Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 1:39 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Star

Zapraszam was na Classic Matches. Jako że Summerslam 2012 przed nami ja postanowiłem zacząć podróż po Summerslam w latach 90-tych. Jesteśmy na Summerslam 1995 gdzie Shawn Michaels bronił swojego pasa Interkontynentalnego przeciwko Razorowi Ramonowi w Ladder Matchu. Zapraszam do przeczytania raportu i oglądnięcia walki!

Obrazek

Shawn Michaels vs Razor Ramon - Ladder Match for the Intercontinental Championship

Summerslam 1995, czyli czasy w których pas Interkontynentalny miał bardzo wysoka rangę. Przy stole komentatorskim zasiedli Vince McMahon i Dok Hendrix. Zaczynamy! Razor zaczął od punchy, odbicia od lin i nie trafiony superkick od Shawna. Zwarcie, które wygrywa Shawn, jednak na nic mu to nie daje. Kolejny przestój. Obaj panowie sobie wykrzywiali ręce jednak to Ramon okazał się skuteczniejszy bowiem wyrzucił rywala z ringu. Michaels chciał wrócić do ringu lecz Razor wykonał mu suplex na podłogę. Oboje są już w ringu, próba powerbombu od Razora nie udana, odbicie od lin i obaj powalając się clothesline'ami. Ramon wbił kilka razy rywala w narożnik a następnie gdy byli na nim zrzucił przeciwnika na ziemię. Ramon poszedł po drabiny, gdy wrócił wykonał punche poza ringiem Shawnowi. Gdy Razor wychodził po drabinie do góry Michaels powstrzymał swojego rywala i uderzył go drabina. Gdy Shawn wychodził do góry Ramon trochę ściągnął spodnie Michaelsowi jednak ten go kopnął, Razorowi się udało za drugim razem gdzie zrzucił przeciwnika z drabiny, przy tym ucierpiała także noga Michaelsa. No właśnie, Razor zaczął obijać jego obolałą nogę o drabinę. Następnie wymierzył body slam na drabinę i ustawił ją w narożniku. Jednak Razor sam ucierpiał na tym ponieważ gdy osłabiał nogę Shawna on go popchnął na nią. Michaels nie cieszył się z tego długo ponieważ Razor wbij go w drabinę. Następnie w dalszym ciągu skupiał się na nodze rywala obijając go o stalowy narożnik. Shawn próbował coś wskurać jednak na nic mu się to nie zdało, dlatego że w dalszym ciągu Ramon wykorzystywał to że przeciwnik leżał na macie. Razor wychodził na drabinę lecz Michaels go powstrzymał skacząc z narożnika i spychając go na ziemię. Ramon wychodził po pas lecz Shawn wymierzył mu z drabiny back suplex. Shawn wyszedł z atakiem i pchnął rywala w drabinę. Następnie wykonał mu body slam i wyszedł na drabinę i wykonał Monsoult. Jeszcze raz wyszedł na drabinę, wykonał frog splash lecz Razor się odsunął doprowadzając do upadku Michaelsa. Obaj są już potwornie zmęczeni, i wspinają się pomału po drabinie. Obaj sprzedawali sobie punchę, a cała ta sytuacja doprowadziła do upadku ich obu. Shawn wziął drabinę lecz nie trafił nią w Ramona, rezultacie wyleciał z ringu. Gdy Shawn wychodził na drabinę Ramon wykonał mu powerbomb. Obie drabiny w ringu i po obu wspinają się Razor i Shawn. W tym momencie Ramon otrzymał od Michaelsa superkick lecz gdy chciał zdjąć pas nie udało mu się. Ramon szykował się pod powerbomb lecz ostał wyrzucony przez Michaelsa z ringu back body dropem. Gdy chciał zdjąc pas kolejny raz mu się nie udało. Do trzech razy sztuka, tym razem Michaels zdjął pas i wygrał walkę.

Zwycięzca: Shawn Michaels

Po walce wydawąło by się że Ramon chce zaatakowac Michaelsa lecz tylko z pozoru, podał mu pas i obaj uścisneli sobie ręce po wspaniałej walce.

Wideo z walki: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6LJUVopjbI

Legenda
Awatar użytkownika

Dzięki za raport :) fajnie Ci on wyszedł a żadnych literówek nie znalazłem więc czas ocenić walkę :) samo starcie wyszło kozacko, chyba jedna z najlepszych walk z lat 90' i z wszystkich gal Summerslam. Takich walk obecnie mi brakuję, co prawda pas IC ma większą rangę niż jeszcze ponad rok temu ale tamte czasy są nie do powtórzenia. Zawodnicy również byli dobrze dobrani, Razor ( szkoda mi go, bo trochę się pogubił w życiu ) wraz z Shawnem stoczyli oprócz tej walki jeszcze kilka świetnych starć ale ta jakoś mi najbardziej zapadła w pamięć :)

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]