Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 1:04 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Wywiady bardzo fajnie przeprowadzane, szczególnie dobry z Mr. Crusher'em, dobry z niego heel ;)

Kolejna gala 8 lipca ( w dzień Destination X więc czekając na galę skrócę sobie czas ;) ), widać ze fedka się rozwija i dobrze, może jakiś czas galę rób w większych halach ?

Teraz czas na newsy:

-173 osoby na 200 miejsc to całkiem dobry wynik jak na pierwszą galę ;)
-Ho ho, raz 5 osobowy Ladder match, teraz 8 osobowy Battle Royal, walka z pewnością będzie ciekawa ale jeśli chodzi o ilość ogólnych starć to będzie ich mało ( chociaż nie wiem jak to tam napiszesz :) ).
-No cóż, pierwsza gala i pierwsza kontuzja.
-Kolejna zawodniczka to dobry pomysł, nie długo można będzie utworzyć pas dla kobiet :)
-A więc Mr. Crusher będzie miał przeciwnika :) gala z 8 lipca już zapowiada się ciekawie :)

Low carder
Awatar użytkownika

Odcinek 5:
Loreto wszedł na salę która wróciła do poprzedniego wyglądu, z przed gali. Koło ringu czekali na niego wszyscy adepci, w tym jedna nowa dziewczyna – Holly X. Dean bez słowa usiadł na ławce pod ścianą i zaczął się im przyglądać.
- Dobra robota, naprawdę dobra robota. - Powiedział po chwili. - Nie spodziewałem się że pierwsza gala wyjdzie nam tak dobrze. Jestem z was naprawdę zadowolony. Rozliczę się z wami, oczywiście, ale to później, ok? - Przerwał, a kilka osób kiwnęło głowami. - U mnie w gabinecie macie tablicę, na której macie rozpisaną kartę na kolejną galę, która będzie już w niedzielę, więc idźcie i zapoznajcie się z tym, jakie czekają was pojedynki. - Wszyscy wyszli do jego gabinetu, a on wyszedł do kuchni.

Gdy wrócił, wszyscy byli już na sali. Usiadł na ławce. - Jakieś pytania są?
- Tak Dean. Dlaczego znów nie wezmę udziału w żadnej walce? - Spytał Omega
- Po prostu. Mam dla Ciebie inną rolę, na później, ok? - Odparł Dean i po chwili dodał. - Idźcie, zróbcie sobie sparingi, poćwiczcie na siłowni. Holly, zostań. - Powiedział, a wszyscy poza nową adeptką odeszli.

Dean popatrzył chwilę w stronę ringu i powiedział. - Mam w głowie pewien pomysł, do którego potrzebowałem jeszcze jednej dziewczyny i z racji że pojawiłaś się ty, będziesz grać heel'a, ok?
- Jasne. - Odparła Holly.
- Więc teraz, proszę byś powiedziała mi że to właśnie ty jesteś najlepszą divą w tej federacji, ok? - Powiedział Dean, a Holly potrzebowała chwilę czasu na zastanowienie i zaczęła.
- Prosisz mnie bym powiedziała Ci o tym że to ja jestem najlepszą divą w PUW? Po co mam Ci to mówić? Przecież to jest oczywiste! Nikomu nie muszę niczego udowadniać, bo przecież ja wiem o tym że jestem najlepsza, ty to wiesz, oni to wiedzą... Wszyscy to wiemy... Wystarczy? - Spytała po chwili przerwy.
- Tak, jest ok. Teraz sprawa finishera. Masz jakąś akcję na oku? - Spytał Dean.
- Tak. Chciałabym żeby moim finisherem był Cross Arm Breaker. Zgadzasz się? - Dean potrzebował kilkunastu sekund by się zastanowić, lecz po chwili powiedział:
- Tak, czemu nie? Idź do Laury, chcę zobaczyć wasz sparing. Powiedz jej że masz wygrać przez Cross Arm Breaker, omówcie walkę dokładnie, dam wam 5, może 7 minut. - Powiedział Dean i wstał, po czym podszedł do Crushera.

- I jak się czuje mistrz, co? Boli Cię jeszcze brzuch po zderzeniu z drabiną? - Zaśmiał się a Crusher spojrzał na niego dziwnym wzrokiem.
- Nie jest źle, trochę bolało. Szczerze mówiąc jak leżałem przy barierkach to myślałem że nie dam rady później skoczyć z narożnika na drabinę. - Odparł Krasz.
- No, ale widzisz, masz pas i chyba jesteś zadowolony. - Stwierdził Dean i wszedł na jedną z dwóch bierzni i zaczął biegać, czekając na Holly i Laurę, które stały przy ringu i dosyć mocno gestykulowały przy rozmowie o sparingu.

W końcu obie do niego podeszły, gotowe na sparing. W trójkę weszli do ringu, a Loreto dał znak do rozpoczęcia walki.

Zaczęły od zwarcia, które wygrała Laura, i powaliła przeciwniczkę na za matę, zakładając Arm Bar na prawą rękę. Następnie nadal trzymając ją za rękę, podniosła Holly i wykonała na niej Armdrag Takedown, po czym dołożyła Splash z drugiej liny. Kilkukrotnie nadepnęła na lewą nogę przeciwniczki, po czym wepchnęła Holly do narożnika. Ruszła w jej stronę, lecz Holly X uciekła z narożnika, a Laura osunęła się na matę, gdzie Holly przydusiła ją kolanem, a po chwili dołożyła Foot DDT. Wyciąnęła Laurę na środek ringu, i wyszła na narożnik, z którego wykonała 450 Splash! Po tej akcji kilkukrotnie nadepnęła na lewą rękę Gray, a następnie zapięła Kimura Lock! Po kilkunastu sekundach w dźwigni odepchnęła Laurę, i znów zaczęła chodzić po jej ręce, co zakończyła Leg Dropem z narożnika, wprost na lewe ramię! Holly zapięła Laurze Headlock na macie, a drugą ręką okładała lewą rękę przeciwniczki. W końcu puściła ją i pchnęła na liny. Laura gdy wracała wykonała świetny Swinging Neckbreaker, po którym dołożyła Samoan Drop. Holly wstała i z miejsca wykonała Dropkick, który Laurę powalił tylko na kolana. Po chwili dołożyła Enzuigiri, który powalił przeciwniczkę na matę i zapięła Cross Arm Breaker!

- Dobrze, nie było źle, Holly, naprawdę się nadajesz. - Powiedział Dean i dziewczyny wyszły z ringu. - Dobra. Mam teraz do was kilka pytań. Znacie zasady walk tag teamowych, tak? - Wszyscy pokiwali głowami. - Ok, a walk trzech przeciwników, czy czterech? - Również wszyscy dali znać że tak. - Dobrze, więc nie będę tracił czasu na tłumaczenie, bo po co? Kartę na galę też znacie. Aha, już nie będziecie musieli sami przygotować sali przed galą, załatwiłem ludzi od tego. I od razu mówię że dziś zrobimy jeszcze dwa sparingi i koniec, niestety mam sporo spraw do załatwienia, a treningu w przyszłym nie będzie. Zostawię wam klucze do sali, będziecie mogli przyjść poćwiczyć, ale beze mnie. Dobra, zrobimy sparing drużynowy. Egraam i Lipski na Korpala i Saviano. Przypiąć ma Korpal, macie 5 minut na ustalenie walki, reszta niech idzie ćwiczyć.

Po kilku minutach wszyscy weszli do ringu, gotowi do walki. Zaczęli Lipski i Saviano. Warrior od razu zaatakował serią Punch'y, po czym wepchnął przeciwnika do narożnika, przy którym był Egraam. Dołożył Headbutt, Corner Clothesline i zmienił się z Egraam'em, wykonując razem z nim Double Elbow Drop. Sokół pchnął przeciwnika na liny i wykonał Armdrag Takedown. Podniósł przeciwnika, znów go pchnął na liny i wykonał Fjalapck, po którym zmienił się z Lipskim. Warrior kopnął kilkukrotnie Chrisa, który próbował doczołgać się do swojego partnera, a następnie zapiął Ankle Lock, jednak Saviano złapał linę. Lipski zmienił się z Sokołem, który dopadł Chrisa w ostatniej chwili, bo ten już prawie zmienił się z Korpalem. Podniósł przeciwnika i wykonał Powerbomb na środek ringu, po czym podniósł przeciwnika i pchnął go na liny, jednak Chris wrócił z Running Crossbody! Saviano doskoczył do narożnika i zmienił się z Korpalem, który wpadł do ringu i od razu wykonał na biegnącym w jego stronę Egraamie Spinebuster. Korpal zepchnął przeciwnika do narożnika, gdzie trafił go Bigbootem, i dorzucił Foot Choke. Wyciągnął Sokoła na środek ringu i wyszedł na narożnik, z którego wykonał Shooting Star Press, lecz niecelnie, bo Egraam odsunął się i zmienił z Lipskim, który wpadł do ringu i od razu wykonał Da Shout Out! Pozwolił zmienić się Korpalowi z Chrisem, którego od razu wrzucił w narożnik i zmienił się z Egraamem. Ten wpadł do ringu i wykonał Snap DDT i Leg Drop z trzeciej liny. Odsunął się i zmienił z Lipskim. W międzyczasie Saviano zmienił się z Korpalem, który od razu wyszedł na narożnik. Warrior ruszył w jego stronę, lecz Korpal trafił w niego Shooting Star Press'em, który dał mu przypięcie.

- Dobrze, naprawdę fajnie współpracujecie. Bylebyście wszyscy tak współpracowali w walkach, a było by świetnie. - Powiedział z zapałem Dean. - A teraz zrobimy Tiple Threat Match. Omega, Kamil i Crusher. Macie też 5 minut na ustalenie, wygrać ma Omega przez dźwignię.

Po kilku minutach wszyscy stawili się w ringu, a Dean dołączył do nich po chwili, dając znak do rozpoczęcia walki.

Burst od razu ruszył i wykonał Roll-Up na Kraszu, który jednak nic nie dał, bo Omega powalił ich obu Dropkickiem, po którym Burst wyleciał z ringu. Omega zaatakował Krasza serią kopnięć, po czym podniósł go i pchnął w stronę lin, po czym wykonał Powerslam. Dołożył Splash z trzeciej liny, jednak niestety nieudany, bo trafił na kolana Crushera. Omega wyturlał się z ringu, a wrócił Burst, który ponownie próbował Roll-Up'u, jednak nieudanie, bo Krasz również przerolował, i mieliśmy 1 count dla niego. Obaj zaczęli okładać się nawzajem pojedynczymi Low Kick'ami, które zakończył Crusher Superkick'iem. Wyszedł na narożnik i wykonał 450 Splash, po którym przypiął, jednak tylko 2 count. Do ringu wrócił Omega, który trafił Krasza Running Crossbody, a następnie Butterfly Splash'em z 3 liny. Podniósł przeciwnika i wykonał dwukrotnie Armdrag, a następnie Hurricanranę, którą wyrzucił Crushera z ringu. Patrzył w jego stronę zadowolony, gdy otrzymał nagle Dropkick od Bursta, który zawiesił go na 3 linie. Burst wyskoczył na krawędź ringu i zaciągnął głowe X'a, zeskakując na materace przy ringu. Omega upadł przy linach, a Burst wyciągnął go i pchnął na ścianę. Już chciał wykonać Dropkick, lecz dopadł do Crusher, który wykonał Codebreaker! Wrzucił Omegę w schody i dołożył Dropkicka prosto w jego głowę, po czym wrzucił go do ringu. Przypiął, lecz tylko 2 count. Wykonał dwukrotnie Knee Drop na plecy przeciwnika, po czym wyszedł na narożnik. Był gotów do skoku, gdy nagle złapał go za nogę Burst i zrzucił w okolice ringu, gdzie trafił go Punt Kickiem, po czym wskoczył do ringu. Zaatakował X'a poprzez Clothesline, a gdy ten leżał na macie, wyszedł na narożnik i wykonał Leg Drop. Po udanej akcji na krawędź ringu wszedł Crusher. Gdy Burst to zobaczył rzucił się w jego stronę, lecz Krasz zaciągnął liny, przez co Burst wypadł z ringu i wbił się w ścianę. Crusher powoli wszedł do ringu, kierując się w stronę X'a który podniósł się i oparł się o narożnik. Krasz ruszył w stronę przeciwnika, lecz ten uskoczył i trafił go Backstabber'em, po którym zapiął od razu Dungeon Lock!

- Dobrze, bardzo dobrze. Tak mają wyglądać walki trzech, czy nawet czterech zawodników. - Pochwalił ich Dean, a oni wyszli z ringu. Loreto oparł się o liny i kontynuował. - Jestem wręcz pewien że znacie zasady walk Battle Royal, więc nie będziemy tego przerabiać, ani ćwiczyć – sprawdzę was na gali. Co do wypłat... - Wyszedł z ringu i poszedł do swojego gabinetu. Wrócił po chwili z kilkoma kopertami. - Zobaczycie później ile dostaliście, ale wszyscy macie równo. Nie dałem wam więcej, bo potrzeba przecież opłacić salę i wszystko co było wynajęte. Nawet to rusztowanie od oświetlenia, za które muszę płacić raty, a przecież ze swojej kieszeni na to dawał nie będę. Mam nadzieję że w niedzielę na gali dacie z siebie wszystko, tak jak ostatnio. Poczytałem trochę opinie w internecie i dowiedziałem się że opener był bardzo dobry, za co was chwalę.Zwrócił się bezpośrednio do Aviadora i Huberta. - Pomyślałem, że za kilka gal będziemy ankietę w internecie na temat najlepszej walki. Najlepsi, otrzymają jakąś premię. Myślę że wam to pasuje, co? - Zapytał i od razu kontynuował. - Na dziś to już wszystko, możecie się iść przebrać, Omega, zostań na chwilę.

Gdy wszyscy wyszli, X podszedł do Dean'a.
- Coś się stało? - Spytał z dziwną miną.
- Chodzi mi o to, że na niedzielę nie musisz przyjeżdżać, dopiero raczej za tydzień na galę. Dam Ci znać, ok? - Odpowiedział Dean.
- No dobra. To do zobaczenia. - Uścisnął dłoń trenera i wyszedł z sali.

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob lip 07, 2012 10:58 am przez Tazz, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejny bardzo fajny trening. CO mam tu opisywać. Fajnie rozwija się moja postać, jeszcze raz dzięki za pas ;D Co dalej... Estetyka - super. Walki bardzo dobrze rozpisane, ciekawe czemu dajesz przerwę Omedze. CO do newsów. 173 osoby to bardo przyzwoity wynik jak na nową federację nieznaną dobrze nikomu. Jestem ciekaw ile potrzymam ten pas... Liczę na ciekawy storyline. Poza tym rozwijają się pomału pierwsze feudy, co cieszy. Gratulację za pierwszą galę i trening, odwalasz dobrą robotę. Twoją pracę będę oceniał zawsze gdy będe mógł, więc nie dziw się jak nie zobaczysz ode mnie komentarza, bo w wakacje często wyjeżdżam. Będę komenatował gdy będę mógł. Pozdrawiam!

Low carder
Awatar użytkownika

Trening wypadł naprawdę bardzo fajnie, podoba mi się, że piszesz takie rzeczy. Zapowiada się na to, że Omega będzie miał poważną rolę, fajnie, ciekawi mnie co to będzie. Nowa zawodniczka... Szykuje się feud pań, to jest pewne, oby tylko był ciekawy. Liczę na to, że pojawią się też 'realne' walki, kłótnie na treningach i tak dalej - to byłby ciekawy smaczek.

Gala dobra .;-) Szkoda , że pominąłeś moją postać.;/ no ale cóż , divy od zawsze są pomijane. Myślałam , że będziesz kontynuował mój feud z Laurą , ale chyba o tym zapomniałeś . N , a poza tym trening jak zawsze dobry.;]

Adept
Awatar użytkownika

Trening ci bardzo fajnie wyszedł. Już pisze do ciebie na gg czy mogę do fedki ;D Z oczekiwaniem czekam na Battle Royal. Mam nadzieję że nie spaprasz tego ;) Mocna 9 ;]

CHELSEA #1 FAN!
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Gala nr 2

Komentator odchodzi od stolika, po czym wchodzi do ringu.
Michał Butler: Panie i panowie! Witam was na drugiej już gali Polish Underground Wrestling! Dzisiejszą galę rozpoczniemy od 8 osobowego Battle Royal! Zwycięzcą zostanie ostatnia osoba która zostanie w ringu! Wyeliminować przeciwnika można tylko i wyłącznie przez wyrzucenie przeciwnika z ringu ponad górną liną, który musi dotknąć dwoma stopami podłoża w poza ringiem!Do ringu jako pierwszy wejdzie...

I'm here to show the world

Loreto wychodzi szybkim krokiem do ringu z mikrofonem.
Dean Loreto: Witajcie na kolejnej gali Polish Underground Wrestling! Zapewne zastanawiacie się, podobnie jak dziennikarz który spytał mnie przed wyjściem na salę, czy mam zamiar w jakiś sposób ukarać aktualnego mistrza federacji, Mr. Crushera, za to, że pozbawił jednego z zawodników szansy na udział w walce o pas mistrzowski. Jeżeli was to frustruje, to jestem tu po to by wam odpowiedzieć. Tak, wiem co z nim zrobię. Już dziś, zaraz, odbędzie się walka Battle Royal, której zwycięzca zostanie pretendentem do tytułu mistrzowskiego Polish Undergroud Wrestling! - Dean zebrał spory pop zaraz po tym jak to powiedział. - Co więcej, już dziś, w walce wieczoru odbędzie się starcie o pas mistrzowski! - Dodał Loreto i przy swojej muzyce opuścił ring.

Michał Butler: A więc kontynuujmy. Jako pierwszy do ringu wejdzie, El Aviador! - Komentator wymieniał po kolei wszystkich zawodników, którzy wchodzili bez swojej muzyki, jeden po drugim w odstępnie kilku sekund. - A ostatnim zawodnikiem w pierwszej walce wieczoru, będzie Tomasz, Lipski! - Zakończył i wyszedł z ringu, po czym usiadł przy stole komentatorskim.

Gdy wszyscy byli gotów do walki, jeden z sędziów stanął obok ringu, a drugi dał znak do rozpoczęcia walki gongiem.

Od razu na Blaze'a rzucili się Lipski i Olympian, powalając go serią Punchy. Po drugiej stronie ringu Korpal trzymał Sokoła w Foot Choke, a Saviano i Burst odbijali między sobą El Aviadora atakując go na zmianę. Egraam w końcu uwolnił się od Korpala i wyprowadził Front Kick, następnie kilka uderzeń łokciami w plecy, po czym wyrzucił Andrija z ringu, jednak ten złapał się lin i wylądował na krawędzi ringu. Sokół od razu ruszył w jego stronę i w zwarciu próbował go zrzucić, gdy nagle padł na kolana po High Kicku w tył głowy od Chrisa. Saviano wyciągnął rękę do Korpala, a ten wyskoczył na trzecią linę i wykonał Crossbody wprost na Chrisa.

Michał Butler: No kto by się spodziewał! Przecież Chris mógł go zrzucić z ringu!

Burst pchnął Aviadora na liny i wykonał na nim Powerslam, a następnie Knee Drop na twarz przeciwnika. W międzyczasie Lipski podniósł Blaze'a i wyrzucił na krawędź ringu. Gdy zobaczył że ten się utrzymał, ruszył na niego, jednak Axel podciągnął liny! Warrior wypadł z ringu, jednak w locie obrócił się i spadł na plecy nie dotykając nogami podłoża! Olympian wyniósł Blaze'a w górę i wykonał na nim Powerbomb na środek ringu, i zawiesił się nogami na najniższej linie i wyciągnął się z ringu po Lipskiego! Złapał go za nogi, po czym przyciągnął do ringu i pomógł mu wejść na matę!

Michał Butler: Szykuje nam się tutaj naprawdę wspaniała współpraca!

Gdy Lipski był w ringu, Olympian pomógł mu wstać i we dwóch ruszyli na Blaze'a. Korpal atakował wściekle Chrisa kopnięciami, po czym wrzucił go w narożnik. Podniósł Sokoła i pchnął go potężnie na Saviano, tak że Egraam odbił się od niego i trafił wprost na Spinebuster od Korpala. Andrij ruszył na Chrisa który był w narożniku i... Saviano podciął Korpala, który wylądował twarzą w narożniku! Chris wykonał Knee Drop z drugiej liny wprost na plecy Andrija, po czym dwa razy wykonał Foot DDT na prawą jego prawą stopę. Był gotów do kolejnej akcji, gdy nagle zaatakował go Egraam i złapał go na Samoan Drop! Burst wściekle atakował El Aviadora w narożniku, gdy nagle dopadł do Olympian i trafił go potężnym European Uppercut'em, który powalił Bursta. Aviador spojrzał poważnie w strone Olympiana, a ten ruszył ponownie w stronę Axela. Aviador korzystając z okazji że Burst jest tymczasowo znokautowany ustawił się na narożniku! A gdy Burst wstał, wykonał na nim świetną Hurricanranę i posłał między linami poza ring!

Michał Butler: Wspaniała Hurricanrana, jednak Burst może wrócić do ringu. Następnym razem postaraj się bardziej Aviador!

Korpal nagle złapał Aviadora za głowę i cisnął nim o matę, a następnie wyszedł na narożnik i od razu wykonał Shooting Star Press! Egraam w międzyczasie prowadził wymianę ciosów z Saviano, która doprowadziła do tego, że Sokół został wbity w narożnik. Chris korzystając z okazji rozpędził się w stronę Sokoła, który wyskoczył z narożnika, przez co Saviano wpadł w narożnik, a Egraam trafił go kopnięciem w brzuch. Chris zgiął się w pół, a Egraam wyrzucił go na krawędź ringu. Gdy zobaczył że Saviano nie wypadł z ringu, trafił go Super Kick'iem prosto w głowę i Chris spadł z krawędzi!

Michał Butler: I mamy pierwszego przegranego! Do zobaczenia Chris!

Blaze właśnie podnosił Lipskiego na German Suplex, gdy Olympian z nikąd trafił go od tyłu Spear'em w nogi. Obaj spadli na niego, jednak to właśnie Olympian podniósł się najszybciej i wyrzucił Axel'a z ringu, który jednak znów złapał się lin. Lipski podbiegł do niego i odepchnął lekko Olympiana, po czym wrzucił z powrotem Blaze'a do ringu. Gdy Olymp to zobaczył, od razu zaczął się kłócić z Lipskim, który jednak najwidoczniej przekonał Olympiana, bo ten podniósł Axel'a i wykonał na nim BodySlam. Lipski następnie wykonał na nim Da Shout Out! W dwójkę wypchnęli z ringu Blaze'a, jednak ten znów złapał liny!

Michał Butler: Skubaniec!

Lipski pokazał coś Olympianowi, a ten złapał go za rękę i mocnym Irish Whip'em posłał Warrior'a wprost w Axel'a, który podciągnął trzecią linę i Lipski wypadł z ringu wbijając się w barierkę!

Michał Butler: Ojojojoj, to musiało boleć! Lipski, ty naprawdę kochasz latać!

Olympian popatrzył zdziwiony w stronę lipskiego, gdy nagle wpadł na niego Blaze, wykonując Splash z 3 liny. Axel usiadł na Olympianie okładając go Punch'ami, gdy nagle Aviador trafił go Dropkick'iem w głowę, po czym pomógł wstać Olympianowi. Powiedział do coś do niego, i zaatakował Bursta który dopiero wrócił do ringu. W narożniku ringu Korpal atakował Sokoła serią Backhand Chop'ów, po czym wyniósł go na narożnik, z którego wykonał DDT! W tym samym momencie Aviador wykonał świetny Crucifix na Burscie, który zaraz po tej akcji złapał się drugiej liny i usiadł na macie. Aviador dołożył Dropkick w brzuch przeciwnika, a następnie świetny 450 Splash z narożnika! Korpal wyszedł na narożnik i wyskoczył wprost na Egraama z Leg Drop'em. Sokół ucieka! Egraam kilkukrotnie kopie Andrija w torso, kończąc akcję wykonując Enzuigiri!

Michał Butler: Ooopa! Ale kopnięcie! No Łukasz, wystarczy go wyrzucić!

Sokół podnosi Korpala i próbuje wyrzucić go z ringu, jednak ten łapie się lin! Olympian wyrywa się Axel'owi, i rusza w stronę Korpala, chcąc trafić go Bicycle Kick'iem, jednak Egraam tego nie widzi! Łapie Korpala próbując zrzucić go z krawędzi i inkasuje potężne kopnięcie od Olympiana! Andrij złapał Olympa za głowę, a w ringu podbiega Blaze, który łapie go za nogi i w dwójkę wyrzucają Olympiana z ringu!

Michał Butler: No niesamowita akcja po prostu! Kolejny wyeliminowany!

Korpal razem z Blaze'm okładali Sokoła, gdy Burst wykonał świetny Belly to Belly Overhead Suplex, po czym trafił Aviadora Punt Kick'iem! Chwilę po tym Burst wyrzucił Aviadora na krawędź ringu, po czym ruszył w jego stronę chcąc zrzucić go Headbutt'em, jednak El Aviador złapał go nogami za głowę i w świetnym stylu, wykonując Frankensteiner wyrzucił go z ringu!

Michał Butler: Świetna akcja ze strony Aviadora! Rusz się chłopaku pomóż Sokołowi!

Rzeczywiście. Korpal i Blaze pastwili się nad Egraam'em na zmianę wykonując Bodyslam'y. W końcu, gdy Blaze wyniósł Sokoła pod Bodyslam, El Aviador trafił Dropkick'iem w plecy Korpala, który wpadł wprost na Axel'a. Egraam zeskoczył na matę i resztkami sił wyniósł Andrija na plecy, po czym wykonał F-5! Podniósł ponownie Korpala, ale z nagle z trzeciej liny odbił się Aviador i wykonał wspaniałą Hurricanranę, którą wyrzucił Andrija z ringu!

Michał Butler: No nie wierzę! Kapitalna akcja znów wykonana przez El Aviadora! Do zobaczenia Korpal!

Blaze najwyraźniej poczuł że nie jest w najciekawszej sytuacji, więc odsunął się w stronę narożnika, gdy Egraam i Aviador zmierzali w jego stronę. Axel nagle rzucił się w stronę Sokoła, uderzając go, a następnie trafił Punch'em Aviadora. Uderzył obu kilkukrotnie, gdy nagle Egraam złapał go za szyję, gotów na Chokeslam. Już go wyniósł, gdy nagle ten wyrwał mu się i odskoczył, po czym rzucił się w stronę Aviador'a, którego trafił Spear'em! Egraam od razu podbiegł z pomocą i bombardował Axel'a serią Punch'y i Chop'ów. W końcu odciągnął pchnął go w stronę lin, a gdy wracał, wykonał na nim Powerslam. Po chwili pchnął go ponownie, lecz gdy Blaze wracał, trafił Sokoła Dropkick'iem, który zwalił go z nóg! Axel od razu ruszył w stronę Aviadora, którego zaczął okładać serią kopnięć, po czym wykonał na nim Gorilla Press Drop, German Suplex i Snap Half-Hatch Suplex, po który bez żadnych problemów wyrzucił zamaskowanego przeciwnika z ringu!

Michał Butler: To jest już koniec dla Aviadora! W ringu pozostało już tylko dwóch zawodników! Axel Blaze i Łukasz Sokół!

Blaze śmiejąc się podszedł do Skoła kopiąc go w brzuch, następnie podniósł go i wykonał Arm Drag, a następnie Moonsault z narożnika. Nadal śmiejąc się wykonał trzy razy Foot DDT na lewą nogę, a następnie kilkukrotnie nadepnął na tors przeciwnika. Wyszedł na narożnik, i wykonał Leg Drop, a następnie Running Knee Drop. Wyciągnął Sokoła do narożnika, i wykonał Tornado DDT, a następnie serią Backhand Chop'ów zepchnął Egraam'a w stronę lin. Przerzucił go przez górną linę i odwrócił zadowolony, jednak gdy nie usłyszał gongu oznaczającego jego zwycięstwo, odwrócił się i zobaczył Sokoła leżącego na krawędzi ringu. Ruszył w jego stronę, gotów go wykopać na matę poza ringiem, jednak Egraam złapał go za nogę i powalił na plecy!

Michał Butler: Haha! Załatw go Łukasz!

Egraam wstał i wściekle zaatakował serią Stomp'ów, następnie pchnął Blaze'a na liny, a gdy ten wracał wykonał na nim Swinging Neckbreaker. Następnie stanął w narożniku, klaszcząc powoli domagając się dopingu od publiczności, która po chwili spisywała się świetnie. Gdy tylko Axel wstał, załapał się na świetny Snap DDT. Ale to mu nie wystarczyło! Wrzucił Blaze'a do narożnika i wykonał Jumping Corner Clothesline, następnie wyrzucił przeciwnika na krawędź ringu i ruszył na niego z Bigboot'em! Jednak Blaze zaciągnął liny i... Egraam zawisł na trzeciej linie! Axel okładał go serią Punch'y stojąc na krawędzi, jednak Sokół nie puszczał lin! Wisiał ciągle głową w dół, gdy nagle podchaczył jedną ręką nogi Blaze'a! Ten upadł na plecy, jednak złapał narożnik i nie spadł poza ring! Egraam stanął na krawędzi, kopnął kilka razu Axel'a, jednak ten wykonał Low Blow! Sokół zgiął się w pół, lecz nadal stał na krawędzi, a Blaze wykorzystał chwilę słabości przeciwnika i sam podniósł się, po czym wykonał Roundhouse Kick! Jednak Egraam odbił jego nogę, a drugą ręką złapał go za szyję! Nie trzymając się lin wykonał Chokeslam! Blaze leżał już poza ringiem, a gong zadzwonił! Dosłownie sekundę po tym Sokół stracił równowagę i spadł wprost na Axel'a. Wstał jednak po chwili i razem z sędzią wszedł do ringu!

Michał Butler: Ten wspaniały pojedynek zwycięża... Łukasz Sokół!

Na telebimie zawieszonym za ringiem widzimy Rose Blue pukającą do pomieszczenia prezesa federacji. Gdy usłyszała krótkie "Wejść", od razu otworzyła drzwi i weszła do środka.
Rose Blue: Dean, tej idiotki Laury nadal nie ma, a za chwilę mamy walkę, co mam robić?
Dean Loreto: Tak Rose, wiem że jej nie ma. Dzwoniłem do niej przed chwilą i powiedziała że zaraz będzie.
Rose Blue: I co, od tak jej odpuścisz takie spóźnienie?
Dean Loreto: Nie wiem. Raczej nie powinienem...
Rose Blue: Raczej? Powinieneś ją zawiesić, nie zasługuje na walczenie w tej federacji, ona jest nikim. Pieprzona panienka która myśli że wszystko jej wolno. Zapanuj nad nią, bo w końcu stracisz panowanie nad innymi zawodnikami. - Powiedziała i wyszła głośno trzaskajac drzwiami.

Po kilku minutach komentator wyszedł do ringu.
Michał Butler: Panie i panowie! Kolejną walką wieczoru będzie starcie kobiet! Walka odbędzie się na standardowych zasadach. Pierwsza do ringu wejdzie pochodząca z Poznania, ważąca 59 kilogramów, Rose Blue!

Welcome to The Jungle

Rose wchodzi do ringu przy dosyć mieszanej reakcji publiczności. Odbiła się kilka razy od lin, gdy po prawie dwóch minutach ciszy...

Killer Queen

I jej przeciwniczka, pochodząca z Nowego Yorku, ważąca 55 kilogramów, Laura Gray!

Ta weszła do ringu przy zdecydowanym buczeniu publiki.

Michał Butler: Sędzia dał znak do rozpoczęcia walki i... Zaczynamy!

Zaczęło się od zwarcia, które trwało zaskakująco długo, jednak wygrała je Rose, po czym dwa razy trafiła przeciwniczkę Headbutt'em, nadal trzymając w zapięciu. Laura próbowała się wyrwać, kilka razy uderzając łokciem, jednak Blue trafiła ją kilkoma mocnymi kopnięciami kolanem. W końcu jednak Gray złapała nogę Rose, która kolejny raz chciała ją kopnąć kolanem, i podcięła ją, przez co obie wylądowały na macie. Szybciej jednak podniosła się Laura, która kilka razy kopnęła przeciwniczkę w brzuch, po czym podniosła ją i spoliczkowała. Rose wściekle rzuciła się na Gray i powaliła ją na matę, po czym siadła na niej i zaatakowała serią Punch'y.

Michał Butler: Rose trochę się zagalopowała!

Sędzia rozdzielił zawodniczki, jednak Blue odbiła się od lin i powaliła przeciwniczkę świetnym Thesz Press i kilka razy trafiła ja Punch'ami w twarz! Sędzia ponownie je rozdzielił, lecz tym razem zaatakowała Laura, która trafiła wprost na Atomic Drop od Rose, która przypięła! 2 count! Rose chciała pchnąć przeciwniczkę na liny, jednak Gray skontrowała to i wrzuciła ją do narożnika, gdzie wykonała Body Splash, po czym odbiła się od lin i trafiła ją Butt Splash'em. Odciągnęła Blue na środek ringu i przypięła, jednak tylko 1 count. Gray odbiła się od lin i wykonała świetny Running Leg Drop, po czym przypięła, lecz znów 1 count. Laura wypchnęła przeciwniczkę do narożnika, po czym wyniosła ją na sam szczyt. Zaatakowała Punch'em, jednak przy drugim uderzeniu Rose zablokowała jej rękę i wykonała świetne Tornado DDT! Przypięcie... 2 count! Blue sięga po nogi przeciwniczki i zapina Sharpshooter! Jednak po chwili Laura łapie liny i sędzia je rozdziela. Rose odsuwa się na bezpieczną odległość i opiera się w jednym narożniku odpoczywając. W końcu Gray ruszyła szybko w jej stronę, trafiła jednak na Dropkick, a Blue dołożyła Running Bulldog! Przypięcie i znów tylko 2 count! Zawodniczki są w środku ringu, a Rose zapina Sharpshooter!

Michał Butler: No i mamy już chyba koniec walki! Co to?

Runaway

Do ringu wbiega trzecia zawodniczka! Potężnym Bigboot'em zrzuca Rose z Laury, po czym gong od razu dzwoni, dając znać o dyskwalifikacji. Holly X podnosi Gray i wykonuje Alabama Slam wprost na Blue, po czym sięga po rękę Laury i zapina Cross Arm Breaker! Po chwili wbiegają do ringu Olympian i Burst, którzy odciągają napastniczkę od pozostałych zawodniczek i wyprowadzają ją z ringu.

Michał Butler: Co to było? Kto to był?! Tak czy inaczej, walka kończy się remisem, a dokładniej to obustronną dyskwalifikacją!

Po kilku minutach Butler wychodzi do ringu.
Michał Butler: Panie i panowie! Przed nami pierwsze starcie tag teamowe!

I Stand Alone

Michał Butler: Jako pierwsi, do ringu wejdą Tomasz Lipski i El Aviador!
Obaj wchodzą do ringu przy sporym dopingu publiczności, Aviador uściskał dwie osoby będące najbliżej, gdy nagle rozbrzmiała muzyka ich przeciwników.

Seek and Destroy

Michał Butler: I ich przeciwnicy, Chris Saviano i Andrij Korpalchenko!
Zawodnicy wyszli przy głośnym buczeniu i gwizdach publiki. Korpal zaczął się nawet z kimś kłócić, lecz Saviano zwrócił mu uwagę i obaj weszli do ringu.

Zaczeli Lipski i Saviano. Chris od razu ruszył w stronę przeciwnika chcą wykonać Clothesline, jednak Warrior uniknął uderzenia i od razu trafił przeciwnika High Kick'iem w plecy, po czym wepchnął go do narożnika i zmienił się z El Aviadorem, który wykonał świente Crossbody z trzeciej liny, po czym od razu przypiął przeciwnika – 1 count. Aviador wyczekiwał w środku ringu na atak przeciwnika i gdy nadażyła się taka okazja wykonał świetny Arm Drag Takedown, a następnie Shining Wizard, po którym przypiął, jednak znów tylko 1 count. Aviador bez problemów rozpracowywał przciwnika serią Low Kick'ów, po czym ruszył w jego stronę, a ten wykonał świetny Back Drop, po czym doskoczył do narożnika i mamy zmianę! Korpal rusza od razu do Aviadora atakując go wściekle serią Punch'y, po czym dobiega do narożnika i dzięki Elbow Strike zrzuca Lipskiego z krawędzi ringu. Wykorzystał to Aviador i podciął nogi przeciwnika, po czym wyskoczył na krawędź ringu i wykonał Splash z 3 liny, jednak Korpal wystawił nogi, którymi trafił przeciwnika prosto w twarz!

Michał Butler: Oj, to musiało naprawdę boleć!

Korpal trafił Aviadora potężnym European Uppercut'em, po czym dołożył Powerbomb w swój narożnik! Zmienił się z Saviano, po czym wykonali Double Super Kick. Saviano od razu przypina – 2 count! Chris wynosi przeciwnika i wykonuje Samoan Drop, po czym dorzuca Suplex i dwukrotny Knee Drop. Następnie podnosi Aviadora i rzuca nim w stronę lin, jednak ten wraca z Roll-Up'em! 1 count! Chris od razu powala przeciwnika Roundhouse Kick'iem, po którym sam przypina – 2 count. Saviano podciąga do swojego narożnika, po czym zmienił się z Korpalem, który od razu trafił przeciwnika European Uppercut'em. Kilka razy kopie przeciwnika, po czym rzuca nim w stronę lin, jednak Aviador chwyta je! Andrij rusza w stronę przeciwnika, lecz ten podciąga liny i Korpal wylatuje z ringu wbijając się w barierki! Aviador powolnie czołga się do narożnika, jednak podbiega Saviano który łapie go za nogę i odciąga na środek ringu! Nagle nad linami przeskakuje Lipski, który świetnym Dropkick'iem powala Chris'a i pomaga doczołgać się partnerowi do lin, po czym przeskakuje nad nimi i mamy zmianę! Lipski od razu wyskakuje z ringu i okłada Korpala serią Punch'y przy barierce, po czym rzuca nim w stronę schodów. Opiera się o barierkę, przybija kilka piątek z publiką, a następnie powala wstającego Andrija Running Knee Strike! Gdy sędzia doliczył do siedmiu, Warrior wrzucił Korpala do ringu, po czym od razu go przypiął – 2 count! Lipski podnosi przeciwnika, jednak Andrij atakuje kilkoma Backhand Chop'ami, które Warrior zablokował i mamy zmianę z Aviadorem.

Michał Butler: Jak na razie, oglądamy naprawde świetną współpracę ze strony Aviadora i Lipskiego! Uwielbiam takie pojedynki!

Aviador wchodzi do ringu i kilka razy kopie przeciwnika, po czym rzuca go na liny i mamy świetną Hurricanranę! Aviador wyrzucił Korpala wprost w stronę stojącego na krawędzi ringu Chrisa! Mamy zdeżenie i Saviano spada z ringu! Aviador rusza w stronę Korpala, jednak ten łapie go na Roll-Up! 2 count! Chris wraca na krawędź ringu powolnie, a Andrij się z nim zmienia! Saviano zaczyna się kłócić z partnerem, jednak gdy sędzia zaczyna go odliczać wchodzi powolnie i trafia wprost na Tilt-A-Whirl-Pin! Korpal wchodzi do ringu by przerwać przypięcie, jednak Warrior jest szybszy i trafia go Da Shout Out! 3 count!

Michał Butler: Zwyciężają, bo jakże świetnej walce Tomasz Lipski i El Aviador!

Obaj wychodzą powolnie z ringu przy dosyć dużej owacji publiczności. Na telebimie widzimy jak Laura i Rose wchodzą bez pukania do pokoju Dean'a.

Laura Gray: Dean, co to ma znaczyć?!
Rose Blue: Kim była ta dziewczyna?
Dean Loreto: Holly? Holly to nowa zawodniczka, coś wam nie odpowiada?
Rose Blue: Tak, nie odpowiada nam to, że przerwała nasz pojedynek! Gdyby nie ona, Laura by odklepała!
Laura Gray: Co? Odklepałabym? Zwariowałaś? Byłam murowaną zwyciężczynią tej walki!
Dean Loreto: Spokojnie dziewczyny! Jeżeli nie odpowiada wam zachowanie Holly, dobrze. Za tydzień zmierzycie się w walce Triple Threat. A teraz wynoście się, mam ważniejsze sprawy na głowie.

Komentator wychodzi szybko do ringu.
Michał Butler: Panie i panowie, przed nami ostatnie już starcie przed główną walką wieczoru! Jest to pojedynek Triple Threat, z eliminacjami! Jako pierwszy do ringu wejdzie pochodzący z Krakowa, ważący 80 kilogramów, The Olympian!

And The Horse He Rode In
Olympian wychodzi do ringu przy sporej owacji publiki

Michał Butler: I jeden z jego przeciwników, pochodzący z Będargowa, ważący 75 kilogramów Axel Blaze!

Decadence
Axel wchodzi do ringu powolnie, śmiejąc się z publiczności, za co zebrał jeszcze więcej buczenia.

Michał Butler: A teraz ich przeciwnik, pochodzący z Radzynia Podlaskiego, ważący 99 kilogramów Kamil Burst!

Down For Life
Burst wbiegł do ringu, przy negatywnej reakcji publiki. Gdy wszyscy byli gotowi, sędzia dał znak do rozpoczęcia walki.

Blaze od razu rzucił się na Olympiana okładając go serią Punchy, gdy wmieszał się do tego Burst, który dołożył świetny Dropkick, którym powalił ich obu. Od razu przypiął Olympiana, jednak uzyskał ledwo 1 count. Axel ruszył w stronę Bursta, którego trafił świetnym Spear'em, po którym ten wyturlał się z ringu. Olympian korzystając z okazji dopadł Blaze'a i zaatakował go świetnym Knee Strike, po czym trafił wykonał Elbow Strike, który powalił Axela na matę, gdzie został przypięty – 2 count! Nagle Burst wyciągnął Olympiana za nogi z ringu i wbił go w barierkę, gdzie trafił go jeszcze kolanem w głowę, po czym szykował się do wbicia go w schody, jednak wpadł na nich Blaze wykonując Suicide Dive! Pierwszy podniósł się Olympian, który wrzucił Bursta w jedne schody, a Blaze'a w drugie! Nie czekając na nic, trafił niskim Dropkickiem Axela w głowę, po czym rzucił go w stronę Bursta!

Michał Butler: Uah! Ale akcja!

Olympian podniósł Bursta i wykonał Bodyslam wprost na leżącego Axela! Podniósł ponownie Bursta, po czym wrzucił go do ringu, gdzie zapiął od razu Achilles Lock! Burst odklepał po niemalże 3 sekundach!

Michał Butler: Niesamowite! Spójrzcie tylko jak szybko go wyeliminował! Jak tak dalej pójdzie to ta walka skończy się w ciągu pięciu minut!

Nagle do ringu wpadł Blaze, który trafił Olympiana mocnym Front Kick'iem, po którym wykonał DDT i przypiął przeciwnika – 2 count. Wypchnął go w stronę lin, lecz ten wrócił mocnym Shoulderblockiem, który powalił Blaze'a na matę! Olympian zapina Achilles Lock!

Michał Butler: No już! Odklep! To dla twojego dobra Blaze!

Jednak Axel złapał lin, po przeciwnik go puścił. Olympian wyniósł przeciwnika na Belly to Belly Overhead Suplex, jednak Blaze wyrwał się i z nikąd wykonał Spinebuster – 2 count! Olympian podniósł się z maty i pchnął Axela na liny, po czym mamy świetny Powerslam, który dał Olympianowy 2 count. Blaze wstaje i następuje dosyć długa wymiana Punchy i Chopów, którą zakończył trafiając przeciwnika Front Kickiem, po czym odbił się od lin i trafił Olympiana Spear'em! Przypina... 3 count!

Michał Butler: Niesamowite! Niesamowite! Mówiłem że walka zakończy się w ciągu 5 minut! Zwycięzcą jest Axel Blaze!

Blaze wstaje w ringu i bierze mikrofon który podał mu sędzia. Opiera się o liny, z nosa cieknie mu krew.
Axel Blaze: Panie i panowie, oto wygrałem ja! Czy nie zasługuję teraz na udział w walce wieczoru? - Publika zaczęła go wygwizdywać. - Pokonałem dwóch przeciwników, jednego po drugim! Oh, skończcie już! - Krzyknął gdy zaczeli do tego buczeć. - Kim wy jesteście by tak robić, co? Loreto, pokaż się, powiedz że dodajesz mnie do walki o pas! - Nagle podskoczył i odwrócił się gdy na telebimie za nim usłyszał głos prezesa.
Dean Loreto: Dobrze Axel, dostaniesz miejsce w tej walce, lecz pamiętaj że to będzie walka z dwoma przeciwnikami, do tego bez dyskwalifikacji i wszystko się może zdarzyć. Powodzenia kolego. - Telebim się wyłączył i rozbrzmiała muzyka.

Heart of Courage

Michał Butler: Panie i panowie, już czas na główną walkę wieczoru! W tej walce zmierzy się trzech zawodników w walce bez eliminacji, o pas mistrzowski Polish Underground Wrestling! Jako pierwszy, do Axela Blaze'a dołączy pochodzący z Krakowa, ważący 74 kilogramy, Łukasz Sokół!

Egraam wszedł do ringu szybko, witając się z kilkoma fanami, lecz jego wejście przerwała muzyka.

A Dying Breed
Michał Butler: A to ich przeciwnik, pochodzący z Warszawy, ważą... - Urwał gdy Crusher podbiegł do Egraam'a uderzył go, odwrócił w swoją stronę i wykonał Codebreaker! Blaze stał w ringu zaskoczony, a Crusher okładał serią Punchy niczego nie spodziewającego się przeciwnika. Odbiegł na kilka metrów i zabrał krzesło z jednego z pustych miejsc na sali, po czym kilkukrotnie uderzył nim Sokoła w plecy. W końcu odrzucił krzesło, po czym wrzucił Egraama do ringu i sam wszedł za nim, a gdy ledwo zadzwonił gong, Krasza powalił Spear od Blaze'a! Przypięcie – 2 count! Gdy nie udało mu się przypiąć Crushera, rzucił się w stronę Sokoła, jednak nie zdążył przypiąć bo Crusher odrzucił go od Egraama, po czym sam go przypiął – 2 count! Po chwili wrócił Axel okładając Krasza serią Stompów, lecz wykorzystał to Sokół, który wyturlał się z ringu.

Michał Butler: Egraam szuka chwili wytchnienia, no cóż, należy mu się. O cholera!

Axel właśnie wyciągnął Crushera na narożnik i wykonał DDT! Przypina... 2 count! Wyrzuca Krasza z ringu, po czym wyciągnął krzesło, którym zaczął okładać Crushera. Nagle pojawił się Egraam który trafił Superkickiem idealnie w głowę Axela, i zajął się Crusherem, wbijając go kilkukrotnie w barierki, po czym uderzył jego głową o krawędź ringu. Gdy Sokół zobaczył że Blaze wstaje, ruszył w jego stronę, jednak ten zaczął uciekać, więc go zostawił i wrócił do Crushera, jednak tego nie było przy ringu. Zdążył uciec na drugą stronę ringu gdzie trafił na Blaze'a który okładał go serią Punchy. Sokół okrążył ring i podszedł do stołu komentatora.

Michał Butler: Ej, to mój mikrofon!

Zawołał komentator gdy Egraam zabrał mu jeden z jego mikrofonów. Podszedł do niczego nie spodziewających się przeciwników i każdego trafił mikrofonem w głowę, po czym odrzucił go do Butlera. Egraam postawił Blaze'a na kolanach i gotów był do wykonania Snap DDT, jednak otrzymał Low Blow, podobnie jak w czasie Battle Royal! Sokół padł na matę, a wykorzystał to Alex który kopnął go kilka razy w głowę, po czym ruszył w stronę Crushera. Jednak Krasz był już na narożniku! Wykonał świetny 450 Splash na stojącym Axelu! Wszyscy w trójkę leżeli koło barierek bez ruchu.

Michał Butler: Może ktoś by coś zrobił by się ruszyli?

Pierwszy podniósł się Egraam, który podczołgał się do stołu komentatora i tym razem zabrał jego szklankę z wodą! Opróżnił ją, po czym podszedł do Axela i rozbił mu ją na głowie!

Michał Butler: Moja szklanka!

Sokół wrzucił powolnie Blaze'a do ringu, jednak gdy chciał wejść na krawędź, za nogę złapał go Crusher, po czym zrzucił z powrotem w okolice ringu, gdzie zaczęli wymieniać się ciosami. Nagle na sali zgasło światło!

Michał Butler: Co jest? Nic nie widzę!

Gdy po prawie trzech minutach zapaliło się światło w ringu stał dosyć wysoki mężczyzna w długich, czarnych włosach, trzymając za szyję Blaze'a. Po chwili pchnął go na liny i mocnym Clotheslinem wyrzucił z ringu. Ruszył od razu za nim obijając go o barierki i ciągnąc do wyjścia z sali. Crusher i Egraam patrzyli zaskoczeni na całą sytuację, zresztą jak i wszyscy na widowni. Nagle na telebimie widzimy jak mężczyzna rzuca Blaze'a na podłogę, gdzie kilkukrotnie go kopie, po czym wynosi i wykonuje Power Bomb na metalową skrzynię, następnie wynosi na FlapJack, po czym wykonuje Star Driver - Belly To Back Suplex Flipped Into A High Knee, po którym Axel opada bez ruchu na podłogę, a na zapleczu zapada ciemność. Crusher po zakończonej akcji na zapleczu rzucił się na leżącego obok Egraama i trafił go kilka razy kolanem w głowę, po czym chciał wrzucić do ringu, jednak ten skontrował to i rzucił Kraszem w schody. Sokół podbiegł do niego, powalił na kolana i mamy Snap DDT!

Michał Butler: To już jest chyba koniec!

Egraam wrzuca przeciwnika do ringu, przypina... Jednak przy 2 Crasher kładzie nogę na linach! Sokół zaskoczony pokazuje coś do sędziego, a gdy się odwraca otrzymuje Roundhouse Kick! Przypięcie... 3 count!

Michał Butler: Mamy zwycięzcę! Crusher broni pasa!

Krasz zabiera pas sędziemu, patrzy ze strachem w stronę Sokoła i wychodzi z ringu, po czym wybiega z sali.

Michał Butler: Tak oto kończymy tą jakże emocjonującą galę wrestlingu! Za przybycie dziękuje państwu Michał Butler!

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob lip 07, 2012 4:05 pm przez Tazz, łącznie zmieniany 1 raz

Adept
Awatar użytkownika

No, muszę przyznać że najbardziej zaciekawiło mnie, chyba nie tylko mnie Battle Royal. Fajnie wyszło. Zdziwiło mnie jedno : Michał Butler: Panie i panowie! Kolejną walką wieczoru - Jak kolejną walką wieczoru to były 2 ME ? Coś tego nie kumam a do reszty nie mam nic dostajesz 5/6 ;)

CHELSEA #1 FAN!
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Czas na komentarz. Gala wyszła bardzo, ale to bardzo dobrze. Począwszy od genialnego Battle Royal po świetny Main Event z tajemniczą interwencją. Tylko kwestia jest taka... Przeciwnika nie da się wynieść pod Senton Bomb. Ta akcja wygląda tak: http://www.youtube.com/watch?v=fjd9IPar7_c ;)
Tak czy inaczej - podoba mi się, że gala była długa, a czytało się ją bardzo szybko. Czekam na kolejne treningi/gale ;>

Low carder
Awatar użytkownika

Powiem ci najpierw jakie były moje reakcje podczas czytania (pisałem je na sb) :P :

Po Battle Royal : @Tazz, JESTEŚ GENIUSZ
Po ME : @Tazz, JESTEŚ DEBIL

I tak mogę odnieść się do udziału mojej postaci. Świetna gala, bardzo przyjemnie się czytało. I zobaczyłem taką powtórkę z 1 gali. Poprzednio pas już był mój a tu Crusher wparował z Roundhouse Kickiem. I tym razem tak samo, zabieram się do końcowego przypięcia, a tu znów otrzymuję Roundhouse Kick od Crushera :P . Ciekawie było z tym atakiem na Blaze. Smakowicie szykuję się to story. Czekam na następne gale i treningi :D

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Oł jea. Oł jea. Oł jea! :D :D Tak mogę ocenić tę galę. Wszystko wyszło świetnie, genialne walki i segmenty. Oczywiście ME wymiótł. Byłem pewny, że przegram tę walkę po Snap DDT, bo do końca gali zostało kilka linijek :P Do czego mam się przyczepić? Hm... Może pomiędzy walkami i segmentami jeszcze ze dwie linijki przerwy. Podczas czytania zlewały mi się segmenty z walkami. Poza tym genialnie. Świetnie się rozwija sytuacja z moim posiadaniem tytułu, jeszcze go troszkę może potrzymam :> Coś jeszcze? Powodzenia, nie mogę się doczekać następnego wpisu na WF - liczę na świetny trening. Pzdr

PS: Byłbym zapomniał :P Nie wiem czy chodziło Ci o to, ale federacja powinna się nazywać "Polish Underground Wrestling" - to jest poprawna forma, bez "n" jest literówka ;) Ale może o to Ci chodziło, nie wiem. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony pn lip 09, 2012 11:55 am przez Mr. Crusher, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Dawno nie komentowałem, a z wiadomych względów powinienem to zrobić. Zacznę od tego, że trochę tekst się zlewa przez zbyt dużą ilość pogrubień, lepiej by było dodać trochę koloru. Mi takie coś ułatwia czytanie. Można dopatrzeć się kilku błędów, ale to nie jest rażące i się nie czepiam. Walki są dosyć długie, co mi się podoba. Ciekawe tylko skąd wziąłeś styl pisania, w którym komentator jednym zdaniem oddziela fragmenty tekstów? Bardzo ciekawe... Reszta również jest w miarę udana. Wiadomo, że póki co szału nie ma, bo nie może być. Zaczynasz dopiero, ale wszystko idzie w dobrym kierunku i jeśli tylko wystarczy ci zapału, a mentora przed startem miałeś wybitnego, to będzie dobrze. Powodzenia i pozdrawiam.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

No więc czas skomentować :) nowa Diva w Twojej federacji jak najbardziej na + ma dobry finisher. Tylko nie rób tego co WWE zrobiło z kobiecą dywizją ;) następnie dobra walka TT która dobrze się czytało chociaż porażka Lipskiego i jego TT partnera troszkę mnie zasmuciła :( Triple Threat Match dobrze rozpisany i śmiało możesz dać taki ME na kolejnej gali o pas PUW :) szkoda mi trochę Omegi.

Kolejna gala i kolejny sukces, dobrze się ją czytało a teraz do oceny - Battle Royal dobrze opisany, taka mała rada - gdy ktoś w takich walkach wylatuje przez górną linę mógłbyś napisać komentarz Butlera np. ''Wyeliminowany Olympian'' albo ''Lipski żegna się z ringiem''. Mnie w pewnych momentach trudno było odczytać kto wygrał. Walka dziewczyn taka średnia ( nie że źle opisana ale ja takie odniosłem wrażenie :) ) i widać że konflikt powoli się rozwija. Chyba dobrze przeczytałem że Lipski dostał walkę TT :) bardzo fajna ona była no i wygrana Warriora i El Aviador'a. Olympian wygrał dobry Triple Threat match i coś mi się wydaje że jako face będzie jeszcze długo ;) następnie walka o pas PUW która jak na ME spełniła oczekiwania, rozbita szklanka na głowie to moment który mi bardzo zapadł w pamieć :) powiało hardcorem :) coś mi się wydaje że Sokół powinien na następnej gali walczyć z Kraszem o PUW Title ale ostateczna decyzja należy do Ciebie :)

Kończąc już opis znakomitej gali składam Ci ( co prawda spóźnione ) życzenia urodzinowe :)

Gala jak zwykle super ! ;-) Moja postać nawet dostała segmencik <brawo> , a potem walka - fajnie , że będzie Triple Threat Match.;] Mam nadzieję że moja postać wygra. Mam zarąbisty finisher , chociaż wolałabym Anaconde.;D Co do innych walk - Battle Royal znakomite , chociaż gdzieniegdzie gubiłam się kto został wyeliminowany . Inne walki też wyszły fajnie , ale moja oczywiście najlepiej.;-]
Pozdro.;-)

Low carder
Awatar użytkownika

Na stronie internetowej Polish Underground Wrestling pojawiła się zapowiedź gali która odbędzie się już 22 lipca, tradycyjnie we Wrocławiu!

Pojawiło się również kilka newsów:

"# Na drugiej gali PUW pojawiło się 179 osób, co jest wzrostem w oglądalności o 6 osób, w porównaniu z pierwszą galą.

# Tak jak na gali zapowiedział Dean Loreto, na trzeciej gali odbędzie się 3 osobowa walka kobiet.

# Axel Blaze zapowiedział że zrobi wszystko by dopaść mężczyznę który wyeliminował go z walki o pas mistrzowski na poprzedniej gali.

# Prawdopodobny jest powrót, a właściwie debiut kolejnego zawodnika.

# Dean Loreto zapowiedział że już niedługo w federacji pojawią się pasy dla mistrzów Tag-Team'owych."

PS. Gala niestety z tygodniowym opóźnieniem, ale nie mogłem nic napisać na zeszłą niedzielę bo miałem problemy z komputerem i netem

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna