Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 23, 2019 12:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder

W nowym epizodzie czeka nas tylko niestety 1 walka - ale za to jaka. Matt2Hot daje specjalny challenge Ultimate Mike'owi, aby utrzeć mu trochę nosa za chamstwo które wyrządził jemu oraz paru innym osobą. Dlatego dzwoni po kogoś kto zniszczy go na macie. Jest to ostatni odcinek Drugiego sezonu, mam nadzieję że dzięki wam powstanie kolejny, ponieważ mamy problemy z czasem (szkoły,prace) więc wszystko sie może zdarzyć. Jak zwykle komentujcie i oceniajcie.

WSW Sezon 2 - Epizod 5
Data: 12.09.2010

Walka 1:
Ultimate Mike vs ??? (ref. Matt2Hot)

http://www.dailymotion.pl/video/xeul42_ ... ep05_sport

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Walka bardzo fajna :) Troszkę ten "tajemniczy" zbotchował suplexa , ale reszta git . Nie będę mówił kim jest zawodnik ??? , żeby była większa przyjemność oglądania . Bardzo dobry odcinek , przyjemnie się oglądało i jakość nagrywania bardzo dobra musze powiedzieć ;) Pozdro!

Tytuł:
Adept
Awatar użytkownika

Kolejna waleczka Mańka :/ ale jedyny plus że walczy z jakimś tajemniczym gościem :]
Widać że Arbuz daje radę z tą federacją ale szkoda że znów tylko 1 walka to mnie przeraża może rozklęcie to na wyższy poziom na przykład dwie walki , albo jakiś backstage ... Jak Matt tańczy czy coś przy swoim themie. A reszta to na + ;')

Obrazek

[/center]

Tytuł:
Low carder

Bardzo fajny epizod, nawet fajną walkę zrobiliście. Jak już ??? wszedł na "linę", to spodziewałem się jakiegoś fajnego Dropkicku, ale wiem, nie na tym polega backyard. Szkoda Arbuz, że tym razem nie walczyłeś, ale wiadomo, nie można mieć wszystkiego. Jak moi przedmówcy liczę na przynajmniej dwie walki w epizodzie, ale oczywiście rozumiem, wakacje już dawno za nami :( Oby tak dalej

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

no szkoda ze tylko jedna walka byla tym razem,jedna ale za to naprawde dobra technicznie takze nie ma na co narzekac,widac ze stawiacie na jakosc a nie ilosc no i to sie moze podobac,czekam na nastepne epizody ;)

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Arbuz, nie wierzę kogo udało wam się ściągnąć xD
od zawsze markowałem mu w PUW xD Ogólnie walka bardzo dobra, szkoda że tylko jedna. Czekam na więcej a przede wszystkim na twój Moonsault xD

Tytuł:
Low carder

Czy wy, ludzie, jesteście normalni ? Jestem pewien, że nie tylko pięciu osobom chciało się poświęcić te kilka minut na epizod WSW, więc może byście chociaż raczyli ocenić ? Tacy ludzie, jak Arbuz, widzą małe zainteresowanie i to się może skończyć rozpadem bardzo fajnej fedki. Tak trudno napisać chociaż dwie linijki tekstu, żeby ci, którzy coś robią, wiedzieli, że ktoś ich ogląda i dla kogoś to robią ? Gwarantuję wam, że będzie to korzystne dla wszystkich, bo wy nabijecie posta, a Arbuz będzie wiedział, że doceniacie pracę jego i innych, którzy pracują na cześć WSW.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

No kolejna walka w episodzie WSW - bardzo ładna nie spodziewałem się tego zawodnika - ale miło go zobaczyć i widać że nawet w formie jest co bardzo cieszy - ładne akcje Mika. Szkoda że Matt 2 Hot nie walczył ale liczę na jakiegoś taga za niedługo team saleta na najman inważjon. Pozdrawiam i zyczę powodzenia w dalszych galach !

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Kolejny Epizod WSW i jest zadowolony z tego ,że obejrzałem to i mogę wam wytknąć kilka błędów ,bo oglądałem kilka razy.Mam nadzieję ,że nie będzie mieć mi tego za złe.Pierwsze to błąd przy Suplexie tym pierwszym obu zawodników a potem przy Suplexie Mika ten ??? chciał go chyba ustać i trochę źle to wyglądało.Błąd Matta przy liczeniu ale to przyjąłem bardzie jako żart.Walka oczywiście jedna z lepszych jaką widziałem ,bo ten ??? jest świetny co pokazywał w PUW.Mam nadzieję ,że będzie się pojawiał regularnie i walczył jeszcze lepiej niż dziś.Czekam na kolejny odcinek i walkę Matta.

Quiz Sportowy Streak

Z/R/P

1/0/0

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ]