Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 2:36 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Witam was w pierwszym "odcinku" mojego nowego projektu, który nazwałem "Podróż po Streaku" - zwiedzimy w nim wszystkie walki należące do Streaku Undertakera. Jeżeli seria bardziej nadaje się gdzie indziej to proszę tam przenieść temat i mnie poinformować, bo zraportuję też walki z WWE.

Dlaczego Walczyli?
Między Jimmym Snuką a Undertakerem nie było feudu, była to typowa walka nowicjusza z weteranem, mająca na celu podpromować tego pierwszego.

The Undertaker vs "Superfly" Jimmy Snuka

Początkowo obaj ścierali się tylko wzrokiem, a jako pierwszy do ataku ruszył The Undertaker, uderzając w plecy wchodzącego na narożnik Snukę. Wymierzył mu on jeszcze kilka ciosów oraz uderzył jego głową w narożnik, następnie obijając go przez chwilę w rogu kwadratowego pierścienia. Sytuacja powtórzyła się w kolejnym narożniku. Deadman wykonał Irish Whip, po którym uderzyl przy pomocy Running Flying Clothesline. Nieczysto włożył palce do ust przeciwnika, odginając jego głowę w górę, jednak sędzia zaczął odliczać i musiał przerwać. Po tej akcji Undertaker zaczął dusić przeciwnika w narożniku, jednak ponownie odliczanie zniweczyło jego plan. Próba wykonania Irish Whip, jednak The Superfly skontrował i sam wrzucił przeciwnika w narożnik. Chciał iść za ciosem, jednak gdy dobiegał do Undertakera otrzymał potężny Big Boot, po którym wypadł z ringu. Deadman wciągnął go na krawędź ringu, a następnie wykonał mu z niej Suplex do środka kwadratowego pierścienia. Jimmy'emu udało się uniknął Elbow Dropu, dzięki czemu wymierzył przeciwnikowi Headbutt i serię chopów. Próba Irish Whipu, który został odwrócony przez Undertakera. Snuka unika Clotheline'u, jednak gdy spróbował ataku z wyskoku Deadman schylił się i Superfly wypadł z ringu, uprzednio zaczepiając o liny. Gdy Snuka wchodził do ringu wymierzył dwa Headbutty przeciwnikowi, jednak gdy chciał wykonać Slingshot Undertaker złapał go, wymierzył cios pięścią i wykonał Tombstone Pilediver.

Zwycięzca: The Undertaker

1-0

Oto link do walki: http://www.youtube.com/watch?v=OV2DWXInlLk

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Suhayl, całkiem fajny pomysł, mam nadzieję , że wytrasz w swojej podróży, bo przecież walk do opisania masz dość sporo. Jednak myślę, ze ci się uda. Co do samego raportu to nie mam zastrzeżeń, fajnie się go czyta. Walka Takera z Snuką raczej słabiutka, zresztą na tamte lata ludzi podniecało sam widok Andrzeja i jego Piledriver. Tak więc pojedynek taki sobie, ale raport super, więc powodzonka :pom:

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

świetna sprawa poznać 19 zwycięstw mrocznego. Co ile będziesz wrzucał kolejne walki?

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ]