Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 28, 2020 2:09 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Taa, Spech TLK genialny. Zarąbiście wczuł się w tą rolę. Na następnej gali mam nadzieję będzie duuużo hardcore'u, skoro przyjeżdża MR.Ultraviolent! Domyślam się, że Legenda Polskiego Backyardu będzie miała przerąbane ;D

Tytuł:
Rozwojówka

SoLoHardy pisze:
Taa, Spech TLK genialny. Zarąbiście wczuł się w tą rolę. Na następnej gali mam nadzieję będzie duuużo hardcore'u, skoro przyjeżdża MR.Ultraviolent! Domyślam się, że Legenda Polskiego Backyardu będzie miała przerąbane ;D

Jaki świetny?Totalne gówno.Tak jak ten koleś:P
Niech sam siebie kopnie w czaszke;D
powtarza się itp:D reasumując : do dupy :D i tak cicho eh;p

Poza tym długo pracował na pas? To co na 200 zł żeby kupić pas tak się długo pracuje:D?

Tytuł:
chudinhoRKO pisze:
Jaki świetny?Totalne gówno.Tak jak ten koleś:P
Niech sam siebie kopnie w czaszke;D
powtarza się itp:D reasumując : do dupy i tak cicho eh;p

Poza tym długo pracował na pas? To co na 200 zł żeby kupić pas tak się długo pracuje:D?

Bym ci kurwa radzil sie zamknac i lepiej nie pokazywac sie na tej gali bo ludzie z pcw zrobia z ciebie masakre!!!!

Tytuł:
Rozwojówka

ojeju.
Ale się bojeeeeee.
Hm. PCW? A co to znaczy w ogóle bo jakoś nie kojarze tego bagna

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

chudinhoRKO pisze:
PCW? A co to znaczy w ogóle bo jakoś nie kojarze tego bagna

Jak przyjedziesz w sierpniu to się przekonasz

Tytuł:
Rozwojówka

Raczej przyjedziemy.Chyba wam to nie przeszkadza?

Zrobimy z was jeszcze większe bagno.

Ajjjjjjjj juuuuuuuuuuu redyyyyyyyyyyyy:D?

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

powiem jedno...zal mi ciebie chudinhoRKO, typowy internetowy koks ...naprawde zal mi takich ludzi...rozumiem zeby podkrecic feud ale przynajmniej mogbys mowic prawde bo to to cale wfw to jakies gowno ktore przegrywa z jobberami z wsw :D

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Żal to mi jest ciebie CRT , Jobberem to możesz być sobie ty a co do "Chudego" to spoko z niego ziomek tylko nie za bardzo umie przyjmować nie które akcje xD Co do tej waszej zadymy to no cóż nie ma to jak na spamować sobie i ponabijać posty.....A co do przemowy TLK to Bhahahahaha......xD i z czego dobrze wiem jego "oponent" ma go w dupie xD Co do naszych przyszłych planów to więcej dowiecie się na naszej nowej stronce którą już nie długo ruszy , tak więc do zobaczenia na naszej nowej stronce....

Tytuł:
Rozwojówka

No jak się nie uważam za gwiazdę lamko "CRT";]
No i co z tego że gówno? Nie podoba się to nie oglądaj.Nikt Tobie nie karze tego robić:D ja tam poprostu robię to dla zabawy i nie widzę w tym większej przyszłości.A to że jak jakiś koleś mówi " kopnę Cię w czaszkę" 3 razy to jest żałosne.Niech siebie sam kopnie to może mu się poprawi.Żal żal żal. Mam nadzieje że WSW skopie mu dupe bo nie mogę już słuchać tego hm...jakby to nazwać.
A więc Arbuz skop tamtej lamce dupe i będzie spokój.

P.S. CRT jeżeli nie odróżniasz zabawy od bycia poważnym to może niech i Ciebie tamten kopnie w czaszkę;>

Tytuł:
chudinhoRKO, Przynajmniej ekipa PWN (pcw) stara się pokazać jak się powinno nakręcać feudy na backyardzie. Jeśli tego nie łapiesz to nie wróżę sukcesów wfw na których dzięki tobie poświęciłen akapit w przyszłym speechu. Póki co promów na bacyardzie jeszcze nie było w takiej formie, ale ktoś musi wkońcu pokazać że nie można stać w miejscu ale zawsze się znajdzie ktoś kto przyjdzie i powie że to jest chujowe

Tytuł:
Rozwojówka

A czyli mam Ci mówić że tamto było mega wyjebiste i lepszego nie było? Oceniłem poprostu jego żałosną gadkę.Bo była naprawdę śmieszna.No wybacz. Samo to kopnę Cię w czaszkę.No coś tu jest nie halo.Naprawdę mi się to nie podobało i było żałosne i napisałem swoje zdanie tylko.

A co do nas.Jak już pisałem.Dla nas jest to zabawa i niedługo nakręcimy kolejny odcinek w którym specjalnie dla Ciebie i PCW udowodnimy że my się tylko z tym bawimy.

Jeżeli chcesz to robić na poważnie to sobie rób.Oglądnę z przyjemnością i ocenię.Tylko nie tak jak tamten żeby to nie było takie śmieszne jak tamta gadka - a my będziemy się poprostu bawić.Bo o to mi chodzi tylko.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Uwaga Adepci WSW! Ja tez zglaszam swoje przybycie na sierpniowa gale WSW! Matt2Hot.. Czeka Cie starcie rowniez ze mna !

Obrazek

Tytuł:
Arek!, kto jest adeptem wsw ten jest ;p

chudinhoRKO, zrozum że to jest backyard i nikt nie ma mic skilla jak orton czy jericho. Równie dobrze mogę napisać że wfw jest śmieszne bo wrestlerzy tam nazywają się federacją a nawet głupiego 450o splasha nie potrafią... Co innego konstruktywna krytyka a co innego napisanie "ale gówno"

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Dobra kochani to i ja się melduję na sierpień Master Of Dance Matt 2 Hot kręć już love story line bo , The God of Charismatic Green Slam, przybywa i nie zapomnij o Sylwii xD A tak na poważnie, liczę na dobrą zabawę, i mam nadzieję, że zasparuje kiedyś z Tobą Ultimate! :D

http://djbatista.wrzuta.pl/film/4zzP57o ... wyzywa_tlk Pod tym linkim moja zapowiedź na WSW i taka riposta dla TLK :)

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

to chyba grzechem by było nie wpaść :P Jericho, Arbuz, nie będę czynnie uczestniczył ale jadę z wami xD

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna