Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 1:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Dobra, Mateuszku, obiecałem, że skomentuje to komentuje.
Opening segment bardzo fajny, podobał mnie się, wszystko ładnie ujęte, natomiast pierwsza walka mi się nie podobała, nie wiem czy promujesz Heniasa tak jak WWE, ale dałbym wygrać Truthowi. Oprócz tego nie mam ci nic do zarzucenia, podobają mi się twoje gale, jak dla mnie są najlepsze na WF, i bede je czytał nawet jak dostane bana, Texas Forever <3 BTW. Liczę, że z NXT wyjdzie coś fajnego ;)

One-Time WFQ Tag Team Champion of the World (with Mizter)
Two-Time WFQ Grand Champion
2011 WFQ Money in the Bank

Obrazek

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Obiecałem komentarza, więc proszę:

Jeszcze jedna dobra gala. Kilka fajnych segmentów. Walki dobre (trochę krótkawe), ale mimo to interesujące. Dobrze prowadzone feudy, kawałek fajnego BS. Wszystko ok, z resztą jak zawsze. Podobnie jak koledzy komentujący wcześniej mam nadzieję, że z NXT wyjdzie coś fajnego.

Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Texas pisze:
Shining Wizard. Nie! Potężny Big Boot od Henry' ego.

Oo
Byś się w końcu zdecydował czy opisujesz dialogi, czy piszesz je normalnie. Nie wiem po kiego cheja NXT dodajesz. JoMo nie nadaje się do Main Eventów, przynajmniej w mojej opinii. Evan walczący o WWE Championship? Ryli, ryli? Mark Henry vs. Alex Riley, okay. Ale o pas Hardcore? <zgon>
6.5/10

Tytuł:
Mid carder

Na początek przeprosiny, że nie mam tyle czasu co Scorpion i nie dam rady pisać trzystu linijkowych walk.
Druga sprawa, zmieniłem styl opisywania walk – od teraz walki będą w czasie teraźniejszym.
Trzecia sprawa, zrezygnowałem z prowadzenia dywizji kobiet w diary. Po prostu wolę więcej czasu poświęcić na inne storyliny, a walki pań ciężko mi się pisało. Zdradzę, że na kolejnym PPV (The Bash), pas miała zdobyć Beth Phoenix, a Trish Stratus skończyć karierę. Z kolei na Summerslam w Fatal Four Wayu z Glamazonką, Natalyą i Laylą, Womens Championką miała zostać Rosa Mendes.

[center]Obrazek[/center]

Dark match: W starciu dwóch przyszłych rookie NXT, Hunico pokonał Bo Rotundo. Starcie było bardzo wyrównane, w końcówce przewagę osiągnął ten drugi, ale nie trafił z Superkickiem i otrzymał Rolling Death Valley Driver, a następnie Hunico założył figure four leglock, który dał mu zwycięstwo, bowiem Rotundo się poddał.

Czas na ostatnie Wednesday Night Smackdown przed ReVolution! Michael Cole i Josh Mathews powitali fanów i zaprosili nas na show. Nie mamy na razie żadnych walk zapowiedzianych, z wyjątkiem tag-team matchu, ale to się zaraz zmieni, gdyż do ringu zmierza General Manager – Theodore Long!

TEDDY LONG: Witajcie, playa, na WEDNESDAY NIGHT SMACKDOWN! Nasz brand nadal pokazuje swoją klasę, do tego stopnia, że zawodnicy RAW chcą walczyć na tym show! Dzisiaj gościmy R-Trutha, który później zmierzy się z Trentem Barretą. No, ale przejdźmy playa, do ważniejszych spraw. Zgodnie z tym co mówiłem w zeszłym tygodniu, Curt Hawkins i Cody Rhodes połączą siły, by zmierzyć się z Zackiem Ryderem i United States Championem Tedem DiBiase! Randy Orton podejmie tego, który już w niedzielę będzie miał szansę zostać WWE Championem – Evana Bourne' a. Oczywiście Smackdown musi mieć swojego reprezentanta w walce o Hardcore Championship. Dzisiaj zostanie on wyłoniony w starciu Masona Ryana z Alexem Rileyem. I prawdziwa gratka – w Main Evencie Wade Barrett zmierzy się z... Reyem Mysterio! Zapowiada się fantastyczne show, playa. To tyle, zapraszam na pierwszą walkę!

[center]Walka nr 1: Curt Hawkins & Cody Rhodes vs Zack Ryder & US Champion Ted DiBiase[/center]

Końcówka: Oklahoma Slam! 1...2...kickout. Wściekły Hawkins nie dowierza, że znów nie udało mu się uzyskać pinfallu. Zmiana z Rhodesem, ale ten na starcie otrzymuje DDT od Zacka! Long Island Iced Z wreszcie doczołguje się do swojego narożnika i wpuszcza Teda. US Champion rusza na swojego niedzielnego rywala z animuszem, wykonuje mu swoje kombo zakończone Cobra Clutch Legsweepem! 1...2...kickout. Dream Street zablokowane, Cody popycha rywala do narożnika, gdzie po chwili wykonuje Beautiful Disaster. Zmiana z Hawkinsem, w drodze Curter... Nie! Irish Whip, Clothesline Curta nieudany i Pumphandle Powerbomb! 1...2...3!

[center]Zwycięzcy: Zack Ryder & US Champion Ted DiBiase

=======================================================================[/center]
Już za tydzień... Rusza... Unikatowy... Niepowtarzalny... Sezon... NXT...6 PRO... 6 ROOKIES... 1 ZWYCIĘZCA... Dwa dni po ReVolution...

Oto rozkład Rookies-Pro:

Hunico - Rey Mysterio
Xavier Woods - R-Truth
Bo Rotundo – Justin Gabriel
Peter Orlov – Vladimir Kozlov
Seth Rollins – CM Punk
Matt Cappottelli – Ted DiBiase
[center]
======================================================================[/center]

Some are born to fly, some are born to seen, I was born to light the f...

Evan Bourne w drodze na ring, ale co to? Randy Orton! Viper atakuje Evana, z którym miał zaraz walczyć. Irish Whip w barierki. Żmija bierze rozbieg... running knee prosto w głowę lotnika. To nie wszystko, panowie już przy schodkach. Olympic Slam na schody dla Bourne' a. Co za atak Randy' ego, co za przebiegłość. To nie koniec, Orton wrzuca Evana do ringu, wyjmuje spod niego krzesło i ustawia je na środku kwadratowego pierścienia! To nie wróży dobrze. RKO na krzesło! Widać wściekłość i szaleństwo na twarzy Vipera, który przenosi rywala w okolice stołu komentatorskiego. Czyści stół, ale nie, zanim to uczyni... kolejne RKO! Bourne pada nieprzytomny, a tymczasem Randall szykuje się do Powerbombu na stół komentatorski! Nieprawdopodobne. Ustawia sobie lotnika w tej pozycji... Powerbomb! Niesamowite, Evan bezwładnie opada, a Orton przy gigantycznym heel heacie odchodzi na backstage, tymczasem do Bourne' a podbiega grupa sanitariuszy.

Wściekły Randy idzie zapleczem, gdy spotyka Teddy' ego Longa. General Manager jest wściekły i pyta Ortona, co właśnie zrobił. Viper nad sobą nie panuje, więc kilku ochroniarzy podbiega do niego i przytrzymuje go. W końcu Żmija mówi, że zrobił to, bowiem nie mógł przeżyć, dlaczego jakiś śmieć ma walczyć o WWE Championship, a nie on. Teddy stanowczo oznajmia, że nie ma nagrody za ten bestialski atak, a za karę Randy dzisiaj zmierzy się z... Big Showem!

Reklamy, a po nich czas na drugą dzisiaj walkę. To finał turnieju HC Smackdown, zwycięzca zawalczy z Markiem Henrym na ReVolution o Hardcore Championship

[center]Walka nr 2, Smackdown HC Tournament Final: Alex Riley vs Mason Ryan[/center]

Końcówka: Potężny Irish Whip od Masona i Corner Clothesline, nie! Świetny unik Alexa i Dropkick. Ryan nadal na nogach, kolejny Dropkick i Snap DDT! 1...2...za wcześnie. Riley wreszcie poczuł swoją szansę, Irish Whip skontrowany, ale Pendulum Kick dla Walijczyka. Flying Clothesline! Tak, Mason wreszcie został powalony. Alex nie zwalnia tempa, Neckbreaker! I drugi, 1...2...kickout. Impaler DDT? Nie, A-Ry nie daje rady i otrzymuje potężny Clothesline. Ryan wraca do życia, kombinacja Backbreaker + Side Powerslam i 2 count dla Walijczyka. Wyniesienie na plecy, ale Riley ześlizguje się i wymierza Inverted DDT. A-Ry na fali, wchodzi na liny, skacze... wprost w ręce Masona. Fallaway Slam! Na deser Ryan Bomb (sit-out Powerbomb), 1...2...3!

[center]Zwycięzca: Mason Ryan[/center]

Mason cieszył się ze zwycięstwa, ale gdy cofał się w stronę zaplecza, zaatakował go Mark Henry, wymierzając World Strongest Slam!

Przenosimy się na backstage. Matt Striker rozmawia z The Mizem! Awesome One jest niezadowolony i twierdzi, że Teddy Long to idiota, bowiem teraz, gdy Evan Bourne nie może walczyć w niedzielę, nie mianował go pretendentem. Wszyscy wiedzą, że on, The Miz, jest urodzonym mistrzem i najlepszym kandydatem na pokonanie Wade' a Barretta. Dlaczego? Because I'm The Miz and I'm.... AAAAAAAAAAAAAWESOOOOOOME!

W trzeciej walce dzisiejszej gali zmierzą się Trent Barreta i gość z RAW, R-Truth

[center]Walka nr 3: Trent Barreta vs R-Truth[/center]

Końcówka: Lie Detector! 1...2...kickout. Truth nie dowierza, kłóci się z sędzia, krzyczy, że to konspiracja. Macha ręką i chce wyjść z ringu, ale Trent łapie go na roll-up, 2 count. Barreta wyczuwa szansę, piękne Spinning Enzuigiri! Irish Whip i Double Knee w narożniku. Killings w opałach, Super Sunset Flip! Świetne wykonanie, 1...2...kickout. Trent nie zwalnia, próba Dudebuster DDT jednak zablokowana i po chwili Axe Kick od Trutha. Raper wchodzi na trzecią linę... Frog Splash! Barreta wystawia kolana, na które Killings się nadziewa. Trentover! (Headscissors połączone z DDT) 1...2...kickout. Trent nie dowierza, ale wchodzi na narożnik. Corkscrew Splash, nie. Killings się odsuwa. Następnie Shut Up! 1...2...3!

[center]Zwycięzca: R-Truth

Promo walki CM Punk vs John Morrison i wyświetlenie karty na ReVolution, a następnie w ringu już Sin Cara![/center]

SIN CARA: Dame un micrófono. Espero que pronto Sheamus lo que es realmente importante en la lucha. Cuando llegué a los USA, conocí a un montón de trabajo por delante para convertirse en una estrella de la WWE. Estoy en la siguiente etapa del camino hacia el éxito y para vosotros, los fans a hacer todo lo que estaban contentos con lo que muestro en el ring. Espero que no le defraudará y que te diviertas, ver a mis hazañas. . (Dajcie mi mikrofon. Mam nadzieję, że zaraz pokażę Sheamusowi co naprawdę liczy się w wrestlingu. Gdy przyjechałem do USA, wiedziałem, że przede mną dużo pracy, by zostać gwiazdą WWE. Jestem na kolejnym etapie drogi do sukcesu i dla Was, fanów zrobię wszystko, byście byli zadowoleni z tego, co pokazuję w ringu. Liczę, że was nie zawiodę i będziecie mieli frajdę, widząc moje wyczyny.)

[center]Walka nr 4: Sin Cara vs Tag Team Champion Sheamus w/ Tag Team Champion Drew McIntyre & William Regal[/center]

Końcówka: Sheamus po raz kolejny próbuje wykonać High Cross, ale Sin Cara znów w niesamowity sposób uwalnia się i wymierza Enzuigiri! Po chwili Handspring Back Elbow, Headscissors i próba leg trap Sunset Flip Powerbomb, ale Sheamus wykonuje Backbreaker. Irlandczyk przechodzi do swojego kombo, zakończonego Shoulder Tackle z drugiej liny. Potężne running knee, Sin Cara bezwładnie pada na ziemię, a Celtycki Wojownik szykuje się do Brogue Kicku. Bierze rozbieg... Meksykanin się odsuwa, a Tag Team Champion uderza w liny. Springboard Crossbody od luchadora, szykuje się Sin Tacha! Jest, 1...2...McIntyre kładzie nogę Sheamusa na linach. Sin Cara nie dowierza, a tymczasem Celtic Warrior wykonuje Brogue Kick! 1...2...3!

[center]Zwycięzca: Sheamus[/center]

Radość mistrza tag-team, Drew i Regal wchodzą do ringu i podnoszą jego ręce do góry, a tymczasem na titantronie pokazuje się Daniel Bryan. Zadowolony American Dragon mówi do McIntyre' a, by się obrócił. Szkot to czyni i z zaskoczenia otrzymuje Trouble in Paradise od Kofiego Kingstona! Jamajczyk ucieka w trybuny, a Sheamus nie daje rady go dogonić. Tymczasem Bryan bije brawo swojemu partnerowi tag-team i oznajmia, że w niedzielę poznamy nowych mistrzów!

Po reklamach w ringu już Randy Orton, który czeka na rywala wyznaczonego przez samego General Managera...

WEEEELL! IT' S A BIG SHOW! IT' S A BIG BAD SHOW TONIGHT!

[center]Walka nr 5: Randy Orton vs Big Show[/center]

Końcówka: Big Show podchodzi do Randy' ego, ale ten z zaskoczenia wykonuje low blow. Sędzia nic nie widział, Snap DDT! 1...2...kickout. Seria Clothesline' ów od Vipera, za piątym razem w końcu olbrzym pada na matę! Low big boot od Ortona, następnie Randy wchodzi na drugą linę... Leg Drop! 2 count. Giant przy linach, chyba wiemy co to oznacza, tak! Spike DDT od Żmiji. Viper słyszy głosy w swojej głowie i zaczyna uderzać pięściami o matę. W drodzę RKO... Nie, Big Show łapie go, wynosi do góry i... Gorilla Press Slam. To musiało boleć, kombo World's Largest Athlete zakończone Spinebusterem. Szykuje się Chokeslam! Orton się podnosi i... RKO! RKO! Niesamowite. Randy nie przypina jednak, a bierze rozbieg... Punt Kick. 1...2...3!!

[center]Zwycięzca: Randy Orton[/center]

Wniebowzięty Viper wyjął spod ringu krzesło, uderzył nim Showa i założył je gigantowi na głowę! Randy skoczył na krzesło, powodując duszenie olbrzyma. Potężny krzyk rozległ się na całej arenie, a tymczasem Orton szykował się do kolejnego Punt Kicku, ale pojawił się Teddy Long.

TEDDY LONG: Randy. Randy! Przestań, nie rób tego. Dopiąłeś swego, masz title match na ReVolution. Wade Barrett vs Randy Orton o WWE Championship. Masz co chciałeś, teraz wracaj na zaplecze, playa.

Orton szyderczo się uśmiechnął, splunął na Big Showa i spokojnym krokiem, przy potężnym heel heacie fanów udał się na backstage.

Po przerwie przenosimy się pod szatnię Reya Mysterio, gdzie obok Meksykanina jest Scott Stanford. Rey wyraża ogromne zadowolenie z powodu faktu bycia na Smackdown – to przez wiele lat był jego dom i czuje się tu fantastycznie. Luchador musi jednak uważać na Johna Cenę, który z zaskoczenia potrafi go bez pardonu zaatakować. Mysterio ma mimo tego nadzieję, że spokojnie uda mu się przeprowadzić walkę z Wadem Barrettem, którą oczywiście będzie starał się wygrać! Dla swoich wszystkich amigos.

[center]Walka nr 6: WWE Champion Wade Barrett w/ The Europeans vs Rey Mysterio[/center]

Przed rozpoczęciem pojedynku zjawił się Teddy Long, nakazując Europejczykom iść na backstage. To ma być czysta walka!

[center]Walka nr 6: WWE Champion Wade Barrett vs Rey Mysterio[/center]

Końcówka: Seria low kicków dla Wade' a, Rey bierze rozbieg i... Spinning Side Slam od Barretta! Świetna, niespodziewana akcja. 1...2...kickout. Anglik “sadza” rywala na linach i szykuje się do Superplexu. Wymiana ciosów, górą Mysterio! Luchador przechodzi na apron, Springboard Leg Drop i 2 count. Headscissors, Springboard Crossbody i Springboard Moonsault w wykonaniu Meksykanina. Rey nabiega na rywala, kontra, próba Powerbombu, nie! Sunset Flip od Mysterio! 1...2...kickout. Wade na linach, 619? Tak! W drodze Seated Senton, Meksykanin odbija się od lin... potężny Clothesline w locie dla dwukrotnego World Championa. Barrett wymierza Pumphandle Backbreaker i sygnalizuje Wasteland. Wyniesienie, ale Rey się ześlizgiwuje. Próba Hurricanrany, ale Wadeover (Tiger-bomb) od WWE Championa! 1...2...3!

[center]Zwycięzca: Wade Barrett[/center]

Wade chyba jeszcze nie skończył – bierze swój pas mistrzowski i namierza się na uderzenie... Nie trafia! Hurricanrana i Barrett ląduje poza ringiem. Cofa się powoli na zaplecze, a gdy się odwraca, otrzymuje RKO od Randy' ego Ortona. Tymczasem do ringu z trybun wparowuje John Cena i atakuje Mysterio. Próba Island Drivera zablokowana i Hurricanrana! John na linach, 619! Rey wymierza swój finisher, Cena wyturliwuje się z ringu, a Meksykanin świętuje razem z fanami. Takim widokiem kończy się ostatnie Smackdown przed ReVolution!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[center]Obrazek

Wyniki:

Trent Barreta def. Yoshi Tatsu
Jack Swagger def. Primo
Alex Riley def. Heath Slater
Daniel Bryan w/ Kofi Kingston def. Chris Masters w/ Michael McGillicutty
[/center]

Obecna karta na ReVolution:
World Heavyweight Championship: CM Punk © vs John Morrison
WWE Championship: Wade Barrett © vs Randy Orton
United States Championship: Ted DiBiase © vs Cody Rhodes
Intercontinental Championship: Dolph Ziggler © vs Kane
Tag Team Championship: The Europeans [Drew McIntyre & Sheamus] © vs Daniel Bryan & Kofi Kingston
John Cena vs Rey Mysterio
Zack Ryder vs Curt Hawkins
Hardcore Championship: Mark Henry vs Mason Ryan

Możecie typować, aczkolwiek tutaj radzę przeczytać regulamin, bowiem posty z samymi typami będą uznawane jako spam i nagradzane „ostrzeżeniem”. Z kolei wszelakie próby obejścia regulaminu „fajna gala, zapowiada się dobre PPV, oto moje typy:” będą usuwane.

PS. Pozdrowienia dla tych, co im się nie podobało, że Bourne walczy o pas. Mówiłem, że to storyline :D

Ostatnio zmieniony wt paź 11, 2011 5:27 pm przez Texas, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wypowiem się co do ostatniej gali. W twoim diary podobają mi się króciutkie walki. Sam też chcę tak zacząć pisać. Na SD! wszystkie walki ok, ale najbardziej podobała mi się Orton vs Show.
Ogólnie fajnie prowadzisz postać Ortona. Ciekawa sytuacja z Bournem... Szkoda, że na SD! tak mało segmentów, ale ok... Za galę daję 8/10

Oto moje typy:

World Heavyweight Championship: CM Punk © vs John Morrison
WWE Championship: Wade Barrett © vs Randy Orton (chyba wkradł ci się błąd)
United States Championship: Ted DiBiase © vs Cody Rhodes
Intercontinental Championship: Dolph Ziggler © vs Kane
Tag Team Championship: The Europeans [Drew McIntyre & Sheamus] © vs Daniel Bryan & Kofi Kingston
John Cena vs Rey Mysterio
Zack Ryder vs Curt Hawkins
Hardcore Championship: Mark Henry vs Mason Ryan

Czekam z niecierpliwością na PPV![

[/center]

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Powiem tak... widać ogromną logikę w twoim diary. Wszystko jest przemyślane a przy tym trzyma poziom. Brawo! Same walki roxx i myślę że PPV by się ich nie powstydziło. Podgrzanie atmosfery przed PPV fajne, sama karta na PPV nota bene bardzo dobra. Trzymasz poziom stary!

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Texas pisze:
Na początek przeprosiny, że nie mam tyle czasu co Scorpion i nie dam rady pisać trzystu linijkowych walk.

Pfff
Texas pisze:
Druga sprawa, zmieniłem styl opisywania walk – od teraz walki będą w czasie teraźniejszym.

Dobra decyzja - walki opisywane w czasie teraźniejszym są dużo bardziej dynamiczne i przyjemniej się je czyta.
Texas pisze:
Trzecia sprawa, zrezygnowałem z prowadzenia dywizji kobiet w diary.

Również dobra decyzja - będzie więcej czasu dla dobrych wrestlerów.
SmackDown! nawet dobre, ale nie widzi mi się Evan Bourne feudujący z Randy'm Ortonem =.= I... Mason Ryan w walce o pas Hardcore? wytyfy, wytyfy! Jeśli masz pas Hardcore to pościągaj zawodników, którzy mogliby robić dobre pojedynki o ten pas
Texas pisze:
Trent Barreta def. Yoshi Tatsu
Jack Swagger def. Primo
Alex Riley def. Heath Slater
Daniel Bryan w/ Kofi Kingston def. Chris Masters w/ Michael McGillicutty

Chyba sobie kpisz. Może i jestem trochę oldschoolowcem jeśli chodzi o booking, ale booking polega na pisaniu CAŁYCH gal i czerpania z tego cholernie dużej przyjemności, a nie wstawianiu wyników =.= Jak masz się ograniczać do wyników to nie pisz wcale. I to, że masz SD i Raw do napisania raczej Cię nie usprawiedliwia, bo sam sobie to na głowę ściągasz :P

@down
Przyznam, że nie jestem na bierząco z twoim diary, ale gdy widzę, że jeden z zaskoczenia atakuje drugiego no to głupio byłoby nie myśleć, że nie będzie jakiegos feudu po powrocie Evana. :-P

Ostatnio zmieniony ndz paź 16, 2011 9:27 pm przez Scorpion, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Wreszcie mam chwilkę czasu by skomentować twoją twórczość.

Dobrze, że zaczynasz pisać w czasie teraźniejszym.Szkoda, że rezygnujesz z kobiet, ale rozumiem to. NXT może wyjść ciekawie, patrząc na rozkład Pro- Rookie, ale pod warunkiem, że się postarasz, a nie tak jak z Velocity. Fajny motyw z tą gadką Sin Cary po Hiszpańsku (google translate?). Orton u ciebie roxxuje. Jest taki jak powinien być, czyli nienormalny. Cała gala bardzo fajna, zobaczymy co pokażesz na PPV. Typować mi się nie chce bo nie ma nagród :>

Obrazek

Tytuł:
Star

Smackdown wyszło Ci w miarę dobrze.Jestem zawiedziony że rezygnujesz z kobiet,bo u ciebie ich walki były ciekawe.Jestem ciekaw najbardziej jak poprowadzisz rozpoczynający się feud między Evanem a Randym.Dobrze że chociaż ty dajesz push Wade'owi :mrgreen:
A tak naprawdę,fajnie rozwijasz jego postać jako champa.Ogólnie ten pomysł z grupą Europejczyków genialny,widać że Ci się to sprawdza.
Jeśli chodzi o ReVolution PPV to osobiście najbardziej będę czekał na starcie John Cena vs Rey Mysterio !!!Dla mnie ten feud wymiata,hell'owski Cena jak na razie świetnie spisuje się jako ten zły :mrgreen:.Tag Team match także przy niezłym bookingu może wypaść dobrze.

Widać że z głowa prowadzisz swoje diary,dlatego że jak je czytam to się mi tak wydaje,jakby działo się to naprawdę ^_^ .Oby tak dalej.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No, w końcu przeczytałem i w końcu skomentuję. Gala wyszła bardzo dobrze, Orton to niezły Psycho-heel, a Barrett ma inny finisher niż normalnie, za to ogromny plusik. Świetny pomysł miałeś z tym speechem Sin Cary, gratuluję.

Nie typuję, nie kręci mnie to.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Coś długo nie ma żadnego raportu , jestem zaniepokojony ... mam nadzieję że to nie koniec twojego bookingu , ponieważ świetnie piszesz i masz wspaniałe pomysły . :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10