Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lis 23, 2019 1:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: WF TNT 60
Superstar
Awatar użytkownika

Wymuszona zmiana prowadzącego familiady spowodowała wiele zmian. Mam nadzieję że udanie z nich wybrnąłem. Jeżeli chodzi o WFQ Championship to mamy aż Fatal 4 Way. Rock jako mistrz to wiadomo, Gi4lowi przysługuje rewanż więc z racji tego że przysługuje mu rewanż shot trafia za drugie miejsce do Storma. A czwartym zawodnikiem jest... nWo1. Dlaczego 8x WFQ Champion dostał się do tej walki? Pamiętacie jak przed ostatnim pytaniem napisałem że warto w ostatnim pytaniu wygrać pas Hardcore? Napisałem tak bo już jak zdecydowaliśmy że Rock będzie prowadził quiz to postanowiłem mu wynagrodzić to że jednak musiał prowadzić quiz zamiast wystąpić w nim jako uczestnik i dać szansę zdobycia pasa Hardcore poprzez dodanie pasa Hardcore z zasadą że 2 odpowiedzi z rzędu równa się wygranie pasa. No a żebym mógł dodać pas Hardcore do walki o WFQ Championship to muszę do niej dodać mistrza Hardcore a tak się złożyło że akurat w ostatnim pytaniu zdobył go nWo1. I słówko jeszcze o gimmick matchu. Postanowiłem że w miarę możliwości będę dodawał do walk o pasy gimmick matche. Na to TNT postanowiłem odkurzyć jeden gimmick match który odbył się tylko raz. Z tym że w WFQ Championship będzie jego wariacja a właściwy będzie w WFQ US Main Stream Championship. Walka o pas WFQ Title będzie ringname matchem. Na czym to polega? Ja podaje prawdziwe imię i nazwisko wrestlera a wy musicie podać jego ringname. W WFQ US Main Stream będzie ten właściwy który raz byłow walce o Granda czyli Nicknames Match. To polega na tym że sędzia podaje jakiś przydomek wrestlera typu "King of Kings" a wy podajecie wrestlera który taki przydomek nosi. W US MS będzie triple threat. Dlatego bo Storm jest w walce o WFQ Title i muszę walkę o WFQ Title rozegrać przed US MS bo w razie czego jakby Storm wygrał to wtedy jest vacant pasa US MS i w takim wypadku potrzeba dwóch zawodników do walki o zwakowany pas. Oprócz Storma do walki dodaje tego który myślał że za trzecie miejsce nic nie będzie ale pozytywnie się przeliczył czyli Bob. A trzecim zawodnikiem nie będzie ten co zajął 4 miejsce czyli nWo1 który został dodany do WFQ Championship tylko ten który zajął piąte miejsce czyli Forlan. Mam nadzieję że walki się podobają :P

Fatal 4-Way Ringnames Match for WFQ Championship (WFQ Hardcore Championship on the line)
Rock Bottom (c) vs Gi4lu vs Storm vs nWo1 (c)
Sędzia: KTU (25 Pytań)

Triple Threat Match Nicknames Match for WFQ US Main Steam Championship
Storm (c) vs Bob vs Forlan
Sędzia: KTU(20 Pytań)

Tytuł: Re: WF TNT 60
Superstar
Awatar użytkownika

O jakie pozytywne zaskoczenia, mam shota na pas! :D Fajnie wymysliłeś z tymi gimmick matchami, jednak mam nadzieję, że nie będzie zbyt wielu starszych zawodników, których ringname'ów nie znam lub nie pamiętam :) Teraz tylko trzeba się zgadać z terminem bo ja mam do środy zajęte wieczory, więc jak coś to mogę grać wcześniej, ale jest czas :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]