Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 15, 2017 4:04 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: KSW 25
Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

1. Mamed Khalidov vs
2. Jan Błachowicz vs
3. Aslambek Saidov vs
4. Krzysztof Kułak vs Abu Azaitar
5. Piotr Strus vs Matt Horwich
6. Rafał Moks vs Luiz Ricardo Simon
8. Jakub Kowalewicz vs
9. Robert Radomski vs Rafał Błachuta

Tytuł: Re: KSW 25
Superstar
Awatar użytkownika

Horwich vs Strus - dosyć wyrównane starcie chociaż ringowo dla mnie wygrana Polaka była bezdyskusyjna. Paweł niszczył Horwicha w stójce a i w parterze w którym Horwich powinien dominować nie spisywał się wcale tak źle. Tak naprade to była jedyna jego szansa na odniesienie zwycięstwa jednak Strus z każdą minutą łapał doświadczenie i skutecznie kontrował próby obalenia. Lekcja odrobiona wzorowo.
Jeszcze odnośnie kartki - To może ja opisze swoje odczucia co do tej decyzji. Po raz kolejny pokazało to jak ulgowo traktuje się naszych zawodników. Ringowo może i Horwich przegrał ale kartak zmieniła wszystko. Wychodzi na to, że sędziowe punktowali wszystkie rundy na rzecz Polaka a wg mnie jedna była spokojnie dla Amerykanina. Wygrana Horwicha to może za dużo powiedziane ale remis napewno żadnej ze stron by nie skrzywdził.

Kamil Waluś vs Oli Thompson - Cieszy mnie porażka Walusa. Ja Walusiaa, pomysł KSW nie uznaje za zapaśnika. Wygrał wszystkie walki w krótkim czasie ale ta idealnie pokazała ile jeszcze mu brakuje. Sprowadzając go na ziemie traci wszystkie swoje zalety. Zastanawiam się jak osoba z tak tragicznym parterem może cokolwiek wygrać. Thompson natomiast pokazał się z dobrej strony. Następna walka z Pudzianem? L&K napewno tego nie przegapią.

Virgil Zwicker vs Mike Hayes - Ciężko ocenić Zwicklera bo nie pokazał nic szczególnego. Szczerze? Trochę go zlekceważyłem patrząc na ten zwisający brzuszek jednak pokazał dwie rzeczy: mocny cios oraz zwinność której napewno mu nie brakuje. Nie powinien to być jednak wymagający przeciwnik dla Błachowicza o ile ten podreperuje kolano.

Rafał Moks vs Luiz Ricardo Simon - Moks to dla mnie największe zaskoczenie tej gali. Po ostatnich przegranych nie ma już śladu i teraz notuje całkiem ładny streak. Trzecia walka pod rząd którą kończy efektownym duszeniem. Chciałbym tutaj rewanżu z Saidovem oczywiście z pasem w tle.

Aby Azaitar vs Krzysztof Kułak - Niemiecki marokańczyk od początku pokazał w jaką stronę będzie chciał iść w swojej walce. Piekielny cios to jego zaleta i widać było, że poluje na szczękę Kułaka aż wreszcie trafił. Co do Krzyśka to jego czas powoli mija. Już po przegranej ze Strusem nie wróżyłem mu niczego wielkiego

Aslambek Saidov (c) vs Daniel Acacio - Brakowało mi tutaj mocnego akcentu. Była walka w parterze, były obalenia i fajne przejścia obu zawodników to próby poddania jednak wszystko zachowawczo. Saidov bezpieczną przewagę zdobył na samym początku i nie kwapił się aby rozstrzygnąć walke przed czasem.

Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai - Czy ktoś wątpił, że walka będzie miała pełny wymiar czasowy? Khalidov od ostatniej walki z Sakuraiem zrobił duże postępy, walczy mądrzej chociaż tak jak w poprzedniej walce chciał udusić rywala. Nie udało się gilotyną za pierwszym razem więc skończył to trójkątem za drugim.

Obrazek
Obrazek

Tytuł: Re: KSW 25
Rookie
Awatar użytkownika

Całkiem dobra gala, walki na dobrym poziomie.

Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai
Mamed świetnie zapiął trójkąt, a Sakurai nie miał jak się uwolnić i skończyło się jak się skończyło, wiadomo było że reprezentant Polski nie będzie miał większych problemów z Japończykiem, ale miałem nadzieję że powalczą trochę dłużej i że będzie na co popatrzeć, niestety Mamed nie pozwolił nam długo się cieszyć tą walką.

Aslambek Saisov vs Daniel Acacio
Walka całkiem ciekawa i miła dla oka, tylko 3 runda lekko słabsza od 1 i 2, ale narzekać nie mogę, pewne zwycięstwo Saidova na punkty, zadawał silne i celne ciosy i zaliczył parę sprowadzeń.

Rafał Moks vs Luiz Cado Simon
Kulturysta (Mr. Gilotyna) szybko sprowadził walkę do parteru i nie wypuścił już stamtąd Simona , po nieudanej próbie dźwigni na staw skokowy, świetnie zapiął gilotynę i szybko zakończył walkę, Moks chyba idzie po walkę o pas z Saidovem, ale musi jeszcze zaczekać bo pierwszy w kolejce jest Borys Mańkowski.

Krzysztof Kułak vs Abu Azaitar
Szkoda mi Krzyśka bo jestem jego fanem, niestety ta poważna kontuzja chyba źle wpłynęła na byłego mistrza KSW, dawny Kułak już chyba nie wróci, a szkoda bo potrafił świetnie walczyć, Azaitar nie dał większych szans Kułakowi i szybko go powalił potężnymi ciosami.

Mike Hayes vs Virgil Zwicker
Zwicker nie pozwolił nacieszyć się długo Hayes'owi ringiem, trafił go potężnym prawym i dokończył dzieło zniszczenia, kiedy Janek Błachowicz wróci po kontuzji będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, ale to tylko zapowiada nam świetne starcie.

Kamil Waluś vs Oli Thompson
Różnica doświadczenia zrobiła swoje, Thompson zasypał ciosami Polaka w parterze i nie dał mu większych szans na ucieczkę. Jestem ciekaw co dalej z Kamilem.Pudzian już wyzwał Oliego do walki, Mariusz chyba trochę się przecenia.

Matt Horwich vs Piotr Strus
Ciekawa technicznie walka, moim zdaniem Strus nie wygrał tej walki, najlepszą decyzją była by dogrywka, ewentualnie znikome zwycięstwo Amerykanina, Piotrek dobrze się spisał, ale jego rywal zaliczył kilka dobrych sprowadzeń i dominował w parterze, co prawda stójka należała do Polaka ale większość walki panowie spędzili chyba w parterze,także jak dla mnie błędna decyzja sędziów.

Undercardu jakoś nie zdążyłem obejrzeć.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ]