Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 15, 2017 4:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: KSW 26
Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

KARTA :

1. Michał Materla vs Jay Silva (o pas w kategorii średniej)
2. Karol Bedorf vs
3. Marcin Różalski vs
4. Anzor Azhiev vs Artur Sowiński
5.
6.
7.
8.
9.

Tytuł: Re: KSW 26
Superstar
Awatar użytkownika

Znamy już rywala dla Marcina Różalskiego. Będzie nim... Nandor Guelmino czyli jeszcze nie tak dawny przeciwnik Daniela Omielańczuka, z którym przegrał na gali UFC 165 bodajże. Myślę, że jak na KSW to całkiem ciekawy rywal dla Różala i z chęcią zobaczę ten pojedynek.
Co więcej, Goran Relijic powraca do KSW. Po porażce z Jankiem Błachowiczem, Chorwat teraz skonfrontuje się z Karolem Celińskim.

Superstar
Awatar użytkownika

Arbi Shamaev vs Helson Henriques - Wynudziłem się strasznie. Wygrana Shamaeva nie podlegała dyskusji ale widać było, że nastawiony jest głównie na minimalizm. Obalenie rywala i czekamy w parterze, obalamy i czekamy w parterze. Taki schemat oglądaliśmy przez 3 rundy. Hneriques niby próbował swoich sił w stójce ale nie miał pomysłu na blokowanie prób obaleń.

Jakub Kowalewicz vs Sergej Grecicho - Słabo wypadł Polak. Bardzo dobrze, że przewaga litwina była bardzo wyraźna bo spodziewałem się, że polscy sędziowie po raz kolejny dadzą o sobie znać. Polak wolniejszy od Grecicho co najmniej o jedno tempo. Jeden celny cios to zbyt mało aby zapisać się jakoś wyraźniej. Ilość ciosów jakie przyjął Kowalewiz może robić wrażenie dlatego brawa za mocną głowę i nic poza tym.

Michał Andryszak vs. Paweł Słowiński -Właśnie dlatego bardzo często mam bekę z naszej rodzimej federacji - z decyzji, które za oceanem nigdy by nie miały miejsca. To ma być sędzia? Przerywanie pojedynku a potem wznawianie bo się pomyliŁ? Takie decyzje powinny być rozpatrywane dopiero po walce. Jak na byłego mistrza K1 to Słowiński prezentuje się bardzo słabo. Spodziewałem się skończenia walki w parterze a tutaj niespodzianka. Andryszak może w przyszłości być kimś

Kamila Porczyk vs. Iryna Shaparenko - Jeżeli Porczyk jest amatorką to kim musi być Ukrainka? Na jakim poziomie musiały być jej rywalki skoro walki kończyła przed czasem. Walkę można ocenić tylko jednym słowem - parodia. Zero techniki, zero taktyki, zero umiejętności. Ot czysta bójka spod sklepu, brakowało tylko ciągnięcia za włosy. Juras i Janisz też mieli dość.

Goran Reljic vs. Karol Celiński - Szkoda, że Celiński nie próbował utrzymywać tego w stójce. Tam miał znaczą przewagę, Reljić poruszał się jak we mgle czekając tylko na próby obalenia i właśnie tym wygrał tą walkę. Gdzieś w przyszłości pojawia się możliwość walki o pas ale z taką formą będzie mu bardzo ciężko. Słabo oglądało się tą walkę głównie przez kopnięcia w okolice krocza.

Artur Sowiński vs. Anzor Azhiev - Potencjał na walke wieczoru był bardzo duży co widać było na samym początku. Szkoda, że tak to się skończyło i raczej nie ma sensu brnąć w tą walkę. Ashiev umiejętności ma ale musi popracować nad głową. Jeżeli tylko opanuje emocje będzie bardzo groźny.

Marcin Różalski vs. Nick Rossborough - Nie jestem fanem Różala ale zaimponował mi w tym pojedynku. Nie tylko dlatego, że skutecznie bronił sie przed cepami Amerykanina ale również dlatego, że zrobił bardzo duże postępy w parterze. Jestem pewien, że jeszcze kilka miesięcy temu, ta walka skończyłaby się już w pierwszej rundzie i zwycięzcą nie byłby Polak. Niestety po raz kolejny negatywne wrażenie pozostawili sędziowie.

Michał Materla vs Jay Silva - Niewiele brakowało a walka skończyłaby się tak jak ta poprzednia. Materla w UFC? Napewno nie teraz. Z takim cardio i taką stójką nie ma wiekszych szans. Silva obijał go niesamowicie a ten nie wiedzieć czemu próbował iść na wymianę. Całe szczęście, że Cipek ma parter, tutaj może pokazać na co go stać. Szkoda, że nie zakończył tego w bardziej efektowny sposób - do trójkąta czy gilotyny niewiele brakowało.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ja niestety zdążyłem do domu dopiero na walkę pań, więc od niej zacznę :

Kamila Porczyk vs. Iryna Shaparenko - zgadzam się tutaj z Randą, że ukrainka wypadła fatalnie biorąc pod uwagę Kamilę i to, że jej pojedynek był dopiero drugim w MMA. Trudno tu coś w ogóle oceniać, ot bijatyka z przewagą Polki.

Goran Reljic vs. Karol Celiński - Oj ta półciężka bez Janka Błachowicza jakaś taka nie przekonywująca mnie :P Chyba muszą sprowadzić kogoś ciekawszego, bo zapewne teraz Relijc dostanie walkę o pas... z kim? No nie wiem, dla mnie chorwat w walce ze słabszym Celińskim nic nie pokazał.

Artur Sowiński vs. Anzor Azhiev - walka, która miała być najlepszą na gali znów bez dobitnego rozstrzygnięcia... Szkoda bo pewnie K&L już ich razem nie zestawią a ja bym to jednak obejrzał. Anzorowi należałaby się walka o pas ale w takim momencie jej pewnie jeszcze nie dostanie.

Marcin Różalski vs. Nick Rossborough - Różal pokazał się z dobrej strony i widać, że w MMA poczynił duże postępy. Myślę, że sędzia się pospieszył z zakonczeniem tej walki no ale cóż. Nick nawet jakos bardzo się o to nie pruł i fajnie. Marcin już pewnie dla KSW nie zawalczy, może jeszcze jedna gala, ale sam mowi otwarcie, że chce konczyć.

Michał Materla vs Jay Silva - Michał znów nadział się w pierwszej rundzie na uderzenia i padł, ale dobrze, że to przetrzymał w swoim stylu. Stójka słaba u Cipka, a jak przeszli do parteru to sporo tych nieudanych gilotyn. Dobrze, że Michał wygrał ale to też nie było jakieś fenomenalne zwycięstwo.

Ciekawe co bedzie w maju jak już dadzą klatkę! :lol:

Star
Awatar użytkownika

byłem na tej "gali" bo Nandor Guelmino podesłał mi bilety, inaczej bym nie chciał tam jechać. Kontuzje przetrzebiły tak kartę, że dla mnie straciła cały swój urok. Co do poziomu sportowego, nie było go niemalże w ogóle, Prommac1 o niebo lepszy. Co do oprawy, dupy nie urwało na poziomie KSW

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ]