Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 10:44 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 207

206-tkę obejrzałem po dwóch tygodniach to sobie opisywanie odpuściłem, ale na tą galę się zebrałem.

Ray Borg def. Louis Smolka
T.J. Dillashaw def. John Lineker
Pierwszą i trzecią walkę gali zebrałem w jedno, bo były bardzo do siebie podobne, w obu zwycięzcy byli pewni i wygrali jednogłośnie, a same walki były niezłe choć bez szału.

Dong Hyun Kim def. Tarec Saffiedine
Według mnie najlepsza walka gali, a na pewno najbardziej wyrównana i widać to było nawet podczas ogłaszania niejednogłośnej decyzji, gdy oboje byli pewni wygranej. Sam pojedynek bardzo ciekawy mnóstwo wymian ciosów i momentów gdzie było blisko zakończenia.

Cody Garbrandt def. Dominick Cruz
Walka z pomiędzy tych co wcześniej opisywałem, nie tak jednostronna, ale wiadomo było kto wygra, szczególnie po ostatniej rundzie gdy dwa razy było blisko zakończenia pojedynku przed czasem.

Amanda Nunes def. Ronda Rousey
48 sekund i wielka Ronda Rousey poległa, ale czy taka wielka Ronda? Jak dla mnie nie, widać było że nie była pewna siebie, a nawet lekko przestraszona. Nunes z drugiej strony bardzo pewna siebie i zalała przeciwniczkę ciosami. Jak dla mnie to może być początek końca Panny Rousey.

Jak dla mnie gala bez szału, choć polecam zobaczyć drugi pojedynek i oczywiście Main Event który dużo czasu nie zajmie :P

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie to już nie początek, a absolutny koniec Rousey i jej wielkiej kariery. Miała swoje pięć minut, ale przez tą porażkę nigdy nie będzie takim drawem jakim była wcześniej. I w tym momencie WWE wycofuje się z jej dołączenia do rosteru... xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Co ja tu będę pisał - wkleję po prostu to co powiedziałem na atti, bo mimo upływu 2 dni dalej mam to samo zdanie.

Jakoś nigdy wielkim fanem Rondy nie byłem, ale kibicowałem tu i liczyłem na jej zwycięstwo, bo wiedziałem jakie byłyby konsekwencje porażki zarówno dla niej, jak i dla UFC. Trenowała prawie rok, nie wiem co w jej głowie siedziało, ale na dobrą sprawę wróciła gorsza. Tak jak napisał kolega wyżej - nie istniała, wyglądała tragicznie. Nie ta sama Rousey którą znaliśmy, no i Nunes nie pozostawiła wątpliwości co do tego kto jest lepszy.

To już chyba koniec Rondy w UFC, co akurat ani mnie, ani z pewnością kogoś takiego jak Dana nie cieszy, bo Rousey to bądź co bądź ogromny draw. Albo Hollywood, albo WWE, choć na dłuższą metę to drugie raczej nie wypali. Ale kto wie - może jakaś walka ze Stefcią albo kimś typu Charlotte na WM'ce.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Combate Americas
Combate 10

Joey Ruquet pok. Jose Ceja
1. runda: 10-9
Ruquet zdominował rywala w stójce i po kilku minutach twarz Jose była solidnie porozcinana. W drugiej rundzie Ruquet dokończył robotę rozpoczętą wcześniej i wygrał przez rear-naked choke. Szybka i widowiskowa walka, ponieważ obydwaj skupili się na ataku.

Lisbeth Lopez Silva pok. Nicdali Rivera-Calanoc
Nicdali przeniosła walkę do parteru, co ostatecznie ją zgubiło. Lisbeth zaczęła dominować i starała się o gilotynę. Rivera-Calanoc była w stanie się wyślizgnąć, ale Silva zapięła rear-naked choke przy siatce i poddała rywalkę. Dobre dla fana oglądającego dla rozrywki, ale dla kogoś kto trenował to pewnie żenada.

Gustavo Lopez pok. Steve Swanson
Kolejny szybki finisz. Lopez był agresywniejszą ze stron, ale Swanson był w stanie popisać się kilkoma unikami. W końcu Lopez przeniósł walkę do parteru, a tam Steve nie miał do zaoferowania dosłownie nic. Gilotyna załatwiła sprawę.

Godzinna gala na Fight Passie to dobry pomysł, bo w takim czasie nie da się zamęczyć widza. Nie liczyłem, ale jestem przekonany, że grafiki "wracamy po przerwie" trwały dłużej niż trzy walki, które zobaczyłem, jednak nie miałem z tym większego problemu.

Bellator 171

Jessica Middleton pok. Alice Yauger
1., 2. i 3. runda: 10-9
Rozpoczęły strasznie zachowawczo. Ciosy i kopnięcia przypominały te z WWE, a nie coś, co ma sprawić ból rywalce. Do tego nie zachwycały szybkością. Middleton zrobiła wszystko, aby wygrać rundę, ale ani przez sekundę nie oczekiwałem końca.
Druga runda była ciekawsza. Po mocnym ciosie w oko Yauger wyraźnie skupiła się tylko na przetrwaniu i nawet nie próbowała wdawać się w wymiany.
W trzeciej rundzie Alice prawie cały czas walczyła o przetrwanie. Szacunek za to, że ostatecznie udało jej się doprowadzić starcie do końca.
Sędziowie trochę mnie zdziwili (29-28, 30-26, 30-26). O ile jedną rundę 10-8 dla Middleton mogę zaakceptować, to danie jakiejkolwiek Yauger jest dziwne.

A.J. McKee pok. Brandon Phillips
1. i 2. runda: 10-9
3. runda: 9-10
Wyrównana walka. 1. rundę dosyć zdecydowanie wygrał McKee, trzecią Phillips, więc o losach decyzji zadecydowało drugie pięć minut. A.J. zrobił w niej więcej, ale Brandon miał mocną końcówkę, więc wcale nie byłbym zdziwiony, gdyby decyzja poszła w drugą stronę.
Nic ciekawego. McKee popisał się kilkoma widowiskowymi kopniakami i precyzyjnymi ciosami, ale nie były one bardzo groźne.

David Rickels pok. Aaron Derrow
1. i 2. runda: 10-8
Rickels spóźnił się z mannequin challenge o jakieś dwa miesiące, ale mimo wszystko warto rzucić okiem.
Walka była jednostronna i finisz był zbawieniem dla Derrowa i widzów. Aaron nie miał nic do zaoferowania, ale Rickels wyglądał dobrze, czym nie ułatwił mu zadania.

Chidi Njokuani pok. Melvin Guillard
1., 2. i 3. runda: 10-9
Walka bez historii. Njokuani dominował przez wszystkie trzy rundy, a Guillard nie robił nic. Nowe zasady w pełni, bo 30-25, 30-24, 30-26 nie widziałem nigdy.

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 209

Po dość słabej gali 208, ta była trochę lepsza, ale to nie ten poziom co np 205.

Alistair Overeem vs Mark Hunt
Początkowe dwie rundy strasznie powolne, ale intensywne, wystarczy spojrzeć jak zniszczony był po nich Hunt. I to poskutkowało szybkim zakończeniem w 3 rundzie, gdzie Marka już dosłownie nie było.

Cynthia Calvillo vs Amanda Cooper
Szybko i sprawnie, pojedynek krótki, ale intensywny ze świetnym duszeniem na koniec polecam zobaczyć.

Daniel Kelly vs. Rashad Evans
Moim zdaniem najmniej ciekawa walka tego wieczoru, do tego w mojej opinii Rashad bardziej zasłużył na wygraną i widać nawet jak wyrównane były głosy sędziów.

David Teymur vs Lando Vannate
Waga lżejsza niż w poprzedniej walce i od razu zrobiło się ciekawiej, bardzo intensywny pojedynek który dobrze się oglądało, mimo tego że decyzja była bardzo jednogłośna.

Tyron Woodley vs Stephena Thompsona
Jakoś nigdy nie byłem fanem 5 rundowych starć, może dlatego że zawodnicy dłużej się rozkręcają i ta walka to idealny tego przykład, kilka ładnych kombinacji ciosów było, ale tak naprawdę tyle. Najciekawsza ostatnia runda, szczególnie moment gdy walka mogła się zakończyć przed czasem. Plus że walka była wyrównana i do końca nie było wiadomo kto wygra.

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Overeem cały czas miał Hunta pod kontrolą, a Mark jak widać mistrzem jeśli chodzi o kondycję nie jest. Combo Kolano-Łokieć od Holendra i było po wszystkim, szkoda że pierwsze dwie rundy strasznie ślamazarne, a Overeem powinien liczyc na wygraną Dos Santosa, bo wtedy kto wie, może jakis title shot?

Woodley z Thompsonem mieli kapitalną walkę w MSG na 205, więc logiczne że tego się nie mogłem doczekać, oczekiwania były duże. No ale co to kurwa było..5 rund dosłownie niczego, żenada. Liczyłem na Wonderboya, bardzo gościa lubię, ale to co tu negatywnie mnie zaskoczył, a Woodley jeszcze gorzej. Jakbym oglądał pro wrestling w wykonaniu Thatchera, bo na 5 rund było może łącznie z 2-3 ciekawych akcji. Tyron mimo wszystko wygrał zasłużenie, w trzeciej rundzie znacznie był górą, ale generalnie wielki zawód. I się jeszcze Woodley dziwi, czego nie dojdzie do walki z Conorem..

Resztę obejrzałem, ale właściwie zdążyłem już wszystko zapomnieć. Szkoda bardzo że znowu Khabiba z Fergusonem odwołali, bardzo na to czekałem, ale jak widać jeszcze trochę poczekam. Do walki ma jednak w końcu dojść na UFC on FOX 19, 16 kwietnia, oby teraz już nic się nie odjaniepawliło, liczę na Rosjanina, i liczę też już na jego starcie z McGregorem.

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

UFC wraca do Polski!

21 października w Gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się gala UFC. Dla fanów z naszego kraju to świetna wiadomość, może dobre wyniki sprzedaży biletów sprawią że UFC w przyszłości zawita do Warszawy, może gala na narodowym jak KSW :P Karta pewnie będzie zapełniona Polakami, ale mam nadzieje że poza nimi ktoś ze światowej czołówki zjawi się na tej gali.

Btw. Idzie ktoś na KSW na narodowym? :P

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Kurwa, czego akurat w Gdańsku :// Jakby było w Krakowie, Wrocku czy nawet Warszawie to chętnie bym sobie poszedł, ale jednak Gdańsk to za daleko więc raczej można zapomnieć. Mimo wszystko świetna wiadomość, na pewno Joaśka dostanie jakąś ważną walkę, ale liczę też na jakieś inne duże gwiazdy, takim Diazem, GSP czy Cormierem bym nie pogardził, o Conorze to już nawet nie mówię XD Czekam na więcej szczegółów.

Cytuj:

Nope, a Ty się wybierasz?

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
Cytuj:

Nope, a Ty się wybierasz?

No własnie ostatnio znajomy do Mnie zagadał żę chętnie by pojechał, ale samemu mu się nie chcę, dlatego ostatnio się zastanawiam, na narodowy mam 45 minut pociągiem, bilety na samą galę do najdroższych też nie należą więc w sumie czemu nie. Oczywiście bardziej w kwestii beki niż porządnego show, bo jednak KSW nie traktuję na poważnie :P

A co do gali UFC to raczej na Conora bym nie liczył, ale pewnie ktoś znany będzie, a co do miejscówki to mam ten sam problem.

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

No to ja bym jechał jakbym miał tak blisko :D Wiadomo że na KSW nie jedzie się po to żeby podziwiać niesamowite umiejętności zawodników jak chociażby na UFC, Bellatorze czy nawet Risin, tylko raczej dla rozrywki. A co do UFC to fakt, na Conora szanse są praktycznie równe zeru, ale jednak nie zaskoczyłoby mnie pojawienie się Aldo, Bispinga czy Miocicia chociażby.

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 210

Niestety karta na galę nie porwała, tak jak sama gala, lecz biło kilka ciekawszych momentów.

Charles Oliveira vs. Will Brooks
Krótko i intensywnie, takie walki lubię :D Do tego bardzo fajne poddanie. Powiem że Charles Oliveira zrobił na Mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie i liczę na więcej jego występów na dużych galach UFC.

Thiago Alves vs. Patrick Cote
Tu już tak dobrze nie było, dość jednostronne starcie, wygrane przez Alvesa na punkty, po 3 rundach które jakoś nie porwały publiki.

Cynthia Calvillo vs. Pearl Gonzalez
Pierwsze rundy dość intensywne, choć bez większego wskazania na którąkolwiek z Pań, jednak w ostatniej rundzie Calvillo w dość nieoczekiwany sposób poddała rywalkę na niecałą minutę do końca.

Gegard Mousasi vs. Chris Weidman
Pierwsza runda nieco rozpoznawcza, choć oboje mieli tu szansę, natomiast druga bardziej intensywna pełna akcji z niestety dziwnym zakończeniem przez "nieprzepisowe uderzenie". No cóż Moim zdanie wszystko było tu czyste, ale niestety walka została przerwana, a mały niesmak pozostał.

Daniel Cormier vs. Anthony Johnson
Bałem się że tak jak ostatnio dostaniemy 5 nudnych rund, a tu było wprost przeciwnie, pierwsza tak jak w poprzedniej walce trochę rozpoznawcza, ale w następnej poszli na całość i dostaliśmy kolejne zwycięstwo przez poddanie tej nocy.

A na 211-stce mój ulubieny Stipe Miocic będzie bronił Swój pas, czekam mocno XD

P.S. Bilety na KSW kupione XD Czy będzie dobrze? No powiem ze karta na pewno wygląda ciekawie, także czekam na Moja pierwszą galę MMA (jeżeli KSW można nazywać poważną organizacją MMA :P ) na żywo.

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 211

A se zaszalałem i kartę wstępną obejrzałem.

Vick vs. Reyes
Szybka walka i piękny nokaut, niech Vick dostanie lepszego rywala to będzie ciekawie

Sherman vs. Coulter
Pierwsza runda przeciętna, ale druga to po prostu magia, ponad 3 minutowa ciągła wymiana ciosów, a na końców wyglądali jakby walczyli po 5 amarenach na głowę XD W sumie po tyle uderzeniach na nogi też bym ledwo stał i nie dziwię się że tak się zakończyło, oklaski na stojąco w pełni zasłużone.

Skelly vs. Knight
Po emocjach sprowadzili nas trochę na ziemie, dwie pierwsze rundy przeciętne i w sumie prawie nic się nie wydarzyło. A w trzeciej rundzie niespodzianka i szybki nokaut, tu trochę sędzia zjebał, bo powinien wcześniej przerwać walkę, bo wyglądało to naprawdę niebezpiecznie, ale na szczęście na pierwszy rzut oka przegranemu nic nie było.

Alvarez vs. Poirier
Pierwsza runda dość słaba, druga początkowo też, ale piękny moment gdy Poirier otworzył Alvareza i wszyscy myśleli że to koniec, a tu jeszcze zdołał skontrować i dostaliśmy kawał pięknego MMA. Potem trochę Alvarez zjebał nielegalnymi uderzeniami ( rozwalili Mnie komentatorzy podkreślając "this is illegal") No i DQ, szkoda, ale w sumie się nie dziwię.

Karta główna

Branch vs. Jotko
No i Pan Jotko przegrał, boże ale ta walka była fatalna, no nic się tu nie działo, każda walka z karty wstępnej była lepsza i to zdecydowanie. W sumie nie dziwie się że publika dużo buczała.

Edgar vs. Yair Rodriguez
Świetna bardzo intensywna walka która mogła się kilka razy skończyć, a zakończyło się, bo Rodriguez miał takiego gula pod okiem że nie mógł walczyć, szkoda, choć zwycięstwo Edgara zasłużone.

Maia vs. Masvidal
Po prostu niezła walka bez żadnych wyróżniających się momentów, dobry wstęp przed tym na co wszyscy czekali.

Jedrzejczyk vs. Andrade
Pierwsze dwie rundy rozpoznawcze dla Jędrzejczyk, choć na koniec drugiej rundy Andrade była blisko zakończenia przed czasem. Potem już coraz większa przewaga Polki, a Andrade nie istniała i Joanna zasłużenie obroniła tytuł, do tego rozwinęła się za mikrofonem i dała naprawdę fajny wywiad, a to się ceni :D

Miocic vs. Santos
Miocic udowodnił czemu go uwielbiam, pięknu nokaut w jego wykonaniu, nie mówię że Santos jest jakimś drewnem, ale dajcie mistrza lepszego rywala, a wywiad po walce jak zwykle w jego wykonaniu świetny. "I'm the best in the world".

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 212

Liczę że w końcu koś się tu odpali, bo 4 posta pod rząd nie będę pisał :/

Silva vs. Medeiros
W pierwszej rundzie było już blisko zakończenia, ale nadeszło Ono w drugiej rundzie, naprawdę świetnie trafione uderzenie po którym Medeiros poszedł za ciosem. Trochę kontrowersji czy sędzia powinien przerwać walkę, ale według Mnie to była dobra decyzja.

Borrachinha vs. Bamgbosh
Lepszych nazwisk to nie mieli :P Sama walka świetna, po prostu kapitalna bitka z mocnym zakończeniem, gdzie już żadnych wątpliwości co do decyzji sędziowskiej nie było nie było :D

Belfort vs. Marquardt
Zdecydowanie słabiej niż w poprzednim starciu, ale też trochę się działo, choć liczyłem na większą bitke XD

Gadelha vs. Kowalkiewicz
No i niestety Karolina przegrała, no i do tego w fatalny sposób, tak naprawdę nie istniała w tej walce, duszenie pięknie zapięte przez Gadelhe i po walce, szkoda :/

Aldo vs. Holloway
Dwie pierwsze rundy rozpoznawcze, choć kilka ładnych uderzeń siadło, jednak mocno dopiero siadło w trzeciej, piękne dwa ciosy Holloway'a i po walce, niby Aldo się jeszcze trochę bronił, ale sędzia już musiał przerwać, przykre było że po walce zero reakcji, ale widać było że cała publika była mocno za Aldo, przynajmniej nie gwizdali jak na pewnej gali MMA :P

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Karola niestety o klasę gorsza od Gadehli, dobrze się poruszała, ale zapasy Brazylijki zadecydowały. Jak każdy liczyłem na polski rewanż w Gdańsku, ale zamiast tego Gadehla po raz trzeci podejmie pewnie Joaśkę i oby trzeci raz wynik był taki sam :P

Main Event bardzo mnie zaskoczył, bo byłem pewny że Aldo obroni pas. Pierwsze dwie rundy spokojnie dla niego, potem jednak Maxowi siadło kilka mocnych ciosów a Jose nie miał odpowiedzi i trochę zaskakująca zmiana mistrza. W sumie to daje to kilka nowych możliwości jak Rodriguez czy..może Frankie? Zobaczymy, ciekawe się nawet w Featherweightach zrobiło.

Dawać już to 214 i DC vs Jones, bo to bedzie porządna gala

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

UFC 213

Font vs. Silva De Amarade
Rozkręcali się powoli, ale jak już weszli na obroty to dali Nam niezłą bitke, ostatnie sekundy bardzo interesujące i zakończyło się w widowiskowy sposób.

Petis vs. Miller
Nie tak widowiskowo jak w pierwszej walce, bardziej zachowawczo. Na szczęście końcówka ostatniej rundy ciekawa, ale nie zmieniło to faktu że walka nie skończyła się przed czasem.

Omielańczuk vs. Blaydes
Liczyłem że Polak tu powalczy, niestety walka była lekko mówiąc przeciętna, do tego wyraźnie przegrał Ją nasz rodak i niestety może być to dla Niego koniec przygody w UFC.

Werdum vs Overeem
Walka mogła się skończyć wiele razy, ale tak się nie stało, a poza tymi momentami niewiele się działo, wynik mocno dziwny, bo byłem pewny odwrotnego i to jednogłośnie, a u Overeem wygrywa i wygwizdali go jak Khalidowa.

Romero vs. Whittaker
Z jednej strony bardzo mocna i brutalna walka, z dużą ilością momentów gdzie mogła się ta walka skończyć, a z drugiej trwała te 5 rund, przez co miała tragicznie długie przestoje.

Moderator od 22.09.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna