Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 12:46 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

No i forma komentarzu wróciła i bardzo dobrze, bo poprzedni taki epizod był Moim ulubionym, a ten to zmienił, takżę wielki propsy.

Tak jak Fighter propsuje mocno ciekawostki, w sumie to nie miałem pojęcia że tyle tego już naprodukowałeś, co oczywiście się ceni. No i wygrane rodzinki też zawsze na propsie.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #19

Myśleliście, że No Way Out to koniec emocji jeśli chodzi o Main Event? Jeśli tak, to byliście w błędzie – najlepszy program telewizyjny we Wszechświecie trwa w najlepsze, już dzisiaj czeka nas nowe otwarcie!

Power of Love

Nie mogliśmy lepiej rozpocząć tej gali, do ringu wychodzi The Family! Zawodnicy są ubrani w okolicznościowe koszulki z napisem „The Family znaczy rodzina” (do kupienia w oficjalnym sklepie Main Event).

W kwadratowym pierścieniu są już hostessy oraz absolutnie niepodstawieni fani drużyny obserwujący bezczelnie nagi biceps Kabralla, do tego balony, kwiaty, hektolitry napojów gazowanych i ziemniaki. Gdy nasi rodacy są już w ringu, dźwiękowiec włącza składankę „Disco Polo Ultra Remix 2018 by Maciek”. Polacy bawią się w najlepsze, pan Andrzej rozmawia z niewinnymi niewiastami, pan Paweł stoi obok pana Andrzeja, a Kabrall stoi obok pana Pawła stojącego obok pana Andrzeja. Albo na odwrót.

Ten durny segment przerywa jednak Donald Trump!

Donald Trump: Hola, hola, hola, ktoś tu się chyba zapomniał... Kabrall, może i jesteś mistrzem, ale to nie oznacza, że możesz w taki sposób rozpoczynać moje show! Mam rację?! <cheer, chanty „Thank you Trump, we love Trump”, „Trump means freedom”, „USA, USA” oraz odśpiewanie amerykańskiego hymnu>. Mało tego! Sprawdziłem wszelkie dokumenty i jednoznacznie wynika z nich, że wasze wizy tracą ważność już w przyszłym miesiącu! Dlatego już teraz chciałbym zapowiedzieć...

Andrzej Supron: Donald, nie rób tego...

Donald Trump: Że...

Andrzej Supron: Nie, błagam, nie kończ tego zdania!

Donald Trump: Nie pozwolę na wasz dalszy pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych. To ostateczna decyzja.

Andrzej Supron: Ale dlaczego?!

Donald Trump: Bo zamknij ryja. Kabrall, szykuj się do swojej walki, ponieważ już dziś zmierzysz się w matchu rewanżowym z Romanem Reignsem!

O rajuśku, ale dramat. Przerwa.

REKLAMA

WWE prezentuje: Vengeance. Słynna gala odbędzie się po 21 odcinku Main Event w Los Angeles Memorial Sports Arena. To w Los Angeles jakby ktoś nie wiedział.

PO REKLAMIE

W kierunku ringu zmierzają już Brock Lesnar i Paul Heyman.

Paul Heyman: Ladies and gentlemen, my name is Paul Heyman, mam brudne pachy i śmierdzą mi stopy BROCK... LESNAR!!! Mój klient powraca do mistrzowskiej formy i chce krwi! Jest w stanie zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze!

Kto zatem będzie dzisiejszym rywalem Bestii?

WTF?! Na rampie pojawia się Jinder Mahal XDDDDDD Rozumiecie? Jakiś totalny jobber rzuca wyzwanie facetowi, który zakończył streak i pogrzebał wszystkie gwiazdy tej federacji! Miałem nie używać wulgaryzmów, no ale ja pierdolę, kto normalny wierzy, że ten dziad ma jakieś szanse? Dobrze, że przynajmniej to starcie odbywa się na tygodniówce, a nie na PPV, wtedy to już byłby kompletny cyrk...

Walka #1
Brock Lesnar vs Jinder Mahal

Suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, F5, F5, pinfall. Tak wyglądałby ten pojedynek, gdyby Lesnar walczył z upper carderem. Ale że to jest jakiś cienias Mahal, wystarczył jeden suplex i jedno F5.

Zwycięzca: Brock Lesnar (0:32)

Po chwili Paul Heyman bierze mikrofon i mówi:

Paul Heyman: To. Było. Żenujące. Mój klient oczekuje większego wyzwania.

Panowie opuszczają ring pozostawiając w nim nieprzytomnego Jindera.

Czy wiesz, że...

Na każdą galę przypadają średnio 3 komentarze? Najwięcej, 5, miało aż 6 odcinków (1, 3, 6, Unforgiven, 7 oraz 10 – dwa epizody zebrały sześć komentarzy, 7 i 10, ale w obu przypadkach Siwy pisał po dwa posty, z których tylko jeden był związany z galą. W pierwszym przypadku zapomniał wziąć udział w organizowanym konkursie, a w drugim odpowiadał Rainmakerowi, cytuję: „No jak widać nie wygrałeś, dupa cicho w takim razie”). Najmniej komentarzy zebrał 17 odcinek - tylko 1.

Najczęściej gale komentowali Hubson (wszystkie 24, dzięki!), RS (16) oraz Siwy (13). Najrzadziej GOLOB, Maniekklord, KTU i paru innych.

Wracamy do pięknej hali w Miami, gdzie za chwilę odbędzie się walka wieczoru! Roman Reigns, były mistrz, jest już w ringu, a zatem...

Power of Love

Powitajmy Kabralla! Wygląda na wystraszonego, chyba sytuacja z wizami nieco go przytłoczyła.

Walka #2
WWE Make America Great Again Championship
Kabrall © vs Roman Reigns

Reigns szybko zyskuje przewagę, udaje mu się wykonać kilka mało efektownych akcji, przenosimy się jednak w czasie o kilkanaście minut, bo czemu nie, otóż Kabrall jest już bardzo bliski porażki, Roman szykuje się do wykonania swojego finishera...

Pawełek powoli podnosi się z maty, Romek krzyczy „UUUŁAAA”, biegnie w kierunku Kabralla, ale ten robi unik i błyskawicznie powala sędziego Superkickiem! Podchodzi do Reignsa i wykonuje mu low blow! Były champion zwija się z bólu, co wykorzystuje Kabrall! Przypięcie, półprzytomny sędzia odlicza: 1... 2... 3! Kabrall nadal mistrzem!

Zwycięzca: Kabrall (14:43)

Polak nie cieszy się jednak ze swojego zwycięstwa, szybko opuszcza ring, bierze tytuł i podąża w kierunku zaplecza...

ROOOOOOAAAAAAAARRRR!

O nie! Na rampie pojawia się Braun Strowman, który miażdży Kabralla potężnym Clotheslinem! Zaczyna porządnie obijać mistrza, w związku z czym na pomoc przybiegają Paweł Borkowski i Andrzej Supron!

Niestety ich działania są bezskuteczne, obaj zostają zmasakrowani przez Strowmana. Na finał Kabrall inkasuje jeszcze Running Powerslam na stół komentatorski.

Widokiem śmiertelnie poważnego Brauna Strowmana kończymy ten epizod Main Event. Już niedługo dwudziesty odcinek – będzie się działo!

Komentarze po gali:
„Haha, Mahal walczył z Lesnarem XD
„Oby Donald Trump nie doprowadził do rozbicia The Family.”
„Oby Donald Trump doprowadził do rozbicia The Family.”
„Ostatnia walka nie była śmieszna.”

Superstar
Awatar użytkownika

Może koszulki „The Family znaczy rodzina” nie są tak zajebiste jak "Wspieram Polski Wrestling", ale i tak bym kupował. Segment Trumpa z rodzinką wyszedł świetnie i widać że szykuje się tu coś więcej.

Przy walce Brock Lesnar vs Jinder Mahal mocno prychłem, dla takich walk z Mahalem nic nie robiłem ;) No i oczywiście propsy za ciekawostkę i dodam że komentować dalej będę :D

Chyba nie muszę dodawać że epizod świetny jak zawsze :D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8