Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 2:50 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #6

Nadszedł czas na ostatnie Main Event przed Unforgiven! Szykuje się emocjonujący wieczór, który rozpoczniemy od…

ROOOOOOAAAAAARRR!!!

Do ringu wychodzi Braun Strowman! A jego dzisiejszym rywalem będzie…

GOOOOOLDBEEEEEEEERG

Walka #1
Braun Strowman vs Bill Goldberg

Squash.

Zwycięzca: Braun Strowman via nieruszanie się rywala (1:26)

No dobra, promowanie Strowmana w tym odcinku odbębniliśmy, facet przed Unforgiven wygląda mocarnie, czas na przerwę.

Albo nie. Braun bierze jeszcze mikrofon...

Braun Strowman: ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE... ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE... ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE...

REKLAMA

Konstytucja: Czuję się taka nieszanowana… Nikt nie zwraca na mnie uwagi, wszyscy mają mnie w dupie, nie wiem po co żyję… Czuję, że powinnam skoczyć z mostu…

Czujesz się nieszanowana? Nikt nie zwraca na ciebie uwagi, wszyscy mają cię w pupie, nie wiesz po co żyjesz? Czujesz, że powinnaś skoczyć z mostu?

No to skocz.

PO REKLAMIE

Przenosimy się do Białego Domu, a dokładnie do gabinetu Donalda Trumpa, w którym gospodarz podpisuje ustawę znoszącą wizy dla Polaków! Wreszcie! Na miejscu znajduje się wielu polskich dziennikarzy, wszyscy są zadowoleni, a kamery WWE nie są tu przypadkiem, chyba zaraz do pomieszczenia wedrze się Brock Lesnar, szybko poradzi sobie z agentami Secret Service, sprzeda suplexy Piotrowi Kraśce oraz Beacie Tadli i weźmie się za samego prezydenta.

Miałem rację, właśnie do pomieszczenia wdziera się Brock Lesnar, szybko radzi sobie z agentami Secret Service, sprzedaje suplexy Piotrowi Kraśce oraz Beacie Tadli i teraz bierze się za samego prezydenta! Solidne mordobicie, krew, suplexy i F5 na stół, wspaniała uczta dla poszukujących sensacji dziennikarzy.

Brock podnosi niepodpisaną jeszcze ustawę o zniesieniu wiz dla Polaków i ją kuźwa rwie. Debil.

REKLAMA

Legia Warszawa to najlepszy polski klub piłkarski. Jeśli myślicie inaczej, to jesteście w błędzie. Nie, to nie jest żadna prowokacja – takie są fakty. Wszystkie inne drużyny powinny zostać zniszczone.

Legia Warszawa – prawdziwa elita Polski.

PO REKLAMIE

Dosłownie przed chwilą Donald Trump zamieścił na swoim Twitterze następujący wpis:

Obrazek

Woow! Na Unforgiven Donald Trump zmierzy się z Brockiem Lesnarem w Street Fight Matchu! Cóż za informacja!

A teraz czeka nas walka wieczoru. Ależ emocjonujący odcinek się dzisiaj trafił...

Walka #2
Roman Reigns vs R-Truth

Roman szybko poradził sobie z wesołym murzynkiem i wykończył go swoim potężnym spearem.

Zwycięzca: Roman Reigns via Pinfall (3:33)

Roman świętuje, wszyscy myślą, że to koniec dzisiejszego odcinka i czas zabrać się za Unforgiven, jednak na titantronie pojawia się John Cena! Jasiek znajduje się w ciemnym pomieszczeniu.

John Cena: Znajduję się w ciemnym pomieszczeniu. I wiesz co, Reigns? Mam dla ciebie ciekawą wiadomość.

Roman Reigns: Jaką, John?

John Cena: Porwałem twoją córkę.

Roman Reigns: O nie, tylko nie to!

John Cena: Niestety… Będę ją torturować, jeżeli nie odszczekasz swoich słów z ostatniego odcinka.

Roman Reigns: Nigdy!

John Cena: Sam tego chciałeś...

John Cena znika z kadru, następuje cisza. Słychać szamotanie się i krzyki. Kamera zostaje skierowana na dziewczynkę…

Jest ona przywiązana do krzesła i zmuszona do oglądania walk Romana Reignsa! Co za męczarnie! Roman Reigns jest zrozpaczony, zrobiłby coś, ale nie wie co.

John Cena: Romanie, mam dla ciebie pewną propozycję. Co ty na to, żebyśmy na Unforgiven zmierzyli się ze sobą w Ladder Matchu?

Roman Reigns: No dobra, ale po co?

John Cena: A no po to, żebyś odzyskał córkę. Zamiast walizki, to ona będzie wisieć nad ringiem!

:o :o :o

:o

:o

Roman Reigns: Ok, do zobaczenia.

Tym akcentem kończymy ostatni epizod Main Event przed Unforgiven, które zapowiada się niezwykle ciekawie!

Komentarze po gali:

„Brakuje mi Lany…”
„A mnie Darrena Younga…”
„Ci bookerzy są chyba pojebani!”
„Nie wiem co powiedzieć.”

Karta na Unforgiven:

Gauntlet Match o WWE Make America Great Again Championship
Braun Strowman © vs Mystery Opponents

Ladder Match o córkę Romana Reignsa
Roman Reigns vs John Cena

Street Fight Match
Brock Lesnar vs Donald Trump

Low carder
Awatar użytkownika

Twoje "historyjki" są bez wątpienia 2× lepsze od moich. Wszystko jest pisane bardzo humorystycznie co mi odpowiada. Genialnie Tobie to wychodzi i liczę na następne odcinki.

P.S - Może w następnym razem wmieszałbyś tu Maxa Kolonko, którego bardzo lubię i szanuję?

Superstar
Awatar użytkownika

Braun Strowman promuję ZłomowiskaPL, bardzo szanuję taką ekologiczna postawę XD Kolejny świetny segment Ceny z Romanem oraz Donald Trump, czyli Main Event jak zwykle na propsie, po prostu świetna robota. Czekam na Unforgiven i powrót najlepszego duetu komentatorskiego XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Donald Trump dzisiaj MVP, rozwalił mnie ten motyw z jego Twitterem xD No i segment wcześniejszy z Lesnarem też spoko xD

Widzę duże nawiązanie do feudu Guerrero z Mysterio w 2005, co walczyli o opiekę nad dzieckiem Reya xD Chociaż jeszcze bardziej by mnie rozwaliło to, jakbyś zrobił Córka Romana on a Forklift Match nawiązując do pewnej walki z WCW XD Segment też props, czekam na Unforgiven :D

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Star
Awatar użytkownika

Fajnie jak zawsze, czekam na to Unforgiven bo śmiesznie będzie XD Wszystkie segmenty dobre, szczególnie ten Ceny z Reignsem, a wpis Trumpa przypomniał mi ten legendarny tłit Matta Sydala w stronę jednego z naszych userów

Obrazek

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

24.09.17 - Rainmaker nazywa się teraz Jacob Spinner [Jacob Spinner]

Star
Awatar użytkownika

Wpis Trumpa to mistrzostwo, widzę, że nie kończą Ci się pomysły co mnie bardzo cieszy, bo czyta się to świetnie. :D Podoba mi się nawiązanie do walki dwóch Meksykanów, mam nadzieję, że Nikki Bella nie zjebie run-inu w tej walce, hehehihi. Ciekawe kim będą przeciwnicy Strowmana, stawiam na BroMans.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Unforgiven

Witam wszystkich bardzo serdecznie z hali GOSiR w Głuchołazach! Arena pęka w szwach, przed wejściem dzieją się dantejskie sceny, komentatorzy niestety nie zdołali dostać się do budynku, muszę zatem wystarczyć Wam ja, Mr. Crusher, postać niecodzienna, nietuzinkowa, utalentowana, można by rzec – wybitna.

Zaczynamy od emocjonującego pojedynku dwóch legend, na rampę, przy olbrzymim cheerze, wychodzi Brock Lesnar!

Bestia jest już w ringu, przy nim znajduje się łysiejący Paul Heyman. Chwila ciszy, którą przerywa Hymn USA, a to oznacza, że czas powitać Donalda Trumpa!

Walka #1
Street Fight Match
Brock Lesnar vs Donald Trump

Donald groźnie patrzy na swego rywala, na co Lesnar odpowiada smarknięciem. Trump drapie się pod pachą, Brock natomiast nos marszczy. Nos marszczy! Nos! Prezydent poprawia szybkim ruchem przyciasne slipki, Bestia szeroko się uśmiecha, a mnie zaczyna brakować synonimów, aby nie stosować powtórzeń.

Z trudnej sytuacji wyciągają mnie agenci Secret Service, którzy spuszczają się na linach z sufitu, a trzeba przyznać, że sufit tu jest. Otaczają oni Brocka Lesnara, który szybko radzi sobie z wrogami, a było ich kilkunastu. Kilkunastu ich było!

Bestia śmieje się serdecznie, zachodzi pomarańczowego seksoholika od tyłu i pomaga mu przelecieć przez cały ring! Jan Mazoch dałby za to lądowanie dwudziestkę!

Siedemnaście suplexów później Donald Trump wygląda jak zwykła szmata, co nie powinno nikogo dziwić, bo przecież stał się politykiem. Udaje mu się jednak z trudem wydostać z ringu. Bestia podąża wprost za nim, nadziewa się jednak na dawkę gazu łzawiącego! Ojej, ojej, ojej, co to będzie, ojej. Na Brocka zabieg ten podziałał jak płachta na byka, posyła bowiem staruszka prosto w narożnik.

Kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, okazuje się, że gorzej być może. Lesnar wyjmuje spod ringu krzesło! Krzesło, krzesło, krzesło! Nie zamierza jednak na nim usiąść, lecz okłada rywala, okłada jak zwykłą szmatę. A potem wyjmuje spod ringu stół i rozstawia go! I drugi stół rozstawia obok! I trzeci wyjmuje i stawia na drugim, czwarty natomiast układa na pierwszym!

To nie koniec, bo Brock wyjmuje drabinę i wrzuca ją do kwadratowego pierścienia! To samo robi prezydentem! Bestia rozstawia drabinę i każe wspinać się na nią półprzytomnemu Trumpowi, mówiąc „wspinaj się”, a ten wspina się, bo jeśli nie będzie się wspinać, to bułka.

Panowie są już na szczycie drabiny, a Lesnar wyraźnie ustawia przeciwnika pod Superplex na cztery stoły!! Nie na jeden, nie na dwa, nie na trzy, na cztery!! Na cztery stoły!!

Nagle jednak… GONG! Światło gaśnie…

GONG!!

Światło się zapala, a w ringu pojawia się…

ANDRZEJ DUDA!!! DUDA SIĘ POJAWIA!!! DUDA, DUDA, DUDA!!!

Publiczność szaleje, ale szaleć zaraz będzie bardziej, bowiem Duda, ubrany w gustowny garnitur, łapie Brocka Lesnara i wynosi go pod powerbomb! Podchodzi do lin…

POWERBOMB NA CZTERY STOŁY! Prezydent zabił człowieka, ale ma immunitet, więc może.

Lesnar jest nieprzytomny, Dudzie udaje się go jednak wciągnąć do ringu. Trump przypina…

1… 2… 3!!!

Zwycięzca: Donald Trump (27:12)

Coś nieprawdopodobnego! Ależ zemsta za zniszczenie ustawy o zniesieniu wiz dla Polaków! Brawo Duda! Brawo Polska! Brawo sojusz polsko-amerykański!

KAMPANIA SPOŁECZNA

Powykrzywiane stopy…

Jim Ross: O Boże, wykrzywił mu stopę!

Złamane palce…

Jerry Lawler: O Boże, połamał mu palce!

Powyrywane rzęsy…

Mauro Ranallo: Mamma mia, wyrwał mu wszystkie rzęsy!

BRAUN STROWMAN. NIE PODCHODŹ DO NIEGO.

PO KAMPANII

Widownia ledwo otrząsnęła się z tego, co zaszło przed chwilą, a na rampie pojawia się już 10-letnia córka Romana Reignsa w asyście człowieka. W ringu zostaje przypięta do specjalnej uprzęży i wynoszona jest w górę.

Wisi. Głową w dół. Krew napływa jej do mózgu. Roman musi się spieszyć.

Galę tę rozpisywał albo sadysta, albo idiota. Albo i sadysta i idiota. To ja ją rozpisywałem. Zamiast szybko rozpocząć walkę i ograniczyć cierpienia bezbronnej dziewczynce, czekają nas jeszcze wejścia zawodników.

Przy akompaniamencie popu i krzyków „Cena może być”, na rampie pojawia się John Cena. A jego przeciwnikiem jest…

The Big Dog, Rzymianin, pogromca ludzkości, Tarczownik, Samoańczyk, człowiek tysiąca epitetów, Roman Reigns!

Buczenie nie z tej ziemi, chciałbym je opisać, ale mi się nie chce.

Walka #2
Ladder Match o córkę Romana Reignsa
Roman Reigns © vs John Cena

Roman szybko wyskakuje z ringu, wyjmuje drabinę, rozkłada ją i sobie na nią wchodzi. Tak po prostu. Zapomniał jednak, że John Cena jest heelem i nie tędy droga, Romanie, nie tędy, oj nie! Cena zatrzymuje Romka w połowie drogi do córki, ściąga go na ziemię i zaczynamy mordobicie, z którego lepiej wychodzi Jasiek, bo morda jego taka, że ho ho.

Opisywać tej walki nie sposób. Tutaj jakiś podbródkowy, tutaj jakaś akcja, tutaj cios w piszczel, generalnie bum-cyk-cyk. W końcu jednak Roman przejął inicjatywę i niemiłosiernie okłada przeciwnika. John zwija się z bólu, a fani skandują „She is dying!’, przez co Roman nie słyszy błagania swojej córki o pomoc! Zachwycony wrzawą na trybunach, okłada Cenę, który leży, a Roman siedzi na nim. Siedzi, a jego siedzenie jest pełne, bo ogarnia pustkę, która roztacza się w ringu, pomimo dwóch mężczyzn w nim.

Chanty jednak ustają, ciche pochlipywania dają się w końcu słyszeć, Roman podąża więc w górę, do córki, do córeczki! A robi to z gracją.

Osiągając szczyt drabiny, wyciąga swe ręce ku dziewczynce, ta jednak… pokazuje mu środkowy palec! Szok, niedowierzanie, ale jak to, ale dlaczego, ale po co, ale którędy?

Na twarzy Reignsa widoczne jest zakłopotanie, z którego korzysta Cena, który przewraca drabinę, a skoro przewraca drabinę, to i Romana Reignsa! A nie, myliłem się! Roman Reigns złapał swoją córkę za ręce i tak wiszą! Wiszenie to zdaje się trwać długie godziny, trwa jednak kilka sekund, bowiem do nóg Romana doskakuje Cena, który ściąga tę dwójkę na dół! Roman nie puszcza jednak dziewczynki!

Zwycięzca: Roman Reigns (22:22)

Rzymianin jest przeszczęśliwy, dostaje jednak ochrzan od córki, która śmie nazywać się fanką Johna Ceny. Nudna, a zarazem słaba była to walka, publiczność podziela moje zdanie, bo słyszalne są krzyki „nudna walka” czy „słaba walka”.

REKLAMA

Masz powykrzywiane stopy?
Ktoś połamał ci palce?
Straciłeś rzęsy?

To znaczy, że spotkałeś Brauna Strowmana. Poradnia psychologiczna „Braunostop” zaprasza na darmowe konsultacje.

„Braunostop” – ty też masz prawo żyć bez strachu.

PO REKLAMIE

Czas na main event drugiej gali PPV Main Event, w którym Braun Strowman zmierzy się z dziesięcioma rywalami w Gauntlet Matchu.

ROOOOOAAAAARRR!!!

Na widok Brauna Strowmana widownia traci zmysły! Strowman, trzeba przyznać, wygląda dziś niezwykle groźnie. Ma palce, ręce, włosy i głowę.

Walka #3
Gauntlet Match o WWE Make America Great Again Championship
Braun Strowman vs ???

A pierwszym rywalem Brauna jest…

Na titantronie pojawiają się piękne, szkockie trawniki, w powietrzu czuć zapach kuwety… Oto i on: ADAM BASA!

1. Braun Strowman vs Adam Basa

Adam szybko rusza do ataku, udaje mu się dotknąć Brauna, był to jednak zły dotyk i Strowman odpowiada potężnym Headbuttem. Żadna szkocka whisky nie jest w stanie odzwierciedlić tego, jak czuje się w tej chwili nasz emigrant. Samozwańczy Kurt Angle otrzymuje jeszcze kilka firmowych akcji Olbrzyma, takich jak zgniatanie żeber czy wyrywanie paznokci. Liczenie. 1… 2… 3…

Adam Basa wyeliminowany

A następnym rywalem Strowmana jest…

RS!!! (opłacało się komentować moje gale 8) )

RS pewnym krokiem podąża w kierunku ringu, widać że jest na fali po awansie na moderatora i chyba zaraz wpierdoli Braunowi, bo krzyczy „zaraz ci wpierdolę”.

2. Braun Strowman vs RS

RS wściekle rzuca się na przeciwnika, okłada go silnymi ciosami po łydkach, śmiejąc się przy tym szczerze. Strowman zdaje się również śmiać, bo go RS rozśmieszył. I tak śmieją się zawodnicy, a ja wraz z nimi.

W końcu jednak Braun podnosi rywala za włosy (RS bowiem włosy posiada) i wymierza mu podbródkowy, podbródkowy mu wymierza! I jeszcze z nosa włosy wyrywa! Wydaje się, że nasz moderator jest na straconej pozycji, ale, ale, hop, hop, z majtek metalową rurkę wyjmuje! Wyjmuje i okłada nią rywala, co skutkuje dyskwalifikacją!

RS wyeliminowany

Zdziwiony RS szybko zaprzestaje dalszego ataku. Nie opuszcza go jednak dobry humor – halę opuszcza przybijając z fanami piątki, rozdając autografy i zbierając buziaki od przedstawicieli wszystkich płci.

Kolejnym rywalem potwora będzie…

Słyszymy muzykę ISIS, rampa płonie… To Domiszum! Domiszum w Głuchołazach! Co za powrót do świata żywych!

3. Braun Strowman vs Domiszum

Ubrany w strój bojowy stoi przed Braunem, wskazując na niebo, sektor WrestleFans i dziewice tam się znajdujące. Domiszum ostrzega rywala przed konsekwencjami jego czynów. Ten jednak odpłaca się straszliwym Big Bootem i rozpoczynamy rzeź. Domiszum nie walczy. Zniszczony i odliczony przez Strowmana, dołącza właśnie do swoich 77 dziewic i znów jest szczęśliwy.

Domiszum wyeliminowany

Kto następny? Słyszymy typową, amerykańską filmową muzyczkę, a na rampie pojawia się… Kabrall! Ale nie jest sam, towarzyszy mu Mariusz Max Kolonko, który zdaje relację z tego wydarzenia!

4. Braun Strowman vs Kabrall

Oto fragment relacji Maxa:

„Proszę państwa, znajdujemy się właśnie w Głuchołazach na gali szanowanej amerykańskiej federacji wrestlingowej Dablju Dablju I! Do ringu wszedł właśnie mój serdeczny przyjaciel Kabrall, któremu nie zazdroszczę, ponieważ stoi przed istną bestią, która zwie się Braun Strowman. Widzimy właśnie, jak Strowman bawi się Kabrallem niczym szmacianą lalką. Ja natomiast walczę, aby nie utracić mojego amerykańskiego mikrofonu kupionego na targu w małej, kalifornijskiej miejscowości o nazwie Robinsons Corner (czyt. „Robinsons Korner”, przyp. red.). Na hali panuje niezwykle gorąca atmosfera, a ja wciąż staram się, aby zdać państwu możliwie jak najbardziej rzetelną relację z tego wydarzenia. Muszę przyznać, iż klimatyzacja nie działa tutaj tak, jak w typowym amerykańskim domu, którego na co dzień jestem mieszkańcem. Czuję się jak na arizońskiej prerii – z dala od domu, przyjaciół, kolegów, znajomych… Spocony, bez wody i jedzenia, wykonuję swój dziennikarski obowiązek, ryzykując własnym życiem. Tak wygląda rzeczywistość, w której się znalazłem. Cóż, proszę państwa, widzę iż mój pobyt tutaj dobiega powoli końca. Braun Strowman właśnie pokonuje Kabralla. Relację sporządził dla państwa Mariusz Max Kolonko, Głuchołazy, Opolskie.”

Kabrall wyeliminowany

Czy ktokolwiek jest w stanie wyeliminować Brauna Strowmana? Tak, jest w stanie. On to zrobi, następny uczestnik! Jeden z najbardziej znanych użytkowników forum WrestleFans… SIWY!

5. Braun Strowman vs Siwy

Panowie stoją naprzeciwko siebie. Och, to nieprawdopodobne, jak mało charyzmatyczny jest Siwy! O Boże, bardziej charyzmatyczna od niego jest nawet kostka brukowa na gnieźnieńskim rynku! Z widowni słychać krzyki „nie jesteś charyzmatyczny” oraz „Finn Balor rządzi”, co widocznie irytuje Siwego! Irytuje go to! Krzyczy na cały głos „JESTEM, KURWA!!!” i rusza na rywala! Okłada go pięściami po twarzy i po udanej serii ciosów rozrywa koszulkę i pozuje przed publicznością!

I to był jego błąd. Braun wykorzystuje nieuwagę pretendenta do tytułu i wymierza mu potężny Clothesline. Dalej wiecie, jak to wygląda. Cios za ciosem, cios za ciosem, cios za ciosem, liczenie…

Siwy wyeliminowany

Siwy jest wkurzony, wysyła publiczności fucki, bo to przez nich przegrał przecież! Jesteśmy już na półmetku walki, pozostało pięciu zawodników, poznajmy zatem kolejnego rywala Strowmana.

A jest nim… RAINMAKER!

6. Braun Strowman vs Rainmaker

Dostrzegam na twarzy Rainmakera złość, złość spowodowaną niedostaniem funkcji moderatora forum! To nie Braun Strowman powinien być jego rywalem, a RS, to RS nim być powinien! Rainmaker jest jednak zdeterminowany i z impetem atakuje brodę rywala, brodę, brodę, brodę! Zaskoczony Strowman chce odwdzięczyć się tym samym, ale Rainmaker tak pokaźnej brody nie ma, przez co olbrzym przypadkowo łamie mu szczękę!

Rainmaker zwija się z bólu, boli go bowiem szczęka, która została złamana. Nie taki był scenariusz, nie taki. Braun zabawia się jeszcze z rywalem, liczenie…

Rainmaker wyeliminowany

A do ringu zmierza już Hubson. Konno!

7. Braun Strowman vs Hubson

Boi się Hubson swego rywala, oj, boi. Z tego względu proponuje Braunowi łapówkę! Strowman ma się podłożyć i zabrać konia! Konia zabrać, hop-siup!

Braun wyśmiewa rywala, całuje go w czoło, łapie za koszulkę i rzuca w kierunku publiczności! Sędzia wylicza naszego użytkownika…

Hubson wyeliminowany

Czy ktokolwiek jest w stanie pokonać Strowmana? Zostało nam jeszcze trzech zawodników, a pierwszym z nich jest…

„Sen o Warszawie”

To FORLAN! Ubrany w barwy Legii, pewnie podąża w kierunku ringu, wspina się na narożnik i wykonuje spektakularny Dropkick z trzeciej liny!

8. Braun Strowman vs Forlan

Strowman po raz pierwszy znalazł się na łopatkach! Forlan nie zamierza jednak odpuszczać, ponownie wchodzi na trzecią linę… 450 Splash! Liczenie… 1… 2… KICKOUT!

Publiczność znacznie się ożywiła, wszyscy kibicują Forlanowi, ten jednak na nich spluwa i momentalnie na arenie pojawiają się gwizdy. Były administrator poniża fanów, wskazuje, kto jest tutaj najlepszy - niepotrzebnie, Braun powala go nieświeżym oddechem! Resztę już znacie.

Forlan wyeliminowany

Nasz użytkownik jest wyraźnie wściekły, swoje emocje ekspresyjnie wyraża uderzając z łokcia niepełnosprawną wietnamską dziewczynkę stojącą przy barierkach.

A do ringu zmierza już Adas!

9. Braun Strowman vs Adas

Adam wyraźnie ma w dupie Brauna, od razu kładzie się na ziemi, liczenie…

Adas wyeliminowany

User szybko opuszcza ring, zmierza w kierunku sektora WrestleFans i zbiera pieniądze za wygrany zakład.

Czekamy na ostatniego zawodnika, ale nagle… do ringu wraca Forlan i zaczyna okładać Strowmana, krzycząc "TY PEDALE, TY HOMOZYGOTO RECESYWNA, TY"! Jedno, drugie, trzecie, czternaste uderzenie, potwór pada, a tu już kolejne uderzenia są! Braun jest zmasakrowany, Forlan wciąż naciera, ale dlaczego, ale jak to, ale po co, ale komu?

Zadowolony ze swojego dzieła, Forlan wraca na zaplecze. Sędzia rozmawia z Braunem, któremu z trudem, po kilkudziesięciu sekundach, udaje się wstać. A jego ostatnim rywalem jest…

„POKA SOWE”

ERYKO!!!

Dajesz, Eryko! Wystarczy lekki podmuch wiatru, a Strowman upadnie! Podmuch wiatru! Dotknięcie palcem! Cokolwiek! Przypnij go, po prostu go przypnij i zostaniesz mistrzem! Mistrzem zostaniesz! Mistrzem, mistrzem, mistrzem!

10. Braun Strowman vs Eryko

Braun chwieje się na nogach, a Eryko… WYKONUJE LOW BLOW!!! :o :o :o

Eryko wyeliminowany

Zwycięzca: Braun Strowman (37:73)

Dlaczego on to zrobił?! Dlaczego, motyla noga?! Mogło być tak pięknie, mogliśmy mieć pierwszego polskiego WWE Make America Great Again Championa! Pierwszego!

Nasz zbanowany znajomy świętuje, ale co z tego? Strowman leży i ledwo dyszy, ale co z tego? My natomiast tym sposobem kończymy drugą galę PPV dedykowaną rosterowi Main Event. Ale co z tego?

Komentarze po gali:
„Andrzej Duda to się uda!”
„Siwy >>>> Balor”
„Co ten Eryko odpierdolił, to ja nie mam pytań.”
„Za krótka gala!”

Low carder
Awatar użytkownika

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Geniusz. To jest jednocześnie takie krótkie, takie głupie, ale takie cyniczne i śmieszne, że no nie mogę :D Długo by wymieniać te wszystkie absurdy, po prostu props.

Moje diary — WWE: The New Beginning

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
„Siwy >>>> Balor”

Zgadzam się, każdy user tego forum się zgadza, inaczej nie będzie już userem tego forum.

Generalnie to XD w skrócie o gali, tylko jeden problem, a mianowicie - Eryko powinien pokonać Strowmana, niepotrzebny turn na koniec. Ale gala jak najbardziej na plus, następnym mam wygrać ten pas, pozdro.

Oczywiście props też za surprise entranty w postaci Basy i Domiszuma, choć gdyby TLK wygrał od razu z Braunem to byłby spoko shocker na pozostałą część walki.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Star
Awatar użytkownika

xD xD xD xD xD

Nie wiem jak Tobie udało się to napisać, ale tym razem przebiłeś wszystkie poprzednie odcinki. :D Początek był spokojny, nie spodziewałem się Andrzeja Dudy, bo jego nikt się nie spodziewa. Donald zgarnia mocne zwycięstwo i ciekawi mnie jak potoczy się sojusz polsko-amerykański. Jedziemy dalej, Roman vs Cena. xD Słerw totalny, Russo by się nie powstydził takiego zakończenia. Co dalej z Reignsem? Nie wiadomo.

Walka wieczoru to jednak mistrzostwo, śmiechu było naprawdę dużo. Dałeś masę fajnych smaczków dla forumowiczów, szanuję za zachowawcze podejście do mojej postaci, bo z tego co widzę żadnego warna na koncie jeszcze nie masz, a losu lepiej nie kusić. Zaskoczył mnie powrót Domiszuma, wierzę, że tutaj wróci. Sprawa z Maksem Kolonko to świetny motyw, w końcu Boma_Ye bardzo szanuje tę personę. Biedny Rainmaker, walkę o moda przegrał, a jeszcze zabił go Strowman. Postawię mu internetowy znicz. (*) To co jednak stało się z Eryko przechodzi ludzkie pojęcie. Miał szansę na zwycięstwo, miał szansę na pokazanie światu, że jeszcze nie jest na straconej pozycji i... wiecie dobrze co się stało.
Braun Strowman zawsze wygrywa.

Świetna gala, idziesz jak burza, już nie mogę się doczekać nowego odcinka. :)

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Mr. Crusher ... Jesteś geniuszem i świetnym satyrykiem. Piszesz to w taki ciekawy i zarazem żartobliwy sposób, że mam ochotę czytać te Twoje prace z 10 razy.

Napiszę więcej - to jest obecnie najlepsza seria na WF. Trzymaj tak dalej, a daleko zajdziesz.

Fajnie, że wmieszałeś tu M. Kolonko. Był to interesujący motyw.

Brawo. Bardzo dobra robota.

Superstar
Awatar użytkownika

Dalej bardzo dobre, ale generalnie do Mnie trafia bardziej stary nieco krótszy i bardziej konkretny format, nie mówię dalej jest masa śmiesznych momentów, tylko tym razem się trochę rozjechały. Szkoda trochę że Moje oraz Adasia wejście w Gauntlet Matchu było bez większego pomysłu, ale reszta bardzo dobrze :D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #7

Chciałem napisać jakiś wstęp, ale nie zdążyłem, ponieważ do ringu zmierza już Donald Trump!

Donald Trump: Dobry wieczór, Ameryko! <boo> Na Unforgiven udowodniłem, że jestem prawdziwym mężczyzną i mogę pokonać nawet Brocka Lesnara!

Trump zaczyna drapać się intensywnie po lewym pośladku, coś przy tym do siebie mamrocząc.

Donald Trump: To tyle, miłego wieczoru!

Pomarańczowy awanturnik zmierza w kierunku zaplecza, ktoś jednak macha do niego ręką, prezydent wraca zatem do kwadratowego pierścienia.

Donald Trump: Aha, jeszcze jedno! Dawać mię tu ich.

RUSEV UDRIA RUSEV SRAĆKA

Can it be?!

Yes, it can be, na rampie pojawiają się Rusev i Lana!

Donald Trump: Niech Bóg wam błogosławi, see ya!

???: O nie, nie, Donaldzie, o czymś zapomniałeś…

A to kto?

Na titantronie ukazuje się Andrzej Duda!

Andrzej Duda: Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten lekko pochmurny, ale jakże piękny zarazem dzień, Polska to cudowny i doskonale rozwijający się kraj z ponad tysiącletnią tradycją, nie wolno zatem niszczyć naszej narodowej spuścizny. Donaldzie, przecież nie tak się umawialiśmy, co z tymi wizami? <robi minę Andrzeja Dudy nr 347>

Donald Trump: Jakimi wizami?

Andrzej Duda: Ech, przykro mi, sam tego chciałeś…

Rollin’

Andrzej wymachuje rękami do muzyki Limp Bizkit, my natomiast słyszymy ryk Harleya, na hali pojawia się jego imiennik, Andrzejtejker, jako American Badass! Publiczność szaleje, a Deadman okrąża już ring swoją maszyną!

Wśród oklasków i chantów „Holy shit” Undertaker wchodzi do kwadratowego pierścienia, patrzy na prezydenta… CHOKESLAM! Rusev ucieka z ringu, a Lana zostaje wyniesiona na Tombstone Piledriver (Michelle będzie zazdrosna).

Calaway szybko schodzi na backstage, uśmiechnięty od ucha do ucha Andrzej Duda unosi kciuk w geście aprobaty, ja natomiast zapraszam na reklamy.

REKLAMA

WWE prezentuje: Bad Blood. Słynna gala powraca, tym razem na wyłączność brandu Main Event. Pozostały jeszcze dwie tygodniówki. Szczegóły wkrótce.

PO REKLAMIE

Przenosimy się do toalety, gdzie Roman Reigns załatwia swoje potrzeby fizjologiczne.

Roman Reigns: UUUUUUUUŁAAAAAAAAAA!!!

Plum!

Kolorowa kraina znajdująca się pod nogami tarczownika powoli przestaje być tak kolorowa.

I jeszcze jeden balasek spada do brązowego oceanu rozkoszy przy akompaniamencie wesołego plumkania, ja natomiast serdecznie pozdrawiam wszystkich tych, którzy właśnie coś jedzą, smacznego.

Ten sielankowy nastrój przerywa wbiegnięcie do ubikacji R-Trutha, który chyba pilnie musi się wypróżnić, krzyczy bowiem:

R-Truth: Zaraz się zesram, zaraz się zesram!

Wesoły murzynek otwiera kabinę, w której aktualnie urzęduje Roman. Panowie patrzą się na siebie groźnie…

Plum!

A chwilę później… SPEAR!

Reigns niedbale się podciera, naciąga slipy i opuszcza łazienkę, nie myjąc uprzednio rąk.

Do dupy ten segment.

KONKURS

Marzysz o pojechaniu na galę Bad Blood oraz nielimitowanym dostępie do archiwum programu Main Event? Nic trudnego! Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać te nagrody! Autor najlepszej argumentacji pojedzie na galę Bad Blood oraz dostanie nielimitowany dostęp do archiwum programu Main Event.

Polecam,
Mr. Crusher

----------------------------

ROOOOOOAAAAARRRRRR!!!

W ringu pojawia się Make America Great Again Champion, Braun Strowman!

Braun Strowman:
Po Unforgiven zostałem oskarżony o pedofilię. Dajcie mi poważnych rywali. ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE. ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE. ŻELAZO…

My time is now

Japierdole, John Cena idzie…

John Cena: Szukasz godnego siebie przeciwnika, skurczysynie? Proszę bardzo, rozjadę cię jak jelenia, młotku.

Młotku?! :crazy:

Ten denny speech przerywają Brock Lesnar i Paul Heyman...

Paul Heyman: Ladies and gentlemen, my name is Paul Heyman and I am the advocate of…

BROCKA LESNARA, WIEMY KUŹWA!

Nie wyczymię zaraz, dlaczego wciąż promują tych samych part-timerów? Vince, dlaczego? A chuj, dłużej tego nie zniosę, idę tam, kto mi zabroni, grać moją muzykę!

Cztery osiemnastki

:roll:

Jestem już w ringu. Wszyscy cztery razy więksi ode mnie, zaczynam panikować, wyglądam tym bardziej głupio, że stoję jak debil z laptopem i spisuję dla Was relację na żywo. Nie wiem co robić. Strowman wciska mi mikrofon… Jestem przerażony, do głowy wpadł mi tylko jeden pomysł...

Mr. Crusher: This is my yard now.

Ale im dojebałem.

Wychodzę. Szybkim krokiem zmierzam na zaplecze. Po co to zrobiłem?

Zawodnicy mierzą się jeszcze przez chwilę wzrokiem, Lesnar wskazuje na nieobecny znak WrestleManii, a ja kończę kolejny epizod Main Event. Przed nami emocjonujące dwie gale, które przedstawią nam kartę na Bad Blood. Do zobaczenia!

Komentarze po gali:
„No i po co te wulgaryzmy?”
„Przecież Undertakera zakopali.”
„Lana <333”
„Dlaczego, do cholery, nie było żadncyh walk?!”

Superstar
Awatar użytkownika

No i po co te wulgaryzmy? Przecież Undertakera zakopali. Lana <333 Dlaczego, do cholery, nie było żadncyh walk

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Star
Awatar użytkownika

Gdzie jest Modern Day Maharadża The Great Jinder Mahal And Your Next WWE Champion ja się pytam? Wnoszę petycję o zakontraktowanie tego gwiazdora i najlepiej będzie jeśli najpierw wszystko przegra, a potem nagle z dupy zdobędzie jakiś pas - najlepiej pas WWE. Nikt jeszcze na to nie wpadł.

Ogólnie to czuję, że stać Cię na więcej przy okazji następnego odcinka Main Event, bo w sumie po tym mam niedosyt. xD Czegoś mi naprawdę zabrakło.

A i przy okazji zgłaszam się do konkursu. Chcę pojechać na Bad Blood, bo kurwa tak, a jak nie wygram, to Ty przegrasz swoje konto, a wszystkie posty wylądują na moim koncie.

Spokojnie Mr. Crusher to nie jest prawda / na pewno nie Siwy, ale ważna osoba w panelu

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna