Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw paź 24, 2019 3:53 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Tytuł:
O kurwa ROT to było iście epickie :D ale teraz kuźwa muszę dopisać do speecha kolejny akapit w którym jade po tobie :D

tatata-tatata pojazd na TLK 2 :D zajebiste

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

dajesz radę. jak na moje oko wysunąłeś się na prowadzenie w mocy dissów i w zabawności ich.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Hahaha - Nie wierze - te maryjki w tle mnie rozwalają :lol2: Piosenka - załość...ogólnie się spufałeś stary xD

Tytuł:
Adept
Awatar użytkownika

Nie no Rot wymiatasz ;D ...Pierwszy speech taki średni,za to drugi kozak :faja: ...Myślę,że TLK Cię już nie przebije...Zresztą TLK zbyt bardzo podszywa się pod Ortona i dlatego ma małe pole do popisu...Za to ty mimo,że masz trochę z Miza to można zobaczyć twój styl...Ciebie,a nie jakiegoś pajaca z dablju dalbju iii...Myślę,że Backyardmania będzie ruleezzz o ile wszyscy się zjadą...Zastanawiałem się nad przyjazdem i nawet się wybierałem już w sumie...Ale data 10 sierpnia mi nie odpowiada...Wyjazd na Sycylię "by promować polską scenę niezależną xDDDD"(wakacje)...Mam nadzieję,że video będzie i zobaczę latającego TLK xDDD...No i ciekawe co Rot pokaże skoro wyzywa TLK...Zresztą o ile się nie mylę to będzie debiut obu zawodników...Oczywiście Matt2Hot rulez i nikt z nim nie wygra...Jest troszkę jak połączenie Reya z Ceną...Taki terminator w masce ;D (wiem Arbuz,że mnie zabijesz za takie porównanie....xD,więc mam już wpie***l xD)...A co do WSW to mam nadzieję,że będziecie dalej się rozwijać i robić coraz ciekawsze show...A propozycja Matta vs Reszta Świata by mi odpowiadała,gdyby nie to,że odległość to praktycznie cała Polska xDD...Więc nie wiem czy mógłbym się z wami zmówić kiedyś...Kiedyś to tak(studia itp....) ale to jak wytrzymacie jeszcze z 2 lata ;D ...Chyba,że bym powalczył z manekinem,wstawił filmik i byście mieli brecht z Rafika i jego pro skilli... :rotfl: ...Tak więc czekam na Wrestlemanię polskiej sceny niezależnej ;')

Dzięki Filipoo666! :*

WEJDŹ! ZOBACZ! OCEŃ![/center]

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Kuźwa to żeś Rot zajebiście pojechał, zajefajny speech i zgniotłeś TLK po raz drugi dla mnie pierwszy speech też był lepszy niż te TLK, który w kółko z tą Czassszką i czassszką xD ale ok jak chce oboje widze feud zażarty i aż szkoda by było z tego nie skorzystać i walki nie zrobić. Także podsumowując to Rot mieciesz przy micu xD a tak poza to kuzynka potwierdziła że też wpada razem ze mną xD jak z roboty wrócę :/

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

eee tam...speech ssal tak samo jak pedalski ubior... bez sensu speech kompletnie...zle przygotowany i naprawde zalosne wykonanie...niewiem kogo nasladujesz ale nie wychodzi ci to zbytnio... jak narazie w speechach 2-0 dla TLK

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Rot to Co powiedziałeś było naprawde mocne :) TLK ssie. !!

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Dragon pisze:
eee tam...speech ssal tak samo jak pedalski ubior... bez sensu speech kompletnie...zle przygotowany i naprawde zalosne wykonanie...niewiem kogo nasladujesz ale nie wychodzi ci to zbytnio... jak narazie w speechach 2-0 dla TLK

buaahahhahahahahha. nie pomyślałeś o tym, że nie naśladuje nikogo i kreuje nową postać ? swoją postać ? Speech zabawny i efektowniejszy od tych jakie już tu mieliśmy okazje oglądać więc to swoje 2-0 powinieneś obrócić na 0-2

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

ej Jerichoholic ja tego nie napisałem to CRT, a tak poza to CRT pewnie cały czas przy TLK bo neta nie będzie miał xD TLK pierdzieli jak dla mnie od rzeczy, a Rot fajnie świeżo i przynajmniej swoej teksty a nie Ortona który ssie :P

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

W speechu TLK nie podoba mi się za bardzo że w ogóle nie gestykuluje, to wszystko brzmi jak taka recytowana mowa, w 1:17 po tej zmianie głosu prawie spadłem z krzesła, mocno chciałeś zaakcentować żeby było groźnie a wyszło komicznie :D Ogólnie Rot zaroxował tym speechem, widać lepszą gestykulacje i ciekawsze teksty, jednak Rot bardziej kreuje swoją postać a TLK skupia się na naśladowaniu Ortona. Ze speechu Rota z wiadomych względów nie spodobał mi się tylko tekst o najlepszym moderatorze w historii WrestleFans ;D

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4