Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 17, 2019 2:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder

Ok, mam kilka wstępnych planów na przyszłość, chętnie posłucham waszych wypowiedzi odnośnie ich, każde walki nie są w 100% pewne, ale jeżeli zbliżają się wakacje to jest bardzo duża szansa.

1. Powrót zawodników PUW - narazie dogadałem się z dwiema osobami, specialnie nie zdradzę o kogo chodzi, jednak powiem tylko tyle że "lubiliście ich" kiedy walczyli w PUW....

2. Feud Matt2Hot vs Ultimate Mike - nasz fued troszeczkę przycichł, ale nie oznacza to że go już nie ma, ostatnio szkoliliśmy się więc możecie być PEWNI że jeszcze nie raz spodkamy się na "ringu" i trzaśniemy 5-stara xD

3. Wojna "Federacji" - jest już pewne że WSW zrobi inwazję na inną federację, również nie chcę zdradzać szczegółów, poznacie je dopiero na najnowszym epizodzie, lub w "innej" federacji którą zaatakujemy.

4. Matt2Hot vs. Reszta Świata - chętnie zaproszę użytkowników WF do walki ze mną, mieliście już mały przedsmak walki z ArekJołem. Mam nadzieję że do niej dojdzie przed wakacjami, kiedy Arek żuci zioło i raz przyjedzie do Wrocławia.

5. Nowe talenty - jestem w trakcie załatwiania nowych ludzi, ale tutaj komunikat równiez do was: jeżeli jesteś chętny PISZ OD RAZU ! Acha, nie potrzebujemy ludzi którzy będą wycofywali się w ostatniej chwili (były już takie sytuację) bo to tylko będzie świadczyć o waszej cipowatości xD

Ok, chciałbym poznać wasze opinie xD

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Bardzo fajna się zapowiada drugi Sezon . Ciekawi mnie , co to za federacja będzie :D . Arek rzuć zioło ! :P Bo czekamy na walke :D . Arbuz Moonsault dobrz już Ci wychodzi ? Bo mówiłeś , że go trenujesz :P . Fajnie wszystko się zapowiada i już nie mogę się doczekać nowych epizodów WSW .

Tytuł:
Mid carder

Marcin97 pisze:
Arbuz Moonsault dobrz już Ci wychodzi ? Bo mówiłeś , że go trenujesz :P

Haha, wychodzi mi kiedy się opije xD Ale za to umiem inną (prostrzą) High-Flayerową akcję xD Nic nie zdradzam więcej - zobaczycie na epizodach xD

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Arbuz pisze:
3. Wojna "Federacji" - jest już pewne że WSW zrobi inwazję na inną federację, również nie chcę zdradzać szczegółów, poznacie je dopiero na najnowszym epizodzie, lub w "innej" federacji którą zaatakujemy.

na to czekam ;)

Cytuj:
4. Matt2Hot vs. Reszta Świata - chętnie zaproszę użytkowników WF do walki ze mną, mieliście już mały przedsmak walki z ArekJołem. Mam nadzieję że do niej dojdzie przed wakacjami, kiedy Arek żuci zioło i raz przyjedzie do Wrocławia.

5. Nowe talenty - jestem w trakcie załatwiania nowych ludzi, ale tutaj komunikat równiez do was: jeżeli jesteś chętny PISZ OD RAZU ! Acha, nie potrzebujemy ludzi którzy będą wycofywali się w ostatniej chwili (były już takie sytuację) bo to tylko będzie świadczyć o waszej cipowatości xD

koniec studiów = praca = kasa = weekendy we wrocławiu. mało Ci ? :faja:

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Nono, widzę że szykuje się poważna ofensywa WSW, woja ratingowa na Polskim Backyardzie nabiera tempa xD (no zdradzę wam że w najbliższym czasie zadebiutuje pas WERW, więcej szczegółów potem. Swoją drogą przy okazji mam prośbe do Ciebie Arbuz, czy mógł byś nam - WERW, założyć własny wątek w PSW i przenieść tam nasz tematy?). Co do inwazji to bardzo jestem ciekaw, ogólnie jako że nastąpił ostatnio wysyp Backyardów, więc można by pomyśleć w wakacje o jakimś projekcie w stylu "BackyardMania I" :mrgreen: zebrać się i zrobić bardziej profesjonalną galę z kilkoma solidnymi pojedynkami, ale to teamt do omówienia. No po za tym jestem też bardzo ciekaw które to gwiazdy xD PUWu powrócą, mam ciche nadzieje o kogo chodzi ale wątpię żeby udało się ich ściągnąć.

P.S. Arek odstaw zioło(spokojnie nie na stałe xD ) i przyjedź w końcu do tego Wrocławia bo się doczekać nie możemy ...

Tytuł:
Mid carder

Ok, właśnie jesteśmy po meczu Team WSW vs Team WFW - czekajcie na ich najnowszą galę w dziale WFW !

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

a ja za to sie nie moge doczekac sierpniowej batalii poniewaz Matt2Hot zmierzy sie z TLK xD walka bedzie miala takie show jak starcie hogana z rockiem na wm 18 xDDDD ponoc moze jeszcze pojawi sie Vebve a wiem ze szykuje jakis "Hardkor" wie bedzie sie dzialo xD

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
zajebiście CRT że walisz spojlery -,- Hardcore match to miała być niespodzianka :P. Ale tak wasz znienawidzony VebVe dostanie ostry wpierdo... tylko jeszcze nie do końca wiadomo od kogo

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jakie kurna spoilery????Przeciez to tylko plany... a Arbuz o nich nie wspomnial...myslalem ze sie ucieszycie...lol :)

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

przed sierpniową galą emocje już zaczynają rosnąć. Swoją obecność potwierdził TLK, który rzucił wyzwanie dla jednego z zawodników WSW. Matt2Hot ma się teraz czego obawiać

TLK Speech

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

No gala bardzo fajna, a twój gimmick po protu miażdży theme song i w ogóle. Najbardziej wymagająca walka w twojej karierze z Jaśkiem xD nie mogę zajefajnie to wyszło, walka Mike też dobra, no a to co się szykuje na sierpień to będzie coś, większa impra niż na WM xD mam nadzieję że dojdzie wszystko do skutku i wszyscy dotrą :P Teraz czas na twój speech Matt będzie pewnie gniecący xD

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jerichoholic pisze:
TLK Speech

Speech genialny - teraz czekam na to co pokaże Arbuz - czy odpowie na speech'a ? Pewnie większość forumowiczów skrytykuje TLK - ale przy micu'u roxował !!! Gala będzie ciekawa - i mam nadzieje ze będą dobre walki ! Mr. Ultraviolent VebVe i Adam TLK Richards jako Ultraviolent RKO !!! Czekam z niecierpliwością !

Tytuł:
Adept

Cytuj:
TLK Speech

Az sie przyda moja praca licencjacka podsumowujac ten speech. Mala rada na przyszlosc:
"Przekazami niewerbalnymi nazywamy wszystkie sygnały występujące w międzyludzkiej komunikacji niebędące ani wyrazem pisanym, ani mówionym słowem, a wywierające wpływ na uczestników. Kluczem jest zaangażowanie zmysłu wzroku.
Wg badań Alberta Mehrabiana wypowiedź ustna to zaledwie 7% przekazu. Pozostałe procenty przypadają komunikacji niewerbalnej, a dokładnie tonie głosu (38%) i mowie ciała (55%). Trafny tu może być cytat Bułgarskiego poety, Eliasa Canettiego, który twierdzi, że „niektórzy powiedzieli wszystko, zanim jeszcze otworzyli usta”."

Tytuł:
Rozwojówka

Taka impreza bez WFW?
Czyżby to TLK czy co to w ogóle jest za śmieszna "federacja" bała się nas?:D
hah:D

Czujemy się zaproszeni.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

nie ma co...speech tlk zaroxxowal...ciekawy jestem riposty arbuza i dalszego ciagu samego feudu...wyglada na to ze sierpniowa gala wsw przycmi summerslam spod znaku wwe ktore takze bedzie w sierpniu xDDD

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna