Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 19, 2019 5:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Choć WF TNT 62: Holiday Brawl jeszcze się nie skończyło to daje następną kartę co spowoduje że ci którzy nie mają nic zaległego będą mieć dostępne aż 3 weekendy na rozegranie tego (oczywiście jak ktoś może w tygodniu to proszę bardzo). Tak jak zapowiadałem karta będzie z samymi triple threat matchami i liczę że większość z nich odbędzie się w pełnym składzie i że koncepcja tego TNT zachowa się też w wynikach a nie tylko na karcie. Na początek trzech najważniejszych mistrzów w WFQ wzajemnie siebie przetestuje i po raz pierwszy w historii WFQ trzech singlowych mistrzów zawalczy ze sobą. Następne 3 walki były wiadome bo są one rezultatem ostatniej familiady więc tu nie ma za bardzo co komentować za to zestawienie następnej walki już jak najbardziej można. Można ponieważ nie tylko zwycięzca triple threatu o pretendenta do pasa WFQ zawalczy na następnym TNT z Rockiem o pas ale i Gi4lu który ma zaległego shota oraz Texas który wykorzystał punkty za sędziowanie które kiedyś uzbierał. Obydwaj przed bojem o najważniejszy pas sprawdzą się z rekordzistą jeżeli chodzi o ilość posiadania pasa czyli z nWo1. Dalej mamy walkę o pas Hardcore Championship która jednak doszła do skutku. Zabookowałem takie coś ponieważ nie wiadomo jak to będzie we wrześniu z otwartym quizem i chodzi o to żeby pas Hardcore nie stygł i możliwe że dopóki nikt nowy nie zgłosi się do prowadzenia familiady to takie luźne walki o ten pas mogą być. To że o pas powalczą Merlas i Darth Camillus również jest efektem wyników otwartego quizu. Następne walki to dwójka która nie miała walki na ostatniej karcie czyli Danielson i Proo + Marcin który raczej wygra walkowerem swoją walkę z TNT 62 i na koniec potrójny debiut nowych zawodników którym dziękuje za zapisanie się i życzę wytrwałości w WFQ i jakichś zdobyczy w przyszłości. Jak do tej pory na rozegranie są dwa tygodnie żeby zbytnio nie stopować terminarza i korzystając z okazji przypominam też o zaległościach z WF TNT 62: Holiday Brawl, jak tam wszystko będzie jasne w 1/8 to w temacie z turniejem dam ćwierćfinały. Powodzenia.

WFQ Champion vs Grand Champion vs US Main Stream Champion
Rock Bottom vs Carrik vs Storm
Sędzia: KTU (25 Pytań)

No #1 Contender for WFQ Championship Match (Jeżeli KTU wygra będzie mógł wybrać kategorię walki o pas WFQ)
KTU vs Nessu vs Gunjack1
Sędzia: Rock Bottom (20 Pytań)

No #1 Contender for WFQ Grand Championship
Forlan vs Kenta vs Fiskus
Sędzia: Storm (20 Pytań)

No #1 Contender for WFQ US Main Stream Championship
Ramzes vs Gudson vs Randa
Sędzia: Kenta (20 Pytań)

Triple Threat Match
Gi4lu vs Texas vs nWo1
Sędzia: Gudson (20 Pytań)

WFQ Hardcore Championship
ChampIS (c) vs Merlas vs Darth Camillus
Sędzia: Gi4lu (20 Pytań)

Triple Threat Match
Danielson vs Marcin97 vs Proo
Sędzia: Kenta (20 Pytań)

Triple Threat WWE Match
Tupak vs Carloss vs Judas
Sędzia: Forlan (20 Pytań)

Ostatnio zmieniony sob sie 31, 2013 8:01 pm przez KTU, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Pewnie jeszcze nikt Ci nie doniósł KTU, ale ostatnia walka raczej w takim składzie się nie odbędzie ponieważ Red aka Balkan Boy otrzymał bana, a że był na forum bardzo krótko i raczej nikt go nie zna, więc pewnie dotarcie do niego przez gg czy inne takie nie będzie możliwe. Pomysł samych Triple Threat Matchy bardzo fajny, taka odmiana od zwykłych singlowych walk. Fajnie, że mam dostałem shota na jakiś pas to chyba wszystko co dam radę tutaj osiągnąć :P

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Skoro go nie ma to mamy z Carlossem Singles Match czy dorzucisz nam kogoś KTU?

Ostatnio zmieniony sob sie 31, 2013 8:05 pm przez Witkacy, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Tak. Już uzgodniłem zastępstwo i za niego będzie Tupak.

Superstar
Awatar użytkownika

Małe ogłoszenie co do walk o shoty jak i walki o pas Hardcore. Jak pewnie niektórzy pamiętają kiedyś w WFQ było PPV o nazwie Questionnaire czyli była to gala taka jak Cyber Sunday czy Taboo Tuesday że była ankieta i spośród trzech opcji mogliście wybierać jaki będzie gimmick match, jaka kategoria, kto zawalczy itd. I teraz planuje żeby następne WF TNT było właśnie na takich zasadach. Tylko że żeby mogła być taka gala to z pewnym wyprzedzeniem muszę dać głosowanie. Dlatego też dobrze by było żeby te 4 walki zostały rozegrane do końca przyszłego tygodnia bo wtedy będę miał możliwość zrobić taką ankietę z wyprzedzeniem jak już będę znał pretendentów do pasów na następne TNT. Co do walk z TNT 62 z turnieju 90s to poczekam jeszcze tydzień bo jak 90s nie będzie na TNT to aż tak mi się nie spieszy. Jak się nie uda to trudno ale będę miał wtedy trochę ograniczone pole manewru.

Mid carder
Awatar użytkownika

Jak mam zrobić triple threat z marcinem jak on ostatnio na wf był 2 września -.^ także robię 1 na 1

Low carder
Awatar użytkownika

Usiłowałem się skontaktować z Marcinem i nie odpowiada :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]