Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lip 04, 2020 1:51 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

The Undertaker vs Jimmy Snuka - Wrestlemania VII

Starcie zaczęło się od pojedynku wzrokowego, po którym Jimmy próbował wejść na narożnik, ale w ostatniej chwili zaskoczył go Undertaker, który wymierzył mu kilka ciosów w plecy. Głowa Snuki poczuła narożnik! Undertaker kontynuuje obijanie rywala w rogu kwadratowego pierścienia. Widzimy Irish Whip i Flying Clothesline w wykonaniu Grabarza! Jimmy podniósł się na kolana, ale DeadMan od razu włożył mu palce do ust, co po chwili musiał przerwać, inaczej skończyłoby się to dyskwalifikacją. Następnie widzimy duszenie w narożniku, które z tego samego powodu musiało zostać przerwane. Snuka ładnie skontrował Irish Whip, ale od razu został posłany Big Bootem za ring. Jimmy wrócił do kwadratowego pierścienia w dość bolesny sposób, gdy był na krawędzi ringu Undertaker wykonał mu Suplexa. Próba Elbow Dropu zakończona niepowodzeniem, Superfly odsunął głowę i Grabarz trafił w matę. Podnoszą się w tym samym momencie, jednak to Jimmy przejął inicjatywę wykonując Headbutt i serię chopów. Irish Whip odwrócony przez Takera! Snuka unika jednak Clothesline`u, ale gdy spróbował ataku z wyskoku, Grabarz uchylił się i Jimmy wypadł z ringu! Po chwili Snuka znalazł się już na krawędzi ringu, gdzie wymierzył rywalowi Headbutty w brzuch i w głowę. Próba Slingshotu została jednak skontrowana na Tombstone Pilderiver, po którym DeadMan osiągnął zwycięstwo!

Winner: The Undertaker by pin fall (4.00)

1-0

To dopiero mój pierwszy raport, tak więc na pewno jest kilka błędów, mam nadzieję na krytykę, która pomoże mi poprawić jakość raportów. Za tydzień kolejna walka - Grabarz zmierzy się z Jake`iem Robertsem.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ]