Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 9:05 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Rookie
Awatar użytkownika

[center]Counter-Strike Rain Tag Tutorial by Ratilt
Outcome : Obrazek

1.Tworzymy nowy obraz o wymiarach 400x150 i wklejamy nasz stock , który dałem na końcu tutoriala w paczce.

Obrazek

2.Wklejamy nasz render i wtapiamy go brushem banita scatter 36.

Obrazek

3.Wklejamy C4D (oczywiście wszystkie C4D odpowiednio skalujemy ) o nazwie 1 i bierzemy tryb Suma (jeśli mają czarne tło , to zawsze ustawiamy Suma ) , ustawiamy na śmietniku , wymazujemy brzydkie efekty , póżniej powinno wyglądać to tak :

Obrazek

4.Teraz malujemy kolorem <54ff00> tak jak jest na obrazku...
Obrazek

5.Teraz Dodajemy C4D o nazwie <394_render> i ustawiamy tak na obrazku , chowamy pod warstwę z renderem , następnie - kolory - barwienie - i tu jakoś zielono żeby było.Znowu dodajemy to C4D i bierzemy Warstwa - Przekształcenie - Obróć o 90 % w lewo , i chowamy
na lewy bok postaci , tak jak jest pokazane.... Z tych dwóch wymazujemy brzydkie efekty.

Obrazek

6.Teraz bierzemy C4D o nazwie blinxrender i ustawiamy tak jak na obrazku , krycie 38,0...
Natomiast póżniej bierzemy Texture 2 , ustawiamy ją tak samo jak heh obrazku , tryb : rozjaśnianie...

Obrazek

7.Bierzemy C4D o nazwie 1 i wklejamy na dół postaci , wymazujemy zbędne efekty , tryb : rozjaśnianie albo suma , teraz wklejamy C4D o nazwie świetlik , na lewy bok , dajemy tryb rozjaśnianie , wymazujemy to co niepotrzebne , Huhhh... chyba 80 C4D , teraz następne o nazwie 3.... Tak trzy .... xD .... Wklejamy na prawy bok , pozbywamy się reszty błota i to powinno wyglądać tak :

Obrazek

8.Robimy takie linie jak na obrazku , poczym Filtry - Rozmycie - Rozmycie Gaussa ,45px pionowo i poziomo...

Obrazek

9.Wklejamy teraz takie świetliki na czarnym tle które dałem , bierzemy filtry - rozmycie - rozmycie w ruchu - długość 40 . kąt 65 .... dobra , duplikujemy z nimi warstwe 2 razy i te 2 zduplikowane różnie ustawiamy , jeśli coś nam nie pasuje , ustawiamy jedną z nich pod warstwę z renderem .... Ustawiamy warstwę z Rozmytymi Paskami ( Głębią ) na samą góre , dodajemy napis i gotowe .....

Obrazek

Paczka :
http://rapidshare.com/files/408260421/C ... RATILT.rar
[/center]

Mój 1 tut....

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]