Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 13, 2019 10:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Kto powinien reprezentować WFSF All Star South Team?
Czas głosowania minął ndz lut 17, 2013 8:23 pm
Bob 19%  19%  [ 18 ]
Fiskus 15%  15%  [ 15 ]
Jogusiando 10%  10%  [ 10 ]
Maniekklord 20%  20%  [ 19 ]
MvC 9%  9%  [ 9 ]
Ramzes 2%  2%  [ 2 ]
Salas 3%  3%  [ 3 ]
Tupak 19%  19%  [ 18 ]
Vamos 3%  3%  [ 3 ]
Liczba głosów : 97
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

W tym roku postanowiliśmy podzielić WrestleFans Snooker Federation na drużyny Wschodu i Zachodu, niczym w NBA. Niestety za dużo było w tym zachodu (dosłownie i w przenośni hehehe), więc postanowiliśmy jednak zorganizować mecz North vs South. Wybraliśmy po 9 zawodników z każdego rejonu Polski, a pięciu wygranych w ankiecie, stworzy drużynę gwiazd. Zwycięzca ankiety zostanie kapitanem drużyny.
Musieliśmy troszkę pokombinować, bo w przypadku np. Łodzi były problemy z określeniem, która to część Polski, ale ogółem wyszło sprawiedliwie.
I na koniec wielka prośba! Proszę brać pod uwagę tylko ostatni rok. Więc nie głosować na Marshalla bo kiedyś był dobry, ani nie olewać WAO bo kiedyś ssał (heheh przykłady z dupy). Liczę na waszą sprawiedliwość!!!
Ps. jak nie podoba się wam czyjaś obecność w ankiecie, to po prostu nie głosujcie na daną osobę xD

PS. JEŚLI W ANKIECIE BĘDZIE ZBYT DUŻO DZIWNYCH GŁOSÓW, KTÓRE NIE BĘDĄ WSPÓŁGRAĆ Z GŁOSAMI WPISANYMI W KOMENTARZACH, GŁOSOWANIE ZOSTANIE ANULOWANE - CZYT. PROSIMY PISAĆ DLACZEGO I KTO!

UWAGA. JEDEN Z USERÓW ZGŁOSIŁ MI POMYŁKĘ W SWOICH GŁOSACH, TAK WIĘC OD WYNIKU W ANKIECIE ODEJMIJCIE JEDEN GŁOS JOGUSIANDO i DODAJCIE JEDEN GŁOS MVC.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony śr lut 13, 2013 9:04 pm przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Mocne poludnie ale mniej solidne od polnocy. Są gracze ktorzy mieli przerwy, ciekawe jak to wplynie naich forme

Bob - kiedy zajmuje się fedką wszystko jest uporzadkowane, ma tez sporo pomysłów a wszelkie imprezy i programy organizuje perfekcyjnie.
Nienawidze go tylko za to że kiedy walne niezłe promo to on odpowie takim że i tak wychodze na cipe. Prawdziwa gwiazda, ale mam nadzieje że kiedyś nie będzie potrafil odpowiedzieć na moje promo xD

Fiskus - szczerze myślalem czy fiskusa czy awimaka Vamosa.
jednak zdecydowałem sie na Fiskusa bo podobno jest WHC, w co nie wierze bo WHC jest i bedzie Bob.
To nie to samo co kiedys, co Fiskus wchodził na snooker wtedy kiedy ja. Ale wciaz jakis poziom trzyma chyba xD zaprezentuijesz nam gwiazdo co potrafisz.

Joguś - rzadko raczej z nim gram, kart nie przegladam to nawet nie wiem o co walczy. Ale w promach zazwyczaj jest wkurwiony i wie o co chce walczyc, o WHC !

Zaglosowalem też na siebie bo rok temu chyba tego nie uczyniłem, a w sumie jestem hall of famerem i mecz gwiazd to moje przeznaczenie, jestem spoko to sie zaglosowalem, a co !

Tupak - moge go krytykowac ale i tak bede zawsze szanował że to zalożyciel WFSF i dzieki niemu tutaj gramy. Wiem ze cokolwiek nie zrobi to chce dla fedki dobrze. Nie wyobrazam sobie meczu gwiazd bez niego.
Najlepiej udowodniłbym to w takim momencie, gdybysmy ja i tupak zostali w druzynie poludnia, przeciwko jednej osobie z pólnocy, to dalbym Tupakowi wykonczyć lózera z północy. Jeżeli do tego dojdzie to tak uczynie :D

Star
Awatar użytkownika

Zagłosowałem na:

siebie - bo jestem pieprzonym egoistą, zresztą w tamtym roku dość skutecznie wypromowałem Merlasa podkładając się mu więc trzeba odkupić swoje winy (cokolwiek to znaczy)

Boba - oczywiście wiadomo że chłopak sie nie dostanie bo jego skillsy to dno low cardu, ale na pocieszenie niech ma mój głos, jestem dobrotliwy

Jogusiando - bo go lubie

Maniekklorda - bo jest dobry w te klocki (ej Maniuś wiesz że papieżem może zostać kardynał z Kanady który ma na nazwisko... Ouellet? :D )

MvC - bo jest dobrze zapowiadającym sie graczem, tak jak w tamtym roku Merlas, i może namieszać.

3x WFSF Television Champion

Mid carder
Awatar użytkownika

:arrow: Fiskus - pierwsza myśl, przecież to zawodnik, który pokonał najlepszego, najdłużej panującego bla bla bla mnie. Fiskus musi być w ASG i widzę go nawet w roli kapitana! W mojej drużynie byłby typową "dwójką", graczem obwodowym, do którego należało by wiele ważnych rzutów!

:arrow: Maniekklord - tak, klasa sama w sobie, mistrz i osoba, która obok mnie najbardziej jara się All Star Game. W moim teamie grałby na pozycji SF, dużo rzutów dystansowych, ale też mocne wejścia pod kosz!

:arrow: Bob - jestem pieprzonym All Starem bejbe, co to za drużyna bez mózgu, bez rozgrywającego?!

:arrow: MvC - to był jego rok, wypromował się, pokazał że jest ważną częścią federacji. "Czwóreczka" - troszkę w cieniu partnerów, z mnóstwem zadań defensywnych, ale często do niego będą należały decydujące punkty!

:arrow: Tupak - nic nie robił, ale pod koniec roku wziął się troszkę za fedkę, która i tak prawie padła xD Tupak to ojciec chrzestny, ten mecz bez niego?! Center. Dobijałby pudła naszych asów i maltretował przeciwników pod koszem!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

Bob - ciężko wyobrazić sobie All Star bez niego. Niepodważalny głos.

Maniek - gwiazda, legenda, bla bla. Każdy wie, że Maniek będzie w tym meczu i zasługuje na każdy głos. Poza tym jego obecność może ściągnąć na trybuny Marysię, więc niektórzy będą mieli lepsze widoki.

Tupak - założyciel WFSF, który nie jest jakimś cieniasem i taki mecz bez niego nie ma żadnego sensu. Zasługuje na ten głos tak samo jak wszyscy przeze mnie wybrani.

Fiskus - pokonał Boba o WHC i wykonał największy postęp w historii tej fedki, więc musi się tutaj znaleźć.

Jogurt - tutaj miałem problem, bo Jogurt coraz rzadziej gra swoje mecze, ale jednak jest jednym z lepszych graczy tej fedki i zasługuje na głos.

Low carder

Ja zagłosowałem identycznie jak Gi4lu - Bob, Tupak, Maniek, Fiskus i Jogurt. Wszyscy zawodnicy są świetnymi zawodnikami i jednymi z najlepszych z federacji. Bobo to najlepszy zawodnik w federacji od zawsze, nic dodać nic ująć. Tupak założyciel, który również jest dobrym snookerzystą. Maniek - o nim ostatnio cicho, ale w snookera niewątpliwie umie grać, no i jak dla mnie jest najbardziej sympatyczną osobą ;). Fiskus, może nie darzymy się sympatią, ale jest bardzo dobrym zawodnikiem, ostatnio nawet zdobył pas WHC od Boba, więc należy mu się miejsce w składzie, muszę to przyznać. Joguś, mój były wielki rywal :P, jest bardzo dobrym snookerzystą, ostatnio nic o nim nie słychać, ale mam nadzieję, że pokaże niedługo na co go stać.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Star
Awatar użytkownika

Bob (c) - najlepszy zawodnik w fedce, który razem z Tupakiem trzyma jej dobry poziom. Bezapelacyjnie kapitan teamu

Fiskus - zdobywca pasa WHC, wreszcie wkroczył do Main Eventu, gdzie powinien zagrzać na jakiś czas miejsce

Tupak - miała lepsze i gorsze momenty, ale wtedy kiedy trzeba było pokazał, że jest i przeprowadził fedkę przez trudny okres zimowy

Maniekklord - Mr. best of 35. Specjalista od wielkich feudów i wielkich meczy. Legenda WFSF, której nie mogło ominąć takie starcie

MvC - i na szarym końcu ja, wciąż grający poniżej swoich oczekiwań, jednak uważam, że będę w stanie pomóc teamowi z południa pokonać przeciwników

Superstar
Awatar użytkownika

Bob - najlepszy w historii

Maniekk - HoF

Joguś - Zawsze Mocny

Tupak - Ojciec WFSF

Vamos - Nie chciałem głosować na siebie, a on ostatnio mnie pokonał

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsze 3 głosy poszły na Hall of Famerów WFSF. Nie wyobrażam sobie tego pojedynku bez nas :D

Czwarty głos postanowiłem oddać Jogusiowi, który jest świetnym zawodnikiem i jest aktualnie mistrzem TT. Ostatni głos poszedł na aktualnego mistrza WHC, czyli Fiskusa. Kto to widział, żeby w pojedynku gwiazd nie brał udział mistrz :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Rozwojówka

Bob- bez komentarza
Tupak - bez komentarza
Fiskus - bez komentarza
Maniek - bez komentarza
taki mecz bez tej 4 ? śmiech :)
5 głos, nie wiedziałem co zrobić, zdecydowałem się oddać głos na siebie. Może ostatnio nie jestem taki aktywny, nie udzielam się często, ale miejsce należy się mi. Jakby nie było, ja mam pas TT. Szkoda tylko, że jest grupa osób, które mnie skreśliły.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]