Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 1:38 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: RAW 11/01/1993
Rookie

Zapraszam na projekt, który zacząłem już jakiś czas temu. Do tej pory prowadziłem go na innej stronie, ale postanowiłem przenieść go tu.

WWF Monday Night RAW! Pierwsze RAW w historii WWE! Jest to historyczny moment, na który zapraszam!

Przed budynkiem Bobby Heenan próbował dostać się do środka, lecz poinformowano go, że wszystkie bilety zostały wyprzedane. Bobby chciał jednak jeszcze się poawanturować.

Walka nr 1
Koko B. Ware – Yokozuna

Walka to Squash dla Yokozuny, który wygrał po Banzai Dropie.

Zwycięzca: Yokozuna przez Pinfall – Czas: 2:26

Walka nr 2
Tag Team Match
The Steiners Brothers – The Executioners

Walka to Squash dla braci Steiner. Scott odliczył jednego z rywali po Bulldogu z narożnika.

Zwycięzcy: The Steiners Brothers przez Pinfall – Czas: 3:01

Przed budynkiem Bobby Heenan wciąż próbował dostać się na halę. Tym razem próbował przebrania… kobiety. Nie wiem, w jaki sposób, ale jednak ktoś wykazał się ogromnym IQ i wiedział, że to Heenan.

W ringu wywiadu udzielał Razor Ramon. Mówił on, że jest gotowy na pokonanie Bret Harta na Royal Rumble i urodził się po to, aby być mistrzem. „Hitman” wspiął się na szczyt federacji, jest świetnym zawodnikiem, ale teraz musi powiedzieć „dzień dobry” Ramonowi. Niedawno Razor brutalnie pobił Owena Harta, a Bret nie mógł nic z tym zrobić. Ponadto Bret nie będzie mógł nic zrobić, gdy Ramon odbierze mu pas WWF.

Walka nr 3
Intercontinental Championship
Shawn Michaels © - Max Moon

Moon zaczął od Hiptossu i Bodyslamu. Moon przeszedł do Hammerlocku i wracamy po reklamach. W ringu Michaels nadział rywala na liny i przeszedł do ofensywy. W końcu jednak Max skontrował Dropkick na katapultę za ring. W ringu Moon wykonał Rolling Slam, co dało mu tylko 2 count. Shawn uniknął skoku rywala i błyskawicznie powalił go Superkickiem, a następnie wykonał Teardrop Suplex, co dało mu Pinfall.

Zwycięzca: Shawn Michaels przez Pinfall; Shawn Michaels jest nadal Intercontinental Championem! – Walka nie była taka zła, tylko momentami nic się nie działo w ringu – Czas: 7:54 (Pokazane)
Obrazek

Przed budynkiem Bobby Heenan znów próbował przebrania, aby dostać się na halę. Tym razem założył kapelusz i długą brodę, ale i tak został zdemaskowany.
Po krótkim wywiadzie z Doinkiem, Bobby usłyszał, że może wejść na arenę.

Walka nr 4
Damian Demento – The Undertaker (w. Paul Bearer)

Damian okazał się być całkowitym jobberem. Taker bez trudu odliczył go do trzech po Tombstone Piledriver.

Zwycięzca: The Undertaker przez Pinfall – Czas: 2:21

Widokiem Undertakera zakończyliśmy pierwsze w historii Monday Night RAW! Show nie porwało, ale to były wczesne lata, więc trzeba to zrozumieć.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ]