Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 2:53 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

No i forma komentarzu wróciła i bardzo dobrze, bo poprzedni taki epizod był Moim ulubionym, a ten to zmienił, takżę wielki propsy.

Tak jak Fighter propsuje mocno ciekawostki, w sumie to nie miałem pojęcia że tyle tego już naprodukowałeś, co oczywiście się ceni. No i wygrane rodzinki też zawsze na propsie.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #19

Myśleliście, że No Way Out to koniec emocji jeśli chodzi o Main Event? Jeśli tak, to byliście w błędzie – najlepszy program telewizyjny we Wszechświecie trwa w najlepsze, już dzisiaj czeka nas nowe otwarcie!

Power of Love

Nie mogliśmy lepiej rozpocząć tej gali, do ringu wychodzi The Family! Zawodnicy są ubrani w okolicznościowe koszulki z napisem „The Family znaczy rodzina” (do kupienia w oficjalnym sklepie Main Event).

W kwadratowym pierścieniu są już hostessy oraz absolutnie niepodstawieni fani drużyny obserwujący bezczelnie nagi biceps Kabralla, do tego balony, kwiaty, hektolitry napojów gazowanych i ziemniaki. Gdy nasi rodacy są już w ringu, dźwiękowiec włącza składankę „Disco Polo Ultra Remix 2018 by Maciek”. Polacy bawią się w najlepsze, pan Andrzej rozmawia z niewinnymi niewiastami, pan Paweł stoi obok pana Andrzeja, a Kabrall stoi obok pana Pawła stojącego obok pana Andrzeja. Albo na odwrót.

Ten durny segment przerywa jednak Donald Trump!

Donald Trump: Hola, hola, hola, ktoś tu się chyba zapomniał... Kabrall, może i jesteś mistrzem, ale to nie oznacza, że możesz w taki sposób rozpoczynać moje show! Mam rację?! <cheer, chanty „Thank you Trump, we love Trump”, „Trump means freedom”, „USA, USA” oraz odśpiewanie amerykańskiego hymnu>. Mało tego! Sprawdziłem wszelkie dokumenty i jednoznacznie wynika z nich, że wasze wizy tracą ważność już w przyszłym miesiącu! Dlatego już teraz chciałbym zapowiedzieć...

Andrzej Supron: Donald, nie rób tego...

Donald Trump: Że...

Andrzej Supron: Nie, błagam, nie kończ tego zdania!

Donald Trump: Nie pozwolę na wasz dalszy pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych. To ostateczna decyzja.

Andrzej Supron: Ale dlaczego?!

Donald Trump: Bo zamknij ryja. Kabrall, szykuj się do swojej walki, ponieważ już dziś zmierzysz się w matchu rewanżowym z Romanem Reignsem!

O rajuśku, ale dramat. Przerwa.

REKLAMA

WWE prezentuje: Vengeance. Słynna gala odbędzie się po 21 odcinku Main Event w Los Angeles Memorial Sports Arena. To w Los Angeles jakby ktoś nie wiedział.

PO REKLAMIE

W kierunku ringu zmierzają już Brock Lesnar i Paul Heyman.

Paul Heyman: Ladies and gentlemen, my name is Paul Heyman, mam brudne pachy i śmierdzą mi stopy BROCK... LESNAR!!! Mój klient powraca do mistrzowskiej formy i chce krwi! Jest w stanie zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze!

Kto zatem będzie dzisiejszym rywalem Bestii?

WTF?! Na rampie pojawia się Jinder Mahal XDDDDDD Rozumiecie? Jakiś totalny jobber rzuca wyzwanie facetowi, który zakończył streak i pogrzebał wszystkie gwiazdy tej federacji! Miałem nie używać wulgaryzmów, no ale ja pierdolę, kto normalny wierzy, że ten dziad ma jakieś szanse? Dobrze, że przynajmniej to starcie odbywa się na tygodniówce, a nie na PPV, wtedy to już byłby kompletny cyrk...

Walka #1
Brock Lesnar vs Jinder Mahal

Suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, suplex, F5, F5, pinfall. Tak wyglądałby ten pojedynek, gdyby Lesnar walczył z upper carderem. Ale że to jest jakiś cienias Mahal, wystarczył jeden suplex i jedno F5.

Zwycięzca: Brock Lesnar (0:32)

Po chwili Paul Heyman bierze mikrofon i mówi:

Paul Heyman: To. Było. Żenujące. Mój klient oczekuje większego wyzwania.

Panowie opuszczają ring pozostawiając w nim nieprzytomnego Jindera.

Czy wiesz, że...

Na każdą galę przypadają średnio 3 komentarze? Najwięcej, 5, miało aż 6 odcinków (1, 3, 6, Unforgiven, 7 oraz 10 – dwa epizody zebrały sześć komentarzy, 7 i 10, ale w obu przypadkach Siwy pisał po dwa posty, z których tylko jeden był związany z galą. W pierwszym przypadku zapomniał wziąć udział w organizowanym konkursie, a w drugim odpowiadał Rainmakerowi, cytuję: „No jak widać nie wygrałeś, dupa cicho w takim razie”). Najmniej komentarzy zebrał 17 odcinek - tylko 1.

Najczęściej gale komentowali Hubson (wszystkie 24, dzięki!), RS (16) oraz Siwy (13). Najrzadziej GOLOB, Maniekklord, KTU i paru innych.

Wracamy do pięknej hali w Miami, gdzie za chwilę odbędzie się walka wieczoru! Roman Reigns, były mistrz, jest już w ringu, a zatem...

Power of Love

Powitajmy Kabralla! Wygląda na wystraszonego, chyba sytuacja z wizami nieco go przytłoczyła.

Walka #2
WWE Make America Great Again Championship
Kabrall © vs Roman Reigns

Reigns szybko zyskuje przewagę, udaje mu się wykonać kilka mało efektownych akcji, przenosimy się jednak w czasie o kilkanaście minut, bo czemu nie, otóż Kabrall jest już bardzo bliski porażki, Roman szykuje się do wykonania swojego finishera...

Pawełek powoli podnosi się z maty, Romek krzyczy „UUUŁAAA”, biegnie w kierunku Kabralla, ale ten robi unik i błyskawicznie powala sędziego Superkickiem! Podchodzi do Reignsa i wykonuje mu low blow! Były champion zwija się z bólu, co wykorzystuje Kabrall! Przypięcie, półprzytomny sędzia odlicza: 1... 2... 3! Kabrall nadal mistrzem!

Zwycięzca: Kabrall (14:43)

Polak nie cieszy się jednak ze swojego zwycięstwa, szybko opuszcza ring, bierze tytuł i podąża w kierunku zaplecza...

ROOOOOOAAAAAAAARRRR!

O nie! Na rampie pojawia się Braun Strowman, który miażdży Kabralla potężnym Clotheslinem! Zaczyna porządnie obijać mistrza, w związku z czym na pomoc przybiegają Paweł Borkowski i Andrzej Supron!

Niestety ich działania są bezskuteczne, obaj zostają zmasakrowani przez Strowmana. Na finał Kabrall inkasuje jeszcze Running Powerslam na stół komentatorski.

Widokiem śmiertelnie poważnego Brauna Strowmana kończymy ten epizod Main Event. Już niedługo dwudziesty odcinek – będzie się działo!

Komentarze po gali:
„Haha, Mahal walczył z Lesnarem XD
„Oby Donald Trump nie doprowadził do rozbicia The Family.”
„Oby Donald Trump doprowadził do rozbicia The Family.”
„Ostatnia walka nie była śmieszna.”

Superstar
Awatar użytkownika

Może koszulki „The Family znaczy rodzina” nie są tak zajebiste jak "Wspieram Polski Wrestling", ale i tak bym kupował. Segment Trumpa z rodzinką wyszedł świetnie i widać że szykuje się tu coś więcej.

Przy walce Brock Lesnar vs Jinder Mahal mocno prychłem, dla takich walk z Mahalem nic nie robiłem ;) No i oczywiście propsy za ciekawostkę i dodam że komentować dalej będę :D

Chyba nie muszę dodawać że epizod świetny jak zawsze :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #20

Kolejne tygodnie mijają, wszyscy nieuchronnie zbliżamy się do śmierci, ale Main Event trwa nadal!

Taki se wstęp, ja też kiedyś umrę, podobnie jak uczestnik pierwszej walki, Jinder Mahal! Coś mi dzisiaj zapowiedzi nie idą…

Jinder Mahal: No dalej, Jinder, idź szybciej, musimy ich załatwić!

Jinder Mahal: Przecież idę, co drzesz ryja, miałeś kiedyś taki paproch w oku?!

A jego… ich rywalami będą…

Power of Love

Na rampie pojawiają się Paweł Borkowski i Andrzej Supron!

Walka #1
Jinder Mahal & Jinder Mahal vs Paweł Borkowski & Andrzej Supron

Jinder rzuca się na Boryssa, ale ten powala go potężnym podbródkowym! Nasz rodak masakruje rywala, co chwilę dorzuca jakieś genialne akcje, teraz na przykład Clothesline wykonał! Clothesline!!!

Zmiana, w kwadratowym pierścieniu pojawia się pewny siebie Andrzej Supron, bawi się on z Mahalem, ale nie że „bawi” – to poczciwy człowiek. Nagle jednak Mahal wykonuje roll-up… 1… 2… 3!

Zwycięzcy: Jinder Mahal & Jinder Mahal (3:33)

Mahal śmieje się jak pojeba…

Reżyser: Crush, PG!!!

Mahal śmieje się głupio, tymczasem Boryss daje upust swojemu rozgoryczeniu kiwając głową z niedowierzaniem.

AUTOPROMOCJA

Ostatnio otrzymałem bardzo miłą prywatną wiadomość od jednego z fanów, który chciałby jednak pozostać anonimowy, oto ona :)

Obrazek

Dzięki, takie komentarze dają mi siłę do działania, również pozdrawiam!

PS: Chyba tam jest błąd, powinno być "jaka mogła się przytrafić WrestleFans"; przynajmniej wiadomo, że to nie jest żadna ustawka, tylko prawdziwa wiadomość :)

W gabinecie Donalda Trumpa widzimy… Donalda Trumpa! :o

Donald Trump: Tak, to ja!

No proszę!

<puk puk>

Donald Trump: Kto tam?

???: To my, agenci Secret Service, możemy wejść?

Donald Trump: Ależ jak najbardziej!

Do pomieszczenia wchodzi pięciu mężczyzn. Wszyscy łysi, ciemne okulary, garnitury, kupa mięśni.

Donald Trump: Co słychać?

Agent z prawej: W porządku, jest Melania?

Donald Trump: W pokoju obok.

Agent z prawej: Ok.

Czterech agentów opuszcza gabinet, jeden z nich jak stał, tak stoi. O co mu chodzi?

Donald Trump: O co ci chodzi?

???: O ten tramwaj, co nie chodzi!

Donald Trump: :shock:

Agent rzuca się na prezydenta, gdzieś spadają mu okulary… To Kabrall! Szarpie Trumpa i krzyczy:

Kabrall: Co to było?! Co to było?!

Donald Trump: Ale co?!

Kabrall: Dlaczego nasłałeś na mnie Strowmana?! Dlaczego?!

Gwoli ścisłości – Trump nadal jest szarpany.

Donald Trump: Chłopie, nie wysyłałem go, nie wiem o co ci chodzi!

Kabrall: Mylisz się!

Pawełek w tym momencie policzkuje prezydenta! Temu udaje się jednym przyciskiem na klawiaturze zawiadomić odpowiednie służby...

Kabrall: Ja chcę żyć!

Donald Trump: Ja też, puść mnie!

Kabrall: Nie, ja…

Do gabinetu wbiega kilkunastu agentów Secret Service, którzy oddzielają Kabralla od prezydenta! Chłopak próbuje się wyswobodzić z ich uścisku, ale nic z tego :/

Donald Trump: Czyli tak pogrywasz Pawełku, tak…? He he he… Zróbmy tak… Na Vengeance zmierzysz się z Braunem Strowmanem o WWE Make America Great Again Championship…

Kabrall: Nie!

Donald Trump: A jeśli przegrasz… The Family już nigdy nie pojawi się w WWE! Gdzie tam w WWE… W całych Stanach Zjednoczonych!

Kabrall: Nie, nie, nie!

Donald Trump: Miłego dnia, Pawełku!

O rany, robi się niebezpiecznie, czy to koniec The Family w WWE? Dowiemy się już na Vengeance…

Czy wiesz, że…

Każdy epizod Main Event przeglądany jest średnio 230 razy? Poprzedni odcinek uzyskał 237 wyświetleń.

Czas na walkę wieczoru!

W kwadratowym pierścieniu są już Paul Heyman i Brock Lesnar. Kto odpowie na Open Challenge Bestii?

Publiczność skanduje na przemian „Stone Cold”, „We want Hogan” oraz „Ricky Steamboat”, emocje sięgają zenitu, kto to będzie?!

What’s Up

No nie, R-Truth

Walka #2
Brock Lesnar vs R-Truth

Zwycięzca: Brock Lesnar (0:07)

Lesnar zdążył zrobić się fioletowy, R-Truth z kolei nie zmienił koloru. Taka ciekawostka.

Paul Heyman: To ma być wyzwanie?! Mój klient żąda prawdziwej rywalizacji! Czy na zapleczu naprawdę nie ma kogoś, kto byłby w stanie odpowiedzieć na…

GONG

:o :o :o

Na rampie pojawia się Umarlak, Deadman, Grabarz, Mr. Śmierć, człowiek tysiąca pseudonimów, Undertaker!

Korzystając z chwili czasu…

REKLAMA

Apetyczne twarożki „Krowix” już w sprzedaży! Zero konserwantów, zero glutenu, zero sera, smacznego!

Krowix – najlepszy przyjaciel Twojej kanapki.

PO REKLAMIE

Undertaker jest już w ringu, Lesnar podchodzi do niego, publiczność jest wniebowzięta, ktoś nawet krzyknął, że zaraz zmarszczy jaszczura, ale nie wiem co to znaczy.

Deadman powoli przechadza się po kwadratowym pierścieniu, Bestia śmieje się w swoim stylu, Truth leży przy narożniku… I to on właśnie wynoszony jest pod Chokeslam! Taker dorzuca Tombstone Piledriver, patrzy na czarnoskórego zawodnika i w ramach kontrastu pokazuje mu białka swych przerażających oczu!

Brock jest w szoku, wyraża to przeskakiwaniem z nogi na nogę (z lewej na prawą i z prawej na lewą), Umarlak natomiast opuszcza ring. Pod titantronem odwraca się w charakterystyczny sposób i udaje się na backstage...

Widokiem połamanego R-Trutha, wściekłego Heymana i nieogarniętego Lesnara kończymy ten odcinek. Już niedługo 21. epizod, który jednocześnie będzie stanowić ostatnią prostą przed Vengeance – nie może Was zabraknąć!

Komentarze po gali:
„The Family nie może odejść!”
„Biedny Lesnar…”
„Kabrall to ostry chłopak, mrrau!”
„Undertaker nie jest już Bad Assem…?”

Superstar
Awatar użytkownika

Przy wiadomości mogłeś dopisać no scam, 100% legit ;) nie no serio kozak motyw, tak samo jak Agent z prawej i potem ten plot twist. No i takiego Krowix to sam bym zjadł, pewnie najlepszy ;)

Propsuję całość jak zawsze.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #21

Najwspanialszy program we wszechświecie trwa w najlepsze, Trump jest bogaty, więc na hali fajerwerki zapieprzają jak w Sylwestra, Eryko na trybunach wykonuje taniec zwycięstwa, publiczność skanduje „We want Kabrall”, czyli możemy zaczynać.

Na rampie pojawiają się Brock Lesnar i Paul Heyman! Eryko tańczy dalej.

Paul Heyman: Ladies and gentlemen, my name is Paul Heyman and chuj dupa cycki kurwa BROCK… LESNAR!!! Ostatnim razem mój klient pokonał człowieka, którego miejsce jest na śmietniku historii.

Nie, nie chodzi o Richa Swanna.

Ale kolor się zgadza.

Paul Heyman: R-Truth już nigdy nie wejdzie w drogę Bestii, która żąda PRAWDZIWEGO PRZECIWNIKA! No dalej! Kto jest w stanie zmierzyć się z królem wrestlingu?! <WHAT?> Niszczycielem świata?! <WHAT?> Bogiem seksu?!

Brock Lesnar: :roll:

Power of Love

Do ringu zmierzają Paweł Borkowski i Andrzej Supron!

Andrzej Supron: Chcesz wiedzieć, kto się z tobą zmierzy?! Kto pokaże ci miejsce w szeregu?! Kto ucieknie z Suplex City?!

Lesnar nie odpowiada, bo ma głos wykastrowanego Greka.

Andrzej Supron: On.

Paweł Borkowski: Ja?!

Eryko tańczy dalej.

Walka #1
Brock Lesnar vs Paweł Borkowski

Lesnar próbuje wrzucić Boryssa do Suplex City, ten jednak kurczowo trzyma się lin. Sędzia nie pozwala na kontynuowanie akcji, Brock jest wyraźnie zniesmaczony.

Andrzej Supron: Dalej, Paweł! Trzymaj się! Nie pozwól mu zrobić Suplexa!

Hm, dobry pomysł.

Brock nie atakuje. Cierpliwie czeka, aż jego ofiara wystawi się na atak.

Andrzej Supron: W lewo! W lewo!

Paweł Borkowski: Co?!

Andrzej Supron: W lewo!

Paweł Borkowski: W prawo?!

Andrzej Supron: Nie, w lewo!

Eryko tańczy dalej.

Paweł Borkowski: Nie słyszę cię, co mówisz?!

Ten krótki dialog wytrącił Boryssa z równowagi, puścił się on bowiem lin, co wykorzystuje Lesnar, któremu udaje się wykonać Suplex! I jeszcze jeden, drugi, trzeci, dziesiąty, piętnasty, F5, koniec!

Zwycięzca: Brock Lesnar (4:44)

Wściekły Paweł Borkowski wraca na backstage, Andrzej Supron patrzy na podłogę (ma opuszczoną głowę), Heyman natomiast bierze mikrofon…

Paul Heyman: Na Vengeance… Mój klient… Chce… Prawdziwego...

Brock Lesnar: RYWAAAAAALAAAAAA!!!

Obrazek

REKLAMA

Jesteś nastolatkiem? Wstydzisz się swojego dziewczęcego głosu? Mam dla Ciebie świetną wiadomość: Cipex* to suplement diety przyspieszający mutację! Wystarczą 2 tygodnie, abyś miał głos jak męska wersja Krystyny Czubównej! Nie czekaj, zakup już dziś!

*Produkt może nie działać w połączeniu ze sterydami anabolicznymi.

PO REKLAMIE

R-Truth znajduje się w niewielkim pomieszczeniu. Krew. Mrok. Umywalka.

R-Truth: Jestem w łazience.

Istotnie, to łazienka. Nagle drzwi zamykają się z impetem.

Eryko tańczy dalej.

R-Truth: Kto tam?!

Odpowiada mu cisza.

Cisza: Boisz się śmierci?

R-Truth: O Boże!

Wyskakuje przez okno. Żyje. Prawdopodobnie połamał nogi. Uświadamia sobie, że jest nagi. Biegnie dalej. Poruszające się na wietrze gałęzie drzew zdają się mówić „uciekaj”.

Ucieka zatem. Widzi grób. Podchodzi bliżej. Próbuje przeczytać, kto w nim leży. Nie może.

???: Wykopałem go dla ciebie.

R-Truth obraca się powoli na pięcie. Napięcie rośnie. Czarny kapelusz to ostatnia rzecz, jaką widzi.

W tym momencie R-Truth budzi się. Jest cały spocony. Z radością odkrywa, że to był tylko sen. Zły, ale sen. Odwraca się na drugi bok i czule przytula się do żony.

R-Truth: Pamela, nie rozpychaj się… Om-om-om…

Undertaker: Spoczywaj w pokoju.

Undertaker podrywa się z łóżka i rzuca się na R-Trutha! Panowie walczą, tarzają się, gdyby w tym momencie weszła Pamela, to złożyłaby pozew o rozwód.

W końcu Umarlakowi udaje się zapiąć Hell’s Gate – jego rywal odpływa! Po kilkudziesięciu sekundach Deadman puszcza dźwignię. Patrzy na swoją ofiarę i powolnym krokiem opuszcza pokój. Wychodząc zostawia kartkę z napisem "INFERNO. Dzwoń po 22".

BREAKING NEWS

Eryko tańczy dalej.

Przenosimy się do kwadratowego pierścienia, w którym znajdują się Kabrall i jakaś uboga wersja Jamesa Ellswortha.

Walka #2
Kabrall vs lokalny jobber

Zwycięzca: Kabrall (0:44)

Kabrall się cieszy, no bo dlaczego ma się nie cieszyć? Życie jest piękne. Radujmy się!

ROOOOOOOAAAAAAARRRRRR

Kłamałem. Braun Strowman tu jest. Zatrzymuje się na rampie.

Braun Strowman: ŻELAZO. MIEDŹ. GWOŹDZIE…

Kabrall jest wyraźnie przerażony. Nie opuszcza jednak ringu.

Emocje sięgają zenitu.

Kabrall nie wytrzymuje…

Kabrall: Stół z powyłamywanymi nogami! Stół z powyłamywanymi nogami!

Kabrall nie daje łatwo za wygraną.

Kabrall: W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie!

Strowman odpiera ten atak.

Kabrall: W czasie suszy szosa sucha!

Nic z tego…

Zdesperowany Kabrall decyduje się wytoczyć najcięższe działa…

Eryko tańczy dalej.

Kabrall: Bogurodzica, dziewica, Bogiem sławiena Maryja!

Braun Strowman: ŻE… ŻE… ŻELAZO… MIEDŹ… GWOŹDZIE…

Kabrall: Twego syna, Gospodzina, Matko zwolena Maryja!

Braun Strowman: ŻE… ŻE… ŻELAZZZOO…

Kabrall: Zyszczy nam, spuści nam!

Braun Strowman: ŻE… ŻŻŻEEE…

Czas to skończyć.

Kabrall: Kiryjelejzon…

Strowman upada na ziemię. Kabrall opuszcza ring. Mijając swojego rywala, czyni znak krzyża.

Kabrall: Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.

Tym akcentem kończymy ostatni przed Vengeance odcinek Main Event. Pozdrawiam cieplutko!

Komentarze po gali:
„Eryko tańczy dalej.”
„Kabrall to jest jednak kozak!”
„Undertaker wciąż ma to coś.”
„Czy tylko ja nie lubię Lesnara?”

Karta na Vengeance:

Inferno Match
The Undertaker vs R-Truth

Open Challenge
Brock Lesnar vs ???

WWE Make America Great Again Championship Match
Kabrall © vs Braun Strowman
(jeśli Kabrall przegra, The Family opuszcza WWE i Stany Zjednoczone)

Superstar
Awatar użytkownika

Eryko tańczy dalej XDDDDDDDDDDDD No lałem z tego mocno, do tego fajna wstawka z Swannem, jak zawsze Main Event nadąża za obecnymi wydarzeniami, a do tego ostatni segment który był złotem.

Karta Vengeance zapowiada się ciekawie, ciekawe czy Eryko będzie tańczył dalej... XDDDDD

Sztos jak zawsze :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Vengeance

Dariusz Szpakowski: Mieliśmy zaszczyt i niebywałą przyjemność komentować dla Państwa pierwszą galę PPV w historii Main Event – towarzyszymy Państwu także w oglądaniu tej ostatniej…

Włodzimierz Szaranowicz: W tym roku?

Dariusz Szpakowski: Nie wiem. Z Los Angeles Memorial Sports Arena witają Państwa…

Włodzimierz Szaranowicz: Włodzimierz Szaranowicz…

Dariusz Szpakowski: I Włodzimierz Szaranowicz…

Włodzimierz Szaranowicz: Dariusz Szpakowski.

Dariusz Szpakowski: Zgadza się.

Next Big Thing

Włodzimierz Szaranowicz: A w kierunku ringu zmierzają już Brock Lesnar i Paul Heyman!

Dariusz Szpakowski: Wielki człowiek i jego pokorny sługa, można by rzec!

Włodzimierz Szaranowicz: Przypomnijmy, Lesnar rzucił wyzwanie każdemu zawodnikowi w rosterze. Jak myślisz, Darku, kto będzie jego dzisiejszym rywalem?

Dariusz Szpakowski: No nie wiem, może Roman Penis…? Ojojoj, Roman Reigns, oczywiście!

Włodzimierz Szaranowicz: Ha ha, nie prowokuj Darek, nie prowokuj!

Dariusz Szpakowski: Ale kto to będzie, kto odważy się zawalczyć z Bestią?

RUSEV MUĆKA RUXEV MAĆKA

Włodzimierz Szaranowicz: Łooooo, patrz Darek jaki wielkolud, wygląda jak słowiański niszczyciel!

Dariusz Szpakowski: Spójrz na te nogi, obłędny widok…

Włodzimierz Szaranowicz: Czy ja wiem? Łydka jak łydka.

Dariusz Szpakowski: Ta pupa...

Włodzimierz Szaranowicz: Tutaj bym polemizował, mógłby bardziej naciągnąć slipki.

Dariusz Szpakowski: Slipki?

Włodzimierz Szaranowicz: A...

Walka #1
Singles Match
Brock Lesnar vs Rusev (w/ Lana)

Włodzimierz Szaranowicz: Co za zaskoczenie, Rusev od razu przechodzi do ataku i sprowadza Lesnara do parteru!

Dariusz Szpakowski: Pewnie jego cudowna żona tak na niego działa! Ha ha, to właśnie jest miłość, jak kiedyś śpiewał Piotr Rubik, klaszcz, Włodku, klaszcz!

Włodzimierz Szaranowicz: Bułgar wchodzi na trzecią linę… Cóż za lądowanie!

Dariusz Szpakowski: Nazywasz to lądowaniem? Przecież on nartą zakrawędziował…

Włodzimierz Szaranowicz: Jaką nartą?

Dariusz Szpakowski: Jakie lądowanie?

Włodzimierz Szaranowicz: Zobacz, kładzie się na niego!

Dariusz Szpakowski: Ale jak to, ale po co, przecież to nieprzyzwoite…

Włodzimierz Szaranowicz: 1… 2… 3! Coś nieprawdopodobnego!

Zwycięzca: Rusev (1:23)

Dariusz Szpakowski: Szkoda, że ten pojedynek tak szybko się zakończył, z naszego stanowiska komentatorskiego mieliśmy dobry… widok…

Włodzimierz Szaranowicz: Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny… Niepodlewana róża umiera… „Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”. To z „Małego Księcia”. A jaki jest Twój ulubiony cytat z tej książki?

Dariusz Szpakowski: „Dorośli są naprawdę bardzo dziwni”.

Włodzimierz Szaranowicz: To prawda.

REKLAMA

Zakład pogrzebowy „Raz kozie śmierć” przypomina, że tylko do 31 grudnia trwa promocja na trumny dębowe i sosnowe. Do zestawu trumna-krzyż-poduszka dodajemy robota kuchennego marki Kenwood. Nie przegap tej okazji!

PO REKLAMIE

Dariusz Szpakowski: Wracamy do Los Angeles…

Włodzimierz Szaranowicz: Kolejni zawodnicy są już w ringu, ogień jest, goście są, brakuje tylko kiełbasek do kompletu!

Walka #2
Inferno Match
Undertaker vs R-Truth

Dariusz Szpakowski: Płomienie szaleją, no bo w końcu zaraz Sylwester.

Włodzimierz Szaranowicz: Przykro się na to patrzy. Zawodnik ubrany na czarno wręcz niszczy przeciwnika.

Dariusz Szpakowski: Włodku, przecież oni obaj są ubrani na czarno.

Włodzimierz Szaranowicz: Ten wyższy owszem, ale drugi zwyczajnie nie ma na sobie koszulki, Darku, stąd to złudzenie.

Dariusz Szpakowski: Wyjaśnijmy może widzom na czym polegają zasady tego pojedynku.

Włodzimierz Szaranowicz: Wyjaśnijmy.

Dariusz Szpakowski: Włodku?

Włodzimierz Szaranowicz: Darku?

Dariusz Szpakowski: No to ten… Jest ogień jak widać… Ring… Zawodnicy… Heh… Łojeju, jaki teraz podbródkowy poszedł! Patrz, bierze go na ręce, odwraca do góry nogami i… wącha kro…

Włodzimierz Szaranowicz: Cios w głowę robi! Ha ha!

Dariusz Szpakowski: I co teraz? Po co mu ta pochodnia?

Włodzimierz Szaranowicz: Żeby go podpalić!

Dariusz Szpakowski: Nie żartuj…

Włodzimierz Szaranowicz: I już mu się slipki palą, ha ha ha, pięknie!

Dariusz Szpakowski: Co Ty masz z tymi slipkami?

Zwycięzca: Undertaker (7:21)

Włodzimierz Szaranowicz: Era Andrzejtejkera trwa w najlepsze.

Dariusz Szpakowski: Przypomniał mi się taki żart, pewnie znasz, ale powiem.

Włodzimierz Szaranowicz: Proszę.

Dariusz Szpakowski: A teraz to, co jest pomiędzy Włodzimierzem i Tetmajerem…

Włodzimierz Szaranowicz: Czyli?

Dariusz Szpakowski: Przerwa!

Włodzimierz Szaranowicz: Doskonałe, inteligentne, ha ha!

REKLAMA

Dzisiaj wracamy do korzeni. Wspominamy. Pamiętamy.

ATTI SSIE.

PO REKLAMIE

Dariusz Szpakowski: Siedzisz?

Włodzimierz Szaranowicz: Siedzę.

Dariusz Szpakowski: Witamy ponownie w Los Angeles Memorial Sports Arena! Przed nami walka wieczoru – niesamowite, jak ten czas szybko leci…

ROOOOOOOOAAAAAAAAAAARRRRR

Dariusz Szpakowski: Uch, to chyba zwierzę jakieś…

Włodzimierz Szaranowicz: Istotnie. Gdybym zobaczył takiego stwora podczas przechadzki w Himalajach, to uznałbym, że to yeti!

Dariusz Szpakowski: A ja bym po prostu uciekał.

Power of Love

Włodzimierz Szaranowicz: A to nasz mistrz, Kabrall… Oczekiwanie wielkie… Królu Main Event! Przypomnij sobie najlepsze walki! Te fantastyczne zwycięstwa! Po medal! Po radość dla Polaków!

Walka #3
Kabrall © vs Braun Strowman
(jeśli Kabrall przegra, The Family opuszcza WWE i Stany Zjednoczone)

Włodzimierz Szaranowicz: Zaczęli.

Dariusz Szpakowski: Och nie! Yeti rzuca naszym rodakiem i zaczyna się nad nim pastwić!

Włodzimierz Szaranowicz: Nie tak to miało wyglądać, nie tak…

Po 10 minutach masakry…

Dariusz Szpakowski: Niestety chyba zaraz ta walka się zakończy…

Włodzimierz Szaranowicz: Kabrall jest już na barkach Strołmena, szykuje się akcja kończąca…

Dariusz Szpakowski: Ojej, testosteron yetiego sprawił, że przypadkowo znokautował on sędziego! Dawaj, Kabrall, zrób to dla nas, zrób to dla mnie!

Włodzimierz Szaranowicz: Bierze krzesło spod ringu! Krzesło bierze!

Dariusz Szpakowski: Tylko niech na nim nie siada!

Włodzimierz Szaranowicz: Nic z tych rzeczy! Jedno uderzenie, drugie, trzecie, TAK! Boże, on to zrobi, ha ha!

Dariusz Szpakowski: Niech sędzia się budzi! Niech się budzi i odlicza!

Power of Love

Włodzimierz Szaranowicz: Ale co się dzieje?

Dariusz Szpakowski: Ojej, do ringu biegnie nasz kolega Paweł Borkowski!

Włodzimierz Szaranowicz: Pewnie chce pogratulować przyjacielowi!

Dariusz Szpakowski: Pewnie tak…

Włodzimierz Szaranowicz: CO?! Uderzył go poniżej pasa!

Dariusz Szpakowski: Kto?!

Włodzimierz Szaranowicz: No Paweł Borkowski!

Dariusz Szpakowski: Kogo?!

Włodzimierz Szaranowicz: Kabralla!

Dariusz Szpakowski: Dlaczego?!

Włodzimierz Szaranowicz: Słucham?!

Dariusz Szpakowski: Dlaczego?!

Włodzimierz Szaranowicz: Nie wiem!

Dariusz Szpakowski: O nie, sędzia się budzi!

Włodzimierz Szaranowicz: Nie, nie, nie!

Dariusz Szpakowski: 1… 2… 3…

Zwycięzca i nowy mistrz: Braun Strowman (12:32)

Dariusz Szpakowski: Nie wierzę… To jakiś koszmar...

Włodzimierz Szaranowicz: Już nie będzie Kabralla na następnej WrestleManii… Pożegnanie Pawełka z wrestlingiem… Pięć zwycięstw, dwa złota... Fenomen sportowy… Powtarzalność sukcesów przez lata… A przecież pierwsze zwycięstwo w Wołowie, na trawie, jeszcze jako dziecko, było to 2 lata temu… Coś niewiarygodnego… Co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli żeby właśnie oglądać tę rywalizację… Fenomen socjologiczny… Ile rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery! Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei... Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas wprowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny, przecież my… dzięki tym transmisjom… żyliśmy życiem zastępczym… Był powodem ogromnej zbiorowej radości… Dał nam wiele… Bardzo wiele… Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Pawełka tak jak na całym świecie… Jak Chatowicz Roku Eryko, który powiedział, że Kabrall go natchnął… Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu wrestlingu, tego fenomenu popularności. 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy po raz pierwszy zdobywał WWE Make America Great Again Championship w Baltimore. 13 przeszło milionów No Way Out w Guantanamo… I ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy, Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc… Po prostu było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło... Ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji… Kabrallomanii już nie będzie nigdy, natomiast ważne żeby były sukcesy sportowe... I żeby coś po Pawełku trwałego, bardzo trwałego, zostało…

Dariusz Szpakowski: Myślisz, że Lana jest jeszcze na zapleczu?

Włodzimierz Szaranowicz: Darek…

Dariusz Szpakowski: O, spójrz, Donald Trump idzie. Jakiś medal daje Borkowskiemu.

Włodzimierz Szaranowicz: To nie jest w tej chwili ważne… Dziękuję Ci bardzo, Kabrall, dziękuję Państwu, do usłyszenia…

Dariusz Szpakowski: Ja także dziękuję, oddajemy głos do studia w Warszawie…

Maciej Kurzajewski: W studiu jest nasz stały ekspert, Rafał Kot, dobry wieczór.

Rafał Kot: Witam.

Maciej Kurzajewski: Rafale, jak wrażenia po gali?

Rafał Kot: Cóż mogę powiedzieć, raczej pozytywne. Co prawda nasi zawodnicy nie odnieśli większych sukcesów, zabrakło Maćka, ale mogliśmy podziwiać w ringu wspaniałych wrestlerów, no i oczywiście przepiękną Lanę.

Maciej Kurzajewski: Właśnie o Lanę chciałbym Cię spytać. Jak oceniasz jej dzisiejszy ubiór?

Rafał Kot: Był bardzo skąpy, pobudzał zmysły. Pozwolisz, że nie będę wchodził w szczegóły, na pewno jednak jej mąż był zazdrosny.

Maciej Kurzajewski: Rusev to szczęściarz.

Rafał Kot: Ależ oczywiście, trafiła mu się świetna kobieta, nic, tylko się cieszyć i pogratulować.

Maciej Kurzajewski: Warunki panujące na hali nie były dzisiaj sprzyjające…

Rafał Kot: Niestety mała odległość ringu od barierek spowodowała zbyt duże zainteresowanie odkrytymi fragmentami ciała Lany przez przypadkowych gapiów, prawdopodobnie dlatego zdecydowano się zakończyć tę walkę nieco wcześniej. Na pewno w przyszłości ten element będzie dopracowywany i do podobnych sytuacji nie będzie dochodzić.

Maciej Kurzajewski: Bardzo dziękujemy Państwu za ten czas spędzony z Main Event. Mamy nadzieję, że dobrze bawili się Państwo przez ostatnie miesiące. Maciej Kurzajewski, Rafał Kot. Do zobaczenia.

Superstar
Awatar użytkownika

Statystyki Main Event:

:arrow: Wydano 21 "tygodniówek"

:arrow: Wydano 7 PPV:
- Judgment Day (Stadion Narodowy)
- Unforgiven (Hala GOSiR w Głuchołazach)
- Bad Blood (Baltimore)
- Armageddon (Rynek Starego Miasta w Warszawie)
- WrestleMania (Strefa G2 w Radomiu)
- No Way Out (Więzienie Guantanamo na Kubie)
- Vengeance (Los Angeles Memorial Sports Arena)

:arrow: Gale ukazywały się średnio co 12 dni

:arrow: Odbyło się 49 pojedynków

:arrow: Wszystkie walki trwały łącznie 10:29:14 (nie licząc Armageddon, gdzie nie podano czasów)

:arrow: Średnia długość walki to 13:41

:arrow: Najdłuższa walka: Bill Goldberg vs reszta świata (48:14, Main Event #14, zwyciężyła reszta świata)

:arrow: Najkrótsza walka: Bill Goldberg vs The Undertaker (0:06, Main Event #8, zwyciężył Undertaker)

:arrow: Historia WWE Make America Great Again Championship:

1. Rusev: 5 lutego - 27 marca (50 dni)
2. Braun Strowman: 27 marca - 21 czerwca (86 dni)
3. Kabrall: 21 czerwca - 28 lipca (37 dni)
4. Jinder Mahal: 28 lipca - 10 września (44 dni)
5. Roman Reigns: 10 września - 17 października (37 dni)
6. Kabrall: 17 października - 28 grudnia (72 dni)
7. Braun Strowman: 28 grudnia - ???

:arrow: Wrestlerzy i ich streaki:

1. Roman Reigns - 13 (7-6-0)
2. Kabrall - 11 (6-5-0)
3. Brock Lesnar - 11 (3-8-0)
4. Braun Strowman - 10 (7-3-0)
5. John Cena - 10 (3-7-0)
6. R-Truth - 9 (3-6-0)
7. The Undertaker - 8 (4-3-1)
8. Bill Goldberg - 8 (0-8-0)
9. Jinder Mahal - 7 (4-3-0)
10. Rusev - 7 (3-3-1)
11. Paweł Borkowski - 6 (3-2-1)
12. Andrzej Supron - 5 (3-1-1)
13. Barron Trump - 1 (1-0-0)
14. Donald Trump - 1 (1-0-0)
15. Lana - 1 (1-0-0)
16. Adam Basa - 1 (0-1-0)
17. Adaś - 1 (0-1-0)
18. Dean Ambrose - 1 (0-1-0)
19. Domiszum - 1 (0-1-0)
20. Eryko - 1 (0-1-0)
21. Forlan - 1 (0-1-0)
22. Hubson - 1 (0-1-0)
23. Rainmaker - 1 (0-1-0)
24. RS - 1 (0-1-0)
25. Seth Rollins - 1 (0-1-0)
26. Siwy - 1 (0-1-0)

:arrow: Znane osoby i ich role:

Donald Trump - Generalny Menedżer
Barron Trump - odpowiedział na otwarte wyzwanie Brocka Lesnara
Melania Trump - towarzyszyła synowi
Włodzimierz Szaranowicz - komentator na Judgment Day i Vengeance
Dariusz Szpakowski - komentator na Judgment Day i Vengeance
Władimir Putin - pilot śmigłowca, którym przyleciał Donald Trump na Judgment Day
Andrzej Duda - zaatakował Brocka Lesnara na Unforgiven oraz miał mini-feud z Donaldem Trumpem
Mr. Crusher - klasa sama w sobie, geniusz wrestlingu, przystojny booker
Paweł Borkowski - komentator na Bad Blood, zawodnik
Andrzej Supron - komentator na Bad Blood, zawodnik
Uchodźcy - zaatakowali Undertakera i Ruseva na Bad Blood
Mateusz Borek - komentator na No Way Out
Tomasz Hajto - komentator na No Way Out
Maciej Kurzajewski - prowadził studio po Vengeance
Rafał Kot - stały ekspert TVP Sport

Wszystkie przedstawione sytuacje były fikcyjne, miały charakter satyryczny, nie chciałem nikogo poniżyć lub znieważyć.

:arrow: Niezrealizowane pomysły:

1. Debiut Scotta Steinera dającego identyczne proma jak w TNA (pomysł Siwego)
2. Wprowadzenie tytułów Tag Team Championship dla The Family
3. Walka Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego z Mateuszem Borkiem i Tomaszem Hajto o prawo do komentowania mundialu
4. Swego czasu miałem zostać mistrzem Main Event, ale na szczęście przyszedł mi do głowy push dla Kabralla, dalszą część jego przygód znacie
5. Kabrall miał zaatakować Boryssa w jego walce z Andrzejem Supronem o prawa do opieki nad Pawełkiem (ostatecznie był remis i powstało The Family)

:arrow: Komentarze:

1. Hubson - 27/28
2. RS - 16/28
3. Siwy - 13/28
4. Rainmaker - 8/28
5. Kabrall - 5/28
6. Adaś 4/28
7. Fighter - 3/28
8. Chris - 1/28
9. Eryko - 1/28
10. Petros - 1/28

Superstar
Awatar użytkownika

Zgadza się, debiut Steinera to był mój pomysł, dałem to mniej więcej kiedy wracał do TNA jak się nie mylę.

Nie wiem czy to oznacza definitywny koniec Main Event, czy tak sobie wrzuciłeś te statystyki. Jak to pierwsze to napisz, to przerzucę to diary do Holu Sław Wrestlefiction

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Weź nie mówi że koniec, to były diary jakie najlepiej Mi się czytało (doba nie ogarniam Tych z przed 2016, ale zawsze XD ), aż Mi szkoda że ostatniego epizodu nie skomentowałem który jak zawsze z opcją Włodek/Darek był na wysokim poziome.

Najbardziej Mi szkoda 3 niezrealizowanego pomysłu, to byłoby złoto, kojarzy MI się motyw z RevPro (lub to była jakaś Mniejsza brytyjska fedka) gdy walczył Kenny Omega i miał mikrofon i jednocześnie komentował Swoją walkę, komentarz trwał minutę gdzieś, ale zawsze fajny innowacyjny motyw i tu mogłoby być podobnie.

Liczę że coś jeszcze napiszesz, ale tak czy inaczej dzięki za wszelkie epizody :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Tak, to koniec, nie wiem czy definitywny, ale na razie nie ma sensu tego kontynuować. Dzięki Hubson za wszystkie komentarze, to bardzo motywujące, pozostałym userom oczywiście także dziękuję :)

Superstar
Awatar użytkownika

Main Event #22

Jedyna tygodniówka na świecie wydawana z wciąż lepszą regularnością niż częstotliwość ukazywania się dobrych gal WWE powraca!

To zdanie nie miało sensu.

Dla porządku obecny roster:

Braun Strowman – WWE Make America Great Again Champion
Brock Lesnar
Jinder Mahal
John Cena
R-Truth
Roman Reigns
Rusev
The Undertaker

Ostatnio legendarna stajnia The Family, w której skład wchodzili Kabrall, Paweł Borkowski i Andrzej Supron, na zawsze opuściła WWE. Poza tym Rusev otrzymał mocarny push, a Lana to ho ho.

Money, money, money…

Do kwadratowego zmierza pan i władca Main Event, Donald Trump! Towarzyszy mu Melania Trump, której pupa ściąga wzrok większości mężczyzn, oraz Barron Trump, którego pupa ściąga wzrok <tu możecie wstawić nick nielubianego przez was usera>.

Donald Trump: Witaj Ameryko! <booo> Ostatnie miesiące były dla mnie wspaniałe, podobnie jak dla Stanów Zjednoczonych! <”We want money!”> Na dzisiejszą galę przygotowałem coś specjalnego. Wyjątkową walkę, w której zmierzą się…

Oh, harder, deeper, faster…!

Na rampie pojawia się Stormy Daniels!

To koleżanka Paige z branży, podobno miała kiedyś romans z Trumpem jakby co.

Stormy Daniels: Witam wszystkich bardzo serdecznie, jest mi…

Nie dokończyła, bo zaatakowała ją Melania. Całkiem przyjemny brawl, zwłaszcza że Stormy przyszła naga.

Żartowałem.

Donald Trump: Heh, przy okazji chciałbym ogłosić, że nie będę dalej pełnić funkcji Generalnego Menedżera Main Event. Pozdrawiam cieplutko, niech Bóg was błogosławi!

Prezydent pospiesznie udaje się na zaplecze, panie też się tam przeturlają. Przeturlują. Przeturliwują.
Panie też tam idą.

A jeśli kogoś interesuje co robił w tym czasie Barron, to niech się nad sobą poważnie zastanowi.

OGŁOSZENIE

Jeszcze dziś poznamy nowego GM’a Main Event! Swoje typy możecie podawać na Twitterze, np. #StrowmanGM czy coś.

GONG

5 minut później w ringu widzimy Undertakera. W gimmicku Deadmana.

ROOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A oto Braun Strowman! Czeka nas walka o tytuł mistrzowski!

Braun Strowman © vs The Undertaker

Niech za podsumowanie posłuży jedno zdanie wykrzyczane przez komentatora.

Jerry Lawler: Jezus Maria, dlaczego on się nie rusza?!

Zwycięzca: Braun Strowman (7:33)

Undertaker prawdopodobnie zakończył karierę.

REKLAMA

WWE prezentuje: Fully Loaded. Gala odbędzie się po 24. odcinku na płycie lotniska Radom-Sadków.

PO REKLAMIE

Czas na ogłoszenie nowego GM’a Main Event! Publiczność jest bardzo podekscytowana, jak twierdzi specjalny wysłannik WrestleFans do Stanów Zjednoczonych, nie jest on w stanie powiedzieć na kogo najbardziej czeka widownia, ponieważ nie ma go na hali.

Zaczynamy odliczanie. 10… 9… 8… 7… 6… 5… 4… 3… 2 i połowa i liczę od nowa he he.

W końcu na titantronie pojawia się napis „NOW”.

Kto to będzie?

My Time Is Now

Michael Cole: Can it be?! John Cena?!

Nie!

To TripleCena3:16!!!

<sektor WrestleFans zaczyna opuszczać arenę>

TripleCena3:16: Dobry wieczór St. Louis! Nazywam się TripleCena3:16 i jestem waszym nowym przywódcą! Za moich rządów zajdą poważne zmiany. Już nikt nie będzie poniżany! <”WHAT?!”> Obrażany! <”WHAT?!”> Obłąkany! <”WHAT THE FUCK?!”> Obłąkany, buahahahahaha!!!

O, jakiś skrzypek wychodzi i gra.

TripleCena3:16: O jeju, Niccolo Paganini?

Po chwili na rampę wbija Shinsuke Nakamura! :o

TripleCena3:16: Spadaj żółtku, to moje show! Moje!

Shinsuke podnosi lewą brew.

TripleCena3:16: Nakamura świeżość, ok zgadzam się, jednak nie lubię go i w tym przypadku sama świeżość nie wystarczy, zawodnik musi coś jeszcze sobą reprezentować.

Shinsuke opuszcza lewą brew.

TripleCena3:16: Śmieciu pierdolony, you suck! ... Nakamura Sucks to po prostu opinia, gdy fani chantują np. Cena sucks to nie wyczuwam tam jakiegoś braku szacunku, a po prostu niezadowolenia :)

Shinsuke przymyka prawe oko.

TripleCena3:16: Oooo, oko zamykasz, aleś ty… C H A R Y Z M A T Y C Z N Y…

Shinsuke przymyka lewe oko.

TripleCena3:16: W tym momencie sugerujesz, że jestem debilem.

Nie, nie sugeruje, tylko wymierza TripleCenie3:16 kopniaka w twarz! Nowy GM pada na ziemię nieprzytomny, a Shinsuke na niego patrzy. Po chwili kieruje się w stronę zaplecza. TripleCena3:16 budzi się, bierze mikrofon i mówi…

TripleCena3:16: Coś pięknego, prawdopodobnie najlepszy moment w WWE od kiedy oglądam, no może jedynie wygrana Rumble 2016 przez HHH może tu konkurować, bo do tego momentu był to najpiękniejszy moment jaki widziałem, jednak teraz się zastanawiam.

Odjebało mu.

Tym akcentem kończymy kolejny odcinek Main Event. Od następnej gali TripleCena3:16 rusza z pełną pompą z prowadzeniem show, do zobaczenia!

Komentarze po gali:
„Jak można nie lubić Nakamury?!”
„On jest… inny…”
„Tata pokazywał mi kiedyś filmy ze Stormy Daniels.”
„Czy Umarlak przeżył?”

Star
Awatar użytkownika

Champ is back! Zrób proszę podobny "story-line" jaki dablju nam teraz serwuje między Takerem a Ceną :D I ciągle liczę na dalsze porażki Oldberga!

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

O ja pierdole, co żeś dowalił z TripleCeną i Shinsuke to nie mam pytania, najlepszy segment w historii Main Event, a:

"Shinsuke przymyka lewe oko.

TripleCena3:16: W tym momencie sugerujesz, że jestem debilem."

sprawiło, że wybuchłem śmiechem na cały dom xDD

Widać, że formy nie straciłeś, może tym razem uda ci się wplątać gdzieś moje story, byłoby miło :)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna