Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 10:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 214

Volkan Oezdemir vs. Jimi Manuwa
No po prostu go ubił, bardzo szybki nokaut w pięknym stylu.

Robbie Lawler vs. Donalda Cerrone
Zaczęli bardzo mocno, myślałem że będzie szybki koniec, ale potem zwolnili. Początek trzeciej rundy też bardzo ciekawy, ale potem znowu tempo spadło.

Cris Cyborg vs. Tonya Evinger
Wystraszyło Mnie widmo 5 rund, dwie pierwsze rundę jakoś średnio ciekawe, na szczęście w trzeciej dostaliśmy fajne zakończenie które wynagrodziło wcześniejsze słabe tempo.

Tyron Woodley vs. Demian Maia
No cóż tu niestety walka potrwała całe 5 rund i to było widać, tempo nie porywało i tylko momentami było ciekawiej, a ogólnie cała walka strasznie przeciętna.

Jon Jones vs. Daniel Cormier
Pierwsze dwie rundy na rozpoznanie, ale w 3 zaczęła się dziać magia i zasłużenie wygrał w piękny sposób. Szczerze mówiąc to od tak promowanego starcia oczekiwałem więcej, ale i tak wyszła najlepiej na tej gali.

Ogólnie gala niezła, ale liczyłem na trochę więcej, szczególnie od przedostatniej walki.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 216

Miałem opisywać walka po walce,a le w sumie połowę oglądałem na początku tygodnia i już nie pamiętam, także tak ogólnie, po pierwsze noc pięknych poddań, poza pierwszą walką wszystko kończyło się przez dźwignie lub duszenie. Warto obejrzeć 3 ostatnie starcia, tam gdzie Fabricio Werdum pokonał Walt Harris było krótkie, także cały czas coś się działo. Demetrious Johnson w następnym starciu wykonał jedną z najlepszych dźwigni jakie widziałem w życiu. Main Event na początku nie powalał, no i po prostu za dużo się tam nie działo, ale w 3 rundzie naprawdę fajnie się rozkręcili i Tony Ferguson zakończył to naprawdę świetną dźwignią.

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 217

Gala co do której mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony czysto sportowo poziom był niesamowity, a z drugiej przerywali Ci na których liczyłem. Po pierwsze oczywiście Joanna Jędrzejczyk w dość słabym stylu przegrała z Rose Namajunas, której nie można odmówić umiejętności, no ale jednak Joanna wyszła do tego starcia jak nie Ona i tak naprawdę niestety nic nie pokazała. Na wielki plus gali to że poza jedną walką wszystko w karcie głównej kończyło się przed czasem i to w spektakularny sposób i wszystko byłoby OK, gdyby nie ME, gdzie Bisping traci pas. Już wcześniej pisałem że Brytyjczyk jest Moim ulubionym zawodnikiem, a tu przegrywa po bardzo ciekawej, ale dość jednostronnej walce, choć tu trzeba przyznać że Georges St. Pierre był w tej walce niesamowity, ale i tak Mi szkoda że Michael stracił pas :/

Moderator od 22.09.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15