Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 11:51 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Po dłuższej przerwie wraca seria Podróż po Streaku. Kolejny przystanek to WrestleMania XII, na której The Undertaker zmierzył się z Dieselem w swojej piątej walce na największej gali roku. Zapraszam do lektury i komentarzy.

The Undertaker (w/Paul Bearer) vs Diesel

Entrance Phenoma jeszcze nie dobiegł końca, gdy Diesel zaatakował go i walka się rozpoczęła. Big Sexy zyskał przewagę, po chwili Irish Whip w narożnik i Corner Clothlesline. Próbował powtórzyć akcję w innym narożniku, ale Deadman wybronił się i odpowiedział przez Clothlesline, ale chybił z Jumping Elbow Dropem, co Diesel wykorzystał na wyrzucenie go Clothleslinem z ringu. Na Takerze nie zrobiło to jednak wrażenia i wyciągnął rywala na nogi z ringu, po wymierzeniu serii Uppercutów próbował na niego wrócić, ale Big Sexy powstrzymał go. Nash próbował uderzyć głową Phenoma o stalowe schodki, ale ten skontrował i to Kevin oberwał. Co dziwne, Big Sexy sam wszedł na ring, zaraz za nim Taker, który otrzymał serię ciosów i Irish Whip... próba Back Body Dropu skontrowana na Uppercut, Diesel próbował ratować sytuację Clothleslinem, ale chybił i otrzymał Running Crossbody. 2 count. Phenom wymierzył więc jeszcze Old School, ale nie trafił z Flying Clothleslinem i regenerował siły na krawedzi ringu. Diesel próbował wrzucić go do środka, ale Deadman nadział jego głowę na górną linę. Taker wrócił do kwadratowego pierścienia i dwoma prawymi prostymi posłał rywala na zewnątrz. Tam wbił go jeszcze w słupek ringowy i wziął krzesło, którym próbował uderzyć Nasha w głowę, ale ten uchylił się i w kontrze Irish Whipem posłał Deadmana w barierkę oraz nabił na słupek. Diesel wrócił na ring, zapewne licząc na wyliczenie, ale Phenom pozbierał się na 8. Kevin jednak nie stracił przewagi - wymierzył swojego firmowego Big Boota, serię prawych prostych i Side Slam. 2 count. Big Sexy dołożył więc Snake Eyes oraz Leapfrog Body Guillotine. Do akcji wkroczył wtedy Paul Bearer ze swoją niezawodną urną, którą postawił Phenoma na nogi. Przewaga Diesela zaczęła topnieć, gdy Taker przy wymianie ciosów zaczął kontrować, ale już po chwili Deadman i Nash powalili się podwójnym Big Bootem. Obaj pozbierali się na 7, ale Diesel sprytnie zaatakował Takera od tyłu, po czym Irish Whip w narożnik i Bear Hug. Phenom po dłuższej chwili jednak uwolnił się, więć Kevin przeszedł do Headlocku, ale Deadman skontrował to na Back Suplex. Taker pozbierał się i dorzucił Elbow Drop, a po chwili Flying Clothlesline z narożnika! 2 count! Irish Whip... ale Diesel skontrował i natychmiast wymierzył Jacknife Powerbomb! Nash jednak nie przypiął, tylko nonszalancko przechadzał się po ringu i kopał Takera, prowokując go. Phenom rzeczywiście w swoim stylu wstał, ale zaraz otrzymał kolejny Jacknife Powerbomb! Sytuacja się powtórzyła, tyle, że tym razem Big Sexy spróbował pinu, ale Taker chwycił go za gardło.Nash poradził sobie i znów próbował przypiąć... ta sama sytuacja. Przy trzecim razie Taker poniósł walkę i próbował Chokeslamu, ale Kevin skontrował na Back Suplex. Obaj wolno wstali, Nash zaatakował, ale ciosy nie robiły na rywalu wrażenia, który wymierzył kolejny Flying Clothlesline, a po chwili Chokeslam! Deadman zasygnalizował już bliski koniec... Tombstone Piledriver! 1...2...3!

5-0

FWFQ Tag Team Trophy (1 time)
FWFQ European Trophy (1 time, current)
WFQ Grand Champion (1 time)

Tytuł:
Twoja " podroz po streaku " doprowadzila mnie do tego ze znow ogladnalem wszystkie WrestleManie w skrocie . dobry raport , zabardzo nie mam uwag i nie mam sie do czego przyczepic , ( moze to dlatego ze czytalem na " szybko " ) :P

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Mr.Snaki pisze:
Twoja " podroz po streaku "

Ja tylko ją kontynuuje, ale pomysł i początkowe wykonanie należą do Suhayla ;')

Tytuł:
to podziekuj mu w moim imieniu :D tobie tez dziekuje za trud zlozony w pisanie na klawie :P . kiedy nastepna podroz " w czasie " i kto tym razem bedzie przeciwnikiem takera ?

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

WrestleMania XIV, The Undertaker vs Kane - Brother vs Brother Match

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

No niedawno ogladalem ta walke przy okazji ogladania DVD The Undertaker 15-0,walka miala piekny klimat,Diesel roxxowal,poszly 2 jacknifey z rzedu ale Taker i tak wygral,cos pieknego :P

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Rookie

od wczoraj właśnie zacząłem oglądać walki undertakera na wrestlemaniach ale najbardziej podobała mi sie walka undertaker vs big boss man i mark henry

Tytuł:
Nowy

Fajny opis walki, ale brakuje opisu feudu, który pojawiał się na początku podróży.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Poprawka co do kolejnej podróży - Undertaker vs Psycho Sid na Wrestlemanii 13. Co więcej tą walką zajmę się ja, a potem razem z Batistą będziemy zapewniać wam serię na zmianę.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

piter53 tu się zgodzę, sama walka w sobie jest ciekawa.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Świetna sprawa panowie :D przyjemnie się to czyta i "lekko", dzięki i oby tak dalej ;)

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

No naprawdę fajna praca którą przyjemnie mi się czytało. Muszę przyznac że sam oglądałem tą walkę i naprawdę muszę ją polecic każdemu. Co do raportu to muszę powiedziec że napisałeś go bardzo dobrze. Tylko że jest on za krótki. O ile się nie mylę to walka trwała chyba z 20 minut. Lecz trzeba przyznac że ładnie to wszystko skróciłeś. Oglądałem wszystkie walki Undertakera na Wrestlmania'ch z wyjątkiem WM 3. Lecz na początku ta mi przykuła uwagę. Diesel mimo słabego ring-skill'a to w tej walce zaprezentował się fantastycznie. Wygrał oczywiście Undertaker po naprawdę fajnej końcówce. Dzięki za raport

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Trimmer pisze:
Oglądałem wszystkie walki Undertakera na Wrestlmania'ch z wyjątkiem WM 3.
- Nie ma się co dziwić, w końcu Taker na tej Wrestlemanii nie walczył :) On zaczął od 7, no ale może ty widziałeś więcej. Co do samej walki, to mnie ona jakoś nie porwała, w sumie raczej średnie to było starcie, porównując je z innymi walkami Phenoma na WMce, jednak idea robienia takich skrótów dla przypomnienia, jak to był jest bardzo fajna :)

Rookie
Awatar użytkownika

Ja, podobna walka a jednak zawsze czeka się na Takera na WM. Myślałem e nie oglądałem tego, ale w trakcie czytania se przypomniałem czorcie. Starcie dwóch skurczybyków z piekła rodem.
Najlepsza thema Big Daddy Cool Dieeeeselllll! Najlepsze są flying clothesline ale z wyskokiem za ring Takera no i genialne old school a potem za raz chokeslam, ale nie robi tego w każdej walce.
W sumie to liczyłem że Diesel wygra, początek dobry, potem spierdolił jak zaczął się droczyć.

PS; obejrzyjcie Goldberg vs The Rock

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]