Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 4:30 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 445 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość

Nowy

Pierwsze spotkanie miałem bedąc dzieckiem mialem wtedy gre na ps1 nie pamietam tytulu :D ale lubilem grac kane w masce nawet nie pisalo tam finisher tylko smash czy cos :D potem sporadycznie w 2006 a regularnie od 2007

Rozwojówka
Awatar użytkownika

hehe, WSX !
Ja o tym dowiedziałem sie na końcu , najpierw był przypadkowo Extreme Channel i feud na Smackdown Cm Punk vs Jeff Hardy, ktory okazał się feudem roku , więc nie mogłem sie nie zarazić wrestlingiem . Później z Hardym przeszliśmy do TNA i pięknego roku 2010, w międzyczasie szukałem coś niezaleznych federacji i walk Jack'a Evansa i trafiłem na WSX :).
Pozostałością po tym romansie jest moja świeża miłość czyli PWG :) . A odkąd Alex Shelley jest w NJPW i poznałem też Prince Devitt'a i Ricochet'a przymierzam się też do Japonii :) .

Nowy
Awatar użytkownika

Moje pierwsze spotkanie z wrestlingiem było baardzo dawno temu, więc szczegółów nie pamiętam dokładnie. Kolega zdobył 2 figurki - Hogana i Slaughtera . Zaczęliśmy szukać czegoś o wrestlingu ( wtedy internet to była sprawa nie do pomyślenia ;) Jakimś cudem zdobyliśmy którąś z Wrestlemanii na kasecie wideo (VHS) i tak się zaczęło. Następnie zaczęliśmy grać we wszelakie wrestlingi, które wyszły na Komputer (jeśli można to tak nazwać ;) ) Amiga.
Od tego czasu zaczęła się moja fascynacja, i oglądanie wrestlingu między innymi na niemieckim kanale DSF (program z satelity analogowej, teraz już takich nie ma) i jakimś cudem zdobytych kasech wideo :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Miałem wtedy 12 lat i oglądałem wtedy w TV. Byłem przekonany, że Ci ludzie się pozabijają, ale później zacząłem wątpić czy to tak naprawdę :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ja pierwszy raz natknąłem się na wrestling za sprawą Extreme Sports Channel.Z tego co pamiętam to oglądałem WWE w 2008 roku(kojarzę tylko,gdy oglądałem walkę Kofiego oraz Swagger vs Mysteiro w No DQ Matchu na Smackdown-to były czasy :) ).Potem miałem bodajże przerwę,następnie oglądałem też WWE w 2010 roku,ale chyba tylko NXT z tego co pamiętam.Następnie miałem przerwę ze względu na brak Extreme Sports Channel w swojej TV.Lecz na szczęście w styczniu 2013 roku udało mi się przekonać rodziców do wzięcia wyższego pakietu nc+ właśnie z Extreme.No i od gali RR 2013 PPV staram się oglądać WWE na bieżąco(oczywiście na ESC :wink: )Również jakoś w 2013 roku natknąłem się na TNA na Orange Sport i tą federację również oglądałem do momentu zdjęcia z jej anteny OS.Po drodze był też Puls 2 oraz Superstars/Raw na tym kanale.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ja pierwszy raz trafiłem na wrestling bardzo dawno temu. Jeszcze za dzieciaka i nie wiedziałem na czym ten "sport" polega. Na początku myślałem, że naprawdę oni się biją i jeżeli ktoś obrywa krzesłem to z pełną siłą. Później miałem taki moment, że oglądałem wrestling stale, za każdym razem gdy był w TV. Teraz tylko sporadycznie, gdy występują moi ulubieńcy :)

Rookie

Pierwszy kontakt z wrestlingiem zanotowałem w lutym 2009 roku, nie pamiętam jaką walkę oglądałem ale wiem, że walczyli stylem hf w tag teamach. Później luknąłem na Smackdown kiedy walczył Undertaker i z miejsca stał się moim faworytem, szkoda że już stawał się part timerem. Obok Takera lubiłem też HHH`a, Shane`a i Batiste. W moim markowaniu najlepsze było to, że nie przepadałem za Reyem Mysterio (przekonałem się do niego dopiero jako smart fan) i za Ceną, tego drugiego do dzisiaj nie lubię. Okres markowania trwał krótko bo tylko dwa lata, od 2014 regularnie ściągam WWE przez neta. W listopadzie 2015 zaczałem oglądać puro (walki na yt, teraz ściągam) więc to też warto zanotować

Low carder
Awatar użytkownika

Pierwszy raz z Wrestlingiem, napotkałem się w listopadzie 2008 roku. Razem z bratem byliśmy u kolegi, i on puścił nam theme song Reya Mysterio. Zacząłem oglądać filmy z jego udziałęm, po czym zrobiłęm sobie podobną maskę, i chodziłem z nią do przedszkola i w domu, i mama była strasznie wściekła :D. Na placu zabaw latałem też w masce krzycząc " bujaka bujaka siks łan najn, bujaka bujaka Rey Mysterio, bujaka bujaka". I tak cały czas. No i w sumie tak zacząłem się interesować wrestlingiem. Później moim idolem stał się Cena, w sumie do teraz jest.

Superstar
Awatar użytkownika

Eriko a ile Ty miałeś lat w 2008 roku? Z 6?

Former Admin/Former Mod/Śmieszek/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Nowy

Pierwsze spotkanie z wrestlingiem z federacją WWF rok 1993 - na kanale Sky One gale WWF Superstars oglądałem i wszystkie PPV:
Royal rumble, Wrestlemania, KOTR, Summerslam, Survivor Series. Później zakodowano kanał (chyba w 1995 ) i nie miałem możliwości już oglądania WWF. Na DSF leciało wtedy WCW - ale ta organizacja w tamtym czasie nie zaciekawiła mnie i nie oglądałem wogóle wrestlingu.
W 1997 roku natknęłem się na wrestling na kanale TNT WCW i zobaczyłem te całe NWO i Stinga walczacego z nimi
i spodobało mi się to. Zacząłem ogladac co tydzień w piątki Monday Nitro i później dodano Thunder. Leciało to wszystko
chyba do 2 nad ranem. Pod koniec 99 roku zakodowano chyba TNT i nie było możliwości oglądania.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 445 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30