Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 17, 2019 2:45 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Co myślicie o tej karcie
Fajna 31%  31%  [ 4 ]
Może być 23%  23%  [ 3 ]
Nie podoba mi się 46%  46%  [ 6 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość

Tytuł: Karta 67
Low carder

No więc tak - kilka słów wyjaśnienia. Ja wstawiam tą kartę, gdyż planowo miało już być EC. Jednak z powodu wyjazdu zaplanowanego już jakieś pół roku temu, wyjeżdżam w piątek i wracam dopiero 21. Z owych przyczyn nie mógłbym zagrać na EC, a bardzo mi na tym zależy. Prezes nie chciał mnie na początku słuchać i miał zamiar już wstawić PPV, ale po wielu namowach, prośbach i błaganiach pokazał swoje ludzkie oblicze i zgodził się, żeby była jeszcze jedna karta przed EC, ale Ja sam muszę ją zrobić i wstawić z wyjaśnieniem. I oto cała historia. Jestem Ci za to bardzo wdzięczny Tupak ;). Mam nadzieję, że z zrozumiecie oraz że nikt z was nie będzie miał ani mi ani Tupakowi za złe i nie będzie robił problemów.

Na tej karcie odbędzie się mały sprawdzian przed EC - zmierzą się w niej gracze, którzy będą grali przeciwko sobie na Elimination Chaber (przez nie do końca rozegraną poprzednią kartę są małe komplikacje, a kartę muszę dzisiaj wstawić) oraz 4 inne pojedynki - KTU i Maniek zamienią się przeciwnikami z poprzedniej karty. Na koniec Przemek Kruk zmierzy się z byłym kolegą ze stajni Voice of Truth … powracający FISKUSEM! W ostatnim pojedynku gali partnerzy z teamu S.Z.L.U.G. zmierzą się w bratobójczym pojedynku. Wszystkie pojedynki rozegrane zostaną na zasadzie Streak Matchu - do 2 wygranych frejmów pod rząd. Jak ktoś woli mimo wszystko ciekawsze i dłuższe stypulacje, to proszę pisać :D. Wyniki pisać do Tupaka lub tutaj w temacie, on je wpisze.

Pewnie pierwszy i ostatni raz proszę was, abyście nie spieszyli się z graniem meczów – wręcz przeciwnie, przeciągajcie je trochę :P. Powodzenia!

Streak Match (2 wygrane frejmy pod rząd)
Merlas vs. Henryg vs. wygrany pojedynku MvC vs. BeliEVErs
Merlas 0:2 Henryg
Merlas 0:2 (DQ) MvC
Henryg 2:0. MvC
Winner: Henryg

Tupak vs. Gi4lu vs. Rocky
Tupak vs. Gi4lu
Tupak vs. Rocky
Gi4lu vs. Rocky
Winner:

Maniekklord vs. Salas
Winner:

KTU 2:0 WAO
Winner: KTU

Erni vs. Storm vs. Randa
Erni vs. Storm
Erni vs. Randa
Storm vs. Randa
Winner:

BeliEVErs vs. Stochu
Winner:

Cezar vs. Ramzes vs. Forlan
Cezar 0:2 Ramzes
Cezar vs. Forlan
Ramzes 2:0 Forlan
Winner: Ramzes

Vamos vs. Proo vs. Moniss
Vamos 0:2 Proo
Vamos vs. Moniss
Proo vs. Moniss
Winner:

Przemek Kruk aka Gegol 2:0 Fiskus aka Icon
Winner: Przemek Kruk

Carrik 2:0 Nessu
Winner: Carrik

Najwyższy break: Ramzes 60

Aktualna karta na EC:

Elimination Chamber WHC
WAO
Salas
Tupak
Merlas
Henryg
Gi4lu
???

Elimination Chamber TV
Spear
Randa
Erni
Storm
???
???

Elimination Chamber IC
Ramzes
Cezar
Proo
Vamos
Forlan
???

Single Match
Maniekklord vs KTU

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Ostatnio zmieniony czw lip 04, 2013 10:40 pm przez Spear Dla Tego Pana, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł: Re: Karta 67
Superstar
Awatar użytkownika

Coś bezsensownego i absurdalnego jak dla mnie. To tak jakby WWE przesuwało Wrestlemanie o tydzień, bo John Cena ma kontuzję i nie może walczyć. Nie będzie mnie? Trudno. Trzeba się z tym pogodzić, a nie płakać, bo się nie zagra jednego meczu w fedce snookerowej. Nigdy nie lubiłem takiego faworyzowania i jestem do tego po prostu bardzo źle nastawiony. Nie odbieraj tego jako jakiegoś ataku, czy też jakiegoś proma, ale piszę jak uważam :P

A tu równie wzburzony tym faktem Cezar hehe:

2013-07-04 21:30:36 :: Cezar
GRAM TYLKO KURWA ŻEBY NIE DOSTAĆ DQ JAKO MISTRZ JESTEM WZBURZONY A TY SPIR SSIJ PODPISUJE SIĘ WIELKIM PODPISEM POD POSTEM RAMZESA KTÓRY NAPISAŁ CAŁĄ PRAWDĘ :D

Ostatnio zmieniony czw lip 04, 2013 9:32 pm przez Ramzes, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Podzielam zdanie Grzesia. Dla mnie to jakiś bullshit, żeby przesuwać kartę, bo jedna osoba (na 20?) nie zagra karty. Miałem podobną sytuację 2 lata temu i po prostu odpuściłem EC, na którym mogłem zdobyć swój pierwszy pas. Wg mnie bezsensowna decyzja, ale skoro Tupak dał zgodę, to trzeba to przyjąć.

Low carder

Rozumiem, że może ci się to nie podobać i zresztą masz do tego prawo. Ja jednak sądzę, że należy się starać ułożyć "terminarz" aby wszyscy mogli zagrać, szczególnie na takiej gali, gdy prawie wszyscy grają o pasy. Poza tym wydaje mi się, że skoro jesteśmy profesjonalistami, to możemy czasami trochę zasady ponaciągać i pokazać się po prostu z ludzkiej, wyrozumiałej strony. A gdyby nie ta karta, to byście sobie jeszcze poczekali na wyniki meczów Moniss vs. Stochu i MvC vs. BeliEVErs, które jeszcze nie zostały rozegrane, a są niezbędne, aby odbyło się PPV, a tak osoby które lubią i chcą mogą spokojnie sobie zagrać jeszcze jeden mecz z karty. Oczywiście głównym powodem jest mój wyjazd, więc jeśli komuś bardzo to przeszkadza, to winę biorę na siebie i przepraszam.

PS. Jeśli ktoś ma taki wyjazd, to nie problem pogadać z Tupakiem, to zwykły, wyrozumiały człowiek, więc proszę też nie przesadzać, że to jakaś wielka sprawa. Zresztą nigdzie oficjalnie nie było, że miało być już EC (chyba). A ta ankieta miała dotyczyć samej karty, a nie tego czy podoba wam się fakt, że teraz jest Karta 67, a nie EC.

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie osobiście nie ma żadnego problemu. Do Elimination Chamber mi się nie spieszy, a taka karta to dodatkowy sprawdzian przed PPV. Karta nie wygląda najgorzej, dałem może być, bo wiadomo, że do kart Tupaka Ci sporo brakuje :P ( ironia :D ). Z KTU może być problem, bo czasami zdarza mi się z nim wygrać, ale częściej jednak dostaję oklep ;). Powodzenia wszystkim na karcie.

Star
Awatar użytkownika

Ej Spear wiesz że nic do ciebie nie mam ale trochę dziwne bo o wyjeździe wiedziałeś kilka miesięcy wcześniej, a mówisz o tym Tupakowi kilka(?) dni przed wyjazdem. Wiedziałeś że pojedziesz więc trzeba było po prostu w temacie o wolnym od snookera trzeba było wcześniej o tym napisać i nie byłby żadnego problemu, a tu gdzie wszyscy czekają na PPV naglę okazuję się że jest karta :P . Odbiegając jednak od tego- Udanych wakacji :wink:

Karta na Elimination Chamber wygląda spoko, dobrze wyglądają też składy w meczach o pasy, szczególnie o TV bo tam jestem :devil: i do tego zapowiada się ciekawy pojedynek 1 vs 1. Co do karty 67 lepszym pomysłem byłoby raczej ustawienie ludzi z różnych ''komor'', bo wyniki z tej gali będą prawdopodobnie w komorze takie same jak tutaj, więc trzeba tutaj wygrać żeby zrobić to też na PPV :)

Low carder
Awatar użytkownika

Kurde, czekałem na kartę z EC, a dostałem normalną Kartę. Szanuje Speara za jego wkład w WFSF. Tup podjął taką nie inną decyzję i trzeba to przyjąć i uszanować, myślę że jeden tydzień nikogo nie zbawi i w przyszły weekend dostaniemy upragnione PPV.
Co do karty to już nie jest to, co Spear serwował gdy był bookerem WFSF. Mi nie podoba się robieni rywali z przyjaciół (Ja i Proo, Nessu i Carrik, Henryk i prawdopodobnie MvC). Trochę głupio to wygląda jeśli doda się że 2 Karty temu te 3 pary walczyły o pasy TT w EC Matchu. Spear, nie popełniaj proszę więcej takich błędów bo to jest karygodne. Ja i Proo, czy Henryk i MvC możemy sobie pozwolić na takie mecze ale mistrzowie Tag Teamów walczący ze sobą? NIE NIE i jeszcze raz NIE! Zwykle rozgrywam swoje mecze bardzo szybko ale tym razem postaram się poczekać z rozegraniem tego 3 Waya. Dla Ciebie Spear, brachu, żebyś znów mógł zawalczyć o TV :-D

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No to wygrauem z Cezarem 2-0 :D

Low carder

Co do pierwszej części wypowiedzi Storma - rozmawiałem z Tupakiem wcześniej na ten temat co prawda nie dawno, bo jakieś 2 tygodnie temu, ale jednak wcześniej i miało wyjść tak, że poprzeciąga się trochę karty i jakoś na ledwo, bo ledwo, ale jednak zdążę zagrać EC, bez dodawania tej karty. Jednakże wczoraj w trakcie rozmowy wyszło, że jednak się nie uda, stąd wyszła ta karta.

Teraz co do opinii na temat karty Vamosa - właśnie o to mi chodziło, żeby były takie pojedynki. Sprawdzicie, kto jest lepszy w waszych teamach i jeśli jesteście prawdziwą drużyną, to tylko bardziej się umocnicie. Szczególnie jeśli jest się mistrzami TT, to taki pojedynek powinien pomóc lepiej się "zgrać".

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Superstar
Awatar użytkownika

Moim zdaniem mogłeś po prostu powrócić po Elimination Chamber i domagać się shota na pas TV po tym jak nie z Twojej winy przepadłby Ci Elimination Chamber Match bo nie ukrywam że trochę mnie to zawiodło bo nie mogłem się doczekać karty na Elimination Chamber no i przede wszystkim tego żeby w końcu zagrać z Mańkiem nawet jak jestem teraz trochę niedysponowany przez przeziębienie. Dziwna trochę ta sytuacja no ale trudno. Elimination Chamber to raczej powinien być tylko przerywnik przed SnookerManią a tu tyle odstępu przed EC to i SnookerMania mocno się odłoży w czasie że jak będą 3 Karty przed SnookerManią gdzie moim zdaniem tyle powinno być to nie wiem czy się zacznie w sierpniu :P

Rozwojówka
Awatar użytkownika

A nie lepiej przedłużyć trochę czas twojego rozegrania i dać od razu EC? Też mi się to zbytnio nie podoba bo po tamtej karcie miało być EC i oczekiwałem na to, szkoda...

Poprzednicy dobrze napisali więc nie będę więcej pisał tego samego co oni.

Low carder

Jak wam tak koniecznie zależy, to można się umówić z Tupakiem, ale Ja już nie dam rady tego zrobić, żeby mój mecz przedłużyć. Ale wtedy moi przeciwnicy będą narzekać, że muszą na mnie czekać. A teraz i tak trzeba czekać, aż zagrają Moniss vs. Stochu i MvC vs. BeliEVErs, bo od tych meczy zależy kto zagra o TV, a kto IC bądź WHC.

PS. Przynajmniej więcej ludzi się udziela niż normalnie xD.

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Star
Awatar użytkownika

Jak dla mnie ta dodatkowa karta to nie problem, bo i tak z galą EC trzeba czekać m. in. na mnie i bulwersa, a kiedy my to zagramy to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Mecze są krótkie, więc ta karta nie będzie muliła.

Mid carder
Awatar użytkownika

Jutro pojawi się karta na EC, która będzie rozgrywana równolegle. Tą można ukrócić o kilka spotkań, zrobić z niej spontaniczną kartę. Nie ma co się spinać, dobre rozwiązanie zawsze się znajdzie. Spear najwyżej zagra swój mecz z PPV później, ewentualnie...coś wymyślimy.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło xD. Bob wrócił, dzięki temu zamieszaniu, więc wielbcie mnie! xD

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna