Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 3:49 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: TripleMania
Low carder
Awatar użytkownika

Witajcie na Triplemanii wrestlefani

Gale komentują Michael Cole, Jerry Lawler oraz KL

Show otwiera TripleCena3:16
TripleCena3:16:Witajcie
Crowd:BOOOOO
TripleCena3:16:Dzisiejsza gala będzie wspaniała, główną atrakcją będzie walka wieczoru w której to The Face that Runs The Place John Cena, The Cerebral Assassin Triple H oraz The Rattle Snake Stone Cold Steve Austin oraz czwarty uczestnik tego starcia który pozostaje na razie tajemnicą zmierzą się o mistrzostwo WWE!
Na twarzach fanów widać zainteresowanie, ekscytacje i ciekawość, jednak pewne grono fanów wraz z Siwym na czele chantują "Same old shit"
TripleCena3:16:Nie martwcie się, albowiem dla bardziej wymagających fanów przygotowałem drugą walkę wieczoru, w której to o mistrzostwo WHC zmierzą się Kenny Omega oraz Kazuchika Okada!
Crowd:YAAAAAY
TripleCena3:16:Muszę już iść na zaplecze by ugadać dodatkowe kwestie odnośnie gali, bawcie się dobrze!

Walka nr1 Shinsuke Nakamura vs Braun Strowman
Wejścia przeszły bez żadnych komplikacji
Zaczynamy walkę!
Nakamura od razu przechodzi do ofensywy atakując swojego rywala łokciem a następnie wyprowadza 3 szybkie uderzenia kolanem! Potwór słania się na nogach. Nakamura idzie za ciosem i wyprowadza potężne kopnięcie prosto w głowe olbrzyma!
Pin 1.. kick out
Strowman podczas przerywania liczenia odrzuca Nakamurę na 3 metry, mimo to zdesperowany król mocnego stylu dorzuca kolejne ataki kolanem w parterze!
Pin 1..2... kick out
Shinsuke Nakamura:Już prawie go mam, jeszcze tylko 20 ataków kolanem i po robocie... to znaczy sorry I don't speak English
Nakamura wyprowadza kolejne ataki kolanem w parterze, jednak postanawia przenieść akcje do stójki, podnosi Strowmana z maty i chce wykonać mu akcje kolanem w narożniku jednak Strowman budzi się i wynosi Nakamurę pod Running Powerslam!
Strowman bierze rozpęd jednak Nakamura wyślizguje się z jego łapsk i wykonuje Kinshase!
Pin 1..2... kick out!
Nakamura nie może w to uwierzyć, Braun się podnosi, jednak Nakamura wyprowadza kolejną Kinshase!
Strowman po woli podnosi się, Nakamura w akce desperacji wykonuje trzecią już Kinshase!
Michael Cole:It's over!
Pin 1..2... sędzie przerywa liczenie. Nakamura patrzy na niego z wściekłością gdy nagle za jego plecami pojawia się zamaskowana postać która atakuje Japończyka krzesłem w plecy a gdy ten leży na macie dorzuca jeszcze 14 takich uderzeń.
Strowman podnosi się i pinuje Nakamure! 1..2...3
Okazuje się, że sędzia był przekupiony przez TripleCene3:16!!!
Crowd:BOOOOOOOOOOO
Zamaskowana postać odchodzi

Kto był tą postacią? To pytanie pozostawiam już wam

Walka nr2 Randy Orton vs Storm

Randy Orton wchodzi przy swoim standardowym theme songu, zbierając przy tym spory pop, jednak grono fanów wraz z Siwym na czele buczy na Vipera krzycząc w jego strone by przeszedł już na emeryture.

Storm wchodzi przy jakiejś gejowej muzyce

Zaczynamy walke!
Storm od razu rusza na Vipera z Big Bootem, jednak Orton robi unik, próba RKO nie udana, Storm chciał wykonać low blow, jednak Viper był na to gotowy i przechwycił swojego rywala następnie przenosząc go w strone lin skąd wykonał błyskawiczne DDT!
Fani są podekscytowani, nawet Sekcja Siwego spojrzała na titantron gdyż tempo walki jest dobre.
Żmija szykuje się do RKO i w klasyczny sposób chce pobudzić przeciwnika uderzając pięściami w matę, jednak Storm leży. Randy Orton zmienia plany i przechodzi do narożnika skąd chce wykonać punt kicka, Storm dalej leży. Sfrustrowany Orton podchodzi do swojego rywala a następnie podnosi go, jednak ten wykonuje mu błyskawiczny low blow na co sędzie reaguje dyskwalifikacją. Storm jeszcze opluwa leżącego rywala i opuszcza arene
Crowd:BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Przenieśmy się na zaplecze a tam TripleCena3:16 który pisze coś w telefonie, okazuje się, że siedzi na forum wrestlefans i pisze na SB "Rainmaker frajerze zastanów się nad sensem swojego istnienia..."
Nagle wchodzi Jessy Volan
Jessy Volan:Witaj TripleCena, co tam?
TripleCena3:16:Witaj, co tam u ciebie? Coś ciekawego dzieje się teraz w NJPW? Bo powiem Ci, że ostatnio w WWE...
Jessy Volan w tym momencie przestaje słuchać i odchodzi

Walka nr3 Jeff Hardy vs Kevin Owens TLC match o mistrzostwo Interkontynentalne

Publiczność wstaje z krzeseł, nawet grono fanów z Siwym na czele zainteresowali się tą walką

Rozpoczynami starcie!
Hardy i Owens od razu ruszają na siebie okładając się punchami po głowie, z tej wymiany zwycięsko wychodzi Hardy który dodatkowo wykonuje Twist of Fate!
Hardy bierze drabine i ustawia ją w ringu, jednak Owens się podnosi i atakuje Jeffa krzesłem. W ringu pojawia się Sami Zayn który powraca by pomóc Owensowi!
Obaj atakują Jeffa Krzesłami ale na rampie pojawia się Matt Hardy który spieszy z pomocą!
Crowd:DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE
Matt jest przebudzony i niszczy rywali, wraz z Jeffem ustawiają obok ringu 2 stoły i na nich kolejne 2 na których kładą rywali. Jeff wyciąga najwyższą dragine, Matt robi to samo i obaj skaczą na swoich oponentów!!!
Fani szaleją
Nawet Siwy wylał piwo
Michael Cole:What the hell?!
Jerry Lawler:I never seen something like this in my entire life...
KL:Oglądajcie Ring of Honor

Walka wstrzymana, wrestlerzy wywiezieni na noszach

Walka nr4 The Undertaker vs Sting

O tej walce pisze wielu internautów
Hubson:Znów nam wciskają tych emerytów
Mr.Crusher:Pewnie znowu walka potrwa 30 minut z czego 29 to leżenie
Dissmaster:TripleCena, jeśli ty to bookowałeś to zastanów się poważnie nad swoim postępowaniem
TripleCena3:16:No co tu dużo mówić o tej walce, 5 star luźno, właściwie już po samych wejściach będzie 4.5 a o reszte się nie obawiam
Rainmaker:TripleCena, spierdalaj

Gasną swiatła.
To The Undertaker!
Undertaker wchodzi do ringu teleportem w 5 sekund aby nie zabierać czasu antenowego na jego 10 minutowe wejście po jakże długiej rampie o którą zadbał organizator TripleMani - TripleCena3:16

Swiatła gasną ponownie.
Za plecami zmarłego pojawia się Sting który z zaskoczenia wykonuje Scorpion Death Drop!
Pin 1..2...3!!!
TripleCena3:16:CO TO BYŁO???? 5 STAR JAK NIC!!!

Czas na pierwszą z walk wieczoru WHC title match Omega vs Okada!
Na tą walke wielu fanów czekało, a w szczególności sekcja Siwego
Wrestlerzy weszli prędko do ringu, prędko bo po co tracić czas na wejścia skoro można zrobić walke 45 minutową zamiast 44 minutową. Do stolika komentatorskiego dołącza Dave Meltzer
Dave Meltzer:Dajcie tej walce godzinny iron man i będzie 8 star jak chuj
Czas rozpocząć walke!
Panowie zaczynają spokojnie w stylu NJPW
Kenny Omega przechodzi do headlocku jednak Okada błyskawicznie z tego wychodzi odpycha rywala na liny mamy 58 uników ale ostatecznie Omega wyprowadza przepotężny dropkick!
Dave Meltzer:ohoho, no daje 5 star na razie, zobaczymy co dalej
Omega podnosi Okade, jednak na próżno gdyż otrzymuje potężny clothseline!
Pin 1..2... kick out
Dave Meltzer:Co za dramaturgia panuje w tym starciu!!!
KL:Co ty mówisz? Weż ty człowieku obejrzyj sobie RoH bo chyba życia nie znasz, tam to masz dopiero poziom
Okada szykuje się do jakiegoś ataku z rozbiegu, jednak Omega przeskakuje nad rywalem i przechodzi do roll upu!
1...2... kick out!
Obaj wstają i powalają się podwójnym clothselinem.
Nagle rozbrzmiewa theme song TripleCeny3:16 - utwór Awake and Alive zespołu Skillet a sam TripleCena3:16 staje na rampie i bierze mikrofon
TripleCena3:16:Wystarczy. Koniec tej komedii, naprawdę chciałem pójść wam na ręke i dać walke jaką chcecie jednak nie jestem w stanie już dłużej na to patrzeć, oto co zrobie, odwołuje tą walke i o pas WHC na następnej TripleMani powalczą prawdziwi wrestlerzy, na TripleMani 2 o pas WHC zmierzą się Elias oraz Baron Corbin!!!
Crowd:BOOOOOOOOOO
TripleCena3:16:Miłego dnia

Walka nr6 i dzisiejszy main event
John Cena vs Triple H vs Stone Cold vs ?

My time is now
Crowd:YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY
Siwy:John Cena sucks!!!!!!!!!!!!!
Time to play the game
Crowd:CHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
Dźwięk tłuczonego szkła
Crowd:HELL YEAH!!!!!!!!!
Wszyscy gotowi, ale nie znamy czwartego uczestnika
Awake and Alive
TripleCena3:16Pewnie zastanawiacie się kto jest czwartym uczestnikiem tego starcia, nie będe trzymał was długo w niepewności ale zadam wam zagadkę, mam nadzieje, że wasze IQ jest na wystarczającym poziomie by ją rozwiązać
Cena + Triple H + Stone Cold =?
Macie racje, TripleCena3:16, tak to ja jestem czwartym uczestnikiem

KL:Ahaaa to dlatego nie DoubleOrton619

Zaczynamy walke
John Cena rusza na Triple H'a a Stone Cold na TripleCene3:16, jednak Steve szybko zmienił swój ceł gdyż TripleCena padł po jednym punchu i wraz z Ceną atakuje Huntera. TripleCena3:16 leży pod narożnikiem a HHH nie jest w stanie walczyć z dwoma przeciwnikami.
Mamy dream match John Cena vs Stone Cold!
Crowd:CHEEEEEEEEEEEEEEEEEER
Siwy:Same old shit
mocna wymiana ciosów z której zwycięsko wychodzi Stone Cold, odbija się od lin jednak przy zderzeniu z przeciwnikiem to Lider Cenation wyszedł górą, Austin szybko wstaje i chce wykonać puncha jednak Cena robi unik i wykonuje potężny Proto Bomb!
czas na you can't see me, jednak gdy Cena biegł w strone lin by od nich się odbić Stone Cold wstaje i wykonuje taunt z dwoma środkowymi palcami w strone Ceny, próba Stunnera nie udana, Cena wynosi Stone Colda pod AA, jednak i z tego Rattle Snake się wydostaje, kolejny Stunner nie udany, Lider Cenation podcina swojego rywala i chce przejść do STF które również Stone Cold skontroował, obaj są już na nogach jednak The Game powala ich podwójnym clothselinem!
Taunt Suck it dla jednego i drugiego. Zza pleców TripleCena3:16 wykonuje roll up Hunterowi!!!
1..2...2.99 kick out!!!
Michael Cole:OH MY GOD!
TripleCena3:16 na nogach, Triple H wstaje i wykonuje TripleCenie3:16 Clothseline którym wyrzuca go z ringu
Za nim już czeka John Cena, wynosi go pod AA, jednak HHH się wydostaje, Cena wpada pod Stunner, jednak wydostał się z niego HHH szykuje się z Pedigree dla Austina, jednak Stone Cold to przewidział i wydostał się wykonując back body drop. John Cena wykonuje roll up na Stone Coldzie 1...2... kick out.
Obaj wstają ale Austin był szybszy i wykonuje Stunner!!!
Pin 1...2... sytuacje ratuje Triple H
ale i dla niego Stone Cold ma Stunnera!!!
Pin 1...2...TripleCena3:16 przerywa liczenie
Stone Cold w szoku. TripleCena3:16 chce wykonać Stunner na Austinie jednak Austin się wydostał i wykonuje Stunner TripleCenie3:16!!!
Michael Cole:STONE COLD! STONE COLD! STONE COLD!
KL:O co chodzi w tej walce?
Austin pinuje
1...2... kick out!!!!
Fani w szoku
Stone Cold niemalże padł na zawał
TripleCena3:16 ledwo żywy. Stone Cold podnosi go i wykonuje kolejny Stunner, jednak rywal przesadził z sellingiem i wypadł z ringu ponad 3 liną na stół komentatorski wylewając wode na KL'a
KL:No nie no za to to już ban będzie
John Cena za plecami Austina! wykonuje mu AA! jednak na tym nie kończy, ponownie bierze swojego rywala na plecy i wykonuje mu drugie AA!
Triple H wchodzi i chce wykonać Pedigree Cenie! Lider Cenation kontrouje i wykonuje AA Hunterowi na Stone Colda, Cena pinuje Austina 1...2... kick out!!!
Michael Cole:STONE COLD!!! STONE COLD!!! STONE COLD!!!
Cena zdesperowany bierze Austina na barki i wchodzi z nim na narożnik skąd wykonuje super AA!
Michael Cole:It's Over!
Pin 1...2... światło gaśnie
To JuiceRobinson69!!!
Atakuje Cene, Stone Colda i Triple H'a!!!
Ale jego głownym celem jest leżący na zniszczonym stole komentatorskim TripleCena3:16 którego atakuje z wściekłością!!!
wkurzony JuiceRobinson69 bierze mic i wypowiada tylko 5 słów
JuiceRobinson69:To zemsta za Wodeckiego szmato
Na twarzach fanów widać przerażenie

Tym widokiem kończymy pierwszą edycje TripleManii!

Tytuł: Re: TripleMania
Low carder
Awatar użytkownika

Witajcie na Triplemanii 2 wrestlefani!

Gale standardowo komentują Michael Cole, Jerry Lawler oraz KL

Jednak na tej edycji obok loży komentatorskiej pojawi się także druga loża w skład której wchodzą Dissmaster, Jessy Volan oraz Mr. Crusher

Zaczynamy galę!

I zaczynamy ją z grubej rury albowiem TripleCena3:16 ma coś do ogłoszenia

TripleCena3:16:Witam
Crowd:BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
TripleCena3:16:Ostatnia gala nie zakończyła się po mojej myśli, albowiem JuiceRobinson69 dopiął swego i obronił honor swojego bohatera Zbigniewa Wodeckiego, jednak ja tego tak nie zostawie, JuiceRobinson, wejdź do ringu!

JuiceRobinson wchodzi przy tym oto theme songu
Krzykliwe miasto męczy wprost i drażni mnie Tak drażni mnie Po prostu drażni mnie tak drażni mnie Tak bardzo drażni mnie tak bardzo drażni mnie że często w skórę Robinsona chciałbym wejść w skórę Robinsona wejść

Jednak zanim wszedł do ringu zza pleców zatrzymuje go ochrona!

TripleCena3:16 śmieje się pod nosem

JuiceRobinson69 jest wściekły, gdyż miał ochotę dopaść TripleCene3:16!

JuiceRobinson69 został wyprowadzony z areny a TripleCena3:16 wypowiada tylko 2 słowa

TripleCena3:16:Wodecki ssie

Crowd: FUCK YOU TRIPLECENA! FUCK YOU TRIPLECENA! FUCK YOU TRIPLECENA!

Walka nr1 Randy Orton vs Storm
I hear voices in my head, they council me, they understand, they talk to me
Randy Orton wszedł na arene otrzymując duży pop, po wydarzeniach z poprzedniej edycji, mimo to sekcja ViP z Siwym na czele konsekwentnie buczy na Vipera rzucając w jego stronę wyzwiska i puszki po piwie.

Jakaś gejowa muzyka
Storm wchodzi prędko do ringu, albowiem on woli od razu przejść do rzeczy. Otrzymuje spory heat, mimo to Siwy wraz z ekipą cheerują Storma.

Wszyscy gotowi do walki, ale chwila... To muzyka TripleCeny3:16!

Crowd:HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!
TripleCena3:16:Chciałem tylko poinformować, że w związku z wydarzeniami z poprzedniej walki, nie chcę takiego samego zakończenia i ogłaszam, że ta walka będzie pojedynkiem bez dyskwalifikacji!
Crowd:CHEEEEEER

Gong rozbrzmiał.
Randy Orton biegnie w kierunku rywala który nie spodziewał się tak szybkiego ataku i zostaje powalony atakami strikingowymi.
Jednak Viper nie zwalnia tempa i przechodzi do DDT! Randy Orton ma sytuacje pod kontrolą. Sygnalizuje wykonanie RKO! Storm po woli się podnosi nie świadomy zagrożenia. Orton jest bliski zakończenia tej walki, jednak zza pleców atakuje go zamaskowana postać!
Storm uśmiecha się pod nosem, jednak zamaskowana postać nie przestaje atakować Ortona!
Zamaskowany napastnik posturą przypomina tego samego który zaatakował Nakamurę na poprzedniej gali!
Michael Cole:Who the hell is that guy?!
Zamaskowana postać podnosi Vipera by Storm mógł dokończyć dzieła.
Viper budzi się, i atakuje obu rywali!
RKO dla zamaskowanego napastnika!!! Storm wykonuje low blow na Ortonie!
Jednak na tym nie kończy. Wychodzi z ringu, bierze krzesło i chce wyprowadzić potężnego chair shota!
Randy Orton robi unik! Low Blow dla Storma!
Storm nie sprzedał tej akcji gdyż nie posiada klejnotów.
Orton w szoku, jednak robi unik przed atakiem i wykonuje RKO!
Pin 1...2...3!!!
Randy Orton wygrywa. Storm i zamaskowany napastnik leżą na macie
Viper wpadł na pomysł aby zdemaskować zamaskowaną postać.
Okazuje się, że pod maską ukrywał się Rainmaker!!!

Na twarzach fanów widać zdziwienie i bezradność

Jerry Lawler:Dlaczego Rainmaker postanowił pomóc Stormowi? A może to Randy Orton był jego celem? Dlaczego pojawił się w masce, i prawdopodobnie to on zaatakował również Nakamurę na poprzedniej gali? I dlaczego podczas ataku na Nakamurę zrobił to za namową TripleCeny3:16?

Mr. Crusher:Myślę, że Rainmaker zaatakował Ortona, ponieważ darzy tego wrestlera dużą nienawiścią, a jednocześnie chciał pomóc swojemu koledze, z równie niskim IQ, upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu, tyle ode mnie.
Jessy Volan: Tylko dlaczego zaatakował też Nakamurę na poprzedniej gali?
Dissmaster:No jak to dlaczego? TripleCena dał mu 2.5 koła łapówki.

Kontynuujemu galę

Walka nr2 Baron Corbin vs Elias WHC title match

I bring the darkness, I'm the thunder, I come from hell and I'll pull you under

Baron Corbin wszedł na arene przy sporym buczeniu jednak najgłośniej buczał na niego Siwy z ziomkami, prawie mu gardło padło.

Elias pojawia się na arenie w klasyczny sposób obrażając miasto w którym znajduje się gala co sprawiło, że fani którzy przed chwilą go cheerowali zaczeli buczeć jakby zabił im rodzine. Jednak po chwili Elias powiedział, że Baron Corbin ssie i fani znów zaczeli go cheerować, a najgłośniej Siwy

Wrestlerzy gotowi do walki, ale chwila chwila...

I'm awake, I'm alive, now I know what I believe inside, now is my time, I'll do what I want cause this is my time

TripleCena3:16 pojawia się na rampie.
Crowd:KILL YOURSELF! KILL YOURSELF! KILL YOURSELF! KILL YOURSELF!
TripleCena3:16:Jako wielki fan tych młodych talentów postanowiłem, że obejrzę tą walke z bliska, oraz dołącze do nudnej jak Nakamura loży Wrestlefans
Dissmaster:TripleCena imbecylu, przemyśl ty swoje postępowanie
TripleCena3:16 dołącza do loży wrestlefans
TripleCena3:16:Witaj Jessy Volan, co tam?
Jessy Volan:Dobra ta grochówka
TripleCena3:16:Rozumiem
Mr. Crusher:TripleCena, jak myślisz, w jakim wieku może być Jessy Volan?
TripleCena3:16:Nie wiem, Jessy Volan jest zagadką której jeszcze nie rozwiązałem
Dissmaster:TripleCena, spierdalaj
Michael Cole:Keep PG guys!
Panowie tutaj gadu gadu, a nikt nie zorientował się, że walka już się zaczeła, co więcej Baron Corbin szykuje się do zaaplikowania End of Days!
End of Days od Corbina! Może być po wszystkim
Pin 1..2...2.99 Jessy Volan wskakuje do ringu i przerywa liczenie!!!

TripleCena3:16 z grobową twarzą patrzy i nie dowierza

Sędzia ogłasza dyskwalifikacje, co oznacza, że nadal nie mamy mistrza WHC

loża wrestlefans ma z tego taki ubaw, jak z wyniku World Cup na Crown Jewel, Michael Cole jednak trzyma profesjonalny poziom i próbuje nadać tej sytuacji jakiejś dramaturgi

TripleCena3:16 ogarnął się i wkracza do akcji.

TripleCena3:16:To nie może, się tak zakończyć, wznawiam tą walke jako walkę bez dyskwalifikacji

TripleCena3:16 wykonuje stunnera na Jessy Volan a następnie wykonuje taunt suck it oraz you can't see me

Walka kontynuowana.
Elias wykonuje błyskawiczny atak kolanem na Corbina i przechodzi do akcji kończącej!
Pin 1...2.... TripleCena3:16 przerywa liczenie!!!
TripleCena3:16 wykonuje stunner na Eliasie i kładzie na niego Corbina, następnie odlicza
1...3
Zwycięzcą walki i nowym mistrzem WHC jest Baron Corbin!!!
TripleCena3:16 podnosi ręke Corbina do góry jednak jest mu trochę żal Eliasa

KL:O co tutaj chodzi?
Jessy Volan:Nie wiem, ale mam w dupie tą całą TripleManie, odchodzę i nie wiem keidy wrócę

Jessy Volan wychodzi z areny

TripleCena3:16 biegnie za nim i wręcza mu do ręki kilka banknotów

Jessy Volan wraca do loży wrestlefans

Jerry Lawler:Przepraszamy wszystkich za ten chaos, sam nie wiem co tutaj się wydarzyło, postaramy się nie dopuścić więcej do takich sytuacji

około 20% widzów wyszło z areny, pozostałe 80% pozostało z ciekawości, oraz po to by wybuczeć TripleCene3:16

Na Backstagu widzimy TripleCene3:16 który piszę sms'a do RSa
"RS, przez ciebie mam bana na Wrestlefans i teraz się na tobie zemszczę i napiszę posta, że jesteś jebanym lamusem, bez pozdrowień, a ciebie napisałem z małej litery bo cię nie szanuje"

Zza pleców TripleCeny3:16 wystaje głowa Klawego Kabrala który z ukrycia patrzy co TripleCena3:16 piszę, jednak cichym krokiem wychodzi aby nie zostać zauważonym

Do ringu wchodzi KL
KL:Dzień Dobry
Crowd:THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!
KL:Nie wiem co tutaj robie albowiem myślami jestem na gali RoH ale płacą mi to siedzę tu i zamulam, jednak TripleCena3:16 kazał mi przekazać, że dzisiejsza walka wieczoru o pas WWE nie odbędzie się, gdyż stan psychiczny TripleCeny3:16 nie jest najlepszy i nie miał on siły by zabookować te starcie, jednak TripleCena3:16 zapewnie, że zobaczymy walkę o mistrzostwo WWE już na kolejnej gali, tymczasem ja się z wami żegnam, właśnie dałem swoje najdluższe promo o czymś co nie jest bezpośrednio związane z RoH, jestem z siebie dmny
Crowd:LEGEND! LEGEND! LEGEND! LEGEND! LEGEND! LEGEND!
KL odchodzi do stolika komentatorskiego bez żadnego theme songu, gdyż mu nie jest to potrzebne

Wygląda na to, że to koniec gali, jednak chwila chwila...
Kamera przeniosła się na zaplecze, a tam nie kto inny jak TripleCena3:16 który siedzi w pokoju i rozmyśla nad sensem swojej egzystencji

TripleCena3:16:<płaczącym głosem>Moje życie nie ma sensu, Siwy powiedział mi że się znudziłem, Sloth że jestem debilem, a tak w ogóle to i tak nie dostane tego hofa...

TripleCena3:16 chwilę się zastanawia i dochodzi do wniosku, że nie może się poddawać i musi przezwyciężyć swoje lęki, a gala musi trwać. Pewnym krokiem wychodzi z pokoju i idzie w stronę rampy z powagą na twarzy

I'm awake, I'm alive, now I know what I believe inside, now is my time, I'll do what I want cause this is my time

Muzyka gra jednak TripleCena3:16 nie pojawia się.

Kamera przenosi się na zaplecze

TripleCena3:16 zostaje atakowany przez jakąś postać, jednak postać ma na sobie kominiarkę i nie wiemy kto nią jest!

Na twarzy TripleCeny3:16 pojawia się krew! Jednak napastnik nie przerywa ataku i chce doprowadzić do poważnego urazu!!!

Sędziowie rozdzielają tajemniczą postać od TripleCeny3:16

Kto i dlaczego chciał doprowadzić do poważnego urazu, a być może nawet śmierci TripleCeny3:16? Dlaczego TripleCena3:16 przechodził chwile zwątpienia na zapleczu, i o co w tym wszystkim chodzi?

Jak widać gala przyniosła więcej pytań niż odpowiedzi, co będzie następne, tego nawet ja nie wiem

Superstar
Awatar użytkownika

Dziwnie to teraz wygląda, w sensie technicznie, myślę że lepiej byłoby się skupić na kilku np 2-3 kolorach i pobawić z pogrubieniem, czy podkreśleniami, bo tak jest bałagan.
Co do samej treści to Imo pierwszy był zdecydowanie lepszy, tu były fajne momenty i ogólnie pojedyncze śmiesznostki, ale jako całość jakoś Mi nie siadło.

No i kurde serio jest tu jakieś 10 wersów pod rząd w których Cię nie ma? :P

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Odcinek słabszy od poprzedniego. Potrafisz ciekawie pisać i być zabawny, ale moim zdaniem bardzo Cię ogranicza wpychanie siebie w każdy możliwy feud. Nie wiem czy to wynika z egocentryzmu czy nie dostrzegasz żadnych interesujących cech u innych użytkowników, nieważne, po prostu jest tu Ciebie za dużo. Niby kilka tekstów Ci się udało, ale na każdym kroku wyskakuje TripleCena3:16 i za którymś razem odechciewa się dalej czytać. Pierwszy epizod był naprawdę spoko, myślę że jeśli ograniczyłbyś swoją postać do komentowania, to utrzymałbyś ten poziom.

A, no i wychodzi spory chaos, według mnie wprowadzasz zbyt dużo programów na raz i łatwo się w tym wszystkim pogubić. Moim zdaniem warto zostawić niektóre feudy na później, ale oczywiście zrobisz jak będziesz uważał.

Low carder
Awatar użytkownika

Też uważam, że pierwsza edycja była lepsza, ale mam już kilka pomysłów na kolejną więc mam nadzieje, że będzie spoko. Mojej postaci faktycznie było tu dużo ale to dlatego, że reszta userów w ostatnim czasie nie pokazywała nic ciekawego co mógłbym tu pokazać. W następnej edycji będzie trochę inaczej to wyglądać jeśli chodzi o postacie które będą na gali bo jak mówiłem mam już mniej więcej pomysł jak to zrobić. Jeśli chodzi o kwestie techniczne spróbuję ograniczyć się do 3 kolorów i zobaczę jak to wyjdzie

Low carder
Awatar użytkownika

Witajcie na TripleManii 3 wrestlefani!

Gale komentuje stały skład komentatorski to znaczy Michael Cole, Jerry Lawler oraz KL

Obok stolika komentatorskiego zasiada również loża wrestlefans w której skład podobnie jak w poprzedniej edycji wchodzą Mr. Crusher, Jessy Volan oraz Dissmaster, jednak na tej edycji widzimy również Siwego który ze swojej prywatnej sekcji w której obrażał wielu wrestlerów przesiadł się bliżej ringu

Zaczynamy galę, a show niestandardowo otwiera KL który wyszedł ze stanowiska komentatorskiego i wszedł do ringu

KL:Dzień Dobry
Crowd:CHEEEEEEER
KL:Mam dla was bardzo dobrą... to znaczy tragiczną wiadomość albowiem TripleCena3:16 jak pewnie wiecie na poprzedniej edycji TripleManii został brutalnie zaatakowany i leży teraz w szpitalu
Crowd:YAAAAAAAAAAAAAAAAAAY
KL:Jednak TripleCena3:16 miał plan B i wyznaczył swojego zastępce, Panie i Panowie, wstńcie z krzeseł i przywitajcie owacyjnie zastępce TripleCeny3:16, oto Klawy Kabral!!!
Klawy Kabral wchodzi do ringu przy jakimś heavy metalu
Klawy Kabral:Dzień dobry KL, uszanowanie, mimo to proszę Cię byś opuścił ten ring albo tego pożałujesz
KL powoli niczym przyczajony tygrys wychodzi z ringu gdyż nie chce stracić zębów, mimo to sprawia pozory nie wystraszonego

Fani mieszanie reagują na Klawego Kabrala i są lekko zdziwieni, gdyż nie wiedzą czego mogą spodziewać się po tej postaci

Klawy Kabral:TripleCena3:16 wyznaczył mnie na swojego zastępce, jednak szczerze uważam, że jego decyzje nie są najlepsze dla biznesu i trzeba odbudować umierającą już TripleManie. Mam do was pytanie kto chce oglądać w walkach o pas WHC Barona Corbina?
Crowd:WHO? WHO? WHO? WHO? WHO? WHO? WHO? WHO?
Klawy Kabral:Nobody!
Crowd:CHEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
Klawy Kabral:Do czego zmierzam, mianowicie chce odmienić TripleManię i wyznaczę dziś kilka walk, przede wszystkim muszę pozbyć się Barona Corbina jako mistrza WHC, wyznaczę mu więc walke o pas z Nakamurą gdyż wierzę w tego wrestlera
Jessy Volan jest w szoku, jednak docenia Kabrala
Dissmaster zaczyna zastanawiać się gdzie jest haczyk
Mr. Crusher wątpi w słuszność pushowania Nakamury mimo to sądzi, że jest on mniejszym złem niż Corbin
KL gada coś o RoH z Jerrym Lawlerem jednak nadal trzęsie gaciami po spotkaniu w ringu z Klawym Kabralem
Siwy:Tylko pojawiłem się przy ringu a TripleMania już trzyma poziom

Klawy Kabral kontynuuje monolog
Klawy Kabral:To nie wszystko, albowiem nadal nie mamy mistrza WWE, tak więc o mistrzostwo WWE zmierzą się AJ Styles oraz Kenny Omega a będzie to walka 2 na 3 odliczenia
Crowd:THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!
Klawy Kabral:Niestety to tyle co mogę dla was zrobić, gdyż część walk została już zabookowana przez TripleCenę3:16 zanim doznał urazu, więc za jakość tych walk nie odpowiadam, mimo to życzę wam dobrej zabawy. A i jeszcze jedno, jako że wrestling bywa nieprzewidywalny nie wiadomo jaki czeka mnie los, więc na mojego zastępce mianuje Jessego Volana, tak na wszelki wypadek

Walka nr1 Storm vs Rainmaker

Rainmaker na szali w tej walce stawia szacunek ulicy, a Storm slipy Randy'ego Ortona, zwycięzca bierze wszystko!

Storm już standardowo wchodzi do ringu przy gejowej muzyce, i wchodzi prędko

Rainmaker wchodzi przy patologicznym rapie którego tekstu niestety nie mogę wyjawnić, gdyż jest tam zbyt dużo wulgaryzmów

Obaj wrestlerzy zostali przyjęci chłodno przez publiczność jednak to chyba Rainmaker ma więcej fanów w tej konfrontacji

Zaczynamy walkę!

Obaj zawodnicy zaczynają spokojnie, tak po japońsku, mija dobre 10 minut a oni nadal są na etapie zapinania headlocka, fani z nudów zaczynają chantować "CM PUNK"
Jessy Volan:Co za match!
Siwy:Złoto
Mr. Crusher:O czym wy mówicie?
KL:Każde miejsce i moment jest dobry aby porozmawiać o Ring of Honor, także co ja moge wam powiedzieć w tej sytuacji... Oglądajcie Ring of Honor!
Dissmaster:Lubię małe dzieci i brodatych panów

mija kolejne 10 minut, mamy pierwsze akcje strikingowe... No nareszcie
Crowd:BORING! BORING! BORING! BORING! BORING!
Jessy Volan:O czym oni mówią?
Siwy:O TripleCenie

Mija kolejne 10 minut, walka jest już na etapie leżenia gdyż Rainmaker nie wytrzymuje kondycyjnie z powodu prowadzonego przez niego stylu życia, tzn jarania zioła i tego typu sprawy
Storm jednak stara się poprowadzić ten pojedynek gdyż jeszcze trzyma formę, wiadomo sportowy tryb życia, tu piłka nożna, tam jakiś spacer.

Panowie mordują się jeszcze jakieś 5 minut i z nikąd rozbrzmiewa muzyka Klawego Kabrala

Dissmaster prawie padł na zawał.
Niektórzy fani też.

Zresztą czy można się im dziwić? Przez 35 minut oglądali chodzenie po ringu a nagle na full volume rozbrzmiał szatański metal

Klawy Kabral:Przepraszam ale nie mogę już dłużej oglądać tego starcia... To znaczy wybacz Rainmaker, skończył się czas antenowy poświęcony na tą walke, może dostaniesz rewanż na kolejnej edycji jeśli przez 15 minut wytrzymasz bez używania wulgaryzmów

Rainmaker:Kabral ty c**** z******* co ty o*********** ?

Klawy Kabral:Rainmaker zostajesz zwolniony, a i TripleCena3:16 kazał życzyć ci miłego dnia

Rainmaker:Spierdalaj

Czas na reklamy

Po przerwie od razu zaczynamy od drugiej walki, jednak z taką różnicą, że tak naprawdę nie wiemy kto w niej zawalczy.
Fani mają do wyboru 3 opcje
1. Seth Rollins vs Finn Balor 2 out of 3 falls
2. Dean Ambrose vs Drew McIntyre falls count anywhere
3. Lio Rush vs Drake Maverick steel cage

Zaczynamy głosowanie

Fani głosują

A oto wyniki:
1 opcja 10%
2 opcja 15%
3 opcja 75%

Wszyscy w szoku. O co tutaj chodzi?

Okazuje się, że Dissmaster zhakował wyniki, albowiem lubi on małe dzieci a w klatce to już w ogóle

Bez zbędnego przedłużania rozpoczynamy walkę!

Walka nr2 Lio Rush vs Drake Maverick Steel Cage match

Lio Rush zaczyna krzyczeć na cały głos "LASHLEY! LASHLEY! LASHLEY! LASHLEY! LASHLEY! LASHLEY!"
Okrzyki te wystraszyły Mavericka co sprawiło, że obszczał spodnie.
Lio Rush w szoku, nie wie co się stało. Normalnie sensacja!
Maverick wykorzystuje rozproszenie rywala i szybko wykonuje small package!
Pin 1...2...3!!!

Andrzej Supron:Ło hahahahaha, no nie mogę Paweł, hahaha co to była za walka haha

Komentatorzy na gali pozostawili to bez komentarza

Jessy Volan wchodzi do ringu

Jessy Volan:Jako zastępca Klawego Kabrala, który obecnie ma ważniejsze zadania muszę zadbać o jakość show. Także do walki o pas WHC pomiędzy Nakamurą a Corbinem dodaje stypulację, że podczas walki nie można używać ruchu End of Days oraz jeśli Corbin wygra walkę przez dyskwalifikację traci pas a tak jeszcze przy okazji zostaje zwolniony. Ha ale ja mądry

Walka nr3 Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura WHC title match

Shinsuke Nakamura standardowo dostaje padaki na wejściu

Baron Corbin wchodzi przy swoim klasycznym theme songu w klasyczny sposób

rozpoczynamy starcie!

Nakamura od razu przechodzi do ataków kolanem... Kto by się spodziewał
Jessy Volan:CHEEEEEEEER
Corbin nie ma możliwości wyprowadzenia ofensywy, albowiem Nakamura ciągle obija go kolanami i łokciami, jednak nie przynosi to skutków gdyż sędzia dolicza najwyżej do 2
Wściekły Shinsuke podchodzi pod narożnik i szykuje się do Kinshasy!
Baron Corbin kontrouje tą akcje na Deep Six!
Pin 1...2... kick out!
Jessy Volan odetchnął
Mr. Crusher:Ten Corbin to nawet nie najgorszy
Siwy:Chcesz stracić moda?
Dissmaster:Lubię małe dzieci i pięknych wrestlerów
Eryko:Zamknij pizdę
Baron Corbin sygnalizuje End of Days!
Do akcji wkracza Jessy Volan
Jessy Volan:Jeśli zaaplikujesz tą akcje przegrasz match!
Corbin patrzy na Jessego Volana jak na debila
Jessy Volan:Ha, pozbawiłem go jego jedynej akcji!
Nakamura wstaje, i błyskawicznie otrzymuje chokeslam backbreaker!
Pin 1...2...3!!!!
Szok!
Jessy Volan nie wierzy
Corbin dogaduje Jessemu Volanowi
Jessy Volan:Jako zastępca Klawego Kabrala zmieniam zasady tej walki, od teraz jest to last man standing match!
Corbin ma ochotę zabić Jessego Volana, jednak zza pleców otrzymuje Kinshase!
Sędzia dolicza do 8 jednak Corbin wstaje. Nie na długo, albowiem otrzymuje low blow!
Corbin nie jest w stanie wstać podczas liczenia sędziego.
Nakamura wygrywa walkę i zostaje mistrzem WHC!
Klawy Kabral pojawia się na titantronie
Klawy Kabral:Dobrze Jessy Volan!
Fani skandują "YES"

W loży wrestlefans Dissmaster oraz Mr.Crusher mocno się spinają
Dissmaster wkurzony, rzuca słuchawkami o stół i wyzywa Crushera do walki!
Crusher odpowiada na to wyzwanie!
Mamy spotnaniczną walkę!

Walka nr4 Mr. Crusher vs Dissmaster przegrany odchodzi z loży wrestlefans

Dissmaster wchodzi do ringu przy theme songu z teletubisiów

Mr. Crusher wchodzi przy tym o to theme songu zespołu Sum41
"Think before you make up your mind you don't seem to realize I can do this on my own and if I fall I'll take it all it's so easy after all"

Rozpoczynamy walkę!

Dissmaster zaskakuje Crushera na starcie mocnym dropkickiem!
Pin 1...2...2.99 kick out!
To mógł być szybki koniec Crushera i pożegnanie z TripleManią!
Dissmaster przechodzi do headlock, jednak Crusher wydostaje się i wyprowadza kilka upper cutów, następnie przechodzi do german suplexu łącząc to z pinem!
Pin 1...2... kick out!
Crusher podnosi swojego oponenta jednak ten przepycha go do narożnika i wbija go kilka razy spearem w wspomniany wcześniej narożnik.
Dissmaster ustawia swojego przeciwnika na narożniku jednak Crusher budzi się i odpowiada kilkoma kopnięciami.
Dissmaster ogłuszony, jednak Crusher idzie za ciosem wykonując Crossbody!
Pin 1...2... kick out!
Mr. Crusher sygnalizuje jakąś akcję!
Dissmaster się podnosi
Crusher atakuje, chodziło o Twist of Fate!
Jednak Dissmaster kontrouje tą akcje przechodząc do school boya!
Pin 1..2... kick out!
Crusher odpowiada tym samym
Dissmaster wykonuje roundhouse kicka!
Crusher pada na matę, jednak Dissmaster jest gotowy do zaaplikowania akcji kończącej.
Crusher powoli wstaje a Dissmaster blokuje mu ręce jakby szykował się pod pedigree, jednak Crusher kontrouje jego akcje wykonując back body drop!
Dissmaster po woli podnosi się jednak zza pleców czekało już na niego Twist of Fate!
Pin 1...2...2.99 kick out!!!
Crusher w szoku, jednak przechodzi do kolejnej akcji, wchodzi na narożnik skąd wykonuje swanton bomb!
Jednak Dissmaster wystawia kolana i z akcji tej od razu przechodzi do small package!
Pin 1..2...2.99 Crusher przerzuca ciężar ciała i to on teraz pinuje Dissmastera!
Pin 1...2...3!!!
Dissmaster nie może się pogodzić z przegraną i opuszczeniem loży wrestlefans
jednak bierze mic i wypowiada tylko jedno słowo
Dissmaster:Pożałujecie!

Walka nr5 AJ Styles vs Kenny Omega 2 out of 3 falls WWE title match

AJ Styles wchodzi do ringu przy swoim standardowym theme songu otrzymując duży pop

Omega również dostaje duży pop jednak nie tak duży jak AJ Styles gdyż nie wszyscy fani go rozpoznają

Wszystko gotowe do startu

Rozbrzmiewa muzyka Klawego Kabrala

Klawy Kabral:Dzień dobry, przemyślałem swoje postępowanie i stwierdzam stanowczo, że ta gala nie powinna zakończyć się taką walką
Na twarzach fanów widać zdziwienie i smutek
Klawy Kabral:Fani zgromadzeni na arenie nie zasługują na walke pomiędzy AJ Stylesem a Kenny Omegą na zasadach 2 na 3 odliczenia
Crowd:BOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Klawy Kabral:Fani zasługują na coś większego, mianowicie o pas WWE zmierzą się AJ Styles oraz Kenny Omega a będzie to godzinny iron man match!
Crowd:YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY... THANK YOU KABRAL!!! THANK YOU KABRAL!!! THANK YOU KABRAL!!!
Michael Cole:WHAT THE HELL?!
Sekcja wrestlefans szaleje

Zaczynamy walkę!

Chwila chwila...
Na titantronie pojawia się TripleCena3:16 który wyszedł już ze szpitala
Fani są załamani, a niektórzy nawet płaczą gdyż wiedzą co oznacza pojawienie się TripleCeny3:16
TripleCena3:16:Pod moją nieobecność zrobił się tu nie mały syf, jednak nigdy nie jest za późno by to naprawić. Tak więc dzisiejsza walka wieczoru zostaje odwołana
Crowd:FUCK YOU! FUCK YOU! FUCK YOU! FUCK YOU! FUCK YOU!
TripleCena3:16:Przepraszam, że w ogóle musieliście oglądać wejścia tych oto wrestlerów, i przepraszam, że po raz kolejny nie zobaczycie walki o pas WWE, jednak zapewniam was, że na kolejnej TripleMani zobaczycie prawdziwą walkę o ten tytuł pomiędzy prawdziwymi wrestlerami a nie jakimiś indy shitami. Mianowicie na TripleMani4 o pas WWE zawalczy Big Show oraz powracający do ringu The Great Khali!!!
30% fanów wyszło z areny, 10% nadal nie wierzy co się właśnie stało, pozostałe 60% pokazuje środkowy palec w stronę TripleCeny krzycząc żeby się zabił

Tym widokiem kończymy TripleManie!

Superstar
Awatar użytkownika

Wrócił poziom z pierwszego odcinka, jak widać nawet najciekawsza postać potrafi obniżyć jakość show jeśli jest jej za dużo (nie, nie mam w tym konkretnym przypadku na myśli Nii Jax) :P Fajnie że utrzymujesz dział Wrestle Fiction przy życiu, życzę Ci weny podczas pisania kolejnych epizodów, kontynuuj to, zawsze fajnie poczytać coś oryginalnego na forum.

Low carder
Awatar użytkownika

Witajcie na TripleManii4 wrestlefani!

Na arenie zebrało się mniej fanów niż ostatnio a Ci którzy przyszli zrobili to tylko po to by powyzywać TripleCene3:16

Galę z grobową miną komentuje Michael Cole oraz KL.
Jerry Lawler stwierdził, że czas uciekać z tego śmietnika

Sekcja Wrestlefans w której skład wchodzą Mr. Crusher, Jessy Volan oraz Siwy bawią się doskonale, gdyż lubią sobie pośmieszkować

Zza pleców Siwego wystaje głowa jakiegoś dziecka. W pierwszej chwili wszyscy myśleli, że to Dissmaster który mimo odejścia chciał wkraść się do loży Wrestlefans, jednak okazało się, że to jakieś randomowe dziecko którego nie dopilnowali rodzice.

Galę otwiera Klawy Kabral!

Fani witają go owacyjnie

Jednak nie wiedzą, że Klawy Kabral został przekupiony przez TripleCene3:16, który wręczył mu 2.5 koła, by ten robił to co TripleCena3:16 mu powie przez słuchawkę

KlawyKabral:Dzień dobry, miłego dnia, to właśnie ja
Crowd:CHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
KlawyKabral:Po przemyśleniu swojego postępowania, muszę się wam do czegoś przyznać
Fani zastanawiają się o co chodzi Klawemu Kabralowi
KlawyKabral:Na poprzedniej edycji byłem pijany, albowiem Hubson przed galą chciał bym przetestował wszystkie piwa które on ocenia
Michael Cole:WHAT?!
KlawyKabral:Do teraz mam depresję gdy dowiedziałem się, że chciałem wyznaczyć walkę o pas WWE w skład której będzie wchodził Kenny Omega, jednak naprawię dziś swoje postępowanie i wyznaczę wreszcie prawdziwą walkę o pas WWE w której to John Cena oraz Randy Orton zmierzą się po raz ostatni!
Crowd:BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
KlawyKabral:Miłego dnia

Jessy Volan:A ja go szanowałem...
Mr. Crusher:Mam wrażenie, że Klawy Kabral zachowuje się jak TripleCena
Siwy:Mam wrażenie, że TripleCena jest jednak troche większym debilem bo on by wyznaczył walke pomiędzy Hoganem a Ricem Flairem

Walka nr1 Storm vs Adaś

Na szali w tej walce jest walizka Monkey in the Bank a zwycięzca zostanie ogłoszony największą małpą roku

Storm już klasycznie wychodzi do ringu przy swoim klasycznym theme songu

Adaś wychodzi bez muzyki, gdyż nic on sobą nie reprezentuje

Rozpoczynamy walkę!

Storm prędko rusza na swojego oponenta wykonując mu big boota!

Adaś pada niczym trup

Storm chwilę zastanawia się czy go nie zabił, jednak Adaś oddycha, Storm chwyta po drabinę i ustawia ją na środku ringu by zgarnąć walizkę

Adaś w ostatniej chwili budzi się i chwyta Storma za stopę ściągając go z drabiny

Storm chce wyprowadzić atak, jednak Adaś wyciąga nudesy Randego Ortona przez co Storm tak się zapatrzył, że Adaś zdążył wejść na drabinę i zdjąć walizkę Monkey in the Bank

Małpą roku zostaje Adaś!!!

Publiczność wstaje z krzeseł i oklaskuje Adasia

Przenosimy się na zapleczu gdzie widzimy Klawego Kabrala, który jednak nie ma odwagi wejść do ringu, albowiem podobnie jak TripleCena3:16 może zostać zjedzony przez fanów.

Z zaplecza Klawy Kabral oznajmia, że w dzisiejszej walce o pas WHC ponownie zmierzą się Baron Corbin oraz Shinsuke Nakamura, jednak tym razem będzie to steel cage match, aby w uczciwy sposób wyłonić zwycięzce

Walka nr2 Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura(c) WHC title match

Corbin klaycznie zostaje wybuczany przez fanów

Nakamura, dostaje lekki pop

Rozpoczynamy starcie!

Nakamura walkę tą rozpoczyna tak jak każdą inną, więc opis jest zbędny

Corbin przerywa inicjatywę Nakamury i wykonuje mu potężny slam, wykorzystuje sytuacje i szybko chce wyjść z klatki

Król mocnego stylu nie pozwala na to i ściąga Corbina na matę, wykonując mu potężny high kick!

Walka trwa w najlepsze, było kilka prób wyjścia z klatki przez obu wrestlerów, jednak Corbin postanawia przejść do swojej akcji kończącej!

End of Days skontrowane pod arm bar!

Corbin wynosi Nakamurę który ciągle trzyma go w arm barze i wykonuje mu powerbomb!

Obaj wrestlerzy leżą, jednak po pewnym czasie wstają i rozpoczyna się wymiana ciosów z której zwycięzko wychodzi Nakamura

Nakamura chce wykonać Kinshase, jednak Corbin przechwytuje go i wykonuje mu Deep Six!

Corbin nie traci czasu i chce wykonać od razu End of Days, jednak Nakamura wyprowadza low blow!

Nakamura chce uciec z klatki i gdy jest bliski wyjścia Klawy Kabral wbiega na arene i zrzuca Japończyka z klatki na matę!

Jessy Volan:Nie no tak dalej być nie będzie

Jessy Volan wychodzi z sekcji Wrestlefans i biegnie w kierunku Kabrala który ucieka na zaplecze!

Baron Corbin w tym czasie podnosi się, aplikuje Nakamurze End of Days i pinuje mistrza

pin 1...2...2.99.. kick out!!!

Corbin nie wierzy, jednak Jessy Volan zawrócił się, gdyż zauważył, że sytuacja jest ciężka i Nakamura potrzebuje pomocy

Corbin chce wykorzystać moment gdy Nakamura leży i szybko wspina się na klatkę

Jessy Volan podobnie jak poprzednio Kabral, wchodzi na klatkę by zepchnąć z niej Corbina

Klawy Kabral rusza za Jessy Volanem i ściąga go z klatki wykonując mu Pedigree!!!

Corbin bezpiecznie wychodzi

Klawy Kabral: Panie i Panowie, okażcie szacunek waszemu nowemu mistrzowi Baronowi Corbinowi!!!

Klawy Kabral szybko ucieka z areny gdyż fani rzucają w niego różnymi przedmiotami

Ponownie przenosimy się na zaplecze, gdzie widzimy spoconego i zmęczonegu Klawego Kabrala, albowiem wyjątkowo szybko uciekał z areny

Dowiadujemy się, że Jessy Volan został wyrzucony z areny przez ochronę Klawego Kabrala oraz ten dał zakaz wpuszczania Volana do areny

Nagle pojawia się Eryko

Klawy Kabral:Witaj, czy mogę Ci w czymś pomóc?
Eryko:Nie albowiem twoje zachowanie jest godne pożałowania
Klawy Kabral:W takim razie zastanów się poważnie nad sensem swojego istnienia

Wchodzi Big E

Big E:Nie bądźcie obojętni! Klaszczcie i poczujcię tą moc!!!!

Big E wyciąga naleśniki z gaci i chce poczęstować nimi Klawego oraz Eryko, jednak oni prędko gdzieś wychodzą

Walka nr3 John Cena vs Randy Orton WWE Title match

Fani są nastawieni dosyć negatywnie do tej walki, jednak witają wrestlerów dosyć owacyjnie

Michael Cole już nie może się doczekać

Mr. Crusher udaje, że mu się podoba

Siwy usnął

KL zapomniał, że istnieje albowiem całą galę oglądał Ring of Honor na telefonie

Rozpoczynamy starcie

John Cena od razu przechodzi do uderzeń na głowę i tułów, przyciąga rywala do lin i wykonuje mu irish whip w strone przeciwnych lin, jednak Orton robi unik przed clotheslinem i wykonuje drop kick!

Pin 1.. kick out!

Orton zapina headlock, jednak Cena szybko wydostaje się i odpycha rywala w strone lin z których Orton odbija się jednak trafia na potężny clothseline!

Cena nie zwalnia tępa i przenosi akcje do narożnika skąd wykonuje tornado DDT!

Pin 1..2.. kick out!

Cena ponownie podnosi rywala z maty i przechodzi do kolejnej akcji, jednak Orton kontrouje ją i wykonuje neckbreaker!

Pin 1...2.. kick out!

Viper chwyta swojego oponenta i przechodzi do lin skąd wykonuje DDT!

Fani cheerują Ortona, a ten sygnalizuje RKO!

Cena kontrouje RKO odpychając rywala na liny i wykonuje mu swoje momentum, 2 shoulder blocki i proto bomb, następnie you can't see me, do five knuckle shuffle nie doszło albowiem gdy Cena odbił się od lin Viper wstał i wykonał mu RKO!!!

Pin 1...2.... kick out!

Orton wściekły, przez chwilę zastanawia się jak dalej kontynuować tą walkę, podnosi po woli Cene, który błyskawicznie podcina rywala i przechodzi do STF!

Orton na środku, jednak ostatkiem sił doczołgał się do lin

Cena ma sytuacje pod kontrolą i wynosi rywala pod AA!

AA zaaplikowane! Pin 1...2...2.99 kick out!

Cena w szoku, jednak nie poddaje się i wynosi rywala pod AA, tym razem wchodzi z nim na narożnik skąd chce wyprowadzić Super AA!

Orton w ostatniej chwili budzi się i atakuje Cene łokciem, następnie wyprowadza mu DDT z trzeciej liny!

Viper przechodzi do narożnika skąd chce wykonać Punt Kick!

Viper rozpędza się, jednak Cena kontrouje wspomniane kopnięcie i wynosi rywala pod AA które Orton również kontrouje i wykonuje powerslam!

Pin 1..2.. kick out!

Viper poczuł, że może wykończyć teraz Cene, podnosi go, jednak lider Cenation wykonuje mu sunset flip powerbomb!

Pin 1...2... kick out!

Emocje są duże

Michael Cole szaleje

Mr. Crusher nie musi już udawać, że mu się podoba

Siwy się obudził

KL przez chwilę przestał oglądać Ring of Honor jednak po chwili przemyślał swoje postępowanie i kontynuował tą czynność

Obaj wrestlerzy podnoszą się i zaczyna się wymiana ciosów z której zwycięsko wychodzi John Cena, który odbija się od lin i wykonuej shoulder block, następnie kolejny shoulder block który jednak Orton kontrouje pod RKO z nikąd!

Fani w szoku

Viper nie wierzy, jednak chce ponownie spróbować wykonać punt kick

Przechodzi do narożnika skąd bierze rozbieg i trafia w Cene kopnięciem!

A przynajmniej tak wszyscy myśleli, albowiem gdy noga już prawie doszła do głowy, Cena przechwycił ją i przeciągnął rywala na środek lin oraz zapiął STF!

Orton nie ma sił by się czołgać jednak stara się walczyć!

emocje siegają zenitu!

Walke przerywa Jessy Volan atakując obu wrestlerów!

Ale chwila chwila, jakim cudem Jessy Volan dostał się na arenę?!

Nagle pojawia się Dissmaster

Dissmaster:Mówiłem, że pożałujecie

Jessy Volan i Dissmaster razem świętują w ringu

Na titantronie pojawia się Klawy Kabral!

Klawy Kabral:Zniszczę was!

Jessy Volan i Dissmaster śmieją się z Klawego Kabrala

Nagle obok Klawego Kabrala pojawia się TripleCena3:16!

TripleCena3:16:Na TripleManii5 Ja i Klawy Kabral zniszczymy waszą dwójkę!

Fani na arenie skandują YES

loża Wrestlefans również jest podekscytowana

nawet KL schował telefon

Ale dlatego, że mu się rozładował

TripleCena3:16 i Klawy Kabral groźnie spoglądają z titantronu na swoich oponentów, którzy również czują respekt

tym widokiem kończymy czwartą edycje TripleMani!

Superstar
Awatar użytkownika

Przyznam że bardziej Mi siadł poprzedni epizod, tu było spoko,a le bez takiego efekty WOW. Imo trochę przesadziłeś z ilością interwencji, wiadomo spoko jak są, ale nie jak jest to stały punkt tylko coś co zdarza się raz na jakiś czas.
Ale propsy za poprawę wizualną, wygląda to teraz naprawdę spoko.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

gadaj kurwa kiedy kolejna trypelmania

widzę, że się próbujesz zalogować na forum co kilka dni

myślę, że założenie konta DoubleJohn16:3 nie wzbudzi podejrzeń

przemyśl to, pozdro

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra gala, chociaż wydaje mi się że poziom lekko spadł w stosunku do trzeciego odcinka. Całkiem fajny motyw z małpą-Adasiem, chociaż show stealerem był Nakamura vs Corbin, dobrze że na żywo czegoś takiego nie odwalili :mrgreen: Main event posłużył jako powrót Twojej postaci, ostatnio narzekałem że jest Ciebie trochę za dużo, ale tym razem ograniczyłeś swoją rolę i w dodatku sojusz z Klawym Kabrallem to świetny manewr. Czekam na kolejny epizod, mam nadzieję że nie zmarnujesz potencjału przymierza TripleCeny3:16 i Klawego Kabralla, bo to zdecydowanie najciekawsze story w Twoim projekcie :)

Low carder
Awatar użytkownika

Witajcie na TripleManii5 wrestlefani!

Przy stole komentatorskim Michael Cole, KL oraz Siwy

Galę otwiera KL który opuszcza stół komentatorski by wejść do ringu i coś ogłosić

KL:Witam, nie chce tutaj być albowiem sercem nadal jestem z Ring of Honor jednak trzeba zarabiać jakoś na życie. TripleCena kazał mi ogłosić, że dzisiejszym main eventem będzie długo wyczekwiana walka TripleCeny3:16 oraz Klawego Kabrala z Teamem Jessy Volan & Dissmaster!
To nie wszystko, dzisiaj odbędzie się kolejna potyczka Corbina z Nakamurą, jednak tym razem stawka będzie wyższa, jeśli Corbin wygra to TripleCena i Klawy Kabral wybierają stypulacje walki wieczoru, jeśli jednak Nakamura odniesie zwycięstwo to wtedy Dissmaster i Jessy Volan wybiorą stypulacje tej walki

Fanom na arenie podoba się ten pomysł

Przenosimy się na zaplecze gdzie widzimy TripleCene3:16 oraz Klawego Kabrala, wygląda na to, że opracowują strategię na dzisiejszą walkę. Nagle pojawia się Baron Corbin

Baron Corbin:Witajcie, potrzebuje waszego wsparcia

Klawy Kabral zastanawia się mocno nad swoim postępowaniem, z jednej strony zależy mu na wygranej Corbina ale jednak czuje sentyment do Japonii i boli go porażka Nakamury, jednak rozum bierze górę i zgadza się stanąć w narożniku Corbina

TripleCena odmawia pomocy i wychodzi

Corbin i Kabral zastanawiają się o co chodzi TripleCenie

Kabral biegnie za TripleCeną by przekonać go by ten pomógł Corbinowi

Klawy Kabral:TripleCena, co ty robisz?

TripleCena:Bardzo chciałbym wam pomóc albowiem musicie radzić sobie sami gdyż Kilgor powiedział, że musze być grzeczny bo inczaj ban

Crowd:You sold out! You sold out!

Walka nr1 Shane McMahon vs Ricochet

KL:Przedstawiam wam oto The best in the wooooooooooooooooooooooo<15 minut później> oooooooooooooooorld!!!!! Shaaaaaaaaneeeee Mcmahon!!!!

Siwy usnął

KL go budzi

Czas na wejście Ricocheta

Fani witają go owacyjnie

przechodzimy do walki, ale chwila chwila

Shane bierze mikrofon

Shane Mcmahon:Aby zadbać o uczciwość tej walki ogłaszam sędziego specjalnego, oto Elias!

Crowd:BOOOOOOO
Shane Mcmahon:To nie wszystko, koło ringu zjawią się The Revival oraz Drew McIntyre, tak na wszelki wypadek

Crowd:BOOOOOOOOOOOOOOOOO
Shane Mcmahon:Myślę, że możemy zaczynać... Albo nie, zapraszam wszystkich uczestników pogoni za tytułem 24/7!!! Od teraz to handicap match 1vs12!!!

Shane rozpoczyna walke z uśmiechem na twarzy

Wszyscy uczestnicy walki rzucają się na Ricocheta!

Shane wykonuje Coast to coast!

Pin 1...2...3

KL:Zwycięzcą walki jest the best in the wooooooooooo<17 minut później>ooooooorld Shaaaaneee Mcmahon!!

Siwy:No tak, oczywiście Ricochet musiał to przegrać żeby Shane za wiele nie stracił bo wiadomo trzeba pushować młodych i charyzmatycznych wrestlerów

Ponownie przenosimy się na zaplecze

A tam Jessy Volan oraz Dissmaster

Panowie ewidentnie się nie dogadują albowiem Dissmaster pod nosem rozmawia o małych dzieciach i brodatych wrestlerach

Jessy Volan:Siwy, go fuck yourself

Ciekawą konwersacje przerywa im Shinsuke Nakamura który wchodzi do pokoju niczym przyczajony kot wyginając palce w chińskie 8

Nakamura próbuje nakłonić Volana i Dissmastera by ci pomogli mu w walce, używa do tego google translatora oraz dziwnej gestyklacji

Panowie chyba się nie dogadali

Walka nr2. Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura

Walka ta chyba pojawiała się w każdej edycji TripleMani więc fani są już nią znudzeni krzycząc same old shit, Siwy dołącza się do nich

Michael Cole udaje, że ta walka to jakiś big deal, jednak nie udolnie

KL pisze raport z Ring of Honor na swoim blogu przyjaciele Johna Ceny

W narożniku Corbina staje Klawy Kabral

Gong!

Corbin i Nakamura ruszają na siebie jednak w wymianie ciosów to Nakamura jest lepszy przez co zyskał sobie przewagę już na samym starcie

Corbin spanikowany ale wstaje, i od razu dostaje cios kolanem!

Pin 1..2...kick out!

Dominacja Nakamury trwa, Klawy Kabral postanawia coś z tym zrobić, wrzuca do ringu krzesło co odwraca uwagę sędziego, w tym czasie Kabral wykonuje low blow na Nakamurze!

Corbin wykorzystuje sytuacje i wykonuje End of Days!

pin 1...2... Dissmaster wyciąga sędziego z ringu!

sędzia kłóci się z Dissmasterem i wygania go z areny!!!

Corbin ma beke z Dissmastera, jednak nie na długo

zza pleców Jessy Volan atakuje Corbina krzesłem w głowę!

Crowd:Holy shit! Holy shit! Holy shit!

Vollan ucieka szybko za barierki by sędzia go nie zauważył

Corbin po woli podnosi się i od razu otrzymuje Kinshase!

Pin 1...2....Kabral kładzie noge Corbina pod dolną liną!

Klawy Kabral nie ma pomysłu jak pomóc Corbinowi, a widzi że Nakamura jest już na nogach

Nakamura wychodzi z ringu i atakuje Klawego Kabrala!!!

Wraca do ringu by dorwać Corbina

End of Days!

Pin 1...2....kick out!

Corbin w to nie wierzy!

Fani na arenie zainteresowali się tą walką, jednak Siwy udaje, że mu się nie podoba

Corbin szykuje się do kolejnego End of Days, jednak Nakamura kontrouje jego akcje i niefortunnie wpada na sędziego! Wykorzystuje to i wykonuje Corbinowi low blow!

Nakamura wykonuje kinshashe na Corbinie!

Nakamure pinuje a sędzie podnosi się by odliczyć Corbina

Światła gasną!

W ringu pojawia się TripleCena3:16 który jest w koszulce sędziego i wykonuje Stunnera Nakamurze a następnie sędziemu!

TripleCena kładzie Corbina na Nakamurze i odlicza 1.2.3

TripleCena3:16 i Klawy Kabral stają w ringu i ogłaszają stypulacje walki

TripleCena3:16:Wybieramy walkę na zasadach No Holds Barred, albowiem mamy plan B na tą walkę i zamierzamy ją wygrać

Czas na przerwe reklamową, a po niej puszczone zostaje promo walki wieczoru

Walka nr3. TripleCena3:16 & Klawy Kabral vs Jessy Volan & Dissmaster No Holds Barred match

Walke rozpoczyna Klawy Kabral oraz Jessy Volan

zaczynają bardzo spokojnie pomimo nienawiści do siebie, widać że są fanami japońskiego stylu. Klawy Kabral wygina się jak Nakamura!

Jessy Volan nie docenia rywala przez co traci przewagę

Kabral wykorzystuje, inicjatywe i wyprowadza kilka akcji strikingowych, Jessy Volan daje radę dokonać zmiany

Dissmaster zaskakuje Kabrala szybkim wejściem i teraz to on zdobywa przewagę nad oponentem. Klawy Kabral jest obijany przez kilka minut, jednak udaje mu sie wykonac hot taga z TripleCeną!

TripleCena wykonuje momentum Johna Ceny jednak do AA nie dochodzi gdyż Jessy Volan wchodzi do ringu bez zmiany i atakuje TripleCene!

Klawy Kabral nie może na to patrzeć i wykonuje Pedigree na Jessy Volan!

Dissmaster wykonuje RKO na Kabralu!

TripleCena wykrzystuje moment i wykonuje Stunnera na Dissmasterze!

TripleCena czeka aż Jessy Volan wstanie by zakończyć tą walkę

TripleCena z próbą stunnera jednak Volan kontrouje i wykonuje Super Kick, minięty przez TripleCene, kolejny Stunner tym razem udany!

Pin 1...2... Dissmaster ratuje sytuacje!

W ringu zapanował chaos, wszyscy uczestnicy tego starcia okładają się jednak ze starcia zwycięzko wychodzą TripleCena i Klawy Kabral

Ci idą po jakieś przedmioty, wrzucają do ringu krzesła, kosze na śmieci i schodki, jednak dało to chwile odpoczynku dla ich przeciwników, wystarczająco długą aby ci ruszyli z kontrą

Dissmaster sięga po stół i ustawia go w narożniku, wraz z Jessy Volan obijają oponentów krzesłami, TripleCena i Kabral są w opłakanej sytuacji. Jessy Volan i Dissmaster mogą zakończyć tą walkę ale chwila chwila...

To muzyka Romana Reignsa....

Dlaczego Roman Reigns sie tu zjawia?

O co chodzi?

To nie Roman Reigns... Fenomenalny The Guy pojawia się na arenie!!!

FTG biegnie do ringu i powala Dissmastera super man punchem!

Jessy Volan z próbą super kicku jednak FTG robi unik

Spear w stół ustawiony w narożniku!

Crowd:CHEEEEER

FTG ma momentum

TripleCena i Klawy Kabral podnoszą się i ustawiają na środku ringu schody

Wynoszą Dissmastera i ciskają go Triple Power Bombem na schody!

Pełna dominacja tej trójki

FTG zaciąga Volana na rampę gdzie wykonuje mu spear z ledową ściane!

Crowd:Holy Shit! Holy Shit! Holy Shit!

Dissmaster leży w ringu a TripleCena go kontroluje, ale Kabral stwierdził, że pomoże Fenomenalnemu.

TripleCena wykonuje Stunner na Dissmasterze

TripleCena szykuje się do pinu ale otrzymuje potężny cios krzesłem w plecy!

To KL!

KL niszczy TripleCene!

Fani nie wiedzą co właśnie się stało

Kładzie Dissmastera na TripleCenie a sędzie jest zmuszony odliczać

Pin 1...2...3!!!

Zwycięzcami zostają Dissmaster i Jessy Volan!

Ale dlaczego KL to zrobił?

Czy poznaliśmy mroczną stronę KLa?

Może to KL jest głównym wrogiem TripleCeny a Siwy to tylko jego żołnierz?

A co jeśli to KL zbanował TripleCene na forum?

Na te pytania na razie nie znamy odpowiedzi ... ale chwila chwila

KL bierze mikrofon i chce coś powiedzieć

Czy chce wyjaśnić swoje postępowanie?

Takim widokiem kończymy piątą edycję TripleMani

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
TripleCena:Bardzo chciałbym wam pomóc albowiem musicie radzić sobie sami gdyż Kilgor powiedział, że musze być grzeczny bo inczaj ban

Chyba chodziło ci o "ALE musicie radzić sobie sami"? ;)

Ciekawe czy to moje "wooooooooooo<17 minut później>ooooooorld" było inspirowane ring announcingiem u TLK w Edynburgu :))

Czy w walce wieczoru jest sens w tym, że są zmiany? Bo gdyby partnerzy nie dokonywali zmiany tylko wszyscy razem ruszyli to ataku to co? Sędzia zarządziłby dyskwalifikację.... w No Holds Barred Matchu?

No i TripleCena pokazał że zna się na rzeczy, zostawiając najlepszego na koniec ;)

Star
Awatar użytkownika

TripleCena3:16 pisze:
KL bierze mikrofon i chce coś powiedzieć

Czy chce wyjaśnić swoje postępowanie?

Bez urazy, ale co innego KL mógłby powiedzieć XD emocję sięgnęły zenitu i liczyłem na coś mocnego, lecz po tym wzięciu mikrofonu z marszu włączyła mi się lampka, która miała 100% rację :D

Ale ogólnie nawet fajnie się to czyta i jest w tym potencjał-jak znowu Cię odbanują to z chęcią przeczytam kolejną część przygód wesołej zgrai WF/WWE. No i oczywiście czekam z niecierpliwością na rozwinięcie story heelowego KL'a :) może jakiś angle z inwazją ROH na Forum?

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
Siwy usnął

KL go budzi

To w końcu TripleMania czy gala ROH? :P

Szczerze powiedziawszy trochę mehh, w sensie było kilka momentów gdzie lekko się uśmiechnąłem jak odpowiedź Volana na filmik Siwego z Trevorem Lee, ale w większości dla mnie bez polotu, ale jak teraz zaczniesz pisać to do następnego unbana może coś fajnego powstać :P

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]