Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:58 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

HALL OF FAME THEME

12 sierpień 2012. Właśnie wtedy pierwsze trzy osoby zostały wprowadzone do WrestleFans Snooker Federation Hall of Fame. Od tego dnia minęło sporo czasu. Federacja padła i wydawało się, że już nigdy nie poznamy nowych członków hali sław. Jednak był to przesadny pesymizm. WFSF wróciło, silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Czas na drugie w historii WFSF Hall of Fame. Ceremonię poprowadzi nie kto inny jak najbardziej kontrowersyjny zawodnik w historii naszej federacji...

"Look in my eyes, what do you see?
the Cult of Personality
I know your anger, I know your dreams
I've been everything you wanna be ohhh…
I'm the Cult of Personality"

Obrazek

Punkholic: "Do I have everybody's attention now?"
Galę do prowadzenia dostaję ja, haha! Kto by pomyślał, że najlepszy pisarz federacji dostanie tak oficjalną pracę, przecież większość moich prom bazowała na dissowaniu wszystkiego co się rusza w tej federacji, no prawie wszystkiego. Rollercoster który został mi w tej krainie zafundowany w pewien sposób wpłynął na to kim jestem teraz, aż się morda cieszy, patrząc na to ile banda nieznajomych ludzi, która wspólnie ciupie tylko w snookera na jakieś głupiej stronce, ma ze sobą wspólnego. Wstęp można podsumować łatwo, nie patrząc na częste kłótnie słowne, czy jakieś przepychanki, znam jeden cytat którym można WFSF łatwo opisać.
"I don't have friends, I got family."

[REKLAMA]

2012...
Tedu zaskakuje wszystkich i pokonuje Vamosa, zostając nowym Intercontinental Championem...
Salas pokonuje KTU broniąc pasa TV...[udział Erniego przemilaczany, WWE ma Benoita, my mamy Erniego]
Bob i Storm zwycieżają w pierwszym w historii Elimination Chamber Tag Team Championship Matchu...
Bob zdobywa pas WHC kosztem Merlasa i Tupaka...
2013...
Afera z pasami Tag Teamowymi...
Gi4lu zdobywa pas WFSF Championship...
Merlas okazuje się lepszy od Jogusiando i broni pasa WHC...
2015...
The Choice is Yours

[PO REKLAMIE]

Punkholic: Piękne! Pobiliśmy ECW i nawet legendarnego Jezusa! Bo kto, był wskrzeszony tyle razy co my? Na szczęście obecna era, to złoty okres naszej federacji, mamy najlepszy roster, zaangażowanych wojowników, powroty legend. Cudownie! Czas przejść do tego co tygryski lubią najbardziej, pierwszą kandydature do Hall Of Fame 2015! Ale lubimy się popieścić prawda? Nie przechodzimy od razu do sedna, najpierw trzeba się rozgrzać, a jak można to zrobić najlepiej? Wpuśćmy do duetu drugiego najlepszego pisarza naszej federacji. O to on, prezes oraz John Cena naszej federacji...werble proszę....Bob!

"Bow down to the... bow down to the King!
Bow down to the... bow down to the King..."

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pojawia się Prezes WFSF Bob, oczywiście w towarzystwie pięknych kobiet.

Bob: Gdy zaczynałem przygodę z WFSF zależało mi głównie na tym, na czym zależy chyba wszystkim - chciałem pasów, chciałem zwycięstw, chciałem dobrych feudów, chciałem rywali, chciałem być w centrum. Oczywiście niektóre z tych pragnień pozostały, w mniejszym stopniu, ale pozostały. Jednak po jakimś czasie marzyłem też o czymś innym. Pragnąłem kogoś wypromować. Chciałem pomóc graczowi z low cardu dojść na sam szczyt. I kogoś takiego znalazłem. Wydaje mi się, że uważał mnie za kogoś w rodzaju mentora, ale muszę być z Wami szczery. Grać nauczył się sam. Pisać proma również. Jego talent eksplodował, umiejętności rosły, aż w końcu nadeszła era Voice of Truth, gdzie stał się jednym z najważniejszych graczy federacji. Zawsze patrzyłem na jego poczynania z przyjemnością i nie boję się stwierdzić, że nikt w historii WFSF nie dokonał takiego postępu. Gdy zdobywał najważniejszy pas federacji, możecie mi nie uwierzyć, ale cieszyłem się bardziej niż wtedy gdy sam go zdobywałem. Byłem szczęśliwy gdy trzy lata temu wprowadzał mnie do WFSF Hall of Fame, jestem zaszczycony, że tym razem to ja mogę wprowadzić jego. Proszę Państwa, przed Wami dwukrotny WFSF World Heavyweight Champion, były Tag Team Champion, Television Champion, Intercontinental Champion, zwycięzca trzeciego Tag Team Tournamentu, jeden z fundamentów Voice of Truth a teraz także, rozpiera mnie duma gdy to piszę, WFSF Hall of Famer...Fiskus!!!

"If you smell..."

Obrazek

Fiskus: Cześć wszystkim. Żałuję, że nie mogę być teraz wami, ale niestety przyczyny tego są niezależnie ode mnie. Wiele dla mnie znaczy wprowadzenie do Hall of Fame. Mimo, że nie utożsamiam się z "Fame" to czuję się doceniony. Spędziłem wiele czasu na tym, by się tu znaleźć. Nieprzypadkowo również zostaję wprowadzony przez Boba. To on jako pierwszy zaryzykował i dał mi szansę na zaistnienie. Na szczęście udało się to wykorzystać. Nie mam jakoś specjalnie pomysłu na to co mógłbym więcej napisać. Za znalezienie się w Hall of Fame mogę podziękować wielu osobom. Pierwszą jest oczywiście Bob, który ma rację, traktowałem i zawsze będę traktował go jako swojego mentora. Tupak, mógłbym napisać, że za całokształt twórczości, ale myślę iż słyszał to wiele razy. Jedna z najsympatyczniejszych osób jakie poznałem nie tylko w WFSF lecz także na całym forum. Gi4lu, za te dziesiątki (jeśli nie setki) rozegranych frejmów, za wielokrotne feudy i za swój wkład w federację. Korpal (tak, to nie jest żart) za to że na początku naszej przygody z fedką udało nam się stworzyć najlepszy feud jobberów ever. Nieraz było nas więcej w postach niż headlinerów No i oczywiście był on zakończony K A P I T A L N Y M ladder matchem (o ile się nie mylę) na SnookerManii. Mógłbym tutaj wymienić jeszcze wiele osób, ale zdaję sobie sprawę z tego, że mało komu chce się czytać te wypociny haha. Jeszcze raz wielkie dzięki, że mogłem uczestniczyć w życiu tej federacji. Poznałem tutaj ogrom świetnych ludzi. I nie mówię "żegnam", ale do zobaczenia!

Punkholic: Co za noc! Albo wieczór, poranek czy kiedy tam to czytacie. Co by o naszym bezcennym nie gadać, ale mówić to on wlaśnie potrafi, kto się spodziewał kogo wprowadzi? Fiskus zapisał się złotymi literami w naszej historii i na pewno jest to jedna z najbardziej zasłużonych kandydatur. Jeszcze raz oklaski, miłe słowa i machamy pomponami dla naszego pierwszego wybrańca.

Poradnik Punkholica
Punkholic: Ta gala, ma największy prestiż. Każdy chce zostać wpisany do naszego grona sławnych, pewnie chcecie wiedzieć jak to zrobić prawda? Krótki poradnik Punka:
1. Badź najlepszy w tym co robisz.
2. Pisz zajebiste proma.
3. Bądź zajebisty na stole.
4. Bądź głowną postacią federacji.
5. Najwazniejszy, nie spierdol tego XD.
Poradnik prosty, niestety ja się do niego nie stosowałem więc nie wejdę do HOF'a w tym roku, ani pewnie żadnym innym.
Koniec poradnika

[REKLAMA]

21 kwietnia 2015.
Kolejna rocznica powstania naszej federacji.
Święto wszystkich fanów snookera.
Merlas vs Bob.
Tupak vs Storm.
Proo vs Ramzes.
Czy Mystery Opponent straci maskę?
Czy Nessu wróci do federacji?
A poza tym...kilka powrotów!
WFSF prezentuje...

Obrazek

[PO REKLAMIE]

Punkholic: Kto ma najoryginalniejszy nick w naszej federacji? No dobra, on na pewno go nie ma, jednak jest jedną z najbardziej charakterystyczny postaci w naszej federacji! Jest z nami od początku, był na każdym możliwym stołku jaki federacja oferuje, posiadał praktycznie wszystkie tytuły, a do tego jest jedynym żyjącym widzem TNA! Zróbmy ciepełko dla naszego rapera który u nas wciąż jest żywy, o to on TUPAAAAAAAAAAAAAAK!

"Sorry...about your damn luck..."

Obrazek

Tupak: Witam wszystkich naszych gości, którzy przyszli uhonorować nowych Hall of Famerów. Przypadła mi dość trudna rola, gdyż w przemówieniach nigdy nie błyszczałem, dlatego spróbuje opisać wam naszego nowego Hall of Famera. Gdyby nie ten człowiek to możliwe, że WFSF mogłoby nie powstać. Teraz będzie lekcja z historii dla nowszych graczy. Pierwszą taką większą próba stworzenia czegoś na WF związanego ze snookerem było WFSL, które dość szybko upadło, a następnie GSF, które również nie trwało zbyt długo. Po tych dwóch tworach nie miałem ochoty niczego robić, ale po paru tygodniach dostałem PW od tego człowieka z prośbą, aby spróbować jeszcze raz wprowadzić snookera na WF. Pomyślałem sobie, że można spróbować raz jeszcze, a jak się nie uda to olać to w pizdu i grać rekreacyjnie. Na szczęście wszystko potoczyło się bardzo sprawnie przez co mamy najdłużej działającą "zabawę" na WF. Jeśli ktoś jeszcze nie wie o kogo chodzi to jest to osoba, która ukradła mi pas WHC w pierwszym turnieju w historii federacji, zdradził mnie na LockDown ( Bob vs Tupak w różnych formach 4ever ), a następnie wkurwiał mnie postami o kolarstwie... Kawał chuja no nie? Mimo, że zazwyczaj działaliśmy po przeciwnych stronach to bardzo go szanuje jako gracza. Pierwszy mistrz w historii, triple crown champion, zwycięzca Elimination Chamber matchu, mistrz TV i TT... Przed wami Gegol a.k.a. Przemek Kruk!

"Jest jedna zasada w tej grze i nie znam innej...
Nie dogadamy się, jeżeli jej nie przyjmiesz...
Nie znajdziesz wielu zaufanych ludzi przy mnie...
Wy-wy-wykańczam skurwysynów precyzyjnie!"

Obrazek

Przemek Kruk: Pierwszy WHC gość dzięki któremu powstało WFSF człowiek legenda, można tak wymieniać i wymieniać tak to właśnie ja. Dwa słowa o osobie którą pierdolnął ten zaszczyt by mógł wprowadzić mnie do HoF. Tupak osoba której chciało się za lejce cały ten syf przez tyle czasu, gość który przetrwał setki porażek z najlepszym zawodnikiem w WFSF Bobem (propsowanie Boba - odhaczone ) który znosił moje humory (#jebacManka) zawsze chciałem by to właśnie on rozłożył przede mną ten czerwony dywan i patrzył jak zakładam ten przysłowiowy pierścień. Nominacja od Boba to było dla mnie coś niesamowitego, ostatni raz tak zaskoczony bylem jak po wtorku była środa ale mniejsza o to doceniam ten gest oraz gratuluje pomysłu bo gdybym teraz nie został wprowadzony do HoF to wsiadłbym w pierwszy lepszy pociąg, pojechał do zadymionego przez węgiel Wrocławia i tak obecnego prezesa pieprznął w mazak ze zaczął by kibicować Arsenalowi Londyn. Jeszcze raz wielkie dzięki i jeśli coś wam się nie podoba to mam dla was dwa słowa... SSIJ OGÓRA!! Ze snookerowym pozdrowieniem Gegol aka Przemek Kruk Pis.

Pełna lista WFSF Hall of Fame:
- Bob, wprowadzony przez Fiskusa 12 sierpnia 2012 roku
- Maniekklord, wprowadzony przez Przemka Kruka 12 sierpnia 2012 roku
- Tupak, wprowadzony przez Boba 12 sierpnia 2012 roku
- Fiskus, wprowadzony przez Boba 21 kwietnia 2015 roku
- Przemek Kruk, wprowadzony przez Tupaka 21 kwietnia 2015 roku

Punkholic: Tak o to minęła cudowna gala, zorganizowana przez cudowną federację, z cudownymi wprowadzeniami, cudownym prezesem i cudownym prowadzącym. Mam nadzieję, że ani moje gadanie ani słowotok nikogo innego was nie zanudził. Jestem pewny, że wszystko wam się aż tak spodobało, że jedyne pytanie po gali będzie, kiedy następna? To już od was zależy, bo musimy mieć kogo wprowadzić do HoFa, a nie każdy zasługuje na to jak nasza dzisiejsza dwójka bohaterów. Jeszcze raz aplauz dla naszych mistrzów dnia, również dla osób które je wprowadziły. Tak o to się kończy kolejny epizod zapisany w historii naszej federacji, razem tworzymy historię!

Punkholic żegna się z publicznością, scena staje pusta aż nagle...

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Gi4lu, Przemek Kruk, Fiskus i Bob, czyli legendarne Voice of Truth, przy ogromnej wrzawie publiczności pojawiają się na scenie i pozdrawiają fanów! Tym symbolicznym momentem kończy się ceremonia Hall of Fame 2015! Do zobaczenia, miejmy nadzieję, że tym razem rzeczywiście za rok!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony wt kwie 21, 2015 11:46 pm przez Bob, łącznie zmieniany 2 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Fajna ceremonia, spodziewałem się wprowadzenia Gegola, a Fiskus mnie pozytywnie zaskoczył. Tak czy inaczej, co by nie było - mój były tag team partner. Z gchybinski miałem feud chyba na BfG także też props. Feudowałem już z dwoma HoFami! Marszal trochę ssał w tym całym "prowadzeniu" ale jego ego tego nie zauważyło. Na koniec tylko dodam, że najładniej w tym całym poście prezentował się plakat zarówno Hall of Fame, jak i Slammiversary.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]