Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 10:58 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

http://uk.ufc.com/news/UFC-Signs-Former ... unk-Brooks

Dość szybko znalazł sobie nowy dom trzeba przyznać. Co myślicie? Ciekaw jestem, jak mu pójdzie. Żadnych szczegółów raczej nie ma.

Superstar
Awatar użytkownika

Punk nadal chce zostawać w świetle reflektorów. Żal mi tego gościa, bo tylko chce zwracać na siebie widząc, że nikogo już nie obchodzi. Co on tam osiągnie? Pewnie nic. W końcu w WWE, czyli "udawanym sporcie" borykał się z tak poważnymi urazami po jednej walce, że w UFC po jednej walce pewnie też zrezygnuje i powie, że Dana w ogóle nie dba o zdrowie zawodników, ponieważ po pierwszej walce już załapał się na jakąś lekką kontuzję. Phil to nie Brock Lesnar, który swoją budową bądź co bądź idealnie pasował do UFC, Punk zaś nawet jak na Lightweight jest trochę za mały.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

W ostatnim poście dotyczącym Punka pisałem, że straciłem do niego resztki szacunku po tym jego wywiadzie z Coltem Cabaną ale kontrakt z UFC? Chyba zamarkuję.
Sytuacja jest specyficzna. Punk to nie Lesnar. Lesnar poza tym, że był niesamowitym kotem, miał przeszłość, wiedział z czym to się je. Punk ma już 36 lat i zero doświadczenia w tej dziedzinie. Biorąc pod uwagę fakt, że został został zakontraktowany dla najlepszej organizacji na świecie, zanim dojdzie do pierwszej walki może minąć nawet rok czasu. Technika, ogólne podstawy, cardio - tego nie da się wypracować w kilka tygodni.
Punk to medialna maszynka do zarabiana pieniędzy dlatego jestem skłonny uwierzyć w to, że będą na niego chuchać i dmuchać a to oznacza pierwsze walki z jakimiś ogórkami. Zanim dostanie rywala z prawdziwego zdarzenia minie szmat czasu.

Siwy pisze:
Punk zaś nawet jak na Lightweight jest trochę za mały.

Punk za mały na lightweight? Mam nadzieję, że my Przy myślałeś o light heavyweight bo LW to kategoria około 70 kg XD. Przy obecnej posturze Punk waży około 100 kilogramów natomiast dywizja LW mieście się w granicach mniej więcej 83-93 kg a więc kalkulacja jest prosta. Punk musiałby schudnąć ponad 17 kilogramów aby zejść do middleweight.
Oczywiście dla samego Punka byłaby lepiej gdyby próbował sił w jak najmniejszej kategorii ale LHW wydaje się być najbardziej prawdopodobną opcją.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Phil "CM Punk" Brooks osoba ktora sie kocha albo nie nawidzi. Jego przejscie do UFC odebralem jako swoistego rodzaju shocker i naprawde mowe mi zatkalo przez kilka minut. Phil ma typowy Jiu-Jitsu Background i jakies male doswiadczenie w MMA napewno tam ma. Jestem ciekaw czy UFC zrobilo to dla siana i samego hype'u zwiazanym z nazwiskiem Brooksa czy raczej bardziej maja nadzieje na to ze tam zamiesza. Hmmm, jak dla mnie w wadze pol ciezkiej napewno cos tam moze pokazac ciekawego, solidny trening itd. mysle ze moze pokazac nam sie z dobrej strony. Sadze raczej ze UFC dosc szybko wepchnie go do walki o jakis pas. Narazie wielka niewiadoma , zobaczymy. Napewno pokaze sie lepiej niz Batista ktory mial krotki odpal z MMA (niewiem kryzysz wieku sredniego czy cos) zawalczyl i nawet wygral , ale przeciwnik i jego zachowanie w ringu (wystraszony byl jak niewiem) raczej nie zrobily na nikim dobrego wrazenia .Nie da sie ukryc jednak ze na pierwsza walke Punka jak i uslyszenie po raz kolejny " Cult of Personality" czekam z niecierpliwoscia.

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Low carder
Awatar użytkownika

Temat już dość stary, aczkolwiek jak widać dosyć "żywy" także i ja wtrącę swoje kilka zdań. Punk w UFC? W pierwszej chwili 2 główne myśli : z jednej jaranie się, bo lubię Punk'a i zobaczenia go w oktagonie największej federacji MMA na świecie będzie czymś kozackim a z drugiej szybka dygresja, czy jest w tym daleko idący sens? Nie okłamując się, Phil nie będzie już młodszy więc i tak zbyt długo nie powalczy, na jego pierwszą walkę będziemy musieli jeszcze sporo poczekać, a znając taktykę UFC to albo dadzą mu ogórka, którego powinien szybko poskładać, albo rzucą go na walką z kimś lepszym, co dla Brooksa może skończyć się źle. W moim odczuciu najlepiej na tym wszystkim wyjdzie samo UFC. Co jak co, ale Punk'a w Ameryce zna sporo osób, i to może zadziałaś na zasadzie Pudziana w KSW. Do federacji dołączyć bądź co bądź ale jakiś tam celebryta, dodatkowo niedługo przed swoim odejściem mistrz WWE, postać ogólnie znana. Na jego pierwszej walce UFC na pewno sporo zarobi, a przy ewentualnej wygranej CM'a interes będzie kręcił się jeszcze lepiej. Sam Punk jakieś tam podstawy zna. Trenuje w Roufusport, a więc w klubie specjalizującym się od wagi lekkiej, więc być może coś koło tej wagi będzie miejscem Punk'a. Tak jak TLK na jego walkę i wejściówkę czekam mega zniecierpliwiony. :D

Low carder
Awatar użytkownika

Wiadomo już coś kiedy Punk stoczy pierwszą walke? Gdzieś wyczytałem że ma to być nie wcześniej niż po wakacjach( sam tak mówił). Chodzą słuchy że jako rywala nie dostanie ziomka z bilansem 0-0 tylko takiego który ma już na koncie pare walk ale to pewnie plotki. Dla mnie to troche dziwne by było. Debiutujesz i masz dostać kolesia który jakieś doświadczenie już posiada? Skoro debiut to w walce z równym bilansem sobie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]