Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 3:35 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość

Myślę, że teraz dzięki Hajs się zgadza i walizce zrobi się jeszcze ciekawiej w WFF. Zmieniłeś mistrzów co pomoże trochę odświeżeniu feudów. Dobry Ladder Match, trochę chaosu ale to jak w większości tego typu walk. Storm wygrywa i zobaczymy kiedy zrealizuje walizkę. Czekam na debiut swojej postaci :)

Adept
Awatar użytkownika

I co ja mam powiedziec? Gala byla super! Naprawde, bardzo mi sie podobala. Pierwsza walka tag teamowa to pelen chaos. Duzo akcji zespolych, ktore byly ekstra i zmiana mistrzow, ktorzy dadza troche wiecej swiezosci w dywizji. Walka Pedra i Storma sam raz, ostry brawl i zwyciestko Darth....tzn Pedra. Nigdy nie zadzieraj z Lordem Sith, Storm. Walka o pas Polish tez byla dobra, ale koncowcka to istny miod. Feud z pewnoscia bedzie kontyuowany i chyba Ramzes z tego wyjdzie jako mistrz. Czas na walke Ladder o walizke. Kurde pozostaje mi lekki niedosyt po tej walce ale bylo ekstra. Od poczatku wielkie pierdolniecie, a pozniej te spoty. Powerbomby, Swantom Bomb, Brainbustery. HOLY SHIT!!! Wygral Dark i gratki dla niego, mi na otarcie lez pozostaje pas Cruiser. I pora na ME. Od samego poczatku czulem, ze Gielu wygra i gratulacje dla niego. Jednak Nessu nie zostal Push killerem. Gala genialna.

Rookie
Awatar użytkownika

Wow to było niesamowite! Jedna z najlepszych PPV w twoim wykonaniu! Widzę wielkie zaangażowanie w alkę z drabinami i ME, gdzie jest widoczne że ilość łączy się z jakością, ciekawa zmiana mistrzów, a ja jestem ciekaw jak dalej się potoczy akcja wokół Dark Storma!

NIE SPAĆ!!! ZWIEDZAĆ!!! KOMENTOWAĆ!!! ;D http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=38461

Star
Awatar użytkownika

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NOWI MISTRZOWIE TAG TEAM !!

bardzo fajnie rozpisane 4 walki, o pasy tag team, Ramzes vs rocky, Ladder i ME :D
przy walce o pasy tag team to tak się jaralem że to co opisywałeś doskonale widzialem i bardzo mnie bolało bo dużo przyjąłem xD
Jak zawsze zabawne segmenty z gielem i xanaxem z gm ! ALE DOBRE PPV !!

Star
Awatar użytkownika

Przyznam się szczerze, że to ostatnia gala jaką przeczytałem i obiecałem komentarz, więc się z tego wywiążę. Walki, które tutaj przedstawiłeś był naprawdę bardzo dobre i widać, że postarałeś się przy tym. Segmenty jak zawsze całkiem udane i wszystko się dobrze czytało. Co do Storma to ma on chyba jakąś paranoję, ale też chyba nie do końca nieuzasadnioną. Myślę, że ten mój feud się jeszcze rozwinie i to w epicki sposób. Jakby trzeba było kiedyś coś tam napisać to wal śmiało.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Świetna gala, świetne rozstrzygnięcia i oczywiście XANAX Z PASAMI!! <333

btw. Nie wierzcie w to, że jeśli dacie komenta, to zgarniecie push, bo to nasze pierwsze komenty od początku działalności WFF :P
btw 2. Już trzy zdania, a właściwie nawet cztery. Pozdro Grzesiu :D

1 x WFF Tag Team Champion
2 x WrestleOskar
1 x User Miesiąca
#1 Monika Fan

Obrazek

Ostatnio zmieniony czw lis 21, 2013 8:26 pm przez Carrik, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Świetna gala. Ladder Match był chyba najciekawszym pojedynkiem, najlepiej mi się go czytało. Ładnie wykombinowałeś także ME. Mieliśmy kilka zaskakujących momentów, co jest sporym plusem. Walki dobre, dodajmy do tego śmieszne segmenty, otrzymamy coś bardzo dobrego. Hajs się zgadza to już przeszłość, zobaczymy co szykujesz dla mojej postaci. Postaram się częściej komentować Twoje pozytywne wypociny ;)

Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16