Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 18, 2018 4:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Jestem bardzo zadowolony z tego quizu. Frekwencja dobra oraz sam przebieg bardzo ciekawy, prawdopodobnie za miesiąc również będzie familiada. Dziękuję wszystkim za udział w quizie.

1. Gi4lu : 941 punktow.- Mr. Money in the Bank 2013
2. Storm : 876 punktow.
3. Ness : 742 punkty.
4. Forlan : 496 punktow.
5. dangap : 445 punktow.
6. Gudka : 301 punktow.
7. Ramzes : 201 punktow.

8. Carrik : 197 punktow.
9. VB1 : 118 punktow.
10. CmMacko : 55 punktow.

Gi4lu chwilę po zakończeniu quizu postanowił wykorzystać walizkę.

WWE Match for WFQ Championship (Gi4lu zaczyna z przewagą 6-0)
Rock Bottom (c) vs Gi4lu 4-10, Gi4lu został nowym mistrzem WFQ. Pas WFQ US Main Stream został zwakowany.

W związku z vacantem pasa ze względu na to że mistrz US MS Gi4lu wygrał pas WFQ oraz tym że nikomu innemu nie zalegał żaden rewanż i shot miejsca 2-7 gwarantują udział w elimination chamber matchu o pas US MS na następne WF TNT.

Superstar
Awatar użytkownika

Reczywiście, mnie osbiście również forma familiady bardziej przypadła do gustu. Fajniejsza rozgrywka. Quiz wypadł bardzo dobrze, całkiem sporo osób, a ja jestem zadowolony ze swojego wyniku bo mam 4 miejsce czyli lepiej od Ramzesa i Gudki! :D Szło mi całkiem nieźle, a razem w teamie z Gudką i Stormem daliśmy radę w tym hendicapie :P
Gratulacje dla Giela za zdobycie pasa.

Star
Awatar użytkownika

Forlan farta miałeś i tyle, zobaczymy w Chamberze XD Tak bardziej serio to według mnie forma rozgrywanie dużych quizów w formie Familiady wypada dużo lepiej niż zwykłe, "suche" quizy, jakby takie właśnie miały być co miesiąc to oczywiście jestem za. Ze swojego wyniku nawet się cieszę, jest miejsce w EC a je właśnie chciałem więc nie mogę narzekać :D Jak już Forlix wspomniał nasz team liczył 3 osoby(na początku był Cezar ale potem dostał bana XD ) ich 9 a i tak dawaliśmy radę :D. Graty dla Giela za wygranie pasa :D

Superstar
Awatar użytkownika

Familiada ma ten plus że jest dużo odpowiedzi i każdy ma szanse zdobyć jakieś punkty bo w klasycznym quizie gdzie liczy się tylko to kto udzieli pierwszy jedynej prawidłowej odpowiedzi to niektórym ciężko jest nawet zdobyć choć 1 pkt. i wtedy łatwo się zniechęcić. O ile zrobienie pytań na ten quiz przyszło mi bardzo łatwo to z każdym następnym miesiącem będzie coraz trudniej zrobić pytania aż z ośmioma odpowiedziami. Następny quiz też chciałbym żeby był familiadą ale też nie wiadomo co będzie jak Rock teraz przegra rewanż z Gi4lem i do następnego quizu już będzie musiał podejść jako uczestnik i nie będzie mógł prowadzić a ja przez ten program nigdy nie prowadziłem quizu i nie chciałbym zamulać czy czegoś zrąbać że wyniki przepadną :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]