizowanie sytuacji z shotami. Żeby nie było takich sytuacji że ktoś ma 4 shoty na ten sam pas albo ma po shocie na każdy inny pas a później ma 3 lub 4 mecze na PPV. Masz na koncie wygranego shota lub rewanż za przegrany tytuł? Nie walczysz o kolejne shoty tylko czekasz aż wykorzystasz swojego shota. Jak ktoś będzie protestował że należy mu się kolejny shot mimo że ma jednego to zostanie przez nas zmiażdżony przy stole. Nie tylko będziemy walczyć z głupimi decyzjami zarządu ale również z takimi cwaniaczkami którym ciągle mało.
Kolejna rzecz. Gra o wirtualne pieniądze. To zachęci graczy do gry. Żaden mecz nie będzie o pietruszkę. Dana kwota będzie mogła być wykorzystana na shota. Oczywiście pod warunkiem że ktoś nie będzie miał w tym czasie jakiegoś pasa albo wygranego shota/rewanżu.
Nie będziemy jak niejakie Saviors, nie będziemy w kółko powtarzać że robimy rewolucję, robimy rewolucję, ROBIMY REWOLUCJĘ! Bla bla bla bla...Nie. My nie sypiemy pustymi frazesami tylko Wpadamy z konkretami, puste frazesy są dla tych co nie mają nic do zaoferowania i tworzą pozory że są kimś. Skull Jokers to czwórka do bólu szczerych ludzi którzy zawsze mówią co myślą i konksekwentnie dążą do celu. Naszym celem jest postawienie tej federacji na nogi a później zdobywanie najcenniejszych laurów tej federacji. Jednak zanim weźmiemy się za te najcenniejsze laury musimy spowodować że one naprawdę będą cenne.

Gdy nasze żądania nie zostaną spełnione zostaniecie tak przyciśnięci że wizerunek poniżej będzie wam się śnił po nocach.

Obrazek

JEŻELI UWAŻACIE SIĘ ZA ASÓW TEJ FEDERACJI TO PAMIĘTAJCIE ŻE JOKER ZAWSZE BIJE ASA.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Merlas, Erni, Vamos i Henryg :D Wszystko pasuje, jeśli żaden nie należy do klaunów, to znaczy jokerów, to będę w szoku. :D

Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Ha! Że co?! Jakaś czwórka nie mająca żadnego wpływu na działanie federacji chce zacząć rozdawać karty? Widzę, że znowu jakimś jobberom w główkach się poprzewracało. Skoro jesteście tacy pewni swoich umiejętności na stole to ja - WHC i obecnie główna postać WFSF chętnie przywitam was, wszystkich razem i każdego z osobna.

Cytuj:
Gdy nasze żądania nie zostaną spełnione zostaniecie tak przyciśnięci że wizerunek poniżej będzie wam się śnił po nocach.

Sratatata. To nie jest żaden koncert życzeń. Czekam na was, szanowni Voice of Truth Wanna Be's.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Mid carder
Awatar użytkownika

Fiskus pisze:
Ha! Że co?! Jakaś czwórka nie mająca żadnego wpływu na działanie federacji chce zacząć rozdawać karty? Widzę, że znowu jakimś jobberom w główkach się poprzewracało. Skoro jesteście tacy pewni swoich umiejętności na stole to ja - WHC i obecnie główna postać WFSF chętnie przywitam was, wszystkich razem i każdego z osobna.

Cytuj:

Sratatata. To nie jest żaden koncert życzeń. Czekam na was, szanowni Voice of Truth Wanna Be's.

Zgadzam się, ogółem chyba miało wyjść groźnie, a wyszło żałośnie. Dlaczego? Bo wiele osób już pieprzyło o tym czego nie zrobią, a jak na razie tylko kilku udało się coś zdziałać...jak im tam było? Voice of Truth, czy jakoś tam, nieważne.
Szczerze mam nadzieję, że to będzie naprawdę gruba stajnia, ale boję się że skończy się na skopaniu ich tyłka w Handicapie.
Ogółem tajemnicze i groźne promo może się podobać, ale BŁAGAM niech to będzie poparte skillami.

Czekam na was [2]

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Mid carder

Joker jest chujem bo batman mu najebał bez problemu nawet nie musiał po Robina.
( Abstrahując od tego ze aktor który grał Jokera został mistrzem w tym filmie bo grał tak zajebiście ze samo oglądanie przyprawiało o orgazm ) Co nie zmienia faktu ze to tupakowi pomysł w TNA mamy Asy i 8 a u nas będzie Jokers cos tam. obrazek mi sie nie wyświetla więc co tam jest ? strzelam ze karta Jokera.
Teoretycznie to teraz powinienem mieć 4 h dziennie zeby siedzieć w domu i napierdalać w snookera nocami ale nawet w ferie go nie miałem więc chyba pora żeby po miesiącach zasłużonej i oddanej gry w fedce dla której jestem jak Ojciec Chrzestny trzeba zawiesić kij na przysłowiowym kołku i związać sie z federacja kontraktem dla legend i występować raz na 3 miesiące za 50 tys wirtualnych żetonów. PIS JOUUUUUUUUUUUU

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna