Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lut 24, 2018 4:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Khalifa tutek.
Nowy

Witam . Tutek jest moim pierwszym . A więc prosze
(tut robiony w PhotoShop'ie cs3)

Outcome:

Obrazek

OK jedziem :p

1. Na początku stwarzamy nowy dokument o wymiarach 402x170 ( możecie wieększe od własnej woli) . I wlewamy obojętny jaki kolor ( ja dałem taki ciemny żółty)

2. Na tło wrzucamy tex1, dajemy ją na czarno biały i umieszczamy mniej więcej tak:

Obrazek

3. Gdy już to zrobimy tą warstwe ustawiamy na Ściemnienie Linowe (100%)

Obrazek

4. Wklejamy nasz render który znajdziemy w paczce Skalujemy go ( jak wam się podoba). . Potem kopiujemy render i ten na górze ( render) dajemy na niewidok a 1 smuzymy obojętnie jakim pędzlem.
Po tej czynnosci dajemy na 2 render co jest na górze i zmniejszamy krycie do (70%) .a poźniej dajemy z 2 renderu scal w dół .. tak to wygląda ..:

Obrazek

5.Wrzucamy tex2. dajemy ją na czarno-biały i ustawiamy na Rozjaśnienie Linowe i Kładziemy ją tak ( i wymazujemy z twarzy .) zobaczcie:

Obrazek

6. Dajemy tex3. i tak : dajemy ją na czarno-biały, ustawiamy na Rozjaśnienie Linowe i dajemy ją mniej więcej tak:

Obrazek

7. I dajemy tex.4 gdy ją wzucimy trzeba ją : skalować , i obrócić mniej więcej tak:

Obrazek

8. I potem dajemy na Łagodne Światło ( i wymazujemy boki tej tekstury aby było ładnie).
Tak to wygląda:

Obrazek

9. Dodajemy tex5. I znowu Skalujemy , obracamy i dajemy Czarno Białe tak to wygląda:

Obrazek

10. I potem dajemy na Rozjaśnienie Linowe, wymazujemy boki i wymazaćte litery troche z Rendera .. Wygląda to tak :

Obrazek

11. Dajemy tex 6 . Nic nie robimy tylko ustawiamy ją jakoś tak :

Obrazek

12. A później tą teksture ustawiamy ją na krycie ( 50 %)

Obrazek

13. Dajemy tex 7 . i Robimy tak : Wrzucamy ją i jak wam wejdzie to tak zostawiacie . Dajecie kolor jaki wam się podoba ( ja dałem taki żołty jak napoczątku tuta) Pozniej dajecie Łagodne Światło , a potem wymazujecie gumką niepotrzebne rzeczy ( ja wymazałem niepotrzebności z Rendera ) wygląda to tak :

Obrazek

14. OK wrzucamy tex8 dajemy ją mniej więcej na samym srodku . i Dajemy ją na Czarno Biały kolor. a pozniej na Łagodne Światło . A potem wymazujemy niepotrzebności (ja wymazałem z Rendera ) wygląda to tak .:

Obrazek

15. Robimy nową warstwe a pózniej ( zastosuj Obraz). I na tej warstwie. Bierzemy ściemnienie ( literka O) i ściemniamy render i okolice jego . Wygląda to tak :

Obrazek

16. Tworzymy nową warstwe z dopasowaniem i odwzoruj na Gradinet i dajemy ( czarno Biały kolor) i ustawiamy na łagodne światło ( krycie 50 %)

17. Tworzymy jeszcze raz Nowa z dopasowaniem . Odwzoruj na Grandiant i dajemy kolor ten ( pomarańczowo Fioletowy ) i dajemy Łagodne Światło i dajemy krycie na 25 %.

18 . Dajemy napis ( Nazwa : Wiz Khalifa . Jak chcecie ja dam go po swojemy . Fonta macie w paczce)
Ja tak to zrobiłem :

Obrazek

19. I na koniec dajemy Nowa z dopasowaniem . i Odwzoruj na Gradiant dajemy czarno biały ( łągodne Światło i krycie 10 %)

THE END

Myśle ze tut się podoba to co wyszło ..

Obrazek

( jak wam się chce i uda zrobic to co ja .. to dajcie w komentach co wam wyszło ( chodzi o pracke :D)

OK to jest moj 1 tut . iMyśle ze fajny .. i jest skromny i mysle ze fajny

PozdrOo MachalL

o jest Render

http://officialpsds.com/Wiz-Khalifa-Dark-PSD46896.html

zapomniałem o paczce . zaraz wrzuce ..

Paczka:

http://www.megaupload.com/?d=S5QQ268J

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]