Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 21, 2019 1:25 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

THE VIPER pisze:
Bym ci ku*** radzil sie zamknac i lepiej nie pokazywac sie na tej gali bo ludzie z pcw zrobia z ciebie masakre!!!!

który z pcw jest taki twardy ? pomimo, że jestem z pcw (feda) w tej sytuacji chudy ma moje poparcie ...

Ultimate Mike pisze:
A co do przemowy TLK to Bhahahahaha......xD i z czego dobrze wiem jego "oponent" ma go w dupie xD

wooooooooooooooo japa pie, japa pie

chudinhoRKO pisze:
Mam nadzieje że WSW skopie mu dupe bo nie mogę już słuchać tego hm...jakby to nazwać.

spoko będzie miał walkę ze mną :faja:

VebVe pisze:
Przynajmniej ekipa PWN (pcw) stara się pokazać jak się powinno nakręcać feudy na backyardzie.

VV a skąd ekipa PWN wie jak powinno się nakręcać feudy na backyardzie ? bo ja np nie wiem ...

Arek! pisze:
Uwaga Adepci WSW! Ja tez zglaszam swoje przybycie na sierpniowa gale WSW! Matt2Hot.. Czeka Cie starcie rowniez ze mna !

No to Hot and Spicy będzie się odbijało często na materacach bo Matt będzie miał trochę roboty w ten dzień xD

RotMiz pisze:
The God of Charismatic Green Slam, przybywa

wooooooooo

RotMiz pisze:
i nie zapomnij o Sylwii xD

no to Rot będzie wesoło xD

SinMaker pisze:
Jericho, Arbuz, nie będę czynnie uczestniczył ale jadę z wami xD

admin nie rób scen xD dajesz na ring z nami xD

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

No to atmosfera się zagęszcza xD to będzie dopiero wydarzenie, ja też w roli obserwatora może sie pojawię tylko żebym wrócił w jednym kawałku xD zobaczyć w walce tylu userów to będzie coś :P

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jerichoholic pisze:
admin nie rób scen dajesz na ring z nami
daje :D już jestem umówiony z Arbuzem na comedy match, jeszcze maniek się przydałby :/ no i możemy kilka tyłków przekopac przy okazji :D

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Dragon pisze:
roli obserwatora może sie pojawię

bilet 35 zł

SinMaker pisze:
jeszcze maniek się przydałby

i jego żona z coca coli :faja:

Tytuł:
Cytuj:
VV a skąd ekipa PWN wie jak powinno się nakręcać feudy na backyardzie ? bo ja np nie wiem ...

TLK jako pierwszy pokazał jak to powinno być zrobione. Ja też będę podobnie robił a jak ty jeri nie wiesz jak nakręcić porządny feud... to za mało chyba wrestlingu oglądasz :P

Dla tych co wątpią w pojawienie się TLK to BĘDZIE NA 100%

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

VebVe pisze:
TLK jako pierwszy pokazał jak to powinno być zrobione.

...
mam nadzieję, że Matti nagra to promo o którym w niedzielę rozmawialiśmy. Zobaczysz, że TLK zje z butami

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jerichoholic pisze:
Zobaczysz, że TLK zje z butami

może i zje ale to TLK dał jako pierwszy pomysł na promo :P

Tytuł:
Jerichoholic, Ahhh tak? Ufałem ci a ty zdradziłeś! Byłeś ustawiony w PWN a zdradziłeś w ostatniej chwili i dołączyłeś do WSW! Tommy LionHeart! w WSW w sierpniu nie przepuszczę ci tej zdrady! Poznasz co to znaczy zaczynać z UltraViolent RKO i przedewszystkim co to znaczy zadrzeć z TOO ULTRAVIOLENT FOR GIMMICK - JACK "VebVe" VIOLENT

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Rot ostatnio szalał i wyszalał. TLK po raz kolejny zaatakowal werbalnie :

http://www.youtube.com/watch?v=RhMHtRd-G7M

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

proma..... nie widziałem jeszcze drugiego proma TLK, ale zobaczę potem bo w pracy YT mam zablokowane, więc skomentuję 2 pierwsze proma, TLK - jest niewyrazisty, zamiast wypromować siebie poszedł w gimmick Ortona, nie mówię że źle, ale jego mimika twarzy pozostawia wiele do życzenia, przesadzał z tekstem o kopaniu w czaszke, można powiedzieć to raz ale bez przesady :P no i tekst zdemaskuję twoją maskę rox xD xD umarłem ze śmiechu, TLK się nie obrazi bo to samo mu na gg napisałem :P
Dalej Rot, fakt dałeś radę, ale biorąc fakt że uważasz się za boga charyzmy to twoje promo ssało :P byłeś speszony i nie do końca wiedziałeś co gadasz, za bardzo chciałeś wejść w Miza, nie wiem po co no ale nie wnikam :P 2 pierwsze wasze proma nie powaliły mnie wcale, mam nadzieję że potraficie więcej :P szczególnie Rot, w końcu mam rywalizować z tobą w charyźmie, a jakoś nie pokazałeś że jesteś godnym rywalem :P dawaj Rot dawaj :P *tak masz się wlirwić i pokazać mi co potrafisz*

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
TLK jakby na łyso się obciął to nawet podobny do ortona xD. Nie no drugie promo lepsze widać że z czasem coraz lepiej to wychodzi :D

ULTRAVIOLENT RKO PANAMI BACKYARDMANI!!

DLA TYCH KTÓRZY MAJĄ ZEROWE PRZYGOTOWANIE :P

http://www.youtube.com/user/HowToWrestle

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie mam absolutnie żadnego przygotowania anie doświadczenia jako wrestler. Jednak widzę że zbiera się gruba ekipa i dlatego zdecyduję się pojawić. Może przy okazji zbiorę od kogoś szybki oklep :lol2: . Tak czy siak możecie się mnie spodziewać

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

drugi speech TLK duzo lepszy od pierwszego :P trochę się motał ale dużo lepiej tym razem :P są momenty co mnie rozwaliły:
- lirwa co wy macie z tym polskim językiem?? PWN mówcie profesjonalnie, Pidabljuen, a nie jakieś Pe wu en, WWE to dabjlu dablju i a nie wu wu e ogarnijcie to a będzie lepiej :P
- darujcie sobie teksty pokroju "to nie chris jericho" xD rozwaliło mnie to :P
- pokaż charyzmę brakowało mi tego w tekście "couse I said so" ale zdecydowanie lepiej niż ostatnio :P

Tytuł:
KOPNĘ CIĘ W CZASZKĘ!! :DD

UUUUUUU

Już się boimy xD

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

No to ja ze swojej strony wrzucam swój drugi speech, http://w440.wrzuta.pl/film/0PtWMvjmwsA/bez_nazwy I na tym kończę z kimś tak , niszowym jak TLK :P

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna