Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn mar 18, 2019 10:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Gala przeczytana, więc wypada skomentować. Jak zwykle świetny poziom walk na PPV, bo każde starcie obfitowało w ciekawe akcje i emocje. Trochę oklepany był ten Steel Cage Match Kilgora z Rockim, ale mimo to było wyśmienicie. Dlatego na najlepszy pojedynek wybrałbym chyba Grzesiu vs Antychryst. Działo się bardzo dużo, były zwroty akcji i niespodziewana końcówka oraz - przynajmniej dla mnie - zwycięzca. To pewnie kara dla Grzegorza za brak komentarzy w fedce :D Pierwsza walka Tag Teamowa była lepsza od drugiej, bo było więcej akcji. Przynajmniej ja tak to odczułem, a do tego Monika jako GM przyłącza się do Mańka i Karyka, więc zrobiłeś coś ciekawego. W drugiej walce drużynowej również trochę zaskoczyłeś, bo przypiąłeś Fiskusa, a nie Sabinqa, ale możliwe, że Icon (gimby nie pamientajo?) wróci jako Trościan xD Randa i Sabinq jako mistrzowie nie są tak dobrzy jak Blue Guys, bo mają mniej wyrazisty gimmick, a do tego Piotrka nie ma już na forum, więc sądzę, że przy najbliższej okazji 3G zabierze im pasy. Najsłabsze starcie na gali, ale mimo to również stało na wysokim poziomie. Ciekawi mnie jak Darth oceni te pojedynki w swoim magazynie, bo ja miałbym spory problem :) Natomiast w Co-ME nie było żadnego zaskoczenia, bo i zwycięzca, i w sumie spot kończący walkę, był przewidywalny. To już koniec tej rywalizacji i ciekawe co z Kilgorem, a także Rockim. No i najważniejsze - Main Event. Nie było jakiegoś szaleńczego tempa, ale takie ciężkie zrobić w walce z tyloma osobami, a mimo to było to naprawdę wypełnione akcją, i jakąś historią, starcie. Porządny shocker zafundowałeś tak szybką eliminacją Gutki i Dartha, ale w sumie ktoś z face'ów musiał odpaść w podobnym czasie jak Haxy u heeli, a można było przewidzieć, że ja za komentarze zostanę trochę dłużej. Mimo to, debiut Dartha wypadł słabo i ciekawe co dalej z jego postacią. Dobrze zabookowałeś eliminację Forlixa i Stocha, bo bardzo dobrze to wypadło. White długo się trzymał, ale w końcu wyleciał, a ja trochę frajersko odpadłem. Jednak za chwilę to zrekompensowałeś, bo mój heel turn - mimo że praktycznie identyczny jak Chrisa Jericho - wypadł świetnie i zwiastuje nam ciekawy feud o ten pas. Mam nadzieję, że nie porzucisz do końca gimmicku psychofana AJ, ale rozumiem, że jako heel feudujący o główny tytuł, nieco od niego odstąpisz. Naprawdę wyśmienite PPV, ale szkoda, że nie dałeś jakiegoś wywiadu na BS, bo miałbyś 10/10 od Dartha, a tak masz tylko ode mnie :D Powodzenia w dalszym pisaniu!

Rookie
Awatar użytkownika

dobre dobre, mocne :D takie określenia opisują tą galę gdyż... lepiej się nie dało(dla mnie to był max jeśli chodzi o poziom :D) ;) ostatnia gala zapowiadała ciekawy akcent z Darthem Camiliusem a tu... Gielu wyraził swoje aspiracje(no prosze ;)) koledzy powyżej dali wszystkie możliwe opinie na temat pozostałych walk więc chyba nie ma sensu więcej sie rozpisywać ;) tak więc trzymaj dalej ten poziom a zajdziesz daleko :D

NIE SPAĆ!!! ZWIEDZAĆ!!! KOMENTOWAĆ!!! ;D http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=38461

Mid carder
Awatar użytkownika

Tęskniliście? Bo ja tak :D

WrestleFans Federation #13 - Czy czujesz szczęście?

Wyższa Szkoła Jazdy przyniosła odpowiedzi na wiele pytań, ale równocześnie postawiła wiele nowych. Kto następny rzuci wyzwanie Rock Bottomowi? Czy Monika pomoże XanaXom osiągnąć wyższe cele? Jak Gi4lu wyjaśni swój atak i czy jego celem jest pas WFF? Kto zdobędzie miejsce w Ladder Matchu, który odbędzie się na gali Hajs Się Zgadza? 13 edycja WFF rozwieje te wątpliwości.

Walka nr 1
Walka kwalifikacyjna o miejsce w Ladder Matchu
Dave Danger vs Carloss

Zaczynamy pojedynki kwalifikacyjne do Ladder Matchu, w którym do wygrania będzie kontrakt gwarantujący walkę o pas WFF lub WFF Polish w dowolnym momencie. Według zarządzenia GMki Moniki do niego wstąpić bez kwalifikacji mogą wstąpić byli mistrzowie lub obecny mistrz Cruiser. Reszta musi odbyć między sobą pojedynki. Wolnych miejsc jest jeszcze 5.

Zaczynamy od Dangera i Carlossa. Dave zaczął mocnymi kopnięciami na lewą nogę Carlossa, jednak ten odpowiedział mocnym łokciem. Danger odbił się od lin, ale trafił na Big Boota! 1 Count. Carloss chciał wykonać Clothesline, ale Danger uniknął, a po chwili wykonał swój własny Clothesline. Dodatkowo Knee Drop. 1...kickout! Dave obił rywala ciosami, by zakończyć wszystko Dropkickiem. 1...2...kickout! Danger zapiął Chin Lock, jednak Carloss wydostał się i wykonał Enzuigiri, a po nim High Knee! Wejście na narożnik i mamy Double Axe Handle dla wstającego Stocha. 1...2...kickout! Carloss chciał wykonać Low Big Boot, ale Stochu uniknął i wykonał Arm-Trap Neckbreaker. Do tego Elbow Drop. 2 Count. Dave zapiął Bow and Arrow Lock, a Carloss gdy próbował ruszyć z kontrą wpadł na Belly to Belly Suplex. Dave chciał wykonać akcję z narożnika, ale Carloss już wstał zepchnął go i sam wykonał Super Frankensteiner! Carloss ruszył z Clotheslinem, Dropkickiem i Double Axe Handle, by po chwili wejśc na narożnik i spróbować Diving Double Axe Handle, lecz wpadł prosto na Atomic Drop! Stochu dorzucił do tego Jumping Reverse Bulldog i pokazał, że czas na sen. Carloss na barkach i mamy GTS! Rywal Dave'a był zamroczony, więc Stochu dla formalności wykonał Killswitch! 1...2...3! Stochu pierwszym uczestnikiem Ladder Matchu!

Zwycięzca: Dave Danger via pinfall

Danger zadowolony z siebie odszedł na zaplecze, a tymczasem na titantronie pokazano skrót wydarzeń z pierwszej walki tego PPV, gdzie Antichrist wykorzystał moment zamroczenia sędziego i wykonał Twist of Hate z użyciem krzesła! Ramzes został zaniesiony na noszach na zaplecze, jednak tam odmówił wejścia do karetki krzycząc, że "Polaki Robaki zapłacą za to wszystko" i że "teraz ich brudne śmierdzące łapska wypuszczą majątek jego przodków."

Burning Now I Bring You Hell

W drodze na ring największy wygrany Main Eventu Wyższej Szkoły Jazdy - Ness! Stypulacja była dla niego niekorzystna, rywale niewygodni, a dodatkowo jeden z jego partnerów zdradził go, ale on pokazał, że tego pasu nie dostał za ładne oczy i teraz pewnie kroczy do kwadratowego pierścienia.

Ness: Dwa tygodnie temu na Wyższej Szkole Jazdy mieliśmy tonę znakomitych pojedynków. Ludzie mówili o różnych akcjach z tej gali. Jedni o tym co się stało w Openerze, drudzy o tym co u licha stało się w Tag Team Matchu, inni zastanawiali się co dalej z Tupakiem. Kolejni zaś mówili: "O kurwa, widziałeś co ten Rocky odwalił?" Jednak dużo uwagi poświęcili także walce wieczoru. Gawędzili na temat Tego co się stało z Camillusem, o tym, że ten i ten nie powinien zostać wyeliminowany, że mi się udało i takie tam. Jednak najwięcej mówiło się o moim partnerze z drużyny. Gi4lu. Czemu on postanowił odwrócić się ode mnie? Moja szyja do teraz odczuwa tego Piledrivera, który on wykonał znienacka. Chyba nawet trochę ją kontuzjowałem, ale to nie ważne w tym momencie. Wiedziałem, iż nie mogę ufać niektórym z mojego teamu. Jednak spodziewałbym się najprędzej tego po Camillusie czy nawet Forlanie, ale nie po Gi4lu. Po gościu, który może ma dużego skilla, ale jednocześnie podnieca się dziewczyną, która nawet na oczy go nie wiedziała i ma hopla na punkcie swojego telefonu. Powinienem się domyślić, bo nie wiadomo co w głowie takiego gościa siedzi. Zresztą sami się go zapytajmy. Gielu! Wyjdź jeżeli masz odwagę!

Let's light it up!

Gi4lu w podskokach zjawił się w ringu. Na jego twarzy gościł szeroki uśmiech.

Gi4lu: Ty myślisz, że za atakiem na Ciebie kryje się jakiś skomplikowany motyw wymagający dedukcji Rutkowskiego, ale muszę Cię rozczarować drogi Nessie. To wszystko jest bardzo logiczne. Pamiętasz jak zdominowałeś Storma na Wyższej Szkole Jazdy? Byłeś tylko ja i ty kontra on. Już miałeś wykonywać swój finisher, ale wtedy przypomniałeś sobie zasady. Pomyślałeś: "Hej, jeżeli teraz przypnę Storma, będę musiał jeszcze dzisiaj walczył z Gi4lu. On jest lepszy ode mnie." Wtedy w twojej głowie narodził się ten masterplan. Zobaczyłeś, że nie uda Ci się mnie pokonać, bo zwyczajnie nie jesteś w stanie. Naradziłeś się więc ze Stormem by uniknął mojego Moonsaultu. To oraz fakt, że trudy tak długiej walki dały o sobie znać. Storm przypiął mnie, ale ja byłem w stanie jeszcze odegrać się na tobie myśląc: "Chciałeś wydymać Freda, to teraz Fred Cię wydyma." Stąd ten piledriver. Publika nadal mnie kocha! <pozytywna reakcja dla Gi4lu> Bo i tak wyszło na twoje. Dalej jesteś mistrzem, ale już niedługo, ponieważ wyzywam Cię na pojedynek o twój pas. I to dzisiaj! O wybacz, muszę odpisać na SMSa.

Ness: Podaj mi choć jeden argument czemu miałbym się zgodzić?

Here Comes The Pain!

Ness nie musiał czekać na odpowiedź, gdyż pojawił się Storm! Burza był ostatnim zawodnikiem wyeliminowanym w wielkim 5 on 5 Elimination Matchu.

Storm: Chcesz jeden powód? Ja Ci kurwa dam jeden pieprzony argument. Owszem, na Wyższej Szkole Jazdy ty wyeliminowałeś mnie, ale to ja wyeliminowałem dwóch zawodników. Tego głupiego śmiecia obok mnie oraz samego Dartha Camillusa! Tego samego gościa, który pokonał kiedyś 3 największe legend pro wrestlingu w pojedynkę teraz padł. Padł pod ciężarem mojego Powerbomba. I teraz najlepsza część. Kiedy otrzymał Storm Clash musieli wynieść go na noszach. I to jest ten wielki niszczyciel planet i innych kosmicznych gówien? Nie, to zwykła ciota, która pewnie ubiera duży, plastikowy hełm oraz czarną sukienkę. Pierdolony fetyszysta. Ej, skoro jesteś taki wielki i potężny to się pokaż! Jebnij mnie swoim mieczem świetlnym, albo pojaw się i zniknij, w międzyczasie nokautując mnie. Niee, nie zrobisz tego. A wiecie dlaczego ja? Bo ja pozbyłem się go raz na zawsze! Dlatego moim przeznaczeniem jest pas WFF. Nie ma bardziej brutalniejszego czy też bardziej złego niż ja! Dlatego również rzucam Ci wyzwanie. Ja i ty dzisiaj o ten pas!

Publika chciała zobaczyć ten pojedynek, ale Nessu nie był przekonany do tego, którą propozycję wybrać.

I see that lantern!

Na rampie pojawiła się GMka WFF Monika!

Monika: Widzę, że mistrz nie jest zdecydowany kogo wybrać, więc pozwólcie że ja ustalę dzisiejszy, specjalny Main Event. Walkę Ness kontra Storm kontra Gi4lu. A na szali pas WFF! Proszę nie buczcie na mnie, ponieważ wszystko to robię dla waszego dobra. Jeżeli chodzi wam o sytuację z Tag Team Matchu to dzisiaj ta sytuacja zostanie wyjaśniona, a póki co czekajcie na Main Event i pozostałe walki kwalifikacyjne do Ladder Matchu. 3 zawodników ma już zaklepany udział. Są to Dark Storm - były mistrz WFF Polish, Tupak - były mistrz Tag Team i obecny mistrz Cruiserweight Antichrist! Co do was. Na Hajs Się Zgadza o pas WFF zmierzy się zwycięzca dzisiejszego pojedynku oraz ten zawodnik, który nie zostanie przypięty! Także jest o co walczyć!

Monika odrzuciła mikrofon, a cała trójka popatrzyła się groźnym wzrokiem wzajemnie na siebie. Tymczasem na zapleczu przed kamerą był Blue Guy - Tupak!

Tupak: Oni myślą, że jak Fiskusa nie ma to sobie nie dam rady. Heh, nie wiedzą, iż Tupak to znakomity, solowy zawodnik. Nie można cały czas tkwić w jednym Tagu z Fiskusem, który okazał się małą, płaczącą dziwką, który zamiast przyjąć zakończenie kariery jako prawdziwy mężczyzna to odjechał na swoim rzęchu. Czas na zdobycie najważniejszego pasa. Jeżeli zaś nie uda mi się... to mój człowiek załatwi mi przepustkę, która będzie powrotem Blue Guys. Nie znacie dnia ani godziny hehe.

Tupak odszedł, a tymczasem została zapowiedziana druga, ciekawa walka o miejsce w Ladder Matchu. Mr. Crusher kontra Pedro!

Walka nr 2
Mr Crusher vs Pedro

To trzeci pojedynek obu panów. Na Alfie i Omedze zwyciężył Pedro, natomiast na Karcie 10 lepszy był Crusher. Kto ostatecznie będzie lepszy? Obaj zaczęli zwyczajowo bardzo mocno, gdyż obaj nawzajem obwiniali się o porażkę na Wyższej Szkole Jazdy. Pedro wykonał mocne ciosy łokciem, na które Krasz odpowiedział niskimi kopnięciami. Irish Whip dla Chuligana, ale Crusher nie trafił ze Stinger Splashem, wiec Pedro wykonał Roll Up! 1...kickout! Krasz odpowiedział na to mocnym Dropkickiem! Po chwili Pedro otrzymał wściekłe Stompy, ale gdy Krasz odbił się od lin Chuligan złapał go i wykonał Belly to Belly Suplex! 1....2..kickout! Pedro dorzucił mocny Low Dropkick w plecy, ale on też dał tylko 2 Count. Crusher skontrował szarże Chuligana na Front Kick i Throwback z narożnika! 1...2..kickout! Krasz dorzucił Scoop Slam, wszedł na narożnik z zamiarem wykonania Flying Knee, lecz Pedro wstał i wykonał będącemu w powietrzu rywalowi Uppercut! 1...2..kickout! Chuligan zasypał swojego nemezis mocnymi Elbow Smashami. Trwało to dosyć długi, aż sędzia musiał odciągać Pedra od rywala, który złapał się lin. Pedro wszedł na narożnik i wykonał Splash, ale nadział się na kolana Krasza, który chciał wykonać Low Kick. Pedro złapał nogę, jednak Krasz wykonał drugą nogą Enzuigiri! Dodatkowo Springboard Moonsault! 1...2...kickout! Crusher przejechał palcem po szyi, wiec nadchodzi Tombstone, jednak Pedro wydostał się, skoczył za plecy Kraszera i wykonał Sleeper Suplex! Kraszer zamroczony, więc Pedro dorzucił Running High Knee! 1...2..kickout! Chuligan chciał wykonać Clothesline na linach, jednak Crusher naciągnął liny przez co przeciwnik wyleciał z ringu. Krasz dodatkowo wykonał Tornado DDT z krawędzi ringu na podłogę! Dodatkowo wskoczył jeszcze na krawędź i dorzucił Double Foot Stomp na plecy Chuligana. Crush wrócił do ringu chcąc wygrać przez wyliczenie jednak Pedro wrócił na 8 pokazując, że tanio skóry nie sprzeda. Crusher spróbował Roundhouse Kicku, jednak Pedro uniknął wykonując Sitout Jawbreaker, potem odbił się od lin i wykonał Lariat! 1....2...kickout! Pedro ustawił Crushera pod Polish Destroyer, jednak ten w ostatniej chwili uwolnił się i popchnął Pedra na sędziego! Sędzia leży, a Crusher od razu znalazł się pod ringiem gdzie znalazł krzesło. Pedro próbował pomóc sędziemu jednak gdy się odwrócił otrzymał mocny cios krzesłem w brzuch. Crusher zaczął krzyczeć do rywala, że jest nikim, a on jest mistrzem zła. Nagle Crusher pochylił się i oddał krzesło Chuliganowi! Ten natychmiast uderzył go w plecy! Niestety sędzia zdążył dojść do siebie i zauważył to! MAmy dyskwalifikacje Pedra, więc wygrywa Crusher i to on jest kolejnym uczestnikiem Ladder Matchu!

Zwycięzca: Mr Crusher via DQ

Pedro próbował wyjaśnić sędziemu, iż krzesło zostało mu podrzucone jednak to wszystko zdało się na nic, ponieważ Crusher wygrał przez DQ dzięki czemu to on znalazł się w Ladder Matchu. Krasz łapiąc się za szyję z szatańskim uśmiechem świętował, a tymczasem na zapleczu nasza Reporterka jest z pierwszym bohaterem dzisiejszego Main Eventu.

Reporterka: Dzisiejszym Main Eventem będzie pojedynek o pas WFF pomiędzy Nessem, Gi4lu i Stormem. Ze mną obecny mistrz - Ness! Na Wyższej Szkole Jazdy pokonałeś 9 rywali, tutaj zmierzysz się tylko z dwoma jednak zarówno Gielu i Storm to bardzo wymagający rywale. Jaka będzie twoja taktyka?

Ness: Taktyka jest taka by utrzymać ten pas. Oczywiście nie będę łamał swoich zasad honoru, bo to charakteryzuje słabych, a jako mistrz muszę prezentować się godnie. Niby na PPV miałem przeciwko sobie 9 ludzi, ale tam miałem swój team. Tutaj jestem sam. Muszę pokazać, iż tego pasa nie dostałem za ładne oczy. Niektórzy nazywają mnie dmuchanym mistrzem, bo sam sobie zabookowałem ten pas, ale to ja pokonałem Tazza zmuszając go do poddania! Co do moich rywali - Gielu jest szalony i nieprzewidywalny. Raz potrafi być całkowicie pogrążony w swoim świecie, gdzie AJ stworzyła świat i jest Królową, a Storm zrobi wszystko byleby zdobyć ten tytuł. Jednak zapewniam Cię - nie mają najważniejszego. Umysły mistrza. To on będzie tu decydującym czynnikiem.

BANNED!

Tymczasem wracamy na ring, gdzie przy dużym popie pojawił się mistrz WFF Polish - Rock Bottom. To on na Wyższej Szkole Jazdy po raz drugi pokonał Dark Storma wewnątrz Stalowej Klatki i zachował swój pas. Kto teraz będzie jego rywalem?

Rock Bottom: Witajcie moje kochane puty! Jak mogliście zobaczyć 2 tygodnie temu Dark Storm okazał się kolejnym lewakiem, który nadaje się tylko do zmasakrowania. Gadał dużo, groził, atakował nieprzepisowo, ale ostatecznie został zaorany. Tak jak każdy zresztą. W trzeciej, ostatniej walce trylogii - Rocky-Dark Storm zwyciężyłem ja, więc jest 2-1 dla mnie w ostatecznym rozrachunku. Co dalej - zapytacie. Czas na nowy początek. Za chwilę wyskoczy pewnie kolejny lewak krzycząc jak to by chciał wprowadzić kosmopolityzm i homosiów, a nikt nie chcę być zarażony Adidasem. Miejsce takich ludzi jest w cyrku pomiędzy Grodzkim a Biedroniem. Polska jest wyłącznie miejscem dla Polaków, a imigranci razem z obecnymi tutaj środowiskami lewicowymi czy też żydowskimi niszczą nam gospodarkę. A państwo ich tylko chroni, dlatego jestem tutaj by oczyścić tą federację ze wszystko co zagraża polskości!

Aj Waj!

Skoro mowa o Żydach jeden z nich jest w tej federacji. To Ramzes! Na Wyższej Szkole Jazdy był o mały włos od wygranej, ale jego zachłanność o mało nie przyniosła mu złamanego karku. Teraz z tradycyjnym usmiechem Rozenberg wszedł do ringu.

Ramzes: Ty winisz mnie oraz mój naród za sytuację, która dzieję się w waszym kraju? Pozwól, że Ci odpowiem. MY, Żydzi tylko pragniemy dostać to co nam się należy. Wyobraź sobie, że hala w którym jesteśmy stoi na terenie działki mojego ojca. I jeszcze dzisiaj będę domagał się dużej ilości pieniędzy. Jednak to nie przez to, iż wasz kraj jest tak samolubny, że nie chcę oddać tego co należy się nam Polska znajduje się na krawędzi kryzysu, choć to też główny czynnik. To wszystko przez... Polaków! Tak leniwego, tak pazernego i tak głupiego narodu na świecie nigdzie nie znajdziesz. To ludzie w każdym przedziale wiekowym są winni. Młodzi zamiast się uczyć i zdobywać dobrą edukację woli balować i podążać za światowymi trendami zapominając o narodzie, ludzie pracujący z kolei za bardzo poświęcają się karierze przez co was jest coraz mniej, emeryci zaś zamiast siedzieć w domu i zajmować się wnukami ulegają manipulacji różnych środowisk - tak bardzo są podatni. A ty skoro utożsamiasz się z jednym z Polaków to oznacza że jesteś tacy sami jak oni. Leniwym, obślizgłym robakiem-cebulakiem!

Rock Bottom: Może i nasz kraj nie jest bez wad, ale na tyle co nacierpieliśmy z każdej sytuacji bez wyjścia potrafiliśmy się podnieść. Nie ma drugiego tak pięknego kraju, który z każdego błędu brałby lekcje i w najważniejszych chwilach potrafiłby zjednoczyć.

Ramzes: Bla bla bla. Jesteście złodziejami i pijakami. A ty jako jeden z nich nie jesteś godny noszenia tego pasa. Jeden z takich Polaków - Robaków skradł mi pas Cruiserweight prawie łamiąc sobie kark. Wtedy pomyślałem: "Abrahamie, przecież nie tu należy celować. To nie jest pas godny twoich możliwości." OD tamtej pory koniec uganiania się za jakimiś paskami od spodni. Ponadto trzeba ukarać was Polaków za to co uczyniliście. A co jest lepsze niż trzymanie Pasa Polaków? Hahaha!

Ramzes roześmiał się i odszedł na zaplecze, a Rocky spojrzał się na swój pas i walcząc ze swoimi myślami, po chwili ruszył za Żydem! Do pustego ringu weszła tymczasem nowa gwiazda, która wzięła mikrofon i została przedstawiona jako Stig!

Stig: Siemano wszystkim. Stig SBK z tej strony. SBK to jakby ktoś nie wiedział to skrót od "Stig, Barcelona, Kubica". Jestem raperem, prowadzę kurwa sklep z naleśnikami i z tego miejsca chcę powiedzieć tak. Pozdrawiam wszystkich ziomali z Pod Góry - mojego osiedla, pozdrawiam całą ekipę, pozdrawiam całe Katowice, pozdrawiam całe WFF, pozdrawiam publikę, wszystkich kurwa, pozdrawiam Mańka kurwa! Maniek jesteś luj nieraz kurde spalimy ! POZDRO 600!

Stig zostawił fragment swojego DNA w postaci śliny na mikrofonie. Tymczasem nadszedł jego przeciwnik. Będzie nim White!

Walka nr 3
White vs Stig

Stig był bardzo zmotywowany, a White był zniesmaczony walką z żółtodziobem. Biały spoliczkował Stiga a ten powalił Białego i zaczął obijać go wściekle niczym Najman Saletę chaotycznymi młotkami. White wydostał się spod Stiga i uciekł do narożnika, ale SBK pogonił za nim i wykonał mocarne High Knee! Dodatkowo Stig zaczął bombardować mocnymi kopnięciami klatkę piersiową Białego. Ten złapał nogę rywala, lecz SBK znienacka zapiął balachę! Szybkie poddanie? Nie, Biały skontrował to na Spinebuster, gdzie pokazał że kontroluje całą sytuacje. Biały wykonał rywalowi mocny Clothesline! 1..kickout! Stigu poderwał się natychmiast i ruszył do kolejnego ataku gdzie bombardował głowę Białego sierpowymi oraz Low Kickami. Biały padł, a SBK nie odpuszczał i atakował go Soccer Kickami leżącego oponenta. Przypięcie, ale tylko 2 Count. Odbicie od lin, jednak White uniknął Discuss Elbow Smash, a sam wykonał od tyłu Full Nelson Slam! 1...2..kickout! Stigu cały czas podminowany wykonał Bicycle Kick, a zaraz po nim Leg Lariat! Wejście na narożnik i próba Thrust Kicku z trzeciej liny, lecz White zaskoczył SBK w powietrzu Dropkickiem! 1..2...kickout! White dorzucił mocne DDT a zaraz po nim Stompem obił każdą kończynę Stiga, ale też tylko 2 Count! Biały chciał wykonać Neckbreaker jednak Stig skontrował to na Backslide! 1...2....kickout! Roundhouse Kick trafiony dla podnoszącego się White'a! 1....2...kickout! Stig ruszył ponownie z mocnymi kopnięciami, gdy nagle wrzucił Białego w narożnik i tam zaczął wykonywać jednocześnie Punch i Elbow Smash - Kombinację zwaną Buła i Łokieć. Po kilkunastu takich White był zamroczony, więc Stig dobił go Stereo Chopem na uszy tzw. Lujem Ogłuszaczem! 1....2....KICKOUT! Stig pokazał znak Kołowrotka, więc wszyscy już wiedzą, ze nadchodzi koniec. White jednak ominął Jumping Roundhouse Kicku od Stiga i wykonał Roll Up! przytrzymując się jednocześnie lin, czego sędzia nie zauważył! 1.....2......3!!!

Zwycięzca: White via pinfall

Publika mocno była niezadowolona z takiego układu rzeczy, a Stigu szczególnie, który próbował wytłumaczyć sędziemu co się stało, lecz wszystko na marne. White tymczasem ledwo doszedł do rampy - tak został zmasakrowany przez Stiga. Tymczasem na zapleczu Rock i Ramzes walczyli między sobą. Ten pierwszy złapał w końcu Żyda i chciał zemścić się za wszystkie słowa o Polakach, jednak obaj zostali rozdzieleni przez ochronę. Nagle zjawiła się Monika, która zmierzała w stronę ringu.

Monika: Spokój! Potrącę wam po pensji jeżeli nie przestaniecie!

Mistrz Polish i Żyd przestali się szamotać, ale byli trzymani cały czas przez ochronę.

Monika: Nie znoszę nieprofesjonalizmu a takim zachowaniem promujecie brak kultury. Zarówno dla jednego jak i drugiego narodu. Czemu macie rozwiązywać ten problem bójką na zapleczu? Możecie go przecież rozwiązać w walce! Na Hajs się Zgadza! Rock Bottom kontra Ramzes. Na szali pas WFF Polish! Myślę, że udało mi się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Rock ma swojego rywala, a Ramzes może w końcu pokazać czy naprawdę ma tak duże umiejętności. A teraz obaj wynocha z budynku! NA dzisiaj macie wolne.

Ochrona wyprowadziła obu zawodników, a Monika pognała w stronę ringu.

I See That Lantern!

Monika przy mieszanej reakcji pojawiła się na ringu. Wszyscy doskonale pamiętają jej interwencję w czasie Wyższej Szkoły Jazdy, gdzie pozbawiła pewnego zwycięstwa Pedro i Mr. Crushera.

Monika: Ostatnie dwa tygodnie były naprawdę ciężkie. Dostawałam setki pytań związanych z moją interwencją w walce pomiędzy XanaXem, a Pedro i Mr. Crusherem. Wszyscy uważają, że jestem w sojuszu w Carrikiem i Mańkiem, że planuje wykorzystać moją pozycję by dać im największe profity. Nic bardziej mylnego. Cała akcja była przeze mnie zaplanowana z dwóch powodów. Po pierwsze moja interwencja miała być dodatkowym zadaniem dla Pedro i Crushera sprawdzającym ich profesjonalizm. Chciałam zobaczyć jak zareagują na pewne formy niesprawiedliwości i czy z tego powodu nie zaczną zachowywać się jak zwierzęta skacząc sobie albo mi do gardła. Jak wiemy tak się nie stało i panowie nie mieli od tamtej pory ani jednej bójki. Czyli moja akcja zakończyła się sukcesem pod tym względem. Po drugie. Wygrana Pedra i Crushera nad takim Teamem byłaby niewątpliwie dla nich sukcesem, lecz spójrzmy prawdzie w oczy. Był to team złożony z dwóch wrogów. Nie miał szans na przetrwanie dłużej niż jedna walka. Dodatkowo po rozpadzie Blue Guys nie ma kto rywalizować z naszymi obecnymi mistrzami. A osobiście nie widzę lepszego Teamu niż drużyna złożona z Mańka i Carrika. Dlatego na Hajs Się Zgadza zobaczymy walkę o pasy Tag Team pomiędzy Randą i Sabinq a XanaXem. A teraz - cieszcie się dalszą częścią show.

Monika zadowolona z siebie opuściła kwadratowy pierścień, a tymczasem reporterka jest z drugiem bohaterem dzisiejszego Main Eventu - Gi4lu!

Reporterka: Jest ze mną Gi4lu, który na Wyższej Szkole Jazdy zaszokował wszystkich pokazując, że jest liczącym się zawodnikiem i jego następnym celem jest pas WFF. Powiedz Gielu, co jest twoim największym atrybutem w nadchodzącej walce?

Gi4lu: Posłuchaj mnie niewiasto, która jesteś brzydsza od AJ. 2 tygodnie temu w Walce Wieczoru WSJ byłem w ostatniej trójce 5 on 5 Elimination Matchu. I jeszcze tego samego wieczoru zapewne walczyłbym z Nessem o pas WFF. Niestety zachłanność tego drugiego plus moje zmęczenie i dekoncentracja sprawiły, że zostałem wyeliminowany. Na szczęście dzisiaj - działa na własną rękę. Nikt nie zrobi mnie w konia czy innego cheja. Pokażę, że mały Gielu dorósł i może zdobyć pas. Wszyscy mówili mi, że moja obsesja na punkcie kruczoczarnej divy doprowadzi mnie donikąd. Jeśli te "donikąd" to bycie mistrzem tej federacji - to jestem 3 razy za.

Czas na czwartą walkę kwalifikacyjną! Tym razem będzie to Tag Team Match! Obaj zawodnicy zwycięskiego teamu awansują do Ladder Matchu w którym są już: Dave Danger, Mr. Crusher, White oraz Ci którzy dzięki temu że są mistrzami, albo byłymi championami mają prawo wystąpić w tej walce: Tupak, Dark Storm i mistrz Cruiser Antichrist.

Walka nr 4
Tag Team Match o miejsca w Ladder Matchu
Forlan & Gudson vs Haxballersi

Zaczęli Gudka i BeliEVEr. Gudka zapiął szybki Wrist Lock i rozpoczął obijanie ręki BeliEVEra, jednak ten odpowiedział Atomic Dropem i zmianą z Maćkiem. Maćko wpadł jednak na serię Punchy od Gudki oraz Hammerlock. Gudka zmienił się z Forlanem, który wykonał mocny Big Boot trzymanemu Haxowi. 1...kickout! Forlan chciał dorzucić Suplex, ale Maćko zdołał uwolnić się oraz wymierzyć Dropkick! Maćko odbił się od lin, ale wpadł na mocny Clothesline od Forlana! Forlix chciał przypinać jednak nadszedł BeliEVEr, który wykonał klęczącemu Forlanowi Shining Wizard! Jednak z drugiej strony Gudson zaskoczył rywala Step-Up Enzuigiri, a później Clotheslinem wyrzucił z ringu! Tymczasem w kwadratowym pierścieniu Maćko wstał jako pierwszy i wykonał Forlanowi DDT, a dla Gudsona, który był poza ringiem miał Suicide Dive! Maćko w ringu przypiął Forlana, ale tylko 1 Count. Maćko wykonał udaną Hurricanranę i Wheel Kick! 1...2..kickout! Zmiana z BeliEVErem i obaj mieli dla Forlana Double Suplex! 1....Gudka przerywa, który rzucił się na BeliEVEra, tymczasem nadbiegający Maćko otrzymał Superkick! Tymczasem Forlan wstał i wykonał BeliEVErowi Neckbreaker! 1....2...kickout! Hax wykonał Irish Whip jednak Forlan zamienił to na Whisper in the Wind! 2 Count. Fan Valencii zmienił się z Gudką, a ten zapiął mocny Arm Drag. Jednak puścił uchwyt ponieważ Maćko wykonał Springboard Dropkick! Ponownie mamy brawl w ringu czterech osób, ale teraz to Haxi Double Superkickiem wyrzucili Forlana z ringu, a dla Gudki mieli kombinację Dropkick od Maćka i Backstabber do BeliEVEra! 1....2....kickout! BeliEVEr nie trafił z kopnięciem, więc Gudka chciał wykonać Back Suplex, ale BeliEVEr tego uniknął jednak nie uciekł przed Crossbody od Forlana! Forlan Valencia Shootem powalił Maćka, a Gudka przypiął BeliEVEra! 1....2....kickout! Gudson pchnął rywala pod Black Hole Slam od Forlana, a sam wszedł na narożnik i wykonał Moonsault! 1.....2...Maćko przerywa! Maćko wyrzucił Forlana z ringu i wdał się w pyskówkę z Gudką, któremu BeliEVEr wykonał Roll Up! 1....2...kickout! Gudson jednak nadział się na Hurricanranę od BeliEVEra i mamy zmianę z partnerem. Maćko pokazał, że to czas na GTS, jednak Gudka uwolnił się i zapiął Sleeper Hold, jednak Maćko się uwolnił i zmienił się z BeliEVErem, na co ten zareagował niechętnie. BeliEVEr wszedł do ringu i wpadł na Belly to Belly Suplex od Gudki wpadając jednocześnie na Double Foot Stomp od Forlana. Maćko chciał zareagować jednak wpadł na Soldado Kick od Forlixa! Soldado Kick również dla BeliEVera, który wpadł w ręce Gudki, który dorzucił German Suplex! 1....2.....3!!!

Zwycięzcy: Forlan & Gudson via pinfall

Forlan i Gudson dzisiaj dobrze współpracowali czym zasłużyli sobie na dwa ostatnie miejsca w Ladder Matchu. Jednak na Hajs Się Zgadza obaj będą pracować na własne konto. Tymczasem na zapleczu Monika zmierzała do swojego biura, gdy spotkała przed drzwiami Carrika i Mańka

Carrik: Witaj szefowo!

Monika: Jezu, ale mnie wystraszyliście. Co wy tu robicie? Przecież macie to czego chcieliście. Ludzie nie do końca kupili bajkę o tym co się stało, jednak spokojniej niż myślałem przyjęli wiadomość o waszym Title Shocie, którego się domagaliście.

Maniek: Pani Moniko, niech pani taka wystraszona nie będzie. Przecież nic nie zrobiliśmy.

Monika: Jasnee. To co robicie to się nazywa szantaż!

Carrik: A tam od razu szantaż. Po prostu trzeba uważać jak się pochyla.

Monika: Miałam was za miłych i kulturalnych.

Maniek: Cały czas masz, inaczej nie pomogłabyś nam tylko zgłosiłabyś to wszystko odpowiednim służbom. Niestety wiązałoby się to z utrtą twojego stołka, ponieważ już i tak masz współudział przy ustawianiu wyników walk. Wszystko jest nagrane.

Carrik: Dodatkowo... O proszę, mam tu zdjęcia. Kto na niech jest? Maniek i ty w dwuznacznej pozycji. Pamiętasz zapewne co pochyliłaś się by coś podnieść. Maniek wówczas zrobił prowokacyjną pozę, a ja strzeliłem fotę. To... jest nasz klucz do przyszłości!

Monika: Arghhhh....

Monika weszła do swojego biura, a Maniek z Carrikiem spojrzeli się na siebie z uśmiechem.

Carrik i Maniek: Szmaragdy i diameeeenty....

Tymczasem na ringu jest już Antichrist, który jest jednym z trzech zawodników, który miał zagwarantowane miejsce w Ladder Matchu z automatu.

Antichrist: Wyższa Szkoła Jazdy. Na tej gali zmierzyłem sie z samozwańczym królem żydowskim Ramzesem, który obrał sobie za cel ten pas i MNIE. Nie wiedział jaki błąd popełnia. Uprzedzałem go w jaki sposób się to dla niego skończy, ale uparcie dążył do naszego starcia, które wiadomo dla wszystkich jak sie skończyło. Gdyby jednak ktoś przegapił, to powiem to jeszcze raz. Ramzes przegrał. To ja go pokonałem, a upadły król żydowski jest w ostatni kolejce po ten pas. Nie przyszedłem tu jednak mówić o przeszłości, ale tez i przyszłości. Skoro mam mikrofon to przejdę do jednej z dwóch spraw, które mam wam do przekazania. Pierwsza z nich to, jak niektórzy określają moja kontrowersyjna wygrana. Możecie to zobaczyć jeszcze raz< pokazano urywek z WSJ, gdy Antichrist użył krzesła na przeciwniku>. Wielu ludzi na zapleczu pytało mnie o mnóstwo rzeczy. Czemu to zrobiłem? Czemu użyłem krzesla? Czy stalem sie tym zlym? Ja znam odpowiedz na te pytania, teraz wy musicie sami sobie na nie odpowiedzieć. Teraz druga sprawa, aktualnie najwazniejsza, bo dotyczy PPV, Hajs sie Zgadza. Z tego tutaj miejsca, oświadczam wam, ze oficjalnie biore udzial w pojedynku Ladder, gdzie na szali znajdzie sie kontrakt gwarantujący walkę o któryś z dwóch głównych pasów. Mój udział gwarantuje mi ten pas Cruiser. Nieważne kto stanie na mojej drodze, komu będę musiał wybić zęby, na kim złamie drabine, to ja zdobędę walizke i jak juz bede na szczycie, spojrze z gory na moich przeciwnikow i uniose ja w wysoko w gore, aby kazdy z nich i was widzial, ze to ja bede mistrzem WFF. Niewazne wtedy kto będzie mistrzem, czy Nessu, czy ktos inny. Zrealizuje kontrakt i stanę sie podwójnym mistrzem, dzierżącym pas Cruiser i wznosząc pas WFF. Wtedy dla federacji nadejdzie nowa era. Moja Era. Antychrysta Pro Wrestlingu Era!!!

Hey, I'm Your Life!

Speech Antichrista przerwał DarkStorm - były posiadacz pasa WFF Polish!

Dark Storm: Twoja Era... Co ty nędzny kmiocie możesz wiedzieć o tworzeniu nowych porządków albo o byciu mistrzem. Spójrz w swoją kartotekę, w swój rekord i zobacz kogo pokonałeś, a teraz zobacz kogo ja pokonałem. Owszem dwa razy powstrzymał mnie Rocky, ale wiesz jaka jest różnica pomiędzy Tobą a Mną? Ja potrafię przyjąć porażkę z pokorą podczas gdy ty zachowujesz się jak szczur. Kiedy zobaczyłeś w swoich oczach widmo porażki uciekłeś się do niedozwolonego zagrania. Po trupach do celu. Jestem diabłem, ale swój honor mam w przeciwieństwie do Ciebie. W sumie nawet dobrze się stało, iż straciłem swój pas, ponieważ to nie jest najważniejszy pas w hierarchii. Tytuł WFF jest znacznie wyżej i tylko on pozwoli mi w pełni zaprowadzić mój porządek w federacji. A ty... na zawodników takich jak ty mówi się muchy. Latacie tu i ówdzie, irytując niesamowicie. Jednak wystarczy jeden mocny cios i kończycie swój marny żywot. Takich siedem much będzie mi przeszkadzało na Hajs Się Zgadza, ale ja spalę je wszystkie po uprzednim wyrwaniu im skrzydełek. Potem Cashing nadejdzie tak niespodziewanie jak ponownie nadejdą rządy Dark Storma!

Ghetto Gospel!

Przy piosence 2Paca wszedł na ring były mistrz Tag Team, obecnie solowy zawodnik - Tupak!

Tupak: Czy wiecie kim ja jestem? Czy wiecie jak się nazywam? Nazywam się Tupak i jestem przyszłym mistrzem WFF! Zdobyłem pasy Tag Team wraz z Fiskusem jako Blue Guys. Teraz gdy Fiskusa nie ma już tu z nami mogę powiedzieć z czystym sumieniem. Fakt tego iż byłem mistrzem tej organizacji pozwala mi wejść bez żadnych kwalifikacji do tej walki! Po WSJ wszyscy mi mówili. Bez Fiskusa jesteś nikim, bez Fiskusa nie zdobyłbyś tych pasów, bez Fiskusa ten team nie istnieje. Tylko ostatnie zdanie jest prawdziwe. Owszem bez tej pizdy team nie istnieje zresztą kim jest kurwa Fiskus? Ano tak. Bezrobotnym wrestlerem, któremu ktoś obciął kiedyś język albo spotkał na zakrystii jakieś księdza, bo taki był skryty czy chuj wie co. Natomiast ja stoję tu dumnie jako były mistrz Tag Team przede mną dwóch No-Name'ów, których nie znam nawet a tam na zapleczu pozostałych pięciu frajerów, którzy myślą, że mogą mi zagrozić w jakikolwiek sposób. Hehe. Ja mam doświadczenie w walce z drabinami. Nawet i w tej federacji. Potrafię jej użyć jako broń i jako pomoc do sięgnięcia po najwyższy cel. I kiedy już będę panem Hajs Się Zgadza nieważne będzie dla mnie pas. Czy to będzie Tytuł WFF czy to będzie mistrzostwo WFF Polish. Oba pasy są ważne, a każdego kto stanie mi na drodze... kopnę... w Twarz!

W tym momencie Tupak wykonał Superkick na Anitchriście i rzucił się na Dark Storma. Nagle nadbiegli Dave Danger, White, Mr Crusher, Forlan i Gudson. Czyli w ringu była już cała ósemka uczestników Ladder Matchu o walizkę Hajs Się Zgadza. Wszyscy walczyli między sobą. Na HSZ dojdą jeszcze drabiny. Kto zdobędzie walizkę i stanie się być może w przyszłości mistrzem? Tymczasem reporterka gości trzeciego i ostatniego uczestnika Main Eventu - Storma!

Reporterka: W dzisiejszym, elektryzującym Main Evencie zmierzą się ze sobą Ness, Gi4lu oraz mój gosć - Storm! Stormie czy uważasz się za faworyta?

Storm: Co to za głupie pytanie? Gdybym nie uważał się za faworyta nie brałbym udziału w tym pojedynku. Jestem największym zwycięzcą 5 on 5 Tag Team Matchu z Wyższej Szkoły Jazdy. Dlaczego nie jestem jeszcze mistrzem? Chwila zmęczenia i ten cholerny Gielu, który wpierdolił się między wódkę a zakąskę w moją walkę z mistrzem. Co z tego, ze to było na moją korzyść. Ja od nikogo pomocy nie potrzebuje. I teraz to udowodnię. Jestem najlepszy w chuj! Ness czy Gi4lu - jeden cwaniak, drugi upośledzony. Nie wiem którego z nich bardziej nienawidzę. Jednak to da mi tylko dodatkową siłę, by stać się najbardziej dominującym mistrzem WFF. Nie wierzycie? Patrzcie co się stało z Darthem Camillusem.

Storm odszedł i zaczął zmierzać w stronę ringu. Main Event czas zacząć!

Announcer: Panie i panowie. Main Eventem dzisiejszego show będzie Triple Threat Match o pas WFF!

Let's light it up!

Announcer: Pierwszym pretendentem do pasa WFF jest pochodzący z Warszawy - Gi4lu!

Gielu został powitany dużym popem, a sam wszedł do ringu skocznym krokiem.

Here Comes The Pain!

Announcer: Drugim pretendentem do pasa WFF jest pochodzący ze Szczecina - Storm!

Storm wszedł przy akompaniamencie dużych buczeń i gwizdów. Sam zaś miał na swojej twarzy groźny wzrok.

Burning Now I Bring You Hell!

Announcer: Trzecim uczestnikiem tej walki będzie pochodzący z Torunia, mistrz WFF - Ness!

Mistrz został przywitany również pozytywnie. Oddał on pas sędziemu, ten pokazał go pretendentom, podniósł do góry i dał znak do rozpoczęcia walki.

Main Event
WFF Championship
Ness (c) vs Gi4lu vs Storm

Cała trójka groźnie popatrzyła się na siebie, a Ness z Gi4lu ruszyli na Storma, którego po krótkim obiciu wyrzucili Clotheslinem z ringu. Po chwili jednak obaj ruszyli na siebie wymieniając się ciosami. Gi4lu chciał wykonać Dropkick, ale Ness zatrzymał się na linach i szybko wykonał Jacknife, ale nie uzyskał nawet 1 Count. Gielu wykonał Gut Kick i pchnął Nessa w stronę lin, gdzie czekał już Storm, który Back Body Dropem wyrzucił Nessa z ringu. Tymczasem Storm wykonał Lou Thesz Press Gielowi, jednak fan AJ zamienił to na swój, a po chwili odbił się od lin i wykmierzył Elbow Drop! Do ringu wrócił jednak Nessu, który wykonał szybkie DDT! Jednak odnalazł się Storm ze swoim Scoop Slamem, który wykonał na Giela! Storm miał dwóch rywali powalonych, więc wykonał im obu na raz Lionsault! Przypina Nessa. 1....2...kickout! Przypina Giela. 1....kickout! Storm wykonał Uppercut i wyrzucił Gi4lu poza ring. Z kolei dla Nessa miał Swinging Neckbreaker! 1.....2...kickout! Irish Whip, który Ness kontruje na Front Kick, Discuss Elbow Smash, a później wchodząc na narożnik i wymierzając Leg Drop! Dodatkowo odnalazł się Gielu, który wykonał Springboard Elbow Drop! Ness z Gielem zaczęli się kłócić o to kto ma przypiąć Burzę, więc zaczęli walczyć między sobą. Ness odbił się od lin jednak trafił na mocny cios kolanem w brzuch, a oprzytomniały Storm dorzucił Double Foot Stomp! Gielu odpowiedział Stormowi mocnym High Kickiem, a Storm Superkickiem! Cała trójka leży, jednak pierwszy wstał Storm, a zaraz po nim Ness i Gielu. Cała trójka zaczęła wymieniać ciosy między sobą, ale w końcu Gielu i Storm wykonali podwójny Gut Kick i podwójny Suplex dla mistrza. Znowu nie miał kto przypinać, więc Storm wykonał Gielowi Roll up! 1....2...Gielu kontruje to na swój! 1....2...kickout! Fan AJ znienacka wykonał Hurricanranę, a potem wydawało się że zrobi drugą, lecz zapiął Black Widow! Na szczęście dla Burzy Ness obudził się i rozerwał chwyt. Mistrz miał dla Gi4lu Vertical Suplex, a dla Storma serię Chopów i Northen Lights Suplex! 1.....2...kickout! Ness wszedł na narożnik, ale Gi4lu oprzytomniał i wykonał Enzuigiri oraz Super Frankensteiner! Gi4lu wszedł na narożnik jednak zaskoczył go Storm, który osłabił go ciosami w plecy, wszedł na drugą linę i wykonał Electric Chair Drop!! 1.....2.....Ness przerywa!! Storm wściekły chciał wykonać mistrzowi Powerbomb, lecz ten zaś odpowiedział Back Body Dropem. Dodatkowo powstały Gielu dorzucił Shining Wizard! Ness zaskoczył Giela German Suplexem!! 1....2...KICKOUT! Gi4lu chciał zaskoczyć Nessa Black Widow, jednak ten zrzucił oponenta na matę i po chwili sam chciał zapiąć Gogoplatę jednak i jemu ta sztuka się nie udała. Gielu chciał spróbować Package Piledrivera, ale Storm powalił go Clotheslinem w tył głowy! Ness nie trafił zaś Spinning Kickiem, przez co Storm wykonał Enzuigiri i Spinebuster! 1....2....Kickout! Storm szykował się na Liontamer, jednak powrócił Gielu, który miał dla Storma Superkick, a dla Nessa Standing Shiranui! Szybki kciuk w dół i mamy Package Pilvedriver dla mistrza!! 1.....2.....STORM PRZERYWA! Storm wbił Giela w narożnik, a sam skoczył na trzecią linę i wymierzył Double Foot Stomp na plecy! Dodatkowo miał dla Giela Powerbomb, który wykonał na leżącego Nessa! Storm ustawił Giela pod Storm Clash pokazując, że to koniec i udało mu się to!! Storm Clash dla Giela! Przypięcie! 1......2.......NESS PRZERYWA! Ostatkiem sił zdołał rzucić się na obu przerywając liczenie. Storm nie mógł w to uwierzyć, więc przypomniał sobie o tym, że w Triple Threat Matchu nie ma dyskwalifikacji, więc ruszył pod ring skąd wyciągnął krzesło! Storm rozstawił krzesło i przyszykował sobie Gi4lu pod Powerbomb. Chciał zrobić z nim to co z Darthem Camillusem, ale w ostatniej chwili nadszedł Ness z krzesłem! Chair Shot w plecy dla Burzy, wyniesie na barki i mamy Revenge!!! 1.......2........GIELU PRZERYWA!!! Publika jest wniebowzięta tym pojedynkiem, a Ness rzuca się wściekle na Giela, jednak ten nagle powala mistrza i zapina Ankle Lock!! Ness jednak to odwraca, skacze i zapina w powietrzu Gogoplatę!! Gielu walczył, szamotał się, ale powoli zaczął gasnąć gdy nagle przebudził się Storm, który przerwał uchwyt!! Ness po raz kolejny wściekły, że uciekła wielka szansa, ale Storm wziął krzesło i wykonał na nim Chair Shot prosto w głowę!! Ness znokautowany! 1.....2.......KICKOUT!! Storm wściekły, więc chciał wykonać Storm Clash na krzesło, gdy od tyłu chciał powalić go Gielu. Jednak Fan AJ był zbyt zmęczony, więc Storm wyrzucił mistrza poza ring i wykonał serię Chair Shotów na plecy Gielowi! Fan AJ padł, a Storm cieszył się, więc wziął krzesło i wszedł na narożnik chcąc wykonać jakąś akcję, jednak nagle na ring wpadła zakapturzona, znajomej postury postać! To Pedro! Wykonał on Chair Shot siedzącemu na narożniku Stormowi!! Pedro ewakuował się z ringu, a tymczasem Gielu wspiął się na narożnik, do zamroczonego Storma, ustawił go w znajomej pozycji i mamy.... PACKAGE PILEDRIVER Z DRUGIEJ LINY!! NOWY MISTRZ! 1......2.......NIE, NESS PRZERYWA! Gielu wstaje, a Ness wykonuje mu Spinnning Kick! Mistrz przypina Storma! 1.......2..........3!!!

Zwycięzca i ciągle mistrz WFF: Ness

Po walce Ness wziął swój pas i ruszył w stronę zaplecza, a Gi4lu krzyczał do niego, że to on powinien być zwycięzcą. Jakby tego było mało zapiął Black Widow na nieprzytomnym Stormie, który od razu zaczął klepać, ale Gielu go nie puszczał. Sędzia ledwo odciągnął fana AJ by ten nie złamał ręki swojemu przeciwnikowi. Po chwili Gielu wziął mikrofon.

Gi4lu: Widzicie to? Oto mistrz w całej swojej krasie! Wygrałeś w najbardziej beznadziejny sposób korzystając z mojej chwili nieuwagi. Jednak dobra wiadomość dla mnie jest taka, iż to nie ja zostałem przypięty, więc na Hajs Się Zgadza po raz drugi się spotkamy. Obaj mamy takie umiejętności, że nasze finishery wzajemnie nas nie powalą co widziałeś dzisiaj. Dlatego nasza walka o ten pas będzie toczyć się do momentu, w którym jeden z nas dojdzie do limitu swoich możliwości. Do momentu w którym będzie musiał odklepać! Widzisz co się stało ze Stormem? Tak samo będzie z tobą, ponieważ zmierzymy się w Submission Matchu!

Ness: Zgoda! Przyjmuje tą stypulację, ale tylko po to by raz na zawsze zamknąć Ci mordę i usłyszeć gruchot twoich kości!

Ness podniósł swój pas, a Gielu klepnął trzy razy w matę pokazując, że taki będzie los Nessa. Tym widokiem kończymy 13 edycję WFF.

Oficjalna Karta na Hajs Się Zgadza:

WFF Championship: Submission Match: Ness (c) vs Gi4lu
WFF Polish Championship: Rock Bottom (c) vs Ramzes
WFF Tag Team Championship: Randa & Sabinq (c) vs XanaX
"Hajs się zgadza" Ladder Match: WFF Cruiserweight Champion Antichrist vs Dark Storm vs Tupak vs Dave Danger vs Mr Crusher vs White vs Gudson vs Forlan

A teraz pytanie. Kiedy następna tygodniówka i kiedy PPV? :D

Adept
Awatar użytkownika

Pora na komentasz kolejnej wydanej gali WFF. Nie moglem sie doczekac, ale czekanie sie sie oplacilo. Nie wyszedles z wprawy w pisaniu, czego sie obawialem. Walki byly krotkie i tresciwe, fajnie sie je czytalo. Najlepsza walka to ME o pas WFF. W dzisiejszym odcinku postawiles na segmenty. GM Monika byla dzis najczesciej wykorzystywana, nabiegala sie kobieta w tym odcinku. Sklad walki o walizke nie zaskakuje, bardzo dobre speeche Darka i Tupaka. Fajnie to sie zgralo z moja przemowa. Jesli chodzi o walizke, to nie mam pojecia kto wygra, ale jak zwykle stawiam na siebie. Pasy Tag Team. Tutaj Xanax z pewnoscia wygraja i na nich stawiam. Walka o pas Polish, Rocky must win. I na koniec ME gali PPV. Gi4lu vs Nessu. Od poczatku wiedzialem, ze nie wygra Storm, bo czytalem Observera i tam powiedziales, ze zmierzysz sie z Gielem. No nic czekam na next gale i zycze przelamania, aby poszlo to jak najszybciej.

Star
Awatar użytkownika

No Nessu, długo kazałeś nam czekać na kolejną galę :D Następna tygodniówka pewnie za miesiąc, a PPV na święta, ale myślę, że mimo wszystko jest czego oczekiwać, bo bookingu się nie zapomina, a "Czy czujesz szczęście?" pokazało, że dalej piszesz bardzo dobre diary. Na tej gali postawiłeś głównie na segmenty, a walki kwalifikacyjne były krótsze (i dla mnie to świetna decyzja), a przez to Main Event był na świetnym poziomie i bardzo dobrze to zaplanowałeś. Uczestnicy Ladder Matchu byli do przewidzenia z tych składów, może poza starciem Crushera z PeDro. Bardzo wyrównana stawka i nie mam żadnego faworyta do zgarnięcia walizki, chociaż skłaniam się ku Antichristowi, bo cały czas komentuje :D Bardzo dobrze wyszły ci przemowy trójki, która miała zapewniony udział z góry, chociaż taka bijatyka wszystkich uczestników jest strasznie oklepana i dziwnie wygląda jeżeli nie jest na koniec gali. Poza tym udanie pociągnąłeś story o główny pas z PPV na tej tygodniówce, chociaż zdziwiłem się, że tytuł będzie broniony już teraz i aż tyle będzie na szali. Na szczęście wszystko wyszło całkiem logicznie i teraz na PPV będzie 5 star o główne trofeum :D Nie podoba mi się sytuacja jaka wyszła z pasem Polish, bo gimmickami dopasowałeś Rockiego i Grzesia idealnie, ale skoro Grzegorz przegrał o pas Cruiserów to raczej nie powinien zostawać pretendentem do ważniejszego pasa, bo nie jest zbyt wiarygodny. Wiadomo, że to fantasy booking i możesz zabookować co chcesz, ale i tak dziwnie to wygląda. Monika oczywiście wykorzystywana ze względu na płeć chociaż szantaż tą fotką jest taki sobie, bo raczej da się poznać, że to tylko poza, a nie żadna scena :D Na szczęście jest jeszcze oskarżenie o ustawianie wyników, bo to poważniejsze i to można kupić. Jeżeli XanaX nie wygra na PPV, to będę zdziwiony, ale zobaczymy co tam wykombinujesz. Powodzenia w dalszym tworzeniu i liczę na szybsze wydanie gali :)

Star
Awatar użytkownika

Ocena gali:

Karta: 8/10
Backstage: 10/10
Walki: 8,5/10

Ocena: 9/10

Wypowiedź jednego z kibiców: "Moim zdaniem Storm nie przemyślał tego co zrobił Camillusowi i na pewno za to zapłaci"

Wypowiedź jednego z kibiców: "Oszukali Stiga, hahahahah!"

Wypowiedź jednego z kibiców: "Nessu coś się nie może rozstać z tym pasem"

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Pro wskazówka. Postanowiłem wprowadzić u siebie rozwiązanie znane z federacji Kilgora. Od tej chwili kiedy najedziecie na fragmenty theme songów oznaczonych TYM kolorem będziecie mieli możliwość ich przesłuchania. Mała rzecz a cieszy. Zapraszam do czytania!

WrestleFans Federation #14 - Dawaj lufę, tej!

Ostatnia tygodniówka przez "Hajs się zgadza". Jak przebiegnie ostatnie spotkanie mistrza WFF Nessa i pretendenta do jego tytułu - Gi4lu? Co mają do przekazania XanaX mistrzom Tag Team? Ośmiu zawodników i wśród nich przyszły mistrz czyli zawodnicy Ladder Matchu wezmą udział w rozgrzewce przed PPV w serii czterech pojedynków. Jak Storm zareaguje na atak Pedra sprzed dwóch tygodni? To i wiele więcej w 14 edycji WFF!

Lecimy kurwa tutaj!

Witamy po raz czternasty w WrestleFans Federation! Dzisiaj małe odświeżenie. Nad ringiem wisi walizka "Hajs Się Zgadza, którą ktoś zdejmie za dwa tygodnie. 14 odcinek WFF rozpoczął nowy nabytek organizacji - Stig! Pojawił się na rampie w garniturze trzymając ze sobą butelkę wódki.

Stig: Elo wszystkim! Stig SBK z tej stronyy. Taka informacja na począteeek. Postanowiłem na jakiś czas skończyć z wrestlingiem. Jestem przede wszystkim konferansjerem, wrestling traktuje jako hobby, także póki co będziecie mogli mnie zobaczyć tylko w tym garniaku, ale myślę że jeszcze niejedną szczękę połamiemy razem w chuj! Pewnie się zapytacie jakie będzie moje zadanie dzisiaj. Mam ze sobą flaszkę, ponieważ... mam misję do spełnienia! Połączenia dwóch zwaśnionych stron - T do Ń i Wu Wu A! Ness i Gielu od dziś będzie sztama! Możecie nazwać mnie iluminatem albo masonem, lecz ja jestem wizjonerem! Pewnego dnia wszyscy będą rywalizować w pokoju, bo pamiętajcie wrestling ma łączyć, a nie dzielić! O, zajebałem się trochę mułem. Pewnie chcecie wiedzieć jak tego dokonam? Po dzisiejszym Main Evencie pogadam sobie z Nessem i Gielem w tym ringu w konwencji... Lufa-Pytanie! Czekajcie w chuj, bo będzie dobrze w chuj! Pozdro 323!

Stig opuścił rampę, a po chwili wybrzmiały theme'y kolejno Dark Storma i Forlana! Czas na pierwszą walkę.

Walka nr 1
Dark Storm vs Forlan

Obaj zaczęli od mocnego, siłowego starcia, które z racji warunków wygrał DarkStorm. Forlan ruszył z kopnięciami, ale gdy odbił się od lin trafił na mocny cios kolanem w brzuch. Dark Storm wykonał szybki Body Slam i ruszył z Running Splashem! 1...kickout! Dark chciał zapiąć Bear Hug, lecz Forlix wydostał się za pomocą Elbow Smashy i za pomocą Discuss Clothesline'u zamroczył rywala, a powalił go Dropkickiem! Forlan wszedł na narożnik jednak jego Crossbody na Fallaway Slam! 1...2..kickout! Dark Storm wykonał mocny Uppercut, a po nim mocny Belly to Belly Suplex! 2 Count. Forlan skontrował dalszy atak rywala i ruszył z Clotheslinem, ale nie trafił z Neckbreakerem, gdyż Dark zamienił to na mocne kolano w brzuch i DDT! 1....2...kickout! Irish Whip i Dark Storm wykonał mocne Shoulder Thrusty w narożniku, jednak nie trafił z Corner Splashem, który Forlan skontrował Front Kickiem, po którym dorzucił Sunset Flip z drugiej liny! 1...2...kickout! Forlan wykonał Short-Arm Clothesline oraz Neckbreaker! Dark wycofał się z ringu, jednak Forlan nie chciał wygrać przez wyliczenie, więc wszedł na narożnik i wykonał piękne Crossbody poza ring na rywala! Forlix chciał dorzucić kolejną akcję na podłogę, jednak Dark skontrował to na Back Body Drop, a później wbił przeciwnika w stalowy narożnik. Z powrotem w ringu były mistrz WFF Polish uzyskał 2 Count. Dark Storm wykonał serię Headbuttów, a w narozniku serię Uppercutów, którą podsumował na środku ringu Pop-Up European Uppercutem! 1....2....kickout! Dark Storm chciał wykonać Powerbomb, ale Forlan w powietrzu skontrował to na Hurricanranę! Forlix na fali ruszył z Clothesline'ami, i Valencia Shoot. Po chwili zamienił próbę Irish Whipu Dark Storma na Whisper in the Wind! 1....2....kickout! Forlan pokazał, że czas na koniec więc zaczął szykować się na Soldado Kick, jednak Dark zamienił to na Clothesline From Hell!! Dark ustawił rywala Double Underhook i wymierzył swój kończący Kiss of Death! 1.....2.....3!!

Zwycięzca: Dark Storm via pinfall

Dark Storm dumny z siebie udał się na zaplecze, a Forlan był niezadowolony. Tymczasem na zapleczu przy małej tablicy stał ubrany w garnitur i okulary oraz trzymający marker Ramzes!

Ramzes: Dzień dobry państwu. Choć może "państwo" to zbyt uroczyste i poważne określenie dla was biedne cebulaki-robaki. Chciałbym byście poznali dzisiaj dobre serce Ramzesa Abrahama Rozenberga, który udzieli wam małej lekcji. Nauczę was trochę historii, a także trochę ekonomii. Żydowską metodą wyjaśnię wam to czego wasi profesorowie nie wyjaśnia wam przez żaden okres waszej edukacji. Spójrzcie na tablicę. Na niej widzicie wykres. Jeden słupek jest bardzo niski, a drugi o wiele wyższy niż ten pierwszy. Co to za wykres? Jest to wasz wskaźnik kolejno: przychodów i strat. Jednak zobaczcie teraz. Zamieniam proporcje. Teraz przychody znacznie przewyższają grupę strat. Chcielibyście żyć w takim kraju co? Ale nie dla psa! Gdybyśmy my, Żydzi rządzili tym państwem tak by to wszystko wyglądało. Niestety obecnie Wasza gospodarka jest w opłakanym stanie. To była część ekonomiczna, a teraz czas na historię. Podczas Wojny wyrzuciliście nas z naszych majątków, położyliście łapę na naszych pieniądzach, w dodatku sprzedaliście nas Niemcom. Jesteście zwykłymi karaluchami. Takich jak wy się zgniata, bo gdy powierzyć wam państwo to wy prowadzicie je na samo dno. Tak jak w obecnej chwili. Moi bracia cały czas odbierają to co należy do nich, gdyż ja już odzyskałem wszystko... no poza jednym. Pasem WFF Polish. Na Hajs Się Zgadza pokonam Rocky Bottoma i jeszcze raz pokażę kto jest najbardziej dominującą nacją na świecie!

Ramzes rzucił markerem w kamerę, a tymczasem na ringu kolejna walka!

Walka nr 2
Gudson vs Tupak

Gudka razem z Forlanem dostał się po wygranej nad Haxami. Tupak jako były mistrz do Ladder Matchu wszedł automatycznie. Panowie skontrowali swoje próby Headlocków i Armbarów, a po chwili Tupak postraszył Gudkę Last Call Superkickiem, jednak ten uniknął i wykonał Dropkick! Gudka zaczął wykonywać Chopy w narożniku, lecz Tupak po chwili przejął inicjatywę i zasypał rywala kopnięciami. Po chwili chciał wykonać Enzuigiri, jednak Gudka uniknął, wskoczył na drugą linę popisując się Neckbreaker Slamem! Tupak gdy się podnosił otrzymał jeszcze Low Dropkick! 1...kickout! Gudson zapiął Full Nelson, ale Tupak zamienił to na Snapmare i kopnięcie w plecy, a potem w głowę. Po chwili dorzucił Running Double Stomp! 1....kickout! Tupak wykonał Saito Suplex i wszedł na narożnik, jednak Gudka uniknął Elbow Dropu, a sam wykonał Enzuigiri, Gut Kick i Snap Suplex! 1....2....kickout! Gudka zapiął Armbar, ale Tupak natychmiast wyszedł z niego. Jednak nie ruszył z ofensywą, gdyż Gudka wysokim kolanem wyrzucił go z ringu!! Gudson dorzucił Suicide Dive, które w powietrzu zamienił na Tornado DDT na podłogę!! W ringu Gudson uzyskał 2 Count. Gudka chciał wykonać Tiger Suplex, lecz Tupak przeskoczył nad rywalem i zapiął Sleeper Hold! Gudka po chwili uwolnił się, lecz nadział się kolejno na Clothesline, Japanese Arm Drag oraz Backbreaker na kolano! Tupak wszedł na narożnik i wykonał tym razem udany Elbow Drop! 1....2.....kickout! Tupak wykonał Irish Whip i dorzucił parę Elbow Smashy, po czym przyszykował rywala na Superplex, jednak ten Headbuttami zrzucił Tupaka a sam dorzucił Diving Headbutt!! 1.....2...kickout! Gudson poczuł krew, więc wykonał Clothesline, Low Kicky i Tilt-a-whirl Backbreaker! 1....2....kickout! Gudka szykował się na Gutbuster, jednak Tupak skontrował to Uppercutem i Inverted Suplexem! Tupak zapiął Side Headlock, ale Gudson niesiony dopingiem wydostał się przez uniknął ataku Tupaka i wykonał German Suplex! 1....2....kickout! Tupak odpowiedział szybkim Vertical Suplexem! Tupak na narożniku i mamy Frog Splash! 1.....2.....kickout! Były mistrz Tagów wykonał szybki Soccer Kick, a po nim szykował się Brainbuster, lecz Gudka w powietrzu skontrował to na Jumping DDT! Gudka dorzucił Enzuigiri i zapiął Gilotynę!! Tupak szarpał się, szamotał, aż w końcu podniósł się i wykonał Powerbomb! Dodatkowo ponownie Soccer Kick i mam Brainbuster!! 1.....2.....KICKOUT! Tupak nie mógł uwierzyć, więc pokazał że czas na Last Call, lecz przy tej akcji Gudka złapał go wykonał Roll Up! 1.....2......3!!

Zwycięzca: Gudson via pinfall

Gudka świętował z publiką jednak gdy się odwrócił otrzymał Last Call Superkick! Tupak popatrzył na Gudsona, a po chwili na wiszącą walizkę i odszedł patrząc jeszcze przez ramię jak sędzia pomaga dojść do siebie powalonemu Gudce. Na zapleczu przy podobnej tablicy co wcześniej Ramzes znajduje się teraz Mistrz WFF Polish Rock Bottom!

Rock Bottom: Uwielbiam ten gorący, polski doping. Kilka minut temu zobaczyłem wystąpienie Ramzesa. Chciałbym się do niego odnieść. Zacznę tak: Wielu lewaków w swoim życiu masakrowałem, ale na tak upierdliwego, łżącego i przekłamującego historyczne fakty no to jeszcze nie trafiłem. Jednak im większa sztuka tym lepsza anihilacja. Nasz Żydek powiedział, że gdyby Polska była pod władaniem Żydów byśmy mieli teraz Zieloną Wyspę, cud, miód i orzeszki. Słyszałem już jednego czerwonego, który tak mówił a doprowadził ten kraj do opłakanego stanu. Ramzesie uważasz się za wielkiego historyka, jednak pominąłeś jedną, aczkolwiek istotną rzecz. Wiesz kiedy Polska była potęgą? W XVI wieku. Kiedy zaczął się nasz powolny upadek? W momencie Konfederacji Warszawskiej. Na niej m.in. ogłoszono tolerancję religijną. Jako że w całej Europie innowierców się prześladowało każdy z nich przyjeżdżał do Polski. Wtedy to się rozpoczęło. Polska nigdy nie odzyskała tej świetności, ponieważ twoi przodkowie martwiąc się wyłącznie o własne brzuchy i portfele rozkradli ten kraj. A my w imię "tolerancji" godziliśmy się na to. Potem nasz kraj obudził się z ręką nocniku. W ogóle... Jak śmiesz twierdzić że nas kraj sprzedawał was, Żydów podczas Wojny. Jesteś z Izraela, więc powinieneś znać takie odznaczenie jak Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata. Wiesz kto ma tych odznaczeń najwięcej? Tak, Polacy. Wasz naród powinienem nam dziękować, ale wam ciągle mało złota. Jednak wiesz co? Jednego nie zabierzesz. Naszej godności i honoru... A także tego pasa, ponieważ na Hajs Się Zgadza... otrzymasz Bana!

Rocky uniósł swój pas do góry i odszedł wywracając tablicę z rysunkami Ramzesa.

Szmaragdy i diamenty!

W drodze na ring najbardziej zagadkowy Team w historii WFF. Carrik i Maniek - Xanax! Carrik wziął mikrofon i trzymał w ręku pudełko XanaXu.

Carrik: To pudełko... odmieniło moje życie. Kiedy świat odwrócił się ode mnie tą mniej szlachetną częścią, kiedy próbowałem oszukiwać się cytując klasyka że "Już nie jesteś sam... Wokół jest tyle serc." Serc gnijących, przesiąkniętych złem! Każdy ode mnie się odwrócił, w mojej głowie była jedna wielka, czarna dziura po której dzisiaj zostało to rondo na mojej głowie. I te parę blizn na moim ciele, które świadczą o tym jak wiele przecierpiałem by się tu znaleźć. Ludzie to upadli grzesznicy, nastawieni tylko by skrzywdzić... Nie! To byłoby zbyt proste i mało bolesne. Oni biorą twoje uczucia, zgniatają je na miazgę, a na koniec kopią Cię prosto w jaja. Jest pełno niesprawiedliwości na tym świecie, więc czemu ja miałbym być jednym sprawiedliwym wokół tego całego zepsucia. Oczywiście sam z siebie nie miałem odwagi, ale to lekarstwo... Właściwie nie lekarstwo, gdyż ono nie uleczyło mojej złamanej duszy, lecz sprawiło że zajrzałem w głąb siebie. Faza XanaXu rozpoczęła się, kiedy przekonałem mojego lekarza, by poszedł za mną... drogą przez wielu uważaną za mroczną...

Maniek: Kiedyś nie zdawałem sobie jak wiele tracę prowadząc się w taki sposób jak parę miesięcy temu. Nie zdawałem sobie sprawy, że nie mam nikogo. Wszyscy, których kochałem odeszli. Poświęciłem swoje życie osobiste by zrobić karierę. Myślałem, że naprawię świat. Carrik jest dla mnie alegorią rzeczywistego, brutalnego świata. On szybko sprowadził mnie na ziemię. Pokazał, że nie mogę spełnić tego o czym marzyłem, że ludzie to dupki, a ja sam źle interpretowałem otaczającą mnie rzeczywistość. To było jak relacja Harley Quinn i Jokera. On pokazał mi właściwą ścieżkę. Pierwszą zasadą psychologów zawsze było to, że nie można brać tego co twoi pacjenci, jednak XanaX odmienił moje życie. Teraz chcemy oczyścić ten świat z niesprawiedliwości używając naszego sprytu i mądrości życiowych. Randa i Sabinq... nie znam ich, ale już wiem, że to niesprawiedliwi. Trzymają pasy Tag Team kompletnie je szmacąc. Tak samo jest zeszmacona moja psychika. Mam to w dupie że ktoś się ucieszy z naszej wygranej. Zrobimy to dla nas.

Carrik: Gdzież to są nasi mistrzowie? Pewnie sprzedają swoje pasy na pchlim targu, bo sa zbyt leniwi by wziąć się do normalnej...

The Gods Have Spoken!

Na mistrzów nie trzeba było długo czekać. Randa i Sabinq zjawili się niemalże natychmiast w ringu po tych słowach atakujących ich.

Randa: Ej, takie pytanie. Czy jesteście z epoki romantyzmu? Bo brzmicie jakbyście przeczytali "Cierpienia Młodego Wertera". Nie wiem, mama was nie kocha, ojciec bił was cegłą czy może dziewczyna was zostawiła? Niejeden miał podobne problemy, a nawet gorsze i jakoś sobie z nim poradził. Np. ja. Ja również wiem co to znaczy samotność i czerń, która Cię otacza. Jednak najważniejsze to jest nie poddawać się. Dlatego jestem teraz mistrzem Tag Team. I nie szmacimy tych pasów. Po prostu pokonaliśmy już Blue Guysów, nawet skończyliśmy karierę Fiskusa, a Haxów nikt nie traktuje poważnie. A teraz pojawiliście się wy. Cytując mojego kolegę Gruchę: "Kim w ogóle kurwa jesteście, pajace?"

Sabinq: Przychodzicie, wygadujecie emo-bzdury, obrażacie nas i dodatkowo czcicie pudełko psychotropów. To jakiś wasz guru? Nie jesteście wcale sprytni, ponieważ wszyscy wiedzą, że na Wyższej Szkole Jazdy nie wygralibyście, gdyby nie pomoc Moniki. Poza tym to ona załatwiła wam Title Shoty - widać to gołym okiem, że jesteście przez nią faworyzowani.

Carrik: Słuchaj, Scott Steiner wannabe. Nie mów nic o pani GM. Ona jest twoim szefem. Będziesz gryźć rękę, która Cię karmi, ty niewdzięczna świnio?

Randa: Może trochę grzeczniej? Nie chcemy bijatyki przed PPV. Weźcie sobie to co trzymasz w ręku. Podobno nieźle uspokaja.

Maniek: Nieee... XanaX nie uspokaja, tylko sprawia że ma się fazy.

Carrik: A tak notabene.... Gówno nas obchodzi czego nie chcecie!

W tym momencie Carrik i Maniek rzucili się na mistrzów! Początkowo wydawało się, że porwali się z motyką na słońce, bowiem Randa i Sabinq zdominowali ich, ale do momentu, gdy Carrik wykonał Breakdown Randzie, który wyleciał z ringu. Sabinq został sam naprzeciwko dwóch rywali, który porządnie go obili, a na koniec wykonali 3X! Carrik wziął swoje opakowanie XanaXu, otworzył i rozsypał je na twarz Sabinqa!

Carrik: XanaX... to przyszłość! Hahahaha!

Carrik podniósł kilka tabletek, część podał Mańkowi i obaj łyknęli je natychmiastowo. Na koniec podnieśli pasy TT z obłędem w oczach. Czy taki obraz ujrzymy na PPV? A na zapleczu Reporterka jest ze Stormem!

Reporterka: Storm, czy...

Storm: GDZIE ON JEST? WIDZIAŁEM GO!!

Storm nie chciał dalej odpowiadać, tylko ruszył momentalnie w stronę zaplecza szukając kogoś. Czas na trzecią walkę.

Walka nr 3
WFF Cruiserweight Champion Antichrist vs White

Obaj w przeszłości mierzyli już się ze sobą. Wówczas wygrał White. Teraz i on od początku przejął przewagę nad mniejszym rywalem. Wrzucił on Antichrista w narożnik i tam obijał kopnięciami dodatkowo wciskając go w narożnik! Antichrist jednak ruszył z ciosami, ale gdy odbił się od lin wpadł na mocny Clothesline! Biały wykonał jeszcze Running Splash! 1...kickout! White obił Stompami każdą kończynę mistrza Cruiser, lecz ten nagle poderwał się z mocnym Jawbreakerem i Leg Lariatem! Antichrist dorzucił jeszcze Basement Dropkick! Antychryst ponownie odbił się od lin, ale tym razem otrzymał mocny Exploder Suplex! 1...2...kickout! White zapiął Chin Lock, lecz Antichrist wstał i uwolnił się mocnymi łokciami. Antichrist chciał spróbować Twist of Fate, lecz poleciał na liny z których się odbił i wymierzył Białemu Rolling Forearm Smash! Antichrist dorzucił jeszcze Standing Moonsault. 1.....kickout! Gdy obaj powstali Antichrist otrzymał Dropkick! Zaraz po nim Suplex! 1.....2....kickout! Biały wykonał Scoop Slam, a po nim jeszcze jeden Suplex! 1....2...kickout! Kolejny Chin Lock dla Antichrista, który tym razem wykonał mocny Back Suplex, a po nim szybki Leg Drop! Mistrz Cruiser wszedł na narożnik i wykonał mocny Splash! 1.....2....kickout! White odpowiedział mocnym Uppercutem, a zaraz po nim Inverted Headlock Backbreakerem! 1....2...kickout! Biały nie ruszył z atakiem, gdyż został zaskoczony mocnym kopnięciem! Anitchrist wykonał mocne Low Kicki, lecz zaraz wpadł na Spinebuster! Szykował się Spear, lecz mistrz uniknął i wykonał Roundhouse Kick! A zaraz po nim próba Twist of Hate, lecz White zamienił to na Full Nelson Slam! 1....2....kickout! Biały dorzucił Neckbreaker, a zaraz po nim dorzucił Spear!! 1.....2....kickout! Biały był wściekły, więc wściekle obił Antichrista, który jednak odpowiedział Hurricanraną, gdy White spróbował Paydirt. Dodatkowo udany tym razem Twist of Hate!! Antichrist wszedł na narożnik i chciał spróbować Swanton Bombu, lecz White zdołał oprzytomnieć więc zatrzymał się na Missile Dropkicku. Low Kick jednak nietrafiony, gdyż White złapał go za nogę i zapiął Sharpshooter! Wydawało się, że mistrz odklepie, jednak zdołał dojść do lin! Kiedy White wstał wraz z rywalem otrzymał High Kick, a zaraz po nim Attitude Adjustment! Antichrist ponownie na narożniku i tym rzem udany Swanton Bomb! 1....2....3!!

Zwycięzca: Antichrist via pinfall

Carrik i Maniek rozmawiali na zapleczu, gdy nadeszła GMka WFF - Monika! Przywitała ona obu XanaXów.... liściem w ryj!

Monika: Mówiłam wam, mówiłam. To całe zamieszanie i bratanie się z wami nic dobrego mi nie przysporzy. Wszyscy już wiedzą. Nawet Ci z rozwojówki plotkują, że szefowa ma romans z dwoma zawodnikami. Do czego to doszło.... Co mnie, do cholery podkusiło.

Maniek: Ej, spokojnie. Przecież ludzie sobie pogadają i dadzą sobie siana. Tymczasem bądź spokojna i wykonuj to co Ci każemy.

Maniek otrzymał jeszcze jeden Slap.

Monika: Stul dziób! Ja tu jestem twoim szefem, nie odwrotnie. To koniec. Na Hajs Się Zgadza będziecie musieli sobie radzić wyłącznie sami. Ja już nie zamierzam ułatwiać wam drogi. I gunwo mnie obchodzi to, że macie jakieś zdjęcia. Z nich da się łatwo wybronić, podobnie z tej Interwencji na Wyższej Szkole Jazdy. Zresztą kobieta w sądzie ma zawsze rację... i nie tylko w nim.

Carrik: Oj no nie wiem, czy tak łatwo będzie się Tobie wybronić, droga Moniko z... kradzieży.

Monika: Jakiej kradzieży... O czym ty mówisz?

Carrik: Maniek! Daj mi telefon!

Maniek rzucił telefon, a Carrik po chwili pokazał coś na nim Monice. Ta natychmiast pobladła i jednocześnie zacisnęła zęby z nerwów. Monika spojrzała się i jeszcze raz spoliczkowała Mańka, a po chwili odeszła.

Maniek: Ach te kobiety. Lubię takie. A tak w ogóle to o co chodzi z tą kradzieżą?

Carrik: Pamiętasz tą imprezę po Wyższej Szkole Jazdy? Ona pożyczyła ode mnie 2 złote... Do dzisiaj nie oddała. Haków zbiera się na nią coraz więcej... a to bardzo dobry znak.

Maniek: Jak to mówi stare przysłowie. Lepsze pasy TT w garści niż 2 złote na dachu... Oh wait!

Here Comes The Pain!

Zostawiamy pretendentów do pasów Tag Team samych, bo na ring zmierza już Storm! Po jego ogólnej posturze można zobaczyć, że nie jest w dobrym humorze.

Storm: Wyłączyć to wszystko w cholerę! 2 jebane tygodnie temu osobiście pokonałem dwóch rywali! Znokautowałem waszego mistrza, znokautowałem Giela. Teraz to ja powinienem stać tutaj jako nowy mistrz WFF. Na Hajs Się Zgadza obrona byłaby formalnością. Jednak pewna osoba nie nauczyła się, że nie wpierdala się nosa w nieswoje sprawy. Pedro! Gdzie jesteś chujcu? Teraz się boisz? Nie dziwię się, ponieważ podpisałeś na siebie wyrok śmierci zabierając mi szansę na pas. Odpowiedz za swoje czyny, bądź prawdziwym mężczyzną, a nie...

To tylko krok, by granicę przekroczyć!

Pedro pojawił się na rampie ubrany w swoją charakterystyczną bluzę z kapturem. W jednej ręce trzymał kij bejsbolowy, a w drugiej mikrofon. Nie wszedł on do ringu, ale pozostał na rampie.

Storm: No chodź tu, kutafonie! Będziesz stać na tej rampie jak widły w gnoju?

Pedro: Spokojnie, mój drogi po co te nerwy. Ustań spokojnie, a nie rzucasz się po tym ringu jakbyś miał skurcz mózgu i posłuchaj. Zaatakowałem Cię, ponieważ nienawidzę, a wręcz gardzę takimi ludźmi jak ty. Jesteś taki sam, a nawet gorszy od Crushera. Uważasz się za najgorszego. Słyszałem co mówiłeś na początku poprzedniego show. Jesteś najlepszy, bo jesteś taki zły. Zabiłeś Dartha Camillusa, więc automatycznie to czyni cię kimś lepszym. Wzywałeś go cały czas, ale pojawiłem się ja. W tajemnicy powiem Ci, że to dla Ciebie gorzej.

Storm: Gorzej? Suko, proszę. Camillus ma podobno złamany kark, więc długo go nie zobaczymy. Kiedy Cię dopadnę to i ty podzielisz jego los. Dwie ofiary na moim sumieniu? A nie czekaj, ja nie mam sumienia. Wiesz co? Masz rację w jednym. Gdybym teraz z Tobą zawalczył nie byłoby zabawy. Zrobię to na Hajs Się Zgadza. Kiedy już uporam się z Tobą pójdę po pas WFF na Armagedonie w Elimnation Chamber Matchu. Szkoda tylko tej walizki, no ale mam pewność że ty też jej nie dostaniesz. Co, oszukali biednego Pedro? To taki smutne. Chyba zacznę płakać. Tak jak ty po spotkaniu ze mną.

Pedro: Jeżeli myślisz, że mnie złamiesz to jesteś w grubym błędzie. Na tym kiju połamałem już niejedną szczękę i to większych kozaków niż ty. Uważaj z kim tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski. Przyjmuję twoją propozycję, bo na Hajs Się Zgadza, Chuligan wymierzy Ci sprawiedliwość, złamasie!

Pedro podniósł swój kij do góry, a Strom użył wielu niecenzuralnych słów, które mało kto usłyszał, gdyż został mu wyłączony mikrofon. A na zapleczu nagle na siebie wpadli dwaj rywale z Hajs Się Zgadza - Rocky i Ramzes!

Ramzes: Zanim obijesz moją twarz pragnę Ci łaskawie przypomnieć, że jeśli choć jeden włos spadnie mi z głowy zostaniesz pozbawiony pasa. No ale śmiało. Wy Polaki tacy jesteście. Wystarczy na was spojrzeć to już chcecie wpierdolić każdemu. Ktoś się uśmiechnie do was, to wy kopiecie go w mordę. Więc śmiało, trzymasz pas biedaków - także jesteś najważniejszym ich przedstawicielem. Śmiało uderz mnie, ale potem oddaj ten pas mnie, bowiem on w moich rękach będzie znacznie bezpieczniejszy.

Rock Bottom: Wstrętny Żyd. Możesz sobie jeszcze gadać, lecz twoja nietykalność skończy się na PPV. Wtedy pokażę Ci co to znaczy polska siła. Łapy precz od mojego tytułu, który tak naprawdę nie jest mój. Należy on do każdego fana na tej arenie! Odebrałem już go z rąk faceta z kompleksem wyższości, teraz obronię go przed zgubnym wpływem Izraela!

Rocky odszedł, ale jeszcze zdążył krzyknąć.

Rock Bottom: Aha, i radzę Ci nie zaglądać na parking. Chyba, że chcesz się zdenerwować.

Ramzes natychmiastowo pobiegł na parking, a tam zobaczył, że na jego samochodzie, najnowszym modelu Mercedesa jest napisane biało-czerwonymi literami "Polska mistrzem Polski!" Żyd więcej niż wkurzony kopnął stojące obok Seicento... które rozleciało się w drobny mak! Czas na Walkę Wieczoru!

Main Event
Dave Danger vs Mr. Crusher

Siłowe starcie wygrał Danger. Crusher widział że tak tej walki nie wygra, więc kąsał Dave'a niskimi kopnięciami. Po krótkim zwarciu Crusher zostął powalony Shoulder Blockiem, na który odpowiedział mocnym Front Kickiem. Danger wykonał Irish Whip, który Crusher skontrował podcięciem i zapiął Front Facelock. Gdy Stochu wstał wykonał rywalowi Front Suplex! 1....kickout! Dave chciał ruszyć z dalszą ofensywą, ale wpadł na Crucifix Head Scissors, przez który Stochu znalazł się na krawędzi ringu. Krasz dorzucił więc Leg Lariat, który wyrzucił byłego prezesa z ringu. Kracz chciał dorzucić Springboard Crossbody, ale Dave złapał go w powietrzu i wykonał Powerslam na podłogę! Crusher został dodatkowo wbity w schodki przy ringu. A w ringu Stochu uzyskał 2 Count. Danger odbił rywala od lin i wykonał Belly to Belly Suplex! 1....2...kickout! Crusher ruszył z kopnięciami oraz High Kickiem, po którym Stochu otrzymał mocne Tornado DDT! 1....kickout! Crusher wykonał Throwback do którego dorzucił Springboard Moonsault! 1....2....kickout! Krasz wszedł na narożnik, lecz za długo się zbierał do akcji, więc Stochu wspiął się na narożnik i za pomocą Elbow Smashy zamroczył Crushera i wykonał Superplex! 1.....2....kickout! Stoch dorzucił Elbow Drop oraz Knee Drop! Na koniec Fisherman Suplex! 1.....2.....kickout! Headlock dla Crushera, który po dłuższej chwili wydostał się i ruszył Clotheslinem, Hurricanraną, Spinning Heel Kickiem i Dropkickiem! Leg Drop nietrafiony, więc Danger ruszył z Big Bootem! 1.....2....kickout! Pumphandle Slam dla Crushera i Stochu na narożniku, gdzie nie trafił Diving Elbow Dropem! Crusher wykonał Low Dropkick i Leg Drop! Krasz wszedł na krawężnik i wykonał Springboard Elbow Drop! 1.....2...kickout! Krasz przejechał palcem po gardle, więc czas na Tombstone, jednak Stochu skontrował to na własny Tombstone Piledriver!! 1......2.....KICKOUT! Stochu pokazał, że czas na sen, zarzucił rywala na barki, lecz Krasz skontrował to w powietrzu na Hurricanranę DDT! 1......2...kickout! Danger zapiął Anacondę Vice! Jednak Crusher długo walczył aż w końcu skontrował ten submission na Roll Up! 1.....2......kickout! Stochu ruszył na Crushera, jednak ten naciągnął liny, więc Dave wyleciał. Tym razem Krasz trafił ze Springboard Crossbody! Panowie zaczęli wymieniać ciosy za ringiem tak zawzięcie, że nie zauważyli, iż sędzia wyliczył ich obu do 10!

Wynik: Double Count-Out

Danger i Crusher nie ustawali w swoim ataku więc nadeszli pozostali uczestnicy Ladder Matchu, którzy również dołączyli się do bijatyki! Bójka przeniosła się do ringu, lecz nagle zauważono, że jest tylko siedmiu uczestników. Brakowało Tupaka! Tupak bowiem czmychnął pod ring, a kiedy z niego wyszedł miał ze sobą drabinę! Uderzył nią cała siódemkę parokrotnie! Po skończonej robocie ustawił drabinę na środku ringu, wszedł po niej i ściągnął walizkę triumfując. Czy to właśnie Tupak będzie przyszłym mistrzem?

Tymczasem na zapleczu Storm szykował się do wyjazdu z areny, gdy nagle zobaczył jakiś dziwny cień na ścianie. Gdy się odwrócił okazało się, że to tylko figurka przymocowana na masce samochodu, która była oświetlana przez pobliską lampę. Jednak Storm po drugiej stronie zobaczył fragment nieruszającej się postaci w czarnej pelerynie! Storm zaczaił się na nią, a po chwili rzucił sie w ataku... Po chwili spostrzegł, że to był tylko manekin. Burza siedział na podłodze i zaczął śmiać się z siebie, lecz gdy wstał i się odwrócił wystraszył się maski Dartha Vadera, która wisiała na ścianie! Storm z wściekłością zdjął ją i cisnął o podłogę.

Storm: W co ty grasz? Przecież Ciebie nie ma! Zniszczyłem Cię! Idź precz!

Storm kopnął jeszcze leżącą maskę i udał się do swojego auta.

Lufa-Pytanie

A na ringu jest już Stig, który ma ze sobą trzy, litrowe butelki Czystej. 3 krzesła przy stoliku, a na nim 30 kieliszków. Po 10 przy każdym krześle

Stig: Elo wszystkim! Tu znowu Stigu! I zapraszam was na pierwszy talk-show w historii WFF! Będzie kontrowersyjnie, będzie chamsko, ale zawsze szczerze. Miejsce, gdzie rozwiążą się wszystkie języki, bo na pewno nie konflikty. Zaprasza na pierwszy odcinek Lufa-Pytanie! Zasada jest bardzo prosta. Zapraszam jednego lub dwóch i więcej uczestników. Po każdym pytaniu muszą oni wypić setkę wódki. Setek jest dziesięć, więc możemy mieć wysiadki. Ale spokojnie, nie będą sami! Właśnie nalewam z tych butelek moim dwóm gościom, a z tej trzeciej nalewam dla siebie. Wszystko już gotowe, więc zapraszam mojego pierwszego gościa. Mistrza WFF, byłego prezesa tej organizacji i uczestnika Submission Matchu na Hajs Się Zgadza! Oto Nessu!

Ness wszedł do ringu ze swoim pasem i przywitał się ze Stigiem.

Stig: Moim drugiem gościem jest fan pewnej kruczoczarnej divy, pretendent do pasa WFF, drugi uczestnik Submission Matchu na Hajs Się Zgadza. Przed wami Gi4lu!

Let's Light It Up!

Gi4lu wszedł w swoim tradycyjnym stylu podskakując i trzymając telefon w ręku. Przywitał się ze Stigiem, ale nie zrobił tego z Nessem.

Stig: Panowie... 10 pytań. 10 Luf. Pierwsza lufa jest taka. Kto wygra?

Ness: <pociągając lufę> Byłbym głupi gdybym nie powiedział, że nie wygram ja. Gi4lu podpisał na siebie wyrok wybierając Submission Match. Jednak nie wie, że ja przez całą swoją karierę nawet przed WFF NIGDY nie odklepałem. Choćby moje wszystkie kończyny zostały połamane nie poddam się. Za to sam wyznaje zasadę, że każdy oprócz mnie odklepie prędzej czy później. Gielu - podziwiam twoją wolę walki, jednak to ty będzie musiał się poddać.

Gi4lu: <pociągając i podpisując na SMSa> Każdy klepie? Tak to prawda. I wśród tych osób znajdziesz się i ty. Już dwa razy pozbawiłeś mnie szansy na pas. Najpierw na Wyższej Szkole Jazdy sprawiłeś, że zostałem wyeliminowany, a 2 tygodnie temu miałem już Storma na deskach, a ty ukradłeś moje zwycięstwo. Potwierdziłeś tym tylko to do czego sam doszedłem dawno temu. Boisz się mnie. Boisz się spotkania ze mną, ale co jest pożyczone będzie oddane. Na Hajs Się Zgadza nie tylko Cię pokonam, lecz i zmuszę Cię do poddania! Jesteś tylko człowiekiem, a ludzie mają swoje granice wytrzymałości...

Ness: Wytrzymałość to ostatnia rzecz o której powinieneś uczyć mnie panie "odliczony po nietrafionym Moonsaulcie".

Gielu już poderwał się ze stołka ale Stig go powstrzymał.

Stig: Spokojnie Gielu. Ness, bez prowokacji. Nie jesteś przecież lewakiem. Druga lufa. Jak zamierzacie poddać swojego przeciwnika?

Ness: Nie będę zdradzać moich taktyk, ale powiem tak ja w swoim arsenale mam kilka ciekawych dźwigni i na pewno z każdej, jeśli będzie taka okazja zrobię użytek.

Gielu: Ku chwale AJ - Octopus Hold! Albo jak ona nazywa ten chwyt "Czarną Wdową". Koleś ma śmierć na miejscu jak nie odklepie!

Stig: Trzecie pytanie. NA tej samej gali odbędzie się Ladder Match. I teraz przypuśćmy że jesteście mistrzami. Czy nie boicie się, że wasza chwila chwały zostanie zepsuta przez pana "Hajs Się Zgadza"?

Ness: Może się zdarzyć że walka będzie trwać 5 minut albo pół godziny. Jednak ja będę walczyć i ze zdobywcą walizki. Oczywiście małe będą szansę, ale od czego są HEP! Przepraszam, czkawka.... Od czego są rewanże?

Gi4lu: Kiedyś ośmiu naraz rozjebałem! Teraz też to zrobię!

Stig: Ok, widzę, że już są pierwsze oznaki, więc podkręcamy tempo! Kto waszym zdaniem będzie zdobywcą walizki?

Ness: Gudka - ten chłopak ma potencjał, o czym już mówiłem nieraz. Antichrist nieźle się pokazuję - jego skoczność będzie jego atutem, ale nie można też zapominać o Crusherze, który jest nieprzewidywalny jak sraczka po Taco Bell.

Gi4lu: Forlan mój zioooom, nieraz kurde spalimy wąsa! On wygra. Lub też Tupak, który solo jest lepszy niż w teamie z Iconem aka Fiskus.

Stig: Półmetek i robimy małą przerwę. Niedługo Armageddon - na nim jeden z was jako mistrz, o ile nie będzie wcześniej cashingu wejdzie do komory eliminacji i będzie bronił tego pasa. Macie już jakieś doświadczenie?

Ness: HEP! Jak będzie trzeba, to i pierwszy wejdę! Taki jestem kozak! HEP!

Gi4lu: Komora eliminacji... kiedyś w Norwegii jak szukałem AJ, to coś słyszałem o tym, ale nie wiem do końca i nie będę tego teraz przytaczał.

Stig: Ok, mała przerwa. Pozdrówcie teraz kogoś.

Ness: Pozdrawiam mamo, właśnie wypiłem pół litra wódki. Jestę Pijany Mistrz!

Gi4lu: Pozdrawiam AJ. Kocham Cię, maleńka!

Stig: Dobra, wracamy. Szóstla lufa. Opowiedzcie o swoich dziewczynach.

Ness: Lufę wypiję, ale powiem dyplomatycznie, że nie mam o kim. Jestem sam... I teraz mi się smutno zrobiło...

Gi4lu: Moja dziewczyna ma na imię AJ. Ona jest tak ładna w chuj, że żadnej innej dziewczyny nie zdzierżę. Jakby nie było AJ to byłbym kurwa lewakiem nie. Ona jest tak piękna, że mogłaby grać w Playboyu!

Stig: Siódma lufa. Co zrobicie po wygranej na Hajs Się Zgadza?

Ness: HEP! Pójdę zapić smutki... chyba nawet ten pas sprzedammm....

Gi4lu: JA PÓJDĘ KOGOŚ ROZJEBAĆ! W MŁYNIEEEEE!

Stig: Gielu, nie drzyj mordy! Ma być kultura. Ósme pytanie, by tak rozluźnić atmosferę. Z kim byście zajarali gibona w WFF, a zkim byście piątki nie przybili.

Ness: <leżąc głową na stole> Czemuu... czemuu mnie opuściłaś....

Gi4lu: NA WARSZAWSKIM REJONIE NIE JEST KOLOROWO!! Z AJ BYM PALIŁ NIE TYLKO GIBONYY!

Stig: Dobrze, ze to już przedostatnia lufa... Pytanie z zaplecza: Czy naprawdę się nie lubicie?

Ness: HEP! Znaczy to nie jest tak, że ja go nie lubię. Ja go szanuję.... tylko że... wkurwia mnie czasem po prostu tym swoim telefonikiem...

Gi4lu: Tej, odwal się od mojego telefonu, coo? Zaraz Ci luja wypieprzę to się nogami nakryjesz!

Stig: Dobra, ostatnia lufa i spadać mi stąd. Dwa słowa do rywala.

Ness: HEP! Poddam Cię!

Gi4lu: Szczaj ogniem! Łooooooo....

Gi4lu w tym momencie zleciał ze stołka.

Gi4lu: Wyjebałem się w chuj!

Ness: Ja Ci pomogę...

Ness też znalazł się na podłodze, a tymczasem świeży Stig łyknął sowją ostatnią lufę z uśmiechem i ukucnął nad dwójką.

Stig: No i mamy wysiadki to jest urok tego programu. Czekajcie na kolejne edycje Lufy-Pytanie już wkrótce!

Ness usiadł na podłodze razem z Gielem i obaj przytulili się, jednak ten drugi nagle wstał i ledwo utrzymując równowagę chciał zapiąć Sharpshooter, jednak nogi myliły mu się za każdym razem, aż w końcu przewrócił się wprost na Nessa. Ten chciał zapiąć Gogoplatę, ale też stracił poczucie równowagi nie mógł tej techniki zapiąć, a co dopiero dopiąć.

Ness: NIE! Czekaj! Ja tutaj zaraz nas naprawię.

Ness z ledwością wstał i wziął butelkę z której nalał sobie Stig i w której było jeszcze trochę trunku.

Ness: EJ! To jest woda! Co jest?

Jednak Stigu po tych słowach ulotnił się z prędkością wiatru. Gi4lu chciał wykonał Clothesline, jednak nie trafił w Nessa i wyleciał z ringu. Nessu tymczasem wziął pas i ledwo trzymając się na nogach podniósł swoje trofeum. Gi4lu używając krawędzi ringu tez ledwo się podniósł i widokiem chwiejących się uczestników walki o pas WFF na Hajs Się Zgadza kończymy 14 edycję WFF!

Oficjalna karta na Hajs Się Zgadza:

WFF Championship: Submission Match: Ness (c) vs Gi4lu
WFF Polish Championship: Rock Bottom (c) vs Ramzes
WFF Tag Team Championship: Randa&Sabinq (c) vs XanaX
"Hajs Się Zgadza" Ladder Match: WFF Cruiserweight Champion Antichrist vs Dark Storm vs Tupak vs Dave Danger vs White vs Mr. Crusher vs Gudson vs Forlan
Singles Match: Storm vs Pedro

Star
Awatar użytkownika

Heh, widzę, że postanowiłeś wstawiać wejściówki zawodników. Nota bene ten pomysł zaczerpnąłem od ITNWF, więc niejako jest on przenoszony na pozostałe federacje. Teraz kwestie merytoryczne, gdyż pod względem technicznym wszystko wygląda tak samo solidnie, jak wcześniej. Skróciłeś długość walk, widocznie zostawiając sobie duży margines na gale PPV. Troszkę skromna jest ta podbudowa tej gali. Właściwie dobrze wypromowanie jest starcie o pas WFF, oraz troszkę o pas tag-team'owe. Gdybyś dał sobie jeszcze dwie gale na podbudowe, to może by to całościowo wypadło lepiej. Następna rzecz - ciekawy pomysł z lufa-pytanie. Byłem pewien, że prędzej czy też później to u siebie zaaranżujesz. I wypadło to całkiem fajnie. Ze Stiga robisz drugiego Pakola i ciekawe, czy też cały roster będzie na niego wkurzony za to oszustwo z czystą :D Mam jedną poważniejszą uwagę - nadal falujesz jeśli chodzi o kwestie mówione przez zawodników. Dobre kwestie przeplatasz słabszymi. To jest największa bolączka tej federacji i postaraj się troszkę bardziej na tym skupić. Dla przykłądu - troszkę dialog Pedra ze Stormem zaniża ogólną ocenę. Ta rozmowa jest taka...płytka. A może ja się jedynie czepiam ;) Powodzenia w dalszej robocie :)

Obrazek

Skomentuję mimo iż nie jestem w rosterze, no ale może doczekam się debiutu :)
Fajny początek Stiga i speech Ramzesa.
Cytuj:
Jest to wasz wskaźnik kolejno: przychodów i strat. Jednak zobaczcie teraz. Zamieniam proporcje. Teraz przychody znacznie przewyższają grupę strat. Chcielibyście żyć w takim kraju co? Ale nie dla psa!

Brutalna prawda :)

Lufa-Pytanie mnie rozwaliło, zwłaszcza:
Cytuj:
Stig: Dobra, ostatnia lufa i spadać mi stąd. Dwa słowa do rywala.

Ness: HEP! Poddam Cię!

Gi4lu: Szczaj ogniem! Łooooooo....

Gi4lu w tym momencie zleciał ze stołka.

Gi4lu: Wyjebałem się w chuj!

Ness: Ja Ci pomogę...

Ness też znalazł się na podłodze, a tymczasem świeży Stig łyknął sowją ostatnią lufę z uśmiechem i ukucnął nad dwójką.

Gdyby coś takiego było w WWE, albo w TNA ratingi gal skoczyłyby wysoko xd

Czekam na Hajs Się Zgadza :)

Adept
Awatar użytkownika

Czas na koment. Krotka gala, ktora pokazuje ze wszystkie dziala skierowales w kierunku Hajs sie Zgadza. Licze na to, ze gala bedzie epicka. Walki, byly krotkie, ale tresciwe i cieszy mnie moja wygrana. Feud o pasy Tag Team jest na pewno lepiej prowadzony od feudu o pas Polish. Dalej nie kupuje Ramzesa jako pretendenta z wiadomych wzgledow. Najpierw przegrana ze mna, a pozniej walka o wazniejszy pas? Najlepiej prowadzony jest feud o pas WFF, kupuje to na 100%. Epickim momentem byla koncowka gali, gdzie polewano. Wyszlo to zajebiscie i humor przedni. Co zas sie tyczy wygrania walizki, nie wiadomo na kogo postawic. Niby Nessu mnie wymienil w gronie zwyciezcow, ale... Nic czekam na gale PPV, gdzie wszystko sie wyjasni.

Low carder
Awatar użytkownika

Po długiej nieobecności tutaj ponownie przybywam wraz z komentarzem, takie małe zaskoczenie :)

Gala wyszła Ci całkiem fajnie, oczywiście motywem przewodnim była na niej "Lufa-Pytanie", która śmiało może kandydować do nagrody "Segmentu roku" i wcale się tutaj nie podlizuję, bo ja też czyrając ten segment o mało co abym nie spadł z krzesła xD Prawdę mówiąc myślałem, że Stigu będzie robił za Bonusa, a tutaj proszę, wcielił się w Pakola, ale w sumie to fajnie, że jego gimmick jest elastyczny :) Sam segment po każdej lufie robił się coraz lepszy :) Reszta gali aż tak mnie nie porwała, ale oczywiście też nie mam się do czego przyczepić - walki jak na tygodniówkę odpowiednie, wszyscy członkowie walki o walizkę "Hajs Się Zgadza" mieli w nich jakąś rolę i trudno mi wskazać jakiegoś faworyta tej walki. Poza tym na plus oczywiście speech Ramzesa - Żyd z gali na galę utrzymuje wysoką formę na majku :D XanaX sieje zamęt i nieźle pogrywa z Moniką, o ile GM nie zamiesza w walce TT to XanaX z całą pewnością opuszczą galę z pasami ;) Storm natomiast będzie chciał dobrać mi się do skóry, ale z Darthem Camillusem w tle nie będzie to takie łatwe, a zresztą... Z jego pomocą czy bez niej - i tak na Hajs Się Zgadza poskładam Storma z dziecinną łatwością. Here Comes The Pain? Pożyjemy, zobaczymy kto wyjdzie z tego starcia bardziej obolały :> O Main Evencie gali zaś trudno cokolwiek powiedzieć... Myślę, że ten, który szybciej wytrzeźwieje będzie miał większe szanse na zwycięstwo, ale w sumie nie jest to takie pewne ;) Nie mam jakoś pomysłu na żadną interwencję w tej walce, ale ktoś zapewne się w niej pojawi :)

BOLIEVE!!!
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Ocena gali:

Karta: 7,5/10
Backstage: 10/10
Walki: 8,5/10

Ocena: 8,5/10

Wypowiedź jednego z kibiców: "LUFA - PYTANIE!"

Wypowiedź jednego z kibiców: "Ta walizka kusi wszystkich, ciekawe komu się uda ją zgarnąć"

Wypowiedź jednego z kibiców: "Monika wpadła złe towarzystwo..."

Wypowiedź jednego z kibiców: "Storm zaczyna mieć obsesję na wiadomy temat"

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Wiadomo, że trzeba sobie załatwić push przed PPV, więc skomentuję tę galę. Zaskoczyłeś mnie szybkością jej napisania, bo spodziewałem się większej przerwy, a tymczasem niedługo będzie już "Hajs Się Zgadza" :D Co do samej tygodniówki, to widać, że zostawiłeś sobie pole do poprawy w pisaniu walk na HSZ, co jest odpowiednią decyzją. Nie ma sensu pisać genialnych starć na mniej ważnych show, a dzięki temu łatwiej się to czyta. Myślę, że zwycięzcy i składy byli w miarę odpowiedni, a co do wygrania walizki, to raczej odpada ona dla Tupaka, Stocha, Forlana, Crushera, Płomienia i Gutki. Wydaje mi się, że zdejmie ją Kilgor lub Antichrist, ale mogę się mylić. Co do segmentów, to oczywiście najlepsze było Lufa - pytanie, a ten fragment może kandydować do jakiejś nagrody na koniec roku. Fantastycznie zabookowane. Niby wiele od siebie nie dodałeś, bo wyraźnie wzorowałeś się na Lufa - pytanie z Bonusem, ale mimo wszystko wyszło to komicznie i perfekcyjnie. Kolejne bardzo dobre segmenty były z udziałem Rockiego i Grzesia. Gimmickami pasują do siebie idealnie, ale tak jak pisałem pod poprzednią galą - nie kupuję shota Grzegorza na ten pas. Równie dobry jak ich był segment dywizji TT, a do tego ładnie połączyłeś zabranie 2 zł na zlocie przez Monikę. Ciekawie rozwija się też gra Dartha ze Stormem, ale same przemowy Storma i Pedro były jakieś takie sztuczne, nie kupiłem ich. Jednak to jedyny mały minus tej gali, a ona i tak wypadła dobrze i teraz tylko czekać na Hajs Się Zgadza, które pewnie niedługo się pojawi. Powodzenia w pisaniu! :D

Superstar
Awatar użytkownika

Ogółem to dawno nie komentowałem i napiszę całościowo o tym co tu fajne. No to podoba mi się długość walk, bo nie są jakieś takie ChampIsowe tylko po prostu fajne treściwe pojedynki, które da się bez większego wstrętu przeczytać. Ja czytam tylko te swoje, ale to już szczegół :D Segi można powiedzieć, że są różne, bo podobają mi się pod względem ilości humoru, a niektóre jakieś takie słabsze są. No i na koniec mogę napisać, że to dobra fedka i trzyma poziom tak jak trzymała od początku.

Mid carder
Awatar użytkownika

WrestleFans Federation PPV – Hajs Się Zgadza

Czas na jedno z najbardziej interesujących PPV. Wydawać by się mogło, że zostanie ono zdominowane przez przez jedno wydarzenie - wyłonienie przyszłego mistrza, ale zanim nastąpi nowy porządek, stara gwardia nie da o sobie zapomnieć. Mistrzowie Tag Team Randa i Sabinq stawią czoła jednemu z najbardziej przerażających Tag Teamów w historii - XanaXowi. Rock Bottom - mistrz Polski będzie bronił nie tylko swojego pasa przeciwko Ramzesowi, ale również honoru swojej Ojczyzny. Storm i Pedro rozwiążą tutaj swój mały konflikt. Który z nich jest bardziej groźniejszy? W Walce Wieczoru Ness zmierzy się z Gi4lu o pas WFF. To starcie nie będzie miało pinfalli, gdyż wygrać można jedynie przez submission! Jednak oczy wszystkich są skupione na Ladder Matchu. Ośmiu zawodników, tylko jeden zwycięzca. Jeden z nich będzie miał duże szanse by stać się w niedługim czasie mistrzem tej organizacji! Kto wykaże się siłą, sprytem, a przede wszystkim kto posiada serce mistrza? Oto Hajs Się Zgadza!

Witamy na Hajs Się Zgadza. Gala rozpocznie się od walki o pasy Tag Team! Randa i Sabinq na Wyższej Szkole Jazdy pokonali po raz trzeci z rzędu Blue Guys, jednocześnie kończąc karierę Fiskusa. Tymczasem na tym samym PPV XanaX z małą pomocą Moniki zwyciężyli nad Pedro i Crusherem, jednocześnie zapewniając sobie Title Shoty! Dzisiaj okaże się kto będzie mistrzem Tag Team - Randa oraz Sabinq, a może dwóch najbardziej nieobliczalnych zawodników WFF? Przekonajmy się!

Announcer: Panie i panowie. Witamy na piątym PPV WFF - Hajs się zgadza! Mam nadzieję, że państwu się zgadza, a jak nie to przynajmniej mi. Ekhem... Oto pierwsza walka dzisiejszej gali. Będzie to pojedynek o pasy WFF Tag Team! A zobaczymy w nim:

Szmaragdy i diamenty!

Announcer: Pretendentami i pierwszymi uczestnikami tej walki są pochodzący z Białegostoku oraz Łodzi. Carrik i Maniek, Team XanaX!

Carrik pozdrowił publikę z uśmiechem, a Maniek w kitlu lekarskim podał mu garść XanaXu, który łyknął bez żadnego zawahania.

The Gods Have Spoken!

Announcer: Ich rywalami będą pochodzący z Chełma i Warszawy, obecni mistrzowie WFF Tag Team - Randa i Sabinq!

Randa i Sabinq weszli do ringu, dumnie pokazali swoje pasy, a po chwili oddali je sędziemu, który uniósł je do góry, położył poza ring i dał znak do rozpoczęcia!

Walka nr 1
WFF Tag Team Championship Match
Randa & Sabinq (c) vs XanaX

Rozpoczęli Sabinq i Carrik. Carrik zanim jeszcze ruszył do ataku poprosił Mańka o telefon. Po chwili podszedł do rywala i wykonał z nim fotkę, co zdziwiło mistrza Tagów. Carrik odrzucił telefon do Mańka, jednak od razu po tym Sabinq zaatakował go ciosami! Odbicie od linii Carrik otrzymał Dropkick! Zaskoczyło to nieco Carrikowatego, lecz ten po krótkim zwarciu siłowym zapiął Headlock. Sabin wydostał się i wykonał Irish Whip, lecz Carrik uniknął Corner Splashu by przejść do serii Chopów w narożniku! Miały też być ciosy na narożniku, jednak został zrzucony z niego. Sabinq chciał ruszyć z dalszą ofensywą, jednak Carrik uciekł do narożnika i zmienił się z Mańkiem. Maniek rozpoczął Chopem na który Sabinq odpowiedział równie potężnym Chopem! Panowie wymienili się jeszcze kilkukrotnie tą akcją co rozgrzało publikę. Maniek w końcu wykonał Dropkick i zmienił się z Carrikiem. Obaj chcieli wykonać Double Suplex na Sabinq jednak to oni otrzymali Double Suplex od Sabinq! Sabin przypiął Mańka, ale tylko 1 Count. Zmiana z Randą i obaj popisali się kombinacją Body Slam od Sabinq i Low Dropkick od Randy! 1....2...kickout! Randa odbił Mańka od lin, jednak ten wykonał wślizg pod nogami mistrza, wykonał mu Uppercut, po nim Chop i kopnięcie w klatę, ale gdy ponownie odbił się od lin został podcięty i Randa wymierzył Inside Cradle! 1....2....kickout! Maniek uniknął Lariatu od Randy i sam wykonał Hurricanranę! Jednak nadszedł Sabinq, który powalił Mańkowatego Big Bootem! Tymczasem Carrik popisał się Springboard Dropkickiem, którym powalił Sabina! Randa chciał przypiąć Mańka, jednak trafił na DDT od Carrika! Maniek ocknął się po Big Boocie i przypiął! 1.....2...kickout! Obaj zmówili się na wspólną akcję i obaj odbili Randę od lin, jednak ten ominął ich akcję i zatrzymał się na drugich! Carrik ruszył, więc mistrz napiął liny przez co 1/2 XanaXu wyleciała, a Maniek pozostał sam przez co Sabinq wykonał mu Belly to Belly Suplex, a Randa Springboard Leg Drop! 1....2....kickout! Randa wykonał serię potężnych kopnięć na klatę Mańka, jednak gdy odbił się od lin Maniek podciął go przez co Carrik wykonał Springboard Double Foot Stomp na plecy, a Maniek zapiął Camel Clutch! Jednak Sabinq był czujny i przerwał ten uchwyt jednocześnie wykonując nadbiegającemu Carrikowi potężny Superkick! Maniek uniknął European Uppercuta od Sabina i wykonał mu potężny Stunner, lecz wpadł na Enzuigiri od Randy! 1.....2....KICKOUT! Cała czwórka leży w ringu, jednak najwcześniej stał Randa, który podszedł do swojego narożnika, wspiął się na niego i chciał wykonać Missile Dropkick Mańkowi, jednak Carrik zobaczył co się świeci, więc odepchnął partnera i przyjął atak na siebie! Maniek z kolei chciał wykonać Discuss Elbow Smash, lecz Randa zapiął do tyłu Full Nelson i podniósł rywala do góry jednocześnie umieszczając go na barkach Sabinqa! Mistrzowie wykonali Mańkowi kombinację Powerbomb/Edge-o-matic! 1....2....KICKOUT! Maniek trzyma się nieźle, więc Sabinq zapiął Bear Hug na Mańku, a tymczasem Randa wszedł za liny i wykonał Springboard Clothesline na trzymanym Mańku. Dodatkowo dorzucił Wheelbarrow Suplex! 1....2.....CARRIK PRZERYWA! Randa chciał wykonać tą samą akcję Carrikowi, jednak ten w powietrzu skontrował to na Bulldog! Carrik wrócił do swojego narożnika i zaczął dopingować swojego partnera by ten dokonał zmiany. To samo Sabinq. W końcu - stało się! Zmiany po obu stronach. Sabinq i Carrik ruszyli na siebie mocnymi Elbow Smashami, które blokowali twarzą! W końcu Carrik otrzymał potężny Clothesline oraz Northen Lights Suplex! 1...2.....KICKOUT! Sabinq chciał wykonać Tilt-a-whirl Backbreaker, jednak Carrik skontrował to Frankensteinerem i mocnym Roundhouse Kickiem! 2 Count!! Carrik zasypał klęczącego Randę Chopami i chciał dorzucić swój kończący Breakdown, lecz Randa uniknął i wykonał Half Nelson Neckbreaker! Sabinq odbił sie od lin, jednak nagle wpadł na Crossface od Carrika!! Carrik przegryzł swoje wargi i zacisnął dźwignie. Wydawało się, że koniec jest bliski, lecz nie dla mistrzów, bowiem Randa Running Knee przerwał submission! Jednak i Maniek się obudził i wykonał Crossbody Randzie! Uniknął też Front Kicka Sabinq, któremu wymierzył Sitout Suplex Slam! Maniek pchnął Sabinqa w narożnik co zamroczyło mistrza i razem z Carrikiem wykonali 3X!!! 1......2.......KICKOUT!! XanaXi nie mogli uwierzyć, więc zmówili się na Double Breakdown dla Sabinq. Kiedy Sabin zaczynał się podnosić obaj odbili się od lin i chcieli wykonać Podwójny Rolling Kesagiri Chop, lecz Sabinq uniknął tego! Mało tego, Maniek został powalony Spearem przez Randę, a Carrik wpadł na kombinację Belly to Belly Overhead Suplex i Standing Moonsault! 1.....2.....KICKOUT! Sabinq wyniósł Carrika na plecy, a Randa wszedł na narożnik i po chwili XanaX otrzymał kombinację Muscle Buster i Missile Dropkick!!! 1........2.........MANIEK PRZERYWA!!! Maniek został oczywiście ukarany Double Clotheslinem, który wyrzucił go z ringu, a tymczasem Sabinq podniósł Carrika, lecz ten zapiął znienacka Gilotynę na Sabinq!!! Oczywiście Randa był blisko, więc przerwał dźwignię, jednak gdy się odwrócił wpadł na Mańka i jego Hangover!!! A tymczasem Sabinq miał otrzymać 3X, jednak wydostał się i wykonał Superkick Mańkowi, a Carrikowi Piledriver!!! 1.....2.....KICKOUT!!! Sabinq podniósł ponownie Carrika i dobił go od lin, ale znienacka otrzymał BREAKDOWN! Tymczasem Randa wykonał Gut Kick i chciał wykonać Carrikowi Gutwrench Powerbomb, lecz obudził się Maniek, który zapobiegł temu i wykonał Randzie Superkick! Z kolei Carrik dorzucił Double Knee Powerbomb czyli Project Carrik!! Sabinq tymczasem ledwo się podnosił, więc otrzymał Double Breakdown od XanaXów oraz 3X!!! 1........2..........3!!! XANAX MISTRZAMI!

Zwycięzcy i NOWI mistrzowie Tag Team: XanaX via pinfall

Carrik i Maniek cieszyli się ogromnie z pasów, lecz nagle na rampie pojawiła się GMka WFF - Monika! Zaczęła ona klaskać, jednak widać, że robi to bez entuzjazmu i z nieciekawą miną. Po chwili odeszła na zaplecze, a nowi już mistrzowie ruszyli za nią! Tymczasem na titantronie pokazano krótkie streszczenie kariery Gi4lu! Gielu zadebiutował na Karcie 4 w turnieju o pas Cruiserweight. Doszedł aż do finału przegrywając z obecnym mistrzem Antichristem. Później feudował ze Stormem, którego pokonał na Alfie i Omedze. Jako ulubieniec fanów znalazł się w 5 on 5 Elimination Matchu na Wyższej Szkole Jazdy w drużynie Nessa. Znalazł się w finałowej trójce, ale niestety odpadł i wtedy odwrócił się od swojego partnera wykonując mu Package Piledriver. To był początek feudu, który doprowadził go do najważniejszej walki w jego życiu, która odbędzie się tutaj na Hajs Się Zgadza! Submission Match o pas WFF już w Main Evencie, a tymczasem Gi4lu jest z reporterką na zapleczu!

Reporterka: Ze mną pierwszy zawodnik dzisiejszego Main Eventu - Gi4lu! Geilu, pytanie, które nurtuje wszystkich. Jak się czujesz po ostatniej tygodniówce?

Gi4lu: Już lepiej. Po Lufie-Pytanie dochodziłem chyba z 3 dni do siebie, potem tydzień walki z kacem, jednak czuję się dobrze, więc Nessu... Nawet na kacu jestem ciągle w stanie doprowadzić Cię najpierw do granic możliwości, a potem poddać Cię. Twoje panowanie z pasem kończy się właśnie dzisiaj, a rozpoczyna się Gi4lu-Lee Era! Widziałem w tym materiale, że ta walka jest moją najważniejszą w życiu... może nie najważniejszą, ale jedną z najlepszych, ponieważ dzisiaj outsider pobije mistrza!

Gi4lu odebrał SMSa, wiec wyciągnął telefon i zaczął pisać oddalając się.

Czas na drugą walkę! W niej zmierzą się ze sobą Pedro i Storm. Na Karcie 13 Storm był bardzo blisko zdobycia pasa WFF, jednak Pedro skutecznie mu to uniemożliwił tłumacząc to tym, że Storm nie ma prawa nazywać się najgroźniejszym zawodnikiem. Strom z kolei twierdził inaczej argumentując to sytuacją z Wyższej Szkoły Jazdy, gdzie odliczył i znokautował boleśnie Dartha Camillusa. Sam Darth nie pojawił się do tej pory w federacji z powrotem, jednak Storm zaczął wszędzie go dostrzegać. Czy ta mała obsesja pozwoli mu zatriumfować nad Pedro?

Announcer: Panie i panowie. Przed nami druga walka Hajs Się Zgadza PPV! A zobaczymy w niej:

Here Comes The Pain!

Announcer: Pierwszym zawodnikiem jest pochodzący ze Szczecina - Storm!

Storm przywitany dużym buczeniem, jednak nie zwracał na to większej uwagi. Wszedł do ringu i z gniewem w oczach czekał na swojego rywala.

To tylko krok, by granicę przekroczyć...

Announcer: Jego rywalem będzie pochodzący z Tucholi - Pedro!

Pedro przywitany owacją, jednak nie zdążył dojść do ringu, a Storm zaskoczył go Suicide Divem! PAnowie zaczęli walczyć poza ringiem, a sędzia po chwili dał sygnał do rozpoczęcia walki!

Walka nr 2
Storm vs Pedro

Walka rozpoczęła się poza ringiem. Pedro i Storm ostro walczyli na podłodze, aż w końcu Storm wrzucił Chuligana w stalowy narożnik! Dodatkowo głowa Pedra spotkała się ze schodkami, gdy sędzia doliczył obu zawodników do ośmiu Storm wrzucił Pedra do ringu, a po chwili sam do niego powrócił. Pin i 2 Count. Storm zaczął obijać Pedra ciosami w parterze, a po chwili odbił Chuligana od lin i nachylił się jednak przez to Pedro mógł wykonać Sunset Flip! 1....kickout! Storm wykonał mocny Shoot Kick i Scoop Slam. Chciał też dorzucić Leg Drop, lecz Pedro uniknął i wykonał rywalowi Back Clothesline! 2 Count! Pedro obił korpus Burzy mocnymi ciosami kolanem i pokazał bardzo mocny Irish Whip. Storm na zakończenie otrzymał Vader Bomb! 1....2.....kickout! Pedro przycisnął nogą Storma w narożnik, a gdy sędzia go upominał chciał dorzucić Running Knee w narożniku, ale Storm uchylił i wykonał drapnięcie w plecy, a po nim Irish Whip i Corner Clothesline! Storm wszedł na drugą linę i pokazał dodatkowo Elbows Drop! 1.....2....kickout! Chin Lock dla Pedro, jednak ten zdołał się z niego natychmiastowo wydostać Jawbreakerem i odpowiedzieć na szarżę Dropkickiem! Pedro chciał ruszyć z dalszym atakiem, lecz Storm wykonał mocny Clothesline, a zaraz po nim Vertical Suplex! 2 Count. Storm rozłożył ręce z duma co spotkało się z mocną nieprzychylnością ze strony publiki. Zaczął też mówić do Pedra, że pokaże teraz mu brutalność. Po tym wbił głowę Pedra w matę i po chwili przygotować wykonał Curb Stomp!! 1....2....kickout! Storm wszedł na narożnik i chciał zaskoczyć Chuligana Crossbody, lecz Pedro uniknął przez co Burza zaliczył pusty przelot! Po chwili Pedro wykonał Full Nelson Slam! 1.....2.....KICKOUT! Pedro rozpędził się odbijając się od lin i wykonał Shining Wizard! 2 Count! Pedro zaczął wykonywać Stompy dla Storma, a po chwili dorzucił Irish Whip i Running Shoulder Thrust! Storm został wyniesiony na narożnik, gdyż Chuligan chciał wykonać mu Superplex, jednak Storm Headbuttami i ciosami zrzucił go oraz wymierzył udane tym razem Crossbody! 1....2....Kickout! Panowie zaczęli wymieniać się wściekłymi ciosami, aż w końcu Storm chciał wykonać Enzuigiri, jednak Pedro uniknął i wykonał Discuss Lariat!! 1.....2.....KICKOUT! Pedro ustawił Storma pod Polish Destroyer, jednak Storm skontrował to Back Body Dropem po którym wykonał Swinging Neckbreaker i Lionsault!! 1.....2.....KICKOUT! Zdenerwowany Storm ustawił Pedra pod Powerbomb, ale gdy go wyniósł nad siebie ten skontrował to na DDT! Obaj wstali dopiero po chwili i powalili się ponownie podwójnym Clotheslinem! Sędzia zaczął obu panów wyliczać, jednak w końcu Pedro wykonał European Uppercut i serię Low Kicków, po których odbił się od lin, lecz wpadł na Spinebuster od Storma! Storm poczuł krew, więc podniósł Pedra i tym razem udało mu się wykonać Powerbomb! 1......2......KICKOUT! Wściekły Storm obił w parterze Pedra i wrzucił go w liny, gdzie mocnym Knee Temblarem posłał go poza kwadratowy pierścień! Storm chciał wrzucić Chuligana w barierki, jednak po chwili sam się z nimi przywitał! Pedro triumfował razem z widownią, po czym wbił głowę Storma schodki rewanżując się za początek walki i wrzucił do ringu! Pin 1......2....KICKOUT! Pedro nie był z tego zadowolony, więc ponownie pozycja pod Polish Destroyer, ale tym razem Storm skontrował to na Liontamer!!! Pedro walczy z bólem, a Storm dopiął chwyt! Liny tak blisko, a tak daleko. Pedro zaczął się uwalniać, więc Storm zamienił to na Boston Crab! Wydawało się, że Pedro odklepie, jednak on wydobył w sobie pokłady siły i zdobył Rope Break. Storm uchwyt puścił dopiero na 4. Sędzia upomniał Storma, a ten zaczął z nim dyskutować. To było niepotrzebne, bo gdy Burza odwrócił się otrzymał Gut Kick i szybki Polish Destroyer!! 1.....2.....KICKOUT! WALCZYMY DALEJ! Pedro wściekły od razu zapiął Figure-Four Necklock!! Storm długo walczył, jednak w końcu zaczął wstawać z Pedrem na barkach, któremu wykonał Electric Chair Drop!! Storm ponownie ustawił Chuligana w znajomej pozycji i wykonał Powerbomb w narożnik, a zaraz po nim kolejny raz Gut Kick i STORM CLASH!! 1......2................ŚWIATŁO ZGASŁO! Kompletna ciemność na arenie, a w ringu zdało się słyszeć odgłosy walki i łamanego krzesła!! Światło po chwili się zapaliło, a tam stał tylko sędzia, a Pedro i Storm leżeli. Ten drugi na rozwalonym krześle, a ten pierwszy z ręką położoną na brzuchu Storma. Sędzia zaczął więc liczyć. 1.....2.........3!!! Pedro wygrywa, ale ktoś w tym baaardzo mu pomógł.

Zwycięzca: Pedro via pinfall

Pedro nie do końca wiedział co się dzieję, ale po chwili zrozumiał, że zwyciężył i ruszył obolały na zaplecze. Tymczasem Storm leżał cały czas w ringu, więc zostali wezwani lekarze. Jednak gdy Ci podnieśli Storma ten wyrwał im się i łapiąc się za kark o własnych siłach wściekły opuścił arenę. A na zapleczu Reporterka chciała porozmawiać z Ramzesem jednak on się nie pojawił. Czujne oko kamery znalazło Żyda w swojej szatni, który.... modlił się o swoje zwycięstwo składając portfel przy zapalonej menorze.

A w biurze GMa XanaX świętowali swoje pierwsze tytuły w federacji, jednak Monika nie była z tego zadowolona.

Carrik: Monika, coś taka smutna? Przecież zdobyliśmy te pasy samodzielnie bez niczyjej pomocy.

Monika: Niczyjej? Taa ja teraz mam wyrzuty sumienia, bo z pasami będziecie jeszcze bardziej nieobliczalni. A gdyby nie to, że z wami się sprzymierzyłam i dałam wam ten title shot, praktycznie za darmo nie byłoby was tutaj. Teraz macie więcej możliwości by mnie szantażować.

Maniek: Szantażować? Niee, przecież my grzeczne chłopaki. A teraz jak trzymamy pasy to już w ogóle będziemy mogli rozpocząć swoją misję popularyzowania XanaXu. Poza tym, niech pani GM się uspokoi i usiądzie tu obok mnie.

Monika: CO?! Chyba zwariowałeś!

Maniek: Monisia, no chodź do mnie!

Monika: Chyba by mnie Bóg musiał opuścić.

Maniek: Chodź no!

Carrik: I oddaj mi moje dwa złote!

Monika: Dosyć! Macie pasy, czego jeszcze ode mnie chcecie? Bym wam na twarz usiadła czy coś?

Maniek: <z uśmiechem> A dałoby się?

Carrik: Nie, my chcemy po prostu zabezpieczenia naszych pasów. Jesteśmy mistrzami i to się nie powinno już zmienić. Pamiętaj, że mamy na Ciebie różne haki.

Monika: Oj już ja wam dam zabezpieczenie. Już ja wam dam haki... Na następnej Karcie weźmiecie udział w NO DQ Tag Team Matchu o te pasy przeciwko Randzie i Sabinq! I żadnych sprzeciwów, ani buntów. Zresztą stypulacja gwarantuje to, iż ani nie wywołacie celowej dyskwalifikacji, ani nie uciekniecie z ringu. A teraz wynoście się!

Maniek i Carrik wyszli z gabinetu.

Maniek: I co teraz?

Carrik: Spokojna twoja rozczochrana, doktorku! Czas na trochę czarnego PRu!

Carrik uśmiechnął się, a w ringu wszystko gotowe na trzecią walkę! Rock Bottom po pokonaniu Dark Storma zaczął szukać nowego rywala. Niczym z nieba spadł mu anioł bogactwa w postaci Ramzesa. Ramzes rozgoryczony po wątpliwej przegranie na Wyższej Szkole Jazdy postanowił zemścić się na całym narodzie polskim upokarzając Polaków na każdym kroku oraz wyzwać ich bohatera - Rocka na pojedynek o pas Polish. Bottom jako Prawdziwy Polak postanowił obronić swój naród przed docinkami i obronić jednocześnie swój pas. Ramzes kontra Rocky - Izrael kontra Polska czas zacząć!

Announcer: Panie i panowie. Czas na kolejną walkę dzisiejszego PPV. Będzie to pojedynek o pas WFF Polish! A zobaczymy w niej:

AJ Waj!

Announcer: Pierwszym zawodnikiem będzie pochodzący z Jerozolimy - Ramzes!

Ramzes wszedł do ringu trzymają plakat z napisem "Izrael > Polska". Oczywiście wywołało to bardzo duży heat na widowni, lecz Ramzes tylko jeszcze go bardziej wzniecał kłócąc się z fanami w pierwszym rzędzie nazywając ich "cebulakami".

BANNED!

Announcer: Jego rywalem będzie pochodzący z Kościerzyny, mistrz WFF Polish - Rock Bottom!

Rock wyszedł na arenę przy dużym popie trzymając w ręku polską flagę. Gdy wszedł do ringu chciał ruszyć na Ramzesa, jednak ten uciekł z ringu. Podał więc pas sędziemu, który wzniósł go do góry, poczekał aż Żyd pojawi się w ringu i dał znak do startu!

Walka nr 3
WFF Polish Championship Match
Rock Bottom (c) vs Ramzes

Obaj ruszyli na siebie wściekle, obaj dobrze pamiętali wzajemne obelgi. Po chwili ciosów w parterze Ramzes ruszył z Low Kickami, lecz gdy odbił się od lin wpadł na Leg Lariat! Rocky wykonał Irish Whip, jednak Ramzes wykonał Front Kick, po którym wskoczył na narożnik i chciał wykonać Crossbody, lecz niestety zaliczył pusty przelot! Rocky dopadł po raz kolejny Ramzesa ciosami, więc Żyd musiał się ewakuować poza ring. To nie osłabiło zapału Bottoma, który rozpędził się i wykonał rywalowi Suicide Dive. Po chwili Rocky wrócił i wykonał ponownie Suicide Dive. Na życzenie fanów chciał powtórzyć tą akcję trzeci raz, lecz tym razem Ramzes zdołał złapać mistrza i wykonać mu Spinebuster na podłogę! Ramzes wszedł do ringu, ale tylko po to by wykonać Springboard Splash poza ring!! Żyd wrzucił Rocka do ringu i przypiął. 1.....2.....kickout! Ramzes wykonał Irish Whip i dorzucił Corner Dropkick!! Gdy Rocky się podniósł otrzymał jeszcze jeden Corner Dropkick. Bottom znów się podniósł, ale tym razem uniknął trzeciego Corner Dropkicku i wykonał Roll up! 1....2.....kickout! Obaj zaczęli wymieniać się kopnięciami, a gdy Ramzes spudłował z High Kickiem, Rocky wymierzył Roundhouse Kick, a po nim Front Suplex! 2 Count! Polak podniósł Żyda, lecz ten nadział rywala na Sitout Jawbreaker oraz Body Slam! Dodatkowo Springboard Moonsault! 1....2....kickout! Ramzes wykonał mocny Shoot Kick, a po chwili odbił się od lin i wykonał Low Dropkick! 2 Count! Ramzes ponownie się rozpędził, lecz tym razem został podcięty i Rocky chciał zapiąć Cattle Mutilation, lecz Ramzes zdołał dojść do lin, nim Rock dopiął technikę. Rock ruszył ze Stinger Splashem, jednak Ramzes uniknął, wykonał kopnięcie w narożniku, po czym wskoczył na drugą linę i wymierzył Crossbody! 1....2....Rocky przerolował! 1....2.....kickout! Bottom zaskoczył Żyda Frankensteinerem, a po nim Gutwrench Neckbreakerem! 1....2....KICKOUT! Rock wykonał Stompy, a po chwili wszedł na narożnik i zbierał się do akcji, lecz zbierał się za długo, gdyż Izraelita wykonał Enzuigiri, a zaraz po nim chciał ustawić Rocka pod Jewbreaker z narożnika, lecz Bottom zepchnął go i wykonał Missile Dropkick! AIRPLANE SPIN! Rocky zarzucił Razmesa na barki i zaczął się z nim kręcić. Doszedł aż do 25 obrotów. Ramzes nie mógł złapać równowagi, Ramzes tym bardziej. Jednak Bottom po chwili ogarnął i przypiął. 1.....2.....KICKOUT! Ramzes uciekł z ringu, a to była woda na młyn dla Rocky'ego, który dochodzącego do siebie Żyda zaskoczyć Asai Moonsaultem!! Po tej widowiskowej akcji Rocky wrzucił Żyda z powrotem do ringu. 1......2.....KICKOUT! Rocky wszedł na narożnik i chciał wykonać Moonsault, lecz Ramzes uniknął tego! Rozenberg podniósł Bottoma i wykonał mu Back Suplex! 1......2.....kickout! Ramzes posłał swojego rywala poza liny, a sam wszedł na narożnik i wykonał Bottomowi Moonsault poza ring! Żyd ukłonił się, co spotęgowało hejt na widowni. Położył on Rocky'ego na krawędzi i Żyd ponownie wszedł na narożnik. Ramzes chciał wykonać Leg Drop z 3 Liny, lecz Rocky odsunął się! Ramzes zaliczył pusty przelot, a po chwili znalazł się w ringu gdzie otrzymał Northen Lights Suplex! 1......2......KICKOUT! Rocky wymierzył High Kick, podciął rywala i zapiął tym razem udanie Cattle Mutilation! Ramzes cierpiał, jednak udało mu się przekręcić i uwolnić z uchwytu uzyskując Rope Break! Gdy Rocky był upominany przez sędziego, Żyd zaskoczył go Roll Upem! 1.....2....KICKOUT! Obaj wstali, lecz to Abraham był szybszy wykonując kombinacje Pele Kick/Big Boot! Żyd wszedł na narożnik i dorzucił Elbow Drop! 1.....2......KICKOUT! Żyd wściekły chciał zapiąć Kimurę, ale Bottom nie dał się tak łatwo i zepchnął Rozenberga z siebie by wykonać znienacka BAN SUPERKICK! 1........2........KICKOUT!! Rocky przypiął jeszcze raz, ale też tylko 2 Count. Polak pokazał, iż czas to zakończyć, więc wszedł na narożnik z zamiarem Shooting Star Pressu, lecz Ramzes zdołał dojść do siebie i wykonać Dropkick, który sprawił iż Bottom zleciał z narożnika poza ring. Żyd dodatkowo wykonał Suicide Dive! Z powrotem w ringu Żyd wykonał taunt, a gdy Rocky wstał to otrzymał Powerbomb!! 1.......2.......KICKOUT! Abraham wrzucił Rocky'ego w narożnik, w wyniku czego ramię Bottoma ucierpiało, a sam Ramzes zapiął Kimurę!! Rocky wił się, a Żyd był o krok od złamania ręki mistrzowi!! Jednak nagle Rocky zaczął dochodzić do lin, aż w końcu udało mu się zdobyć Rope Break! Ramzes długo nie chciał puścić, ale w końcu musiał to zrobić by nie zostać zdyskwalifikowanym. Ramzes zaczął krzyczeć, że Polska może klęknąć przed Izraelskim batem, lecz te słowa podziałały na Rocka mobilizująco, bowiem Ramzes otrzymał Uppercut, Running High Knee i Tiger Suplex!! 1......2......KICKOUT!! Ban Superkick nietrafiony, za to Rozenberg trafił z High Kickiem, po którym wykonał JEWBREAKER!! 1......2........ROCKY ODKOPUJE!! Wkurzony Żyd wyszedł z ringu, wziął flagę Polski, którą Rocky przyniósł ze sobą, zerwał ją z kija i samą flagę przyniósł do ringu. Zaczął nią ironicznie cucić Bottoma, jednak po chwili Żyd cisnął flagą o matę i wykopał ją z ringu!! To było za wiele dla Bottoma, który podniósł się i wykonał Lou Thesz Press Ramzesowi!! Żyd był dosyć blisko lin, więc doszedł do nich i zdobył Rope Break, jednak Rocky wciąż go bił. Sędzia doliczył do 5, ale Rocky krzyczał że teraz kara jest najważniejsza. Sędzia nie mająć wyjścia zdyskwalifikował Rocka!! Wygrywa Ramzes, lecz mistrzem Polski wciąż zostaje Rock Bottom!

Zwycięzca: Ramzes via DQ

Rocky mimo starań sędziego jeszcze trochę obił Ramzesa, by wstać, wziąć swój pas i wznieść go ku zadowoleniu polskiej publiki. Jednak gdy się odwrócił nadział sie na Low Blow od Ramzesa! Żyd dodatkowo dorzucił JewBreaker Piledriver! Gwizdy na publice, a Ramzes zapiął jeszcze Kimurę na nieprzytomnym mistrzu! Z zaplecza przybyło jeszcze kilku sędziów i dopiero oni odciągnęli Żyda od champa. Żyd wziął jeszcze pas i wzniósł do góry by rzucić go na Rocka. Publika niezadowolona, jednak dzisiaj to Polska górą na papierze, lecz to Ramzes stoi na nogach.

Tymczasem na Titantronie została pokazana historia Nessa - obecnego mistrza WFF. Był on prezesem WFF od Karty 2, jednak został zmuszony do ustąpienia na Karcie 7, gdyż zdobył tam Title Shot na pas WFF, który był w posiadaniu Tazza. Tazz pokonał praktycznie wszystkich możliwych zawodników, więc Ness wziął sprawy w swoje ręce i po niezwykłym (super)bohaterstwie zwyciężył w Main Evencie Alfy i Omegi zostając mistrzem WFF. Później obronił pas skutecznie przeciwko Tazzowi i 9 uczestnikom Main Eventu WSJ. Jednak teraz zmierzy się z Gielem, który w Triple Threat Matchu na Karcie 13 nie został przypięty, więc może ubiegać się o pas po raz drugi. Tym razem w starciu jeden na jeden! Reporterka teraz jest z bohaterem tego spotu. - Nessem!

Reporterka: Jest ze mną mistrz WFF - Ness! Nessie, widzę po Tobie, że podobnie jak twój przeciwnik nie odczuwasz skutków Lufy-Pytanie.

Ness: Na szczęście nie. Dlatego zgadzam się z Gielem. Będzie to najlepsza walka nie tylko dla niego, ale również i dla mnie jak i całego WFF. Wiem, że Gi4lu jak rodowity Warszawiak przybył z rzeszą swoich wiernych kibiców i równocześnie kolegów z Żylety, jednak nie zraża mnie to. Walczyłem przeciwko całej, konkurencyjnej federacji, przeciwko 9 rywalom na Wyższej Szkole Jazdy, Giela pokonałem też w Triple Threat Matchu, a dzisiaj zmuszę go do poddania. Wiem, że to twardy sukinkot, jednak nawet największy pękają. Obronię swój pas i przedłużę swój reign o następne kilka miesięcy!

Ness odszedł a w innej części zaplecza Storm z ogniem w oczach i bejsbolem w ręku zaczepiał pracowników zaplecza. Jednego z nich przycisnął do ściany!

Storm: GDZIE ON JEST?

Pracownik jednak nie wiedział o co chodzi więc został rzucony na pobliski stół. Storm wszedł do szatni zawodników, która była pusta, a wszystkie szafki były zamknięte, oprócz jednej! Storm otworzył ją, a tam był... strój Dartha Camillusa! Jednak po samym Darthie ani śladu. Storm bejsbolem zaczął obijać szafkę Dartha, a gdy skończył odwrócił się i podszedł do drzwi od szatni, które same się zamknęły! Nagle też zgasło światło!

Storm: W co ty się bawisz? Wyjdź i pokaż się!

Światło na chwilę się zapaliło i za Stormem stała zamaskowana postać, w czarnym stroju! Jednak światło ponownie zgasło i zdało się słychać odgłosy walki i ogromny trzask. Gdy światło ponownie się zapaliło, czarnej postaci już nie było, a Storm leżał nieprzytomny pod szafkami. Czy to był Darth?

Czas na przedostatnią walkę dzisiejszego wieczoru, a równocześnie opus magnum dla tej gali, gdyż obok ringu i na drodze łączącej rampę z ringiem rozstawione są drabiny. Ladder Match o walizkę Hajs Się Zgadza! Walizka ta gwarantuje walkę o pas WFF lub WFF Polish w dowolnym czasie, więc jest o co walczyć. Mistrz Cruiserweight Antichrist, były mistrz WFF Polish Dark Storm i były mistrz Tag Team Tupak mieli zagwarantowany udział już od samego początku. Reszta musiała walczyć w Matchach eliminacyjnych. Piątka w składzie: Dave Danger, Mr. Crusher, White, Gudson i Forlan zapełniła grono uczestników, którzy za chwilę zmierzą się w matchu, gdzie postawią na szali swoje zdrowie. 1 walizka - a droga do niej wiedzie przez ogromny ból. Ladder Match rozpoczyna się już teraz!

Announcer: Panie i panowie oto walka na którą wszyscy czekali. Przed wami pierwszy w historii osmioosobowy Ladder Match o walizkę Hajs Się Zgadza! Wygrać w tej walce można jedynie wspinając się po drabinie i ściągając walizkę zawieszoną nad ringiem. A zobaczymy w niej:

I'm awake, I'm alive!

Announcer: Pierwszym uczestnikiem jest pochodzący z Sycowa, obecny mistrz Cruiserweight - Antichrist!

Mistrz został przywitany przez wszystkich bardzo gorąco. On sam oddał swój pas sędziemu i wszedł na drabinę znajdującą się obok ringu.

Hey, I'm Your Life!

Announcer: Kolejnym uczestnikiem jest pochodzący z Łodzi, Diabeł w Ludzkiej Skórze - Dark Storm!

Dark Storm wszedł do ringu przywitany solidnymi gwizdami, a on sam patrzył się z dużą dumą na wszystkich.

Legendary!

Announcer: Kolejnym uczestnikiem jest pochodzący z Krakowa - Gudson!

Gudka przywitany pozytywnie przez wszystkich kibiców, sam wziął ze sobą małą drabinę.

Nie muszę do korzeni wracać...

Announcer: Kolejnym uczestnikiem jest pochodzący z Katowic - White!

White przywitany buczeniem z obłędem w oczach wszedł do ringu.

Ja uwielbiam ją!

Announcer: Kolejnym uczestnikiem jest pochodzący z Białegostoku - Forlan!

Forlan przywitany dużym popem nie bardzo wiedział co się dzieję, lecz w końcu trafił do ringu.

Psychosocial!

Announcer: Kolejnym zawodnikiem jest pochodzący z Miłomłyna - Dave Danger!

Danger został przywitany mieszaną reakcją.

Just like before...

Announcer: Kolejnym uczestnikiem jest pochodzący z Warszawy - Mr. Crusher!

Crusher spotkał się z dużym heatem, lecz zdało się słychać doping dla niego od strony Warszawiaków, którzy przyjechali na Main Event.

Ghetto Gospel!

Announcer: Ostatnim zawodnikiem Ladder Matchu jest pochodzący z Dębicy - Tupak!

Tupak również spotkał się z dużym heatem i wszedł do ringu, gdzie była już pozostała szóstka, gdyż Antichrist cały czas siedział u góry na drabinie. Sędzia usunął się z ringu i dał sygnał do rozpoczęcia bitwy!!

Walka nr 4
Hajs Się Zgadza Ladder Match
WFF Cruiserweight Champion Antichrist vs Dark Storm vs Gudson vs White vs Forlan vs Dave Danger vs Mr. Crusher vs Tupak

Wszystko rozpoczęło się od wielkiego chaosu w ringu. Cała siedmioosobowa grupka rozpoczęła się brawl. W tej właśnie chwili Antichrist stanął na szczycie drabiny i wykonał Splash na wszystkich!!! Ladder Match rozpoczął się mocnym uderzeniem! Antichrist widząc, że wszyscy jego rywale leżą poszedł po drabinę, jednak gdy tylko wstawił ją na krawędzi otrzymał Double Baseball Slide od Tupaka i Crushera! Gdy zaś oni się odwrócili Dark Storm wyrzucił ich mocnym Double Clotheslinem! Z kolei Dark gdy się odwrócił otrzymał Double Superkick od Gudki i Dangera! Także w ringu oprócz nich pozostali jeszcze Forlan i White. Rozpoczęła się bójka pomiędzy Gudką i Dangerem, a Forlanem i Whitem. Gudka o mało nie wpadł na GTS, jednak Stochu otrzymał mocny cios łokciem i High Kick, a Biały Whisper In The Wind od Forlana. W ringu więc została dwójka - Gudka i Forlan. Obaj uścisnęli sobie dłonie i ruszyli do siłowego zwarcia. Minimalnie wygrał je Forlan, ale Gudka odpowiedział mocnym Dropkickiem, lecz Forlan odbił się przez to od lin i wykonał Clothesline! Forlan ruszył za ring i podniósł drabinę zostawioną przez Antichrista, lecz gdy tylko to zrobił otrzymał Double Dropkick od własnie Antichrista i Crushera. Dodatkowo odnalazł się Dark Storm, który wykonał Forlixowi Scoop Slam na drabinę! Gdy Dark Storm się odwrócił otrzymał cios drabiną od Tupaka! To samo spotkało Crushera, a Antichrist uniknął ciosy i podciął Tupaka! Tymczasem do ringu powrócili Gudka i White. Obaj z drabinami. Obaj ruszyli na siebie i lepiej na tym skorzystał Biały, który utrzymał się na nogach w przeciwieństwie do Gudki. Biały rozstawił na środku ringu swoją drabinę, lecz gdy się odwrócił otrzymał Flying Clothesline od Dangera! A do ringu powrócił już Antichrist, który ruszył z Low Kickami i Hurricanraną! Wziął też drabinę leżącą obok Gudki rzucił ją do Dangera, a kiedy ten ją złapał Antichrist wykonał Dropkick! Mistrz Cruiser zatriumfował i zaczął wspinać się na drabinę w stronę walizki, lecz do żywych wrócił Gudson, który obił ciosami rywala i wykonał mu German Suplex z drabiny na ring! Teraz to Gudka zaczął się wspinać, lecz po drugiej stronie pojawił się Tupak! Obaj zaczęli wymieniać na szczycie drabiny ciosy, do momentu aż nadszedł Forlan, który przewrócił drabinę! Obaj na drabinie znaleźli się poza ringiem! Forlan zmierzył się wzrokiem z Dark Stormem, który również powrócił do ringu. Obaj starli się siłowo, jednak Forlan nie zdołał wykonać Black Hole Slamu, za to Dark wymierzył mu Belly to Belly Suplex! Jednak Dark nadział się na Flying Knee od Crushera! Crusher postawił przewróconą drabinę na środku i wziął drugą drabinę, podczas gdy do ringu wrócił White tylko by zainkasować cios w głowę! Podobnie Stochu! Crusher rozstawił drugą drabinę obok stojącej już pierwszej i zaczął się wspinać. Tymczasem Tupak poza ringiem wykonał Gudce Brainbuster na podłogę!!! Tupak ustawił kolejną drabinę pomiędzy krawędzią ringu i barykadą. A Crusher zaczął wspinać się po walizkę, lecz do siebie wrócił Forlan, który wszedł na drabinę obok i wykonał szybki Russian Leg Sweep z drabiny!! Obaj cierpią, a po chwili to Dark Storm zaczął wspinać się po walizkę Hajs Się Zgadza! Dark wchodził z racji swoich warunków powoli, gdy nagle dopadł go Antichrist! Obił on ciosami plecy Darka, a po chwili... WYKONAŁ POWERBOMB! Olbrzymi rywal powalony, a mistrz Cruiser wpadł na Big Boot od White'a! Ten zaś zaczął wspinać się po drabinie, ale do ringu wrócili Tupak i Forlan. Ten pierwszy zrzucił White'a, a drugi przewrócił pustą drabinę i złożył ją kładąc na matę ringu. Tupak chciał popisać się Brainbusterem na drabinę, lecz Biały skontrował to na Suplex na drabinę!! Jednak gdy White ruszył na Forlana otrzymał Black Hole Slam na drabinę!!! Forlan ucieszył się i zaczął wspinać się po walizkę, lecz wrócił Stochu! Danger ruszył wywrócić drabinę, więc Forlan mądrze zeskoczył, jednak gdy ruszył na Dangera otrzymał GTS! Tymczasem Gudka wstał już po Brainbusterze na podłogę, podobnie jak Crusher. Danger powalił Superkickiem Crushera, jednak od Gudki otrzymał Gut Kick i Tiger Bomb na leżącą drabinę!! A poza ringiem Antichrist wyciągnął..... stół! Rozstawił go poza ringiem obok dużej drabiny! Gudka chciał się zacząć wspinać, lecz zobaczył, że na nogach jest już Dark Storm. Obaj w przeszłości pojedynkowali się, a teraz Gudka ruszył z Low Kickami i Roundhouse Kickiem, jednak nie dał rady unieść dużego rywala, który wykonał mu Chokeslam! Dark Storm był razem z Antichristem jedynymi "żywymi" w chwili obecnej, lecz mistrzowi Cruiser nie spieszyło się do pojedynku z byłym mistrzem Polish, który wziął drabinę leżącą w ringu i położył ją w jednym narożniku, a jedną ze stojących złożył i też postawił w narożniku. A gdy się odwrócił otrzymał Last Call Superkick od Tupaka!!! Antichrist wrócił do ringu i zaczął walkę z Tupakiem, lecz oprzytomnieli już White i Forlan. Forlan powalił Tupaka Soldado Kickiem! White z kolei wykonał Paydirt na mistrzu Cruiser!! A za ringiem na dużą drabinę zaczął wspinać się Crusher, który zignorował bijących się White'a z Forlanem i zobaczył leżącego Dark Storma. Powtórzył więc podobny manewr co Rocky z Wyższej Szkoły Jazdy, a mianowicie wykonał SHOOTING STAR PRESS Z WYSOKIEJ DRABINY NA LEŻĄCEGO DARK STORMA! Crusher nie podniósł się po tej akcji, a tymczasem Forlan został powalony Spearem! White rusza po walizkę, lecz do gry wrócił Gudka! Gudson wrócił z drabiną którą uderzył Białego! Biały spadł z drabiny, a Gudka rzucił drabinę i wykonał White'owi Gutbuster!! Gudson zaczął się wspinać, jednak drabinę z nim przewrócił Tupak! Tupak rzucił pod prawy, dolny narożnik. Do lewego, dolnego narożnika podszedł razem z drabiną przyniesioną przez Gudkę. Postawił ją na trzeciej linie. Po chwili wziął też półprzytomnego Crushera. Obaj weslzi na trzecią linę i Tupak chciał wykonać Brainbuster na drabinę, jednak otrzymał Low Blow od Crushera a po chwili TOMBSTONE PILEDRIVER NA DRABINĘ NA NAROŻNIKU!!! Bardzo niebezpieczna akcja, drabina złamana, a Tupak odleciał! Crusher ledwo dyszy, więc gdy się odwrócił otrzymał SPEAR OD WHITE'A KTÓRY WRZUCA GO W DRABINĘ ROZSTAWIONĄ W NAROŻNIKU!!! Dwie drabiny już połamane, a tymczasem poza ringiem Dave walczy z Antichristem, jednak gdy Stochu chciał wykonać Killswitch na podłogę, to Antichrist skontrował to na Twist of Hate na podłogę!!! Mistrz Cruiser położył Dangera na stół i wspiął się na postawioną obok drabinę. Zachęcił on publikę do dopingu, a po chwili wykonał SWANTON BOMB Z DRABINY NA STÓŁ DANGEROWI!!! Publika eksplodowała, Danger "zabity", Antichrist również ucierpiał. A tymczasem White o mało nie ściągnął walizki, jednak ponownie powstrzymał go Forlan zrzucając go z drabiny, a potem posyłając Clotheslinem jego i siebie poza ring. Tymczasem Dark Storm już wstał, ale Gudka powalił go Busaiku Kickiem. Krakowianin wpadł na szalony pomysł. Wyrzucił drabinę z narożnika na matę. Irish Whip dla byłego mistrza Polish, którego po chwili z trudem, lecz skutecznie posadził na trzeciej linie. Gudka chcę wykonać Frankensteiner na leżącą drabinę, jednak gdy skoczył otrzymał SITOUT POWERBOMB Z NAROŻNIKA NA DRABINĘ!!! Gudka Out! Tymczasem Forlan i White walczą poza ringiem obok rozstawionej wcześniej przez Tupaka drabiny. White wykonuje Gut Kick i próbuje Suplexu na Forlanie, lecz ten kontruje i Forlan wykonuje POWERBOMB na drabinę! Forlan zobaczył, że Dark Storm leży, więc wszedł na narożnik, na którym była również położona drabina na trzeciej linie i chciał wykonać jakąś akcję, jednak nadszedł Antichrist, który wykonał Enzuigiri!!! Forlan zamroczony, a Antichrist na fali wykonał TWIST OF HATE NA DRABINĘ!!! Publika się cieszy, ponieważ Antichrist zaczął wchodzić powoli na drabinę. Wszyscy leżą i nie dają znaku życia... NIE! Dark Storm po drugiej stronie drabiny zaczął się wspinać!!! Ostatnia dwójka znalazła się na szczycie drabiny. Zaczęli wymieniać między sobą ciosy, a po chwili to Antichrist przejął przewagę. Kilka ciosów pod rząd spadło na głowę Dark Storma, a gdy miał nadejść ostateczny Punch, Dark Storm uchylił się i wykonał CLOTHESLINE FROM HELL!!! Antichrist zleciał z drabiny jak rażony piorunem!!! Dark Storm wszedł stopień w góry, sięgnął po walizkę i po chwili ZDJĄŁ JĄ!!! DARK STORM PRZYSZŁYM MISTRZEM!!!

Zwycięzca walki i ZDOBYWCA walizki „Hajs się zgadza”: Dark Storm

Dark Storm zszedł z drabiny i wniósł ją do góry pokazując, że w przyszłości on będzie mistrzem! Zagadka pozostaje jakim. Czy ponownie mistrzem WFF Polish czy może pokusi się o zdobycie pasa WFF? A na zapleczu reporterka tym razem jest z... Moniką!

Reporterka: Ze mną GMka tej federacji, Monika. Proszę powiedzieć jak pani zapatruje się na nadchodzący Main Event i czy dostaniemy już dzisiaj cashing walizki zdobytej dosłownie przed chwilą przez Dark Storma?

Monika: Walka na pewno będzie emocjonująca i do końca nie będzie wiadomo kto wygra. Ness to bardzo silny gość, pokazał już nieraz w pojedynkach z np. Tazzem, że trudno jest go odliczyć do trzech, a co dopiero poddać go. Gielu z kolei jest młody i bardzo zdeterminowany oraz utalentowany. Myślę, że dzisiaj zobaczymy jedną z najlepszych walk w historii WFF!

Reporterka: Jeszcze jedno pytanie. Zarząd przed chwilą otrzymał też anonimową wiadomość o treści: "Zgłaszamy skargę na GMa WFF. Jest to osoba, którą podejrzewamy o kradzież, mobbing i nepotyzm Podpisano: Anonimy" Jak pani się do tego ustosunkuje?

Monikę zatkało jednak po chwili ledwo powstrzymując gniew zabrała głos.

Monika: To wszystko zwykłe kłamstwa i oszczerstwa. Jeśli ktoś jest prawiczkiem z małym członkiem będzie swoje frustracje przelewał na papier oskarżając ciężko pracujących ludzi o czyny, których nie popełnił. Ktoś myśli, że może mnie upokorzyć przed wszystkimi kibicami oraz zawodnikami, a także sprawić bym straciła pracę. Jednak powiadam. Winni ponoszą odpowiedzialność! Już niedługo!

Monika zdenerwowana opuściła strefę wywiadów.

Czas na długo wyczekiwany Main Event gali Hajs Się Zgadza! Obecny mistrz Ness kontra Gi4lu w Submission Matchu. Podczas ostatniej dwutygodniówki przez PPV doszło do spotkania obu zawodników w segmencie Lufa-Pytanie! Obaj zalani w trupa zdążyli rozwiązać swoje języki i powiedzieć co im leży na sercach. Obaj nie pałają do siebie miłością, jednak obaj szanują siebie nawzajem. Dzisiaj jeden z nich będzie musiał poddać się, a pas WFF jest tylko jeden. Czas na starcie do którego w końcu musi dojść! Ness kontra Gi4lu. Submission Match!

Announcer: Panie i panowie! Nadeszła pora na Walkę Wieczoru dzisiejszej gali! Będzie to Submission Match! Wygrać w tej walce można tylko poprzez zmuszenie swojego przeciwnika do poddania się!

Let's Light It Up!

Announcer: Pierwszym zawodnikiem i Pretendentem do tego tytułu jest pochodzący z Warszawy - Gi4lu!

Gi4lu wszedł do ringu swoim charakterystycznym, skocznym krokiem, ale już w samym ringu twarz zmieniła mu się na bardziej poważną. Czy wykorzysta swoją szansę? Został on przywitany bardzo ciepło, szczególnie przez kibiców warszawskich, którzy bardzo licznie zgromadzili się na trybunach.

Announcer: Drugim zawodnikiem tej walki będzie pochodzący z Torunia, obecny mistrz WFF - Ness!

Ness przywitany pozytywną reakcją od wszystkich oprócz Warszawiaków, którzy powitali go heatem! Nessu był trochę zaskoczony taką reakcją, ale w końcu wszedł do ringu i jeszcze raz zebrał mieszaną reakcję. Oddał też swój pas sędziemu, a ten podniósł go do góry i dał sygnał do rozpoczęcia walki po raz ostatni dzisiejszej gali!

Main Event
WFF Championship Submission Match
Ness (c) vs Gi4lu

Panowie spokojnie podeszli do siebie i popatrzyli się na siebie groźnie. Jeden z nich będzie musiał pożegnać się z najcenniejszym tytułem w tej federacji. Obaj wymienili się różnymi Headlockami, a po chwili skontrowali próby swoich finisherów i Ness podciął Giela chcąc ruszyć z Gogoplatą, lecz Gi4lu pokazał ze to jeszcze nie czas i sam chciał zaskoczyć mistrza Black Widow, jednak i on nie dał sobie tej techniki zapiąć. Obaj ruszyli od siłowego zwarcia z którego lepszy okazał się Nessu. Zapiął on Wrist Lock Gi4lu i zaczął wykonać kopnięcie na zablokowaną lewą rękę. Jednak Gi4lu ruszył z Waist Lockiem, a potem Cobra Clutchem, jednak Ness skontrował to Snapmare, po którym wykonał Low Dropkick na rękę pretendenta. Ness chciał ruszyć z dalszym atakiem, lecz Gi4lu podciął go, obrócił się i wykonał szybki Leg Drop na kark Nessa! Mistrz odpowiedział mocnym Clotheslinem, który wyrzucił Giela z ringu. Tam mistrz chciał posłać rywala w schodki przy ringu, lecz Gielu wykonał serię ciosów i sam posłał mistrza w schodki! Dodatkowo dorzucić Running Knee na głowę! Gielu dorzucił Springboard Leg Drop i zapiął mocny Chin Lock! Ness jednak niesiony dopingiem wymierzył mocne ciosy łokciami, dzięki czemu uwolnił się z uchwytu, lecz nie uniknął mocnego Enzuigiri! Mistrz wstał przy narożniku, a Gielu ruszył z szarżą, jednak mistrz się odsunął i pretendent trafił ramieniem w stalowy narożnik! Gielu złapał się za lewą rękę, a tymczasem mistrz czując okazje wykonał parę razy kopnięcie w tą samą rękę a po chwili dorzucił Atomic Drop i Clothesline, po którym przeszedł do Armbaru! Gielu wyraźnie odczuwał ból, ale teraz on poczuł niezwykły doping od publiki i również on wstał uwalniając się z uchwytu. Obaj podeszli do narożników. Mistrz zaczął łapać się za kark, a pretendent za lewą rękę. Obaj doskonale widzieli które obszary należy atakować. Obaj po wysłuchaniu chantów ponownie ruszyli na siebie Ness próbował kopnięciami osłabiać rękę, lecz Gielu zapiął Waist Lock i wykonał Back Clothesline. Po chwili zapiął Inverted Indian Deathlock i zapiał Nessa za ręce jak w pozycji do Surfboard, a po chwili dorzucił Curb Stomp w stylu Super Dragona! Gielu nie tracił czasu i zapiął Camel Clutch! Mistrz cierpiał, lecz zaczął powoli dochodzić do lin, jednak gdy Gielu odsunął rywala od nich i dopiął technikę, on poczuł siłę i wstał kontrując chwyt na Electric Chair Drop! Ness obił Stompami rękę Giela i po chwili dorzucił Running Knee Drop oraz zapiął Key Lock! Gielu czuł że uraz ręki się pogłębia, jednak znów wstał i wolną prawą ręką pomógł sobie wydostać się z submissionu! Odbicie od lin i Ness otrzymał Frankensteiner! Enzuigiri jednak nieudane, gdyż Ness zapiął Hammerlock, z którego przeszedł do Pumphandle Slamu! Gielu wstawał przy linach, a Ness chciał wykonać Running Knee na rękę, lecz Gielu odsunął się przez co mistrz wyleciał! Gdy Ness wstał poza ringiem Gielu wykonał mu Baseball Slide w tył głowy! Nessu leży, a Gi4lu postanowił nie czekać i wykonał mocne kopnięcie w tył głowy Nessa! Gielu poderwał publikę do dopingu, a gdy wrzucił rywala do ringu chciał wykonać Package Piledriver, by jeszcze bardziej osłabić kark mistrza, lecz ten wykonał Back Body Drop, a po nim Double Knee Armbreaker i zapiął Cross Armbar!! Gielu krzyczy, a Nessu dopina! Jednak ten powoli, acz skutecznie doszedł do lin!! Nessu niezadowolony, ale puścił uchwyt. Nessu chciał ponownie wykonać kopnięcie na rękę, jednak Gielu Dropkickiem posłał go w narożnik! Fan AJ zaskoczył Nessa dwukrotnie High Kickiem w narożniku, a potem Bulldogiem, a gdy Ness wstał otrzymał Superkick, a zaraz po nim Brainbuster!!! Gielu zapiął Full Nelson Lock! Fakt osłabionego karku nie pomagał mistrzowi i wydawało się, że będzie poddanie, ale po chwili Ness wstał i wykonał Sitout Jawbreaker! Ness ponownie zapiął Hammerlock i wykonał Backstabber, trzymając lewą rękę Giela z tyłu! Ness zarzucił Giela na barki, jednak ten skontrował próbę Revenge na Reverse Hurricanranę!! Zamroczony Ness ponownie otrzymał High Kick, a zaraz po nim Shining Wizard!! Na koniec Gielu zapiął Crossface!!! Ness był bliski poddania się, jednak zaczął dochodzić do lin, pomimo tego że Gielu coraz mocniej dopinał technikę mimo osłabionej ręki! Nessa ręka opadła, a sędzia podszedł do niego i zapytał czy Ness jest w stanie kontynuować. Sędzia podniósł rękę Nessa i ona opadła. Za drugim razem... to samo! Za trzecim..... PODNIOSŁA SIĘ! Ness poczuł drugą siłę i DOSZEDŁ DO LIN! Gielu puścił chwyt dopiero na cztery. Warszawiak odbił się od lin i chciał wykonać Fist Drop, jednak wpadł przez to na GOGOPLATĘ!!! Gielu zaczął szamotać się i również był bliski poddania się. O dojściu do lin nie ma mowy, gdyż był to środek ringu, lecz i Gielu poczuł niezwykłą siłę która pozwoliła wykonać Nessowi Powerbomb! Gielu uwolnił się z uchwytu! Obaj jednak leżeli, gdyż zmęczenie dało im się we znaki! Obaj wstali wzajemnie się siebie łapiąc. Zaczęła się wymiana ciosów! Nessu był lepszy, lecz nagle otrzymał Gut Kick, a Gielu chciał wykonać Package Piledriver, jednak ręka odmówiła posłuszeństwa!! Ness chciał od razu wykonać kopnięcie, jednak Gielu uniknął, mało tego zapiął w powietrzu BLACK WIDOW!! Ness jednak wstał i z całym impetem wbiegł w narożnik plecami, mając na sobie Giela. Gielu puścił uchwyt, lecz nagle Ness wyniósł go na barki i wykonał Revenge!!! Jednak jego kark ucierpiał przy tej akcji również mocno! Po chwili to Gi4lu wstał pierwszy i wykonał Low Superkick Nessowi, a zaraz po tym z dużymi problemami, jednak wykonał PACKAGE PILEDRIVER!!! Pretendent nie przeszedł jednak do żadnego uchwytu, gdyż złapał się za rękę! Gielu znalazł się w narożniku i łapiąc się za rękę z uśmiechem popatrzył jak Nessu próbuję wstać a sam ruszył z Punt Kickiem!! Jednak Nessu uniknął tego i zapiął znienacka Crossface Chickenwing!!! Gielu szukając możliwości ucieczki, zaczął podcinać Nessa, aż w końcu udało mu się i obaj wywrócili się, przez co znaleźli się na linach! Czy któryś z nich w końcu się podda?! Obaj wstali i Gielu otrzymał Spinning Kick od Nessa!! Nessu łapiąc się za kark, zaczął powoli wchodzić na narożnik!! Niestety zmęczenie dało się we znaki i przez to jego wejście trwało bardzo długo i Gielu zdołał wykonać mu Enzuigiri!!! Gielu Headbuttami osłabił Nessa i wykonał mu Super Frankensteiner!!! Nessu gdy upadł na matę złapał się za kark, a Gielu odbił sie od lin i chciał wykonać ponownie Punt Kick, lecz Ness ponownie uniknął i zarzucił Giela na barki!!! Czy będzie Revenge?! NIE! Gielu kontruje i wykonuje STO! Obaj leżą, lecz GIELU ZAPINA KOJI CLUTCH!!! Technika dopięta, Gielu krzyczy wyciągając ze swojej ręki ostatki, a Ness powoli traci oddech. Mistrz próbuje dojść do lin! Odległość niewielka, czy się uda?! Nagle mistrz zgasł!!! Sędzia podniósł rękę Nessa, która jednak poderwała się do góry i spróbowała jeszcze raz dosięgnąć od lin, jednak te są za daleko!! Ręka Nessa opadła, by po chwili wolno, ale ODKLEPAAAAAĆ! MAMY PODDANIE! GI4LU NOWYM MISTRZEM WFF!

Zwycięzca i NOWY mistrz WFF: Gi4lu via submission

Gi4lu nie mógł w to uwierzyć! Zrobił to! Został nowym mistrzem WFF!! I to w jakim stylu. Podany mu pas podniósł prawą ręką, gdyż tej lewej w ogóle nie czuł! Publika świętowała razem z Gielem, gdy nagle Nessu wstał! Były już mistrz łapiąc się za kark podszedł do szczęśliwego Giela i po chwili wpatrywania się w nowego mistrza Ness zaproponował uścisk dłoni na który Gielu odpowiedział uściskiem zwykłym! Panowie uściskali się, dziękując sobie za walkę, a Ness podniósł rękę nowego mistrza!

HEY, I'M YOUR LIFE!

IT'S CASHING TIME! Dark Storm nadchodzi ze swoją walizką Hajs Się Zgadza, by wykorzystać ją na nowym mistrzu!!! Jednak w ringu Gielu cały czas był z Nessem i obaj wyglądali na gotowych do walki! Ness krzyczał, że Dark nie zepsuje tej chwili. Dark uśmiechnął się ironicznie, wziął mikrofon i wycofał się na rampie.

Dark Storm: Widzę, że jesteście gotowi zadać sobie największą krzywdę by później wzajemnie bronić swoich pleców. Pfy, to takie ludzkie i takie... miłe. Rozczuliłbym się, gdyby moje serce miało jeszcze w sobie trochę miłości. Niestety dla was ja jestem diabłem. Dlatego zdobyłem tą walizkę. Gi4lu - to jest twoja chwila. Pierwsza... i ostatnia z tym pasem. Wykorzystaj ją dobrze, bo drugiej już nie będzie. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy przybędę ponownie, jednak wtedy to ja będę nowym mistrzem WFF! Podpowiem Ci, że będzie to niedługo. Niedługo ta Federacja wkroczy na Złotą Ścieżkę, gdzie mistrzem będzie Diabeł w Ludzkiej Skórze!

Dark odrzucił mikrofon i odszedł na zaplecze. Tymczasem w ringu Ness jeszcze raz pogratulował Gielowi i również odszedł już bez pasa. Ten zaś był w rękach Gi4lu, który przeskoczył przez barierki i rzucił się w tłum ludzi w pierwszych rzędach by zacząć wielkie świętowanie z ludźmi ze swojego miasta! Tym widokiem kończymy to PPV!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna