Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 2:00 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Trochę się wciskam Suhaylowi w robotę, ale jeśli znajdzie czas i chęci będzie kontynuował swoją serię. Ja, można powiedzieć, jestem tu tymczasowo ;')

Standardowo zapraszam do lektury, a także komentarzy.

The Undertaker (w/Paul Bearer) vs King Kong Bundy (w/Ted DiBiasse)

Bundy próbował być sprytny i zatakować Takera z tyłu, gdy ten wysłuchiwał instrukcji od
Paula Bearera, ale Phenom przewidział to i odsunął się, od razu przystępując do ataku -
seria Uppercutow, Old School i trzy Clothlesliny z trzech różnych stron ringu - przy trzecim udało się powalić rywala. Taker zwraca się teraz w stronę Teda (który miał urnę), po czym odwraca się w stronę rywala, który wyrzuca go z ringu Clothleslinem. Taker jednak nic sobie z tego nie robi i odbiera urnę DiBiassemu. Widać, że wróciły mu moce ;') . King Kong próbuje go zaatakować, gdy wchodzi do ringu, ale Taker odpowiada serią ciosów, którymi spycha rywala do narożnika. Tymczasem wyraźnie zdegustowany Ted szykuje się już do wyjścia, ale na arenie zjawia się Kama, któy atakuje Paula i znów zabiera urnę. Phenom jednak nie ma zamiaru pozwolić mu uciec i chwyta go hmm... za twarz, jednak jest zmuszony puścić, gdy Kong atakuje go z tyłu "silną maczugą w plecy" (p.Borkowski - pozdrawiam). Taker mimo to nie traci przewagi, obijając Bundiego o narożniki, Irish Whip, kontra i Taker otrzymuje Scoop Slam. Zostaje puszczony backstagowy wywiad z Kamą, który ględzi coś o urnie, po czym gdzieś poszedł. W ringu tymczasem King Kong wykonuje Clothlesline, a kolejnym wyrzuca Takera z ringu, a jednak nie do końca (Taker ustał, a raczej uleżał na krawędzi - swoją drogą Bundy ma rozległy move-set - dzisiaj spokojnie byłby ME w WWE). King Kong dominuje, jednak nie pokazuje niczego ciekawego - głównie duszenie przy pomocy lin i okładanie w narożniku. Wreszcie jednak zaczyna się dziać coś ciekawego - Bundy wykonuje Takerowi Bodyslam, a następnie... Knee Drop (tego to sie po nim nie spodziewałem ;') ). Przypięcie... 2 count. King Kong zakłada Chinlock, Taker odpływa... jednak resztkami sił uwalnia się, co z tego jednak, skoro zaraz otrzymuje Irish Whip w narożnik i Avarange Splash (Bundy coraz bardziej mi imponuje ;') ). Na Takerze jednak nie robi to wrażenia, który wykonuje rywalowi Bodyslam (to chyba miał być Tombstone), a następnie Flying Clothlesline. Przypięcie...1...2...3!?! W ten niecodzinenny sposób Taker pokonuje King Konga Bundiego, dołącza go do swojej czarnej listy i podbija sobie streak do:

4-0

Swoją drogą nawet sam John Cena nie potrafi zakończyć walki po Clothleslinie, także tu jest coś na rzeczy ;')

FWFQ Tag Team Trophy (1 time)
FWFQ European Trophy (1 time, current)
WFQ Grand Champion (1 time)

Tytuł:
Low carder

Walka była przeciętna i miała dziwne zakończenie. Na pewno walka Takera z Bundym była lepsza niż z Gigant Gonzalezem. Bardzo dobra robota Batista141. Może róbcie na zmianę z Suhaylem? Według mnie dobry pomysł.

Tytuł:
Rookie

Oglądałam tą walkę na youtubie. Walka była taka średnia. Zdziwiło mnie zakończenie. Przecież Taker zwykle kończy walkę po Piledriverze a nie po zwykłym Clotheslinie. W każdym razie ten raport świetnie ci wyszedł.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ]