Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Kto powinien zastąpić Speara jako booker?
Texas! 27%  27%  [ 10 ]
Bob! 27%  27%  [ 10 ]
Tupak, niech sam robi! 22%  22%  [ 8 ]
Ktoś inny! 24%  24%  [ 9 ]
Liczba głosów : 37
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Pierwsza w historii Karta Voice of Truth osiągnęła niesamowity sukces. Booking VoT znacznie przewyższa booking Speara, więc nawet najwięksi wrogowie VoT musieli przyznac, że Karta wygląda znakomicie. W Main Evencie Karty 25 spotkają się odwieczni wrogowie, Tupak i Bob. Jeśli Tupak zwycięży dostanie shota na WHC, wygrana Boba oznacza koniec bookowania Speara na zawsze! Będziemy świadkami Hardcore Matchu! Ponad to Bob wykorzysta swojego shota na pas IC. Czy Fiskus obroni pas, czy może Cezar wygra i nie straci szansy na pasy Tag Teamowe z Rockiem? Moniss, Maniek, Magic i Wezuwiusz spotkają się w walce o No.1 Contendera do pasów Tag Teamowych. Zobaczymy też Battle Royale o shota na IC. Chudinho jako jedyny zagrał pojedynek z poprzedniej karty, więc jedyny był rozstawiony. Punkholic będzie miał szansę wyjaśnienia niektórych spraw w Handicap Matchu z Fiskusem i Gi4lem. Zobaczymy pierwsze starcie Speara i Texasa, pojedynek LidKona i Rocka oraz mecz Jogusiando i FanaR-Truth'a. Enjoy!

[center]Non-Title Hardcore Match (6 frejm, break 100, 4 zwycięstwa z rzędu ; jeśli Tupak wygra dostanie shota na WHC, jeśli Bob - Spear nie wróci na pozycję bookera):
Bob vs Tupak

Intercontinental Championship Ladder Match (50 bil, jeśli Cezar przegra traci szansę na grę o pas na PPV, jeśli wygra Bob Fiskus wykorzystuje rewanż na tej samej karcie):
Fiskus (c) vs Cezar 10:50 Bob 50:33 Fiskus NEW CHAMP

Tag Team PowerSnooker Match(do 3 wygranych):
Moniss & Gi4lu vs Magic & Wezuwiusz
Gi4lu 1:3 Wezuwiusz
Moniss 1:3 Magic

No.1 Contender Break Point Match to IC(3 frejmy)
Stochu vs Taquito vs ChudinhoRKO vs Stochu

Snookers Match (4 frejmy):
LidKon19 7:7 RockBottom DRAW

Streak Match (2 wygrane z rzędu, jeśli Spear przegra, odchodzi bez możliwości powrotu):
Spear Dla Tego Pana DQ Texas

Falls Match (5 fauli, warunek walki zostanie podany gdy Jogusiando zakończy mecz z Tupakiem z poprzedniej karty):
Jogusiando 0:5 FanR-Truth'a

IC Table Match (do 1 wygranej):
Bob (c) 0:1 Fiskus NEW CHAMP

Single Match (do 2 wygranych):
Korpal vs Trump

BFG SERIES

Kolejka VI:
Spear Dla Tego Pana vs Bob
FanR-Truth'a vs Gi4lu
Jogusiando vs LidKon19
Przemek Kruk vs Tupak
Punkholic vs RockBottom
Fiskus vs Maniekklord

[/center]

Aktualna karta na PPV:
- WHC Title Match: Bob (c) vs LidKon19 vs ???
- TV Title Match: Champion vs FanR-Truth'a vs ???
- Tag Team Titles Match: Voice of Truth (Przemek Kruk & Gi4lu) (c) vs Magic & Wezuwiusz vs ???
- IC Title Match: Fiskus vs ??? vs ???

<Fiskus i Spear nie są oznaczeni jako mistrzowie, bo nie wiadomo czy będą bronić pasów czy korzystać z rewanżu)

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony śr gru 07, 2011 9:33 pm przez Bob, łącznie zmieniany 18 razy

Tytuł:
Rozwojówka

Eh, Ludwik nawet spisał się w tej karcie... :D
Luźna karta nie mam większych meczy... tylko czekać na na rewanżyk... ;]

Tytuł:
Mid carder

Stety, niestety, ale muszę przyznać, że kolejna karta spod znaku wojstrufla naprawdę jest znakomita. Pokażę asskisspearowi, że nawet ja, kiepski gracz (choć trenujący kilka tygodni dość ostro) potrafię go pokonać. Udowodnię, że asskisspear jest nikim. Cezar ma ciężko z pasem TV, bo Bob to jednak dobry gracz, ale przy odrobinie szczęścia Ceza stać na triumf. Rock z LidKonem, będzie bardzo trudno, ale jestem pewny, że Rocka stać na skopanie dupy LidKona, choć ten jest naprawdę mocnym zawodnikiem.

asskisspear - to początek twojego końca.

I'm the beginning... i'm the end.

/off

co do głosowań na bookera, cieszę się, że jestem w tym gronie, bo szczerze mówiąc rajcuje mnie to i kiedyś już nawet gadałem z Tupakiem na ten temat :)

Tytuł:
Rozwojówka

Haa ... mam rozumiec , ze jesli przegram z Tupakiem to co? jajo? nie , tak nie bedzie. Pojedynek z Tupakiem mam o moj rewanz a z Fanem o moj kolejny rewanz? nie.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jogusiando pisze:
Haa ... mam rozumiec , ze jesli przegram z Tupakiem to co? jajo? nie , tak nie bedzie. Pojedynek z Tupakiem mam o moj rewanz a z Fanem o moj kolejny rewanz? nie.

Jeśli wygrasz z Tupakiem, dostaniesz walkę o pas TV na ExtraShow. Jeśli przegrasz z Tupakiem, Twój mecz z Truthem będzie o "pietruszkę". Proste? Nie martw się, nawet jeśli przegrasz z Tupakiem pewnie dostaniesz jeszcze szansę na udział w walce o pas TV na PPV. Chyba, że Truth Cię pokona i zajmie Twoje miejsce.

Tytuł:
Rozwojówka

Bob pisze:
Jeśli wygrasz z Tupakiem, dostaniesz walkę o pas TV na ExtraShow. Jeśli przegrasz z Tupakiem, Twój mecz z Truthem będzie o "pietruszkę". Proste? Nie martw się, nawet jeśli przegrasz z Tupakiem pewnie dostaniesz jeszcze szansę na udział w walce o pas TV na PPV. Chyba, że Truth Cię pokona i zajmie Twoje miejsce.

Nawet jak przegram z Tupem , posiadam swoj rewanz

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jogusiando pisze:
Bob pisze:

Nawet jak przegram z Tupem , posiadam swoj rewanz

Nikt nigdy nie powiedział, że nie masz. Mowa była od początku, że wtedy ja mam prawo ustalić, kiedy go wykorzystasz. Ale chłopaku popełniasz błąd, pyskujesz do Voice of Truth. Uważaj na słowa, ponieważ nikt jeszcze dobrze nie skończył poprzez takie zachowanie. LidKon stracił pas, Tupak federację, Salas karierę. Uważaj, bo gniew Voice of Truth dosięgnie Cię...

Tytuł:
Rozwojówka

Bob pisze:
Nikt nigdy nie powiedział, że nie masz. Mowa była od początku, że wtedy ja mam prawo ustalić, kiedy go wykorzystasz. Ale chłopaku popełniasz błąd, pyskujesz do Voice of Truth. Uważaj na słowa, ponieważ nikt jeszcze dobrze nie skończył poprzez takie zachowanie. LidKon stracił pas, Tupak federację, Salas karierę. Uważaj, bo gniew Voice of Truth dosięgnie Cię...

Dosiegnie mnie gniew VoT ? Czyli beda mi podawac reczniki?

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jogusiando pisze:
Bob pisze:

Dosiegnie mnie gniew VoT ? Czyli beda mi podawac reczniki?

Widzę Jogurt, że wróciłeś do swojego dawnego stylu pisania. Fascynująca treść i długość Twoich prom! Myślę, że ktoś o tak wybitnych umiejętnościach nie poprzestanie na pokonaniu jednego przeciwnika w meczu o pas TV. Więc lepiej uważaj, bo jeśli jakimś cudem wygrasz z Tupakiem i dostaniesz swój rewanż na ExtraShow to możesz spodziewać się, że do tej walki dołączy członek Voice of Truth. A wtedy podzielisz los Salasa, Trutha i LidKona...czyli przegrasz. Jogurt, zachowujesz się ewidentnie jak pipa, nie wiedziałem że oprócz ksywy zmieniłeś też płeć. Voice of Truth to prawda, to moc która nigdy nie zostanie zatrzymana. Mówi wam to wasz Mistrz Wagi Ciężkiej.

Tytuł:
Rozwojówka

Cytuj:
Widzę Jogurt, że wróciłeś do swojego dawnego stylu pisania. Fascynująca treść i długość Twoich prom! Myślę, że ktoś o tak wybitnych umiejętnościach nie poprzestanie na pokonaniu jednego przeciwnika w meczu o pas TV. Więc lepiej uważaj, bo jeśli jakimś cudem wygrasz z Tupakiem i dostaniesz swój rewanż na ExtraShow to możesz spodziewać się, że do tej walki dołączy członek Voice of Truth. A wtedy podzielisz los Salasa, Trutha i LidKona...czyli przegrasz. Jogurt, zachowujesz się ewidentnie jak pipa, nie wiedziałem że oprócz ksywy zmieniłeś też płeć. Voice of Truth to prawda, to moc która nigdy nie zostanie zatrzymana. Mówi wam to wasz Mistrz Wagi Ciężkiej.

Niestety , nie mialem pomyslu i nie mialem ochoty. Jednak smieszna rodzina , w ktorej sa zdrajcy , zmotywowala mnie . Dorzucony zostanie czlonek VoT? Kto , Fiskus? prosze cie. Gi4lu? na niego czekam. :)

Wasza rodzina nie jest rodzina Corleone. co najwyzej to rodzina Bundych ( xD ) . Mimo iz dzialcie sprawiedliwie , to szkoda mi was. Moc , ktora nigdy nie zostanie zatrzymana? hahahah. Podziele los Salasa , Trutha? przegram? z kim? podaj mi z kim przegram, ja powiedzialem kiedys parokrotnie. Nie boje sie grac z nikim. Podajcie stypulacje , a stanie sie to co ma sie stac. Wojna na stole.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

No na tej karcie nadejdzie czas rozliczenia, cieszcie się że wasz udział w VoT nie zależy ode mnie, bo byście już mogli na wazelinie w tupaka wchodzić. I co po tej karcie ruszam na TV? Kurde coś nisko jak na mnie, ale z TV na WHC wyskoczę. Bob, może jesteśmy w VoT razem, ale o WHC nie ma razem, będzie tylko ja, ale JA towarzyszy mi od początku mojej kariery, a Ciebie tego ja nauczyłem, bo prawda taka że jakby nie ja to byś dalej był biedną wersją Johna Ceny, który zrywa wpierdol jest mieszany z błotem a ciągle się szczerzy jak głupi do sera.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jogusiando, śmieszna rodzinka? Ta śmieszna rodzinka w 100% zdominowała tą organizację. Zdrajca? Głupie plotki, nawet potwierdzone. Teraz w ogóle nie martwię się o upadek Voice of Truth, ba - jestem pewny, że trwać będzie na wielki.

Punkholic, nie mam zamiaru tolerować takiego zachowania w Voice of Truth. Nie mówię o Twoim "Ja". Każdy dobrze wie, że dla Ciebie liczy się tylko jedna osoba - Ty sam. Nie mam z tym problemu, póki jesteś po stronie Voice of Truth. Pas WHC? Zapraszam. Nie mówię też o Twoich końcowych słowach. Wiesz, tutaj źle trafiłeś. Bo nadal jesteśmy zupełnie inni. U mnie nie jest tylko "ja". Jest Voice of Truth. Jeśli ktoś zachowuje się należycie - otrzymuje szacunek, to proste. Nie moja wina, że wiele z tych płotek podąża w ciemno za Tupakiem. Ale nie martwcie się, gdy przejrzycie na oczy Voice of Truth będzie gotowe wam wybaczyć. Będziecie tylko musieli złożyć ofiarę...z siebie samych...
Punk, chodzi mi o początek Twojej wypowiedzi. Jesteśmy rodziną. Takie zdania są nie na miejscu. Macie się pogodzić po tej walce, inaczej policzę się z wami osobiście.

Tytuł:
Low carder

Bob nie będę pisał żadnego wiersza, jeśli przegram z Texasem ... Jeśli przegram z Texasem to odchodzę. Karta średnia. Tylko pytanie - czemu o Contendera do IC walczą osoby, które nie będą w stanie go zdobyć? ... Czyżby VoT bało się stracić pas IC?

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Spear Dla Tego Pana pisze:
Bob nie będę pisał żadnego wiersza, jeśli przegram z Texasem ... Jeśli przegram z Texasem to odchodzę. Karta średnia. Tylko pytanie - czemu o Contendera do IC walczą osoby, które nie będą w stanie go zdobyć? ... Czyżby VoT bało się stracić pas IC?

Panie Boże, zlituj się nad tym zakompleksionym dzieciakiem. Każdy ma szansę walki o pas, więc najsłabsi poszli na IC. Karta średnia, wiem, słabe w porównaniu do Twoich nie, pieprzony egoisto? Wiersza nie napiszesz, zmieniłem stypulacje, jak przegrasz to odchodzisz. Jeśli wygrasz, spodziewaj się że to ja zakończę Twoją marną karierę dziecinko. Po prostu rzygać mi się chcę jak patrzę na posty kogoś tak nieważnego i głupiego. Ciągle jęki o zakończeniu kariery, o odejściu z posady bookera. Teraz napisze Ci prawdę, jako członek VoT muszę to zrobić, ale to samo myśli 90% zawodników: WALI NAS TWOJA KARIERA. Jeśli odejdziesz nikt nie będzie płakał. Ba, nawet płaczu będzie mniej bo odejdzie jedyna zakompleksiona dziecinka. Voice of Truth pluje na takie robaki.

Tytuł:
Low carder

Bob pisze:
Spear Dla Tego Pana pisze:

Panie Boże, zlituj się nad tym zakompleksionym dzieciakiem. Każdy ma szansę walki o pas, więc najsłabsi poszli na IC. Karta średnia, wiem, słabe w porównaniu do Twoich nie, pieprzony egoisto? Wiersza nie napiszesz, zmieniłem stypulacje, jak przegrasz to odchodzisz. Jeśli wygrasz, spodziewaj się że to ja zakończę Twoją marną karierę dziecinko. Po prostu rzygać mi się chcę jak patrzę na posty kogoś tak nieważnego i głupiego. Ciągle jęki o zakończeniu kariery, o odejściu z posady bookera. Teraz napisze Ci prawdę, jako członek VoT muszę to zrobić, ale to samo myśli 90% zawodników: WALI NAS TWOJA KARIERA. Jeśli odejdziesz nikt nie będzie płakał. Ba, nawet płaczu będzie mniej bo odejdzie jedyna zakompleksiona dziecinka. Voice of Truth pluje na takie robaki.

Nie chcę odejść, ale jeśli przegram z Texasem, który nie gra praktycznie w snookera, to znaczy że nie jestem godzien, aby być w WFSF i żeby mieć pas TV ...
O odejściu z posady bookera nic nie marudziłem ...

Btw. Co to znaczy łałk?

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna