Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 1:50 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

O tak, trzecia gala odbędzie się w moje urodziny! No cóż Tazz, chyba wiesz jaki najlepszy prezent możesz mi sprawić ;) Oczywiście obrona tytułu ;) Poza tym mamy spory progres! 6 osób więcej to zawsze coś. Każda fedka tak zaczyna. Co dalej. Ciekawe kto wraca... tfu, debiutuje i czy Axel dopadnie tego ktosia. No cóż, czekam z niecierpliwością na niedzielną gale, którą postaram się skomentować w poniedziałek. Pozdrawiam.

Low carder
Awatar użytkownika

No cóż, długo mnie nie było ale wróciłem i czas skomentować :) widzę że jeszcze nie zadebiutowałem ale jest na mnie jakiś pomysł. Mam nadzieję że już niedługo zadebiutuję i pokażę na co mnie stać ;) a teraz do rzeczy. Wszystko się ładnie rozwija, walki są fajne tak samo jak to co się dzieję na treningach. Widać że Krasz ma trudną sytuację bo jest wielu chętnych do tego by zostać mistrzem. Wszystko ładnie się rozwija, czekam na następny odcinek mam nadzieję że dodasz go przed 30 lipca bo wtedy znów znikam...

2 x WF Best Booking Federation

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Nie bylo mnie na forum dosyc dlugo, ale nadrobilem zaleglosci w Twojej fedce. Musze przyznac, ze jestem pod sporym wrazeniem. Treningi treningami, wychodzily dobrze czy nawet bardzo dobrze ale wszyscy zawsze czekaja na gale, bo one sa najciekawsze. Obie gale wyszly naprawde znakomicie. Moglbys ewentualnie dodac czegos dla efektu wizualnego(zdjecia, kolory itp) ale to taki szczegol. Najwazniejsze sprawy na gali, czyli walki, okazaly sie Twoja najmocniejsza strona. Sa stosunkowo dlugie i ciekawe. Dobrze prowadzisz moja postac(moglbys tez uzywac mojego drugiego finishera, ktorego Ci wysylalem po ktorym moglbym konczyc walki pinem. Ewentualnie sam go wymysl :P). Crush jako mistrz takze prezentuje sie calkiem calkiem, dobrze wyglada jako heel. Storyline`y sie rozwijaja i bardzo dobrze. Moglbys jeszcze ewentualnie dodac jakis pas mid cardu. Czekam na nastepna gale, powodzenia w pisaniu i pozdrowienia ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Gala nr 3.

Michał Butler: Panie i panowie! Witajcie na trzeciej już gali Polish Underground Wrestling! Miejmy nadzieję że ta gala będzie tak znakomita jak poprzednia! - Komentator odchodzi od stolika i wchodzi do ringu.- Pierwszą walką wieczoru będzie starcie tag teamowe! Jako pierwsi do ringu wejdą Tomasz Lipski i El Aviador!

I Stand Alone

Obaj wychodzą szybkim krokiem na salę, przywitani oklaskami. Kierując się w stronę ringu przybili kilka piątek z publicznością.

Michał Butler: I jeden z ich przeciwników, pochodzący z Radzynia Podlaskiego, ważący 99 kilogramów, Burst!

Down For Life

Burst podszedł szybko do ringu, jednak nie wszedł do niego patrząc groźnie w stronę przeciwników.

Michał Butler: I jego partner, pochodzący z Krakowa, ważący 74 kilogramy... Łukasz Sokół!

Heart of Courage

Fani byli dosyć zaskoczeni że Egraam został partnerem Bursta, ale tak czy inaczej przywitali go oklaskami, a on odwdzięczył się - podobnie jak jego przeciwnicy - przybijając piątki z publicznością.

Sędzia dał znak do rozpoczęcia walki. Zaczęli Lipski i Sokół. Zaczęli wymieniać się serią Punchy, którą przerwał Lipski trafiając przeciwnika Front Kickiem, po którym wykonał DDT. Przypięcie... Jednak sędzia nie zdążył nawet raz odklepać. Lipski od razu pchnął przeciwnika na liny i gdy ten wracał wykonał Running Crossbody, po którym od razu przypiął... 1 count. Warrior odbija się od lin i wykonuje Bulldog wbijając Egraama w swój narożnik. Lipski wykonuje zmianę z Aviadorem. Warrior przytrzymuje Sokoła, Aviador wychodzi na narożnik i mamy Hurricanranę! Aviador podnosi przeciwnika i odbija od lin, po czym wykonuje Frankensteiner z przypięciem... 2 count!

Michał Butler: Uwielbiam patrzeć na walki Aviadora! On naprawdę świetnie lata!

Aviador próbuje pchnąć przeciwnika do swojego narożnika, jednak Egraam kontruje i to Aviador ląduje w przeciwnym narożniku. Sokół wykonuje Knee Lift i mamy zmianę. Egraam wynosi Aviadora na plecy, a Burst wykonuje Neckbreaker z narożnika! Przypięcie... 2 count! Burst kilkukrotnie kopie przeciwnika, po czym wyrzuca na krawędź ringu i wykonuje Hangeman DDT! Następnie wyrzuca go w stronę lin i mamy Powerslam z przypięciem... 2 count! Burst ponownie kilkukrotnie kopie Aviadora i DDT, po którym zmienia się z Sokołem. Sokół wchodzi do ringu, odbija przeciwnika od lin i wykonuje Spinebuster, po którym od razu przypina... 2 count.

Michał Butler: Blisko było. Nie sądzę że Aviador wytrzyma jeszcze wiele takich akcji.

Egraam wrzuca Aviadora do narożnika i wynosi go na szczyt, po czym wykonuje Suplex! Sokół zmienia się z Burstem, a ten wpada od razu do ringu i wykonuje Punt Kick! Nie! Aviador uchyla się i Burst nie trafia z kopnięciem! Aviador łapie go za nogę i wykonuje Foot DDT po którym doskakuje do narożnika i zmienia się z Lipskim! Warrior wpada do ringu i wykonuje Thesz Press! Zbombardował serią Punchy Bursta, po czym odbił go od lin i mamy Back Body Drop którym wyrzucił do z ringu! Lipski rusza od razu poza ring okładając tam Bursta przy barierkach. W końcu Burst zablokował uderzenie Warriora i uchylił się przed kolejnym, co dało mu szansę na wbicie przeciwnika w barierki i ucieczkę do ringu. Lipski od razu ruszył za nim. Burst doszedł do narożnika chcąc zmienić się z partnerem, jednak Sokół zeskoczył z krawędzi ringu! Krzyknął coś do Bursta i wyszedł z sali przybijając piątki z publicznością!

Michał Butler: Co tu się dzieje? Dlaczego on go zostawił?!

Warrior stanął na środku ringu, a gdy Burst tylko się do niego odwrócił, wykonał Da Shout Out, po którym przypiął. 3 count!

Michał Butler: Zwyciężają Tomasz Lipski i El Aviador!

Na telebimie widzimy Axela Blaze'a który rozgląda się po szatni. Nagle kamera pokazuje przygotowującego się do walki Omegę X, na co widownia zareagowała ogromnym popem.
Axel Blaze: N-nie widziałeś tego... Tego...
Omega X: Tego co Cię ZNISZCZYŁ w zeszłym tygodniu? Nie, nie widziałem. A teraz wyjdź z tą kamerą, bo chcę się przebrać.
Axel wychodzi z szatni i trafia na idącego po korytarzu Dean'a Loreto.
Axel Blaze: Dean! Właśnie miałem do Ciebie iść! Chcę walki!
Dean Loreto: Walki? Z kim?
Axel Blaze: Z Crusherem, o pas.
Dean Loreto: O Pas? Przecież walczyłeś o pas dwa tygodnie temu.
Axel Blaze: Ale zostałem... Nie dokończyłem walki i mój prawnik twierdzi że zasługuję na kolejną walkę.
Dean Loreto: Twój prawnik tak twierdzi? Czy ty mnie straszysz prawnikiem?
Axel Blaze: No... Oczywiście że nie, ale uważam że należy mi się walka.
Dean Loreto: Dobra, dostaniesz swoją walkę.
Axel Blaze: Ah, zapomniałem. - Zaśmiał się. - Mój prawnik uważa, że powinieneś zmienić troszkę zasady. Ostatnio zostałem wyeliminowany z walki przez innego zawodnika. Mój prawnik uważa, że powinieneś zakazać zawodnikom wstępu na salę w czasie walki, bo inaczej zostaną zwolnieni. Co ty na to?
Dean Loreto: Dobrze, czemu nie? Masz swoją walkę. - Odpowiedział i odszedł od Blaze'a z uśmiechem na twarzy.

Komentator wchodzi do ringu.
Michał Butler: Panie i panowie, już czas na kolejną walkę wieczoru, która odbędzie się na standardowych zasadach. Jako pierwszy do ringu wejdzie pochodzący z Krakowa, ważący 80 kilogramów The Olympian!

And The Horse He Rode In

Olympian wychodzi do ringu przy sporej owacji publiki, jednak nie zbliża się do nich – idzie prosto do ringu.

Michał Butler: I jego przeciwnik, pochodzący z Moskwy, ważący 71 kilogramów Andrij Korpalchenko!

Master Of Puppets

Korpal wchodzi na salę wygwizdywany przez publiczność, jednak podobnie jak Olympian nic z tego sobie nie robi i wchodzi do ringu. Sędzia daje znak do rozpoczęcia walki i zawodnicy zaczynają od zwarcia, które wygrał Olympian, po czym zapiął Headlock, z którego Korpal jednak z łatwością się wyrwał kilkukrotnie uderzając przeciwnika łokciem w brzuch. Po chwili Andrij dorzucił Dropkick, który jednak Olympian zablokował i trafił przeciwnika Front Kickiem, po którym wykonał Roll-Up. Jednak nic mu to nie dało, bo Korpal od razu się wyrwał i wyprowadził serię Low Kicków, które powaliły jego przeciwnika na kolana. Andrij odbił się od lin i trafił Dropkickiem Olympiana prosto w głowę, po czym przypina... 2 count!

Michał Butler: Oh, było naprawdę blisko!

Korpal odbił przeciwnika od lin i wykonał Superkick, po którym dołożył Splash z trzeciej liny. Przypina... 2 count! Andrij wrzuca przeciwnika do narożnika. Wychodzi na korner, próbuje wykonać Frankensteiner, jednak Olympian kontruje to na Powerbomb! Olympian odbija się od lin i dokłada Fistdrop, po czym wrzuca przeciwnika do narożnika i bombarduje go serią Punchy, po czym dokłada Knee Strike. Sędzia ich rozdziela, jednak Olympian od razu wykonuje High Knee Strike Bulldog Combo, po czym odbija się od lin i mamy Kneedrop na twarz przeciwnika! Olympian dokłada trzy razy Foot DDT na lewą nogę, a następnie wyciąga przeciwnika na krawędź ringu i tą samą nogą uderza w narożnik!

Michał Butler: Au, to musiało boleć!

Olympian łapie przeciwnika ponownie za nogę i wyciąga go z ringu. Blokuje nogę Korpala między barierkami i... Wychodzi na narożnik! Olympian wykonuje Legdrop z narożnika wprost na kostkę przeciwnika! Andrij wzywa sędziego, który za zgodą Korpala kończy walkę!

Michał Butler: Panie i panowie, przez poddanie wygrywa The Olympian!

Jednak Olympian nie kończy! Łapie lewą nogę Andrija i zapina Achilles Lock! Gdy sędzia próbował ich rozdzielić, Olympian jedynie odepchnął go w stronę barierek. Po prawie czterdziestu sekundach na pomoc przybiegli Lipski i Sokół, którzy rozdzielili zawodników. Dwóch sędziów wyniosło skontuzjowanego Korpala z sali.

Michał Butler: Co się dzieje z tym Olympianem?!

Krótka przerwa w gali, a na telebimie widzimy zawodniczki przygotowujące się do walki.

Michał Butler: Panie i panowie, przed nami kolejna walka wieczoru, w której zmierzą się aż trzy zawodniczki! Jako pierwsza do ringu wejdzie pochodząca z Poznania, Rose Blue!

Welcome to The Jungle

Rose wbiegła do ringu witana przez publiczność dosyć mieszaną reakcją.

Michał Butler: I jedna z jej przeciwniczek, pochodząca z Nowego Yorku, Laura Gray!

Killer Queen

Laura weszła powoli na salę wygwizdywana przez publiczność, jednak nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia.

Michał Butler: I ich przeciwniczka, pochodząca z Krakowa, Holly X!

Runaway

Holly wchodzi szybko na salę w towarzystwie gwizdów i buczenia publiczności.

Gdy wszystkie były w ringu, sędzia dał znak do rozpoczęcia walki. Holly zaczęła skakać od Rose do Laury, atakując każdą pojedynczym Punchem, jednak w końcu Laura zapięła jej Headlock, a Rose zaatakowała ją serią Low kicków. Blue dołożyła Snap DDT po którym przypięła, jednak Gray zrzuciła ją z Holly X i zepchnęła do narożnika, gdzie bez problemów położyła ją w pozycji Tree Of Woe. Odbiła się od lin i ruszyła w stronę Rose, jednak ta złapała ją nogami za głowę i wyrzuciła z ringu!

Michał Butler: Ależ lot!

Laura wbiła się w barierki, a Holly X ruszyła na Rose, po czym zaatakowała ją serią Punchy, po czym wykonała Slingshot Suplex. Następnie podnosi przeciwniczkę i wrzuca ją do narożnika, po czym dorzuca Bigboot, po którym Rose inkasuje potężny Alabama Slam! Holly przypina... 2 count! Wściekła zapina Cross Arm Breaker! Rose była bliska odklepania, jednak Laura wskoczyła na krawędź ringu i wykonała Dropkick z trzeciej liny wprost w głowę Holly! Laura atakowała serią Stompów Rose, a w międzyczasie Holly X wyturlała się z ringu. Gray podniosła Blue i pchnęła ją na liny, a gdy ta wracała wykonała Crucifix z przypięciem... 2 count! Gray zapięła Rose Headlock na macie, jednak w ringu pojawiła się Holly i Bigbootem trafiła Laurę w głowę. Holly podniosła Gray i wrzuciła do narożnika, gdzie wykonała Body Splash, a następnie nim Laura upadła wykonała na niej Running Bulldog, po czym przypięła... Jednak Rose zrzuciła ją z Laury i trafiła Low Kickiem, który powalił Holly na kolana! Rose odbiła się od lin i wykonała Scissor Kick!

Michał Butler: Ależ świetna akcja ze strony Rose Blue!

Rose zapina Sharpshooter! Holly była bliska odklepania, jednak nagle do ringu weszła Laura, której Blue nie widziała! Gray wykonała Blue Neckbreaker, po czym przypina... jedynie 2 count, ponieważ Holly zrzuciła ją z przeciwniczki! Holly X wykopała Blue z ringu i ruszyła w stronę Laury i wykonała Pendulum Backbreaker! Następnie podniosła przeciwniczkę i trafiła ją Front Kickiem, po czym wykonała Seated Double Chickenwing! Przypięcie... 2 count – Gray położyła nogę na linie! Holly wrzuca przeciwniczkę do narożnika i rusza w jej stronę, jednak Gray ucieka z kornera! Holly trafia w pusty narożnik i inkasuje Backstubber od przeciwniczki! Laura zmęczona wyczekuje aż Holly wstanie i trafia ją Front Kickiem, po czym odbija się od lin i mamy Running Neckbreaker! Przypięcie... 3 count!

Michał Butler: Zwycięża Laura Gray! Co za walka!

Na telebimie widzimy Axela Blaze'a idącego po korytarzu na zapleczu, zaglądającego do każdego pomieszczenia. Nagle na korytarzu zgasło światło, jak na poprzedniej gali gdy pojawił się tajemniczy napastnik.
Axel Blaze: Kurwa!
Omega X zapala światło śmiejąc się. – I ty chciałeś zająć moje miejsce w walce o pas na pierwszej gali? Ty? Przecież ty się boisz ciemności! - Zaśmiał się.
Axel Blaze: Dobrze wiesz dlaczego!
Nagle na korytarz wyszedł Lipski.
Tomasz Lipski: Axel, ktoś cię szukał.
Axel Blaze: Co? K-Kto?
Tomasz Lipski: Taki facet w długich włosach, mówi że Cię zna i chciałby pogadać.
Axel Blaze: Gdzie on jest?
Tomasz Lipski: Nie wiem. Powiedziałem mu że wyszedłeś gdzieś to poszedł Cię szukać.
Blaze popatrzył na nich przerażony i wszedł szybko do swojej szatni. Usłyszeli że zamknął drzwi na klucz, a na korytarz ze swojego gabinetu wyszedł Dean Loreto.
Dean Loreto: X, czas na twoją walkę, rusz się.

Michał Butler: Panie i panowie, czas na ostatnią walkę, która odbędzie się na zasadach Submission Match, przed główną walką wieczoru! Jako pierwszy do ringu wejdzie pochodzący z Chicago, ważący 99 kilogramów Chris Saviano!

Master Of Puppets

Saviano wszedł na salę wygwizdywany przez publiczność.

Michał Butler: I jego przeciwnik, pochodzący z Warszawy, ważący 89 kilogramów Omega X!

Bed Of Nails

X wszedł na salę przy ogólnej radości publiczności. Kierował się szybko w stronę ringu, jednak po drodze uścisnął kilka osób i przybijał piątki z publicznością.
Sędzia dał znak do rozpoczęcia walki, a zawodnicy przeszli do zwarcia, którym Saviano zepchnął Omegę do narożnika, gdzie trafił go Low Kickiem. X nie pozwolił jednak na dalszą ofensywę Chrisa trafiając go łokciem w twarz, po czym pchnął go w stronę lin, a gdy ten wrócił, trafił do Dropkickiem, po czym zapiłą Headlock na macie. Saviano wyrwał się z niego bez większych problemów trafiając X'a łokciem w brzuch, po czym odbił się od lin i wrócił z Crossbody... Jednak Omega wykonał tą samą akcję! Obaj padli na matę, jednak to Saviano wstał szybciej i wyszedł na krawędź ringu. Wyszedł już na drugą linę, lecz Omega zdążył i strącił go z powrotem na krawędź ringu, po czym wykonał Suplex. X wyszedł na krawędź ringu i wykonał 450 Splash z trzeciej liny!

Michał Butler: Ależ akcja! Niesamowity Splash!

Omega od razu wstał i wyskoczył ponownie na krawędź ringu czekając aż Chris wstanie. Gdy ten podniósł się i obrócił w stronę X'a, ten wyskoczył z trzeciej liny... Jednak trafił wprost na Super Kick! Saviano przypina... 2 count! Saviano okładał serią Punchy przeciwnika leżąc na macie, gdy w końcu Omega trafił go trzy razy kolanem w głowę. X podniósł się i wykonał Shining Wizard! Przypięcie... 2 count! Saviano wyturlał się z ringu, a X nie czekając na nic odbija się od lin i wykonuje świetny Suicide Dive, wbijając Chrisa wprost w barierki! Omega kilka razy trafia przeciwnika Punchami, po czym próbuje rzucić nim w stronę schodów, jednak Saviano kontruje i to X ląduje na schodach. Chris wykonuje Knee Strike, po czym uderza głową Omegi w schody, a następnie wrzuca go do ringu.

Michał Butler: Oby tylko Omega nie był znów skontuzjowany!

Saviano przypina... 2 count! Chris podnosi X'a i popycha go w stronę lin, a gdy ten wraca, wykonuje świetny Spinebuster! Następnie wynosi Omegę na Powerbomb, jednak ten kontruje to na świetną Hurricanranę którą wrzuca przeciwnika do narożnika! X rusza na przeciwnika, jednak Saviano podcina go i Omega ląduje twarzą w narożniku! Chris wykonuje Powerbomb, po czym dorzuca Running Legdrop. Przypięcie... 2 count! Saviano podnosi przeciwnika i wrzuca go do narożnika, po czym rusza w jego stronę i wykonuje High Knee Strike... Nie! X odrzuca przeciwnika i wyskakuje na krawędź ringu, po czym wykonuje Crossbody z trzeciej liny! Przypięcie... 2 count! Omega podnosi przeciwnika, jednak Chris wyrywa się i popycha X'a na liny, po czym wykonuje Spinebuster! Saviano wychodzi na narożnik i wykonuje Moonsault! Jednak Omega wstaje i łapie go w locie i wykonuje Body Slam!

Michał Butler: Zapowiadał się koniec Omegi, ale jednak ma coś do powiedzenia!

Omega wykonuje 450 Splash z narożnika po którym od razu zapina Dungeon Lock! Saviano odklepuje niemalże od razu!

Michał Butler: Zwycięża Omega X!

Omega wyszedł z ringu i ponownie uściskał kilka osób. Wyszedł z sali przy ogólnej radości publiczności.

Po chwili przerwy, Butler wychodzi na ring.
Michał Butler: Panie i panowie, już czas na główną walkę wieczoru, w której zmierzy się dwóch świetnych zawodników o pas mistrzowski Polish Underground Wrestling! Jedyną zmianą w zasadach walki jest to, że jeżeli na sali pojawi się jakiś zawodnik, który mógłby interweniować w walce – zostaje on natychmiast zwolniony! Jako pierwszy do ringu wejdzie pretendent do pasa mistrzowskiego, pochodzący z Będargowa, ważący 75 kilogramów Axel Blaze!

Decadence

Axel wchodzi do ringu szybko, nie zwracając uwagi na publiczność, wyraźnie zestresowany.

Michał Butler: I jego przeciwnik, pochodzący z Warszawy, ważący 80 kilogramów, mistrz Polish Underground Wrestling, Crusher!

A Dying Breed

Crusher wchodzi na salę przy gwizdach publiczności, niosąc w wyciągniętej ku górze ręce pas mistrzowski. Wszedł powoli do ringu i oddał sędziemu pas, a ten dał znak do walki.

Blaze chciał zacząć od zwarcia, jednak Krasz uniknął jego rąk i wyprowadził Neckbreaker, po którym od razu przypiął. 1 count. Crusher odbija się od lin, jednak Axel w porę się podnosi i wykonuje Back Body Drop, po którym dopada Krasza i atakuje serią uderzeń kolanem. Nagle na sali gaśnie światło, a Axel odsuwa się od Crushera na drugi koniec ringu. Po chwili światło znów zostaje włączone, a na sali nie widać nikogo nowego. Wykorzystuje to Krasz wykonując Swinging Neckbreaker.

Michał Butler: Co się działo z tym światłem?

Krasz atakuje serią Low Kicków, po czym wyrzuca przeciwnika na krawędź ringu, skąd zrzuca go Shoulderblockiem. Crusher wychodzi na narożnik i wykonuje Moonsault! Krasz atakuje serią Punchy, jednak w końcu Axel zyskuje kontrolę nad pojedynkiem po tym jak wbił Krasza głową w metalowy narożnik. Uderzył trzy razy, aż łuk brwiowy Crushera pękł. Następnie atakował go poza ringiem serią kopnięć w głowę, gdy światło znów zgasło.

Michał Butler: Chyba nie zapłacili za prąd!

Gdy światło zostało włączone, Crusher wrzucił Blaze'a do ringu, po czym wykonał Jaw Breaker. Przypięcie... 2 count! Krasz podniósł przeciwnika i wykonał Roundhouse Kick! Nie! Axel odbił nogę Crushera i sam wykonał Super Kick, który jednak nie powalił Krasza. Blaze odbił się od lin i wrócił z Missle Dropkick, po którym Crusher padł na matę. Przypięcie... Światło znów zgasło, po czym rozbrzmiał mrożący krew w żyłach śmiech!

Michał Butler: Co tu się dzieje?!

Światło znów zostało włączone, a na macie Crusher zapiął Sleeperhold przeciwnikowi, atakując go serią uderzeń z łokci w głowę. W końcu Blaze wydostał się gdy ugryzł Crushera w rękę. Axel był szybciej na nogach i wykonał Snap Half-Hatch Suplex, po czym dołożył Running Dropkick prosto w głowę przeciwnika. Podniósł go i wykonał Belly to Belly Overhead Suplex, po czym przypiął... 2 count! Axel odbił się od lin i wykonał Running Knee Drop, po czym zapina Cattle Mutilation... Światło znów zgasło! Gdy światło zostało włączone, metr od ringu stał wysoki mężczyzna w długich czarnych włosach opadających na twarz. Axel przerwał dźwignię i przy nagłym przypływie odwagi odbił się od lin i wykonał Suicide Dive wprost na tajemniczego mężczyznę! Ten jednak złapał go w locie i rzucił nad sobą! Blaze wpadł wprost na barierki! Mężczyzna ruszył w stronę Axela i wykonał Star Driver - Belly To Back Suplex Flipped Into A High Knee! Sędzia oznajmił zwycięstwo Axela przez dyskwalifikację, jednak Crusher wyskoczył z ringu, wziął pas i ruszył w stronę napastnika! Uderzył go pasem w głowę, jednak to nie zrobiło na nim żadnego wrażenia! Gdy mężczyzna odwrócił się w stronę Krasza, ten wyprowadził Roundhouse Kick, jednak napastnik złapał go za nogę i odrzucił kilka metrów od siebie, po czym ruszył za nim i złapał go za szyję! Przeciągnął napastnika do stołu komentatorskiego i... Wykonał Chokeslame wprost na stół!

Michał Butler: Przestań!

Mężczyzna spojrzał w jego stronę i jednym uderzeniem pięści znokautował komentatora. Napastnik wrócił do Axela, podniósł go i wykonał DDT wprost na pas. Gdy napastnik wstał, zaśmiał się głośno i opuścił salę.

PS. Gala za pewnie nie jest na takim poziomie jak poprzednie, ale to ze względu na brak czasu na pisanie. Nie wiem kiedy pojawi się następna gala, ale prawdopodobnie nie w przyszłym tygodniu. Obserwujcie temat, pojawią się za jakiś czas newsy.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

No i kolejna gala, wypadła dobrze więc nie masz się co przejmować. Walki o dobrej długości i ładnie napisane. Dodałeś kolory a gdyby do tego doszły jeszcze zdjęcie było by pięknie. Ogólnie nie ma nic do zarzucenia. Cieszy mnie mój debiut (w końcu do niego doszło :D ) i do tego wygrany. Wystąpiłem też dwa razy na BS więc fajnie ;) jednak to co najbardziej mnie zastanawia po całej gali to kim jest tajemniczy napastnik który prześladuję Axel'a. No cóż, musimy czekać. Czekam na kolejny odcinek i życzę powodzenia :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Przeczytałem galę, to i skomentuję. Nie interesowały mnie zbytnio walki, tylko zwycięzcy i sposób zakończenia walki. Ogólnie mogę powiedzieć, że długość walk jest w sam raz, nie przesadzasz, ale też nie odwalasz fuszerki. Fajne segmenty na backstage'u, tylko nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego Dean Loreto przystał na wszystko, co chciał Axel Blaze? Albo robisz z niego cipowatego szefa, albo to on jest tym napastnikiem/ma coś wspólnego z napastnikiem. A skoro już mówię o napastniku, to zdecydowanie przesadziłeś z manewrami zgaszenia światła. Mogłeś wymyślić coś jeszcze, bo tam chyba 5 czy 6 razy zgasło światło i było to po prostu nudne. Ten napastnik to niezły monster i ciekawi mnie jak go będziesz dalej bookował. To chyba tyle i jeżeli masz czas, to zapraszam do PWC - tutaj albo na forum ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Gala bardzo fajna, nie przejmuj się brakiem czasu. Skomentuję jedno... ME! Cud, miód i orzeszki! Bardzo fajnie to rozpisałeś, Krasz w swoje urodzinki przegrał, ale pas mam nadal. Fajnie wprowadzasz nowego potwora do federacji, jest szansa, że jednak nie odbierze mi pasa do końca wakacji :D Co dalej? Zdecydowanie poprawiłeś estetykę pracy, gala z kolorkami i większymi przerwami = super gala. Coś jeszcze? Moim zdaniem długość walk i segmentów jest idealna. Ja nie patrzę na walki, tylko głównie na sytuację na galach, oraz w przypadku federacji, w których ja biorę udział na zwycięzców. Mógłbyś jeszcze dodać przed i po walkach pogrubionym tekstem kto walczy np. przed walką: "Singles Match for PUW Championship Mr. Crusher vs ???" i po walce "Zwycięzca walki - Mr. Crusher (pinfall) po linijce odstępu. Ogólnie tak jak to robi Sabinq i KL.

Low carder
Awatar użytkownika

To tak.
Chciałbym przede wszystkim poinformować że nie skończyłem pisania fedki, a słyszałem takie plotki.
Po prostu mam strasznie zapchany rozkład dnia i tak prawdopodobnie do połowy sierpnia. No cóż, nie jest to mój wybór. Gdy mam wolne chwile to piszę po troszkę, ale w takim tempie... No. Poinformuję jak będzie się zbliżała gala.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Mam dla was AWESOME (jak ja sam) wiadomość!
Zakończyłem wszelkie kursy kondycyjne i techniczne (wtajemniczeni wiedzą o co kaman - a co, zagimbusowałem) i PUW powraca!
Co prawda za cholerę nie wiem kiedy, ale mam duuuuuuużo więcej czasu co oznacza powrót superhiroł osom Tazza na forum, jak i powrót PUW!

Za jakiś czas gdy gala będzie gotowa to zedytuję tego posta, więc żeby mi żaden nicpoń nie kasował go bo poszczuję Gilem albo Korpalem w ostateczności :)

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Czekam na powrót i dalsze losy mojej postaci :D długo cię nie było i bałem się że porzucisz projekt jednak na szczęście się myliłem. Mam nadzieję że nadal w formie :P ciekaw jestem co dalej i jak ci będzie szło. Szybko wracaj PUW, pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Na stronie internetowej Polish Underground Wrestling pojawiła się zapowiedź gali, która przewidywana jest na 25 listopada!

Również pojawiło się kilka newsów:

"# Zostały wyjaśnione przyczyny zawieszenia działalności federacji. Spowodowane to było poważnymi kłopotami zdrowotnymi prezesa federacji, Deana Loreto. "Teraz czuję się ok, wracamy do gry." - Powiedział Loreto gdy spotkaliśmy go jak został wypisany ze szpitala.

# Kolejna gala nosi tytuł "Unfinished Bussisnes".

# Na galę zostały zapowiedziane dwie walki:

PUW Intercontinental Championship: Mr. Crusher vs Łukasz Sokół

Divas Steel Cage Match: Rose Blue vs Laura Gray

# Federacja zatrudniła Ring Announcerkę Sarę Dante."

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Na stronie internetowej Polish Underground Wrestling pojawiło się kilka newsów:

"# Niestety, właściciele federacji postanowili przesunąć termin gali na 2 grudnia!

# Na gali odbędzie się łącznie 5 walk!

# "Ta gala będzie wyjątkowa. Mam nadzieję że nie zawiedziemy oczekiwań fanów. Szykujemy coś naprawdę wielkiego." - Powiedział The Olympian w ostatnim wywiadzie."

# "Mogę zdradzić że na gali nie odbędzie się jedna walka o pas mistrzowski, a dwie!" - Powiedział w wywiadzie dla lokalnej gazety Axel Blaze."

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Gala nr 4.

Michał Butler: Panie i panowie! Witajcie na pierwszej po kilku miesięcznej przerwie gali federacji PUW – Unfinished Bussisnes! Tego wieczoru czekają nas naprawdę świetne walki! Miejmy nadzieję że dojdzie również do wyjaśnienia konfliktu między Blazem i tajemniczym napastnikiem! Zobaczymy czy Egraam pokona w końcu Crushera? Ale to już wkrótce! Czas na pierwszą walkę!

Do ringu wychodzi nowa ring announcerka, Sara Dante.
Sara Dante: Czas na pierwszą walkę wieczoru! Jako pierwszy do ringu wejdzie pochodzący z Krakowa, ważący 80 kilogramów The Olympian!

And The Horse He Rode In

Olympian wyszedł powolnie na arenę, wygwizdywany przez publiczność za to co zrobił w ostatniej walce. Spojrzał w stronę stalowej klatki zawieszonej nad ringiem, po czym wbiegł do ringu, po drodze odtrącając rękę jakiegoś fana.

Sara Dante: I jego przeciwnik, pochodzący z Radzynia Podlaskiego, ważący 99 kilogramów, Burst!

Down For Life

Burst przy gwizdach publiki podszedł szybko do ringu, jednak nie wszedł od razu. Podskoczył kilka razy w miejscu i okrążył ring, by wejść do niego po schodkach. Wyszedł na narożnik, po czym pokazał środkowy palec do publiczności, co wywołało jeszcze więcej gwizdów. Olympian wskazał palcem na przeciwnika i nagle uderzeniem w plecy zrzucił go z narożnika prosto na schodki! Sara Dante szybko usunęła się z ringu, a sędzia o dziwo dał znak do rozpoczęcia walki!

Michał Butler: No ale żeby tak? No przecież to nie ładnie!

Olympian od razu wyskoczył z ringu, po czym złapał prawą nogę Bursta i uderzył nią w schodki. Po tym dołożył długą serię Stompów na kostkę, a gdy sędzia doliczył do ośmiu, wrzucił przeciwnika do ringu i wturlał się zaraz po nim. Olympian od razu ruszył z atakiem, serią kopnięć atakując prawą nogę przeciwnika. Olympian blokuje nogę Bursta między linami, wychodzi na narożnik… Wykonuje Leg Drop na nogę przeciwnika!

Michał Butler: Czy on zwariował?! Mógł połamać mu nogę!

Olympian wrócił do ringu i stanął w narożniku. Burst po kilku sekundach wstał, opierając się o liny. Olympian ruszył w jego stronę i wyprowadził kilka Low Kicków w prawą łydkę, które powaliły Bursta na matę. The Olympian zadowolony przeciągnął prawą nogę między linami… Po czym zapiął Achilles Lock zwisając głową w dół! Nim sędzia odliczył do trzech Burst odklepał!

Sara Dante: Zwycięzcą przez poddanie został The Olympian!
Michał Butler: Niesamowite! Naprawdę! Tak krótkiej walki w historii federacji jeszcze nie było! Czyżby Olympian miał zamiar zdominować resztę rosteru?

Na telebimie zawieszonym za ringiem pojawił się Axel Blaze, który rozmawiał z kimś przez telefon na zapleczu. Po chwili podszedł do niego Omega X, a Blaze schował telefon do kieszeni.
Axel Blaze: Czego tu chcesz?
Omega X: Wiesz, chciałem Ci tylko powiedzieć, że twój kolega chce się z tobą dziś zobaczyć.
Axel Blaze: O czym ty mówisz? Jaki kolega?
Omega X: No wiesz, ten wysoki.Omega uśmiechnął się szyderczo i wszedł do swojej szatni. Telebim został wyłączony, a w międzyczasie klatka została opuszczona na ring.

Sara Dante: Panie i panowie, czas na pierwszy w historii PUW Steel Cage Match! Jako pierwsza do ringu wejdzie pochodząca z Poznania, Rose Blue!

Welcome to The Jungle

Rose weszła na salę witana przez oklaski publiczności, po czym szybko weszła do ringu.

Sara Dante: I jej przeciwniczka, pochodząca z Nowego Yorku, Laura Gray!

Laura weszła powolnie na salę z mikrofonem w ręce, a publiczność zaczęła ją wygwizdywać.

Laura Gray: Rose… Jesteś taka głupia. Po co Ci ta walka? By znów przegrać? Jesteś tylko nieudolną, małą… Och, zamknijcie się! Radzę Ci byś od razu opuściła ring, bo nie spotka Cię tam nic dobrego. Nie rozumiem czego szukasz w tej federacji. Jedyną, prawdziwą zawodniczką jestem ja, a ty… I ta Holly nie nadajecie się do niczego, bo… - Nagle na salę wbiegła Holly X, która rzuciła Laurą wprost na klatkę! Gray odbiła się od niej i padła na maty obok ringu. Holly od razu ruszyła w jej stronę i zapięła Cross Arm Breaker! Po kilku sekundach na salę wbiegło dwóch dodatkowych sędziów, którzy odciągnęli Holly X, która o dziwo została pożegnana radością kibiców. Sędzia główny wyszedł z ringu i podszedł do Laury.

Michał Butler: Mam wrażenie że to tyle na temat tej walki, a szkoda… Chwila… Laura chce kontynuować walkę!

Laura wstała i trzymając się za prawe ramie weszła do ringu, gdzie oparła się o narożnik. Sędzia upewnił się czy Gray chce kontynuować walkę, a gdy ta skinęła głową, zabrzmiał gong.
Rose na nic nie czekając wbiła w narożnik przeciwniczkę, zasypując ją serią łokci. Blue odbiła się od lin i ruszyła w stronę Laury by wykonać Shoulder Block… Jednak Gray uciekła z narożnika! Rose wbiła się w ścianę klatki, co wykorzystała Gray, atakując ją serią kopnięć, co skończyła Dropkickiem w plecy przeciwniczki. Laura podeszła do sędziego i wskazała na drzwi, a ten je otworzył! Gray ruszyła do wyjścia, jednak w ostatniej chwili Blue powaliła ją Spearem w nogi!

Michał Butler: Było blisko, nie mogę uwierzyć że Laura nie wyszła!

Rose zaatakowała Laurę serią Stompów, po czym wykonała Springboard Legdrop, po czym skoczyła na ścianę klatki i ruszyła na górę! Gdy była prawie na samej górze, Gray wstała, odbiła się od lin i trafiła przeciwniczkę Dropkickiem w nogi! Jednak to nie wystarczyło by Blue spadła, bo trzymała się klatki rękoma. Rose wykorzystała chwilę i wyszła na krawędź klatki, jednak Laura złapała jej nogę i w powietrzu zapięła Achilles Lock, wisząc głową w dół!

Michał Butler: O Boże! Oby nie spadła!

Blue próbowała zrzucić przeciwniczkę, jednak ta nie puszczała, coraz mocniej zaciskając uchwyt, co doprowadziło do kapitulacji Rose – przełożyła nogę przez krawędź, chcąc kopnąć Laurę, jednak ta wykorzystała to i rękoma zrzuciła przeciwniczkę na środek ringu! Przez prawie 30 sekund żadna z zawodniczek się nie podniosła. Rose w końcu podczołgała się do lin i podciągnęła, by oprzeć się o narożnik. Gdy Laura wstała, Blue powaliła ją Clotheslinem i wyszła na narożnik. Gdy Gray ponownie wstała, Rose wykonała Crossbody! Jednak Gray skontrowała na Back Drop! Gray podniosła przeciwniczkę, po czym kilkukrotnie kopnęła ją kolanem w głowę, a następnie wbiła w ścianę klatki. Podniosła ją ponownie, po czym odbiła się od lin i wykonała Spinning Roundhouse Kick!

Michał Butler: No Laura, to do wyjścia, hop hop!

Gray ponownie podeszła do drzwi które otworzył sędzia, jednak przed wyjściem zatrzymała się, rozglądając po sali. Odwróciła się w stronę Rose… I została wbita w ścianę potężnym Shoulder Blockiem! Sędzia zamknął drzwi, a Blue ruszyła po ścianie klatki ku górze – zmęczona wchodziła bardzo wolno. Po chwili Gray podniosła się i ruszyła po ścianie obok Blue! Gdy obie znalazły się na szczycie ściany, zaczęły wymieniać się serią Punchy i Backhand Chopów, jednak to Rose w końcu uderzyła głową Gray w klatkę! Laura złapała się za czoło, z którego ciekła krew! Gray włożyła Rose palce do oczu, po czym wykonała… Monkey Flip ze szczytu klatki, posyłając Blue na stół komentatorski, przy czym sama spadła na matę poza ringiem!

Michał Butler: Niesamowite! Kto był pierwszy?! Kto wygrał!?

Sędzia powiedział coś do Sary.

Sara Dante: Zwycięża, przez ucieczkę z klatki Rose Blue!
Publiczność zaczęła gwizdać najwidoczniej oburzona wyborem sędziego. Laura powolnie wstała i ze szczątków stołu komentatora wygrzebała mikrofon.

Laura Gray: Co? O czym ty pieprzysz facet? Ona wygrała? Przecież ja… Ja wyskoczyłam z klatki pierwsza! Ja wygrałam stary durniu!
Sędzia zaczął coś do niej mówić, mocno przy tym gestykulując…

I'm here to show the world

Przy swojej muzyce na salę wyszedł Dean Loreto, witając oklaskami przez publiczność.
Dean Loreto: Niestety, panie sędzio muszę się zgodzić z panną Gray, bo wydaje mi się że to ona była pierwsza. Ale żeby się upewnić… Proszę o włączenie powtórki!
Na telebimie pokazano powtórkę z lotu Laury i Rose.

Michał Butler: No to to jest ewidentny błąd sędziego!
Nadbiegło dwóch sędziów i medyk, którzy zabrali nieprzytomną Rose na zaplecze. Sędzia walki pokiwał głową i powiedział coś do Sary.
Sara Dante: Decyzja sędziego uległa zmianie! Przez ucieczkę z klatki zwycięża Laura Gray!

Laura upuściła mikrofon i ruszyła w stronę wyjścia z sali, którą opuściła razem z Deanem.
Krótka przerwa w gali, w czasie której zebrano kawałki stołu komentatora i wstawiono nowy.

Michał Butler: Połamali mi stół – dostałem nowy stół. Wszyscy w tej federacji mi usługują. No, ale nie czas na przechwałki, bo w ringu czeka Blaze!

Blaze stał w ringu, w którym zaczął robić powolne kółka.
Axel Blaze: Ktokolwiek… Cokolwiek mnie atakowało przez ostatnie gale… Cholera. Wiecie co ludzie? Postanowiłem, że nigdy więcej nie pozwolę by przez coś takiego stracić pas, który miałem zapewniony! Nie pozwolę by ktoś mnie tak zaatakował! Ta osoba która mnie atakowała… To zwykły tchórz i śmieć, bo boi się skonfrontować się ze mną, twarzą w twarz. A wy ludzie, jesteście takimi samymi śmieciami jak on! Buczycie na mnie, a gdybyście mieli stanąć ze mną oko w oko, balibyście się odezwać chociaż słowem! Gardzę takim czymś! A jeżeli ty, który mnie atakujesz, masz chociaż trochę odwagi, wyjdź! Wyjdź i pokaż się nam wszystkim, pokaż jaki potężny jesteś!
Blaze oparł się o narożnik czekając. Po kilkunastu sekundach zgasło światło, jednak zapaliło się po jakichś trzech sekundach, a w ringu… Prawie dwumetrowy mężczyzna w długich czarnych włosach opuszczonych na twarz stał za Blazem! Gdy Axel zauważył mężczyznę od razu wyskoczył z ringu, a mężczyzna zaczął się śmiać, a następnie podniósł mikrofon Axela.
Mężczyzna: I to ja jestem tchórzem? Ja? Chciałeś mnie w ringu, więc jestem, a uciekłeś! Jesteś jedynie małym dzieciakiem, który boi się ciemności. Boi się swojego własnego strachu. Dziwisz mi się że Cię atakowałem? Dziwisz się że chcę się Ciebie pozbyć? Dlaczego? Czy jesteś aż tak głupi? Chyba każdy na tej sali wie że nie nadajesz się do walczenia w ringu. Jesteś za słaby – psychicznie i fizycznie. Nie jesteś w stanie walczyć ze mną w ringu, dlatego…

Blaze rzucił się w stronę Butlera i zabrał z jego stolika mikrofon.

Axel Blaze: Nie jestem w stanie z tobą walczyć? Jestem słaby fizycznie i psychicznie? JA JESTEM SŁABY PSYCHICZNIE? Chociaż nie jestem chory psychicznie. Spójrz na siebie. Ja chociaż nie ukrywam swej twarzy przed innymi w kępie kudłów. Nie ukrywam się w ciemnościach. Nie wiem skąd się wziąłeś, ale twoi rodzice musieli być nieźle…
Mężczyzna: Nie mów o moich rodzicach. Nie masz takiego prawa!
Axel Blaze: Zabronisz mi? A może znów zaatakujesz mnie gdy nie będę patrzył?
Mężczyzna: Jesteś wielkim cwaniakiem poza ringiem. A może przyjdziesz tutaj i sprawdzimy kto jest lepszy? Tu i teraz?!
Axel Blaze: Zapomnij. Mam lepsze zajęcia niż atakowanie chorego psychicznie, niedorozwiniętego starca.
Mężczyzna wyszedł z ringu i podszedł do Blaze’a, który nie odsunął się. Mężczyzna złapał Axela za włosy.
Mężczyzna: Ty i ja. Dzisiaj w ringu. Powodzenia.Po czym odepchnął Blaze’a na barierki. Światło zgasło, a gdy zapaliło się po chwili, mężczyzny nie było na sali.

Sara Dante: Czas na walkę o pasy mistrzowskie Tag-Teamów federacji PUW! Jako pierwsi do ringu wejdą Tomasz Lipski i El Aviador!

I Stand Alone

Obaj wychodzą szybkim krokiem na salę, przywitani oklaskami. Kierując się w stronę ringu przybili kilka piątek z publicznością.

Sara Dante: I ich przeciwnicy, Korpal i Chris Saviano!

Master Of Puppets

Wyszli wygwizdywani przez publiczność. Korpal kogoś popchnął i plunął tej osobie pod nogi, po czym weszli do ringu.

Rozpoczęli Aviador i Saviano. Chris od razu ruszył w stronę przeciwnika, jednak ten powalił go Arm Dragiem, po czym pociągnął go za rękę i zmienił się z Lipskim. Lipski kilka razy kopnął przeciwnika w brzuch, po czym popchnął go na liny. Gdy Saviano wrócił Lipski wykonał Lou Thesz Press, po którym od razu przypiął! 1 count! Chris próbował uciec, jednak Lipski wrzucił go w narożnik, gdzie zaatakował go seria Punchy. Gdy sędzia ich rozdzielił, Saviano wykorzystał to i między linami uciekł z ringu. Lipski wyskoczył za przeciwnikiem, jednak Korpal trafił go Dropkickiem z krawędzi ringu!

Michał Butler: Ała, to musiało boleć!

El Aviador nie czekając na nic, wskoczył do ringu, odbił się od lin… I wykonał Suicide Dive wbijając Korpala w barierki! Aviador zaczął obijać przeciwnika, a Lipski ruszył na Chrisem, który wrócił do ringu. Gdy Tomek wpadł do ringu za nim, Saviano trafił go od razu kopnięciem w głowę, po czym wyszedł na narożnik! Wykonał Moonsault… Jednak Lipski wyciągnął nogi i trafił go w twarz! Przypięcie, 2 count! Aviador wrócił na krawędź ringu i zmienia się z Lipskim, jednak Saviano znów uciekł z ringu! El Aviador wyskoczył za nim, a Chris to wykorzystał i rzucił nim w stalowe schodki! Lipski chciał ruszyć na pomoc partnerowi, jednak został powstrzymany przez sędziego.

Michał Bulter: Panie sędzio! A Korpala to wcześniej nie powstrzymałeś!

Saviano uderzył głową Aviadora o schodki, po czym wrzucił go do ringu. Przypięcie… 2 count! Saviano zmienił się z Korpalem, który odbił się od lin i wykonał Splash. Przypięcie… 2 count! Korpal podszedł do narożnika, gotów na Shooting Star Press… Jednak Lipski trafił go z krawędzi Big Bootem! Wykorzystał to Aviador, który wykonał Hurricanranę, którą posłał Korpala do narożnika! Zmiana z Lipskim! Aviador popycha Korpala na liny, Lipski wskakuje i mamy Da Shout Out z 3 liny! W międzyczasie El Aviador zrzucił Saviano z krawędzi ringu, Lipski przypina… 3 count!

Michał Butler: Mamy nowych mistrzów! Mamy nowych mistrzów! To historyczna chwila!
Sędzia wręczył zawodnikiem pasy, a Ci opuścili salę.

Michał Butler: Właśnie zostałem powiadomiony, że walka Blaze’a z tajemniczym mężczyzną się odbędzie już teraz! I to w stypulacji No DQ!

Krótka przerwa w gali.

Sara Dante: Panie i panowie, czas na kolejną galę w stypulacji No DQ! Jako pierwszy do ringu wejdzie ważący 75 kilogramów, pochodzący z Będargowa, Axel Blaze!

Decadence

Axel wszedł dosyć szybko na salę, wśród gwizdów publiczności, po czym od razu wszedł do ringu.
Ku zdziwieniu Blaze’a, Sara Dante wyszła z ringu, jakby nie miała nikogo zapowiadać. Na sali zgasło światło, a po chwili przy ringu stał czarnowłosy gigant!

Sędzia dał znak do rozpoczęcia walki, a Blaze od razu wyskoczył na drugą stronę ringu i wyjął z pod niego krzesło! Mężczyzna ruszył do stolika komentatorskiego i zabrał z niego mikrofon. Chciał coś powiedzieć, jednak Blaze ruszył biegiem w jego stronę, chcąc zaatakować krzesłem… Lecz mężczyzna uniknął ataku i uderzył mikrofonem Axela w krocze! Blaze padł na matę obok stolika i zaczął się zwijać z bólu, jednak mężczyzna nie zmienił zamiaru i zaczął atakować Axela serią stompów. Mężczyzna podniósł Blaze’a za włosy i podciągnął go do schodów, po czym… Wykonał Powerbomb wprost na schody, które się wgniotły!

Michał Butler: To wariat! Co on sobie myśli!?

Mężczyzna odwrócił się w stronę Butlera i ruszył ku niemu. Gdy był już dostatecznie blisko chwycił go za szyję, jednak w ostatniej chwili podbiegł do niego Axel i uderzył go krzesłem w plecy! Uderzył ponownie i krzesło się złamało! Blaze zabrał krzesło na którym siedział Butler i zaczął uderzać nim przeciwnika, aż się złamało! Axel z pewnym trudem podniósł mężczyznę i rzucił na barierki, gdzie go spoliczkował, po czym wskoczył do ringu. Blaze wyszedł na narożnik, odwrócił się w stronę opartego o barierki przeciwnika… I wykonał Spear! Barierka zawaliła się pod naporem ciał dwóch zawodników!

Michał Butler: Niesamowita akcja! Czegoś takiego nie widzi się codziennie!

Po prawie 40 sekundach na maty pierwszy wczołgał się mężczyzna, który podszedł do ringu i wszedł na krawędź. Usiadł i przeczesał włosy, odgarniając je z twarzy. Okazało się że to Raph Starz którego profil został dodany na stronę internetową federacji już w sierpniu! Blaze wyczołgał się po chwili i ruszył chwiejąc się na nogach w stronę Starza, jednak ten odkopnął go wprost na schody! Raph zeskoczył z krawędzi i wyjął z pod ringu stół, który ułożył przy schodach. Wrzucił Blaze’a do ringu. Przypięcie… 2 count! Starz powolnie wciągnął Axela na narożnik, uderzył go w twarz, po czym coś krzyknął i… Blaze zepchnął go wprost na stół! Axel dorzucił Knee Drop na twarz przeciwnika i chwycił za szczątki krzesła, którym zaczął bezlitośnie okładać Rapha, a następnie zaczął uderzać jego głową o schodki. Łuk brwiowy Starza pękł, zalewając schody krwią. Blaze pociągnął przeciwnika do stolika komentatora i położył go na nim. Wyszedł na stół, jednak w ostatniej chwili Starz poderwał się i wykonał Chokeslame wprost na stół, który załamał się pod nimi!

Michał Butler: No nie! Kolejny stół!

Starz wrzucił Blaze do ringu… Przypięcie… 2 count! Wściekły ruszył w stronę sędziego i trafił go Headbuttem! Gdy wrócił, Axel był już za ringiem, gdzie ustawiał kolejny stół! W międzyczasie do ringu wbiegł drugi sędzia. O dziwo po chwili wrócił do ringu, a gdy ruszył na niego Raph, ten zrobił unik i podciągnął liny w dół! W międzyczasie do ringu wbiegł drugi sędzia. Starz zatrzymał się na krawędzi! Axel odbił się od lin, ruszył w stronę przeciwnika i odbił się od trzeciej liny, jednak Raph złapał go za nogę i obaj spadli na stół! Sędzia wyszedł do nich, a gdy żaden z nich przez dłuższy czas się nie podnosił, doliczył powoli do dziesięciu.

Sara Dante: Niestety, zawodnicy są niezdolni do kontynuowania walki! Mamy remis!

Przerwa w gali.

Sara Dante: Czas na główną walkę wieczoru! Jako pierwszy do ringu wejdzie pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji PUW, ważący 74 kilogramów, pochodzący z Krakowa, The Parter… Egraam!

Heart of Courage

Egraam wbiegł na salę przy dużej owacji publiczności.

Sara Dante: I jego przeciwnik, niepokonany mistrz federacji PUW, ważący 80 kilogramów, pochodzący z Warszawy, Mr… Crusher!

A Dying Breed

Krasz wszedł na salę wygwizdywany przez fanów. Wskoczył do ringu, po czym oddał pas sędziemu.

Sędzia dał znak do rozpoczęcia walki i zaczynają od razu od zwarcia, które wygrał Egraam, powalając na matę Crushera, po czym kilkakrotnie kopnął go w lewą rękę. Przy kolejnej próbie kopnięcia Krasz złapał go za nogę i odepchnął, jednak Parter trafił na liny, co dało mu szansę na szybki powrót do przeciwnika i wykonanie Knee Lift, po którym posłał Crushera do narożnika. Ruszył w jego stronę, jednak Krasz uniknął szarży i dorzucił od siebie Superkicka w tył głowy Egraama, po czym wykonał Roll-Up… 2 count!

Michał Butler: Było bardzo blisko!

Crusher wepchnął Egraama do narożnika i kilkukrotnie trafił go Low Kickiem, po czym wyszedł na narożnik i wykonał Tornado DDT! Przypięcie… 2 count! Krasz wyszedł na narożnik, jednak gdy zobaczył że Parter zaczął uciekać, zeskoczył z niego i go dogonił. Pociągnął go za głowę do góry i trafił mocnym podbródkowym, po którym Parter trafił go Spearem! Egraam przypina… 1 count! Egraam wrzucił przeciwnika do narożnika i zaatakował salwą Punchy, po czym oddał mu potężny prawy podbródkowy, którym zwalił go z nóg! Wyskoczył na krawędź ringu i dorzucił Elbow Drop z trzeciej liny! Przypięcie… 2 count! Parter zaczął atakować lewą rękę przeciwnika, po czym zapiął Cross Arm Breaker! Jednak Krasz po chwili złapał liny.

Michał Butler: Kolejna szansa nie wykorzystana przez Egraama!

Egraam zaczął ponownie atakować rękę Krasza, jednak zrezygnował i pchnął go na liny. Gdy ten wracał, nadział się na kopnięcie w brzuch i… Snap DDT! Przypięcie… 2 count! Egraam wściekły zaczął skakać po ringu, jednak w końcu Crusher złapał go na nogę i powalił na matę! Wyszedł na narożnik… 450 Splash! Przypięcie… 2 count! Egraam powolnie wstał i zaatakował przeciwnika, spychając go do narożnika serią Low Kicków i Punchy. Gdy byli już przy narożniku Krasz odbił się od lin i Hurricanraną posłał przeciwnika na środek ringu! Crusher przypina… 2 count! Po chwili Krasz znów został zasypany serią Punchy przez Egraama, po czym ten pchnął go na liny! Parter ruszył na wracającego Crushera, jednak ten się zatrzymał i trafił przeciwnika Rhoundhose Kickiem! Przypięcie…

Michał Butler: To już na pewno koniec walki!

2 count!

Michał Butler: Niesamowite!

Crusher przerażony wyszedł na narożnik, wskazując na publikę, jednak w ostatniej chwili Parter złapał go za rękę i Arm Dragiem powalił go na matę! Egraam zepchnął z trudem przeciwnika do narożnika… I zapina Kimurę! Ciągle trzymając rękę Krasza w uchwycie przeciągnął go na środek ringu gdzie Crusher odklepał!

Michał Butler: Mamy nowego mistrza!

Sara Dante: Zwycięzcą i nowym mistrzem PUW zostaje The Parter… Egraam!

Widokiem cieszącego się razem z publicznością Egraama kończymy pierwszą po długiej przerwie galę.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Wiedziałem, że przegram :D Ale po kolei. Gala bardzo udana, miło że wróciłeś. Estetyka bardzo w porządku, mógłbyś jednak przed walką i po walce dac tekst "Walka numer 1 Mr. Crusher vs Egraam" i potem "Zwycięzca: Egraam" wszystko w pogrubieniu. Lepiej by się to czytało. Same walki świetnie rozpisane, długośc idealna, nie katowałeś nam wieloma linijkami tekstu, tylko krótko i na temat. Od zawsze lubiłem te wstawki komentatorów podczas walki, fajnie to brzmi. Segmenty także fajne, chociaż trochę krótkie i trochę nieprzemyslane + nierealistyczne. Przykładowo: "Sara Dante: Niestety, zawodnicy są niezdolni do kontynuowania walki! Mamy remis!" i przerwa. Dziwnie to brzmi, przydałaby się wstawka komentatorów czy jakis tekst, że na noszach zawodnicy zostali wyniesieni. Troszkę śmieszne wytłumaczenie zawieszenia działalności federacji, no ale cóż :D W sumie kogo to obchodzi. Co do wyników... Tak jak napisałem byłem pewny, że przegram, jednak nigdy bym się nie spodziewał, ze przegram z Egraamem. Jest on nieaktywnym userem WF, przynajmniej ja go nie widziałem już kilkanaście tygodni. No, ale może masz jakiś lepszy kontakt z Egraamem i wiesz, że będzie się udzielał i czytał gale. Albo po prostu pomógł Ci to pisac i taką dostał nagrodę :D Poza tym przegrałem przez submission, więc już zupełny shocker. Muszę Cię też pochwalic za fajną walkę tajemniczego mężczyzny - Starza. Nie mam pojęcia kto to jest, jedyny nick jaki mi się z tym kojarzy to Standzik i Staz :P No cóż, ciekawie rozwija nam się sytuacja, zobaczymy co będzie na treningu. Podsumowując bardzo dobry comeback, z niecierpliwością czekam na najbliższy trening, gdzie pewnie będę miał sporo do powiedzenia ^^ Powodzenia przy tworzeniu kolejnych prac.

Star
Awatar użytkownika

Bardzo udany powrót po stosunkowo długiej przerwie, dobra gala. Zdziwiło mnie moje zwycięstwo w mocnym squashu, czyżbym miał stać się monster heelem? XD HALL OF PAIN WITA! Ogółem gala prezentuje się bardzo dobrze, estetyka jak zawsze, na wysokim poziomie, nie można niczego zarzucić. Walki to jednak Twój największy plus. Nie były one ani za długie, ani za krótkie. Do tego dobre poziomem, bardzo ciekawie rozpisane i zabookowane naprawdę ciekawie się je czytało. Walka Div w Steel Cage`u? Nie myślałem o tym za pozytywnie muszę szczerze przyznać ale wyszło nad wyraz ciekawie i dobra końcówka, szykuje się jakaś dłuższa przerwa Rose? Zmiana mistrzów Tag Team i dobrze, bo Korpal i jego partner chyba też, na forum się nie pokazują i raczej pokazywać nie będą(Korpol ma bana hehe). Bardzo ciekawie zapowiada się storyline z tym tajemniczym mężczyzną, Starzem. Naprawdę nie mam pojęcia kto to może by ale jego postać już wydaje się naprawdę interesująca. Ich walka też naprawdę dobra, stypulacja wykorzystana praktycznie w pełni, nie brakowało mi niczego. Main Event także trzymał wysoki poziom. Zdziwiło mnie zwycięstwo Egraama, też z tego powodu, że nie pokazuje on się za często jednak ma on swój zabójczy finisher, KIMURA XD Reasumując, bardzo dobrze wyszła Ci powrotna gala z kilkoma dobrymi już na teraz storyline`ami. Ciekaw jestem jak to pociągniesz na nastęnych treningach i galach. Powodzenia w pisaniu i pozdrowienia ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna