Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 17, 2017 7:16 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Ach po 4 linijkach poznałem że to Kordian, ale w sumie Swoich argumentów z ustnej matury nigdy się nie zapomina XD Epizod jak zawsze sztos, trudno wskazać słabszy moment, każda z rywalizacji jest ciekawa, a karta na WrestleManię jak na razie sztos. No i mocno zastanawia Mnie który Jinder wygra ten feud XD

Po przeczytaniu tego nocna zmiana na recepcji stała się 2137 razy lepsza XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem dodać tę galę dopiero za jakiś tydzień, postanowiłem jednak spróbować choć trochę rozładować atmosferę na forum :)

WrestleMania

Witam wszystkich bardzo serdecznie ze Strefy G2 w Radomiu! Klub pęka w szwach, na tej niewielkiej przestrzeni zebrało się kilka tysięcy osób, kolejne tysiące zgromadziły się przed areną dzisiejszych zmagań, aby obserwować wyczyny swoich ulubieńców na rozstawionych telebimach.

ROOOOOOAAAAAAARRRRR

Lepiej tej gali rozpocząć nie mogliśmy, przy olbrzymiej wrzawie polskiej publiczności do ringu wychodzi Braun Strowman!

A jego rywalem będzie Bill Goldberg.

Walka #1
ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE vs Career Match
Braun Strowman vs Bill Goldberg

Strowman od razu próbuje szarży na rywala, jednak nadziewa się na Spear! Braun jest wyraźnie oszołomiony, powoli podnosi się z kolan, jednak w tym momencie Bill wykonuje kolejny Spear! Potwór nie wie co się dzieje, powstanie zajmuje mu kilkadziesiąt sekund, kiedy do tego dochodzi, Goldberg już biegnie, aby ponownie sprzedać Spear, jednak Strowman zatrzymuje go Big Bootem!

Braun Strowman: Żelazo. Miedź. Gwoździe… Żelazo. Miedź. Gwoździe… ŻELAZO. Miedź. Gwoździe… ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE… ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE… ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE! ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE!!!

Widownia jest zachwycona, czego nie można powiedzieć o Billu, który właśnie wynoszony jest pod Reverse Chokeslam! Wściekły Braun dorzuca do tego jeszcze swój firmowy Running Powerslam, przypięcie… 1… 2… 3! Braun Strowman kończy karierę Goldberga!

Zwycięzca: Braun Strowman (4:12)

Wygrany szybko opuszcza ring uzasadniając, że musi kogoś zabić, pozostawiając tym samym miejsce na pożegnanie legendy.

W oczach Goldberga widać łzy, szare łzy, nieszczęśliwy biały miś bierze mikrofon…

Bill Goldberg: Dziękuję, bardzo wam dziękuję, to dla mnie wiele znaczy… Jesteście niesamowici, dziękuję…

A publiczność od dłuższej chwili skanduje „Wypierdalaj! Wypierdalaj!”.

Wzruszony żywiołową reakcją fanów, Goldberg opuszcza WWE.

Czy wiesz, że…

Jinder Mahal jest jedynym zawodnikiem w rosterze, który może się poszczycić tym, iż nie przegrał żadnej walki? Wszystko wskazuje na to, że Hindus podtrzyma dzisiaj swój streak.

Na rampie jest już Matt2Hot, a to oznacza jedno…

Andrzej Supron Song

Do kwadratowego pierścienia zmierza już Profesor Zapasów Andrzej Supron! Przybija piątki z fanami, styka się główką z chłopcem noszącym maskę chroniącą prawdopodobnie złamany nos oraz prezentuje lewy biceps.

Bez większej celebracji, w koszulce „WrestleFans Forever” (do kupienia w oficjalnym sklepie Main Event), pojawia się Paweł Borkowski.

Walka #2
Andrzej Supron © vs Paweł Borkowski
Stawką pojedynku jest prawo do opieki nad Pawełkiem

Zanim jeszcze zaczął się pojedynek, koło ringu stanął Kabrall, co bardzo ucieszyło nasz forumowy sektor.

Nie będę opisywał tego starcia, było ono bowiem bardzo długie i brutalne, przejdę zatem do końcówki.

Zawodnicy są już bardzo zmęczeni, w ruch poszły stoły, mnóstwo krzeseł, dwie drabiny, drut kolczasty, schodki oraz paralizator, mimo tych trudów panowie nadal pozostają eleganccy i przystojni, jak zwykle.

W końcu Boryss postanawia zakończyć tę potyczkę, wyjmując spod ringu maczetę! Obgryzający od kilkunastu minut paznokcie Jerry’ego Lawlera Kabrall nie wytrzymuje…

Kabrall: Nie, przestańcie, błagam, błagam!

Nasi wrestlerzy istotnie przestają walczyć.

Kabrall: Proszę, nie bijcie się już… Ja was obu… kocham… Przecież możemy to inaczej rozstrzygnąć?

Pan Andrzej oraz pan Paweł są wyraźnie zdezorientowani.

Kabrall: Zakończcie to, bardzo was proszę…

Panowie stoją i myślą.
I stoją.
I myślą.
I brwi marszczą stojąc tak i myśląc jednocześnie.

W końcu jednak kładą się na macie i wzajemnie odliczają! 1… 2… 3!

Wynik: Remis (47:13)

Kabrall: Dziękuję wam! To co… POWER OF LOVE!

<łapią się za ręce>

Paweł Borkowski i Andrzej Supron: POWER OF LOVE!

Cała trójka opuszcza ring, tworząc wesołą, homoseksualną rodzinę. Coś czuję, że jeszcze o nich usłyszymy…

OŚWIADCZENIE

Bardzo przepraszam Pana Juliusza Słowackiego za bezprawne wykorzystanie jego dzieła w przemowie Kabralla na ostatniej gali Main Event. Nie był to celowy zabieg, niemniej całe zajście nigdy nie powinno mieć miejsca. Pozdrawiam i życzę Panu weny w pisaniu kolejnych tekstów.

PO OŚWIADCZENIU

Czas na ostatnie starcie WrestleManii!

Walka #3
WWE Make America Great Again Championship
Jinder Mahal © vs Jinder Mahal

Lepiej rozpoczął Jinder powalając Jindera potężnym kopniakiem, Jinder jednak postanowił, że się nie podda i próbuje rolować Jindera, ten nie daje się tej zagrywce i wyprowadza podbródkowy, zmuszając tym samym Jindera do opuszczenia ringu!

Po kilku minutach inicjatywę przejmuje Jinder okładając pięściami Jindera, Jinderowi udaje się w końcu uwolnić z uścisku i rzucić Jindera w narożnik, fani natomiast powoli opuszczają arenę, co pozwala na to, żeby RS zajął miejsce w pierwszym rzędzie i mógł z bliska obserwować swojego idola.

Przenosimy się w czasie o kolejne kilka minut, Jinder oraz Jinder są bowiem na trzeciej linie, i już Jinder pada nieprzytomny na matę! Jinder próbuje przypiąć, ale łopatki Jindera nie przylegają do maty, co za pech! Jinderowi udaje się wykorzystać tę sytuację, robi fikołka, 1… 2… 3!!!

Zwycięzca i nowy mistrz: Roman Reigns (13:31)

Jinder jest w szoku, jak to, dlaczego Roman Reigns wygrał, przecież nie ma go na hali, nie ma go w Radomiu, w Polsce, w Europie?!

Ja również nie wiem co się stało, zachęcam Was jednak do komentowania tego starcia na Twitterze, możecie to robić pod hashtagiem #RadomScrewjob

Tyle na dzisiaj, widokiem pustej Strefy G2 kończymy WrestleManię - cóż to była za gala pełna zwrotów akcji! Pozdrawiam wszystkich serdecznie, widzimy się przy okazji kolejnego epizodu Main Event!

Komentarze po gali:
„To ja już wolałem Mahala jako mistrza…”
„Strowman król!”
„Power of love!”
„Tęsknię za Laną...”

Superstar
Awatar użytkownika

I to się ceni :D Epizod jak zawsze sztos, ale po kolei.

Strowman vs. Goldberg wyszło fajnie, mogło być trochę dłużej, ale w sumie pasuję do przegranego i reakcja sztos.

"Czy wiesz, że…" przypomniało MI jak oglądałem This week in WWE XD #ToByliCzasy :D

Zakończenie feudu Borkowski/Supron to zło, znaczy takie zło w pozytywnym sensie jak taka dobra pasta, co wiesz że to chore gówno, ale czytasz to i jarasz się XD

A #RadomScrewjob na uwieńczenie już sztosik, w sumie to dość duże zaskoczenie i ciekawe co z tego wyniknie, może Roman Reigns vs. Roman Reigns XD

Moderator od 22.09.2017

Legenda
Awatar użytkownika

Bardzo fajna WrestleMania, opis pożegnania Goldberga przez polską publiczność to #1 tej gali.

Feud Boryssa i Profesora Zapasów zakończony niezwykle bo nie spodziewałem się tego :D Hubson ma racje że to chore gówno ale to też potężny potencjał na jakieś jeszcze mocniejsze akcje.

W sumie tyle, świetnie się czyta ale raczej nie mam pomysłów jak to komentować :D ale hej, może jakiś "talk-feud" pomiędzy Słowackim a Mickiewiczem? :D

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #16

WrestleMania już za nami, ale to nie oznacza końca emocji! Czas na kolejny, szesnasty odcinek najlepszego programu we wszechświecie – Main Event!

Power of Love

A do ringu zmierzają już Paweł Borkowski, Andrzej Supron oraz Kabrall, czyli nowa stajnia zawiązana na WrestleManii! Panowie mają bardzo groźne miny, nie zwracają uwagi na omdlewające na ich widok dziewczyny oraz składających dla nich hołd facetów, mało tego – pan Andrzej ubrany jest w obcisły strój z dołączoną długą, czarną peleryną, pan Paweł wygląda jakby przyjechał prosto z Puszczy Białowieskiej, gdzie jeszcze przed chwilą wycinał drzewa (w skrócie: wygląda jak drwal), zaś Kabrall ma na sobie granatową bluzę z kapturem, którą dopełnia napis „FUCK EVERYTHING AND EVERYONE”.

Paweł Borkowski: Co słychać, Las Vegas?! <cheer> Ale gówniana publiczność nam się dzisiaj trafiła, co nie, Andrzej?

Andrzej Supron: Masz rację, Paweł, dawno nie widziałem takiej bandy hipokrytów, ale cóż poradzić – Amerykanie…

Widownia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zaczyna buczeć, pojawiają się też pierwsze gwizdy i środkowe palce, ktoś nawet pokazuje goły tyłek, ale nie jestem pewien czy ma to związek z wydarzeniami w ringu.

Kabrall: Na WrestleManii dokonaliśmy niemożliwego i połączyliśmy nasze moce. Dzisiaj jesteśmy nie do pokonania. Nikt, absolutnie nikt nie przeszkodzi nam w zawładnięciu WWE. Nikt, powtarzam, NIKT!

Andrzej Supron: Sterroryzujemy ten roster, sterroryzujemy ten kraj!

Paweł Borkowski: Dlatego, że jesteśmy… The Family

Andrzej Supron: Zgadza się! Żądamy tego, co nam się należy – udziału w walce wieczoru! Nieważne z kim, nieważne ilu ich będzie, przyjmiemy każde wyzwanie!

Kabrall: Ponieważ jesteśmy The Family i przyszliśmy tu po to, żeby siać postrach… POWER OF LOVE!

Andrzej Supron i Paweł Borkowski: POWER OF LOVE!

Paweł Borkowski: I jeszcze jedno… Pewien marny dziennikarzyna nazwał nas homoseksualną rodziną…

O, to o mnie, ja jestem tym marnym dziennikarzyną :mrgreen:

Paweł Borkowski: Zapewniamy, że ten człowiek już nigdy tak o nas nie napisze… Już nigdy niczego nie napisze… Osobiście o to zadbam…

:|

Kabrall: Szykujcie się na najgorsze… Jesteśmy tu...

Zawodnicy z impetem ciskają mikrofonami o ziemię i wracają na backstage – zobaczymy ich już niedługo w walce wieczoru.

REKLAMA

WWE prezentuje: No Way Out. Legendarna gala powraca na wyłączność rosteru prowadzonego przez Donalda Trumpa. Odbędzie się po osiemnastym epizodzie Main Event w miejscu, z którego nie ma ucieczki – w gmachu więzienia Guantanamo na Kubie. Nie możecie tego przegapić…

PO REKLAMIE

W ringu są już Jinder Mahal oraz Jinder Mahal, a to oznacza rematch za ich porażkę na WrestleManii!

Walka #1
WWE Make America Great Again Championship Match
Roman Reigns © vs Jinder Mahal vs Jinder Mahal

Nigdzie nie widać jednak Romana Reignsa… Jinder wraz z Jinderem obmyślają strategię – przecież jeśli zaczną ze sobą walczyć, to znowu przegrają!

Po kilku chwilach Jinder wpada na pewien pomysł, macha ręką do swojego rywala i wraz z Jinderem opuszczają ring w poszukiwaniu zaginionego mistrza. Sędzia zaczyna liczyć do dziesięciu, ale zarówno Jinder, jak i Jinder nie rozumieją co arbiter chce im przekazać, dlatego udają się na zaplecze.

Zwycięzca: Roman Reigns via Count-out (1:11)

To koniec tego jakże pasjonującego feudu – możemy w pełni skupić się na najciekawszej drużynie w historii WWE, czyli The Family. Ale najpierw reklama.

REKLAMA

Andrzej Supron: Witaj... Zapewne jesteś zdziwiony moją obecnością tutaj. Nie bój się, mam dla ciebie pewną informację. Razem z moimi przyjaciółmi zamierzamy kontrolować każdy obszar twojego życia, każdy twój ruch, każde skinienie głową. Ponieważ jesteśmy The Family – to my rozdajemy karty…

PO REKLAMIE

Power of Love

Na rampie pojawiają się członkowie stajni The Family, wyraźnie nabuzowani i gotowi na swój debiut. Z kim przyjdzie im się dzisiaj mierzyć?

Special Op

Z różnych stron hali do ringu zmierza The Shield! Roman Reigns, Dean Ambrose i Seth Rollins postanowili na jeden wieczór połączyć siły i pokazać Polakom, gdzie jest ich miejsce w szeregu!

Walka #2
The Family vs The Shield

Zaczynają Paweł Borkowski i Seth Rollins, po krótkiej próbie sił inicjatywę przejmuje Boryss, który powala przeciwnika potężnym DDT! Dorzuca do tego Elbow Drop oraz Frog Splash z trzeciej liny i pokazuje publiczności, kto tutaj rządzi!

Kolejne minuty były bardzo jednostronne, Andrzej Supron rozwalił Rollinsa i Ambrose’a, a teraz w kwadratowym pierścieniu walczą Roman Reigns i Kabrall! Obecny mistrz nie może sobie poradzić ze zwinnym WrestleFanem, który odbija się od lin niczym Luchador – opłacało się podziwiać w akcji Reya Mysterio!

W końcu Kabrall przypina… 1… 2… 2,999… Ambrose przerywa pin! Momentalnie rzuca się na niego Profesor Zapasów, dołączają się Paweł Borkowski i Seth Rollins, zaczyna się zatem potężny brawl, który po chwili przenosi się poza ring! Na macie wciąż pozostają jednak Kabrall oraz Roman Reigns, ten drugi próbuje wykonać Superman Punch, lecz Kabrall wynosi go pod Go To Sleep, liczenie… 1… 2… 3!!! Kabrall przypina Romana Reignsa!

Zwycięzcy: The Family (12:32)

Panowie z The Shield są zdezorientowani, potykając się o własne nogi wracają na zaplecze, natomiast Kabrall bierze WWE Make America Great Championship i wznosi go ku niebu! To jasny sygnał dla Romana Reignsa!

Widokiem zadowolonych z siebie, aczkolwiek wciąż wściekłych zwycięzców walki wieczoru, kończymy szesnasty epizod naszego programu. Nadchodzi nowa era - era The Family. Do zobaczenia wkrótce...

Komentarze po gali:
„No, no, szykuje się jakiś grubszy feud!”
„Ja się trochę cykam…”
„Jinder to ciota XD
„Lana została zwolniona, czy co się z nią dzieje???”

Low carder
Awatar użytkownika

Świetny, nie GENIALNY odcinek. Jak dla mnie najlepszy jaki wypuściłeś. Rodzina się ciekawe spisuje. Może z nich coś być. Trochę przypominają mi TND pomieszane ze stajną Edge'a, więc się w sumie z tego ciesze. I na sam koniec ... #POWEROFLOVE ...

Superstar
Awatar użytkownika

To już zaczyna robić się nudne, nie że ME, tylko że za każdym razem to jest takie dobre XD

TU cały epizod kręcił się wokół wesołej rodzinki i dobrze, no i szykuje się dobry feud z Romanem, no i dobrze że Jinder i Jinder zostali odepchnięci od pasa, szkoda że WWE tego nie rozumie XD

Moderator od 22.09.2017

Star
Awatar użytkownika

SIEMA SIEMA KURWA WITAM. DZIĘKI ZA DIARY CRUSHER, BYŁO ZAJEBISTE I TY BYŁEŚ ZAWSZE ZAJEBISTY. WIERZĘ W THE FAMILY, WIERZĘ W KABRALLA, WIERZĘ W POWER OF LOVE. A JINDER TO NIE CIOTA, BO TO ŚWIETNY WRESTLER, DAŁBYM WARNA ZA TO, ALE NIE MOGĘ, BO TAK SZANUJĘ TO DIARY, ŻE OBRAZIŁBYM WSZYSTKICH ŁĄCZNIE ZE SWOJĄ OSOBĄ. BĘDĘ JE CZYTAŁ ZAWSZE I WSZĘDZIE NAWET JAK MNIE TU PRZEZ JAKIŚ CZAS NIE BĘDZIE. POZDRO.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #17: The Family in your House

Ciepły, wrześniowy wieczór. John właśnie wypala drugiego papierosa spoglądając na roznegliżowaną Nikki, kiedy słychać dźwięk domofonu.

John Cena: Kto to?

Nikki Bella: To pewnie wiatr.

John Cena: Mylisz się. Wiatr nie domofonuje.

Trafne spostrzeżenie.

Para ponownie baraszkuje pod kołdrą, jednak pomimo usilnych starań, Bella nie potrafi usatysfakcjonować strapionego męża.

Nikki Bella: Czemu ci nie…

W tym momencie w pokoju pojawia się Andrzej Supron!

Andrzej Supron: Witaj, John… Mój przyjaciel Paweł chce ci coś powiedzieć…

Paweł Borkowski: You can’t see me!

Do łóżka gramoli się już Boryss, który ma ze sobą zabawkę w postaci krzesła, i zaczyna obijać Cenę! Nikki zaś, próbując zasłonić swe wdzięki, biegnie w kierunku drzwi, jednak tam wpada w objęcia Kabralla!

Nie wiemy co dzieje się poza kadrem, ponieważ operator skupia się na brawlu, który zmierza ku końcowi – nieprzytomny John powoli zaczyna przypominać roślinkę, co kilka minut wcześniej próbowała sygnalizować jego żona, ale jej przerwano.

Paweł Borkowski i Andrzej Supron celebrują zwycięstwo – to nie koniec łowów…

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cmentarz. Undertaker właśnie kopie swój kolejny grób.

Kabrall: Z Undertakerem walczy w cztery oczy!

Paweł Borkowski: To nasz profesor jest kochany!

Z otchłani mroku wyłania się Andrzej Supron, który powala Deadmana potężnym Clotheslinem! Pozostali członkowie The Family pomagają głowie rodziny w zniszczeniu Umarlaka, używając łopat, grabi oraz wódki w celach regeneracyjnych.

Po skończonej pracy Rodzina wrzuca Undertakera do świeżo wybudowanego grobu i zasypuje za pomocą stojącej nieopodal koparki, śmiejąc się przy tym do rozpuku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dom Romana Reignsa. Słychać przeraźliwy krzyk jego córki. Zaniepokojony gospodarz całuje w czoło śpiącą obok niego żonę i biegnie w kierunku pokoju małej Joelle, jednak jego drogę zastępują Paweł Borkowski oraz Andrzej Supron.

Paweł Borkowski: Myślałeś, że możesz z nami zadrzeć?! Że jesteś bogiem?!

Andrzej Supron: Zrozum wreszcie, że to MY tworzymy historię! To MY zmieniamy świat!

Piski i jęki w tle nasilają się.

Andrzej Supron: Jesteśmy przyszłością tego sportu.

Paweł Borkowski: Jesteśmy THE FAMILY.

Hałas dochodzący z góry ustał. Po schodach, powoli, schodzi Kabrall. Zapina rozporek.

Kabrall: This is my yard now.

The Family rzuca się na bezbronnego Romana, pozbawiając go nie tylko godności, ale i pasa mistrzowskiego leżącego nieopodal!

Panowie w końcu zostawiają zmasakrowanego Reignsa, dysząc przy tym ciężko. Kabrall przekazuje tytuł Boryssowi i wolnym krokiem zmierza w kierunku sypialni, w której leży niczego nieświadoma żona Romana. To będzie długa noc...

Łowy wciąż trwają. Uważajcie na siebie.

Odcinek dedykowany Kabrallowi – pamiętamy.

Superstar
Awatar użytkownika

Kabrall tu mocnym zniszczył niczym ostatnio na SB XD Widać że The Family rośnie w siłę i Ich story może się świetnie potoczyć.

Epizod jak zawsze na propsie, niby za długi nie był,a le fajnie wpisał się w to co ostatnio się na forum dział :D

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #18

W Dark Matchu Kabrall, RS i Adaś pokonali drużynę Renault Sport w niecałe 10 minut.

Przenosimy się do pokoju zwierzeń, gdzie znajdują się John Cena oraz Undertaker.

John Cena: Wieczorem, jak zawsze, kładliśmy się z żoną spać. Nagle usłyszałem domofon, no to myślę sobie „Otworzę”, ale Nikki powiedziała, że nie, więc nie otworzyłem. To był błąd, bo w pokoju pojawił się facet w pelerynie i zaraz jakiś wariat mi się do łóżka zaczął pchać. Trójkąty to nie moja bajka, więc kazałem Nikki uciekać i zostałem z nim sam na sam. Okazało się jednak, że to nie gwałciciel, lecz psyhopata. Ostatnią rzeczą, jaką pamiętam, był uroczy śmiech mojej żony dobiegający z kuchni. Przerażające doświadczenie.

Undertaker: Akurat kopałem grób, bo jak nie mogę spać, to kopię groby dla siebie oraz dla tych, których nie stać na wykopanie własnego grobu lub mnie poprosili o wykopanie grobu dla siebie lub dla swoich bliskich, którzy potrzebują grobu. Kiedy kończyłem, zaatakowała mnie zgraja dzieciaków, spokojnie mógłbym być ojcem każdego z nich. Było ich chyba z siedmiu, nie miałem szans, musiałem uznać ich wyższość, chociaż mam ponad 2 metry. Po kilku minutach wrzucili mnie do dołu, przyjechała koparka i mnie zakopali. Przeżyłem.

John Cena: Ej, Mark, a może byśmy się im zrewanżowali?

Undertaker: No nie wiem, nie wiem, kiedy ostatni raz ich spotkałem, to mało brakowało, a rzeczywiście stałbym się umarlakiem.

John Cena: No weź no…

Undertaker: Dobrze, przekonałeś mnie.

Cóż za wiadomość, już dziś Undertaker i John Cena połączą siły, aby postawić się The Family!

REKLAMA

Cześć, tu Undertaker, jeżeli potrzebujesz grobu dla siebie, albo dla swoich bliskich, którzy poprosili cię o wykopanie grobu, ewentualnie nie stać cię na grób, bo kopanie grobu to dość droga sprawa, zadzwoń do mnie, a wykopię grób dla ciebie, albo dla twoich bliskich, którzy z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na wykopanie grobu, na przykład z powodów finansowych wykopanie grobu jest dla nich niemożliwe. Pozdrawiam cieplutko, trzymajcie się, hej.

PO REKLAMIE

Walka #1
Undertaker & John Cena vs Paweł Borkowski & Andrzej Supron

Niezwykle wyrównany pojedynek, po kilkunastu minutach wciąż nie wiadomo kto wygra, według mnie członkowie The Family, ale nie chcę Wam spoilerować, więc nic więcej nie napiszę.

Panowie są już niezwykle zmęczeni, na ich skroniach pojawił się pot, trzeba zatem kończyć.

W tym momencie spod ringu wyłazi Kabrall i krzyczy do sędziego:

Kabrall: Xiaolin – pojedynek mistrzów! Moja Moneta Modliszki kontra twój Pajęczy Grzebień!

Zdezorientowany arbiter szuka po kieszeniach grzebienia, ale nic nie znajduje, co wykorzystuje Boryss powalając Cenę low blowem! Supron dorzuca Takerowi włożenie palca do nosa, liczenie: 1… 2… 3!

Zwycięzcy: Paweł Borkowski & Andrzej Supron (18:46)

The Family nie może pozwolić sobie na długie świętowanie, ponieważ na rampie pojawia się Donald Trump!

Donald Trump: Nie, nie, nie, nie, nie… Jesteśmy sprawiedliwym narodem, który opiera się na rządach prawa, nie mogę zatem pozwolić na takie ceregiele. Undertakerze, na No Way Out będziesz mógł się zrewanżować Andrzejowi Supronowi za wszelkie krzywdy w Hell in a Cell Matchu! <cheer> John, ty natomiast zawalczysz z Pawłem Borkowskim w Steel Cage Matchu! <cheer> Jeżeli ktokolwiek spróbuje interweniować w tych pojedynkach, będzie miał do czynienia ze mną! Hasta la vista, baby!

Zaczyna się więc kształtować karta na PPV, które czeka nas już za moment – Undertaker podejmie Andrzeja Suprona, zaś John Cena Pawła Borkowskiego! Szykuje się niesamowity wieczór w Guantanamo!

REKLAMA

Cześć, tu znowu ja, Undertaker, w moją poprzednią wypowiedź wdał się chochlik. Nie kopię grobów dla osób, których z różnych powodów, na przykład finansowych, nie stać na wykopanie grobu, ponieważ wykopanie grobu przeze mnie również sporo kosztuje, to był po prostu taki chwyt marketingowy, żeby zachęcić was do kopania grobów, jeżeli zatem jesteście zainteresowani wykopaniem grobu bądź grobów, gdyż w tym wypadku należy używać również liczby mnogiej, to skontaktujcie się ze mną i ja wam taki grób lub takie groby wykopię.

PO REKLAMIE

W kwadratowym pierścieniu jest już Roman Reigns, który przybył na arenę w trakcie reklam w przebraniu tygryska, żeby go publiczność nie zabiła za bycie Romanem Reignsem. Ale przed chwilą się przebrał i teraz wygląda normalnie.

Roman Reigns: Możecie mnie nie lubić, ale to ja jestem…

Nie zamierzam przytaczać dalszej części tej gadki. Tragiczny speech. Tragiczny. Po prostu tragiczny. Żadna tragedia antyczna nie była tak tragiczna jak speech Romana Reignsa, podejrzewam, że od jutra wielu księży jako pokutę będzie zadawać obejrzenie tego segmentu od początku do końca. To było tak fatalne, że nie jestem nawet w stanie tego opisać. Na szczęście uratować nas może jedna osoba, wierny czytelnik Main Event, którego serdecznie pozdrawiam, Kabrall!

Niestety pojawia się jedynie na telebimie, ale chujnia, znaczy klops…

Kabrall: Siema Roman, patrz, mam twój tytuł i wiesz co? Chyba powinieneś chcieć mi go odebrać. Możesz to zrobić w prosty sposób: zmierz się ze mną na No Way Out!

Roman Reigns:

Nie napiszę Wam co powiedział, bo to ponownie było tragiczne, w każdym razie Rzymianin zgodził się na pojedynek, w dodatku odbędzie się on w klatce Elimination Chamber!

Wydaje się, że to koniec gali, ale w najmniej spodziewanym momencie Roman zostaje zaatakowany przez Pawła Borkowskiego i Andrzeja Suprona! Krzesła, stoły, drabiny, schodki, to wszystko nie zostało użyte w tym segmencie. Reigns otrzymał Superkicka i Powerbomb, a my powoli schodzimy z anteny. Widokiem wściekłych członków The Family żegnam się z Wami, do zobaczenia na No Way Out!

Komentarze po gali:
„Dzień dobry, chciałbym sobie wykopać grób.”
„The Family rządzi!”
„Kabrall powinien zostać odbanowany…”
„Zapytam ponownie: gdzie jest Lana?”

Karta na No Way Out:

Steel Cage Match
John Cena vs Paweł Borkowski

Hell in a Cell Match
Undertaker vs Andrzej Supron

Elimination Chamber Match o WWE Make America Great Again Championship
Roman Reigns © vs Kabrall

Superstar
Awatar użytkownika

Ale obejrzał bym taki Dark Match :P

Gala jak zwykle na propsie, trochę dłuższa niż zwykle, a nie było jakiś przestojów gdzie było by nudno, tak jak komentarze po walce wspominają „The Family rządzi!”, bo tak naprawdę są Oni w każdym feudzie co widać po karcie na No Way Out które zapowiada się bardzo dobrze.

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Nie komentowałem ostatnio Twojego diary jakoś tak przez brak czasu, ale trochę teraz nadrobiłem i muszę stwierdzić że dalej trzyma wysoki poziom, także props, czekam na jeszcze mocniejszy turn Karbrala, props za robote i pozdro :D

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No Way Out

Mateusz Borek: Coś się kończy, coś się zaczyna. Nasza przygoda z Reprezentacją Polski właśnie dobiegła końca, ale to nie koniec emocji! Z gmachu więzienia Guantanamo na Kubie witają Państwa: Mateusz Borek...

Tomasz Hajto: I Tomasz Hajto.

Mateusz Borek: Obszar poza prawem, z którego nie ma ucieczki. Tak o Guantanamo mówią osoby, które przeżyły piekło tutejszego więzienia.

Tomasz Hajto: No, no, Mati, to my chyba prędko stąd nie wyjdziemy!

Mateusz Borek: W tym momencie rozbrzmiewa utwór „Power of Love”, a to oznacza jedno: do ringu zmierza Paweł Borkowski!

Tomasz Hajto: Miałem okazję poznać Pawła przy okazji pewnego bankietu. Dobrze balansuje ciałem, ma naturalną lewą nogę, jeśli głowa będzie odpowiednio pracować, powinien dzisiaj odnieść sukces.

Mateusz Borek: A to już jego rywal, legenda wrestlingu, spójrz Tomek, to John Cena!

Tomasz Hajto: Głowa, głowa, mental, psychika – to jest podstawa.

Walka #1
Steel Cage Match
Paweł Borkowski vs John Cena

Mateusz Borek: Zdecydowanie lepiej to starcie rozpoczyna Cena, który powala Boryssa potężnym Clotheslinem!

Tomasz Hajto: No nie tak, popatrz, pochyl się, zrób unik, zajdź go od tyłu i dopiero atakuj. Fizyka, bieganie, agresywność – to jest tak, jak ja to mówię: numero uno.

Mateusz Borek: Ach, ależ teraz z impetem Cena ciska Borkowskiego w stalową klatkę...

Po 15 minutach…

Tomasz Hajto: Dawaj Paweł! Ciąg go teraz do przodu!

Mateusz Borek: Co za szarża w wykonaniu Pawła Borkowskiego!

Tomasz Hajto: Pięknie, on po prostu wcisnął ten guzik z napisem turbo!

Mateusz Borek: I już wspina się na klatkę! Może wygrać! On może to wygrać!

Tomasz Hajto: Tak jest! Brawo, jak to mówią nie gub chleba, bo kto inny może go znaleźć!

Zwycięzca: Paweł Borkowski (17:32)

Czy wiesz, że…

Gale Main Event są wydawane średnio co 11 dni? Najmniejszy odstęp czasu był pomiędzy odcinkami pierwszym a drugim (4 dni), zaś największy pomiędzy Unforgiven a siódmym epizodem (25 dni). Do dzisiaj wydano 24 gale, wśród nich 6 PPV.

Mateusz Borek: Wracamy do więzienia Guantanamo, ponieważ w ringu jest już człowiek, który niesie śmierć – Undertaker.

Tomasz Hajto: Bez przesady, Mati, śmierć to może nieść nierozgrzanie Achillesa przed meczem, ale nie facet podchodzący pod sześćdziesiątkę!

Mateusz Borek: Ponownie słyszymy utwór „Power of Love”, a zatem do ringu wychodzi Andrzej Supron!

Walka #2
Hell in a Cell Match
The Undertaker vs Andrzej Supron

Po 20 minutach nudnej walki…

Tomasz Hajto: Panowie, ale więcej ruchu, bo stanęliśmy…

Mateusz Borek: Tomek, nogi trzeba oszczędzać, bo celebra, bo parkiet. Trzeba rozdysponować siły na cały wieczór, nie tylko na walkę.

Tomasz Hajto: No zobacz, Supron wkłada głowę tam, gdzie inny by nogę cofnął…

Mateusz Borek: Ajajaj, teraz Andrzej Supron potyka się i niestety Undertaker przechodzi do ataku!

Tomasz Hajto: To nie jest błąd Andrzeja, to jest błąd maty, niedopuszczalny swoją drogą.

Mateusz Borek: Oj, źle to wygląda, źle…

Tomasz Hajto: Hasło na teraz: mądrość i cierpliwość.

Mateusz Borek: Ale proszę bardzo, Andrzejowi Supronowi udaje się wykonać roll-up…

Tomasz Hajto: Zostawił nogi, wystawił tyłek!

Mateusz Borek: 1… 2… 3! Andrzej Supron zwycięża ten pojedynek!

Tomasz Hajto: No gratuluję, życie wrestlera, tak jak zresztą i piłkarza, jest jak chodzenie po górach: raz się jest na dole, raz się jest na szczycie.

Zwycięzca: Andrzej Supron (24:42)

Tomasz Hajto: Myślę, że w związku z tym warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98…

REKLAMA

Tak naprawdę to nie jest reklama, po prostu ktoś musiał mu przerwać…

PO REKLAMIE

Tomasz Hajto: I jeszcze Ballack…

Mateusz Borek: Wracamy na arenę, gdzie rozstawiona jest już klatka Elimination Chamber. To oznacza, że czeka nas walka wieczoru.

Tomasz Hajto: O, znam tą piosenkę!

Mateusz Borek: Znasz, bo to „Power of Love” – na rampie pojawia się Kabrall!

Tomasz Hajto: Dla mnie on jest jakiś taki… Chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w WWE… Taki, jak to się mówi, typowy Jugol, heh, pięknie ubrany, najważniejszy jest wygląd, a nie sama gra.

Mateusz Borek: To jest Polak… Tymczasem witamy mistrza Romana Reignsa!

Walka #3
WWE Make America Great Again Championship Match
Roman Reigns © vs Kabrall

Tomasz Hajto: O, przyszedł mi do głowy taki żart, bo przecież Kabrall jest za kratami, to trochę taki jakby symbol, że został zbanowany na forum WrestleFans, heh.

Mateusz Borek: Tomek, skup się.

Tomasz Hajto: Okej, już włanczam myślenie.

Mateusz Borek: Włączam…

Tomasz Hajto: Dobrze, to ty też włanczaj.

Po 25 minutach porządnego starcia…

Tomasz Hajto: Z krótkiej nogi mógł uderzać…

Mateusz Borek: Ależ teraz piękny unik, minął rywala jak Gollob!

Tomasz Hajto: Jak w super gigancie, można powiedzieć!

Mateusz Borek: Kabrall wykonuje Powerbomb!

Tomasz Hajto: Stój szeroko, spokojnie…

Mateusz Borek: Ajj, Reigns kontruje na Superman Punch…

Tomasz Hajto: To jest właśnie to doświadczenie, to są właśnie te detale, które decydują o wyniku walki.

Mateusz Borek: Kabrall znikąd wykonuje Spear! Liczenie… 1… 2… 3!!! Mamy mistrza WWE! Mamy mistrza WWE!

Tomasz Hajto: Mamy w końcu tą przysłowiową truskawkę na torcie, brawo!

Zwycięzca: Kabrall (28:41)

Mateusz Borek: Co za noc, proszę Państwa! Cieszmy się, radujmy, to wielki dzień dla polskiego wrestlingu!

Tomasz Hajto: Niby tak, ale wciąż wiele rzeczy jest do poprawy. Koncentracja, technika, kondycja, psychologia ringowa…

Mateusz Borek: To nie jest w tej chwili ważne, Tomek… Mamy mistrza WWE! Mamy wielkich zawodników! Dziękujemy za możliwość spotkania z Państwem! Z gmachu więzienia Guantanamo żegnają się…

Tomasz Hajto: Tomasz Hajto…

Mateusz Borek: I Mateusz Borek. Do usłyszenia!

Komentarze po gali:
„The Family to najlepsze, co mogło się przytrafić WWE.”
„Supron rzeczywiście walczył z Undertakerem w cztery oczy!”
„Kabrall, pamiętamy o Tobie, bracie…”
„Żałuję, że oglądałem tę galę na żywo, a nie przed telewizorem z komentarzem moich idoli…”

Superstar
Awatar użytkownika

Haha, Ty to masz łeb! XD Szacun za wykorzystanie tych wszystkich klasyków w takiej postaci. Po dołączeniu niezawodnego duetu Borek Hajto do ME, diary zyskało jakieś 23% na jakości :D Do tego ciekawostki - "czy wiesz, że" zawsze w cenie 8)

Trzym tak dalej, z chęcią zobaczę, co tam jeszcze wykminiłeś XD

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna