Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 12, 2019 8:35 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Zawsze przed pojedynkami na rocznicowej gali były krótkie proma odnośnie każdej walki, ale ja jestem leniuch i nie zrobię tak. :D Macie kartę pały. :D Wiem, że na pewno waszą uwagę przyciągnie mecz dwóch powracających na "jedną noc" userów i byłych mistrzów w WFQ. :D

Triple Threat Elimination Match for WFQ Championship
KTU (c) vs Storm vs Gi4lu
Sędzia: Rock Bottom (Pierwsza runda do 5, druga do 10 poprawnych odpowiedzi, odpowiedzi zerują się po rundzie, maksymalnie mogą paść 33 pytania)

TNA Match for vacant WFQ US Main Stream Championship
Fiskus vs Maniekklord
Sędzia: Tupak (25 pytań)

Classic Match
nWo1 vs Mr. Kubiko
Sędzia: KTU (20 pytań)

Singles Match
Gunjack1 vs Rock Bottom
Sędzia: KTU (20 pytań)

Admin vs Admin ROH Match
KL vs Stochu
Sędzia: Rock Bottom (15 pytań)

Singles Match
Kenta vs Texas
Sędzia: Cezar (15 pytań)

Triple Threat Match o Titleshota na pas US Main Stream
Tupak vs Ramzes vs Bob
Sędzia: Gudson (15 pytań)

Singles Match
Gudson vs Forlan
Sędzia: Gi4lu (15 pytań)

Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Mogę wziąć match Ramzesa z T(NA)upakiem, jeśli to nie robi problemu :D Tylko od razu zaznaczam, że pytanie nie będą ekstra trudne(czyt. raczej nie na google), bo nie lubię takich robić, pasuje? :D

Superstar
Awatar użytkownika

Texas? Serio? Człowiek, który cisnął po nas na blogach i gdzie tylko mógł ma walkę w WFQ? Nawet jeżeli kiedyś tu walczył, to powinno się go olać i tyle.

Star
Awatar użytkownika

Jak chcę walczyć i będzie walczył normalnie to nie widzę problemu. A lepiej żeby walczył ktoś znany kto zachęci do uczestnictwa w WFQ niż jakiś typ co się zapisze a nie będzie walczył. Na karcie znalazł się albo z inicjatywy Rocka, lub sam to zaproponował a Rock mógł wybrać czy będzie walczył więc on też najwidoczniej nie widzi w tym problemu.
Co do karty cieszy mnie to że będę walczył o pas, 3 anniversary z rzędu na który walczę o jakikolwiek pas. Poza tym bardzo dobra karta, będzie kilka ciekawych meczy.

Superstar
Awatar użytkownika

WrestleFans Quiz, nie KutasFans Quiz. Oznacza to, że texasa tu nie ma. Na prawdę wolałbym człowieka XX niż typka, który ma nas w dupie i jeszcze dajemy mu grać. Ale dobra, niech sobie stoczy tą walkę byleby nie miał konta na forum bo od razu wyleci.

Star
Awatar użytkownika

Pisałem już Sabinqowi na PW, ale napiszę jeszcze tutaj. Ja nie prosiłem Texasa, by "robił wam na złość", bo to on sam do mnie napisał z prośbą o jedną walkę w WFQ. Sam odpisałem mu, aby pogadał z KTU i jeśli on się zgodzi, to ja też. KTU się zgodził, to postanowiliśmy dać mu "szlagier" z Kentą. Zauważcie jedno, pozwoliły mu na to dwie osoby, które obrażał najbardziej - "Ilumineta" i "Kaszubska Kurwa". Any questions? A jeszcze jedno, skoro Tupak może mieć w WFSF Henryga, to ja mogę w WFQ mieć Texasa. Szach mat.

Edit: Do karty dołącza Bob (zapomniałem go dopisać :D), który zmierzy się z Tupakiem i Ramzesem. Zwycięzca tego pojedynku otrzyma title shota do pasa US Main Stream.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nie przyszło mi to łatwo ale na ten jeden raz zgodziłem się. Tak jak napisał Rock, Texas sam się zgłosił, my go na siłę nie zapraszaliśmy żeby wzbudzić kontrowersje. I tak jeszcze Texas proponował mi Enzu, Marcina i jakiś 3 vs 3 ale na to już się nie zgodziłem właśnie ze względu na przeszłość i żeby nie robić zbyt dużego burdelu. Texas można powiedzieć że szalał wtedy najlżej ze wszystkich, wcześniej jakieś tam miał zasługi, na żywo też się wydawał spoko, młody to jeszcze trochę nieokrzesany i poleciał za modą (ja prdl nie wierzę że go tłumaczę). Żeby nie było zbyt różowo to i tak jest tylko jednorazowy występ. Poza tym samo to że Texas walczy z Kentą świadczy o tym że nie przyjęliśmy go jakoś szczególnie gorąco :D Stochu, nie przejmuj się, tylko mu pozwoliliśmy raz wystąpić w quizie, na forum go nie zapraszaliśmy (jakbym jeszcze był adminem i zrobibył nowe konto i się przyznał że to on to też bym go zbanował).

PS. Przeprosiny dla Boba bo rzeczywiście głupio że zapomnieliśmy. Hehe ale skoro Rock przemianował ten match na contendera to chyba nie można mieć nam tego za złe :P

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja też powinienem mieć tego contendera, bo po moim zdobyciu był ona vacantowany więc coś w tym powinno być, ale oksi :P Meczyk z małym grzybem zawsze spoko :)

Superstar
Awatar użytkownika

Kenta nie wiemy jak z Twoim zaangażowaniem w quizy i stąd nie dostałeś meczu o contendera, to że jesteś na karcie to przynajmniej do tej pory traktowałem jako zaproszenie gościa specjalnego, w jakimś stopniu zasłużonego dla WFQ. Z resztą po dodaniu Boba do triple threat to Rock spontanicznie zrobił z tego mecz o contendera, gdybyśmy od początku planowali mecz o contendera do pasa US MS to wtedy wzięlibyśmy takie rozwiązanie pod uwagę :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]