Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 10:36 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, że Suhayl mi wybaczy, ale postanowiłem sporządzić kolejny raport z serii Podróż po Streaku. Miłej lektury ;')

The Undertaker (w/Paul Bearer i urna) vs Giant Gonzalez (w/Harvey Wippleman)

Feud: Feud dwóch gigantów - The Undertakera i Gianta Gonzaleza był odnogą konfliktu tego pierwszego z menadżerem Harveyem Wipplemanem. The Undertaker pokonał Kamalę, którgo managerował właśnie Wippleman, na SummerSlam 1992.Rewanż miał miejsce na Survivor Series 1992. The Undertaker ponownie pokonał Kamalę, tym razem był to Coffin match. Wippleman chciał zemsty, więc doprowadził do pojawienia się Gonzaleza (najwyżeszy wrestler w historii - wg. WWF miał 2,40 cm wzrostu) na Royal Rumble 1993 i nakazał mu zaatakować Takera, co doprowadziło do jego eliminacji i w efekcie walki na WrestleManii IX.

Początek walki to wymiana spojrzeń twarzą w twarz (jeśli można to tak nazwać), Giant atakuje pierwszy, wymierzając trzy poteżne punche, które jednak nie robią większego wrażenia na Deadmanie, który po chwili odpowiada tym samym, spychając rywala do narożnika. Gonzalez jednak szybko odzyskuje przewagę, chwytając Takera za gardło i rzucając w przeciwległy narożnik. Deadman jednak wchodzi na drugą linę i czyni to samo. Giant nie wyrzymuje i puszcza, jednak sam uwalnia się Low Blowem (sędzia nie reaguje - nie dziwię się ;') ), ale chybia z Double Axe Handlem, na co Taker odpowiada przez Old School. Gonzalez jednak ustaje na nogach, więc Taker przystęuje do okładania go w narożniku, jednak przy próbie szarży nadziewa się na buta, a następnie Clothlesline. Gigant w natarciu - najpierw wykonuje Takerowi hmmm... Standing Hip-Toss, a następnie zakłada Sleeper. Deadman próbuje się uwolnić, jednak powoli odpływa... wtedy do akcji wkracza Paul Bearer, podnosząc do góry urnę, co daje natychmiastowy efekt - Taker błyskawicznie podnosi się i uwalnia się z chwytu ciosami łokciem w korpus, po czym próbuje szarży, ale Giant wyrzuca go z ringu, po czym dołącza do niego i kontynuuje dzieło zniszczenia - okłada Phenoma na barierce, ciska dwukrotnie o stalowe schodki i wraca na ring (zapewne licząc na wyliczenie). Jednak Paul znów mocą urny podrywa Takera, który wraca na ring, ale tam inkasuje dwa potężne Headbutty, które jednak nie robią na nim wrażenia (to sprawa dla komisji.ds dopingu). Zaczyna się wymiana ciosów, którą wygrywa Taker. Deadmanowi udaje się ciosami sprowadzić Gonzaleza na kolano, wtedy jednak interweniuje Harvey Wippleman, wrzucając na ring biały ręcznik (chyba nie poddaje swojego podopiecznego ;') ). Taker szybko się z nim rozprawia, jednak w zamian Paul inkasuje od Giganta potężny Headbutt. Gonzalez bierze ręcznik i zaczyna nim dusić Takera. Okazuje się, że ręcznik jest nasączony chloroformem. Deadman traci przytomność, a sędzia nie wie, co robić.

Przerwa na reklamę

Na stadionie zjawia się ekipa medyczna (Giant celebruje "zwycięstwo"), a Gigant jest zajęty wymianą zdań z sędzią, któremu nagle wykonuje Chokeslam! (to już DQ?) Phenom zostaje zwieziony na noszach ze stadionu. Jednak po chwili rozbrzmiewa dzwon i Taker wraca na ring, mimo, że Bearer próbuje go zatrzymać. Phenom wściekle atakuje rywala, wymierzając dwa Clothlesliny i na koniec powalając Flying Clothleslinem. Giant opuszcza stadion w asyście policji, a Phenom świętuje wygraną w ringu.

FWFQ Tag Team Trophy (1 time)
FWFQ European Trophy (1 time, current)
WFQ Grand Champion (1 time)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Jezu, dzięki. Nienawidzę tej walki i nie miałem ochoty się zabierać za raport, więc mnie wyręczyłeś ;p

Walka ssała, a ty zapomniałeś o napisaniu 3 - 0 na samym końcu.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Batista141, dzięki za raport, zawsze byłeś w tym niezły, więc swoim komentarzem, podziękuje ci za niego ;') Walka fatalna, straszna i nie wiem czy kiedykolwiek widziałem tak drewniacki pojedynek. Przy tym meczu, to Khali z Big Show to high flyerzy :lol2: A tak na serio, to bardzo mi się podobało, gdy podczas Royal Rumble wbił Giant Gonzales i wszystkich wystraszył. NIeźle to musiało podziałać na tamtejszą publiczność ^_^

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Walka bez fajerwerkow. Wazne ze Taker wtedy wygrał i streak wybił 3-0. To była chyba najsłabsza walka The Undertakera na najwazniejszej ze scen. To juz duzo ciekawiej było podczas Royal Rumble jak wspomniał Florek. Czekam na kolejne raporty i podroz po streaku.

Dobra robota Batista.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ]